PDA

View Full Version : Sunte-ti de ras!!1



ad3an
19th July 2003, 22:16
Vadime sau cine se ocupa de Site
sunte-ti varza!!!!


Forza bihoru!!!!!!

Sergio
19th July 2003, 22:30
Adriane, scrie si tu macar titlul corect ca te faci tu de ras pe urma.Rau de tot. :D :D

Blue
19th July 2003, 23:36
Tu esti de ras adisorule :D :D :D

viole(n)t
19th July 2003, 23:48
CA-RA-GI-A-LE!!!!!

De ras e gramatica ta, ad3an!

Tudose
19th July 2003, 23:54
Adriane, de ce oare intri tu pe un site care e de ras? :D

P.S. "Sunteti" se scrie intr-un singur cuvant, pentru ca este persoana a doua plural, modul indicativ, timpul prezent a verbului "a fi".
"Invatati, invatati, invatati" (Lenin) :D

Sergio
20th July 2003, 00:44
Tudose, nu-ti mai pierde timpul explicand chestii din astea ca n-ai cui. :D

Vadim
20th July 2003, 11:59
ad3an, din pacate cei care se ocupau de site nu mai dispun de timpul pe care il aveau acum un an...

ss_L'p
20th July 2003, 14:13
bah Vadim...lasa-l in pace!
nu ai de ce sa i dai lui explocatii!si oricum nu cred ca va intelege...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

07Ex
22nd July 2003, 07:04
LOL : -)

Totusi acest mesaj nu-si prea are locul pe forumul de fotbal. Nu are nici o legatura cu fotbalul.

Ce ziceti daca am face un forum de limba romana? :)

Timisoreanul
22nd July 2003, 10:32
Dragul meu Adi, daca sunte-m :thinkso: jalnici, te anunt ca in Romania exista libertatea de a alege, deci ai dreptul SA NU mai accesezi acest Site daca nu iti place. OK? :D

Timisoreanul
22nd July 2003, 10:33
PS: Iti multumim anticipat! 8)

deep purple
22nd July 2003, 17:03
De ce "esteti" duri cu baiatu'? El e oradean din cate stiu si sunt mari sanse sa nu fie de etnie romana. Asa ca va rog scuzati scrisul la el.
Adriane, iti promitem ca nu mai facem :shock: si o sa zicem "iooooi" ca sa fim pe gustul tau.

Ayrton
22nd July 2003, 17:09
Tudose, muta si tu "Administrativ" threadul asta, ca nu n-are rost sa stea pe "Fotbal intern" o aberatie din asta, "igem"? :D

07Ex
22nd July 2003, 20:29
Eu v-am spus ca mesajul trebuia mutat dar nu m-ati crezut. :)

ad3an
29th July 2003, 22:20
Fratilor special am scris chestia asta asa pt ca daca o scriam normal atunci nimeni nu vizita ce era aici asa uite
Vadim nu ma refer la site la actualizare,la timpul pe care il ai sau nu dar cand ai pus pe front page echipe ca CFR Cluj sau Olimpa sportul studentesc sau multe altele care nu au nici o legatura cu Diviza A puteai sa treci acolo si un amarat de F.C.Bihor parca ziceai ca suporter e numai pentru echipele de prima divizie sau nu stiu ce sa zic,da de fapt tu reprezinti LPF si FRF te inteleg(le semeni foarte mult din toate pct de vedere dupa voi doar mitici sa joace pe prima scena).

cheloo
30th July 2003, 15:26
exista metode mai civilizate de a atrage atentia asupra unor aspecte. nu trebuie neaparat sa arunci cu noroi din prima. "intele-gi" ?