PDA

View Full Version : Reprezentantul cons. jud. in cons. lui POLI Popovici este stelist inrait



MAD-MAX
1st February 2005, 11:16
In adata de 01.02.2005 in cadrul unei emisiuni difuzata pe postul local Europa Nova se dezbateau problemele lui POLI (stadion, baze pregatire, etc). Printre invitati Dl. Robu, Dl. Orza ...... shi reprezentantul cons jud in consiliul de administratie al lui POLI Dl. Popovici sau Popoviciu ca nu am retinut prea bine numele lui. In momentul in care a fost acuzat de un telespectator (intrat in direct prin telefon) ca ar fi fan al lui dinamo acesta a rabufnit spunand "de mic sunt stelist inrait". Unul dintre invitati i-a luat apararea spunand ca fiecare dintre noi a simpatizat o alta echipa pe cand eram copii. Iar mai apoi cand shi-a dat seama de gafa comisa Popovici a spus ca a glumit. Dar nu asa se spune o gluma. Voi ce parere aveti?
Merita acest om sa fie consilierla clubul POLI Timisoara????

MAD-MAX
1st February 2005, 11:24
In adata de 01.02.2005 in cadrul unei emisiuni difuzata pe postul local Europa Nova se dezbateau problemele lui POLI (stadion, baze pregatire, etc). Printre invitati Dl. Robu, Dl. Orza ...... shi reprezentantul cons jud in consiliul de administratie al lui POLI Dl. Popovici sau Popoviciu ca nu am retinut prea bine numele lui. In momentul in care a fost acuzat de un telespectator (intrat in direct prin telefon) ca ar fi fan al lui dinamo acesta a rabufnit spunand "de mic sunt stelist inrait". Unul dintre invitati i-a luat apararea spunand ca fiecare dintre noi a simpatizat o alta echipa pe cand eram copii. Iar mai apoi cand shi-a dat seama de gafa comisa Popovici a spus ca a glumit. Dar nu asa se spune o gluma. Voi ce parere aveti?
Merita acest om sa fie consilierla clubul POLI Timisoara????

Sergio
1st February 2005, 12:46
Eu n-am nimic cu el ca e stelist. Atata timp cat reprezinta interesele lui Poli in comitetul director, nu vad care e problema. Si din cate am inteles, a fost doar propus din partea CJT, dar cel care reprezinta judetul e in continuare Ostaficiuc.
Totusi, dupa declaratia asta, nu cred ca va mai candita pt acel post. Doar daca isi retrage cuvintele. :rolleyes:

MAD-MAX
1st February 2005, 14:31
Pe mine ma supara tare.
Daca nu vine la POLI pt. ca tine la clubul asta inseamna ca vine pt. "cascaval"
Asta nu stiu cat de bine va fi pt. Club
Iti spun eu ca va candida. La astia nu exista onoare.
Aici este vb. de contracte f. mari cu comisioane frumusele. (EX pt constr. hotelului shi amenajarea terenurilor de antrenament)

Sergio
20th May 2005, 18:05
Daca o luam asa nu stiu unde ajungem. Si Anton Marin a zis ca simpatizeaza cu dinamo, Rosianu cu steaua... Din partea mea n-au decat, atata timp cat dau bani la echipa si joaca toate meciurile corect.