PDA

View Full Version : DJ Klaus in Romania



DJ Klaus
15th November 2006, 16:51
-Salutare tuturor. Deschid acest thread pentru a va informa ca in decembrie dupa data de 16 voi sosi in Romania si mi-ar face mare placere sa va cunosc pe multi dintre voi , cei care au scris pe forumul de tenis, si sa petrecem macar o seara impreuna pe terenul de tenis (balon) sau/si intr-o cafenea sau restaurant dupa cum veti fi si voi de acord si bineinteles daca va va face placere.
-Oricum ar fi, este bine sa va anuntati prezenta aici dinainte pentru a vi se face un "background" de catre bodyguard-ul meu si bineinteles aveti nevoie de "clearence" din parte mea si a celorlalti de pe forum si ca sa stiu cate locuri rezerv.
-Nu m-am gandit la o data anume ... va las pe voi sa propuneti si poate gasim impreuna o data convenabila pt toata lumea. Intalnirea se va tine , evident, in Bucuresti.
-De asemenea nu m-am gandit la ceva anume dar am putea de asemenea sa inchiriem un balon cu vreo doua terenuri si sa ne strangem acolo si sa ne distram pe teren indiferent ca stii tenis sau n-ai pus mana de loc pe racheta. O sa aveti sansa sa loviti mingea cu mine intr-o scurta sesiune de "teaching" dar scopul principal este de a avea "fun" si de a vedea cum se vad discutiile de pe forum din teren. Ideal ar fi ca dupa aceea sa ne duce la un restaurant si sa continuam acolo in aceeasi zi sau intr-o alta. De altfel putem sa nu intalnim pe teren si sa ne vedem doar la restaurant. Este doar o idee , nu este nimic aranjat , astept si ideiile voastre !
- DECI , in concluzie: anuntati-va prezenta aici , propuneti o data (pana in 31 dec) si veniti cu o idee cum ati vrea sa petrecem.
DJ Klaus

PS. Sper ca n-ati pus botul la faza cu BODYGUARDUL pt ca nici nu am unul dar nici nu am nevoie (o sa vedeti voi de ce :cool: )

Ady
15th November 2006, 17:13
hai sa imi anunt prezenta si aici :)
luma mi-a confirmat si ea aseara ca vine, o asteptam sa isi anunte si public prezenta :)
parerea mea e ca cel mai bine ar fi sa inchiriem in balon si sa lovim cateva mingi, ca doar suntem de pe forumul de tennis :) ... si dupa aia putem sa mergem si la "o bere" :ok:

sa punem si un poll? cu doua optiuni : da si nu ? pentru ca aici mi-e ca o sa o mai dam si in off topic si sa se piarda post-urile in care cineva isi anunta prezenta ... as putea de asemenea sa pun announcement pe tot forumul de tennis cu un link spre thread-ul asta ...

DJ Klaus
15th November 2006, 17:24
Ideea cu polul e buna dar mai incolo dupa ce se mai stranga lumea si ar putea fi 3 optiuni: tenis + restaurant , doar tenis, doar restaurant. Poti sa pui si anunt , ce vrei tu ! :) Si apoi cat de off-topic poti sa fii ?

adriana18p
15th November 2006, 17:29
e interesanta propunerea ta
as veni cu cea mai mare placere dar eu sunt o persoana ff timida si ... , oricum daca mergeti la un tenis eu nu as putea sa joc ca tocmai am fost operata

Ady
15th November 2006, 17:31
hai adriana, ca nici la open nu am reusit sa ne intalnim :)

adriana18p
15th November 2006, 17:36
stiu.... atunci am incercat sa ne intalnim vorbeam cu luma prin mesaje dar daca nu va vedeam ... nici macar nu va stiu, in fine o sa ma mai gandesc dar daca e sa mergeti la un tenis ce s afac sa stau si sa ma uit?

DJ Klaus
15th November 2006, 17:40
Putem sa aranjam o intalnire cu cativa care merg si la tenis dar reuniunea mare sa fie la restaurant .

carbu
15th November 2006, 19:37
Putem sa aranjam o intalnire cu cativa care merg si la tenis dar reuniunea mare sa fie la restaurant .

O idee foarte buna! Eu unul as veni si la tenis chiar de-ar fi numai sa ma uit.
Evident, ma inscriu si la restaurant. Abia astept sa va cunosc!

luma
15th November 2006, 20:20
hai sa imi anunt prezenta si aici :)
luma mi-a confirmat si ea aseara ca vine, o asteptam sa isi anunte si public prezenta :)

Ei, uite ca tocmai am facut-o. :)

parerea mea e ca cel mai bine ar fi sa inchiriem in balon si sa lovim cateva mingi, ca doar suntem de pe forumul de tennis ... si dupa aia putem sa mergem si la "o bere"
Sustin...:ok: Dar eu doar ma uit :D

... as putea de asemenea sa pun announcement pe tot forumul de tennis cu un link spre thread-ul asta ...
Pai hai sa facem! Bineinteles daca vrea si DJ Klaus. :)

Vadim
15th November 2006, 20:25
DJ Klaus, de mine stii ca vin deja. Din pacate nu pot sa pun FM 27 dupa 16 decembrie, se pare ca va fi pe 8, dar cred ca toti prietenii de pe tenis vor fi la intalnirea cu tine. Noi ne stim, ca suntem cai batrani. :D

DJ Klaus
15th November 2006, 20:30
Vadime ...oricum nu tineam mortis de FM 26 cu tot forumul.

Pana acum ne-am strans 6 doar dupa prima zi ! Ady, Carbu, luma, Vadim , Iulia si eu.
Special am pus inainte cu o luna ca sa -si faca fiecare planuri daca vrea sa vina.

florin_t
16th November 2006, 08:24
salve meseriasul,
aceasta invitatie suna ca un cadou de craciun ,iti multumim si este obligatoriu sa fim prezenti la invitatia ta .las si eu numarul de telefon pentru a lua legatura cu cei care mai vin 0746.24.77.55 florin;

premierall
20th November 2006, 22:38
Asi putea completa si eu lista invitatilor la intilnirea voastra mai ales ca sunt nou pe aici si de ce sa nu recunosc mi ar face deosebita placere sa va cunosc

luma
20th November 2006, 22:43
Bun venit pe forum. :ok:
Te asteptam cu mare placere. Inca nu s-a hotarat ziua si locul de intalnire asa ca, ramane sa mai discutam pe aici. :)

Sorin Blaj
20th November 2006, 23:30
DJ Klaus.

Nu te-am mai "auzit" de mult. :) Chiar mi-ar fi placut sa ne intalnim, dar, din pacate, o sa fiu in Bucuresti mai devreme (23-27 noiembrie).

Oricum, va doresc distractie placuta si daca imi este permisa o recomandare, ar fi bine sa va vedeti si pe court.

Nu stiu cati dintre voi au vazut filmuletele cu DJ Klaus, dar va asigur ca aveti ce vedea. Mi-ai lasat impresia unui tip super de treaba. :ok:

Din partea mea doar multa :bere:.

luma
20th November 2006, 23:39
Le-am vazut si astept cu mare interes DVD-ul. Spunea DJ Klaus ca se va implica intr-un proiect mai mare, inregistrarea profesionala de DVD -uri de specialitate atat in limba romana cat si in limba engleza.

ilenuta
23rd November 2006, 18:35
da, probabil ca vin si eu :D
la tenis totusi nu m-as baga, nu vreau sa accidentez pe cineva :P

premierall
26th November 2006, 01:12
Am putea sa ne intilnim sa discutam proecte marete.Am putea participa fiecare cu cite ceva astfel in cit sa facem ceva pentru tenisul romanesc.eu unul ma declar pentru implicare totala in astfel de proecte.

DJ Klaus
26th November 2006, 15:26
Eu unul sunt total pentru. De altfel eu ma implic deja :D .
Oricum o sa-mi fie mult mai usor la intalnire sa stiu ca mai e un "tennis pro" pe aproape.
Viitorul suna bine ! :)


PS: Referitor la intalnire: cei care nu se anunta nu vor participa si nici nu vor sti unde si cand va avea loc intalnirea.
Retineti: Voi trimite toate detaliile numai celor anuntati prin email.
Pana acum sunt anuntati: Ady Einstein , Luma , Carbu , Premierall, Vadim , Florin T (cu un invitat special) si DJ Klaus
Total 8 !
Not bad :)

carbu
27th November 2006, 15:59
Pentru amanunte las si eu o adresa de email: office@intelligentcia.ro. Pe curand!

Pliviu
27th November 2006, 16:53
Ma inscriu si eu pe lisa aceea de participanti. Depind insa putin de data fiindca de Craciun voi fi in Constanta.

DJ Klaus
27th November 2006, 17:18
Pt cei care si-au anuntat participarea : Va rog lasati adresele de email in cutia mea de "private message" aici pe forum si NU pe forum.

@Pliviu: Esti binevenit! O sa fie dupa Craciun probabil. Mai e timp , oricum vorbim pe email. :)

PS: Am uitat-o tocmai pe Ilenuta cand i-am insirat :)
Oricum se adauga si Pliviu . TOTAL : 10

Ady
27th November 2006, 17:31
luma, de mihaela si cosmin stii ceva? ei nu vin?

luma
27th November 2006, 17:33
Cu Mihaela nu am apucat sa vorbesc iar Cosmin nu a fost on-line. O sa-i las mesaj. Cu Mihaela vorbesc in seara asta si iti spun. :)

Ad3ana
27th November 2006, 18:33
eu nu sint din bucuresti...dar promit ca incerc sa fiu acolo si sper sa reusec !ar fi supermisto o qestie de genul asta pt k as avea in sfarsit ocazia sa schimb cateva mingi cu oameni care se pricep la tenis, pt k din toti amicii mei nu e niciunul atras de tenis si mi-e foarte greu ca nu pot comenta meciuri si orice qestii legate de tenis ...:)

Angel66
27th November 2006, 20:14
As vrea si eu sa vin...dar dupa Craciun nu pot!sa vad ce stabiliti si daca pot sa vin(programul meu este si asa incarcat in timpul saptamanii)...o sa fiu acolo!:)

premierall
27th November 2006, 21:40
Deci Ady sa stabilit ceva vreo intilnire?

Ady
27th November 2006, 21:41
momentan nu, propuneti cand ar fi mai bine pentru voi ...
miha a spus ca pt ea va fi mai greu dupa craciun, mai ziceti si voi ...

premierall
27th November 2006, 21:43
Pentru mine e indiferent asa ca mai bine votati voi si eu voi incerca sa ma supun majoritatii

Ady
27th November 2006, 21:45
Pana acum sunt anuntati: Ady Einstein , Luma , Carbu , Premierall, Vadim , Florin T (cu un invitat special) si DJ Klaus
Total 8 !
Not bad :)
ai uitat-o si pe Iulia :mda:

despre ce invitat este vorba la Florin T ? :confused:

premierall
27th November 2006, 21:48
multi inainte

Angel66
28th November 2006, 10:36
miha a spus ca pt ea va fi mai greu dupa craciun, mai ziceti si voi ...

hotarati voi,cum e mai bine ptr toti..si daca o sa pot ,o sa vin!nu-i nici o nenorocire daca nu o sa ajung!:D

luma
28th November 2006, 10:41
ai uitat-o si pe Iulia :mda:

despre ce invitat este vorba la Florin T ? :confused:
Pai se pare ca e surpriza...dar macar s-o stim si noi!!! :D
Cosmin a zis ca s-ar putea sa vina; cred ca depinde de programul pe care-l are. :) O sa-i transmit sa-si lase adresa de e-mail...nu stiu daca mai intra des pe forum. :)

adrianus
28th November 2006, 10:44
O intilnire cu DJ Klaus si alti experti sau macar entuziasti este oricand binevenita. Sper sa pot veni si eu.

coiscif
28th November 2006, 11:31
mai intru dar nu prea mai postez! eu in principiu vin, mai ales ca am si balon in fata blocului! totul depinde de program

hawk
28th November 2006, 18:32
Ma bag si eu la intalnirea cu voi. Eu vreau mai multa miscare si mai putina bere. Nu m-am mai miscat de mult si am amortit. Asta nu inseamna ca nu sunt si pentru o discutie la o bere dupa.

Pana pe 15 Decembrie sunt in Slovacia cu un proiect asha ca va rog sa nu aranjati ceva inainte de aceasta data. Mi-ar pare tare rau sa nu pot ajunge si sa nu am placere sa va cunosc.

Contati pe mine! /hello

luma
28th November 2006, 18:33
Intalnirea va fi, se pare, dupa Craciun. Te asteptam si...sa nu uiti sa-i lasi lui DJ Klaus adresa de e-mail. :)

Ad3ana
28th November 2006, 19:18
care e data exacta cand vine in rom Dj klaus? dupa craciun?

luma
28th November 2006, 19:27
Nu stiu exact, cred ca dupa 16 dec.

-Salutare tuturor. Deschid acest thread pentru a va informa ca in decembrie dupa data de 16 voi sosi in Romania si mi-ar face mare placere sa va cunosc pe multi dintre voi , cei care au scris pe forumul de tenis, si sa petrecem macar o seara impreuna pe terenul de tenis (balon) sau/si intr-o cafenea sau restaurant dupa cum veti fi si voi de acord si bineinteles daca va va face placere.

Ad3ana
28th November 2006, 19:34
ok, ms mult luma!

luma
28th November 2006, 19:45
Cu multa placere! Ne revedem??? :)

luma
10th December 2006, 12:37
Nicio veste de la DJ Klaus?

DJ Klaus
11th December 2006, 17:58
Va voi trimite pe email in cursul zilei de azi (seara la voi :) ) un email informativ celor care s-au anuntat. Emailurile voastre nu vor fi publice celorlalti anunati ci vor fi in BCC .

O sa va schimbati voi adresele de email cand va vedeti :)
Oricum daca aveti ceva de comentat sau adaugat (si e bine sa aveti) da-ti reply mie pe email iar eu voi da "forward" catre celorlalti asa incat toata lumea vede ce se spune

Recapitulam: Adrianus , Ady Einstein , Luma, Carbu, Vadim, Florin T (cu un invitat de onoare), Ilenutza , premierall si bamby (?)

Nu am adresa de email a lui premierall si bamby. Trimiteti va rog adresa de email pe PM sau ramaneti pe afara.

Pliviu
12th December 2006, 00:27
M-ai uitat pe mine. Am trimis e-mailul printr-un PM.

hawk
12th December 2006, 18:30
:o: Si eu tot pe un Private message l-am trimis. Asha ai spus. Poate ma gsesti si-mi trimiti si mie

luma
12th December 2006, 18:38
Nu-i o problema, daca ati trimis PM cu adresa de e-mail. :)

DJ Klaus
12th December 2006, 21:46
Tocmai am trimis email (inclusiv lui bamby, hawk si Pliviu.)
Daca ati trimis adresa de email dar nu ati primit nici un email informativ de la mine atunci avertizati-ma pe email.
Inca nu am adresa de email a lui premierall. I-am trimis PM . Sa vedem daca raspunde.
Have fun ! :)

Later Edit: Pt Carbu: nici una dintre adresele tale de email nu merge. Trimite alta.

radup
13th December 2006, 01:34
Salutare tuturor, ma inscriu si eu pe lista participantilor la intalnire. Cred ca o sa fie ceva interesant.

DJ Klaus
13th December 2006, 15:19
Salutare tuturor, ma inscriu si eu pe lista participantilor la intalnire. Cred ca o sa fie ceva interesant.
te-am pus deja pe lista !

De mentionat ca Radu este si el tennis pro .:)

Sorin Blaj
14th December 2006, 12:56
DJ KLAUS.

Ati stabilit pana la urma locatia?

Am o idee. Uite, eu de exemplu nu pot veni, dar ar exista o solutie, un laptop sau un computer conectat la internet si o camera web si asa vom putea participa mai multi la intalnire. Stim ora exacta si intram on-line la data si ora respectiva.

Este doar o idee. Oricum eu va doresc distractie placuta. Sunt alaturi de voi, cu sufletul. :) :ok:

DJ Klaus
14th December 2006, 15:00
Salut Sorine. Mah ... esti bine venit daca vrei sa vii. Am stabilit si data . Nu vad insa cum sa facem cu web-cam-ul. Ar trebui ca cineva sa aduca un laptop si un webcam iar acel laptop trebuie sa aiba si conexiune la internet wireless. E posibil asa ceva ? Eu nu stiu . oricum e o idee buna

Sorin Blaj
14th December 2006, 15:33
Salut DJ Klaus.

Este posibil, cu un telefon mobil si o conexiune Zapp, de exemplu. Sau intr-un local unde exista net. In Bucuresti exista cateva localuri unde exista conexiune de net, doar sa ai cablu. Trebuie facute sapaturi, dar cred ca ar merge.

Din pacate nu pot ajunge in Bucuresti, la intalnire.

ilenuta
31st December 2006, 11:44
poze de aseara aici (http://s110.photobucket.com/albums/n98/ilenuta/Walhalla%20Klaus%2030%20dec%202006/)
unele editate, prietenii stiu de ce :)
sper sa mai urmeze, cand se mai trezeste lumea ;)

Vadim
31st December 2006, 12:08
Ne-am trezit. :D

Ady
31st December 2006, 12:41
cool :ok:
asteptam si restul pozelor :)

luma
31st December 2006, 19:22
Si eu astept...dar pe mail. Te roooooog!!! :)

Vadim
31st December 2006, 21:03
Mai sunt poze de pus aici! :) Pe mail cele necenzurate, cele cenzurate aici. :D

radup
1st January 2007, 18:52
Si eu vreau pozele pe mail! :)

Vadim
4th January 2007, 14:33
Si eu vreau pozele pe mail. Nu am mai primit nici un mail. :)

Ady
4th January 2007, 14:35
pai trebuie sa ajunga klaus acasa cred, el a facut cele mai multe poze :)

hawk
4th January 2007, 15:47
Salutare tuturor,

Imi pare tare rau ca nu am putut sa ajung pe 30. Au aparut niste probleme si a trebuit sa le rezolv. Poate puneti si voi toate pozele undeva....mi-ar face placere sa va pot cunoaste macar asha.

Va doresc un an nou cu multa sanatate si spor in toate.
Toate cele bune!

DJ Klaus
6th January 2007, 06:39
Salutare tuturor . Va spun sincer ca de abia am ajuns acasa si sunt putin cam obosit. Maine (sper) veti avea pozele pe email. Cei de pe forum vor avea ocazia sa vada cateva poze de la intalnire.

Tin sa multumesc moderatorilor acestui forum , Ady_Einstein si Luma pt ajutorul pe care mi l-au dat in organizarea acestui eveniment, lui Vadim care tine site-ul si tuturor celor care au participat la intalnire: Niste oameni minunati de care mi-a fost extrem de greu sa ma despart (temporar) dar mi-as dori sa va vad cat mai des. Multumesc Ady, Luma, vadim, Adrianus, Pliviu, florinT (pt balon), Carbu, Ilenutza, Radu. You ,guys, are GREAT! Asteptati pozele pe mail

Cat despre forum : comming up next this year...
Continuari la ...
*Secretele tenisului
*Secrete Tactice
*Cunoasteti regulamentul ? :)
*Mai multa cafea de disputat in Cafeneaua Antrenorilor
*Video clinics ... continuare

***si cateva noutati surpriza.... toate la timpul lor
La Multi Ani tuturor.

Klaus /hello

Sorin Blaj
6th January 2007, 14:25
LA MULTI ANI si tie! :ok:

DJ Klaus
23rd January 2007, 15:59
Se implineste aproape o luna de la intalnire si abia acum pozele sunt gata :ok:
Pt cei care nu stiu; au fost 2 intalniri in aceeasi zi
Prima a inceput la 12 la pranz si a avut loc pe terenul de tenis (in balon) unde unii au avut "curajul" sa vada ca tenisul e mult mai complex dar si mai distractiv pe teren decat pe forum :P

Sesiunea din teren a durat 3 ore si a cuprins:
-schimburi de mingi de incalzire
-o jumatate de ora de lectie de grup tinuta de Klaus avand studenti pe Ady_Einstein si invitata noastra speciala Elena castigatoarea turneului campioanelor
-un meci de dublu cu Klaus, RaduP, Ady , Elena. Ne schimbam partenerii la fiecare 2 ghemuri asa incat fiecare a avut ocazia sa joace cu fiecare. Ne-am distrat grozav la dublu. :yeah:
- Un mini meci intre Klaus si Elena (campioana noastra) incheiat la egalitate 1-1 :)
-iar in incheiere o demonstratie de hardcore TENNIS profesionist intre Klaus si RaduP (2 profesionisti) :yeah:
-si bineinteles pozele de incheiere pe care veti avea ocazia sa le vedeti chiar acum !

Poza 1-Klaus si Ady _Einstein
poza2- Klaus si RaduP
poza3-Elena

DJ Klaus
23rd January 2007, 16:15
Mai multe poze dintre care si poza de grup cu managerul bazei sportive puse la dispozitie cu ajutorul prietnului lui Florin T (marele absent al intalnirii). Pozele cu Luma vor fi cenzurate la cererea ei.
Poza1-Ady Einstein
Poza 2- poza de grup : (de la stanga la drepata); managerul bazei, tatal Elenei, Elena, Klaus, RaduP, Luma(invizibila), Ady_Einstein, printesa si Carbu

DJ Klaus
23rd January 2007, 16:19
Mai sunt cateva :)

poza1-Carbu si printesa
Poza2 - Klaus si Elena

luma
23rd January 2007, 16:21
A fost mai mult decat interesant! Am avut astfel ocazia de a vedea cum decurge un antrenament, "pe viu" cum s-ar spune. Bineinteles ca totul s-a petrecut intr-o atmofera prietenoasa, destinsa...parca imi pare rau ca nu am facut parte dintre curajosi!!!

DJ Klaus
23rd January 2007, 17:14
Iar acum urmeaza pozele de la a doua intalnire cea de la Walhalla Club unde a participat toata lumea cu exceptia lui FlorinT pe care afacerile l-au retinut.
Intalnirea a inceput la 6 seara si s-a incheiat aproape de 2 dimineata. O noapte de pomina , o noapte superba pe care nici unul dintre noi nu o va uita , o intalnire de oameni de tenis de calitate cu o multime de discutii interesante presarate cu glume bune . Cuvintele sunt prea putine si nu pot exprima realitatea de la fata locului.
Pot sa trag o singura concluzei doar si cred ca si cei care au participat sunt de acord: Daca noi, cu totii, am fi la conducerea FRT tenisul romanesc ar fi in top.:ok:
Iata si pozele :)

poza1 - Adrianus
poza2- Ilenutza (fosta moderatoare Iulia)
poza3 - RaduP si Carbu
poza4 - Vadim (proprietar site &forum Onlinesport)
poza 5 - PLiviu (profil) Vadim, Ady_Einstein(moderator tenis) si raduP

DJ Klaus
23rd January 2007, 17:27
mai multe poze... :)

poza1 - porfil FBI Ady Einstein in caz ca va sterge mesaje sau mai tine cu Fedrer
poza2 - Adrianus si PLiviu
poza3 - Mister Carbu
poza4 - Ady Einstein , RaduP si Gabi chelnerita din Walhalla
poza5- prima transa de mancare

DJ Klaus
23rd January 2007, 17:37
si inca poze...

poza1- Ady Einstein sau poreclit Dl Ministru (are fatza nu ? )
poza2 - o poza de grup fara Luma
poza3 - Ilenutza si Klaus
poza4 - "Care-i treaba maestre ?"
poza5 - o masa pe cinste

DJ Klaus
23rd January 2007, 17:46
si inca ....

poza1 - ooops I did it again !!!
poza2 - Ady , Klaus , RaduP
poza3 - este poza 2 varinata cu coarne :yeah:
poza4 - Klaus si Vadim
poza5 - este poza 4 dar cu coarne :evil:

DJ Klaus
23rd January 2007, 17:58
tot poz(n)e ....

poza 1 - Klaus si Adrinaus
poza2 - Respekte :ok:
poza 3 - Carbu si Klaus
poza 4 - doi noi prieteni :)
poza 5 - Adrinaus si PLiviu (adevaratul Einstein ;) )

DJ Klaus
23rd January 2007, 18:08
he he poz(n)e de poz(n)e ...

poza1 - toata numai un zambet
poza2 - numai coarne
poza3 - Radi si carbu zambind la Ilenutza
poza4 - cei 3 muschetari
poza5 - Ilenutza si furculita lui Klaus

DJ Klaus
23rd January 2007, 18:23
si in incheiere cateva poze de grup

poza1- cu totii
poza 2 - in grup
poza 3 - tristete mare la plecare

cam astea au fost pozele. Luma a fost scoasa din toate pozele la cererea ei.
Cei care nu au venit stiu ce au pierdut iar noi cei care am fost.... va spun un lucru...

NE VEDEM LA VARA :yeah:

Ady
23rd January 2007, 19:02
Klaus, cand ai tu timp ne trimiti si noua pe mail pozele si cu Luminita? :ok:

carbu
24th January 2007, 12:55
Mai am si eu poze de trimis. Din pacate n-am adrese de e-mail decat de la Klaus si Ilenuta. Iar ca sa le postez aici nu ma pricep. Imi poate face cineva serviciul asta? Multumesc.

DJ Klaus
24th January 2007, 15:09
Trimite-mi pe mail si le prelucrez eu si le pun pe forum.

O sa va trimit pozele necenzurate pe email:)

ilenuta
24th January 2007, 20:43
super pozele :) a meritat asteptarea.
imi pare rau ca nu am ajuns si eu la intalnirea de la terenul de tenis, poate "la vara" va mai fi una :rolleyes:

luma
25th January 2007, 00:39
Pai da, pana atunci imi fac si eu curaj...:)