PDA

View Full Version : Tenis de masa



Raggaeman
19th January 2005, 12:52
Salut. Nu stiu daca s-a mai deschis vreun Thread cu subiectul asta. Daca da...sper sa-l gasesc.
Mai joaca cineva tenis de masa? ...si pe unde? Eu nu mai am cu cine sa joc si nici nu prea stiu pe unde se poate juca in Bucuresti in conditii decente si nu pe bani foarte multi.
Chiar ma gandeam intr-un timp sa-mi deschid o sala cu cateva mese, dar nu stiu daca merita...Investitia nu e foarte mare, dar chiria ma omoara. Ceva sugestii?
:degete:

fia
19th January 2005, 13:18
Eu joc in Bingo Che'Gabi, e pe Iuliu Maniu, vis-a-vis d Facultatea de Automatica si Calculatoare. Sunt 6 mese... destul de naspa, palete execrabile (dar eu vin cu ale mele :D) si costa 50.000 ora. Ma duc acolo ca imi e comod nu pentru cine stie ce calitate

sotostone
19th January 2005, 13:25
si io mai joc da' rar pe unde apuc.. vara joc in fostu' "HB" un bar pe la matasari.. au o masa naspa in aer liber cu palete si mai naspa... deshi eu mi-am uitat paleta acolo si n-am recuperat-o.. n-au expus-o... la utilizabile...
era 40 000 ora.. si nu merita banii
ar mai fi tot vara si in studentzesc ieftin.. da' daca bate vantu' sucks rau de tot...
foarte ieftin mai e in camin la leu o masa... cu putin spatziu pe langa....!
destul de aproape de locu' asta mai e ceva mult mai marfa da' si scump.. la o sala cu biliard si mai multe chestii pe langa apaca... la etaj e sala de fortza
si am mai auzit de una cu tarif in euro,.... cu super conditzii da' inca nu am localizat-o....!
poate ne starngem o data si facem o partida.. nu joc prea grozav.. ca joc foarte rar da' acum 5-6 ani... starneam aplauze ca jucam spectaculos.. s-au dus zilele alea:(

fia
19th January 2005, 13:30
destul de aproape de locu' asta mai e ceva mult mai marfa da' si scump.. la o sala cu biliard si mai multe chestii pe langa apaca... la etaj e sala de fortzaAsta eBingo de care zic eu :D

si am mai auzit de una cu tarif in euro,.... cu super conditzii da' inca nu am localizat-o....!Se cheama IDM, e pe stanga cum mergi dinspre politehnica spre Semanatoarea... Am fost si eu acolo. Au biliard Snooker bowling, tot ce vrei, e super tare.

poate ne starngem o data si facem o partida.. nu joc prea grozav.. ca joc foarte rar da' acum 5-6 ani... starneam aplauze ca jucam spectaculos.. s-au dus zilele alea:(Ar fi super marfa, sa va bat :evil:

sotostone
19th January 2005, 13:34
bine.. si cine castiga....face cinste..:D...cine pierde .. plateste ... masa:D

fia
19th January 2005, 13:37
Gata! Cupa forumistilor la tenis de masa :D
Poate in WE :D

sotostone
19th January 2005, 13:43
ce e aia WE?
:headbang:

Raggaeman
19th January 2005, 13:51
O stiu p-aia de la IDM, am intrat, am intrebat cat costa si am iesit (asta era acu cativa ani si aveau tarif in dolari). Poate facem un tenis la sala aia din Iuliu Maniu. Cum stati cu timpu? Cand puteti voi? Eu de pe 23 pana pe 1 sunt la munte. Zilele astea s-ar putea sa pot sa-mi rapesc cateva ore sa va bat :D

Raggaeman
19th January 2005, 13:51
Chiar asa e , ce e aia WE!!!????

Raggaeman
19th January 2005, 14:03
sotostone, poti vineri dupa amiaza?

fia
19th January 2005, 14:05
WE= WeekEnd

Deci cine vine vineri seara in Bingo (descris mai jos) pe la 8-9 ?
Rezerv eu masa!

Raggaeman
19th January 2005, 14:10
Eu ma bag

sotostone
19th January 2005, 14:25
:( eu nu pot weekenedu' asta.. am un examen luni si mai am un motiv... financiar...:D
da' sper sa pot .. data viitoare...!

fia
19th January 2005, 14:29
Hai mai lasa, nu banii sunt problema ;) Se rezolva cu banii ;) Talentul sa-l aduci :D

Raggaeman
20th January 2005, 16:45
deci, se pare ca suntem doar noi doi, fia....O lasam pe alta data? Din pacate si eu am un program foarte incarcat zilele astea. In we nici nu se pune problema...plec din buc. Vorbim dupa 1 feb. Bafta!

sotostone
20th January 2005, 16:51
abia astept data viitoare :)

fia
20th January 2005, 19:05
Asa sa fie, si oricum si eu aveam treaba :(

Raggaeman
20th January 2005, 22:39
noutate..sper...am gasit un tip care zice el ca stie tenis f bine...omu e obsedat de tenis...a dat peste un milion numa pe lemn si vreo 2 milioane pe fetze...joaca cu niste cunostinte la un club pe la IMGB...ma bag pe felie cu el si sa vedem cum merge treaba...poate facem un tenis in mai multi

andrei1212
27th January 2005, 13:53
io sunt Alex... si imi place si mie tenisu asta de masa....:)...

si ma gandeam ca daca cineva ar putea face rost de un spatiu pe undeva... o masa s-ar mai putea de gasit.... voi ce zicetzi?..

Raggaeman
3rd February 2005, 10:00
Hmm, cam greu cu spatiul...dar haideti s-o punem de-o intalnire si de un tenis.....I'm back

andrei1212
3rd February 2005, 14:22
hai s-o punem de-un tenis... si ca sa nu mai lungesc vorba de pomana.. ...in caz de ceva.. sunt de gasit pe messenger...andrei_rei e nicku... sunt curios daca o iesi ceva din toata treaba asta :)...

Raggaeman
3rd February 2005, 14:54
hai tenismanilor, bagati o propunere de intalnire

Raggaeman
6th February 2005, 21:21
Vreau revansaaaaaa..... :headbang: Am furat-o de data asta dar data viitoare nu mai scapi andrei1212 :headbang: (10 sau 11 - 7 mi-a dat)

andrei1212
7th February 2005, 01:08
oameni buni .... nu ascultatzi la el... ca nu stie ce zice... nu l-am batut io... s-a batut singur.... da io sunt sigur ca data viitoare o sa imi stea in coaste... stie meserie...da azi n-a fost in forma... si e de gashca... data viitoare poate o sa vina si altzii...

Raggaeman
8th February 2005, 22:35
Am fost in forma alex, da' problema mea e ca nu am mai jucam cam de multisor, asa cum ti-am zis....sper sa mai scrie careva aici in afara de noi....

fia
14th February 2005, 17:35
Deci maine la ora 20 in Bingo chez-gabi (vis-a-vis de facultatea de automatica). Cine mai vrea sa vina e invitat :)

sotostone
14th February 2005, 21:08
s-ar putea sa ajung si eu da' nu promit nimik

fia
15th February 2005, 19:17
Te asteptam :)

Raggaeman
16th February 2005, 23:28
Nu Mai Joc Tenis In Clubu' Ala Naspa Si Fara Lumina Si Fara Spatiu :headbang: :headbang: :headbang: :no: :no: :no:

fia
17th February 2005, 10:31
Asta pt ca ai luat bataie de la Andrei :D?

Uite eu nu ma plang am luat bataie de la amandoi in continuu.
A fost fun :D

Raggaeman
18th February 2005, 10:49
Si asta, pt ca nu-mi place sa iau bataie, mai ales atunci cand stiu ca sint mai bun :evil: .....si mie mi-a placut, dar mi-ar fi placut mai mult daca as fi batut

andrei1212
21st February 2005, 11:54
www.idmclub.ro .... uitati-va si voi pe site... si dati-va cu parerea.... eu zic ca s-ar putea de mers si aici.... daca mai strangem putin si punga....