PDA

View Full Version : Pandurii-Steaua / O suportera a Stelei a fost injunghiata in git!!



STEAUA-MANIA
18th November 2006, 18:25
O suportera a Stelei, in varsta de 18 ani, a fost injunghiata in fata Primariei Targu Jiu. Tanara, care se afla alaturi de prietenul ei, dorea sa obtina un autograf de la Banel Nicolita. Agresorul i-a provocat victimei o taietura de 12 centimetri, apoi acesta a fugit in multime. Transportata la spital, fata a primit ingrijiri medicale si se afla in afara oricarui pericol. Agresorul a fost, in cele din urma, arestat.

:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :headbang: :rosu: :rosu: :rosu:

Kainsashiki
18th November 2006, 18:31
rusine !!!!!!!!!

:(

bluesky
18th November 2006, 18:31
ce sa le faci de astia nu duce lipsa rominia....cred ca era suporter de la panduri ce dezaxsat.

Celso
18th November 2006, 18:42
huligani!!!...Jandarmeria:rosu: :rosu: .astia intra cu , cutite pe stadion...si io nu pot sa intru cu o sticluta de COLA:jerk:

bluesky
18th November 2006, 18:45
cand ai nevoie e ei nu patruleaza cind iti incurajezi echiapa favoriat iti da cu spray paralizant de nu mai stii ce ii cu tine.

CrisS
18th November 2006, 18:46
mda..parerea mea e ca jandarmeria romana e o rusine pt tara asta cel putin la capitolul ordine publica si siguranta pe stadion. imi aduc aminte si acum de carnagiul din groapa...am fost acolo si ati vazut prea bine ce a iesit...nu are rost sa mai comentam. gEORGESCU la PUSCARIE!!!:rosu: :rosu: :rosu:

YoYoyOi
18th November 2006, 18:46
A fost injunghiata in fata Primariei, celso, nu pe stadion.
Oricum este teribil ce se poate intimpla in zilele astea. Fotbalul a trecut de mult de pragul de a fi doar un spectacol. A luat mintile unor oameni. Si ma tem ca e doar inceputul :mda:

Celso
18th November 2006, 18:49
oooopps....pai spunea ca in timp ce vroia sa autograf da la Nicolitza....!!!..am inteles gresit...da oricum....:rosu: :rosu: :rosu: Jandarmeriei:evil:

bluesky
18th November 2006, 18:51
pai cred ca o sa ajungem ca in america de sud spre ex argentina cam asa

YoYoyOi
18th November 2006, 19:06
Fata ranita si atacatorul.

Kainsashiki
18th November 2006, 19:17
ce puscariash.......

TaciAcolo
18th November 2006, 19:24
era un betiv si o cunostea pe fata ...nu are legatura cu faptu ca era stelista

YoYoyOi
18th November 2006, 19:37
Chiar daca avea legatura cu meciul sau nu este regretabil ce s-a intimplat.