PDA

View Full Version : Meciul Meciurilor !



Lordul
23rd December 2010, 23:29
Alistair Overeem vs Fedor Emilianenko

Ar putea avea loc in 2011 !

Discutii aici.......

TeBat
24th December 2010, 00:41
Ce thread mai e si asta? Parca ai fi la scoala primara.

Lordul
8th January 2011, 10:56
si uite ca am avut dreptate :ok:

Va fi un super-turneu cu 8 grei la care vor participa Fedor și Overeem si au sansa sa se infrunte in semifinale.....

TeBat
8th January 2011, 12:48
Link...

Lordul
8th January 2011, 22:40
ok !

http://www.kombat.ro/mma/video-schimbare-soc-in-turneul-greilor-vezi-ce-meci-traznet-va-avea-loc-in-prima-semifinala.html?autoplay=true

http://www.kombat.ro/mma/soc-fedor-overeem-werdum-si-alti-5-grei-in-acelasi-turneu-vezi-cine-cu-cine-se-bate.html

Lucian86
13th February 2011, 12:20
Meciul meciurilor care nu se va mai disputa !!

Fedor a pierdut cu Silva azi dimineata si si-a anuntat retragerea !
Rusul e un campion adevarat insa fizic nu e un heavyweight natural; a fost depasit pur si simplu de puterea brazilianului !!

Cu Werdum a fost o infrangere tehnica
Cu Silva una fizica

Stie el de ce nu mai vrea sa continue

Sifodias
13th February 2011, 13:07
Cu siguranta as fi vrut un meci cu Overeem insa asta este!Poate e mai bine sa se retraga,desii cred ca ar fi facut fata cu siguranta in repriza a treia.Silva imi parea secatuit si Fedor terminase bine repriza.Un campion extraordinar,nu neaparat pentru calitatile sale exceptionale de luptator cat pentru caracterul sau superb si personalitatea lui exceptionala.Eu nu am vazut in viata mea un campion de statura lui(aproape 10 ani de dominatie totala intr-un sport) care sa fie asa umil,asa respectuos,asa fair ca si el.Omul e deja legenda si cu siguranta cel mai bun din toate timpurile in MMA.

Lordul
13th February 2011, 14:04
pacat ca s-a retras....ar fi fost tare un meci intre cei doi....

Lordul
13th February 2011, 20:03
A fost o decizie contestabila...Fedor avea ochiul umflat si doctorii au zis ca nu mai putea continuua lupta

TeBat
13th February 2011, 21:11
Eram sigur că nu va avea loc niciun meci.

Lordul
19th February 2011, 18:05
Fedor s-a razgandit....nu se mai retrage !