PDA

View Full Version : celelalte meciuri in afara de cele transmise de tvr2



nr15
4th February 2005, 00:04
hai sa comentam si celelalte meciuri ...
toti cei care au net ..au de unde sa le ia ( deci orice le poate vizona)
so ....ce meci ..si ce faze spectaculoase ati mai vazut ?

Raptor
4th February 2005, 00:10
Eu am vazut multe... Miami vs. Lakers de ex, Nets vs. Indiana (Vince slam din alley-oop pe spate), dar si alte meciuri. Acuma trag Bulls cu Nets...

nr15
4th February 2005, 07:59
abia astept sa vad si eu meciuri cu nes...nu am luat inca nici unul
vreau sa-l vad pe carter..
si vreau sa vad si ceva meciuri din ultima perioada a lui jordan

Vikingu
4th February 2005, 09:44
Eu am luat deja vreo 7 meciuri, insa nu m-am uitat la toate. Ati vazut Suns-Raptors? Mie imi place la nebunie de Nash. Abia astept sa vad in playoff cum se descurca Phoenix. Si nu inteleg de ce nu pun aia acolo si meciuri cu Lakers.......Si o intrebare: fisierele cu extensia rmvb se pot vedea numai cu RealPlayer? Voi ce folositi...?

nr15
4th February 2005, 10:04
si eu am vazut meciul ala:
e intr-adevar bestial sa vezi un jucator ca da pase pe la spate ..ca si cum ar fi ceva normal ..nu ceva spectaculos

thekobe
4th February 2005, 10:22
viking eu am instalat "real alternative" (cauta asa pe google) ca sa vad alea ca nu-mi place real playerul, e prea greoi. si real alternative asta mi-a instalat niste codecuri si media player classic care dupa ce-l configurezi putin e super pt orice fel de video.

ultima data am vazut spurs-suns ala cu overtime, unul din cele mai marfa meciuri care le-am vazut in ultimii ani. amare are un nou fan ^^

Vikingu
4th February 2005, 10:46
Aha...Merge bine. Mersi mult!
Sper sa pot lua si eu Spurs-Suns daca zici ca a fost super fain! Incerc... :)

Raptor
4th February 2005, 13:29
Ba deci eu va zic in felu urmator: cateva pase pe la spate nu reprezinta nimic. Da, reprezinta, poate pentru basketul clasic, dar daca joci streetball mult timp nu reprezinta nimic. E doar o pasa obisnuita, si chiar e normal sa le dai asa.

Stiti ca Nash a si jucat streetball la el in Africa de Sud... si fotbal.

SilverZeus
4th February 2005, 13:48
...mah, da Nash parca e canadian ...sau era...

Raptor
4th February 2005, 14:25
Este, da' e nascut in South Africa... pe urma a fost... um... "transferat" in Canada.

Vikingu
4th February 2005, 15:46
Si pana la urma a ajuns in si in S.U.A. :D

nr15
6th February 2005, 22:31
am vazut acum bulls vs nets ..
nu degeaba imi place mie carter ..
a jucat in asa fel incat echipa lui a castigat ..
de ata asta fara prea multe faze spectaculoase...:P

Vikingu
7th February 2005, 23:57
da....am vazut si eu acum meciul. Mi s-a parut cam sec carter fara slamuri, insa a reusit niste aruncari cam imposibile. :)

nr15
8th February 2005, 23:19
nu am mai reusit sa iau alte meciuri de -ale lui carter:(

SilverZeus
9th February 2005, 09:49
...am vazut ieri Miami-Cleveland .... extraordinar de mult mi-a placut Zydrunas Ilgauskas .... l-a facut pe Shaq la cateva faze ....

nr15
9th February 2005, 21:13
si de wade ce parere ai ?

SilverZeus
12th February 2005, 13:20
pt Valentin...referitor la Wade, sa stii ca am o parere f buna...ca si de LeBron de altfel (amandoi facand parte din "the new NBA breath")...mai mult, am ramas placut surprins cand l-am auzit pe Jordan vorbind de amandoi la superlativ ....si Jordan nu prea a facut astfel dee "cadouri" la viatza lui....plus, mi-i se pare ca Wade e nativ de prin zona Chcago (sper sa nu gresesc)

....legat de meciul Nets - Spurs....abia ashtept sa-l vad....Vince, a fost de-a dreptul impresionant :14 din 24....si 5 din 6 de la semicerc....

nr15
15th February 2005, 11:28
corect ....
asta chiar merita vazut !!!
in schimb tot nu am reusit sa gasesc un meci cu golden state w ..
:(

SilverZeus
15th February 2005, 12:15
...iarasi vreau sa-l rog ceva pe Raptor: meciurile mai vechi (sa zicem cele de pe la inceputul sezonului , dar nu numai - prezente pe siteurile de torrents) nu le conecteaza deloc....ai vreun sfat in ceea ce priveste downloadul lor sau sunt o "cauza pierduta" ...sau poate sa le las deschise in speranta ca in viitoar voi prinde vreun "peer" ?????????

nr15
15th February 2005, 12:21
am patit si eu asta ...nu cred ca mai ai ce sa le faci ..doar sa iei de acum incolo la timp ce apare !
in plus daca ..lasi mai multe downlaoad-uri deschise ..riste sa se blocheze mai des programul

Raptor
15th February 2005, 12:51
Pai nu sunt seeders si d-aia. Seeder e cel care are tot meciul, si care "insamantzeaza" pe altii. Peer e cel ca tine, care are doar o parte/trage meciul.

SilverZeus
15th February 2005, 12:56
...ok, got you....dar faza e ca "insamantatorii" astia dispar cu meciurile alea dupa o vreme, nu?.....adik, pot sa-mi pun pofta-n cui .....nasol

Raptor
15th February 2005, 12:57
Cam asa ceva.

nr15
15th February 2005, 13:11
asta am zis si eu ...de aia ..dupa o perioada ...gata bye bye ...

Gin
18th February 2005, 00:15
fratilor de unde luati voi meciuri din nba??????? ca pe dc++ nu gasesc asa ca.... poate imi ziceti si mie:))
pls
Carter rules!!!

MadSkillz
18th February 2005, 06:43
Tre sa "furi" , sa prinzi din zbor.In ziua de azi nu primesti nimic pe degeaba, nici macar link-uri.

nr15
18th February 2005, 12:20
iti dau eu un sfat ...exista aici un post in care este explicat ffff clar de o persoana binevoitoare cum se downloadeaza acetse filme ...si apoi o alta persoana la fel de binnevoitoare...a mai adaugat cateva link-uri la acel prim post ::P:):)::):

Raptor
18th February 2005, 13:27
Chiar ma intreb cine o fi acea "persoana binevoitoare" ... :rolleyes: /hello

nr15
18th February 2005, 13:37
tu erai a 2-a pers binev:))))

Vikingu
18th February 2005, 17:29
fratilor de unde luati voi meciuri din nba??????? ca pe dc++ nu gasesc asa ca.... poate imi ziceti si mie:))

Pana la urma nimeni nu a raspuns. :P
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=5886&page=3

Uite ca a aparut inca o persoana binevoitoare! :D

nr15
20th February 2005, 19:56
noi am tot glumit ...da ii dadusem indicii ...putea si el sa caute

Vikingu
21st February 2005, 14:04
Eu nu reusesc sa iau meciuri mai vechi (din arhiva)...vreau alea cu jordan, "documentarele" despre reggie miller,rodman sau knicks...si nu merg.
Daca ma tot chinui, s-ar putea sa mearga?
am luat lakers-heat in cateva zile si mergea cu 20 kilo (meciurile noi care apar merg si cu 200 kbps :D)...
is un pic disperat, ca acum nici alea noi nu le mai poate lua, iara merge greu. ce sa fac? sa stau sa inghit sau sa le las zile intregi ca poate ia ceva din ele....???

nr15
21st February 2005, 14:17
alea vechi ...mici sanse sa le mai iei
in schimb cele noi ..la mine si la inca multi merg bine

Vikingu
21st February 2005, 14:24
aha...inteleg :(
acum alta problema: pe www.basket-torrent.webpark.pl cand intru...de multe ori imi apare o pagina unde scrie pe poloneza si apare o "pancarda" verde si scrie ceva pe ea. ce naiba e asta???
asa ma enervez ca nu pot intra (o fi din cauza ca am luat deja prea multe...dar nu prea cred :D)

nr15
21st February 2005, 15:42
si "pancarda aia " nu are un x in dreapta sus ?:D

Vikingu
21st February 2005, 17:22
nu arata chestia aia a X. Mai mult a sageata intoarsa :P.

apropo...si-a revenit! acum face download! i-am zis la azureus ca daca nu lucreaza, il sterg :D :D

nr15
22nd February 2005, 14:14
aha ...si cand a vazut azureus ca deschizi control panelul ...s-a gandit ca mai bine ...se apuca de treaba decat sa moara ...:P
am inceput sa trag si eu tot cu azureus ..toate filmuletele de la all star

nr15
4th March 2005, 11:40
intre timp am luat si toate meciurile din ultimul timp ale echipei njn :P
acolo sa vezi spectacol

Raptor
4th March 2005, 12:34
De unde, de pe torrent?

nr15
4th March 2005, 12:37
da ...de pe cele 4,5 site-uri pe care le am ..
am anunat toate meciurile cu njn :P

nr15
6th March 2005, 21:56
tocmai am vazut un meci : nets vs d pistons
nets i-au "rupt" efectiv 107 la 85 ... si ultimele 6 min au jucat aproape numai cu rezervele fara v carter fara j kidd etc
v carter - 41 de pct, 11 rebounds 5 pase decisive , 3 interceptii un super capac la ben wallace !!!!!!!!!!!!!

Raptor
6th March 2005, 23:52
De pe care torrent?

nr15
7th March 2005, 07:58
nu ti-am zis ca le-am adunat de pe toate ...pe care le am ..
alea care ti le-am enumerat ieri
am cautat si luat toate meciurile echipei njn

K.O.B.E
7th March 2005, 14:03
am luat "Highlights"-ul la meciurile de vineri si chiar e mijto...cred ca o sa mai iau de acum incolo...
mi`a placut capacul lu Peterson de la Raptors care a iesit pe 4 si faza facuta de Kobe care a iesit pe 1...cum a reusit sa se stracoare printre uriasii aia :D

si Butler ala...tocma cu Halle Berry :o:

SilverZeus
7th March 2005, 16:27
mai, imi poate spune si mie cineva ce se intampla.....eu nu mai pot scoate nimic....nici cu BitComet, nici cu Azureus sau BitTorrent

K.O.B.E
7th March 2005, 17:53
de nicaieri ? nici de pe rotor ?

SilverZeus
7th March 2005, 20:00
.....de pe rotor ???...e vreun program de download....spune-mi mai multe despre el : numele complet, setari, sfaturi, etc....

K.O.B.E
7th March 2005, 20:43
e site : http://www.openmind.eu.org :P

nr15
7th March 2005, 21:16
pt silver zeus :



problema la tine e simpla : ......... USERERROR !!!! :p:d:)