PDA

View Full Version : Desdemona - clona lui Iulian?



Pages : [1] 2

Pacala
19th January 2005, 00:02
desdemona Nu Exista....este Doar O Clona A Lui Iulica....au acelasi ip .....:D

Pacala
19th January 2005, 00:05
aloooo ! sub acest nick...desdemona se ascunde un barbat cu obiceiuri dubioase de travestit ........... desdemona e de fapt un othello ............. :D

desdemona
19th January 2005, 00:06
Lasa, te rog, mesajul

Vadim
19th January 2005, 00:09
Am cautat, cei doi nu au acelasi IP si nici macar aceeasi clasa. Pacala, te-as ruga sa nu murdaresti si threadul asta. Chiar nu intereseaza pe nimeni treaba asta aici, Desdemona nici macar nu e in poll... Te rog sa apelezi la PM sau YM.

Pacala
19th January 2005, 00:09
nu e nici o jignire, n-am vorbit urat, am spus adevarul....iulian si desdemona au acelasi ip...punct

desdemona
19th January 2005, 00:11
Pacala, ai gresit poezia :D
Eminescu era ala care n-a existat...
A existat numai o tara frumoasa
La o margine de mare
Unde valurile fac noduri albe.

Vadim
19th January 2005, 00:12
Unde omule? IP-urile Desdemonei nu au nici o legatura cu ale lui Iulian. Tu chiar vrei scandal cu orice pret? Nici nu poti sa vezi IP-uri. Ca admin al acestui forum iti mai spun o data ca nu sint nici macar CLASE comune. Tu, in schimb ai IP-uri identice cu 5-6 persoane. Orice mesaj pe acest subiect pe acest thread va fi sters. Explicatiile le ai aici. Nu o sa iti dau IP-ul Desdemonei ca sa te faci hacker si rog pe toata lumea (inclusiv pe Desdemona) sa nu faca nici un IP public, lucrurile astea sint private si tin de securitatea personala.

Patru motive ca minti:
1. Ip-urile nu sint comune.
2. Am vorbit cu Desdemona pe mobil.
3. Stiu unde lucreaza si ce face.
4. A zis ca bine la fm.

Vadim
19th January 2005, 00:47
@Pacala: Sentimentul meu este ca in curind va trebui sa ii ceri cuiva scuze. Nu mie, ca noi sintem cai batrini si calariti pe forum...

josephine
19th January 2005, 00:49
nu shtiu cine ar trebui sa scrie postu asta. daca poate cineva sa il stearga dupa reglarea problemei, va rog frumos.

vadim si pacala... va rog frumos din sufletul meu mic sa nu va mai certati aici. threadu este miss onlinesport. si discutia nu se incadreaza. Multumesc frumos.

Vadim
19th January 2005, 00:53
Nu se cearta nimeni, Josefina, numai ca insinuarile lui Pacala duc la micsorarea credibilitatii acestui poll. Moderatoarea acestui forum poate sterge mesajele, dar ea a dorit sa il lase pe primul. Poti vorbi cu ea. Oricum, nu cred ca eu sa fii vorbit urit sau agresiv, numai i-am explicat lui pacala ca nu are dreptate. Dupa mine as sterge toate mesajele astea.

Pacala
19th January 2005, 00:55
vadim...eu zic sa participe si El Greco la concursul de miss :D

desdemona
19th January 2005, 00:57
Nu am nimic de ascuns. Vreau sa ramana mesajul. De ce sa nu-l vada toata lumea? M-a amuzat absurditatea mesajului si adevarul e ca m-a si intristat. In ciuda tuturor chestiilor scrise pe forum, chiar aveam o parere buna despre Pacala si inca am. Doar ca nu inteleg ratiunile care l-au facut sa ajunga la concluzia asta. E insa parerea lui si ar trebui sa i-o respect :)

sotostone
19th January 2005, 01:22
"io" sunt mai mult de 100% ca nu e adevarat titlul threadului!
da' nu pot dovedi..it's just a feeling

desdemona
19th January 2005, 01:25
Gata, am pus poll :)

sotostone
19th January 2005, 01:27
sunt primu' care a votat.... !
explicatzia am dat-o mai sus!

desdemona
19th January 2005, 01:30
Eu abia astept sa intre iulian :D O sa aiba o maaare surpriza :)

adi_cta
19th January 2005, 01:31
Merg si eu pe mana Desdemonei. Am luat si eu contact cu Desdemona si pot sa spun ca este cat se poate de "palpabila".
Un astfel de poll nu-si are rostul.

desdemona
19th January 2005, 01:39
Adi, chiar eu l-am facut. Cand ii vine unuia o idee, se-ntampla sa subscrie si altii la ea. Il lasam putin, ne lamurim si gata :)

Pacala
19th January 2005, 03:05
aici nu e pe voturi :D ....nu rezultatul votului ii determina sexul :D ...

Marquise MGP
19th January 2005, 03:25
hai bai pacala lasane ca devii paranoic...nici tu nu stii ce vrei...nu mai avusei subiect in ultimele zile si gata si inventai ceva instigator...baga mare cate clone am eu si ce ip-uri au fiecare daca tot le stii pe toate...hai pa si sa fii sanatos.

Pacala
19th January 2005, 04:38
Eu abia astept sa intre iulian :D O sa aiba o maaare surpriza :)
nu poate acum ca ar avea acelasi ip, dar lasa ca se rezolva maine...


....lasane....nu mai avusei subiect in ultimele zile si gata si inventai ceva instigator :D ...tu cu cine vorbesti sau te certi ma? :D ...ca te vad folosind persoana I :D ...........

Pacala
19th January 2005, 04:47
ei, pai daca tot votarati asa atunci imi cer scuze....... am gresit......

De fapt propun un joc de adevarat sau fals.... voi sa ziceti care din propozitiile urmatoare sint adevarate si care false

1. Desdemona nu e clona lui iulica

2.nici el greco nu e clona lui vadim

3.pollul cu mister n-a fost facut la ideea grupului tim ,amici si care ii regreta pe gigel&vasile doar asa ca sa turbeze vadim si sa iasa gigel :D

4.aly nu e inventia unui baietas care vrea sa-si povesteasca visele erotice

5.josephine si grig jr nu sint un joc de clone

6.marquise stie limba romana

7. PNG-ul a castigat alegerile

8. gigel si vasile nu sint frati

9.iulica nu sta in acelasi birou cu vadim

10.vadim nu are nimic cu oltenii si nici nu se lasa dirijat de trollica

11.situl ols nu e prosteaua

:D

va urma alt set de intrebari si mai interesante......

iulian
19th January 2005, 08:14
Eu abia astept sa intre iulian :D O sa aiba o maaare surpriza :)
De la individul ala nu ma astept la nici o surpriza...atat poate...:)

Pacala...stii bancul cu trollica ? :D

josephine
19th January 2005, 08:53
Pacala, te-ai uitat prea mult la teoria conspiratiei. Voi incerca eu sa te lamuresc cu unele dileme existentiale de-ale tale.

3. pollurile au fost o idee de forum, chiar cred ca gigel e frumos, de vasile n-am zis nika si avem noi alte modalitati de a pastra legatura cu ei, deci nu vad de unde atata paranoia.

4. aly e o prietena foarte buna de-a mea careia i-am recomandat sa intre pe forum, se pare ca nu a fost o idee atat de buna.

5. grig_jr e prietenul meu, nu este o clona. ne-a placut la amandoi forumul, dar se pare ca din punctul tau de vedere asta nu e posibil.

8. nu shtiu ce ai cu gigel si vasile din moment ce nici unul nu are treaba cu tine.

sper sa te calmezi la timp.

grig_jr
19th January 2005, 09:17
jose: poate sunt o clona, de unde sti ca undeva pe pamantu asta nu mai umbla unu exact ca mine:P
pacala: mai cauta prin poze de la FM-uri,.. macar informeaza-te inainte sa dai cu batzu in balta.
sunt curios ce o sa mai zici o data cand o sa fie toti astia de care zici tu online? da' ma rog,.. cei paranoici gasesc tot timpul o explicatie pt toate.

Cainele
19th January 2005, 09:22
Phecala...esti jalnic...numai mintea ta bolnava putea scorni asa ceva...
PS: propun sa facem o cheta sa-i platim lui pAcala 1h la fete...si 1 h la baieti sa vada care e diferenta:) :D

nancy_callahan
19th January 2005, 09:43
ei, pai daca tot votarati asa atunci imi cer scuze....... am gresit......

4.aly nu e inventia unui baietas care vrea sa-si povesteasca visele erotice

5.josephine si grig jr nu sint un joc de clone
va urma alt set de intrebari si mai interesante......


ma simt pur si simplu datoare... afirmatia 4 e adevarata. chiar nu sunt un baietas care vrea sa isi povesteasca visele erotice. da fapt, alina a renuntat la chestia asta cand si-a dat seama ca nu are nici un sens threadul. dovada ca sunt femeie in toata regula? tampax joaca la pitici pe langa ob, datorita invelisului silk touch care nu irita colul uterin.
afirmatia 5 e adevarata. josephine si gri_jr sunt 2 (doua) persoane cat se poate de heterosexuale si de ne-clone, se iubesc foarte tare si sunt prieteni foaret foarte buni ai mei. le place forumul, desi iq-ul lor depaseste cu mult limita admisa pe aici sau in general...
thsi was the last post.

fia
19th January 2005, 09:46
Hai mai aly, chiar crezi ca era nevoie sa te explici unuia ca Pacala? Cred ca iti dai seama ca nimeni in afara de el nu crede ce scrie acolo...

grig_jr
19th January 2005, 10:12
nici el nu crede,.. dar cred ca se plictiseste. ideea lui Caine nu cred ca era asa de rea ! :p

Zebrone
19th January 2005, 10:15
subscriu si eu la ideea cainelui si sa cumparam si niste diapozitive:D

ieppy
19th January 2005, 10:15
Pacala, ai cam dat-o in bara rau de tot. Eu am vorbit cu mai toate clonele alea de care zici tu pana acum. :D Am dosare de securitate a fiecaruia ca deh sunt de la Dinamo. Numai pe tine nu te-am gasit. :D de ce oare? :D

bapsy
19th January 2005, 10:44
Mai am si eu:
12. bapsy este clona lui bog_tom
13. forum-meetingurile de la Timisoara se tin la Arad
14. Craiova are sanse la titlu anul asta
15. Poli Timisoara are sanse la titlu anul asta
16. Alpopa este fan Dinamo
17. Pacala este defapt Tandala

josephine
19th January 2005, 10:47
bapso, si acum ne spui ca eshti clona bogului?!?!?! :P

Vadim
19th January 2005, 10:50
Asa Bapsy, cu de astea umbli? Si noi care credeam ca esti clona lui Cocomic. :)

Maximus
19th January 2005, 10:53
Nu, e invers. Cocomic e clona lui bapsy...

grig_jr
19th January 2005, 10:55
13. forum-meetingurile de la Timisoara se tin la Aradasta chiar ca s-ar putea rezolva.
propun cand se dechide strandu la primavara (eventual 1 MAI = PASTE - daca nu stiati) sa facem in FM acolo la mici si bere


12. bapsy este clona lui bog_tomasta stiam de mult. clonarea a avut loc la fm sakura

la alea cu fotbal nu ma bag ca nu pricep nimic :p

josephine
19th January 2005, 10:55
io cred ca e numa un user pe tot forumu (de ex, pacala, ca altfel nu vad de ce ar face astfel de afirmatii) si noi suntem toti clonele lui!!!

bapsy
19th January 2005, 10:55
Asa Bapsy, cu de astea umbli? Si noi care credeam ca esti clona lui Cocomic.
Stiu ca sunt narcisista, dar nici chiar asa :p ... desi are o logica (,) ce spui tu :D

IlMILAN
19th January 2005, 10:56
ei, pai daca tot votarati asa atunci imi cer scuze....... am gresit......

De fapt propun un joc de adevarat sau fals.... voi sa ziceti care din propozitiile urmatoare sint adevarate si care false

1. Desdemona nu e clona lui iulica

2.nici el greco nu e clona lui vadim

3.pollul cu mister n-a fost facut la ideea grupului tim ,amici si care ii regreta pe gigel&vasile doar asa ca sa turbeze vadim si sa iasa gigel

4.aly nu e inventia unui baietas care vrea sa-si povesteasca visele erotice

5.josephine si grig jr nu sint un joc de clone

6.marquise stie limba romana

7. PNG-ul a castigat alegerile

8. gigel si vasile nu sint frati

9.iulica nu sta in acelasi birou cu vadim

10.vadim nu are nimic cu oltenii si nici nu se lasa dirijat de trollica

11.situl ols nu e prosteaua



va urma alt set de intrebari si mai interesante......



1.?????
2.false
3.prima parte false, a doua true :D
4.?????
5.false, cu exceptia momentelor de "impreunare" , cand daca o luam in litera eminesciana ii putem lua una si aceeasi persoana:D
6.false,m cel putin la scris e varza
7.fals...daca vrei true la stana:D
8.false....nu au cum, daca-i vezi cum arata ...Stan si Bran...nici de-al dracu nu pot fi frati....:D
9.????? iulica mai nou e pretutindeni:D
10.partial fals :evil:
11.false


P.S Pacala se vede ca ti-au scapat muraturile din cutremur:D, cred ca ai primit o noua transa :D....Desdemona cu mustata....loooooooooooooool
sincer eu nu o cunosc nu am vb decat intr-o conjuncura pe ym..e drept iulian nu era prezent :D, dar nu cred ca e totusi clona lui. :)

ieppy
19th January 2005, 11:10
Iulian era prezent atunci. :D

Darkslowstar
19th January 2005, 11:22
Pacala, ideea cu Mister Forum a aparut ca o replica la Miss, la care eu sunt "autor" (fortat, ca nu m-a intrebat nimeni :o:). Lasa-i si tu pe timisoreni in tenderul lor :D.

PS eu a cui clona sunt? Ca nu-mi dau seama singur :(. Ma poate ajuta cineva?

Edgar
19th January 2005, 11:25
A lui Ieppy pentru ca va oferiti reciproc titluri si premii. :D

IlMILAN
19th January 2005, 11:25
Iulian era prezent atunci. :D
era doar cu numele, asa pot fi intra si eu intr-o conferinta cu mai multe id-uri.....:D id lui iulian a tacut malac....deci nu prea era prezent....:D

P.S Parca itzi statea mai bine banat :happy

sotostone
19th January 2005, 11:26
conspiratia_puterii
:) :) :)

ieppy
19th January 2005, 11:30
dolofane, ai prins glas? :D iti dau transcrierea conferintei cand au vorbit cei doi. :D

edgare, nu am inteles, eu clona cui sunt? :D

Edgar
19th January 2005, 11:36
nu stiu... am intrat la idei... sunt aproape sigur ca esti clona lui ady_azzuro. :)

A, sa nu uit: Pacala, stai jos! :D

IlMILAN
19th January 2005, 11:37
Bubico tu prinzi greu si uiti repede, parca tu erai cu mana pe sus? :D repet vrei sa intru cu doua id-uri in aceeasi conferinta??????
eu nu am de unde sa stiu ca nu e clona pana nu vad cel putin o poza, ceva.....sa mearga la un fm..si atunci ma lamuresc.....
cat despre prinsul de glas......vezi-ti tu de treaba ta ok....?

P.S Am uitat sa-ti transmit La Multi Ani de ziua lui....... Borcea.....sa fii sanatos....catelushule....:D

Cainele
19th January 2005, 11:45
dar...eu a cui clona sunt :O :D

ieppy
19th January 2005, 11:46
Dolofane, eu ambele maini ridicate ca ma predau. :D Iar eu repet, iti dau transcrierea cand cei doi erau in acelasi timp online. Iar daca iulica nu e speedy gonzalez sa mearga din vecin in vecin ca sa ma insele pe mine atunci cred ca am clarificat problema. :D

Vrei poze Dolo? Iti dau eu una cu mine ca sa o tii pe birou ca stiu ca iti place de mine. :D

desdemona
19th January 2005, 11:48
Na, acuma ce-aveti? V-ati luat la harta? Am crezut ca ne distram, nu ca ne certam.
I|milan, e adevarat ca se poate intra cu mai multe id-uri intr-o conferinta, aia nu e neaparat o dovada ca nu sunt iulian :D
Poza daca-ti trimit, poate fi o prietena, nu?
La telefon daca vorbim, poate fi o prietena, nu? Stau langa ea si-i soptesc ce sa zica :D
La FM daca vin - poate sunt o prietena trimisa acolo.. si care e mai tacuta de felul ei, nu stie decat ce am apucat sa-i povestesc..
Povestea asta cu clonele e o tampenie.. ne amuzam pe tema asta si gata. Cine vrea sa creada, crede, cine nu - crede oricum ce vrea :)
Si totusi... care mai sunteti clone p-aci? :D

josephine
19th January 2005, 11:49
se pot pune doua sau chiar mai multe messengeruri pe acelasi comp. sa va invete bog!

Mihai
19th January 2005, 11:49
Eu as vrea sa votez ca Iulian este clona Desdemonei :D de ce nu am optiunea asta in poll!!
SI daca tot e la moda, propun si eu cateva clone:

Ady_azzuro Clona lui Vadim... Si realmadrid.com clona lui Catalanu!!!

Vadim
19th January 2005, 11:55
Stiu ca sunt narcisista, dar nici chiar asa :p ... desi are o logica (,) ce spui tu :D
Tu esti "clona" lui Cocomic si invers. :) Asta poate fi chiar romantic.

desdemona
19th January 2005, 12:02
Totusi.. Unde e acum iulian? asta e intrebarea.. :D

ieppy
19th January 2005, 12:03
Caine, won't you be my clone? :D

Vadim
19th January 2005, 12:03
Totusi.. Unde e acum iulian? asta e intrebarea.. :D
Tu stii mai bine. ;)

sotostone
19th January 2005, 12:07
ce ...plictiseala:( !

Cainele
19th January 2005, 12:09
Caine, won't you be my clone? :D
:ok: Desigur...sunt clona tuturor...

ieppy
19th January 2005, 12:11
Good boy. :D

sotostone
19th January 2005, 12:37
au existat clone dovedite? si recunoscute? multe? nu se face un premiu pt. cea mai longeviva clona? (dovedita si recunoscuta)... si pot fi facute apoi si nominalizari pt. editzia a II-a cu cele ... suspecte..:D

josephine
19th January 2005, 12:46
really funny! NOT.

Marquise MGP
19th January 2005, 13:16
@ Pacala
mai tipule,iti mai "spusei" odata,candva,sa nuti mai dai cu parerea despre cunostintele mele de limba romana,ca tiau luat altii fata ,persoane cu mult superioare tie,dar se pare ca tu ai o obsesie.de unde sa nascut obsesia asta a ta? ca parca nuti pasa de neamul asta de resturi si implicit de limba lor amarata.iti este cumva dor de noi? mie numi este de indivizi care sau exilat singuri pt ca se credeau ,kipurile ,prea buni pt a locui pamantul unei tari amarate din estul europei.veziti de superioritate ta canadiana si nu ne mai stresa cu frustarile tale de individ mediocru(asa ca sa te oftic un pic- si mama ce placere o sati faca sa ai motiv de discutie).daca ai sa mai stai nitel pacolo poate-poate ai sa prinzi si ceva lucruri bune si ca sa inkei ca de obicei cu o urare din sufletul meu de om mic iti spun "sa fii sanatos !".

Pacala
19th January 2005, 17:23
2.false raspuns corect .....


3.prima parte false, a doua true raspuns corect


4.????? :) ...bestial raspunsul primit de la "femeia care explica utilitatea si binefacerile tampaxului" .....


5.false, cu exceptia momentelor de "impreunare" , cand daca o luam in litera eminesciana ii putem lua una si aceeasi persoana :) oare a cui a fost ideea acestor clone?
zicea
josephine....gigel e frumos, de vasile n-am zis nika si avem noi alte modalitati de a pastra legatura cu ei
nu pastrarea legaturii era miza ;) e asa cum ai intuit si tu
zicea
sunt curios mai cauta prin poze de la FM-uri.
iei o poza de la chef si o pune , dar aia de la chef de a caror imagine
s-a folosit stiu? .........

ce o sa mai zici o data cand o sa fie toti astia de care zici tu online. ...mare smecherie....asta s-o spui altora


grig jr ..nici el nu crede,.. dar cred ca se plictiseste. ideea lui Caine nu cred ca era asa de rea
grig, verificati voi si imi spuneti care e diferenta, de data asta ma fac ca te cred..... desi nu sint interesat de diferenta
nu sint curios in privinta baieteilor .....



6.false,m cel putin la scris e varza raspuns corect :)


7.fals...daca vrei true la stana iar raspuns corect


8.false....nu au cum, daca-i vezi cum arata ...Stan si Bran...nici de-al dracu nu pot fi frati.... asa stan si bran cum sint...sint frati.. ia-o ca pe o axioma.....


9.????? iulica mai nou e pretutindeni:Diulica lucreaza in acelasi birou cu vadim, altfel iulicul ar fi avut3 mesaje si 5 mbanari dp 4 ani de forum


10.partial fals :evil: raspuns partial corect ;)


11.false raspuns corect


Desdemona cu mustata......nu cred ca e totusi clona lui.ce sa zic, au acelasi ip....m-a pacalit si pe mine un timp :D ....probabil de asta am si avut acest puseu de banuieli la adresa astora :D ...... dar iti dai seama cum ar privi cineva acest forum cand ar stii ca 10 din 11 astfel de propozitii sint false ........
iar ca sa realizezi ca bobocul de fata era iulian.... teribil moncher, teribil .....

P.S.: marquise...iarta-ma, dar n-am rabdare sa-ti citesc mesajele (prea au multe greseli) daca sint prea lungi desi am incercat..... fa un rezumat, te rog ....

ieppy
19th January 2005, 17:29
Pacala, ai avut cosmaruri azinoapte? :D

Pacala
19th January 2005, 17:29
:D deloc ....

ieppy
19th January 2005, 17:34
Daca zici tu eu te cred, dar parca lasi alta impresie. Pari cam ratacit. :D

desdemona
19th January 2005, 17:36
A doua serie de intrebari cand vine? Incepe sa fie amuzant, intr-un fel.. :D

ieppy
19th January 2005, 17:38
Pai a continuat bapsy din cate am vazut. :D

ieppy
19th January 2005, 17:43
Ce imi place continuarea la expresia asta. Si multi au sarit gardul .:D

desdemona
19th January 2005, 17:48
Eu vroiam intrebari de la Pacala, ca-s mai amuzante :)

ieppy
19th January 2005, 17:51
Bey pacala, de ce schimbi tu expresia? :D

Pacala
19th January 2005, 17:53
ca sa-ti fac in necaz :D

bapsy
19th January 2005, 17:56
Da Pacala, mai baga intrebari ca eu n-am talentul tau :D.

ieppy
19th January 2005, 17:56
Mde. :D Ai reusit. :D

Pacala
19th January 2005, 18:07
apropo si de iulica..... ce saracie voteaza astia aici? :D ......... din moment ce desdemona si iulica au acelasi ip :D ........... ca iulica e fetita , e clar .... asta au votat probabil

ieppy
19th January 2005, 18:21
Pacala, da si tu ip-urile alea sa ma uit un pic la ele. :)

Vadim
19th January 2005, 18:34
Alo, Pacala, a cazut netu' peste ocean? Pune IP-urile.

Pacala
19th January 2005, 19:48
n-ai zis tu sa nu punem ip-rile aici, hotaraste-te....chiar crezi ca nu aveam cum sa vad
ip-rile? :D ...las-o balta..... nu intru in jocul tau ca stiu ca poti minti si astia te cred
adevarul e ca daca au fost capabili sa voteze ca iulica e fetita.... :D

ieppy
19th January 2005, 20:00
pacala, ce naiba. De cand il asculti tu pe vadim? Pune ip-urile alea acolo ca vreau sa vad si eu ca iulica si desde sunt una si aceeasi persoana. :)

Pacala
19th January 2005, 20:22
ieppy, te intrebai de ce n-ai dat de dosarul meu la securitate :D ...pt ca nu lucrez pt secu ....

desdemona
19th January 2005, 21:43
Pacala, esti off-topic :)

Pacala
19th January 2005, 22:27
si ce sa fac sa fiu on topic?......oricum ma bucur ca au votat majoritatea asa.... inseamna ca n-am fost singurul indus in eroare un timp :rolleyes:

desdemona
19th January 2005, 22:41
Ce sa faci, unii isi asuma riscul de a fi "indusi in eroare" si pe viitor ;)

Vadim
19th January 2005, 22:58
n-ai zis tu sa nu punem ip-rile aici, hotaraste-te....chiar crezi ca nu aveam cum sa vad
ip-rile?
Cu tine facem o exceptie (pentru ca nu le ai). Te rog sa le pui, (daca le ai :D). Daca nu pui (ca nu le ai), te faci de ris (ca ai zis ca le... ai :D). :)

uti2102
19th January 2005, 23:05
Desde exista ! I can feel her online !!! :)

Tot legat de subiect, cred k e important sa ne mai culturalizam shi noi.... :drak:

ilenuta
19th January 2005, 23:07
Ce opera de arta facusi, mai alpopa :D

Pacala
19th January 2005, 23:07
:D bravo popica...nu esti complet pierdut :D m-am recunoscut, eu sint ala care se tine de inima :D

vadim, pe cat facem pariu ca il am? ...stiu insa ce vei face daca ti-l pun...imi vei arunca alte ip-uri , ai avut timp dar daca crezi ca esti tare si ca eu nu am nici un ip. hai sa facem pariu....cat risti?

Vadim
19th January 2005, 23:11
Nu iti aduc nici un IP. Eu, Tudose si alti moderatori iti vor confirma pe rind daca ai dreptate, dupa ce le pui. Ti-am zis ca nu pui botul pe IP-urile de pe forum. Si asa, la tine pe maxima, ai creat un imens scandal dupa ce ai sters zeci de mesaje, de te numesc aia "pantofar" si "facut la apelul de seara". Mi-ar fi rusine sa mai scot capul pe forum, adica nu te intelegi cu ai tai si vii aici sa te dai in barci cu noi si sa minti...

uti2102
19th January 2005, 23:12
Bine macar c-atzi prins vaca aia :D Punetzi shi-un gard ca iar intra shi se plimba pe teren. :evil:

bog_tom
19th January 2005, 23:14
Mai am si eu:
12. bapsy este clona lui bog_tom

uite ca ne desconspirarashi .. de fapt fiecare facem cat 1/2 din clona iar in total formam doar 3/4 si nu stiu unde-i restul de patrime :D :drak: :evil: :D

Pacala
19th January 2005, 23:19
fii cuminte vadim ca ma inteleg cu aia acolo f bine...n-am vazut pe nimeni zicandu-mi asa iar trollica daca va calca pe bec cu vreun mesaj are de-a face cu mine.....de asta poti fi sigur si tu si el......

ai evitat chestia cu ip-urile ....moderatorii tai imi confirma sau nu bla bla bla......... :D ....... n-am inteles , cum adica sa nu pun botul la ip-rile de pe forum.?....desdemona este un pesoanj fictiv, zamislit de biroul vostru acolo.....a avut acelasi ip cu iulica ca el a intrat pe craiova-maxima dar sint convins ca ati scris multi, desdemona e un persoanaj prea complex pt a scrie doar iulica...hai sa fim seriosi....desdemona e chiar o creatie reusita... felicitari :D

Ah, ca pe langa voi doi (vatroll si trollica) mai exista si unii care au fost indusi in eroare, asta-i partea a doua, cum am mai spus, ma bucur ca nu sint singurul care a fost indus in eroare...atunci mi-ar fi fost rusine :D

fiecare cu slabiciunile lui, cum iulica iese din discutie la capitolul asta :D ...poate vei cadea si tu intr-o cursa ca asta...

bog_tom
19th January 2005, 23:20
se pot pune doua sau chiar mai multe messengeruri pe acelasi comp. sa va invete bog!
imi pare rau dar acum nu mai pot da consultatii IT ci doar consultatii de business :D

PS. use Trillian/Gaim :ok:

Vadim
19th January 2005, 23:21
Te rog sa pui IP-urile despre care vorbesti, iar lumea care acces la IP-uri va scrie aici daca ai dreptate sau nu. Daca nu o faci, inseamna ca oltenii au dreptate, esti un pantofar.

Pina atunci pune mina pe cartea pe care ti-o recomanda Alpopa.

desdemona
19th January 2005, 23:21
@alpopa, este prima data cand m-am amuzat cu adevarat copios de cand cu threadul asta :)
Meriti un premiu special, ti-l voi acorda chiar eu :D Numa' stai sa ma gandesc ce sa-ti ofer :)

Pacala
19th January 2005, 23:24
alo, vadim.... esti lent la internet sau vezi in reluare? :D ....vezi ca ti-am pus deja raspunsul....pantofarul era trollica ma :D

iulian
19th January 2005, 23:24
Alo...clona...ce cauti in acelasi timp cu mine pe forum ? si cu alt IP...hmmmm...o sa se dea cu capul de pereti neuronu` "cizmarului" :D

desdemona
19th January 2005, 23:25
desdemona e un persoanaj prea complex pt a scrie doar iulica...hai sa fim seriosi....desdemona e chiar o creatie reusita... felicitari :D
Uite cum rosesc eu la ceas de seara :D Pacala, nu ma supraestima totusi... Nici eu nu aveam o parere asa de buna despre mine. Macar am mai castigat si eu incredere in mine, e bun si threadul asta la ceva ;)
Om sunt, am o gramada de defecte. Chiar prea multe si nu mi-e rusine sa o recunosc. Dar macar sunt cinstita :)
Eh, iuliane, pentru unii IP-urile nu-s o dovada. Vrei sa spui ca nu ne-am vorbit inainte si nu ti-ai rugat o prietena sa intre de pe alt IP, ca sa induca publicul spectator in eroare? ;) Ce sa ne mai ascundem.. ne-a prins, ne-a prins :D :D :D
P.S. Daca mai glumim mult, o sa ma intreb si eu daca exist cu adevarat :)

Vadim
19th January 2005, 23:26
Pacala, ai IP-urile sau nu? Le pui aici sau esti pantofar?

Pacala
19th January 2005, 23:26
da trollica ca e si greu .... :D cine v-a invatat ? :D ......

desdemon...explica chestia aia cu cinstita ..... :D

vadim, n-avea grija ca nu-i iau meseria lui trollica :D

iulian
19th January 2005, 23:34
Vad ca esti un adevarat expert in domeniu :D este a doua oara cand bati toba ca nu e greu.

Desdemona...am bagat lumea in panica draga....au inceput cizmari sa faca greseli mari de tot.

Pacala...ne explici si noua de ce ai sters posturile mele dupa siteul unde tocmai ai fost facut moderator...la apelul de seara dupa cum spunea cineva ? sau numai ca sa iti arati muschii ? ce tare esti.....clachezi si nu e bine....ai grija...sfat gratuit :ok:

Pacala...ai grija ce raspunzi ca toti stiu cum erau posturile alea...si toti mi-ai confirmat ca erau in regula.

desdemona
19th January 2005, 23:35
Pacala, te rog frumos un singur lucru, nu-mi poci numele :)
Stii chestia aia cu "hotul neprins, negustor cinstit"? Sau aia cu prezumtia de nevinovatie? :D Hai dovedeste cum sta treaba si te cred si eu pe cuvant, daca ma convingi ca ai dreptate :)

Vadim
19th January 2005, 23:39
Pacala, ai demonstrat tuturor ca esti numai pus pe scandal. Nu esti in stare sa sprijini cu dovezi ceea ce ai afirmat, este abslout clar. Daca aveai ceva, erai primul care puneai dovezile pe masa. Esti pantofar.

Pacala
19th January 2005, 23:40
trollica scumpeteo ....cizmar este precla ta...

in legatura cu problema mea cu bornwild, iti explica el, ce a fost si cum a fost :D ...stai
mumos ca nu voi egala niciodata gradul de contestare si dispret de care te bucuri...crezi ca e cineva pe aici care nu-si dea seama ca daca n-ai fi fost coleg de birou cu vadim...n-ai fi existat...dupa mesajele tale, ai fi avut 3 posturi, 4 banari in 5 ani...las-o balta pengelica :D .....

desdemona
19th January 2005, 23:42
De avut cred ca le are (IP-urile), dar si-o fi dat si el seama ca s-a inselat. Si nu cred ca o sa recunoasca asta vreodata .. Totusi,e doar parerea mea, se poate sa ma insel.
Pana una-alta, discutia e amuzanta :)

Pacala
19th January 2005, 23:42
@ desdemona :D cum suna acum.......asa e, hotul neprins e negustor cinsitit dar ala prins e hot

Oricum, cine a avut urechi sa auda si ochi sa vada, stie acum ..........
din punctul meu de vedere, stiu ce am vazut si am vazut bine.....desdemona si iulica au avut la un moment dat acelasi ip.
Punct

dubios si ca vatroll si trollica cauta atat de energic sa dovedeasca contrariul
Feriti-va de desdemona... e o clona reusita :ok:

Vadim
19th January 2005, 23:43
din punctul meu de vedere, stiu ce am vazut si am vazut bine.....desdemona si iulica au avut in 3 randuri acelasi ip.Punct
Zau? Care? :D

Pacala
19th January 2005, 23:47
De avut cred ca le are (IP-urile), dar si-o fi dat si el seama ca s-a inselat. Si nu cred ca o sa recunoasca asta vreodata .. Totusi,e doar parerea mea, se poate sa ma insel.
Pana una-alta, discutia e amuzanta :) recunosc cand gresesc, de data asta nu gresesc

desdemona
19th January 2005, 23:48
@Pacala, much better ;) Sa-ti dau un sfat, daca vrei sa ti se dea crezare: fapte, nu vorbe ;)
Apropo, vezi ca Prosport avea pe site, la casuta redactionala, si poza aferenta fiecarui angajat. Cauta-l pe iulian pe acolo ;)

uti2102
19th January 2005, 23:48
Meriti un premiu special, ti-l voi acorda chiar eu :D Numa' stai sa ma gandesc ce sa-ti ofer :)
Desdemonico, take your time, raman in zona ! :D Ashtept cu doru-n piept :rolleyes:

iulian
19th January 2005, 23:51
Esti haios sa stii...ma gandeam la inceput ca ai facut threadul asta ca sa existe un focar de scandal pe forum ca sa poti sa te etalezi in toata splendoarea ta, ca numai in scandaluri poti sa spui si tu ceva...numai ca nu ti-a iesit deloc...oameni au inceput sa te ia la misto si s-a dus drak tot planul tau...dar vad ca tu chiar crezi in povestea inventata de tine.
Si exact cum spuneai si tu "cine a avut urechi sa auda si ochi sa vada, stie acum cu ce specie de cizmar au dea face.

Chiar daca nu vrea nimeni sa spuna cine mi-a sters posturile alea numai un singur specimen putea sa o faca....crezi ca o sa-mi spuna si mie vreodata de ce le-a sters ?

Pacala
19th January 2005, 23:51
:D daca e si iulica acolo inseamna ca prosportul e pe moarte :D ...sau trece si maturatorii.....cum ma, ala ? :D .....

Pacala
19th January 2005, 23:56
Si exact cum spuneai si tu "cine a avut urechi sa auda si ochi sa vada, stie acum cu ce specie de cizmar au dea face.? chiar asa, nici nu stii cat esti de cizmar...oho :D


Chiar daca nu vrea nimeni sa spuna cine mi-a sters posturile alea numai un singur specimen putea sa o faca....crezi ca o sa-mi spuna si mie vreodata de ce le-a sters ?
care mesaje ma? tu n-ai scris niciodata vreun mesaj. ori ai copiat ceva din alta parte , ori ai pus niste gagaituri de un rand, pline de greseli de tot felul si care erau doar provocari sau jigniri....... ce saracie de masaje ai scris tu ma? :D

Vadim
19th January 2005, 23:57
Eu v-as propune sa il punem toti pe Pacala in lista de ignore (nu se mai vede nici un mesaj pe care il scrie pe forum) si sa il lasam in boala lui, ca se chinuie prea mult. Este clar ca este un om care face scandal cu orice pret, fara nici un argument, practic face misto de noi ca il luam in seama.

Marquise MGP
19th January 2005, 23:59
ce bine tea citit iulica bah pacala.
acuma incerci sa transformi totul intro gluma ieftina da nici asta nuti iese.
inca o data iti spun "sa fii sanatos !".

iulian
19th January 2005, 23:59
:D inseamna ca de aia nu mai sunt...ca nu le-am scris...ma

Pacala
20th January 2005, 00:00
nici o problema, nu cred ca voi mai intra prea des pe aici... asa ca poti face ce vrei fara probleme....

desdemona
20th January 2005, 00:01
Esti haios sa stii...ma gandeam la inceput ca ai facut threadul asta ca sa existe un focar de scandal pe forum
Iuliane, nu te lua de Pacala. La faza asta chiar nu a gresit cu nimic. Eu ma "aprinsesem" putin aseara ca sunt acuzata pe nedrept si am mutat mesajele scrise pe Miss Forum intr-un nou thread.
Ma mir cum nu stii chestiile astea :D ar trebui sa stii tot ce fac eu :)

Pacala
20th January 2005, 00:03
ce bine tea citit iulica bah pacala.
acuma incerci sa transformi totul intro gluma ieftina da nici asta nuti iese.
inca o data iti spun "sa fii sanatos !". in afara de faptul ca ti-am spus ca esti obositor prin numarul mare de greseli, nu cred ca te-am suparat cu nimic dar poate oi lucra si tu la prosport ca iulica ca vad ca sinteti tari la limba....

Vadim
20th January 2005, 00:03
nici o problema, nu cred ca voi mai intra prea des pe aici... asa ca poti face ce vrei fara probleme....
Pa-pa. Ciao-ciao. Auguri. Ave. Auf viterzein. Au revoir. Good bye. Hasta luego. Muciinceai. Ce-aifa-nsin. Bukkake.

Pacala
20th January 2005, 00:05
:D inseamna ca de aia nu mai sunt...ca nu le-am scris...ma ei vezi? bravo, bravo ... :D

Marquise MGP
20th January 2005, 00:11
ce "limba" bah ca singuru care are o obsesie cu limba esti tu si asa cum tiam mai spus o data nustiu de ce te streseaza corectitudinea limbii romane.vrei neaparat sa ma adresez corect dpdv gramatical cand vorbesc cu tine? oricum poate te tii de cuvant si nu mai intri paici(scap si eu deo grija :D) , intra si tu pe forumuri din tari civilizate ce ne tot stresezi pe noi amarastenii de romani cu cunostintele tale gramaticesti.
sa fii sanatos !

Pacala
20th January 2005, 00:12
salutare :D


p.s.: ip-rile chiar erau identice

Vadim
20th January 2005, 00:15
Da, asa e, ai dreptate. Stii unde erau identice? La spitalul ala unde se joaca baschet fara inel, se inoata pe asfalt, se plimba lesa fara ciine si oamenii vopsiti in verde ramin in copac pentru ca nu s-au copt. Ai drepate, e ca tine. Esti si vei ramine un mare caracter. Salut.

Pacala
20th January 2005, 00:17
pari un bun cunoscator al locurilor..... frate cu s.o.s. si chioru :D si var cu iulica :D

merci......... :ok: Si tu esti un mare caracter...... :ok:
noapte buna!

desdemona
20th January 2005, 00:19
Pacala, Vadim te-a pus pe ignore. Stiu sigur asta, ca sunt cu el in birou, bineinteles :)
Ai ramas cu mine, dar pentru ca nu-ti place, iti urez o zi buna :D

Vadim
20th January 2005, 00:21
Nu par, chiar sint cunoscator. Eu sint omul ala rau in halat alb, care face injectie pentru nani si daca nu esti cuminte vine cu o camasa mai groasa, sa iti tina de cald. ... Adio (de tot, nu numai noapte buna). Sper sa fii om de caracter si sa te tii de cuvint, sa nu ajungi ca Gonzo si altii, care in vorbe fug ca dracu de tamiine de forum si de fapt nu mai scapam de ei.

Pacala
20th January 2005, 00:23
Pacala, Vadim te-a pus pe ignore. Stiu sigur asta, ca sunt cu el in birou, bineinteles :)
Ai ramas cu mine, dar pentru ca nu-ti place, iti urez o zi buna :D
o noapte buna , poate...in fine....

@ vadim, stii , am auzit un banc ca cica nebunilor li s-ar spune ca ei sint doctorii :D
nu-ti face probleme, chiar am sa intru din ce in ce mai rar sau deloc.....

Pacala
20th January 2005, 00:28
de un singur lucru imi pare rau cu adevarat, ca nu e Desdemona reala....ca era o fata pe cinste :D ...parol

hai ca va las sa va duceti la culcare!

fia
20th January 2005, 00:39
Uite Pacala, iti mai fac jocul odata, daca ti se demonstreaza fara urma de indoiala ca desdemona exista si ca nu e clona lui Iulian, promiti sa nu mai scrii niciodata aici pe forum :D?... Sper sa accepti si sa ai cuvant ...

Btw, tu ne zici noapte buna, la tine cat e ceasul?

Pacala
20th January 2005, 00:44
daca tu vrei atat de tare ca eu sa nu mai scriu si te deranjez....uite ca n-ai nevoie
sa-mi dovedesti ca n-am dreptate....las-o balta....dar pt ca ai auzi si tu de Riemann uite iti indeplinesc dorinta si nu mai scriu aici....e bine?

la mine este 17.45 ...ma gandeam din punctul vostru de vedere....in fine, nici asta nu are importanta

noapte buna!

desdemona
20th January 2005, 00:46
Noapte buna, Pacala! ;) Te mai asteptam pe la noi.. :)

fia
20th January 2005, 00:49
In amintiri mai mult si pe forum mai putin :D

@pacala: sa stii ca nu toata lumea e asa prosta cum crezi tu...

desdemona
20th January 2005, 00:51
LOL. Bine, specific: eu te astept cu placere, Pacala ;)

fia
20th January 2005, 00:53
In your dreams ;) desdemona ;)

desdemona
20th January 2005, 00:57
@fia, tu de unde stii :D Sau esti si tu clona mea? :o: Spune asa, colega :kiss: :)

fia
20th January 2005, 00:58
Nu ,eu sunt clona (nereusita) a lui Pacala :D

Later EDIT: Noapte buna forumisti :D, cu clone cu tot! :P

desdemona
20th January 2005, 01:03
Pai spune-i si lui - sa stie omu', ca dupa aia o sa ramana la fel de surprins ca Iulian dimineata :D E nasol asa, sa se trezeasca toate "rudele".. bine ca n-au pretentii la avere :D
Hai ca ma culc, ca il vazui pe Iulian online si, daca nu iesim la ore diferite, iarasi bate la ochi ;)

adi_cta
20th January 2005, 01:22
Nu am urmarit traiectoria acestui thread si as vrea sa stiu si eu, pana la urma,la ce concluzii sau ajuns?

Vadim
20th January 2005, 01:28
Pacala nu a venit cu nici un IP in sprijinul celor afirmate si s-a facut (iar) de meleu.

desdemona
20th January 2005, 01:37
A avut si el o ratacire, oricine se poate insela. Eu il scuz. La un moment dat recunoscuse si el ca a gresit :D dar dupa aia a dat-o iar la intors - si a inceput din momentul in care a pus intrebarile alea. Adevarul e ca nu avea nici un farmec sa se termine asa repede :D :D :D
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=192168&postcount=22

Marquise MGP
20th January 2005, 02:34
mai voi sunteti cumva vorbiti(desdemona si pacala) ca prea va scuzati unu pe altul ... :D

bog_tom
20th January 2005, 03:55
eu cred ca a vrut sa o determine pe desdemona sa puna o poza cu ea pe site :rolleyes:

fia
20th January 2005, 06:41
Ca nu avea saracul cu cine sa voteze la miss forum :evil:

Cainele
20th January 2005, 08:43
in fond ...si Pecala ne mai amuza...imi pare rau ca nu tine la tavaleala:D

desdemona
20th January 2005, 09:54
mai voi sunteti cumva vorbiti(desdemona si pacala) ca prea va scuzati unu pe altul ... :D
:D Sure, sunt clona lui Pacala, dar pana acum am umblat sub acoperire, ca fiind clona lui Iulian :D

sotostone
20th January 2005, 09:55
eu cred ca a vrut sa o determine pe desdemona sa puna o poza cu ea pe site :rolleyes:

A fost si banuiala mea .. initziala...

desdemona
20th January 2005, 10:38
Pai si a reusit? Spuneti-mi si mie daca si-a pus desdemona poza.. Ups, am uitat ca nu scriu de pe userul iulian :D :D

ieppy
20th January 2005, 10:45
Pacala, ai plecat? fara s aimi spui la revedere? :D

Mihai
20th January 2005, 10:57
Pai si a reusit? Spuneti-mi si mie daca si-a pus desdemona poza.. Ups, am uitat ca nu scriu de pe userul iulian :D :D

Nu mai Iulian nu si-a pus-o! Dar inca asteptam:D
Si poate alta data esti si tu mai atent de pe ce user scrii...

sotostone
20th January 2005, 11:00
Eu sunt sigurca nu o sa-si puna poza .... doar pt. ca a fost "determinata" sau convinsa de cineva de pe forum....cel putin nu inca:D

desdemona
20th January 2005, 11:08
Vad ca ma cunoasteti destul de bine ;) Clar ca n-o sa mi-o pun pe forum, nu de alta, dar nu-mi place sa ma vada necunoscutii :)
@ieppy, sa inteleg ca nu sunt singura care ii duce dorul lui Pacala? :D :D

Mihai
20th January 2005, 11:10
@Desdemona:"nu imi place sa ma vada necunoscutii"
Pai si cand mergi pe strada ce faci??? Mergi cu punga pe cap! Gaseste si tu o scuza mai buna:D

sotostone
20th January 2005, 11:11
prin "necunoscutii" poti sa intelegi si "cunoscutii" :D

ieppy
20th January 2005, 11:15
desde, ii duc dorul lui Pacala cam cat imi duce el mie. :)

sotostone
20th January 2005, 11:18
sau....cam cat crezi tu ca iti duce el tie....pt. ca nu stii de fapt... cat el?.. ci doar cat..tu!

EDMOND_
20th January 2005, 11:19
Eu cred ca Desdemona este de fapt clona lui Pacala, amandoi se feresc ca dracul de tamaie sa-si puna pozele... Ce pacaleala am luat toti....

ieppy
20th January 2005, 11:21
Pai draga soto, Pacala sunt convins ca imi duce dorul de aia o sa postez mai des pe maxima ca sa nu planga dupa mine. :D

desdemona
20th January 2005, 11:22
@Mihai, pe strada e altceva :) Ma refeream la faptul ca pe forum ar fi ok daca ar fi grup inchis si m-ati vedea numai voi, userii. Dar nu poti sa stii ce colegi de munca sau cunoscuti de ai mei viziteaza forumul si ma vad pe aici cum ma dau in stamba :D :D Nu vreau sa le strig imaginea despre mine, care sunt sigura ca este buna :) Aici glumim, ne amuzam si atat :)

Mihai
20th January 2005, 11:23
Cat iti duce el tie ce???

EDMOND_
20th January 2005, 11:23
Insa o sa facem un forum in Constanta si va trebui sa iasa la lumina....

sotostone
20th January 2005, 11:27
@all:lucrurile incep sa se lamureasca si mi s-au confirmat... presimtzirile
@ Mihai: "Doru' " :)
@edmond: io n-am inteles:( :headbang:

ieppy
20th January 2005, 11:31
EDmond zicea sa facem un forum meeting Ct si atunci va trebui sa iasa la lumina. :)

sotostone
20th January 2005, 11:36
pai atunci e vina mea ca nu mi-am dat seama ca Desdemona e din CT!
:( da' Edmond de unde stii?

desdemona
20th January 2005, 11:39
Insa o sa facem un forum in Constanta si va trebui sa iasa la lumina....
Bineinteles. La vara, sa fie mai frumos. Sunt curioasa cine o sa vina :cool:

@soto, ai dreptate, nu aveai de unde sa stii. Doar cei cu care am mai discutat stiu ca sunt din Constanta.. sau cei care s-au nimerit sa fie pe threadurile unde am "scapat" informatia :)


Cat iti duce el tie ce???
Cat ii poarta el sambetele :)

josephine
20th January 2005, 11:40
mi se pare ca s-a anuntat!

ieppy
20th January 2005, 11:42
Lavara draga? Pai iti dai seama ca o sa vreau sa vad daca semeni cu iulian. I sure hope not. :D

EDMOND_
20th January 2005, 11:45
pai atunci e vina mea ca nu mi-am dat seama ca Desdemona e din CT!
:( da' Edmond de unde stii?

M-am intalnit cu ea intr-o seara tarziu, si am stat de vorba... A fost interesant... :drak:

desdemona
20th January 2005, 11:48
Lavara draga? Pai iti dai seama ca o sa vreau sa vad daca semeni cu iulian. I sure hope not. :D
ieppy, asa ma stii tu pe mine? :D
@edmond :kiss: Dap, a fost :D

sotostone
20th January 2005, 11:59
bine ca nu mai e ... si doar a fost :D :evil:

Clonu lu' Dark
20th January 2005, 12:02
Pacala, vezi ca ti-a venit un coleg :D

sotostone
20th January 2005, 12:06
si incepu' razboiu' clonelor!
incep sa devin... usor paranoic....:(

EDMOND_
20th January 2005, 12:11
ieppy, asa ma stii tu pe mine? :D
@edmond :kiss: Dap, a fost :D



stiam eu! :)

desdemona
20th January 2005, 12:12
si incepu' razboiu' clonelor!
incep sa devin... usor paranoic....:(
chiar asa /hello ! exact :ok: ! :)

ieppy
20th January 2005, 12:16
Desde, eu te stiu altfel, dar dupa dezvaluirile incendiare din ultimele zile nu mia stiu nimic. :D Vreau si eu kiss. :D

desdemona
20th January 2005, 12:25
Si te mai miri de ce se bucura Pacala ca v-a convins :D :D
ieppy :kiss: :)

Darkslowstar
20th January 2005, 12:27
Pe mine m-a convins :D :evil:

ieppy
20th January 2005, 12:30
Tu dark, cred ca nu ai avut nicodata dubii. :D

Thank you darling. :) :kiss:

sotostone
20th January 2005, 12:31
@desdemona: ma refeream ca incep sa aflu lucruri care nu numai ca nu le stiam.. da' nici nu voiam neaparat sa le aflu:D... d'aia devin paranoic... da' doar ushor ca sunt chestii minore.. de detaliu;)

desdemona
20th January 2005, 12:33
@dark, eu zic sa-ti aduci repede clona sa voteze, daca te-ai razgandit si-ti pare rau ca ai irosit prima posibilitate, votand in necunostinta de cauza :D :D
@soto, pai pana si eu aflu lucruri noi, mai ales despre mine ;)

Mihai
20th January 2005, 12:35
@Desdemona: "Si te mai miri de ce se bucura Pacala ca v-a convins"
Si pe mine:evil:

Darkslowstar
20th January 2005, 12:38
Nu era corect fata de Babsy sa voteza si amaratul ala :). Asa ca Jose a primit doar votul originalului si un vot virtual de la clona. In schimb clona s-a dus sa-l voteze pe stapan la Mister (daca tot nu l-a bagat altcineva in seama :() si sa salute niste prieteni, amici, colegi, etc pe cine a mai gasit pe acolo.

PS as mai fi votat pe cineva daca is punea poza :ok:

sotostone
20th January 2005, 12:41
si incet incet.. si eu o sa devin "one of them" !:evil:

Cainele
20th January 2005, 12:43
@ sa "ridice mana" cine are clona :D:D:D

Mihai
20th January 2005, 12:46
@Cainele: te manaca pielea!:D Sper sa nu incepem iar cu mainile si cu gurile deschise ca abia se mai linistise atmosfera pe aici:ok:

ieppy
20th January 2005, 12:47
Ala eu ala eu. Eu ridic mana acum din reflex. :D

Mihai
20th January 2005, 13:02
Desdemona si Iulian care din voi ridica mana??:D

desdemona
20th January 2005, 13:07
PS as mai fi votat pe cineva daca is punea poza :ok: Dap, pollul e facut pe baza pozelor de pe forum :)
@Mihai, eu zic sa nu dezgropam mortii :) Mana se ridica numai la momentul oportun ;)

sotostone
20th January 2005, 13:08
atunci ar trebui inainte sa inceapa numaratoarea sa fie si "voturi anulate: x%"!

desdemona
22nd January 2005, 03:33
Cand va lamuriti cu totii sa-mi dati de stire :D sa desemnam castigatorul :D

fia
22nd January 2005, 08:53
Pai speram ca dupa FM sa fie toti lamuriti :D

bog_tom
22nd January 2005, 09:06
nu cred dar sper ...

nu de alta dar sunt sanse de 99 % ca desdemona sa nu ajunga la FM ... nu-i asa ? :D :drak: :D

fia
22nd January 2005, 09:13
Asa ma gandesc si eu... :( Dar pe de alta parte putem spera, nu :D?

sotostone
22nd January 2005, 13:20
poate sperand impreuna... o sa incepem sa credem:D
poll: va ajunge desdemona la FM?
1.cu sigurantza si ea si iulian
2.da da' nu va veni iulian
3.doar iulian
4.nici unu' da' vor trimite dovezi
5.NS/NR
:D

desdemona
22nd January 2005, 20:13
nu cred dar sper ...
nu de alta dar sunt sanse de 99 % ca desdemona sa nu ajunga la FM ... nu-i asa ? :D :drak: :D

sunt sanse pentru fiecare posibilitate, dar parca lamurisem ca n-ar fi o dovada certa ca exist :) Cine vrea sa creada, crede si fara dovezi :D :D
La urma urmei, mi-as putea trimite o prietena si sa-i spun ce sa vorbeasca, ii explic cine va fi prezent, ii arat poze cu voi, ii spun cateva ceva despre personalitatea ei - cam ce idei a schimbat cu fiecare si gata ;)

EDMOND_
22nd January 2005, 21:07
Desdemona, nu merge...! Dupa noaptea aia as fi primul care mi'as da seama... :drak:

desdemona
22nd January 2005, 21:16
Edmond, pai ar fi trebuit sa fii convins deja :D

EDMOND_
22nd January 2005, 22:15
asta si spuneam! Chestia cu prietena nu are sanse sa mearga..decat daca aranjezi cu mine....sa nu va dau de gol.

desdemona
22nd January 2005, 22:23
Pai nu exista o prietena, era ipotetica treaba :)

EDMOND_
22nd January 2005, 22:29
Tot ipotetic vorbeam si eu... :)

desdemona
22nd January 2005, 23:38
Bun, atunci ipotetic vorbind, trebuie sa aranjam treaba :)

dan-dan
23rd January 2005, 01:39
Eu cred ca Pacala e clona lui Tandala.

fia
23rd January 2005, 01:47
Eu cred ca s-a mai zis asta... nu esti original :D

dan-dan
23rd January 2005, 02:10
Sorry, nu am citit tot.
Mea culpa

Pacala
23rd January 2005, 05:14
:D mai balbaitule, tu incerci s-o castigi pe Desdemona atacandu-ma pe mine? :D .... fii smecher, lasa-ma pe mine pana ma convig de sexul Desdemonei sau sa cred ca e travestit si tu prefa-te ca esti smecher :D .....

desdemona
23rd January 2005, 06:03
:D tu incerci s-o castigi pe Desdemona atacandu-ma pe mine? :D .... fii smecher, lasa-ma pe mine
Pacala, iti simtisem lipsa :D

dan-dan
23rd January 2005, 11:47
:D mai balbaitule, tu incerci s-o castigi pe Desdemona atacandu-ma pe mine? :D .... fii smecher, lasa-ma pe mine pana ma convig de sexul Desdemonei sau sa cred ca e travestit si tu prefa-te ca esti smecher :D .....

Asa cum am scris : Pacala pe cine vrei sa pacalesti , auzi tu la location ai scris Montreal.
Poate o fi vreun Montreal dar pe linga Caracal (stii tu chestia cu carutza).

ieppy
23rd January 2005, 13:21
Pacala, venisi? Asa repede? :D

fia
23rd January 2005, 13:26
Pai sa zicem ca are o scuza... l-a atacat cineva :D

Reaper
23rd January 2005, 13:39
Exista un motiv foarte serios pentru care LadyOfTheRings nu este clona lui Iulian: Desdemona e clona mea. Asta e, nu mai pot sa ma ascund la nesfarsit.
:happy
Serios acum, continuati si voi discutia asta ca e amuzanta tare.

ieppy
23rd January 2005, 14:02
Observ ca toata lumea vrea sa se mandreasca cu o clona ca desde. :)

desdemona
23rd January 2005, 14:09
Ce vorbesti, straine? Nu te-am auzit sa te mandresti cu o clona ca mine :D

ieppy
23rd January 2005, 14:39
Mde. :D Nu pot sa ma mandresc cu o clona ca tine pentru ca nu cred ca as fi in stare sa creez o clona asa perfecta. :)

Marquise MGP
23rd January 2005, 14:42
incet, incet, incepe sa devina o moda clonarea :D
eu totusi prefer criogenarea :D

Reaper
23rd January 2005, 15:07
Mde. :D Nu pot sa ma mandresc cu o clona ca tine pentru ca nu cred ca as fi in stare sa creez o clona asa perfecta. :)

Noi informatii ies la iveala: Desdemona este neclonabila.
Pacala, ne pare rau. Dar nu te intrista; mai gasesti tu alte "clone" ca doar forumul e mare si tu esti inventiv. Nu degeaba ai primit premiu pentru complexitate.

desdemona
23rd January 2005, 15:10
Mde. :D Nu pot sa ma mandresc cu o clona ca tine pentru ca nu cred ca as fi in stare sa creez o clona asa perfecta. :)
Pentru ca perfectiunea nu exista, din ce spui tu s-ar intelege ca eu nu exist :mda:

ieppy
23rd January 2005, 15:16
Incearca omul sa iti faca un compliment si uite ce iese. :) Eu stiu ca tu existi asa ca nu cred ca este prea mare nevoie de interpretare a cuvintelor mele. :)

desdemona
23rd January 2005, 15:26
ieppy :kiss: Nu am vrut sa par nerecunoscatoare :)

Mihai
23rd January 2005, 15:28
Mama cum le intoarce Ieppy asta ca sa-si ia pupici si complimete de la fete... Da ce limba dulce ai mai...

ieppy
23rd January 2005, 15:30
:kiss: e vina diavolului, cate odata nu e asa de clar ca zeul. dar fac eu ordine imediat si bag spaima in ei. :)

desdemona
23rd January 2005, 15:34
Ieppy.. apropo :D Am uitat sa-ti zic.. m-am gandit azi-dimineata la tine :D Am revazut Batman (era pe HBO) :D :D

Reaper
23rd January 2005, 17:33
Mama cum le intoarce Ieppy asta ca sa-si ia pupici si complimete de la fete...
Vroiai si tu pupici? Nimic mai simplu. Uite:

:kiss:
ta-da!! Ai vazut ce usor este?

Mihai
23rd January 2005, 17:50
Ai mai Reaper nu am ajuns sa cersesc pupici! Vb de Ieppy!

desdemona
23rd January 2005, 18:08
Sunteti cu totii off-topic :D

Mihai
23rd January 2005, 18:13
Iarta-ne si pe noi... Dar sa imparti pupici e on topic??? (sunt doar gelos pe ieppy):D

desdemona
23rd January 2005, 18:22
Hahahaha.. asa-i :) Suntem cu totii off-topic :D

Mihai
23rd January 2005, 18:29
Gata sunt multumit!:D Fara pupic dar multumit! (ha, uite ca si rimeaza)

ieppy
24th January 2005, 09:59
Desde, sunt fericit din mai multe motive.

1. ca ai revazut Batman

2. ca te-ai gandit la mine. :) Sa fi fost oare asta firul gandirii: Batman-Superhero-ieppy? :D

desdemona
24th January 2005, 13:32
Ieppy, am revazut Batman fortata de imprejurari - vroiam sa ma culc, dar pana imi vine somnul ma uit de obicei la tv. Era singurul film la ora aia (cam 5-6 dimineata) :D
Motivul pentru care mi-am amintit de tine este unul simplu si trebuia sa-ti dai seama care e :D

ieppy
24th January 2005, 16:09
Normal ca mi-am dat seama care e acel motiv. :) Ma amuzam si eu putin gandindu-ma ca te gandesti la mine ca la un super-hero. :D

bog_tom
25th January 2005, 02:36
se pot pune doua sau chiar mai multe messengeruri pe acelasi comp. sa va invete bog!
daca nu mai apuca Desde & Iulian sa ajunga la FM 14 Buc: Y! Multi-Gold Loader 6 (http://www.softpedia.com/get/Internet/Chat/Instant-Messaging/Y-MultiGold-Loader.shtml) :drak:

desdemona
25th January 2005, 02:37
Mda. Very funny.

bog_tom
25th January 2005, 04:34
crezi ? :D:D:D

desdemona
25th January 2005, 14:59
Pai - tocmai - ca nu mi s-a parut amuzant.

sotostone
25th January 2005, 15:26
Io n-am programu' asta da' tot a mers sa-i fac cuiva ... 2 identitati pe un singur cont!
De ce ai vrea 2 messuri pe un singur comp?

desdemona
25th January 2005, 15:28
Intreaba-l pe Bogdan :evil:
Si, dupa ce afli, sa-mi spui si mie.

sotostone
25th January 2005, 15:39
@Bog_Tom:
Intrebare: De ce ai avea nevoie de 2 messengerul pe un singur comp, cand poti avea 2 identitati diferite pe acelasi cont de messeneger pe acealsi comp. in acealasi timp si fara programul ala?

bog_tom
26th January 2005, 00:37
Pai - tocmai - ca nu mi s-a parut amuzant.
stiu ... dar am zis sa nu fiu offtopic :D


Io n-am programu' asta da' tot a mers sa-i fac cuiva ... 2 identitati pe un singur cont!
De ce ai vrea 2 messuri pe un singur comp?
nu mai raspund ca se supara lumea :D

PS. in acelasi timp reusesti tu sa stai online cu 2 id-uri de YM ? poate pe linux (daca nu te folosesti de Gaim, Trillian sau Y! Multi) ...

sotostone
31st January 2005, 23:51
hai mai ca e tot cu clone... nu e off-topic... daca ai un ID/user name..poti sa iti mai faci o identitate pe acelasi cont si lol daca tu ca a III-a persoana ti-i adaugi in lista pe amandoi... numai online sau offline in acelasi timp ii vezi ...pe amandoi...!
si fara linux... btw la gaim pt. win merge chestia cu 2 simultan? :evil: adika 2 conturi in acelasi timp?

Mihai
1st February 2005, 00:00
Tu ce vrei ma 2 conturi in acelasi timp sau 2 profiluri! Daca a III-a persona adauga ambele identitati in lista lui atunci va vede pe ambii online cand te conectezi (si nu esti pe invisible)

sotostone
1st February 2005, 00:04
eu dadusem doar o explicatzie pt cu 2 profiluri pe acealsi cont.. adika e in acelasi sens in care ai zis tu ... da' ma intrbam daca merita 2 conturi in acelasi timp eventual fiecare cu 2 profile...:evil:

Mihai
1st February 2005, 00:08
Mama ce le intortochezi tu!:P
Am dat explicatia pt ca am vazut semnele de intrebare... :P

sotostone
1st February 2005, 00:15
intrebarea era doar daca pe gaim din win se poate acelasi lucru ca si pe gaim din linux:
2 conturi "in the same time" da recunosc ca le-am intortocheat si ca nu am fost explicit
mea culpa :headbang: da' ma cam vanezi ;)!

Mihai
1st February 2005, 00:18
Sunt cu pusca la spate:P Si eu stiu si cum arati ca am vazut pozele necenzurate:P
Si cand am zis ca le intortochezi nu ma refeream la explicatiile tale ci la:

"da' ma intrbam daca merita 2 conturi in acelasi timp eventual fiecare cu 2 profile...:evil:"

PS: Exista gaim de windows?

bog_tom
1st February 2005, 00:20
2 conturi pe 4 profile cu 3 programe :) (aici bat campii) :D

a fi sau a nu fi invizibil ?

PS. normal ca exista Gaim pt Windows ..

sotostone
1st February 2005, 00:27
si e chiar mai stabil decat YM asta e doar o parere din experientza poate la altzii nu e adevarat... da pana acum nu am primit erori d'alea clasice de dec. de la gaim!
gata acum apreciez sa nu mi se mai raspunda:D ca ajungem way off-topic!
OT: Desde sunt 100% ca nu e clona lu' iulian de cand am vb. cu ea la tel. si parea foarte ....;) "feminina" (zic doar atat ca sa nu se interpreteze!)

bog_tom
1st February 2005, 00:40
de acord cu tine dar pana nu vedem nu credem :D

PS. cu Gaim nu merge Voiceconf si nici webcam-ul...

desdemona
1st February 2005, 00:56
Sunt curioasa ce inseamna pentru soto "feminina" ;) - sper ca nu are aceeasi semnificatie pe care o are pentru Utilizator :D :)

sotostone
2nd February 2005, 13:17
nu stiu ce inseamna pt. el.... da' am o presimtzire ca nu acelashi lucru...
oricum e de bine desde;)

desdemona
2nd February 2005, 18:29
Ah, ma bucur. Nici eu nu stiu exact ce inseamna pentru Utilizator, dar ce zicea la un moment dat pe Miss Forum nu mi-a prea placut :) Sau poate nu am inteles bine ;)

sotostone
2nd February 2005, 18:37
sau poate te-ai prefacut si tu ca nu ai inteles bine.. ca am observat ca e cam la moda!
Apropos: threadu' asta o sa stea deschis pana ... cand? pana cand dovedesti ca nu esti :D? cum dovedesti? nu mie .. altora