PDA

View Full Version : Cel mai prolific forumist onlinesport



Pages : [1] 2

Ayrton
18th July 2003, 13:20
Azi am vazut ca am facut postul cu nr 500, si am cautat sa vad cine sunt cei cu cele mai multe posturi pe acest forum, si... da, EU sunt nr1!!! /hello

Urmeaza Rasheed foarte aproape (495) si Gabriel cu 449.

La mai multe tutuor! Si multumesc pentru felicitari! :D :D :D

inter
18th July 2003, 13:42
la mai mare :D :D :D :bere:

Ayrton
18th July 2003, 14:29
La media de mesaje pe care o ai, 4.24 fata de 2.37 a mea, in 15 zile ma iei lejer...

rasheedkpenny
18th July 2003, 15:14
Nu prea am eu timp sa mai postez pe aici... you lucky one!
Adevarul e ca era mai aglomerat in rubrica mea preferata NBA, Baschet in timp ce sezonul NBA si camp. Rom erau in desfasurare, si tot in perioada aia scriam si mai multe mesaje. Cred ca acelasi lucru e valabil si pentru fotbal.

Cat despre postari pe zi... n-am idee! Trebuie sa ma uit! ce mi se pare mai interesant este procentul din totalul postaroilor!

M-am uitat si in prezent situatia este: 496 de mesaje - 4.87% din total / 2.11 mesaje pe zi

riva
18th July 2003, 15:15
felictiari ayrton (cu ocazia asta mai am si eu un mesaj postat) si ma apropiu vertiginos de tine) :)

inter
18th July 2003, 15:22
mda, dar eu am multe postari (majoritatea) scurte :happy , facute mai ales pe INTERnational :thinkso:

rasheedkpenny
18th July 2003, 15:32
Mai Ayrton, eu cred ca a fost o intreaga strategie din partea ta!
:happy

Ai postat f. multe mesaje in ultima vreme, si cam in toate topicurile... doar ca sa ma detronezi, asa e??? 8)

Ambitiile astea nu le inteleg... :D

Dorin
18th July 2003, 15:38
Nr 7 va saluta :yeah: Dorin

Ayrton
18th July 2003, 16:47
E ca v-am dat de lucru acum??? :D
Da, am postat azi ceva mai mult decat de obicei, ca ma cam plictiseam la scarbici, dar nu posturi monosilabice, insa n-am facut-o pentru glorie ( /hello :worship: /hello multumesc, multumesc!), ci pentru dezvoltarea forumului, ca unele subiecte de pe alte sporturi sau sporturi de iarna stagnau de multicel...

Oricum, sa stii ca imi doresc sa fiu depasit cat mai curand! Sincer! Si fac si un pariu: primul la 1000 va fi inter!

riva
18th July 2003, 17:16
nu cred va fi inter la 1000 , eu pariez pe rasheedkpenny pentru ka e foarte aprig si foarte vigilent :)

Dorin
18th July 2003, 20:07
Mai copii , ce va venii???Ca doar nu sintem la Turul Frantei ?Riscam sa apara forumisti care pot bloca serverele cu posta monosilabica tip junk e-mail .Mai adunati stirile intr-un post ca altfel nu mai citeste nimeni cind informatia e asa de divizata.Mercato e zapaceala curata. :yeah: Dorin

Gabriel
19th July 2003, 18:44
Felicitari , ayrton !

Te rog frumos ...acum spune-ne cine este cel mai prolific forumist al Romaniei ....si cate posturi are el. :)

Ayrton
21st July 2003, 10:58
E, aici nu incape indoilala: ORIBILUL MOSH alias Gabriel e lider national!

Gabriel
21st July 2003, 12:11
:yeah:

E posibil sa fiu lider si in Europa de Est. :P
(trebuie studiata problema)

rasheedkpenny
21st July 2003, 17:23
Nu stiu daca esti cel mai prolific forumist... sunt niste forumisti pe computergames.ro cu vreo 7000-8000 de postari! Gabriele, tu ii depasesti? :?

Gabriel
21st July 2003, 18:10
Hmmm....vrei sa ma enervezi , nu ? 8)
Ia da un click aici si vezi cate posturi are Oribilul Mosh (adica eu) : http://www.fanclub.ro/showthread.php?s=&threadid=788&pagenumber=1

eh...ce parere ai , cinstite rasheed ? :P

07Ex
21st July 2003, 18:37
Parerea mea e ca nu conteaza cate posturi ai atata timp cat ai ceva de spus. It is quality not quantity that counts. :)

rasheedkpenny
22nd July 2003, 10:09
My bad Gabi, my bad... oricum, urla modestia in tine! :D

Glumeam...

La mai mare...

Gabriel
22nd July 2003, 12:10
Multumesc !

iar tu vad ca l-ai intrecut pe ayrton. cred ca n-ai mai avut somn de cand ai vazut acest subiect..si ca el este in fata ta. :P

rasheedkpenny
22nd July 2003, 12:57
I did? Let me check...

You are right! Dar nu va dura mult, ca se pune ayrton pe scris! :P

dj_jaxxx
22nd July 2003, 21:45
Lool

Bravo Ayrton si Gabriel pt distinctiile respective :)

Mergeti la http://forums.facethejury.com/forum.asp sa vedeti cum se posteaza acolo. La situ ast am vazut persoana cu cele mai multe posturi din istoria forumurilor: 133 278 de posturi. Daca gasiti pe altu mai tare...spuneti :)

07Ex
22nd July 2003, 22:19
133 278 de posturi

WOW!!! Ala char cred ca nu are altceva de facut decat sa posteze pe forum.

rasheedkpenny
23rd July 2003, 11:00
Acum depinde si cat de mari erau post-urile. Nu?
Am dat pe profil-ul respectivului... uite ce scria:

"Member Since: Tuesday, April 03, 2001
IM Name: Available to Premium members
Gender: Male
Age: 69
Sexuality: Homosexual
Dating Status: Single
Location: #1 poster in forums - Reunion"

Scary, huh? :D

rasheedkpenny
23rd July 2003, 11:34
Asta e mesajul meu cu nr. 555... si la mai mare!

dj_jaxxx
23rd July 2003, 16:29
Mda pai daca te uiti la forums pe situ ala o sa vezi ca e un fel de chat room adica daca pui un subiect nou ti se raspunde la cateva secunde dupaia. Faza e ca sunt cate 200-300 de membrii o data online si mai ales pe General Forums se vorbeste numa vorba goala si intradevar sunt multe posturi monosilabice dar totusi omu ala are prea mult timp la dispozitie.

p.s. nu te lua dupa profiluri pt ca e totul la caterinca.

Gabriel
23rd July 2003, 18:43
jaxxx , cauta forumuri serioase gen vbulletin. nu cred sa existe om cu mai mult de 20 000 posturi. :)
asa fac si eu un forum...care sa imi contorizeze linile de yahoo messenger trimise in decursul vietii. :P

ayrton...hai sa facem o tactica...sa-l intrecem pe rasheed. sa scrii cu litere mici , sa nu ne vada dusmanul , da ?

Tudose
23rd July 2003, 23:09
Ar fi bine sa ne orientam in primul rand catre calitatea mesajelor si mai putin catre cantitate (care e si ea importanta, bineinteles). Nu e cazul sa ne apucam sa facem "spam", doar de dragul de a scrie pe forum 8)

Ayrton
24th July 2003, 09:41
1. Moshule, s-a facut, dar sa stii ca tu esti baza...

2. Are dreptate tudose: ce dracu' lasati prostiile deoparte si nu mai glumiti! :D :D :D

dj_jaxxx
24th July 2003, 16:43
Auziti mai da eu nu stiu decat 2 forumuri romanesti unde se vb asa mai mult si mai serios: asta si fanclub.

Care mai sunt altele?

Adica am mai gasit da acolo se baga doar 2 mesaje pe saptamana si alea sunt penibile.

Caut alte forumuri romanesti "adevarate" :D

Am auzit de computergames.ro da io nu le mai am cu computer games de la 14 ani :)

Ayrton
24th July 2003, 16:54
Jaxxx, eu mai stiu unul: http://www.softnews.ro/forum/ . Se posteaza mult acolo.

PS: Ma streseaza la culme stema aia veche pe care o ai ca avatar... Nu vrei tu sa ti-o schimbi cu aia de acum?

Gabriel
24th July 2003, 17:17
jaxxx , dar computergames nu e un forum despre jocurile de calculator asa cum ai crede. este un forum general. eu scriu acolo mai ales la filme , unde il consider peste fanclub.

iar mai nou scriu pe Hanul Ancutei. si mai scriu si pe cinemagia.

deh..sunt maniac. stiu. :P

dj_jaxxx
24th July 2003, 18:26
Ayrton, am incercat sa gasesc una noua da e prea mare si nu pot sa o bag, si aici la munca nu am programe de editare pt poze iar de acasa nu prea am timp sa intru pe forum :)

Oricum o sa incerc sa gasesc o stema noua care sa aiba marimea buna.

Mersi Ayrton si Gabriel pt sugestii, o sa intru pe la fiecare sa vad despre ce e vorba.

rasheedkpenny
25th July 2003, 18:57
Si eu zic ca inter o sa fie cel mai prolific forumist de pe onlinesport in curand...

La mai mare INTERE!!! 8)

inter
25th July 2003, 19:11
mercic :thinkso:

Dorin
26th July 2003, 00:37
Intere cu ritmul tau de scris ma intreb daca mai stii cum mai arata vremea pe acolo unde esti... :yeah: .Dorin

riva
28th July 2003, 18:17
fratilor vedetzi ka vine ady_azzuro puternic din spate! e pe site-u asta de citeva zile si deja are peste o suta de postari! din cite am observat eu baga cam 50 pe zi! nu conteaza ca fiecare replica nu are mai mult de trei cuvinte da` el scrie :)

Gabriel
30th July 2003, 20:30
de cand ayrton a facut acest subiect...a luat foc lumea. ce-mi vad ochii ? inter si ayrton au trecut demult de granitza 600 ! :rolleyes:

pe unde postati , mai fratilor...ca eu nu va vad ?
inter nici nu stiu cine e ! :P

deh..eu raman cu madria de a fi al 3-lea user care s-a inregistrat pe acest forum..imediat dupa cele doua conturi ale administratorului.
si asta ..chiar in prima zi de viatza a forumului ! :)

aaaa....si am fost si eu vreo 2 luni....nr. 1 la posturi ! :)

Ayrton
31st July 2003, 10:22
pe unde postati , mai fratilor...ca eu nu va vad ?

Pai daca e pauza in NBA sau hochei, scrii si tu mai putin :P , dar lasa ca recuperezi tu in sezonul de toamna/iarna... :happy
Io am avut niste dispute pe "Fotbal Intern" cu prietenii mei timisoreni si olteni, iar inter s-a axat mai mult pe "Fotbal Extern"...

Vadim
1st August 2003, 12:37
Se pare ca Inter si Ayrton isi disputa titlul de "cel mai prolific utilizator de pe OnlineSport". Gabriel a ramas undeva mult in spate, desi la un moment dat era primul, tocmai ma depasise pe mine. Acum eu sunt abia la jumate fata de Inter si Ayrton, shame on me, dar macar sunt in top 10... :P

Gabriel
1st August 2003, 12:41
Iar asta e postul meu cu nr. 500 ! :P

Vadim..poate faci posibil sa putem vedea toti forumistii in ordinea descrescatoare a posturilor...nu doar top 10. sa nu imi spui ca nu se poate..ca se poate. am vazut eu pe alt forum , care are format exact ca onlinesport. :D

Ayrton
1st August 2003, 14:44
Se poate sa-i vezi pe toti: setezi din lista membrilor/nr total de mesaje/descendent si ii vezi!

Gabriel
1st August 2003, 16:20
da , ai dreptate ! MULTUMESC !

prietena mea de asta iarna , Dora....cu care discutam inflacarat despre hockey-ul romanesc...a ajuns pe locul 43 la nr. de mesaje. si intr-o vreme era locu 5. :rolleyes:

oare ce o mai face ea ?

roxana
4th August 2003, 11:27
un forum in engleza pentru fanii sporturilor cu motor la
www.ten-tenths.com.

07Ex
16th August 2003, 23:22
Am ajuns si eu la mesajul numarul 200!!! Nu-mi vine sa cred ca mi-am pierdut timpul atatea nopti scriind pe forumul asta.

... but I LIKE it. :yeah:

Ayrton
9th September 2003, 11:24
Auziti mai da eu nu stiu decat 2 forumuri romanesti unde se vb asa mai mult si mai serios: asta si fanclub.
Care mai sunt altele?


A mai aparut de vreo doo zile inca un site:

http://www.totalsport.ro/forum/

rasheedkpenny
9th September 2003, 13:56
Am intrat si eu in vizita... forumul ca organizare e cam ca Onlinesport doar ca ii lipseste continutul(e doar inceputul), in schimb site-ul cred ca e mai bine updatat!

Gabriel
9th September 2003, 14:29
ce hapsan e ayrton. s-a si inscris la aia. :)
eu pentru moment nu ma mai inscriu nicaieri. imi ajunge ! :happy

Ayrton
9th September 2003, 15:14
M-am inscris, ca e gratis! :P
Problema e ca asta e ultima mea saptamana la actualul loc de munca, unde navigam linistit si la greu pe net... Sa vedem daca si la noul job o sa am internet la dispozitie, ca daca nu, o sa incep si eu sa postez de acasa, si o sa dau bani la greu la Romtelecom...
Chiar, stie cineva care e cel mai avantajos abonament (cu tot ce implica acest lucru) la firmele aste de internet prin cablu?

Tudose
9th September 2003, 21:24
Eu am Internet pe cablu de la RDS, e 9$/luna in limita unui trafic de 500 MB si sunt foarte multumit. Daca faci abonament pe un an de zile, primesti modemul in custodie gratuit. Dureaza cam 2-3 saptamani de cand semnezi actele pana sa te conecteze.
Va sa zica lasi telefonia mobila si migrezi... Ti-ai gasit alta slujba mai buna?

realmadrid.com
9th September 2003, 22:08
Da ai dreptate tudose si io sunt tot la rcs si pt cat platesc e chiar beton, plus ca viteza e acceptabila

Ayrton
10th September 2003, 09:36
Multumesc de informatii!
Da, trec in domeniul bancar, ca banu' e ochiu' dracului, si nu pot rezista cand mi se ofera un salar mai mare... :happy
(PS: Ce inseamna trafic de 500 MB pe luna?)

Tudose
10th September 2003, 12:34
500 MB inseamna ca transferul tau (atat download cat si upload) e limitat la mai putin decat continutul unui CD (care are 650-700 MB). Deci limita nu e de timp, nici nu conteaza la ce ore te conectezi, ci doar volumul traficului. Ai in permanenta un contor pe care il poti accesa pentru verificare. Mie imi ajung 500 MB/luna, dar exista si abonamente cu trafic mai mare.
Asa deci, la banca... La ce banca mergi si ce o sa faci acolo?

Ayrton
10th September 2003, 16:00
Raiffeisen, la credite.

rasheedkpenny
11th September 2003, 10:35
Si cât de motivant e salariul de ai sarit asa de repede? Unce ziceai ca ai lucrat inainte? :D Daca nu este coinfidential... bineinteles! Oricum salariile in capitala sunt cu mult peste ce e in rest!

Ayrton
11th September 2003, 11:02
La un operator de comunicatii mobile.
E mai bine decat ce imi dau astia acum, plus ca mai sunt si alte avantaje pentru angajatii unei banci (e drept ca si aici am telefon mobil cu cartela demo free - o sa fie mai naspa din punctul asta de vedere, ca eu vorbeam de circa 6 - 7 milioane lunar, si nu plateam nimic; acum cred ca o sa ma abtin cu greu sa nu depasesc milionul...)

inter
11th September 2003, 12:10
las ca am eu un prieten care lucreaza la o banca si care a luat beneficiu pe anul trecut 864 milioane :oops: :oops: , deci e posibil sa-ti mentii "ritmul" convorbirilor :thinkso:

Ayrton
11th September 2003, 14:36
:o :o :o :o :o :o :o :o
Las-o dracului de treaba!!! Ori e presedinte de banca, ori minte, ca nu pot sa cred ca a luat prima atatia bani... Poate tot salariul lui pe anul respectiv sa insemne suma asta...

inter
11th September 2003, 14:47
/nope/ i-am vazut fisa de impozite :happy :happy , media pe luna era de vreo 100 mil., iar aia 800 beneficiu :P :drak: :drak: :drak:
asa catre sa faci cinste daca iei cat amicul meu :D :D :D

Tudose
12th September 2003, 12:33
Inter, dar daca nu era presedinte de banca, ce post ocupa amicul tau?

inter
12th September 2003, 13:02
ordonator de credite sau asa ceva :thinkso:

Tudose
12th September 2003, 13:04
Pai sa stam cu ochii pe ayrton, ca el tot la credite o sa lucreze. Poate da si el macar o bere :D

inter
12th September 2003, 13:06
a promite e o noblete, a te tine de cuvant.......o prostie :D :D :D ,

sa vezi cum sare Ayrton acum 8)

Tudose
12th September 2003, 13:08
sa vezi cum sare Ayrton acum 8)
sa sara, dar sa sara cu berea!

Pentru Ayrton:
Banuiesc ca in ciuda faptului ca schimbi serviciul, o sa apari in continuare destul de des pe forum.

inter
12th September 2003, 13:14
dar sa nu fie Carlsberg , ca i-mi sta in gat :evil: :evil: :evil:

Tudose
12th September 2003, 13:22
Si nici Tuborg! :D

Exista cumva si bere elvetiana? :drak:

EDMOND_
14th September 2003, 23:48
Tudose , poate e mai bine sa incerci berea italiana....

rasheedkpenny
18th September 2003, 12:10
Si uite ca n-a mai aparut Ayrton pe forum ca sa dea berea/berile alea! :(

Tudose
18th September 2003, 18:44
Sunt sigur ca Ayrton e deocamdata ocupat la noua lui slujba, dar va intra pe aici de cum va gasi ocazia.

inter
19th September 2003, 09:11
:D :D :D , a intrat in fuga si si-a pus pronosticurile , cred ca era in pauza :D :D :D

deep purple
20th September 2003, 08:27
:D Acum intru si eu aici si nu-mi vine sa cred ce subiect s-a gasit. Ayrton care si-a ales o echipa care castiga (la trecut) aproape totul a vrut sa fie si primul pe un forum. Sa nu uitam ca din "multimea" de dinamovisti de pe sectiunea lor, direct proportionala de altfel cu cea din tribunele lor, el pune intrebarea si el isi raspune.
Eu zis ca lasati balta astfel de "concursuri" ca va veni un june plin de testosteron si va posta aiurea numai ca sa iasa pe locul intai.
... Adica sa faca ce-a incercat si ayrton. :D

Ayrton
26th September 2003, 17:59
Salut baieti!
Ce mai faceti, cum o mai duceti, ce mai combateti?
Sper ca de saptamana viitoare sa am si eu mai mult timp de net, ca pana acum a fost jale mare pe aici...

Si cu berile, le dau, Inter si Tudose au o Stella Artrois de la mine! (E buna? Ca e belgiana...)

Iar Deep, scuteste-ma de parerile tale imbarligate si nu te mai baga in seama aiurea!

Tudose
26th September 2003, 22:12
Eu as fi zis Bergenbier, ca e sponsor al echipei nationale :yeah:

rasheedkpenny
29th September 2003, 12:51
Ma gandeam Ayrton ca dai si tu de baut baietilor un Carlsberg... ca doar e bere daneza! Bere elvetiana exista??? :D

EDMOND_
6th October 2003, 18:46
Nu inteleg ce aveti cu berea asta elvetiana...Trebuie sa existe un site despre BERE! o sa verific...

Tudose
6th October 2003, 23:06
EDMOND_, ma tem ca o bere daneza sau elvetiana mi-ar sta in gat in momentul de fata. :D
Oricum, astept sa ne vedem la un Bergenbier, e una din cele care imi plac, si nu doar pentru ca e sponsor al echipei nationale.

EDMOND_
8th October 2003, 18:45
OK , ramanem pe Bergenbier ! Cred ca la sfarsitul lunii asteia , am observat ca jucam acasa cu Nationalul in turul asta!

ady_azzuro
9th October 2003, 22:33
fratilor vedetzi ka vine ady_azzuro puternic din spate! e pe site-u asta de citeva zile si deja are peste o suta de postari! din cite am observat eu baga cam 50 pe zi! nu conteaza ca fiecare replica nu are mai mult de trei cuvinte da` el scrie :)

Invidios mic ce esti :D :D :D
Ia fa tu o medie de cuvinte la fiecare mesaj si ai sa vezi ca nu o sa-ti dea doar 3 cuvinte pe mesaj :thinkso: :thinkso: :thinkso:

Hai sa vedem cum stam in topul 10 :) :) :)

# Utilizator Locație Data înscrierii Mesaje
1 inter il muro 07/04/2003 1146
2 ady_azzuro Kuwait 14/07/2003 967 8)
3 tudose Bucuresti si Pitesti 23/12/2002 939
4 EDMOND_ ROMANIA 29/06/2003 921
5 ayrton Bucuresti 18/12/2002 912
6 deep purple Detroit, MI 04/04/2003 777
7 rasheedkpenny Brasov/Bucuresti (soon...)25/11/2002 755
8 Blue 03/06/2003 657
9 DRAGOS Mereu alaturi de echipa Ceahlaul 25/05/2003 606
10 Dorin Sweden 03/04/2003 570

4 olteni in primii 10.
astept pareri :) :) :)

Edgar
9th October 2003, 22:49
Ei... asa "e" voi oltenii, mai vorbareti. :P

rasheedkpenny
10th October 2003, 12:26
Sau poate oltenii intre un cazan de tuica si un praz au mai mult timp! Sunt rautacios...

Foarte bine ca sunt multi olteni, chiar daca sunt din Brasov, eu n-am nimic personal cu ei!

LATER EDIT:Foarte bine ca sunt multi olteni, chiar daca EU sunt din Brasov, eu n-am nimic personal cu ei!

ady_azzuro
10th October 2003, 13:07
Dupa cum te exprimi se pare ca ai ceva cu noi :evil: :evil: :evil:

inter
10th October 2003, 19:44
Rasheed a scris:


Foarte bine ca sunt multi olteni, chiar daca sunt din Brasov, eu n-am nimic personal cu ei!

care sunt oltenii din Brasov? :thinkso:


Claudiu sau Tudor? :thinkso:

Blue stie mai bine :D :D :D :D

EDMOND_
10th October 2003, 23:43
Azzuro , avea vreun rost sa provoci discutia asta...Lasa-i pe altii sa te laude! Am vorbit cu Inter sa nu mai posteze mai mult de doua mesaje pe zi , pana nu ajungi tu pe primul loc! A zis ca se mai gandeste....

Edgar
11th October 2003, 00:57
Se abtine inter? :o :P

ady_azzuro
11th October 2003, 16:26
Fiti linistiti mai baieti.
Ca yo m-ai mult de 5 mesaje nu o sa ma scriu pe zi.
Am scoala de urmat :thinkso: :thinkso: :thinkso:
Daca vreti sa falimentati forumul asta , lasati-ma sa ajung pe primul loc :D :D :D
Asa ca nu ma intereseaza pozitia lui inter :P :P :P

EDMOND_
11th October 2003, 16:29
Glumeam , Edgar! N-am mai vorbit cu Inter de o luna ! Astept sa ne vedem la o bere ..!

inter
23rd October 2003, 19:27
Se abtine inter?


Edgar nu ma asteptam la asa ceva din partea ta :P

realmadrid.com
24th October 2003, 16:20
Bai se pare ca deocamdata sunt pe 20 asa ca in vreo luna cred ca intru in Top Ten :D :D :D . Bine visez si io dar poate so indeplini :P

Ayrton
19th November 2003, 18:04
Singurul motiv pentru care fac acest post este acela ca e cel cu nr 1000 si vroiam sa-l consemnez pentru eternitate.
Acum imi dau seama cate zeci de ore am pierdut scriind aici... e, nu-i nimic, nu sunt pierdute, sunt castigate! :P Ups, am inceput sa vorbesc cu mine insumi... :o Se vede ca sunt obosit... Mai bine plec de la scarbici ca ma stresez de tot... Ce bine ca vine week-end-ul asta si plec la munte... :D

ady_azzuro
19th November 2003, 19:04
Sa iei si o infrangere de-a cainilor cu tine la munte :drak:

Ayrton
20th November 2003, 08:59
Hai, hai, nu ma supara, ca eu tin cu Universitatea Craiova in urmatoarele 2 etape: sa ramaneti neinvinsi in continuare, de cand e Badea antrenor.
Hai "Shtintza!!!

ady_azzuro
20th November 2003, 11:43
Normal ca tii cu noi , doar jucam cu Steaua :thinkso:

07Ex
21st November 2003, 02:10
Fiti linistiti mai baieti.
Ca yo m-ai mult de 5 mesaje nu o sa ma scriu pe zi.

Pai acum vad ca ai peste 13 pe zi. What happened?

ady_azzuro
21st November 2003, 12:54
Mi-a crescut viteza la degete :thinkso:
Oricum nu imi ia prea mult timp sa scriu 13 mesaje pe zi , in jur de 2 ore , mai mult nu /nope/

MaPaX
21st November 2003, 22:58
Forumul acesta este cel mai BAZAT!

Gabriel
4th May 2004, 10:22
1000 de posturi ! URAAAA ! :ok:

Sergio
4th May 2004, 23:16
La mai mare... :D

Gabriel
6th May 2004, 00:51
Multumesc. :p

totalizez peste 15 000 posturi pe forumurile la care scriu :D
in acest moment OLS este doar al treilea forum ca numar de posturi ale mele. :cool:

ADelPiero
6th May 2004, 17:20
who`s the man? je je je je :D

Vadim
6th May 2004, 19:17
Multumesc. :p

totalizez peste 15 000 posturi pe forumurile la care scriu :D
in acest moment OLS este doar al treilea forum ca numar de posturi ale mele. :cool:
Cel mai mare forumist din Romania... :)

Gabriel
6th May 2004, 21:15
Si la propriu si la figurat. :p
Am 103 kile. (poate doar Vasile sa aiba o masa superioara mie) ...dar cu toate astea alerg suta de metri in 14 secunde. :p

ieppy
7th May 2004, 11:11
Gabriele, check this out. 2000 de mesaje and still going strong.

rasheedkpenny
7th May 2004, 11:44
Multumesc. :p

totalizez peste 15 000 posturi pe forumurile la care scriu :D
in acest moment OLS este doar al treilea forum ca numar de posturi ale mele. :cool:

Situatia asta se poate schimba cât ai zice ..... ady_azzuro! :evil: gabriele, eu zic sa nu provoci kuweitianul, ca ai pus-o! :D

Gabriel
7th May 2004, 13:24
ieppy..neimpresionant. eu pe alt forum am 13 000 and still going strong. :ok:

ieppy
7th May 2004, 13:29
gabi, eu sunt de un an aici. Tu de cand esti pe forumul ala?

Dorin
7th May 2004, 14:51
Gabriel , la inceputurile mele pe Forum ai comentat faptul ca eu si Tudose scriem ca sa avem posturi. Tudose ti-a raspuns iar eu nu mi-am batut capul. Eu totusi nu pricep ce atita alergatura dupa recunoasterea meriturilor de a scrie mult pe Forum !
In alta ordine de idei am de fapt doar lucruri pozitive despre tine si imi place si corespondenta noastra despre NHL si CM hochei.
Iar la kg nu te da mare ca nu ai vazut cintarul meu(in poza cu avatar nu sint eu ci Severiano Balesteros). De alergat nu alerg asa de repede ca tine dar 300 m dau in mingea de golf !
Dorin

Vadim
7th May 2004, 16:12
Stai ca devine interesant: oamenii se bat care e mai gras, care scrie stive de mesaje si care a fost primul - oul sau gaina... :D

rasheedkpenny
7th May 2004, 16:20
Gabriel a fost primul... nu oul, nu gaina! :D Ce ar fi Gabriele sa te anunti primul si la Forum meeting 6??? Sau iar ai intâlnire cu minorele de pe fanclub.ro? :D

Vad ca si Vadim se aproprie de 2000 de post-uri!

Vadim
7th May 2004, 16:23
Imi place cum spune Gabriel, ca scrie pe "alt forum". Gabriele, fa-i tati reclama, ca nu e nici o probleme, doar ne stim demult...

Rasheedkpenny: :D

Gabriel
8th May 2004, 11:58
Dorine, nu e vorba de recunoastere a meritelor prin numarul de posturi. EU atunci "te certasem" ca dai posturi consecutive, ceea ce nu este frumos. Ai inteles tu gresit.
Si mie imi place ca vorbim despre hockey. Pacat ca tu tzi cu Suedia. Deh...nimeni nu e perfect. :p (sper intr-o finala Slovacia - Suedia ....cu victorie slovaca)

ieppy...sunt pe acel forum din octombrie 2001. si il administrez din decembrie 2002.

vadim...nu fac mah nici o reclama. vrei sa vina d'alde rasheed acolo si sa spuna numai prostii ? noi ne selectam atent userii. :p

rasheed....ce sa fac mah la forum meeting 6 ? nu avetzi fete, nu avetzi nimic. :p

Vadim
8th May 2004, 13:24
Gabriele, se pare ca intelegem diferit noutiunea de forum. Una este sa agati, iar pentru asta exista baruri, discoteci, sali de clasa, restaurante, biblioteci, parcuri, tramvaie, hoteluri, plaje, terenuri de baschet, piscine, masini, iar alta este un forum, unde intri sa discuti ceva interesant, lucuri de care esti pasionat. Onlinesport este un astfel de loc. Intelegi diferenta?

Gabriel
8th May 2004, 13:31
nu ma face , ca pun link catre Scoala Veche...si ramai doar cu ady_azzuro pe OLS ! :D

Vadim
8th May 2004, 15:09
Sint fetite pe Scoala Veche?

Gabriel
8th May 2004, 15:11
nu. doar fete la 21-22 de ani.

Vadim
8th May 2004, 15:16
Asa zic ele. Si dupa aia nu stii de ce faci pirnaie pentru corupere de minore.

ady_azzuro
8th May 2004, 15:37
Dati-mi cateva detalii despre Scoala veche ca ma facurati curios. :D

Gabriel
8th May 2004, 17:52
http://www.fanclub.ro/member.php?find=lastposter&t=2583

:D

Vadim
8th May 2004, 17:53
Cred ca Ady vine acolo si paraseste ols-ul. :)

Gabriel
8th May 2004, 17:58
deci Vadime te rog sa nu mai trimitzi la mine userii de care vrei sa scapi. stiu ca nu ai o parere prea buna despre siteul nostru...dar nici asa. :D

nu cred ca vrei sa iti trimit si eu o sleata de copii !

Vadim
8th May 2004, 18:12
Nu! :o: :rosu:

ady_azzuro
8th May 2004, 20:07
gabriel...inchide gura din avatar ca-ti intra libelula si nu mai scapi de ea nici daca ai spirit libertin... :)

Vadim
8th May 2004, 22:31
Chiar, Gabriele, e loc sa iti intre in gura ditamai bibelula. :) Pune-ti si tu un avatar mai serios...

ady_azzuro
8th May 2004, 23:21
Din cate stiu Gabriel e fanul desenelor animate, asa ca nu putem sa-l criticam...dar niste troll-uri merita cu sigurata! :D

Gabriel
9th May 2004, 11:41
Am mai schimbat putin avatarul. L-am pus pentru ca sunt si eu un mic capcaun. :)

Apropos de forumisti prolifici . Posturi/ zi ---> ady_azzuro are 14.00 , iar eu dincolo am 13.77. doar ca el e inscris din iulie 2003, iar eu din octombrie 2001.

ieppy
9th May 2004, 12:54
bine gaby. Ma simt nevoit sa te atac acolo unde doare cel mai mult. Adica la fetite, fie ele cu codite fie fara, minore sau trecute de acest oprag, nu iti mai las nimic. Ca vad ca il superi pe Vadim si tocmai m-am autointitulat bodyguardul lui. Any questions?

Gabriel
9th May 2004, 13:20
si cum ma vei ataca, ma rog ? :D

ady_azzuro
9th May 2004, 18:24
Am mai schimbat putin avatarul. L-am pus pentru ca sunt si eu un mic capcaun. :)

Apropos de forumisti prolifici . Posturi/ zi ---> ady_azzuro are 14.00 , iar eu dincolo am 13.77. doar ca el e inscris din iulie 2003, iar eu din octombrie 2001.
Foarte mare schimbarea...de pe o falca pe alta... :D

Asta inseamna ca sunt mai prolific decat tine! :great:

ieppy
10th May 2004, 11:57
gabi, acum ai vrea sa iti spun si ce tactica voi adopta, nu? Forget it! O sa vezi la vara.

Vadim
10th May 2004, 23:23
Gabriele, vad ca iar ti-ai schimbat avatarul, esti cu gura inchisa, dar inchide urechile alea ca intra musca! :D

Gabriel
11th May 2004, 00:06
Vezi ca acest subiect se intituleaza "Cel mai prolific forumist onlinesport" , nicidecum "Cel mai prolific forumist de pe un alt forum" :D ....asa ca nu mai imi comenta fiecare miscare. :p

(apropos...e oribil zambetu asta care scoate limba. baga-l si tu pe asta de ti-l pun in atasament)

Sergio
9th June 2004, 01:06
Cu chiu cu vai am ajuns si eu la 1.000 de mesaje. Sper ca si cel cu nr 10.000 sa ma prinda tot pe aici. :D

Gabriel, daca tot nu mergi in Bucuresti, vino la intalnirea celor din TM, ca se anuntara ceva fete de pe acuma... :evil:

EDMOND_
9th June 2004, 02:57
Felicitari Sergio. Sa ai parte de multe bucurii si de o viata fierbinte ( inclusiv pe forum :) )

Sergio
9th June 2004, 16:27
Mersi mult. :ok: Si tie la fel. :D

Catalanul
9th June 2004, 16:29
mai am putin si ajung la 400 de mesaje :D

Sergio
9th June 2004, 16:46
La mai mare! :great:

Ayrton
21st June 2004, 17:59
Salutare oameni buni! :yeah:

Dupa 4 luni de absenta de pe acest forum minunat iata ca m-am intors... Si vad ca in lipsa mea nu ati stat degeaba, ati facut la posturi... nu mai am nici o sansa sa mai fiu primul ca odinioara...

inter
21st June 2004, 18:03
Salutare oameni buni! :yeah:

Dupa 4 luni de absenta de pe acest forum minunat iata ca m-am intors... Si vad ca in lipsa mea nu ati stat degeaba, ati facut la posturi... nu mai am nici o sansa sa mai fiu primul ca odinioara...



sal, las ca-ti revii tu .... :D

iuliane, feriti-va tata ca iau venit "intariri" lui ieppy :drak: :drak:

Ayrton
21st June 2004, 18:09
Cine-i Iulian?

inter
21st June 2004, 18:10
un stelist :p

Vadim
21st June 2004, 18:19
Ayrton, ai ramas in urma. Pina si eu te-am depasit. Oricum, e bine ca ai revenit. In absenta ta s-au schimbat ceva avatare, statistici, personaje :) Au mai plecat oameni si in strainatate, acum ne scriu de pe alta meleaguri, mai bune si mai calde.

Ayrton
22nd June 2004, 09:23
Nu-i nimic, lasa sa scrie!

Insa ce m-a inspaimantat e stirea aia gri spre negru despre viitorul site-ului... Cred ca ati discutat-o si pe alte threaduri, si te cred ca iti e greu sa mai tii singur site-ul...

rasheedkpenny
22nd June 2004, 10:11
Welcome back ayrton... de cand n-ai mai fost pe aici chiar ca s-au intamplat multe! A castigat si Dinamo campionatul!

Nu cred ca mai ai sanse sa fii in top prea curând! Totusi poti incerca! Oricum, lamureste-ne, cum de te-ai reintors pe forum? Odata cu schimbarea locului de munca ai ramas fara calculator? :P Glumesc!

Welcome back ayrton!

EDMOND_
22nd June 2004, 10:36
Bine ai revenit! Sper sa nu mai dispari nici macar temporar....

Ayrton
23rd June 2004, 15:52
Multumesc, multumesc!

Nu, abia cu venirea mea si a altor colegi s-a infiintat Departamentul asta in locul asta de munca si pana au venit aprobarile sa avem si noi acces internet am inebunit asteptand...
Chestia naspa e ca acum chiar muncesc din greu si nu prea mai pot posta asa mult si des ca la inceputurile forumului... si mai e o chestie naspa... din biroul sefului se vede exact monitorul meu...

rasheedkpenny
23rd June 2004, 16:47
si mai e o chestie naspa... din biroul sefului se vede exact monitorul meu...

Solutia e simpla... ia-i locul si se rezolva problema! :)

inter
23rd June 2004, 17:24
Solutia e simpla... ia-i locul si se rezolva problema! :)

nu mai are mult :ok:

Catalanul
27th June 2004, 00:50
vreau sa am onoare de a posta postul cu numarul 600 aici :D (va multumesc;))

ADelPiero
27th June 2004, 01:00
sa fie cat mai multe :p

Catalanul
27th June 2004, 01:10
merçi la fel ADelPiero :D :happy:

EDMOND_
26th July 2004, 22:36
Nici nu mi-am dat seama ca a trecut un an de cand sunt pe forum......

Sergio
26th July 2004, 23:25
Da ai muncit ceva anul asta pe forum, nu gluma... :rolleyes:

ADelPiero
26th July 2004, 23:52
el tot timpul munceste... nu are timp de altceva :ok:

EDMOND_
27th July 2004, 00:07
Ba da mah...mai am... excursii , metaxa ( sapte stele ) , fete frumoase... ( noroc ca astea frumoase nu tin cu Steaua si Dinamo ) prieteni (ma enerveaza astia pe care ii am ca beau prea multa bere! ) , o carte , un film , si iar fete frumoase , si iar prieteni care iubesc berea...

Vadim
27th July 2004, 00:10
Edmond_, daca ai excursii nu poti sa bagi una pentru castigatorul concursului de pronosticuri 2004/2005? :) Macar pina la Budapesta. Iti faci si reclama la agentia ta. :)

uti2102
27th July 2004, 00:38
Eu zic, dak tot se ofera ilushtrii oamenii de afaceri, sa facem shi un concurs care sa premieze.....obiectivitatea.
Domnu' excursionist ar fi totodata cel mai indicat moderator, din moment ce este unanim vazut Mr. Obiectivitate (sau nu?! :drak: ). Ce zici Vadim?

EDMOND_
27th July 2004, 01:01
Alpoapa du-te mah si te plimba ...nu vezi ca tot evit sa raspund provocarilor tele...imi stric stilul daca am o disputa cu tine... ce naiba sa aleg din tine ca semeni cu un catelus flamand care scanceste din cand in cand cersind o mangaiere...

Sergio
27th July 2004, 01:01
el tot timpul munceste... nu are timp de altceva :ok:
Pai deh...numai cine nu munceste nu greseste. :D

EDMOND_
27th July 2004, 01:02
Edmond_, daca ai excursii nu poti sa bagi una pentru castigatorul concursului de pronosticuri 2004/2005? :) Macar pina la Budapesta. Iti faci si reclama la agentia ta. :)


Vadim < m-am gandit la un premiu , dar nu cred ca la concursul de pronosticuri....voi anunta in cateva zile...dar nu ma intereseaza reclama pentru agentie....

ieppy
27th July 2004, 09:43
La multi ani Edmond, or...eh...cum o fi. Sa speram ca mai ramai cel putin 50 de ani. :)

Dorin
4th August 2004, 21:49
Si iata ca si eu am ajuns in clubul "exclusiv" al celor cu cel putin 1000 de mesaje!!! :yeah: Dorin :yeah:

Gabriel
4th August 2004, 22:05
pai si nu dai o bere ?

Dorin
4th August 2004, 22:21
La un forum meeting din toamna cind sper sa fiu si eu la Bucuresti! :yeah: Dorin

realmadrid.com
4th August 2004, 22:40
Felicitari Dorine, sa o tzi tot asa:D

Denis
2nd September 2004, 09:00
vezi ca va ajunge rave_o_lution din urma :D shi la medie shi la posturi. la posturi am ajuns de la 50 posturi la 339 posturi in cam o luna jumate sau poate shi mai putzin. iar media pare sa creasca din ce in ce mai repede :ok:

realmadrid.com
2nd September 2004, 14:43
Pai da dar tu nu vezi ceva, useri care au peste 1000 de mesaje au aproape anul pe forum, dar tu..., ai cateva luni, deci mai ai ceva timp pana treci de 1000:D

Denis
2nd September 2004, 23:47
nu-mi mai ia mai mult de o luna jumate doua luni :ok:. hahaha denisisca va ajungeee /hello

fia
3rd September 2004, 10:20
Asta daca nu cumva iti iei vreun ban pana atunci :D

realmadrid.com
3rd September 2004, 18:20
Ce intuitzie ai avut:D

Vadim
3rd September 2004, 18:33
Ionutze, vezi sa nu i-o iei pe urme... ;)

realmadrid.com
3rd September 2004, 18:37
De ce ???, ca am spus ceva ce este adevarat ???

Vadim
3rd September 2004, 18:44
Nu, glumeam. Am vazut ca si tu scrii ceva mai mult in ultima vreme, atita tot. Era o gluma.

realmadrid.com
3rd September 2004, 18:51
Pai scriu mai mult ca sunt in vacantza, stai sa vina 15 septembrie si sa vezi cum se vor reduce mesajele mele:D

PS_Anul trecut in timpul scolii aveam limita de 15 minute pe onlinesport:( in fiecare zi

ady_azzuro
4th September 2004, 16:30
:D:D:D zau? Imi dau seama cat de mult ai suferit anul trecut...si cand intrai online? La pauza meciurilor galacticilor tai? Ia puneti ambitia la contributie si depasaste-ma, esti in stare? :cool:....:D

Vadim
4th September 2004, 16:40
Ady, ai sa rizi, dar vine Vasile tare de tot din spate. Are o medie mai mare de mesaje pe zi decit tine.

ady_azzuro
4th September 2004, 16:46
Normal ca are, doar eu am facut o pauza destul de lunga, de 2 luni, dar acum am iesit de la reanimare! :D

inter
11th October 2004, 14:51
/hello /hello , Adriano , ai trecut de 5000 :D

Catalanul
11th October 2004, 15:30
asa e, ady a trecut de 5000 de mesaje ;)
si pentru ca acest eveniment sa nu fie uitat... :D am ceva pt. voi :p :ok:

P.S. a trebuit sa editez fisierul ca era prea mare si nu prea se intelege :( dar totusi e ceva :D

daca cineva poate sa faca ceva ii dau poza si o pune el ca sa se vada klumea :cool:

realmadrid.com
11th October 2004, 15:40
Ia puneti ambitia la contributie si depasaste-ma, esti in stare? :cool:....:D


Nu pot sa te depasesc, iar mesajele nu sunt o ambitzie pt mine, in schimb pt tine...
Sunt curios ce mesaje ai postat tu :sleep: din astea 5000 intr-un an decand esti pe forum :evil:

rasheedkpenny
11th October 2004, 16:01
daca cineva poate sa faca ceva ii dau poza si o pune el ca sa se vada klumea :cool:

In Paint salveaza (Save As...) captura ta de ecran sub format .jpeg... si o sa fie mai mica ca marime in kb! Just a thought!

Catalanul
11th October 2004, 16:09
merci pentru ajutor rasheedkpenny :ok:
acum merge :yeah:

realmadrid.com
11th October 2004, 16:10
Acum nu se mai vede nimic:happy:

Catalanul
11th October 2004, 17:33
1. ady_azzuro 5,054 :ok:
2. inter 4,152
3. vasile314tzurka 4,142
4. EDMOND_ 4,104
5. Vadim 3,709
6. Mariusmadmax 3,099
7. ieppy 3,069
8. alpopa 2,719
9. iulian 2,295
10. ADelPiero 1,975
------------------------------------------------------------
11. DRAGOS 1,959
12. Tudose 1,927
13. fia 1,836
14. IlMILAN 1,809
15. rasheedkpenny 1,788
16. ricky 1,785
17. bog_tom 1,777
18. Hai POLI 1,753 /hello
19. sergio 1,660
20. Dumitrescu Ionutz 1,602

TOTAL: 52 214 posturi :yeah:

realmadrid.com
11th October 2004, 19:44
Mda, am revenit pe locul 20 exact ca anul trecut:D/hello

ady_azzuro
11th October 2004, 23:14
Nu pot sa te depasesc, iar mesajele nu sunt o ambitzie pt mine, in schimb pt tine...
Sunt curios ce mesaje ai postat tu :sleep: din astea 5000 intr-un an decand esti pe forum :evil:
Ce vrei sa spui mai ionele? Te asigur ca eu le-am postat pe toate, nu a scris nimeni in numele meu...dar de la mintea ta blonava nu ai la ce sa te astepti....

Lectiile la spaniola cum merg? Ai facut progrese? :happy

bapsy
30th November 2004, 18:01
Am ajuns si eu la 1000 de posturi. Sa-mi traiasca :)

Sergio
30th November 2004, 21:16
Sa-ti traiasca. Posturile. :D

grig_jr
30th November 2004, 22:28
se fac clasamente la posturi/zi ??!??!
vreau sa vad si eu!

Catalanul
30th November 2004, 22:38
ia vezi pe ce loc esti tu AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/memberlist.php?&order=DESC&sort=posts&pp=30&ltr=) :D

grig_jr
30th November 2004, 22:53
ma gandeam ca se pot ordona dupa posts/day,...ca acolo nu stau chiar rau !:P
oricum, e imp ce postezi, nu cat :P

gianni
10th December 2004, 13:03
mama, ce intrecere pe aici :) !!! Adevarul este ca ma depasiti la timpul acordat pentru navigarea pe internet :) dar vin eu acasa :evil:

Profetu
10th December 2004, 13:10
N-ar trebui ca aceasta ierarhie sa fie facuta in functie de calitatea ci nu de cantitatea posturilor ?

Sergio
11th December 2004, 00:32
Cantitatea se poate stabili clar, pe cand calitatea... :rolleyes:

Zapada
11th December 2004, 16:53
18th July 2003, 12:20
Azi am vazut ca am facut postul cu nr 500, si am cautat sa vad cine sunt cei cu cele mai multe posturi pe acest forum, si... da, EU sunt nr1!!! /hello

Urmeaza Rasheed foarte aproape (495) si Gabriel cu 449.

La mai multe tutuor! Si multumesc pentru felicitari! :D :D :D


Daca ai fost pe primul loc atunci in 2003 acum nu cred ca mai esti in primii 100 si asta pentru ca ai avut o activitate scazuta dupa aceea.

Daca continui in ritmul asta te voi depasi si eu in urmatoarele 10 luni desi acum am doar 180 de postari iar tu ai 1476

ady_azzuro
12th December 2004, 21:35
Zapada, vezi ca ai 218! :D
ayrton, te astept la varf din nou...:evil:

Marquise MGP
22nd December 2004, 02:41
HAHAHAHAHAH......am 37 de postari.....mai am un pic.......pana la 6000 cat are ady_azzuro........vin cu forte proaspete......sa skimb trecutul......in trei zile va ajung..........................................
:great:
restekp...........pentru cei care au trait(fost) ca mine.

fia
14th March 2005, 21:24
Cica e unul pe forum care "baga" 70-80 de mesaje pe zi, stiti cine e ala?

realmadrid.com
14th March 2005, 21:27
As fii curios sa aflu:D, eu mai mult de 25 de mesaje nu cred ca am reusit:D

desdemona
14th March 2005, 21:29
:o: 70-80 mesaje pe zi? In fiecare zi sau doar in ultima vreme? :happy
Fia, nu ne mai tine in suspans.. spune-ne :D:D

Mihai
14th March 2005, 21:29
Mamaaa frate da ala chiar nu are ce face.... Cred ca nu are scoala nu tu servici! toooata ziulica sta si freaca forumul

fia
14th March 2005, 21:30
Eu stiu, dar nu zic...
Mi s-a mai intamplat si mie sa scriu 100 pe zi.. dar pot sa mentin asa....
Nebunul asta de ceva timp tine rata asta :D

Catalanul
14th March 2005, 21:30
Cica e unul pe forum care "baga" 70-80 de mesaje pe zi, stiti cine e ala?mihai? :evil: acu' 2 saptamani avea 1000 de posturi, deja are 1500 :o:

desdemona
14th March 2005, 21:32
Eu nu cred ca am avut 70 in nici o zi :o:

Mihai
14th March 2005, 21:32
Ptiu ca m-ati prins! :headbang:
Si eu care mergeam pe acest thread incognito

fia
14th March 2005, 21:32
@desdemona: Ba ai avut mai pe la inceput, te-am monitorizat si pe tine :D

desdemona
14th March 2005, 21:35
Fia, inceputurile intotdeauna sunt neclare, pana se linistesc apele :) Timp as avea si acum, numai ca n-am cu cine sa conversez pe ce teme vreau si pe care nu vreau posteaza toata lumea :evil:
La Mihai ma gandeam si eu, de asta am intrebat daca se pune toata perioada de cand e pe forum sau doar o anumita perioada (ultimul timp, de exemplu). Deci? :evil:

Adrian
14th March 2005, 21:37
Pai de cand cu alba/neagra, poveste cu 3 vorbe/2 surcele, trenulete, locomotive si alte vehicule pe forum, clasamentele astea chiar nu mai au nici o noima.
Doar ca isi freaca Vadim mainile ....

fia
14th March 2005, 21:38
Pai in ultimul timp... el a a stat cateva luni inscris fara sa posteze deloc... d-aia are media de doar 5 mesaje pe zi...
Da uite azi are deja mai mult de 100, in ultima ora are 25 :o:

Practic el e limitat doar de cele 45 de secunde impuse intre posturi...

Mihai
14th March 2005, 21:39
Adrian:te rog frumos sa nu-mi iei laurii....
Am facut calculul din cele 500 de posturi scrise in ultima perioada vreo 150 sunt puse la threaduri d-alea Alb si negru, locomotive etc cum zici tu...
Restul au fost la threaduri de "interes general" :evil:
Deci pot sa-mi pastrez laurii da?

fia
14th March 2005, 21:40
Pai de cand cu alba/neagra, poveste cu 3 vorbe/2 surcele, trenulete, locomotive si alte vehicule pe forum, clasamentele astea chiar nu mai au nici o noima.
Doar ca isi freaca Vadim mainile ....

Adrian, daca te uiti Mihai are cam 20% din posturile din ultimul timp acolo, restul le are la subiect...
Si sa stii ca sunt bune si threadurile de genul asta, pentru ca ajunge lumea sa se cunoasca si devine mai distractiv, daca nu iti place, ia-ti jucariile si pleaca :P

desdemona
14th March 2005, 21:42
Haideee.. lasati ale tineretii valuri - mai tumultoase sau mai linistite, dupa firea fiecaruia... CINE E MISTERIOSUL? Mihai pana la urma? :evil:
@Adrian, adevarul e ca alba-neagra si restul threadurilor din ultimul timp nu-s nici pe gustul meu. Cred ca am postat maxim de 3 ori sau chiar deloc pe ele... pentru ca nu m-a interesat si nu ma intereseaza numarul de posturi.. daca n-am subiecte interesante pe care sa discut, stau si belesc ochii.. pana m-oi plictisi :rolleyes:

fia
14th March 2005, 21:44
Da Mihai era... Sa-ti mai zic ceva desdemona, oficila tu detii inca titlul de cel mai prolific forumist, ai cea mai buna rata de pe forum peste 14 :D

Adrian
14th March 2005, 21:45
daca n-am subiecte interesante pe care sa discut, stau si belesc ochii.. pana m-oi plictisi :rolleyes:

Daca n-ai subiecte interesante, faci un thread nou. Ce e asa de greu? Bine, ca daca te intereseaza moda, pantofii sau Brad Pitt, o sa ai un trafic acolo...

Mihai
14th March 2005, 21:47
acum sa nu credeti ca eu urmaresc sa-mi maresc numarul de posturi asa ca bezmeticul...
Chestia e ca luna feburarie nu am scris mai deloc (max 10 posturi) pt ca nu am avut net, si acum de pe 4 de cand a venit netul, am avut pofta de forum...
Deci stati linistiti ca nu o sa postez continuu asa :D

desdemona
14th March 2005, 21:56
Da Mihai era... Sa-ti mai zic ceva desdemona, oficila tu detii inca titlul de cel mai prolific forumist, ai cea mai buna rata de pe forum peste 14 :D
Nici o grija, m-am calmat in timp, ca sa nu se interpreteze in felul in care am vazut ca se interpreteaza :D:D Am avut zile in care am postat doar un mesaj, vor fi zile in care doar am sa citesc ;) Mai greu, pentru ca-s "de viata" si-n realitate, dar asta e.. decat sa fii inteles gresit :D:D
@Mihai, acum de ce vrei sa ne superi, abia ce ne facusem o impresie buna despre tine si incepeam sa te cunoastem ... Vorbesc la modul general pt ca eu mi-am facut o prima impresie de pe threadul de jocuri preferate si cum pentru mine subiectul ala conteaza destul de mult.... cam greu sa mi-o schimb :)
@Adrian, dap, este metoda care m-ar satisface.. dar tu nu vezi ce prinde la marele public? Poate nu m-am exprimat ca sa fiu inteleasa.. nu ma intereseaza nici Brad Pitt, nici rochiile si pantofii.. De fapt, sunt threaduri care-mi plac pe forum, deci nu e neaparat nevoie sa deschid altele pe aceleasi teme, dar nu-s destule persoane interesate sa posteze acolo zilnic ;)

Catalanul
14th March 2005, 22:04
mihaie vezi ca-ti strica siteu.com media de mesaje pe zi :D
s-a pus pe munca saitu' (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?p=221127#post221127) :rolleyes:

later edit: vad ca a ascuns posturile pe care le-a sters... :sleep:

Mihai
14th March 2005, 22:08
Mie cred ca nu mi-a sters nici un post... aaa poate un post... si as putea sa ma supar pe el, pt ca se face off topic la greu pe thread si el nu intervine... Dar e baiat de treaba si nu poti sa te superi pe el pt asa ceva :ok:

PS: Lasa ca am fac eu mare si ajung moderator.... vede el dupa aia :evil::evil::evil::evil:

realmadrid.com
14th March 2005, 22:13
Da mei, dar off topic ca off topic, dar cand pe langa off topic mai intervin si glumele de prost gust....

Mihai
14th March 2005, 22:16
.com sa fim seriosi totusi! Nu au fost glume cu mult diferite de restul! Daca e sa fim corecti DA nu aveau ce sa caute acolo, dar sincer daca Realul batea la Getafe eu cred ca nu mai era sters nici un post :P (asta eee si io sunt suparat in ce fel joaca realul)

ADelPiero
14th March 2005, 23:17
mihai, mihai... s`a blocat acceleratia, a? :evil:

Mihai
15th March 2005, 11:36
Gata delpi am gasit frana :D

fia
15th March 2005, 13:21
Se pot pune 8 posturi in acelasi minut :D?

Raspuns : DA!!

Vedeti atasamentul :)

Mihai
15th March 2005, 13:24
Profita de faptul ca e moderator pe intern ca doar acolo poate sa scrie fara pauza aia de 45 de secunde (care ma trage pe mine in spate :evi;:)... Sa-ti fie rusine...

EDMOND_
15th March 2005, 14:12
Se pot pune 8 posturi in acelasi minut :D?

Raspuns : DA!!

Vedeti atasamentul :)

Asta este deja o aiureala....in mod "natural" nu ar trebui sa se intample... :no:

ADelPiero
15th March 2005, 14:26
orice este posibil, dupa cum se vede:mda: ... pe mine m`a anuntat ca nu pot posta ... dar vad ca altii... "au pile":evil:

fia
15th March 2005, 14:36
Ce este atat de aiurea... Am stat am scris posturile in pagini diferite, nu am dat send, iar apoi am clickait de 8 ori :D
Incercati si voi pe unde sunteti moderatori, sunt convins ca se poate :ok:

Vadim
15th March 2005, 14:38
Si recordul mondial care e? :)

fia
15th March 2005, 14:41
Recordul mondial la ce :D?

Vadim
15th March 2005, 14:41
La posturi pe minut...

fia
15th March 2005, 14:43
Pai cine a stat sa caute... Nu cred ca exista o limita... Doar cat de repede clickaiesti. Daca fac un script care se trimita si am net ca lumea.... THE SKY is the limit. Sau ma rog o sa fiu limitat de hardware-ul+conexiunea de net de la serverul pe care e pus OLS :D

Probabil ca se pot pune cateva mii.

EDMOND_
15th March 2005, 14:44
Ce este atat de aiurea... Am stat am scris posturile in pagini diferite, nu am dat send, iar apoi am clickait de 8 ori :D
Incercati si voi pe unde sunteti moderatori, sunt convins ca se poate :ok:

Nu avem motive sa incercam asta.... nu vad care ar fi scopul... doar asa , de "fite".... :D

fia
15th March 2005, 14:47
@EDMOND_: Sau de plictiseala, sau pentru a verifica posibilitatile de flooding asupra OLS :D
Sau ca sa-i zici lui delpiero ca mai pot si altii, nu ca unii au pile :evil:

ADelPiero
15th March 2005, 14:52
fia...... clanuri, relatii, chestii, mituiri ... te stiu eu pe tine, nu ma duci cu presul .. :evil::evil::evil::evil:

Catalanul
15th March 2005, 15:04
Se pot pune 8 posturi in acelasi minut :D?

Raspuns : DA!!

fia, Big Sexy iti da clasa :drak: 10 dintr-o lovitura :evil:

ADelPiero
15th March 2005, 15:21
alt hacker :evil:

fia
15th March 2005, 15:29
Catalane, cand ai facut ma poza?
Ca scrie 19:11, ceea ce ma face sa ma gandesc ca nu e facuta azi. Ceea ce ma face sa am gandesc ca tu faci printscreenuri fara un scop anume, ceea ce ma face sa ma gandesc ca esti un pic ciudat...

Varianta 2: Poza e manarita :evil:

Mihai
15th March 2005, 15:29
Nu stiu de ce nu pot sa uploadez o imagine, dar am si eu 8 posturi la rand neintrerupt de nimeni (si io nu-s moderator sa pot sa postez in acelasi minut) si asta la ora 13:30 cand e ceva lume pe forum! Adik nu e ca pe la orele 3-4 dimineata!
Cand o sa pot sa uploadez o sa vedeti!

fia
15th March 2005, 15:33
Catalane!!!!!!!! Rushine!!!!!!!!!!!!!!!!!
E MANARITA poza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Uita-te la threadul " Realism vs Intensitate in Wrestling".
Acolo scrie ca e postul 64 (pt ca scrie 63 replies)

Uite ce scrie la postul 64 pe threadul ala:
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=150959&postcount=64

Scrie ora 20 si 10 :(
Ai modificat poza...

Esti un mare farsor si un mare trisor... ai scazut in ochii mei cu mult :rosu:
Nu ma asteptam de la tine la asa ceva....

Mihai
15th March 2005, 15:36
Asa Fia! Se vede ca e fratele meu! Catalane ai si un :rosu: de la mine!

YEEEEEEEE!!! Am un frate detectiv...

fia
15th March 2005, 15:38
Auzi mah, si tu nu mai face offtopic ca ma enervezi.
Si lasa ca te-am simtit eu si tu voiai sa pui o poza manarita :( :rosu:
dar am si eu 8 posturi la rand neintrerupt de nimeni (si io nu-s moderator sa pot sa postez in acelasi minut) si asta la ora 13:30 cand e ceva lume pe forum!

Mihai
15th March 2005, 15:39
Inca am poza pe desktop...
Vrei sa ti-o dau (prin mail)
PS: De ce nu vb pe !Y messanger?

Catalanul
15th March 2005, 15:42
screenshotul e facut prin luna octombrie (sau noiembrie) a anului trecut :ok: nu am shimbat nimic la poza, nu ma pricep sa fac manarii :ok:

in plus la tine apare 20:10 dar uiti ca fusul orar in spania este cu o ora mai putin decat in tara :ok:

Mihai
15th March 2005, 15:47
Poti sa-mi zici si mie de ce ai facut poza atunci??? :P

ADelPiero
15th March 2005, 15:48
catalane ... ma faci de rusine ma? asa te`am invatat sa minti oamenii ?

fia
15th March 2005, 15:48
Mda... 30 octombrie...
Imi retrag cuvintele Catalane... Se pare ca ai dreptate... /hello
De curiozitate, de ce ai facut screenshotul si de ce l-ai pastrat pana acum :D?

ADelPiero
15th March 2005, 15:54
fia, cu toata scoala ta din strainezia... duci lumea in eroare ... ma faci sa ma iau de bietul elev .... :rosu: 4u !

Catalanul
15th March 2005, 15:55
initial vroiam sa-l pun pe RA, sa intreb daca este posibil asa ceva :D (m-ati lamurit voi, da, se poate daca o faci pe sectiunea unde esti moderator :rolleyes: ) pana la urma am uitat de screenshot, si a ramas in directorul cu avatare pentru OLS :D

fia
15th March 2005, 15:56
@delpiero: Errare Humanum Est

@Catalanul: ce copil cumint esti tu, si uite ce prostii ma gandesc eu ca poti sa faci :P
Dar se pare ca potentialul il ai, ai vazut ca imediat ti-au sarit si altii in cap.
Dar mi-am adus aminte totusi ca ai facut si tu prostii, mai tii minte faza de pe fanclub :D?

Mihai
15th March 2005, 16:00
Eu recunosc ca m-am luat dupa fratziorul meu... Gata m-a dezamagit... Trebuie sa-mi prezint si eu scuzele (asta numai din cauza lui FIA, offfffffff)

Oricum tot ramai suspect cu screenshot-ul :P

Catalanul
15th March 2005, 16:08
Dar mi-am adus aminte totusi ca ai facut si tu prostii, mai tii minte faza de pe fanclub :D?
http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/32.gif faza aia a ramas si va ramane doar intre noi, nu spune nimic ca sa moara curiosii de ciuda :D :evil:

fia
15th March 2005, 16:11
Da mah, stai linistit :P
Asta am zis asa, ca sa-mi mai reabilitez din calitatile de detectiv :D, ca prea am dat-o in bara :D

Mihai
15th March 2005, 16:12
Sigur doar intre voi 2... Vezi sa nu transpire stirea....