PDA

View Full Version : Campionat Fazan



aLLiin
9th December 2010, 12:17
Ce ar fi sa facem ceva funny si interesant de sarbatori? Un campionat de fazan(necesita un subforum la jocuri) , dam drumul la inregistrari iar primii 32 vor fi admisi ca si concurenti..apoi un moderator va trage la sorti 16 meciuri si va face 16 threaduri,unul pentru fiecare meci...unde vor posta doar cei 2 care joaca...regulile nu vor fi pompoase(trebuie sa ne relaxam)..1 nu se va repeta niciun cuvant in cadrul unui joc 2 un meci poate dura maximum 48 de ore 3 se poate inchide un punct doar de la a treia postare personala adica a-5-ea la total...4 concurentii hotarasc daca vor tine sau nu cont de diacritice.

Denis
9th December 2010, 12:22
De asta ti.ai facut cont?

:P

Lasand gluma la oparte, ar fi prea mare complicatia pentru Vadim, dar daca si-ar gasi timpul n-ar fi o idee rea.

aLLiin
9th December 2010, 12:29
Denis,s-ar putea ocupa 2-3 moderatori..si am castiga pe ols mii de postari...si credema ca s-ar naste pasiuni nebanuite...ma ofer sa dau si o cartela reincarcabila(ceva modic)...sau am putea face campionat de 16..oricum,va garantez ca ar fi atractia acestei luni...

Denis
9th December 2010, 13:37
Deschiderea unor subforumuri necesita butoane speciale la care numai Vadim are acces. Daca esti norocos te poate rezolva in maxim 24 de ore, dar pana se gandeste, pana le modifica, in general dureaza cel putin 2-3 saptamani. :D

Eu unul sunt pentru! :ok:

10_koln
30th April 2011, 02:01
N-are cum sa tina un meci chiar atat de mult, doar daca se vrea. Shinnok can win easy. Ar fi ceva, un campionat din acesta.

Shinnok
30th April 2011, 04:33
Shinnok can win easy.

Yeah. :cool:

relansat
30th April 2011, 09:38
fazanul sport olimpic, ce parere aveti?

delaoltenia
30th April 2011, 10:59
Au trecut sase luni si Vadim inca nu "s-a sesizat"
Hai cu fazanu'...la cuptor. :D

Vadim
30th April 2011, 11:19
Stai asa ce sa fac exact? Forum separat de fazan? :D Ca thread avem. Ce ar trebui sa contina forumul de Fazan si cine trebuie pus moderator ca sa faca threadurile respective si sa se ocupe? Alliin? (ca el a fost cu ideea)

delaoltenia
30th April 2011, 11:29
Nici eu n-am inteles prea bine.Tot ce-mi doream era un fazan la cuptor si-un vin pe masura ...ce zici,ma rezolvi?:D.

Vadim
30th April 2011, 11:38
Cu fazanul la cuptir clar, e mai simplu decat un forum de fazan. :D

aLLiin
30th April 2011, 13:10
Este vorba de un campionat,sa zicem de 16...facem 8 threaduri...care ajunge primul la 5 merge in sferturi..apoi facem 4 threaduri pt. Sferturi...si tot asa...

NORGEMAN
30th April 2011, 13:44
Da' ce te opreste sa deschizi un topic cu concursul? uite de exemplu noi la Hattrick am jucat deja cateva campionate, am discutat sute de pagini... totul pe acelasi thread. Cand deschizi topicul, prima postare sa contina regulamentul, apoi dai drumul la numaratoarea inscrisilor. Arunca o privire pe la hattrick pentru mai multe exemple (sectiunea IT parca).

10_koln
2nd May 2011, 21:20
Daca s-ar face, nu as vrea sa ma jumuleasca Shinnok. Din prima runda sa raman fara pene...aveti mila de un beginner :D . Cine s-ar inscrie ?

aLLiin
3rd May 2011, 01:16
Cred ca in weekend facem...necesita ceva munca(sa tii evidenta la 8 sau 16 partide).

Shinnok
3rd May 2011, 03:31
Daca s-ar face, nu as vrea sa ma jumuleasca Shinnok. Din prima runda sa raman fara pene...aveti mila de un beginner :D . Cine s-ar inscrie ?

Gata, bre, nu te nelinisti, suntem cei mai milosi. :D

10_koln
3rd May 2011, 09:50
Daca se face campionat, va fi o jumulire intre fazani :yes: . 16 paride? in acelasi timp...? Munca destul de grea atunci. Totusi, presimt ca toti sunt buni la fazan, de pe acest forum :ok: