PDA

View Full Version : Mister forum



Pages : [1] 2

desdemona
18th January 2005, 13:09
Dat fiind faptul ca exista deja un thread "Cea mai frumoasa forumista", la solicitarea fetelor (si nu numai! :D), haideti sa facem nominalizari si pentru cel mai frumos forumist, macar pentru a mai destinde atmosfera, vorba Iuliei :) Sexul masculin este net superior pe forum - si ca prezenta si ca numar de poze. Problema e ca electoratul nu este prea numeros :D :D Drept urmare, asteptam si baietii sa ne ajute - prin comentariile pertinente pe care le vor face :)
Cum am putin timp liber, ma uit pe poze si o sa imi dau si eu cu parerea :rolleyes:

ilenuta
18th January 2005, 13:14
Desde, tacerea ta prevestea ceva... si anume acest thread :D
Sa studiem cu atentie pozele forumistilor... sper sa nu se mai creeze alte tensiuni :cool: De asemenea, sunt invitati si alti forumisti sa isi puna pozele...

Sergio
18th January 2005, 13:16
Voi acuma rasfoiti pozele? si eu care credeam ca deja stiti cum stau lucrurile... :cool:

fia
18th January 2005, 13:18
hai baieti bagati ce aveti mai bun :P

desdemona
18th January 2005, 13:24
Desde, tacerea ta prevestea ceva... si anume acest thread :D
Sa studiem cu atentie pozele forumistilor... sper sa nu se mai creeze alte tensiuni :cool: De asemenea, sunt invitati si alti forumisti sa isi puna pozele...
:) Sunt la munca si mai arunc un ochi in limita timpului liber :(
Ma gandisem inca de ieri sa facem si acest thread, dar atentia mi-a fost captata de alte lucruri. Acum a picat numai bine, ne mai relaxam putin :D

@sergio, pozele le-am mai vazut, dar pentru a lua o decizie de o asemenea importanta, trebuie studiata cu foarte mare atentie problema :evil:

later edit - Asteptam baietii cu tot ce au mai bun, inclusiv cu poze noi :)

Sergio
18th January 2005, 13:27
Decizia e grea, aria de selectie e mare, dar cu putina atentie poate iesi ceva promitator. Lumea asteapta.:D

@fia: lasa-le pe fete sa-si dea cu parerea, ca sa nu iasa banuieli dup-aia... :P

desdemona
18th January 2005, 13:34
sergio, dar nu trebuie sa asteptati, va rog sa va si implicati :)

fia
18th January 2005, 13:37
Evident! Eu sincer as vrea sa nu voteze nici un baiat, sa le lasam pe fete sa decida :D

Darkslowstar
18th January 2005, 13:38
Desde, Iulia, am impresia ca va invartiti in jurul cozii si ca va asteptati una pe alta, care sa posteze prima o optiune :drak:

desdemona
18th January 2005, 13:39
:mda: Eu am votat si la fete, pe baza pozelor aflate pe forum.
@fia, pai .. suntem cam putine si nu o sa fie prea multe nominalizari :rolleyes:
@dark, clar :D Eu o astept pe Iulia sa faca primul pas, pentru ca si-a exprimat dorinta si pe celalalt thread :) Iar eu inca nu am avut timp sa-mi improspatez memoria :evil:

fia
18th January 2005, 13:42
Eh, asta e daca ai votat ai votat, sincer mie imie greu sa imi dau cu pareera desre un barbat :D daca e frumos sau nu.... Pur si simplu nu pot...

Sunteti putine, si ce daca :D? Ori mai aduceti fete :P , ori o sa fie forte putin nominalizati :D

ilenuta
18th January 2005, 13:42
Dark, ia lasa-ne sa studiem putin problema... crezi ca e usor :drak: Io am vreo 5-6 nominalizari in cap, dar mai trebuie studiat. Pana una alta, sa mai puna baietii poze. Mai ales cei care nu au...

desdemona
18th January 2005, 13:50
Dark, ia lasa-ne sa studiem putin problema... crezi ca e usor :drak: Io am vreo 5-6 nominalizari in cap, dar mai trebuie studiat. Pana una alta, sa mai puna baietii poze. Mai ales cei care nu au...
Total de acord cu Iulia. Mai vrem poze, in special de la cei care nu au, dar ar vrea sa fie luati la ochi :drak:
Eu vorbesc.. :cool: Nu-mi sariti iar in cap, ca imi asum decizia si nu o sa contest rezultatul votului :)

fia
18th January 2005, 14:04
Eu am mai pus, total nelegat de threadul asta, dar mi-am adus aminte ca nu am pus poze de la Revelion, si am 500 de poze :D, am pus si eu 6 :p

ilenuta
18th January 2005, 14:05
Eu am mai pus, total nelegat de threadul asta...
Serios ? :evil: Ce coincidenta .... Oricum, te vom avea in vedere :)

Maximus
18th January 2005, 14:09
Fia, da' vad ca esti in campanie electorala la asidua! Bagi material la greu! Ai grija ca frumusetea vine din interior...

fia
18th January 2005, 14:09
Pai daca ati vorbit de poze mi-am adus si eu aminte :P

@Maximus: Ce campanie electorala? Cine sa ma aleaga... Cine trebuie sa ma aleaga m-a ales mai de mult :D

desdemona
18th January 2005, 14:11
Alea 6 sunt cele mai sugestive? :) Ia sa vada si ochiul meu :)

fia
18th January 2005, 14:16
Nu neparat cele mai sugestive, dar eu sunt un om sociabil, si apar destul de rar singur inn poze... deh, persoana importanta :P. Am gasit cu greu poze in care sa fiu singur :P...

Mihai
18th January 2005, 14:43
Eu am mai pus, total nelegat de threadul asta, dar mi-am adus aminte ca nu am pus poze de la Revelion, si am 500 de poze :D, am pus si eu 6 :p


Pe cine crezi ca minti tu aici... Da crezi ca nu stim planul tau... :evil:

fia
18th January 2005, 14:45
Care e ma planul? Ia zi? Ssa iau premiul? te inseli.. si nu mai te baga, ca acum pun poze cu tine pe forum :D

josephine
18th January 2005, 15:49
poate ca nu are nici o legatura cu forumul la ora actuala, dar cand am citit titlul, mi-au venit direct in cap (nu shtiu daca au poze pe forum) urmatorii:

1. gigel_bucur (nu trageti in mine, chiar mi se pare frumos)
2. cocomic (daca maria sa urechila inca nu a votat)
3. alpi (i-ash mai putea gasi nishte categorii la care sa-l nominalizez)
4. the god of romance

si bineinteles: grig_jr (si pentru el ash putea gasi vreo cateva categorii suplimentare).

asta e parerea mea. ordinea nu este cea a numerelor de pe tricou :P

Zebrone
18th January 2005, 15:51
vai jose ma flatezi :P
da grig ce cauta in topul ala? :drak:

josephine
18th January 2005, 15:53
come on!!! e parerea mea! ar fi cea mai mare bahzah sa nu fie!!! :P

grig_jr
18th January 2005, 15:58
si bineinteles: grig_jr (si pentru el ash putea gasi vreo cateva categorii suplimentare).asta a fost pt ca sti ca mai si intru pe aici,.. ca altfel ,.... :p,.. stai linistita, cu toti stim ca esti in cap dupa gigel_bucur ! :p

oricum, poate exagerez,... dar cred ca topul tau este foarte elocvent: uitati cam cum vede josephine forumistul ideal : sa arate ca gigel_bucur, sa danseze si sa cante ca si cocomic, sa bea si sa dea dume ca alpi si sa chatuie ca ieppy. pe grig il lasam la o parte ca sa nu ziceti ca fac reclama :p

Zebrone
18th January 2005, 16:03
ce ba eu beau, nu ti-e rusine??? mai gust si eu cate o bere si atat :D
sa cante precum menestrelul de coco, parca il vad, prietenii stiu de ce (na ca iar o dadui in beri :P)

josephine
18th January 2005, 16:04
:)) bine ca sus-numitul gigel nu mai da pe aici... ca s-ar ingrozi. eu sunt ingrozita ca pretenu-mio spune ca sunt in cap dupa gigel_bucur. il consider frumos, intradevar. nu neg. dar de aici pana acolo...

hmmm... la aprecieri ai fost pe aproape. cred ca o combinatie a celor 5 (mie nu mi- e jena sa fac reclama) ar fi grozava!!!

grig, dar fa putina reclama, trebe sa ai ceva calitati de ti-ai gasit asha o pretena :))

Mihai
18th January 2005, 16:05
Ma bag si eu ca dehhh....
Doar 3 fete si-au dat cu parerea pana acum??? Pai se poate??? Nu ati vazut cat s-a scris pe threadul de gen feminin???

PS: Grig_Jr ai venit sa-ti culegi laurii???:evil:

Zebrone
18th January 2005, 16:08
jose n-o mai da la intors ca vezi tu de unde isi lua moise berea cand o veni grig acasa:D

Mihai
18th January 2005, 16:09
trebe sa ai ceva calitati de ti-ai gasit asha o pretena :))

Si Jose vine sa-si ridice laurii acum...:D

josephine
18th January 2005, 16:09
iara bere, mah alpi!!! te vedem noi maine!!!

ps: cred ca mihai a prins un post de povestitor (un fel de anthony hopkins al alexander-ului) :P multumim!!!

Zebrone
18th January 2005, 16:12
sau un fel de paunescu si prietenii din nou stiu de ce :D

ieppy
18th January 2005, 16:21
Vai jose, imi lacrimeaza ochii. Sunt magulit de nominalizarea ta. :) E o onoare sa fiu inclus in acest hall of fame al masculilor de pe forum. :)

Si grig, cred ca vroiai sa spui nu sa chatuie ca mine ci sa vorbeasca ca mine. :D

Zebrone
18th January 2005, 16:24
bine te-am gasit coleg intr-ale frumusetii masculine:D

ieppy
18th January 2005, 16:26
bine te-am vorbit mai alpi. fara sa par sentimental. i really missed are off-topic. :P

Vadim
18th January 2005, 16:27
Il nominalizez si pe DJ Klaus.

ps: Alpi, nu vad nici o poza cu tine la poze cu forumisti.

bog_tom
18th January 2005, 16:29
are destule la poze cu alcool :drak:

ieppy
18th January 2005, 16:31
Are, are. :D Din alea cantate. :D

Zebrone
18th January 2005, 16:31
vai ce jignire! in primul rand ca eu beau numai ceai, este o parere a barfitorilor ca gust alcool care este :D

Catalanul
18th January 2005, 16:32
ps: Alpi, nu vad nici o poza cu tine la poze cu forumisti.vezi ca sunt poze cu el la FM-uri ;)
P.S. eu merg pe mana lui sergio :drak::D

Zebrone
18th January 2005, 16:32
pot sa calc si eu pe mana lui sergio? :D

ieppy
18th January 2005, 16:34
Calcam cu placere. :D

josephine
18th January 2005, 16:59
mai baietzi! dar de cand fac baietzii nominalizarile! vreau sa "aud" voci suave completand lista. fetele?!? ii lasam asha sa ishi faca de cap? e threadu nostru. nu au voie decat sa impresioneze! :p si sa va dati cu parerea despre cei nominalizati! so... please.

pe sergio il nominalizez si eu. mai ales pentru ochi! :P

desdemona
18th January 2005, 17:22
Mana lui sergio e asa buna? :) Il nominalizam pentru mana? :D
Doar intreb, ca deocamdata eu ma mai abtin putin pana ajung acasa si mai fac o trecere in revista a masculilor din poze :)

bog_tom
18th January 2005, 17:26
hai fetele ... insistati ... dupa ce s-au scris 5 pagini, prima care a votat a fost BrA :ok:

congratulatziuni :D

josephine
18th January 2005, 17:36
BrA nu a votat inca. Ashtept poll-ul. Am facu neshte nominalizari. daca le va lua cineva in seama (vreo 6). :P

@bog: oricum, felicitarile le merit!

bapsy
18th January 2005, 18:02
Observ ca aveti nevoie disperata de mine. Josephine, sunt de acord cu lista ta, cu exceptia locului lui coco, care in acest caz este clar pe locul 1 :D. Stiu ca n-ai indraznit sa-l pui direct pe acest loc (nu trebuie sa-ti fie frica de mine :drak: ). Totusi sa nu-l uitam pe bog_tom.

Totusi mi se pare nedrept ca pe toti ii stiu personal, categorie in care poate intra si ieppy chiar daca nu ne-am vazut "pe viu" niciodata. Deci, ma risc si il mai nominalizez pe Rasheed :D

desdemona
18th January 2005, 18:15
Facem poll, dar mai am cam 10 minute treaba :( E cineva dragut sa scrie intr-un singur post toate nominalizarile, sa fie mai usor? N-am apucat inca sa citesc tot :(
@Bog_tom - frumoasa semnatura ;)

Maximus
18th January 2005, 18:16
Bapsy, ai grija ca esti pe teren alunecos...

bapsy
18th January 2005, 18:17
Dupa nominalizarile fetelor am deschis acest thread. Imi pare rau ca nu s-au aruncat prea multe la nominalizari, dar eu si Josephine am luat problema in mana (sa nu va aud cu intrebari stupide ca va banez pe toti :D) si am pus cap la cap o lista.

Fetelor, va rog adunati-va fortele si votati ;) Este dreptul vostru, nu vi-l poate lua nimeni ... aproape nimeni :D

ieppy
18th January 2005, 18:18
Damn. Era cat pe aci sa ma scap. :D

bog_tom
18th January 2005, 18:19
Facem poll, dar mai am cam 10 minute treaba :( E cineva dragut sa scrie intr-un singur post toate nominalizarile, sa fie mai usor? N-am apucat inca sa citesc tot :(
lasa prostiile si vezi aici ca sunt lucruri serioase de rezolvat ... :D

nominalizari de la fete pt fete:
bapsy: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=191826&postcount=47
BrA: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=191683&postcount=22


@Bog_tom - frumoasa semnatura ;)
multumesc boierului si pe aceasta cale :D


Bapsy, ai grija ca esti pe teren alunecos...
crezi ?!? :drak:

Maximus
18th January 2005, 18:20
Ce sa voteze bapsy? Ca tocmai vroiam sa-mi fac clona :evil:

ieppy
18th January 2005, 18:21
NU ai deja? Vai de tine. :D

bog_tom
18th January 2005, 18:22
si sondajul ? :D

ieppy
18th January 2005, 18:27
Noi oricum nu votam asa ca nu prea conteaza. :D

bapsy
18th January 2005, 18:28
Maximus, poate te-as fi pus si pe tine, dar am primit reclamatii. Cica ai promis o poza la bustul gol si nu te-ai tinut de promisiune :D

bog_tom
18th January 2005, 18:31
pe mine de ce m-ati pus ? cine e vinovata ca sa o banez .... :D:D:D

josephine
18th January 2005, 18:44
eu!!! de fapt noi! te tzine???

l-am votat pe gigel_bucur. neh! daca tot m-a certat grig ca sunt in cap dupa el... :P

bog_tom
18th January 2005, 18:59
ma tzine draga, cum sa nu ? :D

transmite-i si din partea mea salutari lui gigel_bucur :ok:

Raptor
18th January 2005, 19:24
Mie nu mi se pare normal un astfel de subiect. Doar daca ne uitam la cati utilizatori sunt pe forum ne dam seama de ce.

Doar daca ar fi un concurs cu adevarat in care fiecare sa puna o poza... sexy... (or whatever) atunci ar mai merge. Dar asa nu merge.

josephine
18th January 2005, 19:24
i will, i will.

si baietzi au voie sa voteze. asta sa fie clar. cel putin asta e parerea mea...

josephine
18th January 2005, 19:26
ozzy, raptor, voi ce ati specificat? ca io nu vad! cred ca am orbu gainilor! :P

bog_tom
18th January 2005, 19:31
Mie nu mi se pare normal un astfel de subiect. Doar daca ne uitam la cati utilizatori sunt pe forum ne dam seama de ce.

Doar daca ar fi un concurs cu adevarat in care fiecare sa puna o poza... sexy... (or whatever) atunci ar mai merge. Dar asa nu merge.
se alege din cei care apar prin poze. poar ar fi util si un link catre poze ca referinta :)

Maximus
18th January 2005, 19:31
@jose: Pe ei :evil:

josephine
18th January 2005, 19:38
tu maximus, inca mai eshti dator cu o poza. o anume poza :P

Maximus
18th January 2005, 19:42
Bine, bine, dar sa nu ma bagati la mister ca cistig mult prea detasat, ok?

bapsy
18th January 2005, 19:42
@jose: pe el :evil:

josephine
18th January 2005, 19:43
@maximus: stai linishtit, ai scapat!!!

Vadim
18th January 2005, 20:15
Altul: DJ Klaus.

Sergio
18th January 2005, 20:36
Cred ca pana la urma trebuie sa voteze si baietii, fiindca daca voteaza numai fetele se vor strange 2-3 voturi maxim. :cool:

ieppy
18th January 2005, 20:42
daca e asa atunci il votez pe fratiorul meu ca daca tot suntem fratiori nu poate sa ne iasa vorbe. :D

Hoffa
18th January 2005, 20:44
mi se pare ciudat sa voteze baietii la mister se poate interpreta cum este votul lui vadim care n-a votat la fete dar s-a inghesuit sa voteze la baieti, stranii si gusturile unora,nefiresti as zice. :evil:

ieppy
18th January 2005, 20:45
Eu am avut grija sa nu las impresia asta. :D

Vadim
18th January 2005, 20:46
Hoffa de ce vorbesti in plus? Am votat si la fete, numai ca acolo nu am specificat cu cine pentru ca nu am ales optiunea "altele"... Am zis ca pe unii nu ii mai bag in seama, insa uneori chiar nu ma pot abtine. Tu chiar nu poti dormi bine daca nu vorbesti cu mine? Hai ca poate iti dau direct ignore si rezolv problema, nu iti mai vad mesajele. :rosu:

bog_tom
18th January 2005, 20:51
pe alpi ca tzine cu juventus :D:D:D

josephine
18th January 2005, 20:57
mah!!! nu cu motivu asta. pe alpi ca e frumos! asta e topicu! ok?

bog_tom
18th January 2005, 20:59
bine .. l-am votat ca e frumos :D:D:D

grig_jr
18th January 2005, 21:00
pana acuma castiga ALTUL :PPPP cine e ala?!?!? =))

Catalanul
18th January 2005, 21:08
altul :P adica sergio :cool:

iulian
18th January 2005, 21:10
:D
vad ca la threadul asta au votat si baieti....uite asa mai afli cate ceva despre cate unu...si nu s-ar fi spus ca aveti inclinatii "deastea" :D

desdemona
18th January 2005, 21:21
Si tu, Brutus? :D
S-a mai discutat problema si acum, sincer, nu vad nimic rau in a vota pentru astfel de chestii. Eu daca votez la gagigi inseamna ca am inclinatii "d-astea"?
Si-n plus, fete suntem cateva, ce voturi s-ar fi strans? :(
Chiar asa, cine e "altul".. cel mereu altul? :D

Rechinul Ucigas
18th January 2005, 21:32
vad ca nu am fost votat pana acum ! :( ehh de necaz : MA VOTEZ PE MINE !!!!! EU SUNT CEL MAI FRUMOS ! YEEEEEEEESSSS!!!


CU FARUL PANA LA MOARTE !!!

EDMOND_
18th January 2005, 21:45
ozzy, raptor, voi ce ati specificat? ca io nu vad! cred ca am orbu gainilor! :P

josephine, stiu ca ti-au fugit ochii la frumusetile astea masculine :drak: , dar nu uita chestia cu postarile consecutive... Nu ai voie decat de 1 si 8 martie si de ziua ta.... :drak:

Thanya
18th January 2005, 22:02
Acest poll nu este bun....este incomplet.
Eu il votez pe Catalan ......e micutz shi dragutz :P

desdemona
18th January 2005, 22:14
Acest poll nu este bun....este incomplet.
Eu il votez pe Catalan ......e micutz shi dragutz :P
Poll-ul a fost facut pe baza nominalizarilor. Tocmai pentru a nu iesi discutii exista optiunea "altul (specificati)". :)
Foarte bine ca ai specificat, Thanya ;)

nicusor
18th January 2005, 22:25
Acest poll nu este bun....este incomplet.
Eu il votez pe Catalan ......e micutz shi dragutz :Pcumpara-ti un pudel

Sergio
18th January 2005, 22:45
Si eu zic ca e incomplet. Sa nu fiu si eu pe lista, se poate? :nah:

Multumesc celor care au mers pe mana mea si au reparat aceasta greseala impardonabila. :scared:

Eu il votez pe IlMILAN, ca vad ca n-are nici un vot si n-are sanse sa intre in fazele superioare. :D

@ieppy: tu de cate ori ai dreptul sa votezi? Sau vrei sa recuperezi perioada de banare? :evil:

josephine
19th January 2005, 00:31
josephine, stiu ca ti-au fugit ochii la frumusetile astea masculine :drak: , dar nu uita chestia cu postarile consecutive... Nu ai voie decat de 1 si 8 martie si de ziua ta.... :drak:

ok. scuze. e bine daca acum e ziua mea?

sotostone
19th January 2005, 01:23
La Multi Ani !

EDMOND_
19th January 2005, 07:01
ok. scuze. e bine daca acum e ziua mea?


Cele mai frumoase urari de bine.....pai trebuia sa spui, sa ne pregatim...flori, tort, sampanie.... Bine ca nu ai spus ca este 8 martie :P

josephine
19th January 2005, 08:43
hmmm.... sper ca evenimentul asta sa nu te ia prin surprindere. :P

grig_jr
19th January 2005, 09:19
merg pe mana prietenei mele la votul asta. se pare ca are gusturi la baietzi :p

desdemona
19th January 2005, 14:26
Si eu cu cine votez?? :D

ADelPiero
19th January 2005, 14:40
cu "mâţoiu" :evil:

ilenuta
19th January 2005, 21:37
Vad ca alpi si bog tom s-au votat reciproc, la fel cocomic si ieppy :)

Il nominalizez si pe DJ Klaus.
Bine faci :D
Vad ca aici a fost activitate intensa cat am fost offline, dar ma bucur ca unele gusturi sunt comune. Asadar lista mea cu nominalizari, pe baza pozelor de aici si de la fm-uri, era urmatoarea, in ordine alfabetica:
alpi
bog tom
DJ Klaus
gigel_bucur
rasheedkpenny
Asta e echipa de titulari, dar mai sunt si rezerve :)
Acuma ma intreb si io cu cine votez :hmm: De ce nu e permis votul multiplu? :P

bog_tom
19th January 2005, 23:02
Vad ca alpi si bog tom s-au votat reciproc, la fel cocomic si ieppy :)
singurul criteriu de care s-a tinut cont a fost aspectul exterior ... :D:D:D

uti2102
19th January 2005, 23:14
Pe cashtigator il vom alinta cu frumushelu'. Ramane sa ne shi cinsteasca la proxima ocazie :D

Utilizator
20th January 2005, 10:40
Am votat si eu Gigel_Bucur pentru ca pe langa faptul ca arata bine e plin de Mister (a fost banat, n-a mai intrat de mult) , l-a nominalizat Josephine si, nu in ultimul rand, tine la bautura (parol, am combatut impreuna la vreo doua OLS meeting) :)

Mihai
20th January 2005, 11:00
Tot nu inteleg de ce voteaza si persoanele de sex masculin pe aici! Cred ca era mai interesant sa voteze doar fetele:D

Clonu lu' Dark
20th January 2005, 12:00
Votez pt Darkslowstar. :yeah: cel mai frumos, destept si tarziu acasa :D

PS stapane esti multumit de mine

Utilizator
20th January 2005, 16:04
Mihai, de ce sexu' nostru n-ar avea voie sa voteze pentru Mister forum?
Adicatelea noi nu putem fi corecti in evaluarea frumusetii unui 'rival'? Ca sa nu spun ca n-avem de unde sti ce orientari sexuale au toti baietii de pe forum :) Poate ca sunt unii care fac aprecieri din suflet :) Explicatia e valabila si la Miss forum :)

Darkslowstar
20th January 2005, 16:31
Din punctul meu de vedere nu-i nici o problema. Doar ca nu vad pe nimeni pe lista demn de votul meu :D.

ieppy
20th January 2005, 16:38
nu te-ai uitat tu bine:D

Darkslowstar
20th January 2005, 17:05
M-am uitat foarte bine. Oricum tu nu esti genul meu :D

ieppy
20th January 2005, 17:14
Oricum nici nu speram sa fiu. :D

Mihai
20th January 2005, 18:13
Mihai, de ce sexu' nostru n-ar avea voie sa voteze pentru Mister forum?
Adicatelea noi nu putem fi corecti in evaluarea frumusetii unui 'rival'? Ca sa nu spun ca n-avem de unde sti ce orientari sexuale au toti baietii de pe forum :) Poate ca sunt unii care fac aprecieri din suflet :) Explicatia e valabila si la Miss forum :)

Nu vorbeam de abilitatea noastra de evaluare, as fi fost curios ce iese daca voteaza doar fetele! Pentru ca trebuie sa recunoastem ca orice ma face nu putem sa gandim ca ele:D

PS: Eu votez cu Clona lu' Dark /hello

Utilizator
20th January 2005, 19:25
Mihai, am inteles, glumeam doar. Daca vrei asta n-ai decat sa extragi voturile baietilor (e usor de facut, votul este vizibil) si vei avea rezultatul dorit. Putem face clasamentul final cu si fara votul celor de acelasi sex cu castigatorii.

Maximus
20th January 2005, 19:31
Asta e cel mai bun thread de pina acum. La mister au votat 90% barbati! Ptiu, unde am ajuns?
Vadime, nu mai vin la FM-uri ca intra nevasta la banuieli :)

Vadim
20th January 2005, 19:33
Deci Gigel_Bucur este preferatul baietilor? Nu e o problema, ca el nu mai vine la FM-uri. :D

Stai un pic, in orice concurs de frumusete juriul este mixt. Procentajul e normal, cred ca sint 10 fete pe forum active.

Aia care nu ati votat sinteti dubiosi! :D

Utilizator
20th January 2005, 19:36
Cine stie....poate ca daca-l alegem se razgandeste :)

PS: Vadim, de unde stii ca cele zece fete de pe forum sunt 'active'? :)

Maximus
20th January 2005, 19:42
Daca e p-asa uite ca votez cu grig ca n-are nici un vot...Nici macar de la josephine...

grig_jr
20th January 2005, 19:45
am un vot, am un vot,.. maximus,... esti o scumpete :p,... cand te scot la o savarina !? :P

Utilizator
20th January 2005, 19:46
Suflet de samaritean ce esti Maximus...votashi de mila sau...? :)

josephine
20th January 2005, 19:48
eu am incercat sa nu fiu acuzata de subiectivism :P (tzine, draga!??!?!)

Maximus
20th January 2005, 19:49
am un vot, am un vot,.. maximus,... esti o scumpete :p,... cand te scot la o savarina !? :P

Ptiu drace, ma minca palma! :)

desdemona
20th January 2005, 20:53
:D Maximus, da' n-are de ce sa te manance palma! Ca a zis "savarina", nu "rulou cu frisca" :evil:

Maximus
20th January 2005, 20:56
Bine ca n-a zis la un piscot...

Vadim
20th January 2005, 21:00
am un vot, am un vot,.. maximus,... esti o scumpete :p,... cand te scot la o savarina !? :P
Hai ca te-ai scos Maximus! :D:D Bine ca nu a zis baton de ciocolata. :) Oricum, nevasta ta poate sa stea linistita. :drak:

Maximus
20th January 2005, 21:11
O avea omul locul lui de mincat savarina...

desdemona
20th January 2005, 21:17
M-am uitat foarte bine. Oricum tu nu esti genul meu :D
Dark, dar care este genul tau? :cool:

fia
20th January 2005, 21:23
M/f/n?

Mihai
20th January 2005, 21:33
Deci Gigel_Bucur este preferatul baietilor? Nu e o problema, ca el nu mai vine la FM-uri. :D
:D

Pai si Vadim daca tot nu vin fete la FM, tu de ce elimini concurenta... sau mai bine zis pentru cine??? :drak:

Rechinul Ucigas
20th January 2005, 22:49
Mister Forum Este Farist100% !!! Adica Eu ! :)

Mihai
20th January 2005, 22:52
Vezi Darkslowstar, Farist 100% a avut curajul sa se laude singur, nu ca tine care iti chemi slugile...:evil:

Rechinul Ucigas
20th January 2005, 23:12
Pai Mihai , Daca Nu Ma Laud Eu Atunci Cineee?

josephine
20th January 2005, 23:54
pana acum e clar ca gigel e cel mai tare. is mandra de mine!

ieppy
21st January 2005, 09:35
Mde, si noi de el. :P

Darkslowstar
21st January 2005, 11:18
Dark, dar care este genul tau? :cool:


Tu esti draga :)


Mihai, n-ai inteles nimic, nu l-am chemat eu, a venit el singur. Asa e el mai servil, ii place cultul personalitatii (mele).

desdemona
21st January 2005, 13:04
Dark, ma simt flatata ca-ti place macar o fatza a personalitatii mele ;)

Darkslowstar
21st January 2005, 13:07
:D. Mi-ar placea si cealalta, daca n-ar tine cu Steaua :drak:

PS tu nu votezi cu nimeni?! Si asa sunteti putine, daca va mai si abtineti :rolleyes:

desdemona
21st January 2005, 13:16
Dark, la mine toate fetzele tin cu Steaua :)
As vota, dar nu ma pot hotari. N-as vrea sa nedreptatesc pe nimeni ;)

Zebrone
21st January 2005, 13:21
pai nedreptateste-i pe ceilalti :D

ilenuta
21st January 2005, 13:22
Nici eu nu stiu cu cine sa votez ............ Dar cred ca trebuie, baietii ne-au luat-o inainte si s-au si votat intre ei :D

Utilizator
21st January 2005, 13:41
Dark, la mine toate fetzele tin cu Steaua :)

Nu pe bune? adica asta-i trendu' la 'fetze'? :) Sa nu zici ca ai votat cu Jiji :)

desdemona
21st January 2005, 22:03
Utilizator, nu :) In unele privinte am preferinte clare :D

Pustoai-k
22nd January 2005, 13:25
rasheedkpenny cel mai simpatic ;)

desdemona
24th January 2005, 21:40
Ultima zi in care puteti vota este 31 ianuarie :) Atunci vom anunta si premiile.

Rechinul Ucigas
24th January 2005, 22:10
Da , Sa Ma Mai Votez Inca O Data Ca Sa Strang Cat Mai Multe Voturi ! :)
Mister Forum Este Farist100%!!! :)

fia
24th January 2005, 22:15
Tu esti ma ala "altul" care are cele mai multe voturi ?.... si eu care speram ca sunt eu :((

Pe 31 ianuarie o sa cer schimbarea nikului in altul, ca sa castig concursul de mister :evil:

Delia
24th January 2005, 22:16
Am votat cu Sergio... :great:

Mihai
24th January 2005, 22:17
Ce faci Fia? Esti gelos ca nu ai fost nominalizat?

fia
24th January 2005, 22:25
Nu, eu gelos, niciodata. Rectific, nikul mi-l schimb in altul (specificati) :D

Pacala
24th January 2005, 23:32
fa schimb cu mihai ...nu se schimba nimic...prietenii stiu de ce :rolleyes:
:sleep:

Mihai
25th January 2005, 10:10
@Pacala: Vad ca ai dosarele la zi tu!

rasheedkpenny
25th January 2005, 14:08
rasheedkpenny cel mai simpatic ;)

Unde mai pui ca e si rapidist pe deasupra! :D

Surprind cateva absente din poll... nu nominalizez, dar se stiu ei! :p

Gothika
25th January 2005, 15:57
Rasheedkpenny

Darkslowstar
25th January 2005, 16:07
Poti sa-l vezi vineri la Forum meeting. :D

Mihai
25th January 2005, 16:42
Asa se invita mai nou fetele la forum meeting???:D

Darkslowstar
25th January 2005, 16:44
Nu esti tu in tema Mihaita :D

rasheedkpenny
25th January 2005, 16:53
Multumesc mult pentru increderea acordata... desi respectivele poze au fost alese la spranceana... ca doar de... trebuie sa ma prezint si eu bine! :P In realitate nu stiu daca sunt la fel de simpatic... astept feed-back din partea fetelor, la FM14!

CoolRain
25th January 2005, 20:02
IEPPY !!!
Of, ce ochi superb, m-a vrajit inima din pupila lui... :great:

rasheedkpenny
26th January 2005, 12:07
Am votat si eu... altul, ca doar nu era sa ma votez pe mine! :) Mentionez ca am mai adaugat o poza pe thread-ul "Poze cu forumistii"... sper sa inclin balanta in (de)favoarea mea! :drak:

Mihai
26th January 2005, 12:14
@rasheed: Vad ca ai inceput sa-ti faci campanie electorala:D

desdemona
27th January 2005, 01:35
Am votat si eu... altul, ca doar nu era sa ma votez pe mine! :)
Cei care au votat "altul" au precizat la cine se refera. Ne spui si noua sau trebuie sa intelegem ceva doar din completarea ta? :)

ilenuta
27th January 2005, 13:33
Hai ca am votat si eu. A fost tare greu sa ma hotarasc :rolleyes:
Am votat cu rasheed.... rasheed se apropie vertiginos de locul 1 :D Oricum conduce detasat la voturi REALE, fiind votat de PATRU fete :D

rasheedkpenny
27th January 2005, 13:43
Multumesc frumos pentru vot... sper sa nu dezamagesc in realitate! :)

ilenuta
27th January 2005, 13:48
Te vede baba maine :D
@desde, ai cam ramas singura fata care nu ai votat... ai grija ce votezi :)

desdemona
27th January 2005, 15:21
Eu ma hotarasc mai greu. Sper sa apuc sa votez pana se inchid urnele, daca n-o fi coada taman atunci :)

ilenuta
30th January 2005, 17:57
Constat ca rasheed tocmai a mai primit un vot cu mare greutate /hello
Totusi mai e putin pana la inchiderea urnelor si rasheed nu e decat pe locul 3, pe primul loc la mare distanta fiind Altul (specificati)... frumos baiat tre' sa fie asta :P
Asa ca adresez un calduros indemn tuturor celor care nu au votat sa voteze cu rasheed ! Nu ca l-am votat eu, dar l-am vazut si in realitate si nu-mi retrag votul :) plus ca e politicos, amabil si stie franceza :P si nici nu bea prea mult :P
asadar... treceti la vot !
desde, se aude, da ??? chiar daca e coada la urne, te bagi tu in fata, doar esti sefa pe aici :cool:

fia
30th January 2005, 18:00
si nici nu bea prea mult :PCEE? Asta e un plus :D? :o: :no: ?

ilenuta
30th January 2005, 18:23
Nu am precizat CE nu bea prea mult !
De fapt.... nu pot fi prea sigura de chestia asta, pt. ca era cu masina :P

fia
30th January 2005, 18:26
Dar asa ca tema generala ce treaba are bautul (de suc, de apa plata cu lamaie, de bauturi alcooloce, de ce vrei tu) cu un concurs de mister. De ce cineva care bea putin ar avea un avantaj in opinia ta :D (sunt curios si eu, ce vrei :D;;) )

desdemona
30th January 2005, 21:48
Constat ca rasheed tocmai a mai primit un vot cu mare greutate /hello
Totusi mai e putin pana la inchiderea urnelor si rasheed nu e decat pe locul 3, pe primul loc la mare distanta fiind Altul (specificati)... frumos baiat tre' sa fie asta :P
Asa ca adresez un calduros indemn tuturor celor care nu au votat sa voteze cu rasheed ! Nu ca l-am votat eu, dar l-am vazut si in realitate si nu-mi retrag votul :) plus ca e politicos, amabil si stie franceza :P si nici nu bea prea mult :P
asadar... treceti la vot !
desde, se aude, da ??? chiar daca e coada la urne, te bagi tu in fata, doar esti sefa pe aici :cool:
Tanananana... ii faci lobby lui rasheed? :D:D Da` frumos baiat tre sa fi fost si-n realitate :) Politicos si stie franceza.. inseamna ca trebuie sa analizez serios :)

josephine
30th January 2005, 23:24
asa ma intrebam si eu... ce are faptul ca e politicos si shtie franceza cu cel mai frumos barbat??? si ca nu bea prea mult?!?!?! hmmm. l-ash numi un minus :P

Sergio
31st January 2005, 00:14
Tinand cont ca mai toate fetele au votat cu rasheed, nu e greu de prevazut ce cine va vota desde. Asa e au ba? :P

PS. Eu ma votez pe mine. Pentru ca merit.:D

desdemona
31st January 2005, 00:21
Pai si ce.. eu sunt "toate fetele"? :D:D Bine ca ne-am lamurit ca sunt doar una :D:D
Eu sunt eu.. gandesc separat si am preferintele mele :)
Chiar nu stiu cu cine votez.. si daca de obicei hotararile luate sub presiune s-au dovedit a fi cele mai bune.. de data asta chiar mi-e frica sa nu gresesc :D
Hmm.. eu cu cine votez? :rolleyes:

Sa recapitulam cu cine au votat fetele (pana acum):
bapsy : coco
jose : gigel_bucur
aly0404: ieppy
Gothika, iulia, madridista, pustoai_k : rasheed
Delia, hai craiova!!! si cu Thanya : altul :rolleyes:

Ar trebui sa aleg altul.. altul si decat "altul" :mda: Si astazi e ultima zi :evil:

Sergio
31st January 2005, 00:58
Cred ca nici la alegeri n-ai avut asa emotii...Saraca de tine, nu te mai stresa atata. Asculta Bohemian Rhapsody ca sa te linistesti si apoi da-i cu subsemnatul. :)

desdemona
31st January 2005, 01:06
Am avut emotii la alegeri, dar altfel de emotii.. Acolo nu trebuia sa pun in balanta catindatii :D
Ii dau, ii dau cu subsemnatul.. dar cui? :) Au mai ramas 23 ore :D:D

Sergio
31st January 2005, 01:08
Parca ai fi bog tom. Iti faci griji din orice. :D

:rolleyes: Inchide ochii si ce-o fi o fi.

bog_tom
31st January 2005, 06:15
eu am avut niste motive serioase nu ca desde :D

desdemona
31st January 2005, 08:52
Parca ai fi bog tom. Iti faci griji din orice. :D
:rolleyes: Inchide ochii si ce-o fi o fi.
Sergio, acum incep sa "aduc" cu bogdan? :D:D

@bog_tom, pai si eu tot d-asta se presupune ca l-as vota, ca e frumos :D:D:D

fia
31st January 2005, 08:54
Hai mai desdemona nu mai trage de timp da-i cu clickul si gata :P

bog_tom
31st January 2005, 09:05
Sergio, acum incep sa "aduc" cu bogdan? :D:D
si ce e rau in asta ? oricum esti compromisa pana nu apari la un FM :D :D :D


@bog_tom, pai si eu tot d-asta se presupune ca l-as vota, ca e frumos :D:D:D
te-am inteles, dar Sergio a facut referire la altceva :rolleyes:

Darkslowstar
31st January 2005, 10:37
Desde, te lasi rugata mai ceva ca o fata mara in noaptea nuntii. Hai pune mana si voteaza ca altfel pun eu mana pe telefon. Si sa vad o dubla cand mai intru pe threadul asta :D

ilenuta
31st January 2005, 10:43
asa ma intrebam si eu... ce are faptul ca e politicos si shtie franceza cu cel mai frumos barbat??? si ca nu bea prea mult?!?!?! hmmm. l-ash numi un minus :P
Mamaaaaaaaaa, ce mi-ati facut !!! incercam sa gasesc si eu niste argumente in plus, ca e baiatul numai pe 3 :P
Uite ca mai am unul : nici nu fumeaza :D
Acestea fiind zise (sau cu toate acestea :) ) il recomand pt. postul de Mister forum !
desde, sper ca nu votezi azi la ora 23.59 :)

Vietnam
31st January 2005, 10:52
Hi Hi hi Fetelor asa este, a baut la Forum doar alcool fara bere...sau invers??? :D
Rasheed este un gentlmen perfect! Merita sa-l votati! Da' uite ca eu nu pot sa-l votez!!!
Se pare ca va cistiga Gigel Bucur :ok: Bafta la amindoi!

ilenuta
31st January 2005, 11:27
Bafta la amandoi in turul doi :) (cica ar fi o rima)

josephine
31st January 2005, 11:44
ok, iulia... asta inseamna ca e mai frumos daca nu fumeaza?!?!?! se aplica si la fete? doar de curioasa! :P

Cainele
31st January 2005, 12:02
daca nu va paruiti , tot degeaba :D

josephine
31st January 2005, 12:06
ai vreau tu! oricum, m-am gandit si mi se pare ca daca nu bea, nu fumeaza, e politicos, shtie franceza... ar trebui sa candideze la Miss Forum! :P (no offence) bapsy n-ar mai avea nici o sansa... shtie ea de ce! :P

Darkslowstar
31st January 2005, 12:13
Auleu, Jose ce Al Dracu te-ai facut. :o: Lasa fata in pace ca intri sub incidenta legii pt ocrotirea speciilor in curs de disparitie/aparitie (in Bucuresti). Iulia a intrat definitiv sub protectia noastra. Hogh, am spus!!!

ilenuta
31st January 2005, 12:14
Iulia a intrat definitiv sub protectia noastra. Hogh, am spus!!!
Oau, asa da protectie... mai ales daca ma protejeaza si Dorin :)
S-a pornit de la aspectul fizic, dar intr-o competitie stransa, orice argument e bun :yeah: poate convinge nehotaratii... oricum eu am incercat :)
ps: rasheed rulz :P

josephine
31st January 2005, 12:24
@dark: si nu eshti asha macar putin gelos pe atentia pe care i-o acorda Iulia lui Rasheed?!?!?! Eu ash fi, mai ales la o asha protectie pe care i-o oferi! :P

PS: si nu sunt clona lui Al Dracu, da?!!??! :P

Cainele
31st January 2005, 12:34
Nu bea...nu fumeaza...dar macar sper ca "presteaza" ...:D

Darkslowstar
31st January 2005, 12:35
Nu draga, nu sunt :). Ehe, nu le stii tu chiar pe toate. :drak:
Dupa cum vezi, ea este foarte multumita de situatia ei, asa ca si noi suntem.

josephine
31st January 2005, 13:10
no comment!

desdemona
31st January 2005, 13:25
Mamaaaaaaaaa, ce mi-ati facut !!! incercam sa gasesc si eu niste argumente in plus, ca e baiatul numai pe 3 :P
Uite ca mai am unul : nici nu fumeaza :D

Aaaaa, o bila neagra!! :drak: Nu fumeaza? Pai de ce? Sa se apuce si-l votez :D:D
Jose, Dark.... you are so funny!! :ok:

@Iulia - eu fumez... :)

Darkslowstar
31st January 2005, 13:36
"We" know that ;)

ilenuta
31st January 2005, 13:36
rasheed !!!!! baga repede o poza cu tine si o tigara, ca uite iti fug votantii :P

desdemona
31st January 2005, 13:44
:) Iulia, exact asta am vrut sa mai adaug la postul anterior :D:D Vroiam sa zic ca - daca-l vad cu tigara-n mana - gata, ma convinge :D:D Dar n-am nimic cu rasheed ca sa-l supun la chinurile iadului :)

josephine
31st January 2005, 15:07
@desde: si eu fumez! :P (si gigel_bucur fumeaza!!!) plus ca si-a facut aparitia cu un vot la Miss Forum. Nu pouteti zice ca nu intra pe forum... :)

rasheedkpenny
31st January 2005, 15:23
Josephine... "Degustibus non est discutandum "
Fiecare persoana are anumite "sensibilitati"... in concluzie fiecare apreciaza lucruri diferite, astfel nu poti impune cuiva sa-i placa/sa nu-i placa ceva! Zic...

Pe de alta parte... multumesc pentru voturile de pana acum...
Desdemona, astept cu interes decizia ta! Diplomatia asta...

josephine
31st January 2005, 15:28
@rasheed: sa nu cumva sa iei asta personal. nu am nimic cu tine! ai dreptate, e frumos ce iti place! dar asha cum pe tine te sustin fanele, simt si eu nevoia sa imi protejez favoritul! asta e tot!

Deci... votati-l pe gigel_bucur!!! e cel mai tare!!! :P

si inca ceva. varianta corecta este "De gustibus non disputandum est". Pentru mai multe informatii: http://fdonea.tripod.com/gres.htm

rasheedkpenny
31st January 2005, 15:35
@rasheed: sa nu cumva sa iei asta personal. nu am nimic cu tine!

revin, si citez:


oricum, m-am gandit si mi se pare ca daca nu bea, nu fumeaza, e politicos, shtie franceza... ar trebui sa candideze la Miss Forum! :P (no offence)

Asta cum mai vine? :P Las' ca o sa vin in TM peste o saptamana si poate reusim sa ne intalnim la un mini FM... :evil:



Si ca sa mai raspund cuiva...

Nu bea...nu fumeaza...dar macar sper ca "presteaza" ...:D

Suma viciilor e constanta... intelege ce vrei! :drak:

later edit: josephine... imi pare rau ca incerci sa faci pe "inteligenta" cu mine... incearca altceva! :no:

sotostone
31st January 2005, 15:39
Introducere:dupa mult chin m-am gandit sa postez si "io" aici si in plus sa si votez:D

Cuprins:cum aveam de ales intre primii doi clasatzi macar in discutziile de le FM... am ales sa votez cu unul dintre ei ... pe care l-am vazut acolo:D
A nu se interpreta repet a nu se interpreta!
In plus am observat acu' ca votu' meu face diferentza:D

Incheiere: Ce marfa e sa votezi in ultima clipa:D

josephine
31st January 2005, 15:41
@rasheed: nu incercam sa te imbrac in fustita... atrageam atentia asupra faptului ca aceste calitati au o pondere mai mare atarnate de gatul unei femei. (nu zic ca nu merg si la barbati). asha cum am precizat (prin no offence), atacam ideile, nu persoana! in favoarea mea afirm ca imi apar favoritul si cea mai buna aparare e atacul!

ne intalnim cu cea mai mare placere! numai sa nu scoti coltii la mine, ca tot te lauda lumea ca eshti gentleman... si vad ca publicitatea mea "negativa" te-a adus pe primul loc! ashtept multumiri :P

ps. numa sa nu incepi cu latina ca vad ca ai greseli. tine-o pe franceza! :P

rasheedkpenny
31st January 2005, 16:20
Nici nu m-am dat un "mare latin"... omul cat traieste, invata! :) Pe de alta parte, tonul nu a fost cel mai potrivit... dar sa trecem peste asta! :)

Acum nu stiu daca publicitatea negativa m-a adus pe primul loc... inca n-a votat desdemona, asa ca nu pot cuantifica efectul! not yet... but we'll see...

Darkslowstar
31st January 2005, 16:38
Jose, avertisment pt. campanie incorecta si pt. lovituri sub centura. De altfel publicul ti-a taxat manevra si Rasheed e primul.

Jose :galben:

josephine
31st January 2005, 16:52
@dark: ce intelegi tu prin campanie "incorecta"? sa shtiu si eu! ar trebui sa ma ashtept la ban?!?!? nu cred ca am contravenit Regulamentului!

Darkslowstar
31st January 2005, 16:54
Pai modul in care intelegi sa-l sustii pe favoritul tau. Era o gluma avertismentul bdw.

josephine
31st January 2005, 16:56
eu cred ca macar el se simte flatat! tu nu ai fi in locul lui?

ps: ma gandeam! si eu glumesc destul de des! in general lumea se prinde! nu tot timpul, totusi!

Darkslowstar
31st January 2005, 17:01
Am observat ca unii nu se prind. Trist

desdemona
31st January 2005, 17:16
Ce incordata a devenit competitia asta..

Darkslowstar
31st January 2005, 17:25
Si unii sunt la varianta: cheama-ti un prieten :) (asta daca va uitati la ultimele voturi)

Vietnam
31st January 2005, 17:29
Nt Nt aceste cuvinte ne doare! Unde vezi tu ca situatia este incordata??? Daca vrei sa vezi situatii incordate uita-te pe threadurile cu fotbal sa vezi "contre" si piedici" si trimiteri spre origine ... Aici se discuta politicos si la obiect...

Josephine :ok: sezi blanda ca nu-ti face nimic Dark .... este o dulceata de baiat ca si Rasheed. Las' dracu regulamentul ca nu are treaba aici.

Dar apropo votati naibi odata ca vreau sa vad care face cinste data viitoare la FM Bucuresti! :D

sotostone
31st January 2005, 17:42
ce castigatoru' de aici face cisnte la FM????
ma anuntz de pe acum ca vin la FM 15

Vietnam
31st January 2005, 17:44
Depinde cata reclama primeste ...

josephine
31st January 2005, 17:45
nu ma speriam! stai linishtit... nu ma sperii eu asha de ushor! toata lumea mi-e prieten... pana la proba contrarie. :P

desdemona
31st January 2005, 17:46
Ma uitai si eu, e egal :D:D
Vad ca e mai interesant pe ultima suta de metri - si eu tocmai acum am treaba (nu e o scuza). Cum termin .. intru :)

Darkslowstar
31st January 2005, 17:47
Josephine :ok: sezi blanda ca nu-ti face nimic Dark .... este o dulceata de baiat ca si Rasheed. Las' dracu regulamentul ca nu are treaba aici.


Eu n-as baga mana in foc ppt. asta :drak:

josephine
31st January 2005, 17:51
pentru care? ca eshti o dulceata de baiat? sau ca nu imi faci nimic? :P

sotostone
31st January 2005, 17:53
io zic ca pt a II-a varianta din ce ai spus tu... nici eu nu bag mana in foc:D

josephine
31st January 2005, 17:55
hmmm, oare ce vrei tu sa insinuezi!??!!? :P

Darkslowstar
31st January 2005, 18:05
Hm, daca stau sa ma gandesc bine, probabil pt. nici una.

josephine
31st January 2005, 18:06
dark, de cand te-ai facut asha rau?

rasheedkpenny
31st January 2005, 18:22
Eu n-as baga mana in foc ppt. asta :drak:

Dulceata, dulceata... dar fiecare om are niste limite, dupa ce limitele sunt depasite... o reactie, violenta sau nu, este inevitabila!

josephine
31st January 2005, 18:28
sa inteleg ca ti-am depasit limitele?

rasheedkpenny
31st January 2005, 18:31
Nu josephine, daca depaseai limitele reactionam... altfel!
Dark nu e rau, dar probabil are si el o limita cand cineva il calca pe coada! Nu stiu daca a fost cazul acum...

sotostone
31st January 2005, 18:32
"o fata depaseste f. des limitele unui baiat... dar mai ales a mai multor baietzi care sunt prin preajma"
Nu stiu daca are vreun sesn da' mie imi place ca suna filozofic:D

josephine
31st January 2005, 18:35
dark!!! ai coada!?!??! scuze! n-am shtiut. daca shtiam, incercam sa nu te calc!!! :P

@SOTO: inca ma gandesc daca are vreun sens!

sotostone
31st January 2005, 18:44
acum daca recitesc are:D
e un efect... foarte des intalnit... daca de exemplu si "aprinderea calcaielor" intra in "depasirea limitelor" e si mai usor de inteles
bai am devenit dependent de semnul asta :D !

desdemona
31st January 2005, 23:14
@soto, sunt curioasa cum ti-ar sta in realitate mimand la 3 cuvinte un ranjet :D:D:D (sau 3 :) )

sotostone
31st January 2005, 23:26
Bai te rog nu te lua de mine... ca mi-am dat si eu seama da' mi-e naspa fara :D
da' cred ca in realitate la 3 cuvinte pun :) deshi... poate ca am inceput sa ranjesc mai mult decat sa zambesc :(

ilenuta
31st January 2005, 23:39
oops... emotii mari inainte de inchiderea urnelor.. la ceas tarziu a aparut un votant cu nume predestinat - eros :D care rastoarna situatia :D
desde, sper ca mai esti pe aici ... :D

sotostone
31st January 2005, 23:41
Incredibil :) ha ha ha ha .... si ce poate sa faca desde? rasheed!!! o clona ceva :)
:evil:

ilenuta
31st January 2005, 23:46
desde ar putea sa treaca si ea o data la vot :cool: /hello

sotostone
31st January 2005, 23:55
mai are 7 minute... ori a uitat ori apare in ultima clipa ca in filmele americane:evil:

ilenuta
31st January 2005, 23:58
ce ne tine in tensiune fata asta :D mai bine ma duc sa-mi fac eu o clona cu drept de vot :D

sotostone
1st February 2005, 00:00
sterge mesaju anterior.. eu il sterg pe al meu si go for it numa' sa fii sigura ca o faci pt. o cauza nobila.. eu doar..:d te acopar

ilenuta
1st February 2005, 00:03
mersi, dar a expirat termenul :P cam tarziu m-am gandit :headbang:

Mihai
1st February 2005, 00:06
Pai vezi.... Dark a fost prevazator! Si-a facut clonu din timp:P

bog_tom
1st February 2005, 00:08
sigur nu mai poate ?

ii dau o idee: sa isi schimbe fususul orar din profil (GMT+1 sau mai putin) si cred ca o sa poata vota ...

Mihai
1st February 2005, 00:10
ce faci maaa.. Inveti fetele la prostii?

sotostone
1st February 2005, 00:10
nu stiu daca si aici deadline-ul a coincis cu cel de la miss tzinand cont ca ... a inceput mai tarziu...
poate ca e maine si ea stie;)

Mihai
1st February 2005, 00:15
S-a anuntat oficial! Acelasi termen pentru ambele poll-uri!

josephine
1st February 2005, 00:15
neah! dead-line-ul e acelasi! felicitari gigel_bucur! :kiss:

sotostone
1st February 2005, 00:17
felicitarile mele atat pt. Gigel (WINNER!!) cat si pt. Rasheed au luptat eroic...
da' si felicitari lu' eros oricine ar fi el .. ca a facut diferentza in ultima clipa!

desdemona
1st February 2005, 00:18
Eu nu inteleg o chestie.. si doar am verificat numarul voturilor la un moment dat. Era egal. Cand a mai votat cineva?
A, clar.. acelasi eros...

ilenuta
1st February 2005, 00:21
desde, vezi mesajul meu de mai sus cu nr. de autobuz - 226 :P
felicitari gigel /hello eros te-a salvat /hello

bog_tom
1st February 2005, 00:22
si totusi... hai sa vorbim cu hackerii sa modifice votul direct in baza de date :evil:

PS. ca sa iasa gigel_bucur detasat :)

josephine
1st February 2005, 00:22
daca te tine ocupata fratele tau! la multi ani de la mine! si distractie placuta!

sotostone
1st February 2005, 00:23
oricum de fapt castigatoru' aici ..... este ......"mai multzi"
:evil: sunt altzii :evil: daca nu era si specificati pe acolo.. si eu ma numaram printre cashtigatori :evil:

Sergio
1st February 2005, 00:25
Se pare ca cei doi s-au batut pana in ultima clipa si de fapt a castigat... altul. :D Care o fi ala? :rolleyes:
fia, ti-am ridicat-o la fileu. :D

Mihai
1st February 2005, 00:25
Se pune la socoteala si votul virtual al Clonului???

ilenuta
1st February 2005, 00:26
Felicitari si Altul :)
La Multi Ani pt. fratele lui desde /hello
rasheed, nu fi trist, cele mai multe fete pe tine te-au votat /hello
ps: stie cineva daca eros e baiat sau fata :P

Mihai
1st February 2005, 00:28
fia, ti-am ridicat-o la fileu. :D


FIA doarme dus! :evil: :evil: :evil:

sotostone
1st February 2005, 00:28
baiat fata sau ...clo...bine nu zic :D

desdemona
1st February 2005, 00:29
Pai cum sa castige altul? N-ar trebui turul doi cu persoanele reale clasate pe urmatoarele locuri? :D

Sergio
1st February 2005, 00:29
eros e fratele lui desde, dar nu vrea sa recunoasca... :D

ce facusi fata, te-ai pregatit prea mult si ai uitat sa votezi... :o:

desde, fia a zis ca el e altul, deci a castigat cu 16 voturi. :D