PDA

View Full Version : Atmosfera



Avion
17th February 2011, 21:28
Sa spunem ca ajungeti cu o "victima" :)) acasa si prin absurd neaparat trebuie sa-i creati o anume atmosfera :rolleyes:...

Ce melodii alegeti? (Intrebare si pentru fete desi intre noi fie vorba nu e nevoie:)))

TeBat
17th February 2011, 22:10
Ca să se simtă bine, bag de obicei această compoziție:

mE--ehEUg5I

Funcționează de fiecare dată! :ok:

Cristina
17th February 2011, 23:31
O lumina mai chioara,muzica in surdina si in rest lucrurile ar cam trebui sa vina de la sine!:D

rhadoo
17th February 2011, 23:45
pai in primul rand trebe caldura,ca in desert:D pt a se face mai comoda :drak:
dupa care o faci pe comoda in timp ce pui ceva muzica cu bolton ori alte slagare de tutut,asezonat cu ceva de baut:evil: si treaba e buna,trebe doar sa te tina balamalele:))
merge si muzica asta:Michael Learns To Rock - You Took My Heart Away
http://www.youtube.com/watch?v=uJz4f7oRKyQ&feature=related

Lordul
18th February 2011, 00:11
aici trebuie o muzica buna pe care sa o aprecieze....apoi niste luminari aprinse.....o cina romantica si totul vine de la sine

Andrei_23
18th February 2011, 00:22
Lordu se crede in anii '50 :D

Grinco
18th February 2011, 01:10
Asta merge?

h-u1PjV_4M4

Daca nu merge, inseamna ca ati facut ceva aiurea inainte:D

Sau asa, daca sunteti mai directi :D

IGwqJZWow3A

Cristina
18th February 2011, 09:23
Lordule,mancatul vine dupa...ca la cata energie epuizezi:D
Nu te tuti cu burta plina ca e posibil dracu sa dai pe afara si ti se cam taie cheful de sex :happy

Imi place sectiunea asta.Cred ca ma duc sa ma propun ca moderator!:D

Denis
18th February 2011, 11:56
Tu vrei sa fii moderatoare peste tot, ah? :D

Propune-te ca eu te votez. :D



L.E: Faza cu mancatu' .. poti manca niste fructe dulci inainte. Merg capsunile, rodiile, kiwi ...

Cristina
18th February 2011, 12:06
Fructe da,dar mai bine un pahar de vin rosu si sa vezi cum se ridica nivelul de trai:cry:

Eh,la partea cu moderarea,asa sunt eu....imi place sa imi bag nasul peste tot :D

SwedishMafia
18th February 2011, 12:11
Spui asta.9AIZ39s51dw
sau asta 44KLfJ660cU.
:D
Sau le combini:))
Ignorati partea cu vale rahat.

Denis
18th February 2011, 12:11
Fructe da,dar mai bine un pahar de vin rosu si sa vezi cum se ridica nivelul de trai:cry:

Eh,la partea cu moderarea,asa sunt eu....imi place sa imi bag nasul peste tot :D

Tocmai, fructele "pasionale"... rodia este un fruct renumit pentru continutul de afrodisiac natural... O jumatate de rodie e destul pentru a-ti creste apetitul. :D

Mai bei si un pahar de vin rosu, si esti pe val. :D

Cristina
18th February 2011, 12:14
Denis,merci pt sfat!:D

Suedezule,preferatul meu e Peanut!:D

SwedishMafia
18th February 2011, 12:16
Cris:las ala,ignori esenta acelor filmulete!Diversionista!!Rusine Dinu Patriciu,RUSINE!!:pace:

Vadim
18th February 2011, 17:24
pai in primul rand trebe caldura,ca in desert:D pt a se face mai comoda :drak:
dupa care o faci pe comoda in timp ce pui ceva muzica cu bolton ori alte slagare de tutut,asezonat cu ceva de baut:evil: si treaba e buna,trebe doar sa te tina balamalele:))

Misto scrisa. :)))))

Eu intreb simplu: "Cat face?". Glumesc. Nu cred ca trebuie mare atmosfera, totul vine de la sine. Ideea e sa stii de unde sa stingi si sa aprinzi lumina. :D

In liceu o ciocolata accentua sentimentele. :)

Sir. Eko
18th February 2011, 17:52
Ha ...umblam anu trecut cu una ,cand era vorba sa ...you know :sneaky: ,tot timpu alegeam muzica impreuna ..era ceva gen:


Ea:

c0nz3mOiVCk

Eu:

2up_Eq6r6Ko


Acuma insa folosesc o piesa,clasica deja ,are de toate :stil,clasa,eleganta ,rafinament.Nu exista fata care sa reziste.

lQlIhraqL7o

rhadoo
18th February 2011, 22:30
no coment

Prome
20th February 2011, 03:26
1TnL-LJKWE0

relansat
20th February 2011, 23:06
Misto scrisa. :)))))

Eu intreb simplu: "Cat face?". Glumesc. Nu cred ca trebuie mare atmosfera, totul vine de la sine. Ideea e sa stii de unde sa stingi si sa aprinzi lumina. :D

In liceu o ciocolata accentua sentimentele. :)

la noi se mergea pe ideea 200g de parizer de basarabeanca pe vremea cand stateam la internat. dar cred ca vorbim despre lucruri diferite :D

legat de subiect, eu, ca mai orice barbat, nu-s cu atmosfera si tot tacamul. zbang, drang, talang ... ce misto a fost! :o:

AgainstAllOdds
23rd February 2011, 12:09
nici nu ma asteptam la altceva de la tine :))
Ce mai faci relansate? ma mai cunosti?

banzay
13th March 2011, 10:03
asta : http://www.youtube.com/watch?v=MXR1mqBhe14 :D

relansat
13th March 2011, 13:10
asta merge daca o faci cu una beata si necunoscatoare de lb engleza :D

calatorii
4th March 2013, 14:27
Aici depinde de fiecare cum il duce capul si ce stie sa faca sa in prezenta unei posibile "victime", oricum trebuie luata cum trebuie, cu stil si in asa fel incat sa inceapa sa intre in atmosfera, prin diferite metode, muzica relaxanta sau provocatoare, lumina difuza si alte chestii ajutatoare :D

Srdjan
4th March 2013, 16:37
Mi se pare o tampenie toata dezbaterea asta cu atmosfera. Atunci cand faci sex nu iti mai pasa de muzica, lumanari sau lumini.

Shinnok
4th March 2013, 19:24
se cred in Emmanuelle lumile :))