PDA

View Full Version : AEK - steaua



zamolxe
21st July 2003, 23:02
3-0 pentru greci, totusi stelistii au inscris de doua ori ... in poarta lui Tudor :happy


HAI RAPID

zamolxe
21st July 2003, 23:04
safta: "daca grecii n-ar face pasul la ofsaid, atunci putem inscrie ..."

IN 1923 S-A NASCUT O LEGENDA

Blue
22nd July 2003, 01:25
si ar fi legatzi la ochi :D :D :D

Ferko
22nd July 2003, 07:34
Era doar un meci de pregatire. Ce bine ca macar Rapidul a castigat toate meciurile de pregatire ! Asta da legenda : verde=primavara, alb=iarna, alb-visiniu=Rapid.

inter
22nd July 2003, 08:51
ce meci de pregatire? ingrijorator pt. STEAUA este faptul ca nu prea a aratat nimic :grave erori in aparare, mijlocul este vraiste iar atacul la pamant :(
E inadmisibil sa-ti inscrii 2 goluri in propria poarta intr-un meci de pregatire :happy
si am mai constatat ca trica, pompiliu stoica, paraschiv, oprita, fl.dumitru se afla in acelasi "con de umbra" de anul trecut :(
iar comentatorii au inceput iarasi cu vechea "melodie" : AEK e o echipa care nu a pierdut anul trecut nici un meci in grupele CL, pt. a scuza jocul lamentabil al stelei :happy
nici in acest an Steaua nu va face nimic in Europa :evil: :evil:

Timisoreanul
22nd July 2003, 10:14
Stie cineva care este culmea Stelei?
Adversarii sa-i dea un gol, Steaua sa dea doua goluri si sa piarda cu 3-0. :D

riva
22nd July 2003, 10:36
se vede ka steaua si tot folbalu rominesc nu au fata sa iasa in europa, in doi trei ani o sa ajungem sa ne bata echipe din estonia, lituania si cipru. peste trei ani o sa fim batuti si de islanda, irlanda si tara galilor si apoi o sa batem doar faroe si malta, asta numa` daca avem bulan :) rau o sa ajunga folbalu nostru de club si totodata si echipa nationala. pacat :(

rasheedkpenny
22nd July 2003, 10:59
Buna gluma Timisoreanule!
Cred ca Steaua a fost intimidata de faptul ca a jucat cu echipa numita AEK, si se stie ca nici in campionat nu au avut meciuri usoare contra lor(adica Poli AEK). :D

Pe de alta parte sper sa isi revina Steaua si sa faca o figura buna in UEFA.

adbogdan
22nd July 2003, 11:33
Nici chiar intr-un meci de pregatire n-ai voie sa te faci de kko, iar Steaua cam de asa ceva s-a facut aseara. Nu faptul ca au pierdut cu 3 - 0 e penibil, ci cele 40-50 de greseli pe care jucatorii au reusit sa le faca intr-un singur meci. Plus ca s-a vazut clar ca la capitolele viteza, forta + rezistenta, tactica si 'tupeu' grecii erau cu vreo 3 clase peste. Daca astia au 'cele mai mari sanse sa castige campionatul', atunci e de rau.

deep purple
22nd July 2003, 16:59
Da' Nea Jiji ce scuza a mai bagat? Ceva jucatori obositi de pe drum, soare prea puternic in Grecia, umiditate ridicata? Sunt curios care a fost scuza "Real Madridului din Carpati". :D

inter
22nd July 2003, 17:05
hai deep puteti fi bucurosi :happy , aseara in timpul meciului la un moment dat comentatorii nostrii au zis " scorul este in acest moment PoliAEK -Steaua 3-0" :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

deep purple
22nd July 2003, 17:13
Hahaha, Inter, nu ma bucur pentru insuccesul nici unei echipe romanesti in fatza unei echipe straine. Pe mine doar ma distreaza aberatiile unui clovn ca Becali care nu stiu din ce galaxie s-a nimerit la noi. Sper ca acel comentator n-a facut doar o greseala de neatentie. Eu sper sa fi cobit. :D

viole(n)t
24th July 2003, 04:52
BRAVO AEK!!!!!

N-am vazut meciul, de obicei Steaua imi face greatza... dar tare m-am bucurat la auzul veshtii.


Pe de alta parte sper sa isi revina Steaua si sa faca o figura buna in UEFA

Doamne fereshte!!!! Sper sa fie cea mai mare umilintza pe care o va suporta Steaua in cupele europene.

/fu/ steaua
/fu/ gigi becali
/fu/ armata ultra