PDA

View Full Version : Etapa 17: Dinamo - Ceahlaul



delaparis
19th November 2006, 23:48
Duminica 26 noiembrie
Dinamo - Ceahlaul (17,00, Antena 1)
Discutii inainte si dupa meci aici.

Red-Castorryy
20th November 2006, 00:17
In seara aceasta Ceahlaul nu a aratat ca poate sa puna probleme lui DINAMO. Depinde si cu ce moral vine DINAMO de la Brugge si citi jucatori va avea accidetati si suspendati . Pronostic 1 :ok:

Cipus
20th November 2006, 03:14
Nu poate Ceahlaul sa emita pretentii in "groapa" bate Dinamo insa dupa meciul cu Unirea nu mai sunt asa sigur, mai ales ca intre timp mai au o deplasare in Belgia, pe langa mine pe aici. Apropos, daca suporterii lui Dinamo organizeaza excursie cu autocasul la Bruges ii astept in Luxemburg sa ma ia si pe mine. Vorbesc serios, ar fi al 2-lea meci al lui Dinamo pe care l-as vedea "pe viu"

noir_desir
20th November 2006, 07:22
2-0. Ceahlaul, din pacate, nu cred ca poate pune probleme.

chinezu
20th November 2006, 09:43
3-0(goian3)

JJ
20th November 2006, 11:02
Depinde de Dinamo. Cu Rapidul, Ceahlaul a reusit sa isi faca jocul pana la primul gol. Poate fi orice scor intre 0-0 si 6-0 pt. Dinamo.

Sunchase
20th November 2006, 11:35
La fel zic si eu.Daca reusesc sa nu primeasca gol(desi e destul de greu dinamo joaca acasa ) se poate obtine un 0-0..daca primesc un gol probabil va fi scor fluviu

YoYoyOi
20th November 2006, 11:39
Daca Dinamo marcheaza prima, o sa realizeze scorul etapei.

rechinul farist
20th November 2006, 12:50
pariez un 1 solist mare si scorul etapei: 6-0.

Datenshi
20th November 2006, 13:16
Unu solist, nu-mi fac sperante in acest meci.

scorpiuta
20th November 2006, 15:47
5-0 Ceahlaul!:yeah:

apercele
20th November 2006, 18:05
mult la putin
probabil un 5-1

Ulysses
20th November 2006, 18:35
nu cred ca borcea mai face gafa sa nu "lucreze" pentru a avea emotii ca la urziceni... desi...

OVIDIU 62
21st November 2006, 10:04
Este prea clar deci 5-0.

resita
21st November 2006, 13:16
1-0 chinuit. :ok:

Celso
21st November 2006, 14:47
3-0 fara probleme:drak:

CrAzY92
21st November 2006, 19:09
Ceahlau bate sigur :happy !

AxinTe
21st November 2006, 20:35
meci greu.. venim dupa o deplasare grea la brugges.. sper sa batem la brugges si sa pierdem cu ceahlaul decat invers :)

dannymoga
23rd November 2006, 01:52
meci greu.. venim dupa o deplasare grea la brugges.. sper sa batem la brugges si sa pierdem cu ceahlaul decat invers :)

pai tu cu cine tii?
oricum dinamo e in regres...dupa atatea victorii isi mai permite sa mai piarda cel putin 2 puncte...
dar vorba ta...mai bine sa castige cu brugge/hello

Cra10veanu
23rd November 2006, 02:28
acuma vedem daca mai merge cu cooperativa :D dar prea au cutitul la gat moldovenii. Pronostic...greu de dat.

chinezu
23rd November 2006, 16:31
acuma vedem daca mai merge cu cooperativa :D dar prea au cutitul la gat moldovenii. Pronostic...greu de dat.

Vrei sa insinuezi ca ar fi vorba de vreun blat? Craiovene cred ca nu ti-ai luat prazul astazi.

Sevilla86
23rd November 2006, 17:24
Cum mai spunea cineva: nu-mi fac sperante...
3-0. Ar fi ceva daca ar marca Ceahlaul, dar nu cred ca or sa marcheze. De primit or sa primeasca!!!

starsteel
23rd November 2006, 17:57
''Karamian nu a primit viza de România din partea consulatului nostru din Armenia'', a declarat Florin Marin. Karamian a plecat în Armenia în urmă cu 10 zile pentru a fi prezent la echipa națională pentru meciul cu Finlanda.
Arman Karamian nu a primit viza de reintrare în țară și a pierdut și meciul pe care Ceahlăul l-a jucat duminica trecută cu Rapid. Karamian a ratat o confruntare directă cu fratele său, Artiom Karamian, care joacă la Rapid București."

Oare asta sa aiba legatura povestea asta cu "mijloacele specifice" ?.....totusi adversarul se numeste Ceahlaul Piatra Neamt.

Aurel.D
23rd November 2006, 18:13
Da, categoric....de fapt Dinamo are relatii si la ONU, dar sperasem ca nu v-ati prins.....nu ati vazut ce fata de caine rosu are Koffi Anan vazut din profil? Sigur are nevoie de niste butelii pt. canibalii din tara sa de bastina. Cum sa mai gateasca aia "misionar a la creme"?

Si Karamian asta este cel care a ratat singur cu Cernea in meciul cu Steaua nu? Maaaaareee fotbalist!! Sigur este foarte greu de inlocuit.....
Si mare este gradina lui Dumnezeu in ce priveste suspiciunile!!:headbang:

Cipus
23rd November 2006, 18:25
Daca era de blat se poate spune ca a fost la Unirea, si daca termina egal acasa cu Ceahlaul tot asa, acum s-a inversat situatia, ajuta Dinamo echipele nevoiase care sunt in foame de puncte, ca doar isi permite sa mai piarda la ce distanta se afla de Steaua si Rapid. Glumesc nu e chiar asa, Dinamo pare o chipa mult mai cinstita acum si ar fi pacat pentru jucatorii ei sa o acuze cineva in momentul asta de blaturi

caine19
23rd November 2006, 19:46
Victorie Dinamo fara nici o problema.
Am avut vreo problema cu vreo echipa pana acum?( fara 2 nefericite accidente)

Ulysses
23rd November 2006, 21:30
Victorie Dinamo fara nici o problema.
Am avut vreo problema cu vreo echipa pana acum?( fara 2 nefericite accidente)

SIGUR CA DA ,AU AVUT BORCEA SI BUDURU GRIJA!!!!!!!!!

raja_bell
24th November 2006, 06:07
blat cat se poate de clar! moldovenii nu au niciun interes sa ii incurce pe jucatorii carora li s-au facut statui dupa un egal bulanos ... :cool:

Rossi
24th November 2006, 07:04
si daca jucam cu rezervele tot castigam acest meci ...

Dinamo - Ceahlaul 4-0

Cipus
24th November 2006, 13:41
sunt accidentati in urma meciului din UEFA?

Aurel.D
24th November 2006, 14:27
Nu grav, insa cred ca il vor menaja pe Niculescu pt. ca a iesit cam sifonat joi seara si s-ar putea sa mai fie vreo doi. De fapt, cred ca ar fi o ocazie buna sa ii mai folosesca pe Serban si Galamaz care au atat de putine meciuri in picioare...

mark111
24th November 2006, 14:40
obositi dupa uefa :x,1-1

Ulysses
25th November 2006, 13:06
acest meci va face inca o data dovada de ce dinamo e huiduita peste tot prin tara! toata lumea stie de ce...

crissis
25th November 2006, 13:33
Oare acest meci va produce inca o surpriza aceea de a pierde Dinamo si un meci pe teren propriu .
Bafta Ceahlaul

the lion king
25th November 2006, 13:35
culmea,dar asta e imi doresc sa bata dinamo...interesu poarta fesu.

dede
25th November 2006, 19:45
castiga dinamo fara probleme...

danpuric78
25th November 2006, 21:46
acest meci va face inca o data dovada de ce dinamo e huiduita peste tot prin tara! toata lumea stie de ce...

Meciul se joaca in stefan cel mare. E si acolo huiduita?

Lauryca
25th November 2006, 22:35
Hai Ceahlaul!!! Hai Doicaru cu golul...cred in victoria Ceahlaului!!!! da sunt nebun, nu?

YoYoyOi
25th November 2006, 22:41
Nu prea :hmm:

Ulysses
26th November 2006, 10:29
Meciul se joaca in stefan cel mare. E si acolo huiduita?

dupa cum ai vazut campionatul trecut , da ,era... si aveati cate 200 de spectatori la meci si vreo 20 prin parcari vopseau la masinile fotbalistilor...

Luis Garcia10
26th November 2006, 12:07
cate coincidente ! In anul in care a ,, castigat" ultimul titlu, Dinamo a jucat ultima etapa tot cu marea echipa nemteana :rosu:! De toata jena! Nici nu cred ca se vor obosi cei din Piatra Neamt sa aiba vreo ocazie!

Rossi
26th November 2006, 12:34
cate coincidente ! In anul in care a ,, castigat" ultimul titlu, Dinamo a jucat ultima etapa tot cu marea echipa nemteana :rosu:! De toata jena! Nici nu cred ca se vor obosi cei din Piatra Neamt sa aiba vreo ocazie!

serios ?
habar nu ai cine a bagat Ceahlaul in divizia B .... DINAMO

DINAMO era campioana indiferent de ce rezultat obtinea in ultima etapa la Piatra Neamt ...
In schimb Ceahlaul avea nevoie de 3 puncte pt a scapa de retrogradare ....
Ce crezi ca s-a intamplat ? Meciul s-a terminat la egalitate si Ceahlaul a cazut in divizia B !!!!

Luis Garcia10 = afon la fotbal

Kainsashiki
26th November 2006, 12:36
Bate Dinamo, dupa un meci greu din cauza oboselii.

2-1 sau 1-0 parerea mea..

ULTRAS_TAVY
26th November 2006, 12:41
Blat clar bate dinamo....blat ca intotdeauna in meciurile cu moldavii....

Kainsashiki
26th November 2006, 12:54
Rezultatele din confruntarile pe teren propriu:

Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 7:0 07-12-2003
Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 5:0 Sat 17-08-2002
Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 3:1 Sat 04-08-2001
Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 2:2 Sat 05-05-2001
Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 1:1 Sat 08-04-2000
Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 6:1 Sat 28-11-1998
Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 2:0 Sat 09-08-1997
Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 4:1 Sun 18-05-1997
Dynamo Bucharest Ceahlaul Piatra Neamt 0:0 Sun 03-12-1995

apparte
26th November 2006, 13:21
serios ?
habar nu ai cine a bagat Ceahlaul in divizia B .... DINAMO

DINAMO era campioana indiferent de ce rezultat obtinea in ultima etapa la Piatra Neamt ...
In schimb Ceahlaul avea nevoie de 3 puncte pt a scapa de retrogradare ....
Ce crezi ca s-a intamplat ? Meciul s-a terminat la egalitate si Ceahlaul a cazut in divizia B !!!!



Hahaha!!!! Blat ordinar si atunci si acum!Sau ai uitat cum a tras Alexa cu 5 metri peste poarta din penalty? Sau cum se fereau fundasii din calea atacantilor de la Ceahlaul care au ratat din toate pozitiile posibile! Imediat dupa meci a ajuns la voi L.Goian(vad ca ai uitat sa-ti iei lecitina si ai o memorie foarte selectiva).
Ceahlaul scapa doar daca pierdea Galatiul acasa cu Bacaul si cum vestile de la Galati nu erau prea bune...

danpuric78
26th November 2006, 15:50
cate coincidente ! In anul in care a ,, castigat" ultimul titlu, Dinamo a jucat ultima etapa tot cu marea echipa nemteana :rosu:! De toata jena! Nici nu cred ca se vor obosi cei din Piatra Neamt sa aiba vreo ocazie!

Tu acuma postezi ca sa fii in ton cu stelistii. Ceahlaul e in gaura mare de puncte, dinamo are deja campionatul castigat. Ce rost ar avea sa se dea ceahlaul la o parte? Ce ar avea de castigat?
Cand a castigat ultimul titlu, dinamo a jucat in ultima etapa la piatra neamt. Iar titlul era deja castigat la acel meci, care nu mai avea nici o importanta pentru dinamo.. In schimb ceahlaul a retrogradat dupa acel meci.
Ce naiba nu vreti sa ganditi un pic mai mult decat ciobanul pe care il aveti in frunte:headbang: :headbang:

CrAzY92
26th November 2006, 17:02
Meciu a inceput ! bft Dinamo :D

Ulysses
26th November 2006, 17:33
cat o fi luat doicaru de la borcea sa mimeze fotbalul?

apercele
26th November 2006, 17:39
paris, vezi ca iar iesi din patratica ta si nu iti sta bine....

penalty clar neacordat pt dinamovisti (DIN NOU!!!)...
daca era descultul ala de oprita, nici nu se gandeau arbitrii sa acorde 11 metri

asta e, ne-am obisnuit pana acum

Sevilla86
26th November 2006, 17:51
cat o fi luat doicaru de la borcea sa mimeze fotbalul?

Cat o fi luat Karamian??? Ceahlaul in 10 oameni tine piept lui Dinamo in 12 oameni.
Karamian a incercat sa acorde un penalty (incercare esuata) si a avut grija ca fiecare minge care ajungea pe la el, sa o scape in aut sau sa o paseze la adversar!
Dinamo isi arata adevarata valoare...

Da, scuze, am scris Gloria in loc de Ceahlaul.

windycity
26th November 2006, 18:08
Gloria?:happy :happy :happy :happy :happy

windycity
26th November 2006, 18:18
gooollllllll incepe taierea venelor episodul nr 15

CrAzY92
26th November 2006, 18:47
cred ca se va termina cu siguranta 2-0 !:D

YoYoyOi
26th November 2006, 18:49
cu siguranta se termina 2-0:lol:

CrAzY92
26th November 2006, 18:49
Goooooooooolll 2-0

RstInPc
26th November 2006, 18:49
Nope...2-0. Ce naiba! Mare greseala Crazy

windycity
26th November 2006, 18:50
goooolllll

YoYoyOi
26th November 2006, 18:52
Duamne ce surpriza:drak:

Chiar nu ma asteptam sa bata Dinamo cu 2-0. Ma gindeam asa la un 5-0 un 6-0, dar nu mi s-a aratat:D

the lion king
26th November 2006, 19:22
bine ca luara moldovenii bataie...offfff!!!!ma mai usurai.desi au jucat ceva ,au avut ocazii.

chinezu
26th November 2006, 19:42
Cat o fi luat Karamian??? Ceahlaul in 10 oameni tine piept lui Dinamo in 12 oameni.
Karamian a incercat sa acorde un penalty (incercare esuata) si a avut grija ca fiecare minge care ajungea pe la el, sa o scape in aut sau sa o paseze la adversar!
Dinamo isi arata adevarata valoare...

Da, scuze, am scris Gloria in loc de Ceahlaul.

esti jalnic...


bine ca luara moldovenii bataie...offfff!!!!ma mai usurai.desi au jucat ceva ,au avut ocazii.

leutule, canta la alta masa!

resita
26th November 2006, 20:15
bravo dinamo :ok:

delaparis
26th November 2006, 20:16
chinezu : da si ?

Ceva despre meci ?

duru2000
26th November 2006, 20:20
Duamne ce surpriza:drak:

Chiar nu ma asteptam sa bata Dinamo cu 2-0. Ma gindeam asa la un 5-0 un 6-0, dar nu mi s-a aratat:D

A fost din nou un blat ordinar, cu arbitrii cumparati, spectatori fortai sa vina la stadion, folcloriste etc... mai baietzi voi nu v-ati luat tableta azi !!!

Cand o sa aveti jucatori ca Niculescu,capabili sa dea o pasa precum la golul 2 (al lui Ganea) sa mai vorbiti, si nu trebuie sa o dea cu calcaiul, si cu fata as fi multumit (Balanel stie de ce...)

Bun antrenament pentru joi....

Sevilla86
26th November 2006, 20:24
esti jalnic...


Da? Atunci de ce l-a schimbat imediat dupa primirea golului?
Dinamo a dominat prima repriza, iar prima parte a reprizei secunde a apartinut lui Ceahlaul care a ratat deschiderea scorului. Mai rar vezi o asemenea ratare ca a lui Ceahlaul de la inceputul celei de-a doua reprize, dar atat au putut... nu imi pare rau de Ceahlaul, le doresc retrogradare placuta. Din pacate se pare ca Gloria scapa de retrogradare :mda: fara astea doua am avea un campionat mai curat.

YoYoyOi
26th November 2006, 20:32
Durule am zis eu ceva de blat? Am zis eu ceva de arbitraj?
Cred ca ai vedenii. am zis doar ca ma asteptam sa fie scorul etapei. Ce naiba? Nu mai intelegi romaneste?
Uita-te ce am zis pe prima pagina si apoi da-mi replica. Citesti, gindesti si apoi vorbesti.

danpuric78
26th November 2006, 20:42
Da? Atunci de ce l-a schimbat imediat dupa primirea golului?
Dinamo a dominat prima repriza, iar prima parte a reprizei secunde a apartinut lui Ceahlaul care a ratat deschiderea scorului. Mai rar vezi o asemenea ratare ca a lui Ceahlaul de la inceputul celei de-a doua reprize, dar atat au putut... nu imi pare rau de Ceahlaul, le doresc retrogradare placuta. Din pacate se pare ca Gloria scapa de retrogradare :mda: fara astea doua am avea un campionat mai curat.

Ma sevilla, ce ar fi avut ceahlaul de castigat ca se dadea la o parte. Daca MMlucul si GG au creier de cimpanzei, nu trebuie sa-i urmati toti. Ce naiba. Ceahlaul nu ar fi avut nimic de castigat dandu-se la o parte. Si de altfel nu s-a dat. Atat au putut ei.
In plus la ceahlaul antrenor e florin marin, omul lui netoiu, care in ultima vreme face tot ce-i posibil sa incurce pe dinamo.
Iar cand vrei un campionat mai curat, lasa gloria si ceahlaul. Astea sunt echipe care se chinurei sa supravietuiasca. Uita-te spre cei mari. Pestele de la cap se impute.

chinezu
26th November 2006, 21:42
Da? Atunci de ce l-a schimbat imediat dupa primirea golului?
Dinamo a dominat prima repriza, iar prima parte a reprizei secunde a apartinut lui Ceahlaul care a ratat deschiderea scorului. Mai rar vezi o asemenea ratare ca a lui Ceahlaul de la inceputul celei de-a doua reprize, dar atat au putut... nu imi pare rau de Ceahlaul, le doresc retrogradare placuta. Din pacate se pare ca Gloria scapa de retrogradare :mda: fara astea doua am avea un campionat mai curat.

sevilla,tata daca tu ai vazut blat la meciul asta... ce sa zic? nu vreu sa jignesc pe nimeni dar cred ca nu ne uitam la aceleasi meciuri. eu inteleg sa fii suporter al stelei.. dar de aici si pana a vedea numai blaturi ale echipelor rivale e cale lunga.

tu26dor
26th November 2006, 22:30
si uite asa incep iar vechile povesti cu blaturi si acuzatii la adresa ceahlaului...
sincer ma asteptam sa se termine egal. oricum ceahlaul nu retrogradeaza stati linistiti. stiu ca multi va doriti asta dar...:P

danciuad
26th November 2006, 22:46
Daca Dinamo marcheaza prima, o sa realizeze scorul etapei.

Tre' sa spun ca ne maguleste aprecierea ta ... deci daca Steaua nu a pierdut la Ceahlaul si a iesit doar egal, inseamna ca nemtenii sunt fooooaaarte slabi si tre' sa le dea Dinamo multe ...
Daca bateau Steaua, poate te asteptai doar la 2-0.
Constat cu placere ca vezi o mare diferenta intre steluta voastra si Dinamo in acest moment ... ;-)

Sevilla86
26th November 2006, 22:54
Tre' sa spun ca ne maguleste aprecierea ta ... deci daca Steaua nu a pierdut la Ceahlaul si a iesit doar egal, inseamna ca nemtenii sunt fooooaaarte slabi si tre' sa le dea Dinamo multe ...
Daca bateau Steaua, poate te asteptai doar la 2-0.
Constat cu placere ca vezi o mare diferenta intre steluta voastra si Dinamo in acest moment ... ;-)

Stim ca nu te prea pricepi si de aceea te iertam...
Steaua a jucat in deplasare cu Ceahlaul, iar Dinamo a jucat acasa. Nu poti sa faci o comparatie atat de simpla si artificiala fara sa iei in calcul toate aspectele.
Asa pot sa spun si eu: Steaua 3-0 Unirea U., iar Unirea U. 1-1 Dinamo
Hai sa comparam... rezulta ca Dinamo e praf!!! Nu??? Am folosit logica ta...

YoYoyOi
26th November 2006, 22:55
Tre' sa spun ca ne maguleste aprecierea ta ... deci daca Steaua nu a pierdut la Ceahlaul si a iesit doar egal, inseamna ca nemtenii sunt fooooaaarte slabi si tre' sa le dea Dinamo multe ...
Daca bateau Steaua, poate te asteptai doar la 2-0.
Constat cu placere ca vezi o mare diferenta intre steluta voastra si Dinamo in acest moment ... ;-)

Eu am impresia ca ai o problema si nu stiu sigur la care etaj. De fapt ce urmaresti, ca nu-mi dau seama?
Trebuie sa-mi explic pronosticurile ca sa fie clar ce am vrut sa zic? Sau ai capatat o obsesie anume?
Cind am zis acel lucru, ma gindeam la meciul Ceahlaului cu Rapid nu la cel cu Steaua:ok: si la diferenta de forma dintre Ceahlaul si Dinamo. Atit. Si, tinind cont ca Dinamo are cel mai bun atac din campionat in acest an, am crezut ca va marca mai multe goluri. Ce nu ti se pare clar? Faptul ca moldovenii v-au tinut piept si nu v-au lasat sa faceti scorul etapei? Sau faptul ca nu ati dat randamentul asteptat?
Am crezut sincer ca Dinamo va bate mai clar decit a facut-o si ca va realiza scorul etapei. Se pare ca pina la urma acest lucru l-a realizat Steaua :drak:
Intelegi? Sau sa-ti fac o schita?

remy
26th November 2006, 23:04
Hai Ceahlaul!!! Hai Doicaru cu golul...cred in victoria Ceahlaului!!!! da sunt nebun, nu?
Chiar asa de bolnav te dai ? Ai fost la doctor, si asa ti-a spus ? :P
Putin ai avut dreptate.
Sau mai bine zis esti bolnav de "stelita", si visezi cai verzi pe pereti.
Sa nu se mai intample !
Te-am iertat acum, pt. ca pana acum esti cat decat "curat", n-ai dat dovada des de fanatism ciudat. O ratacire de-o seara acceptam.
Dinamo, fara sa forteze, super- obositi jucatorii, dar, din 2 sclipiri de geniu (ce faze de mari maestri fac dinamovistii, cand vor).
Ceahlaul, bunisori, chiar si pe atac, nu mai vorbesc de faptul ca are o aparare "beton".
Nici macar Steaua (zice-se, club valoros in Europa !) n-a putut s-o penetreze ! :jerk:

danciuad
26th November 2006, 23:05
Eu am impresia ca ai o problema si nu stiu sigur la care etaj. De fapt ce urmaresti, ca nu-mi dau seama?
Trebuie sa-mi explic pronosticurile ca sa fie clar ce am vrut sa zic? Sau ai capatat o obsesie anume?
Cind am zis acel lucru, ma gindeam la meciul Ceahlaului cu Rapid nu la cel cu Steaua:ok: si la diferenta de forma dintre Ceahlaul si Dinamo. Atit. Si, tinind cont ca Dinamo are cel mai bun atac din campionat in acest an, am crezut ca va marca mai multe goluri. Ce nu ti se pare clar? Faptul ca moldovenii v-au tinut piept si nu v-au lasat sa faceti scorul etapei? Sau faptul ca nu ati dat randamentul asteptat?
Am crezut sincer ca Dinamo va bate mai clar decit a facut-o si ca va realiza scorul etapei. Se pare ca pina la urma acest lucru l-a realizat Steaua :drak:
Intelegi? Sau sa-ti fac o schita?

Draghe, esti prea stresata ... am vazut destule glumitze de-ale tale in ultimul timp in loc de raspunsuri la obiect si mi-am permis si eu una ...
Nu te tine?! Mai racoreste-te ...
Ti-am raspuns pe un ton relaxat si vad ca scoti flacari pe nari ... ia-o mai usurel ca face bine la sanatate ... sii tu la ce etaj ma refer ... ;-)

danciuad
26th November 2006, 23:11
Stim ca nu te prea pricepi si de aceea te iertam...
Steaua a jucat in deplasare cu Ceahlaul, iar Dinamo a jucat acasa. Nu poti sa faci o comparatie atat de simpla si artificiala fara sa iei in calcul toate aspectele.
Asa pot sa spun si eu: Steaua 3-0 Unirea U., iar Unirea U. 1-1 Dinamo
Hai sa comparam... rezulta ca Dinamo e praf!!! Nu??? Am folosit logica ta...

Vezi raspunsul catre YoYo si poate te lamuresti ... ;-)
Dar, din cate stiu io' si Steaua si Dinamo au jucat cu Ceahlaul pe un teren de aprox. 100x70 m, jucatori profesionisti de valoare care nu se scapa pe aei ca striga unii sau altii din tribune. Tot 11 contra 11, indiferent unde ... desi, daca as intra in stilul vostru, as incepe sa ma vaicaresc ca am jucat 11 contra 12, ca nu ne-a dat 11m si alte alea ...

Apropos, dupa logica ta, cum explici victoria de la Kiev in raport cu varza din Ghencea care, fara arbitru miop, ar fi trebuit sa fie infrangere ...?

YoYoyOi
26th November 2006, 23:20
Draghe, esti prea stresata ... am vazut destule glumitze de-ale tale in ultimul timp in loc de raspunsuri la obiect si mi-am permis si eu una ...
Nu te tine?! Mai racoreste-te ...
Ti-am raspuns pe un ton relaxat si vad ca scoti flacari pe nari ... ia-o mai usurel ca face bine la sanatate ... sii tu la ce etaj ma refer ... ;-)

Stresata nu sint deloc. Sint chiar bine dispusa. Si nici flacari nu scot, stai linistit. Dar cred ca sint lucruri mai importante de discutat pt voi dinamovistii decit, ce pronostic dau eu. ok?

danciuad
26th November 2006, 23:20
Chiar asa de bolnav te dai ? Ai fost la doctor, si asa ti-a spus ? :P
Putin ai avut dreptate.
Sau mai bine zis esti bolnav de "stelita", si visezi cai verzi pe pereti.
Sa nu se mai intample !
Te-am iertat acum, pt. ca pana acum esti cat decat "curat", n-ai dat dovada des de fanatism ciudat. O ratacire de-o seara acceptam.
Dinamo, fara sa forteze, super- obositi jucatorii, dar, din 2 sclipiri de geniu (ce faze de mari maestri fac dinamovistii, cand vor).
Ceahlaul, bunisori, chiar si pe atac, nu mai vorbesc de faptul ca are o aparare "beton".
Nici macar Steaua (zice-se, club valoros in Europa !) n-a putut s-o penetreze ! :jerk:

Bai omule, fii mai rezonabil ... desi avem aceiasi favoriti (conteaza?) nu pot sa nu remarc ca pari a fi facut scoala impreuna cu Chioru, Raja sau SAMM. Fanatism nesustinut prin argumente se numeste esenta postarilor voastre. Incearca dracu' sa vorbesti despre subiect si nu despre senzatiile tale sau despre cei cu care te contrezi.
Ti-o zic tie, ca nu-mi face placere sa vad acelasi nivel si in tabara alb-rosie ... ei doar ma fac sa ma simt bine si nu ma deranjeaza sa-i vad asa jos. Isi merita patronul pe care vad ca-l venereaza.

YoYoyOi
26th November 2006, 23:25
Aici tin sa-ti atrag atentia danciuad. Nu ai nici o sansa sa-l convingi. Asa e el. Lasa-l in legea lui, ca nu-l poti educa acum. Nu se mai poate face nimic in privinta lui. Eventual sa-l ignori:ok:

Sevilla86
26th November 2006, 23:31
Dar, din cate stiu io' si Steaua si Dinamo au jucat cu Ceahlaul pe un teren de aprox. 100x70 m, jucatori profesionisti de valoare care nu se scapa pe aei ca striga unii sau altii din tribune. Tot 11 contra 11, indiferent unde ...

Super se cearta dinamovistii intre ei :ok:

Bine, dar nu mi-ai explicat Steaua 3-0 Unirea U. si Unirea U. 1-1 Dinamo... conform teoriei tale, ar insemna ca Dinamo e praf!!! Eu nu sunt de acord cu teoria ta simplista, dar poate imi dai o explicatie logica, sau macar rationala...

Iar Ceahlaul a smuls un egal pe fondul jocului nostru slab, in timp ce in Stefan cel Mare, Ceahlaul a dominat o buna parte din a doua repriza chiar avand cea mai mare ocazie de gol ratata a meciului!

PS: asculta ce-ti spune YoYoyOi... e spre binele tau.

danciuad
26th November 2006, 23:42
Stresata nu sint deloc. Sint chiar bine dispusa. Si nici flacari nu scot, stai linistit. Dar cred ca sint lucruri mai importante de discutat pt voi dinamovistii decit, ce pronostic dau eu. ok?

Lasa-ma sa aleg eu ce-i mai important de discutat pentru mine.
Ca daca ti-ai pastra aceeasi conduita pe care mi-o recomanzi, nu ai avea replici de genul ...
"Originally Posted by doris2001
Deja sunt in pom, si pomul in aer,

Asta stiam deja Sa te ajutam sa te dai jos? Sau mai stai putin la "inaltime"? Ai grija la stewardese pe acolo prin aer"

Ca doar nu doris de cel mai important lucru de discutat pentru voi, stelistii. Unde mai pui ca i-ai replicat in stil dorisrajachiorusamm, scotand un sfert de fraza din postul lui si schimband subiectul frazei, atacand omul si nu postul lui.

La tine ma mira.
Stii la cine nu m-ar fi mirat.

YoYoyOi
26th November 2006, 23:47
Doris e un caz mai special si il tratez ca atare:ok:

danciuad
26th November 2006, 23:53
Super se cearta dinamovistii intre ei :ok:

Bine, dar nu mi-ai explicat Steaua 3-0 Unirea U. si Unirea U. 1-1 Dinamo... conform teoriei tale, ar insemna ca Dinamo e praf!!! Eu nu sunt de acord cu teoria ta simplista, dar poate imi dai o explicatie logica, sau macar rationala...

Iar Ceahlaul a smuls un egal pe fondul jocului nostru slab, in timp ce in Stefan cel Mare, Ceahlaul a dominat o buna parte din a doua repriza chiar avand cea mai mare ocazie de gol ratata a meciului!

PS: asculta ce-ti spune YoYoyOi... e spre binele tau.

1. Ti-am zis sa citesti replica data lui YoYo in postul 75 si ai fi inteles. Da' vad ca ti-am cerut prea mult. Era vorba de o gluma si nu de o teorie sau o problema de logica, deci relax.
Daca voiai sa-ti raspund pe intelesul tau, poate ar fi trebuit sa explic ca si meciurile cu Urziceniul tot "pe un teren de 100x70 m, jucatori profesionisti de valoare care nu se scapa pe ei ca striga unii sau altii din tribune" s-au jucat.
Dar intram prea mult in detalii incercand sa explicam sau sa contram o gluma. Sau vrei sa continui si sa-mi explici cum e cu Kievul ... ;-)

2. Daca voi numai pentru cearta intrati pe forum, poate ca trebuie sa mentionez ca replica mea catre doris era un sfat si nu cearta. Da' stii cum e ... fiecare dupa cat il duce capu' ...

danciuad
26th November 2006, 23:55
Doris e un caz mai special si il tratez ca atare:ok:

He! He! :-))
Vezi ca mai sunt cateva cazuri cu diagnosticuri apropiate, unele chiar mai grave ... pe aia cum ii tratam ...? ;-)

caine19
26th November 2006, 23:55
Doris e un caz mai special si il tratez ca atare:ok:
Tu esti fata:o: :o: :o: ?
Nu cred ca e cazul sa ma contrez cu tine pe teme de fotbal;)

superchumbo
26th November 2006, 23:59
Tu esti fata:o: :o: :o: ?
Nu cred ca e cazul sa ma contrez cu tine pe teme de fotbal;)

la varsta ta intr-adevar esti o enciclopedie ambulanta ...

YoYoyOi
27th November 2006, 00:04
Tu esti fata:o: :o: :o: ?
Nu cred ca e cazul sa ma contrez cu tine pe teme de fotbal;)

De cind ne contram nu ti-ai dat seama, acum dupa cercetari ai descoperit. Ai dreptate , nu e cazul sa te contrezi cu mine. Ai o viata intreaga inainte. Oricum nu stam prea bine cu natalitatea.
OT: Borcea este foarte suparat ca nu s-a dat penalti pt Dinamo. Si in acest caz cred ca are dreptate. Era penalti clar.:ok:

danciuad
27th November 2006, 00:07
Tu esti fata:o: :o: :o: ?
Nu cred ca e cazul sa ma contrez cu tine pe teme de fotbal;)

Bai frate, scuza-ma ca te intreb, da tu', barbat fiind, ai doo creiere ...? Ca stiam ca alt organ iese cu doi la numar la barbati ...? Ce-are daca-i fomee ...?
Iar incepeti sa discutati oponentul ...? Bagati argumentele daramatoare de barbati in discutia despre subiect daca va tine si nu va mai legati de sex sau religie sau mai stiu io' ce ... parca atz fi clonele lu' Jiji ...

caine19
27th November 2006, 00:12
Oricum nu s-a inventat fata(femeie) care sa se priceapa la teme sportive.
p.s. mai bine faci un "meci" de shopping decat unul de fotbal;)

danciuad
27th November 2006, 00:12
De cind ne contram nu ti-ai dat seama, acum dupa cercetari ai descoperit. Ai dreptate , nu e cazul sa te contrezi cu mine. Ai o viata intreaga inainte. Oricum nu stam prea bine cu natalitatea.
OT: Borcea este foarte suparat ca nu s-a dat penalti pt Dinamo. Si in acest caz cred ca are dreptate. Era penalti clar.:ok:

E tardiv ... au fost o gramada de greseli in defavoarea noastra pana acum ... si putine in favoarea noastra ...
Dar spune-le asta discipolilor lu Jiji si Mehe, care vad doar conspiratii mondiale impotriva Stelei ... sa vezi cum incep sa-ti arunce cu coji de banane in cap ...

danciuad
27th November 2006, 00:15
Oricum nu s-a inventat fata(femeie) care sa se priceapa la teme sportive.
p.s. mai bine faci un "meci" de shopping decat unul de fotbal;)

Ahaaa ... si tu erai constatatoru' universal ...
Apropos, si cam la ce le dai tu voie sa se priceapa ...?

remy
27th November 2006, 00:29
Aici tin sa-ti atrag atentia danciuad. Nu ai nici o sansa sa-l convingi. Asa e el. Lasa-l in legea lui, ca nu-l poti educa acum. Nu se mai poate face nimic in privinta lui. Eventual sa-l ignori:ok:Draguta, mai usor, ca plesnesti de oftica, si e pacat ! Ignora-te singura, ca ai demonstrat de sute de ori ca fotbal nu prea "halesti" !
Da-ti cu parerea, dar lasa obsesia ta la adresa mea. Nu poti dormi din cauza mea, fara sa faci referire post de post la mine ? Discuta doar despre fotbal sau ce are legatura cu el.
Mai radem si noi, ce naiba ? Voi mai stiti sa glumiti, sau stati incruntati zi de zi ? SMILE ! :D SI MAINE E O ZI !
Daca baiatul s-a facut singur nebun (sau se intreba daca e cu adevarat), ce vroiati, sa-l lasam sa se chinuie, fara sa-l sfatuim sa se duca la doctor sa-i prescrie ceva, sa nu mai sufere de asta ?
Oricum, Ceahlaul a jucat cu muuult peste ce a mimat aseara Jiul (cu rezervele !) in meciul cu Steaua.
Chiar are o aparare aproape beton, doar sclipirile de geniu ale dinamovistilor au penetrat-o, exact ce nu a putut Steaua nici macar sa suteze o data la poarta cu Ceahlaul, fata de Dinamo !
Valoarea nu se discuta. :ok:
Saracutii stelisti, ce sa faca si ei, decat sa bata campii pe Forumuri, ca si asta a fost blat. :drak: Ei cred ca vorbesc de meciurile Stelei, care mai mereu castiga cu ajutor extern ! :mda:
Sunt dulci, blaturile, dragi stelisti ? Pt. ca voi ati "halit" en-gross, de la clubul Steaua ! :D
SI, REPET: MAI ZAMBITI SI VOI, CA SI MAINE E O ZI ! :evil:

danciuad
27th November 2006, 00:41
Hai sa fim seriosi, un pic ... ai vazut golul de ieri al lui Ronaldinho ...? Aia sclipire de geniu. Noi ne-am obisnuit cu mediocritatea romaneasca si imediat cum apare o rezolvare de calitate o catalogam ca geniala ...
Bine-ar fi sa avem atatea genii printre noi, dar, din pacate, nu e cazul.
In etapa asta nu am vazut nimic care sa aduca a sclipire de geniu in Liga 1.

Stii de ce esti tratat asa, pentru ca amesteci argumentele cu consideratii fortate la dresa persoanelor. Si vezi excelenta acolo unde nu e, chiar daca e vorba de echipa noastra.

remy
27th November 2006, 01:57
Hai sa fim seriosi, un pic ... ai vazut golul de ieri al lui Ronaldinho ...? Aia sclipire de geniu. Noi ne-am obisnuit cu mediocritatea romaneasca si imediat cum apare o rezolvare de calitate o catalogam ca geniala ...
Bine-ar fi sa avem atatea genii printre noi, dar, din pacate, nu e cazul.
In etapa asta nu am vazut nimic care sa aduca a sclipire de geniu in Liga 1.

Stii de ce esti tratat asa, pentru ca amesteci argumentele cu consideratii fortate la dresa persoanelor. Si vezi excelenta acolo unde nu e, chiar daca e vorba de echipa noastra.
Tu esti glumet, sau ai chef de contre cu mine ? Pari a fi stelist mascat, ca prea te faci ca nu intelegi ce vreau sa zic, si ma jignesti si tu putin.
Nu ma asemana cu unii fanatici stelisti de pe aici (te rog, vezi mai toate postarile de pe Forum {de vreo 2 ani} ale unor ciudati stelisti, cu jigniri si injuraturi departe de limita umana (Hipgnosis si zob 79 sunt campioni in marlanii), si iti vei da seama de ce abia astept, cu argumente, sa rad de stelistii care deviaza prin golanii si aberatii), ca deja cu ei nu poti discuta ! Daca nu au argumente (si nici nu stiu sa-si justifice parerile, pt. ca ei sunt doar suporteri ai Stelei numai pt. ca au vazut mai des Steaua la TV, dar mafia (si marlania) trecuta si actuala de acolo, se fac ca o trec cu vederea), ei jignesc pe ne-stelisti in cele mai murdare moduri ! E SINGURA ARMA SA IASA DIN CARAPACEA LOR DIN SPATELE TASTATURII.
ULTRASII TATEI, CE DURI VA DATI VOI IN FATA MONITORULUI !
ACUM SA-TI RASPUND LA POSTUL TAU, CONCRET !
TU STII OARE CE INSEMNATATE AU CUVINTELE "SCLIPIRE DE GENIU" ? Asta ca sa vezi ca m-ai atacat fara rost, necunoscand sensul unei fraze.
NU AM ZIS CA AU FOST SI SUNT GENII DENNIS SERBAN SI CL. NICULESCU (CU PASELE LOR PT. GOL, CHIAR DE GENIU), CI AU AVUT O SCLIPIRE DE GENIU ! Spuneti voi daca nu e asa: http://www.dinamomania.net/ev_central/fullnews.php?id=1597
Oricum, la Dennis Serban chiar pot spune ca uneori e un mic geniu, mai ales vazand golul Dumnezeiesc dat cu Steaua (nici acum nu pot intelege cum poate insira un jucator atatia adversari, si aia de la Steaua, cu apararea beton, pur si simplu hipnotizandu-i, si tot el dand un gol PARCA "DAT" DE DUMNEZEU, nu de el !).
Deci, nu mai e o intamplare !
Si, ceea ce incanta, e ambitia si puterea de lupta, cu toate ca sunt super-obositi, meritand locul 1 ca nr. de puncte, din Europa,chiar daca vor zambi multi !
Nu zic ca n-au avut si noroc cand au jucat vlaguiti sau mai slab, dar parca si Dumnezeu vrea sa-i dea dinamovistii o palma lui Jiji cu Steaua lui, care se lauda peste tot pana-n toamna ca n-are adversar chiar si-n Europa ! Auzi, tu, Barcelona Estului ! :evil:
Cei de la Dinamo inca sunt modesti, si nu denumesc echipa in nici un fel, cu vreun nume pompos. ;)
Chiar raman crucit, cum, Dinamo, catalogata in vara ca o epava, echipa de locul 7 in Romania (de la Corleone citire), sa ajunga unde a ajuns !
EU O CONSIDER O ADEVARATA MINUNE ! SI LA MINUNEA ASTA A CONTRIBUIT DIN PLIN SI MIRCEA REDNIC, AVAND O ECHIPA INCROPITA IN VARA, SI PUTIN DIN SEPTEMBRIE.
DINAMO A RENASCUT CA PASAREA PHOENIX, DIN PROPRIA CENUSA !
De-acum, chiar ca nu ma mai intereseaza daca vor lua campionatul sau nu, ca minunea din toamna (si iarna, mai putin) asta, nu cred ca mai exista in Europa ! :ok:

Rossi
27th November 2006, 05:32
Ceahlaul nu a uitat ca Dinamo este echipa care a retrogradat'o ....
S-a bagat cu fundul in poarta in speranta ca o sa incurce pe Dinamo ...

Si dinou DINAMO este dezavantajata de arbitraj .... penalty clar refuzat in prima repriza la scorul de 0-0 ...

17 partide ...15V , 1E , 1I ...SUPER DINAMO :ok:

YodaRo
27th November 2006, 06:43
doris fa si tu un rezumat de max 2-3 randuri a ceeace scrii. Nu de alta dar timpul e pretios si risti sa nu te citeasca nimeni. Eu de ex nu citesc niciodata ale tale mesaje...ptr ca imi sar in ochi nume ca jj sau mm in mesajele tale...

vlad1607
27th November 2006, 07:50
CEI MAI BUNI :ok:

danciuad
27th November 2006, 13:53
Tu esti glumet, sau ai chef de contre cu mine ? Pari a fi stelist mascat, ca prea te faci ca nu intelegi ce vreau sa zic, si ma jignesti si tu putin.
Nu ma asemana cu unii fanatici stelisti de pe aici (te rog, vezi mai toate postarile de pe Forum {de vreo 2 ani} ale unor ciudati stelisti, cu jigniri si injuraturi departe de limita umana (Hipgnosis si zob 79 sunt campioni in marlanii), si iti vei da seama de ce abia astept, cu argumente, sa rad de stelistii care deviaza prin golanii si aberatii), ca deja cu ei nu poti discuta ! Daca nu au argumente (si nici nu stiu sa-si justifice parerile, pt. ca ei sunt doar suporteri ai Stelei numai pt. ca au vazut mai des Steaua la TV, dar mafia (si marlania) trecuta si actuala de acolo, se fac ca o trec cu vederea), ei jignesc pe ne-stelisti in cele mai murdare moduri ! E SINGURA ARMA SA IASA DIN CARAPACEA LOR DIN SPATELE TASTATURII.
ULTRASII TATEI, CE DURI VA DATI VOI IN FATA MONITORULUI !
ACUM SA-TI RASPUND LA POSTUL TAU, CONCRET !
TU STII OARE CE INSEMNATATE AU CUVINTELE "SCLIPIRE DE GENIU" ? Asta ca sa vezi ca m-ai atacat fara rost, necunoscand sensul unei fraze.
NU AM ZIS CA AU FOST SI SUNT GENII DENNIS SERBAN SI CL. NICULESCU (CU PASELE LOR PT. GOL, CHIAR DE GENIU), CI AU AVUT O SCLIPIRE DE GENIU ! Spuneti voi daca nu e asa: http://www.dinamomania.net/ev_central/fullnews.php?id=1597
Oricum, la Dennis Serban chiar pot spune ca uneori e un mic geniu, mai ales vazand golul Dumnezeiesc dat cu Steaua (nici acum nu pot intelege cum poate insira un jucator atatia adversari, si aia de la Steaua, cu apararea beton, pur si simplu hipnotizandu-i, si tot el dand un gol PARCA "DAT" DE DUMNEZEU, nu de el !).
Deci, nu mai e o intamplare !
Si, ceea ce incanta, e ambitia si puterea de lupta, cu toate ca sunt super-obositi, meritand locul 1 ca nr. de puncte, din Europa,chiar daca vor zambi multi !
Nu zic ca n-au avut si noroc cand au jucat vlaguiti sau mai slab, dar parca si Dumnezeu vrea sa-i dea dinamovistii o palma lui Jiji cu Steaua lui, care se lauda peste tot pana-n toamna ca n-are adversar chiar si-n Europa ! Auzi, tu, Barcelona Estului ! :evil:
Cei de la Dinamo inca sunt modesti, si nu denumesc echipa in nici un fel, cu vreun nume pompos. ;)
Chiar raman crucit, cum, Dinamo, catalogata in vara ca o epava, echipa de locul 7 in Romania (de la Corleone citire), sa ajunga unde a ajuns !
EU O CONSIDER O ADEVARATA MINUNE ! SI LA MINUNEA ASTA A CONTRIBUIT DIN PLIN SI MIRCEA REDNIC, AVAND O ECHIPA INCROPITA IN VARA, SI PUTIN DIN SEPTEMBRIE.
DINAMO A RENASCUT CA PASAREA PHOENIX, DIN PROPRIA CENUSA !
De-acum, chiar ca nu ma mai intereseaza daca vor lua campionatul sau nu, ca minunea din toamna (si iarna, mai putin) asta, nu cred ca mai exista in Europa ! :ok:

Io' inteleg ce vrei sa zici, numai ca nu prea stii cum sa zici si mai si pici in capcana exaltarii, pe care mai sus o contesti ...
Nu esti coerent, sari din una-n alta si de-aia te trag de urechi si altii ca esti obositor. Concentreaza-te pe ce vrei sa spui si urmareste-ti subiectul fara divagatii, exagerari si cuvinte mari (sclipiri de geniu, minune, modesti (e cuvant mare cand vb. de Borcea al nostru) Dumnezeu vrea sa-i dea o palma, etc.)
Si nu te mai stresa in legatura cu capacitatea mea de intelegere, ca inteleg mai multe decat crezi.
Relaxeaza-te putin, lasa-i pe ei in bratele exaltarii si o sa vezi ce amuzant e.

Aurel.D
27th November 2006, 14:10
Va rog sa incetati cu off topicul ca deja v-ati intins....
Mersic.:)
Meciul a fost mai greu decat ma asteptam pt. ca Fl. Marin a stiut sa ii blocheze pe dinamovisti. Moldovenii au jucat la rupere si pana au luat golul au stat cu cate 8 jucatori pe linia de fund.....scenariul pe care il urmeaza majoritatea echipelor ce vin in Groapa.
A fost o victorie obtinuta greu, jucatorii care mi-au scos peri albi fiind Goian si Denis Serban....
Iar la Niculescu a fost penalty clar in min. 16 (era chiar pe partea mea), dar Dinamo nu are voie la penaltyuri sezonul asta si de aia sunt mai frumoase si victoriile!!:ok:

moro68
27th November 2006, 14:27
Borcea zice ca e cel mai greu meci pe care l-a avut acasa Dinamo in turul asta de campionat.
Poate ca Dinamo e putin obosita dupa meciul de la FC Bruges, poate s-a menajat pentru meciul cu Leverkusen, cert e ca repriza a doua Ceahlaul a jucat mai bine, dupe ce fotbal a aratat in meciurile cu Steaua si Dinamo n-are cum sa rerogradeze.

STEAUA-MANIA
27th November 2006, 15:04
DINAMO La partida cu Ceahlaul au asistat doar 3.000 de spectatori, iar numarul mic al fanilor prezenti la stadion a provocat iritarea dinamovistilor. “Este pacat ca o echipa care domina în campionat are prea putini suporteri în tribune. Sper ca publicul sa fie al 12-lea nostru jucator în meciul cu Leverkusen”, a spus Cristi Borcea. “Sunt dezamagit de faptul ca vin putini spectatori la meciurile noastre de pe teren propriu”, a afirmat si Mircea Rednic. “Fac apel la spectatori sa vina în numar cât mai mare la stadion, fiindca avem nevoie de sprijinul lor”, a declarat Catalin Munteanu.
prosport.ro
Jenant....:)))

remy
27th November 2006, 19:50
Mania(cule), tu chiar n-ai ce face pe Forum si ne bagi obsesiile tale ... despre cati suporteri are Dinamo ?
Cand vezi ca de Steaua se rade, mai bagi si tu si stelistii tai cate-un subiect sa mai slabiti presiunea. Ba cu ce au facut 3 suporteri beti in avion, ba cati suporteri are Dinamo, ba ca Niculescu are chiloti albi, si nu negri...
Zi si tu: Dinamo merita cu prisosinta titlul asta !

YoYoyOi
27th November 2006, 19:57
Il merita mai Doris titlul obtinut acum. Il merita cu prisosinta. Na ca ti-am facut pe plac sa nu zici ca-s fata rea.;)

george-dinamo
1st December 2006, 10:45
sunteti varza cei care contestati DINAMO!