PDA

View Full Version : Un fan stelist face striptis la Dinamo



Vadim
17th November 2006, 01:55
Imagini neverosimile difuzate de TVR1 arata un fan al Stelei mascat, care danseaza la bustul gol in fata stadionului Dinamo!

http://www.onlinesport.ro/sport/multimedia/index.php?meniuId=63&viewCat=1857&viewItem=11556

Hard
17th November 2006, 01:58
nu are nimic de a face persoana cu peisajul din spate,parerea mea:D.e facuta intr-un platou.
daca tot e vorba si de striptis,aruncati o privire si aici http://www.youtube.com/watch?v=M_sLXRLt9ko&eurl=...cred ca ar fi o afacere buna si la o spalatorie auto din bucuresti:D

bogdang
17th November 2006, 08:52
se vede clar ca imaginile sunt trucate, mai ales la inceput. Decat sa faca prostii de astea, mai bine ar incepe sa-si incurajeze echipa lor

poli-umt
17th November 2006, 10:46
Super!!! Imaginile sunt tari si nu ma intereseaza daca sunt sau nu trucate,RESPECT pt. cine le-a facut!

poli-umt
17th November 2006, 10:51
nu are nimic de a face persoana cu peisajul din spate,parerea mea:D.e facuta intr-un platou.
daca tot e vorba si de striptis,aruncati o privire si aici http://www.youtube.com/watch?v=M_sLXRLt9ko&eurl=...cred ca ar fi o afacere buna si la o spalatorie auto din bucuresti:D

Parca nu era voie cu LINK-URI!?!?!?Mie mi-ati sters un mesaj pe chestia asta cu wikipedia,deci nici vorba de reclama sau lucruri din astea,a facut-o "delaparis"!!!RUSINE!!!

Vadim
17th November 2006, 11:16
Nu e voie cu linkuri in semnatura, aici se pot pune spre clipuri video, asta e ideea.

poli-umt
17th November 2006, 11:19
Eu nu am avut link in semnatura,ci exact ca aici,adica in MESAJ.

Tony_Viola
17th November 2006, 11:20
si mie mi se pare ca sunt trucate imaginile:P

bob
17th November 2006, 11:33
penibil trucaj. daca ar fi fost facut pe bune, in fata stadionului, ziceam ca e un tip adevarat, suporter meserias. dar asa, s-a facut de cacao, si prin el toti suporterii stelisti. jale mare cu stelistii astia ! si tvr a aratat inca o data ca e varza ! hahahahaha

reddogtr
17th November 2006, 12:32
Draga onlinesport.ro, aceasta este o mizerie facuta in Sony Vegas sau Adobe Premiere cu tool-ul numit Chroma Keyer. Ca sa va explic pe limba voastra, individul s-a filmat in fatza unei panze (fundal) de culoare uniforma (in studiurile tv se foloseste de obicei panza verde...ex: meteo, cand prezentatorul are in spate o harta sau alte imagini) iar apoi a decupat cu Chroma keyer culoarea respectiva facand-o transparenta, atuomat in spate aparand o imagine filmata in fatza la Dinamo. Macar de ar fi stiut putin mai mult despre prelucrarea video sa-si dea seama ca a omis umbrele (care pe el lipsesc cu desavarsire, iar la Dinamo era dupa-amiaza din ce se vede in filmare) si daca ar fi fost in stare sa decupeze putin mai bine fundalul pentru ca se vede un sharpening urat pe contururi. Intrebare pentru cei care ar crede ca e "pe bune": de ce fugeati in dubele jandarmeriei cand va ridicam de la casele de bilete inainte de derby? ;)
Cu aceasta inchei.

Hard
17th November 2006, 12:41
Vazand cum dinamovistii se ataca pe aici ,mi-am schimbat parerea,cred ca filmarea nu este trucata:ras-plans:

Vadim
17th November 2006, 12:49
reddogtr, eu stiam ca se foloseste albastru in studio pentru Chroma Key. Stai linistit ca eu cand invatam de Chroma key tu cred ca dansai in fata la Steaua. :D

poli-umt
17th November 2006, 13:05
reddogtr, eu stiam ca se foloseste albastru in studio pentru Chroma Key. Stai linistit ca eu cand invatam de Chroma key tu cred ca dansai in fata la Steaua. :D

Asta chiar ca a fost nostim:D

TYPI-STIINTA
17th November 2006, 13:29
mare lucruu!! de parca cine stie ce a facut...a dansat doar in fata camerei de luat vederi si cu masca pe fata si imbracat in costum de ninja :)) rahat de video. cei de la tvr nu mai au ce arata la stiri si baga tot felu de porcarii

Hard
17th November 2006, 13:33
dar chiar a fost la stiri prostia asta?:happy...deci nu mai pot de ras,cum e sa vad intr-o seara la BBC ca un suporter de la Tottenham danseaza in fatza Stadionului celor de la Arsenal:ras-plans:...ce penibil am ajuns

fandinamo_cta
17th November 2006, 13:38
Vazand cum dinamovistii se ataca pe aici ,mi-am schimbat parerea,cred ca filmarea nu este trucata:ras-plans:




e trucaj sigur ,vezi ce viteza au trecatorii aia de la inceputul videoclipului,parca erau speedegonzales

reddogtr
17th November 2006, 13:42
reddogtr, eu stiam ca se foloseste albastru in studio pentru Chroma Key. Stai linistit ca eu cand invatam de Chroma key tu cred ca dansai in fata la Steaua. :D


din cate vad u nu stiai nimic ca se poate folosii orice culoare si u invatai dar degeaba ca nu ai retinut nimic :rosu:

Hard
17th November 2006, 13:49
reddogtr,ca si tine:D,nici eu nu suport dinamo si parca acest individ din secventa video mi-a dat o idee:D,dar ce am vrut sa spun e ca daca tvr a avut o astfel de stire,am ajuns rau de tot.penibila este televiziunea.

Vadim
17th November 2006, 14:12
Bine hai sa facem si poll.

zavoianu
17th November 2006, 15:14
pe zi ce trece imi dau seama ca televiziunile publice angajeaza oameni iresponsabili care instiga la violenta ptr un sfert de procent de audienta...e trist ptr ca o polemica pe tema e adevarat sau nu e adevarat ca s a filmat in fata la dinamo nu trebuie sa treaca peste difuzarea unui mesaj de acest gen...astept sa vad la tv cum un membru al unei galerii sau o grupare simpatizanta a unei echipe face un gest caritabil sau un gest de fair-play..oare cand....

adalisima
17th November 2006, 15:43
trucaj sau nu tot cool ramane =))

Elphax
17th November 2006, 17:18
trucaj sau nu tot cool ramane =))


asa e :ok:
mai putin important care era fundalul real

sunt curios ce apare saptamana viitoare facut de catzei. gigi dansand la bara si borcea bagandu-i bani la tangalai?

starsteel
18th November 2006, 00:21
trucaj modest deja centrele de creatie din beciurile militiei lucreaza sigur la o super-productie drept raspuns.

Kainsashiki
18th November 2006, 00:32
hai ma..chiar asa...macar de o facea real ca si asa de multe ori e pustiu in fata la dinamo..

ULTRA_TEI
18th November 2006, 07:48
PRIVITI, DRAGII MEI PROFESIONISTI! (http://www.tenisclub.ro/Diverse/stelist_fake.html)

ULTRA_TEI
18th November 2006, 08:02
reddogtr, eu stiam ca se foloseste albastru in studio pentru Chroma Key. Stai linistit ca eu cand invatam de Chroma key tu cred ca dansai in fata la Steaua. :D

Raspuns de profesionist desavarsit

ULTRA_TEI
18th November 2006, 08:06
Vadim profesionistul.

Hard
20th November 2006, 03:11
ce ai ma?:happy