PDA

View Full Version : Mde



ieppy
17th January 2005, 16:25
Boiere, vreau sa stiu si eu motivul pentru care abuzezi din nou de optiunea ban. Nu de alta dar vad ca iar vrei sa iti incordezi muschi. Pacat ca nu pe cei care trebuie. :D

Vadim
17th January 2005, 16:27
Ridica mina si mai vorbim.

ieppy
17th January 2005, 16:30
Boiere, intrebarea aia era de mult. Vrei sa iti pun link? tu ai inceput cu faza aia. Asa ca daca era sa imi dai ban atunci trebuia sa o faci atunci. Este o nesimtire ce sa intamplat azi. Din nou arati ca nu poti sa tii la tavaleala pe care o incepi chiar tu.

Vadim
17th January 2005, 16:34
Sigur, ia da-mi un link.

ieppy
17th January 2005, 16:35
Inainte de link ia spune ce inseamna jigniri repetate? Spune si tu unde te-am jignit eu(asta in primul rand) si unde am facut-o intr-un mod repetat. :D

Vadim
17th January 2005, 16:39
Inainte da tu link si iti explic eu dupa aceea.

ilenuta
17th January 2005, 16:40
Iaca link http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=188212&postcount=102

ieppy
17th January 2005, 16:42
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=5731&page=4&pp=30

Uite link boiere, sa ne traiesti :D. de la postul 102. :d Si hai incepe sa explici. :D

Vadim
17th January 2005, 16:47
Acolo scrie: "O expresie celebra spuna ca "cei mai destepti oameni se cred prosti", intelegi ce vrei din ea". Ok. Hai sa iti mai dau una: "Cine se scoala de diminteata, ajunge departe".

Asta justifica actiunea ca la unul din cinci mesaje sa imi spui sa "ridic mina"? Ok, gluma e gluma. O data, nu de 100 de ori. Apoi persiflarea "boiere" la fiecare post ti se pare ok? Ti-as da si eu un link in care te-am rugat politicos sa termini cu a ne trage de sireturi (pentru ca numai tu o faci, eu nu), insa acel link se afla pe Restricted Area si nu il poti citi pe moment. Mai ai vreo 23 de ore.

ieppy
17th January 2005, 16:56
Boiere? Pentru asta imi dai tu ban? Pentru ca iti spun boier? Esti distractiv. :D

Pai daca ai refuzat sa ridici mana am vrut sa iti reamintesc ca sa nu uiti ca e o intrebare la care inca nu ai raspuns. :D

Deci asa, de acum incolo sa se stie, pe acest6 forum oricine foloseste cuvanul boier isi va lua ban. E bine asa? E corect?

Stii ce ma deranjeaza? Ca nu scrie sub numele meu God of Romance. E chiar naspa. :D

Si inca ceva boiere. De ce nu mia pot primi PM-uri? Am 60 in casuta dar tot primesc emailuri ca ar fi plina. Ia fi tu un admin bun si in loc sa dai banri intereseaza-te care e problema. :D

Mai adaug si faptul ca se vede ce bine te simti acum ca m-ai banat. Ia zi, esti aproape de orgasm? :D Vezi sa nu te scoli prea de dimineatza. :D

ilenuta
17th January 2005, 16:59
Domne, da' vad ca (,) cocomic e de vina :) el a venit cu ideea asta sa se ridice mana ... vedeti spre finalul mesajului
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=188217&postcount=105

ieppy
17th January 2005, 17:02
Iulia ai grija ca acum zice boierul ca esti avocatul diavolului. :D

Vadim
17th January 2005, 17:02
Boier era un exemplu ca faci misto pe uscat, nu de asta ai luat ban 1 zi. Ci pentru intrebari repetate legate de "ridicarea mainii" cind nu mai ai ce sa spui.

Boier imi poti spune, nu e o problema, chiar te rog. :D Tu esti iobagul. :D Insa renunta la treaba cu ridicarea mainii, mai ai vreo 22 de ore in care ai timp sa te gindesti ca e o jignire repetata, asa cum scrie motivul banului. Inteleg ca ai idei putine si fixe, dar scoate repertoriul de jigniri si lasa-l numai pe cel de misto ieftin.

ieppy
17th January 2005, 17:04
Jignire repetata? Unde? Explica acre e jignirea. Chiar te rog. :D E exact dupa celebra ta expresie. Unde e jignirea? :D

Boiere, ce ma fac eu cu tine? Eu iobag? Poate in visele tale umede. :D

desdemona
17th January 2005, 17:05
Pana la urma ieppy de ce a luat ban? Termenul "boiere" l-au folosit o gramada pe forum, dar a fost sanctionat numai unul din ei. Daca tot s-a permis gluma asta, de ce apoi se recurge la ban? N-am fost mai devreme online si intreb ca sa inteleg si eu :D

Maximus
17th January 2005, 17:08
ce facusi boiere? Iti luasi ban?

ieppy
17th January 2005, 17:09
Looks like. :D Eu nu e boier insa ca eu nu pot sa dau bani la popor. :D

Maximus
17th January 2005, 17:11
Si aia cu Pm-urile nu tine frate! astea se primesc pe maxima :)

ieppy
17th January 2005, 17:12
Pai se pare. Chiar asa boiere, tu chiar nu intelegi ca eu nu mai pot primi PM-uri? Fa bine si rezolva problema ca de aia esti admini, nu sa dai abnuri aiurea.

ieppy
17th January 2005, 17:16
Boiere, tu imi spui sa ridic mana? Eu cum pot sa iti dau eu tie ban pentru jigniri repetate. Nu de alta dar e a doua oara cand mi-o spui pe threadul asta. Nu vezi ca esti ridicol?

CUm adica nu sti cine a scris? Cum nu conteaza. nu vezi ca e clar ca ai ceva impotriva mea? Adica nu ma deranjeaza deloc dar macar nu abuza de faptul ca poti sa dai ban. E un semn de disperare si frustrare ca altceva nu imi poti face.

Vadim
17th January 2005, 17:20
Aha, iobage, deci e jignire? Asta voiam sa aud. Ok, atunci incearca sa nu mai jignesti. Mai ai vreo 22 de ore si o rezolvi si cu PMurile.

ieppy
17th January 2005, 17:22
Am spus eu asta? Invatza sa citesti. Te-am intrebat ca daca e sa ma iau dupa teoria ta ridicola atunci ar trebuii sa iei si tu ban, nu?

Vadim
17th January 2005, 17:27
Ce e ridicol, iobage? Sa ma faci prost la fiecare al 10-lea mesaj cind nu ai replica?

bapsy
17th January 2005, 17:34
Lipseste omu' putin de pe forum si iures pe-aici. ieeeeeeppyyyyyyy ce facusi :D ? Am citit in mare linkurile date de catre iulia si ieppy ... sa ma lamuresc si eu. Nu stiu ultimele reglementari, poate ati devenit mai severi in ultimul timp. Ma rog, mi se pare putin exagerat oricum daca pt gluma cu ridicatul mainii a fost banat. Dupa ultimele evenimente (pe unele vad ca le-am pierdut) nu ma mai mira nimic :D

Ieppy, nici o problema, iti tinem de urat pe Valea Plangerii pana maine, promit :D

ieppy
17th January 2005, 17:39
Mersi draga. :) Stiam ca pot conta pe voi. :)

Boiere, ce jignire mah? Inca odata te intreb. Spune tu cum te-am jignit. Explica aici sa stie si lumea. :D

EDMOND_
17th January 2005, 17:43
Se pare ca Vadim a transformat diferitele dispute de pe forum intr-o lupta personala cu toata lumea....

Vadim
17th January 2005, 17:44
Bapsy, citeste in mare si asta: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=190936&postcount=52. Ia rinjetul :D nu e neaparat de gluma, daca stii sa citesti.

Zau Edmond? De ce nu ridici mina? Sau refuzi sa raspunzi la intrebarea "esti prost?". Hai, ridicati mina.

inter
17th January 2005, 17:47
Se pare ca Vadim a transformat diferitele dispute de pe forum intr-o lupta personala cu toata lumea....

mda si inca un oltean (cei drept 50%) BANAT ....

ieppy
17th January 2005, 17:47
vadime, unde e jignirea. Vreau sa stiu ce consideri tu o jignire. Uite iti fac o harta. Tu spui: cel ce se crede prost e destept(citatul nu e direct, dar in mare asta e ideea).

Eu te-am intrebat daca ridici mana. care e jignirea? Te rog frumos sa raspunzi ca doar nu vrei sa zica lumea ca banezi fara motive. :D

Boiere, serios? Si cum trebuie citit? ca tine? Tu stii sa citesti cel mai bine de pe forumul asta? uite inca un premiu. Ti-l dau cand scap de tampenia asta de ban :D

ilenuta
17th January 2005, 17:50
Eu de mult voiam sa va spun: SUNT O PROASTA :)

Vadim, din cate am inteles eu, ideea era sa iti recunosti anumite greseli. Ieppy e fost mai insistent in acest sens. :)

Vadim
17th January 2005, 17:51
Ieppy, am scris eu pe forum mai demult ca femeile care fac cea mai buna felatie deschid bine gura.

Ia zi-mi acum, dupa ce citesti asta: deschizi gura? E numai o modalitate care permite prin omisiune sa spuna ca faci felatie. Insa este o jignire, la fel ca si rationamentul facut de tine ca "prostii ridica mina" si intrebarea pe care mi-o pui de trei ori pe zi, daca "ridic mina". Hai las-o jos ca macane, iobage. O data, de doua ori e gluma. Dupa aia nu mai e.

ieppy
17th January 2005, 17:54
Boiere, esti ridicol. Uite ce exemplu imi dai tu. Tu esti sanatos? Sincer acum?

Eu m-am luat dupa teoria pusa de tine. daca nu poti sa explici de ce mi-ai dat ban atunci ridica banul si nu mai imi veni cu exemple scarboase si ridicole.

Vadim
17th January 2005, 17:55
Iobage, deschizi gura? Daca deschizi gura, ridic si eu mina.

ieppy
17th January 2005, 17:56
Boiere, esti scarbos, hai pleaca de aici. Decat sa vorbesc cu tine mai bine accept banul asta. Sincer esti bolnav. CAuta un doctor.

EDMOND_
17th January 2005, 17:56
Bapsy, citeste in mare si asta: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=190936&postcount=52. Ia rinjetul :D nu e neaparat de gluma, daca stii sa citesti.

Zau Edmond? De ce nu ridici mina? Sau refuzi sa raspunzi la intrebarea "esti prost?". Hai, ridicati mina.

Te-ai complacut in aceasta balacareala nesfarsita, care face numai rau forumului, si acum nu-ti mai convine,desi era clar ca aici se va ajunge.
Problema este,ca in acest moment , esti singurul detinator al dreptului de a spune ce este bun si ce este rau pe forum , cine jigneste si cine nu.
Nu te mai intereseaza absolut nici o opinie, nici macar a celor mai apropiati de tine ( ex. Tudose). Pleci de la premisa ca tu nu poti gresi si ca toti ceilalti sunt impotriva ta.

ilenuta
17th January 2005, 18:02
Vadim in graba probabil a uitat sa dea avertismentul regulamentar.
Pana una alta, iata un nou thread ce face audienta :happy

ieppy
17th January 2005, 18:04
Chiar asa. ban direct, fara avertisment, fara Pm inainte. Vadime tu macar ai citit regulamentul? Sau l-ai citit cum numai tu sti cum. :D

Vadim
17th January 2005, 18:04
Edmond_, daca ridici mina, te cred. Daca nu, scrie pe forum, nu aici.

@Ieppy: te-am rugat de ieri pe RA sa termini cu ridicatul mainii, dar azi iar ai dat-o in bara. Regulamentul specifica sa nu jignesti. Deschizi gura?

ieppy
17th January 2005, 18:07
Boiere, ai luat-o razna. NU vzi ca toti iti spun ca esti beat dar tu sustii sus si tare ca poti sa iti atingi nasul cu mana si te lovesti in ochi si de aia nu mai citesti cum trebuie. :D

Ieri nu mi-ai spus nimic de mana. Arata-mi unde. fa copy-paste. Ai zis de boier ieri. :D Uiti de la mana pana la guritza aia care scoate numia perle de la o vreme. :D

Vadim
17th January 2005, 18:12
Uite mesajul de ieri:

Te mai rog inca o data sa faci diferenta intre simtul umorului si jigniri... Este ultima oara. Pls. Cred ca eu vorbesc destul de frumos si serios cu tine ca sa astept aceeasi reactie. Daca ai impresia ca esti cu colegii de iarba, te inseli.

EDMOND_
17th January 2005, 18:14
Da-mi te rog si mie un ban de o zi.....vad ca dupa PM-uri devine la moda ban-ul de o zi .... O sa consideram foarte sic sa luam ban de o zi. Astept si alti moderatori si utilizatori care vor sa fie la moda. Va rog sa va inscrieti pe lista...
Nu mai scriu aici, ca se pare ca nu sunt pe lista celor care au voie sa scrie aici...
Mai vrea cineva ban ?

ieppy
17th January 2005, 18:14
. Insa este o jignire, la fel ca si rationamentul facut de tine ca "prostii ridica mina" si intrebarea pe care mi-o pui de trei ori pe zi, daca "ridic mina". Hai las-o jos ca macane, iobage. O data, de doua ori e gluma. Dupa aia nu mai e.

Si inca ceva boiere. Rationamentul meu e legat de ala pe care l-ai pus tu pe forum in discutia cu olteniil. Omul destept trebuie sa ridice mana si sa spuna ca este prost. De ce nu ma mir insa ca nu ai prins ideea. :D

ieppy
17th January 2005, 18:15
Vadime unde e referirea la ridicatul maine? SI inca odata te rog sa explici in ce fel ridicatul mainii e o jignire. :D

ieppy
17th January 2005, 18:18
Ieppy, am scris eu pe forum mai demult ca femeile care fac cea mai buna felatie deschid bine gura.


Vadime, crezi ca e normal ce scrii tu aici? Esti obsedat rau de tot. daca as intra asa in tine as lua ban 9 zile.

Vadim
17th January 2005, 18:20
Vadime unde e referirea la ridicatul maine? SI inca odata te rog sa explici in ce fel ridicatul mainii e o jignire. :D
Scuze, iobage, trebuia sa spun "te rog frumos sa nu ma mai faci prost". Insa trebuia sa ridici mina ca nu ai inteles. Asta pentru ca esti baiat destept. Si acum te intreb pentru ultima oara, ca vad ca nu raspunzi: deschizi bine gura?

Sper ca ai inteles ce vreau sa spun si ca a pune intrebari timpite si aparent "glumete", cind de fapt ascund in spate jigniri, nu este o manevra corecta, desi publicul spectator este in extaz. Vad ca si EDMOND_ evita sa raspunda la intrebarea daca ridica mina sau nu? EDMOND_, daca te-ai bagat aici te rog sa raspunzi la intrebarea asta. Ce, nu stii de gluma?

Maximus
17th January 2005, 18:25
Ridic eu Vadime mina si spui: Doamne iarta-i ca nu stiu ce fac...

PS: asta o spun cu gura larg deschisa...

bapsy
17th January 2005, 18:25
Wow Vadime cred ca n-ai gasit neaparat un exemplu bun. Si fara sa-l intrebi pe ieppy nimic asta e un exemplu de propozitie care incalca regulamentul din start. Vezi ca si cei sub 18 ani au acces la forum...

Oricum si daca e sa o luam cum zici tu nu se compara intrebarea "Esti prost?" cu "S@#% p$%^?". Prima poate fi in gluma, sau poate fi contraatacata. Si la urma urmei puteai sa raspunzi ca te simti prost tocmai ca ti-ai dat seama ca exista multe pe care nu le stii, iar asta dovedeste ca esti mai destepti decat ceilalti, dupa teoria ta. A doua insa e injuratura pe fata.

ieppy
17th January 2005, 18:25
Vadime Iulia se pare ca nu evita si a inteles gluma. Tu e normal ca nu intelegi nimic. Doar nu ai ridicat mana. :D

Tu chiar nu intelegi cat de nesanatos esti? ia fa bine si du-te la logodnica ta si pune-o sa citeasca ce scrii aici, sa vedem ea ce spune. :D

ieppy
17th January 2005, 18:30
vadime, cum iti explici ca nimeni nu iti da dreptate? chiar asa esti detinatorul adevarului absolut?

ilenuta
17th January 2005, 18:31
Si la urma urmei puteai sa raspunzi ca te simti prost tocmai ca ti-ai dat seama ca exista multe pe care nu le stii, iar asta dovedeste ca esti mai destepti decat ceilalti, dupa teoria ta.
Asa e, iar teoria mi se pare buna. Ma mir ca tocmai Vadim care a enuntat-o nu o poate aplica. Cine are curajul sa zica sunt prost eu zic ca e de apreciat... :)

ps: un ban as vrea si eu... da' sa fie gros :)

Vadim
17th January 2005, 18:34
Iulia, o aplic crede-ma. Dar nu cind vorbim de mere si pere si hop trinteste Ieppy "ridici mina"? Daca pe forum vom avea discutii simpatice si incheiem cu astel de insinuari, nu mai ajungem nicaieri.

Utilizator
17th January 2005, 18:42
Parerea mea e ca exagerati cu toate disputele astea. Dati-va mana si terminati prostiile, anul asta a inceput cu stangul si daca va merge tot asa intr-un scandal sunt sanse mari sa se termine si mai prost pentru OLS. Chiar nu inteleg de unde atata patima si incrancenare intre oameni care altadata erau 'tovarasi'. Toti venim aici sa ne simtim bine, se pare ca a intervenit ceva atat de grav incat nu se poate decat tot intr-o vrajba.
Parerea mea e ca ori va certati pe bani, ori pe femei, altfel nu-mi explic lupta crancena.

ilenuta
17th January 2005, 18:44
Parerea mea e ca ori va certati pe bani, ori pe femei, altfel nu-mi explic lupta crancena.
Vadim o fi gelos pe Ieppy de cand si-a zis god of romance :drak:

Mai Ieppy, fii si tu mai modest :) Lasa femeile sa te proclame asa cand o sa ai 60 de ani !!

ieppy
17th January 2005, 18:48
Iulia crezi ca e dupa mine? Asa am fost facut. :D

Vietname, frate, nu ii raspunde boierului cum iti raspunde el ca nu se merita. :)

Vadim
17th January 2005, 19:18
Experienta arata ca Valea Plingerii este prost inteleasa. Banarea unora este motiv pentru "corbi" sa apara la scandal cu orice pret.

Ca urmare, aici pot scrie de acum inainte numai moderatorii si cei banati in spiritul acestui forum care are ca scop reabilitarea celor care au conturile suspendate, daca ei isi schimba atitudinea.

ieppy
17th January 2005, 19:22
misto. :D Bravo, asa imi place. Cenzureaza poporul. :D

cocomic
17th January 2005, 19:23
Domne, da' vad ca (,) cocomic e de vina :) el a venit cu ideea asta sa se ridice mana ... vedeti spre finalul mesajului
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=188217&postcount=105

da dom'le eu sunt de vina ce mai atata tura-vura... ca urmare, propun sa impart banul cu ieppy... 12 ore el, 12 ore eu :D... iau eu tura de noapte...

eu am venit cu ideea si am si reconstuit firul epic... unde semnez?

@vadim: ai aflat si cine a fost acel 'nu stiu cine'

Vadim
17th January 2005, 19:25
E putin relevant cine a fost. Important este ca Ieppy a preluat o gluma pentru a se folosi pe ea pe post de jignire...

ieppy
17th January 2005, 19:28
Care jignire? tot nu ai explicat. :D

ieppy
17th January 2005, 19:29
Zi draga ca ai ceva cu mine si mergem toti la culcare. :D

cocomic
17th January 2005, 19:29
eu am vorbit serios cu banul... si vad ca si tu ai vorbit serios cu cenzura... ai interzis si drepturile de citire ale userilor pe valea plangerii... ai sters toate mesajele celor care nu erau moderatori... ei nu ridica mana destul de sus de nu-si pot da cu parerea?...
mi se pare o decizie aiurea asta cu interzicerea scrierilor pe valea plangerii.. de multe ori userii sunt mai informati decat moderatorii intr-o anumita privinta... mde.

Vadim
17th January 2005, 19:31
Cocomic, m-am saturat de oameni care nu citesc. In ultimele zile au inceput chiar sa imi faca sila. Am spus ca userii nu mai pot posta aici, pentru ca experienta arata ca posteaza numai cei care cauta scandal, nu constructiv. Userii pot insa citi...

Stii cum o sa fac de acum? O sa dau direct banurile. Stii de ce? Pentru ca prea multa democratie strica si este prost inteleasa. Injura unul, poc ban. Jigneste unul, ban. Si pa cu toate scandalurile. Am facut listea neagra si valea plingerii tocmai pentru a da dreptul la exprimare, insa este extrem de prost inteleasa si folosita.

bapsy
17th January 2005, 19:33
Vadime, exagerezi. Macar puteai sa lasi mesajele in pace, chiar daca le-ai interzis sa mai scrie de-acum incolo pe Valea Plangerii.

Intrebare: ieppy nu mai e ingrosat pt ca este banat (adica mai este moderator)?

ieppy
17th January 2005, 19:34
traiasca Dictatura si conducatorul. :D

ilenuta
17th January 2005, 19:40
Curat dictatura ! E usor sa vezi paiul din ochiul altuia. Macar pune la loc mesajul lui josephine, mie mi-a placut :P

ieppy
17th January 2005, 19:41
Si noua, chiar vroiam sa il salvez inainte sa fie sters. :)

Vadim
17th January 2005, 19:46
Am sters la gramada tot ce nu era scris de moderatori. Ieppy, incerci sa ne convingi ca vrei si poti reveni mai repede?

later edit@Bapsy: Ieppy este moderator, apare asa din cauza banarii, dar in 24 de ore isi revine.

ieppy
17th January 2005, 20:02
vadim, iti ceri scuze? :)

Vadim
17th January 2005, 20:29
Hai ca ai tupeu. Ai virsta la are hormonii intuneca judecata. Pina la urma sa stii ca uneori ai simtul umorului, asa cum arata si mesajul de mai sus. Mai stai 20 de ore si gindeste-te.

ieppy
17th January 2005, 20:38
Buna. Mai incearca. :D

Vadim
17th January 2005, 20:41
Ok, cred ca nu ai motive sa iti fie ridicata suspendarea, ramii pina miine.

ieppy
17th January 2005, 20:42
deci, ai instaurat dictatura, ma banezi pe mine sa ma faci exemplu. Adica oricine nu e de acord cu Vadim conducatorul nostru iubit va fi banat pana cand o sa aiba aceeasi parere. :D Lasa Vadime ca esti tu destept si corect iar noi plebea asteptam cu lacrimi in ochi sa ne spui ce sa zicem. :D

Vadim
17th January 2005, 20:59
Eu nu iti inghit tie jignirile. Daca tu crezi ca vorbesti cu persoane virtuale si poti sa faci ce vrei fara probleme, te inseli. Ai timp sa citesti pe forum, ceea ce de obicei nu faci.

fia
17th January 2005, 22:29
Ce ai patit mai ieppy? Imi pare tare rau ca s-a ajuns la asta...
Probabil ca cele 5000+ posturi sunt de vina... :(, mai stii ca se zicea la Mesaje de hotar ca cei cu peste 5000 incep sa au probleme... O sa o las mai moale cu scrisul pe forum, nu de alta dar imi e ca ajung si eu la 5000 si tare imi e frica....

Parerea mea este ca Vadim a gresit in multe locuri si tu ai gresit un pic... as vrea ca de maine cand iti expira ban-ul sa reinter totul in normal, DAR sunt convins ca nu se va intampla asa!

Daca ajuta la ceva, sa stiti ca ridic si eu mana.

desdemona
17th January 2005, 22:55
Si mie imi pare rau ca s-a ajuns la situatia asta. Cu totii gresim, important este sa putem trece mai departe. De multe ori insa, situatiile treneaza pentru ca suntem mult prea ocupati sa despicam firul in patru, in loc sa vedem ce poate fi facut in sensul restabilirii unei oarecare normalitati.
Ca sa-l citez pe fia, ca s-a intamplat sa am post-ul lui in fata ochilor: ajuta la ceva daca ridic si eu mana?

Vadim
17th January 2005, 23:54
Nu e nici o problema, nimic tragic. Un ban de o zi face bine la sanatate. Daca se invata ceva din el, atunci este un sut inainte. Sa speram ca asa va fi.

ieppy
18th January 2005, 01:30
Adica tu mi-ai dat mie un sut? :D Esti doar o biata persoana care se crede importnata. O sa iti treaca. :D

EDMOND_
18th January 2005, 02:19
Gata , mai, relax....duceti-va amandoi la culcare si discutam maine. Ganditi-va si la forum, lasati orgoliul deoparte. La culcare, poate noaptea este un sfetnic bun pentru toti...

inter
18th January 2005, 03:05
ieppy ... gata hai ca o rezolvam maine pe ym ....( ete vadime ca schimbai pm-ul :D:D:D)

bog_tom
18th January 2005, 07:57
Ieppy, am scris eu pe forum mai demult ca femeile care fac cea mai buna felatie deschid bine gura.

Ia zi-mi acum, dupa ce citesti asta: deschizi gura? E numai o modalitate care permite prin omisiune sa spuna ca faci felatie. Insa este o jignire, la fel ca si rationamentul facut de tine ca "prostii ridica mina" si intrebarea pe care mi-o pui de trei ori pe zi, daca "ridic mina". Hai las-o jos ca macane, iobage. O data, de doua ori e gluma. Dupa aia nu mai e.
Iobage, deschizi gura? Daca deschizi gura, ridic si eu mina.
Scuze, iobage, trebuia sa spun "te rog frumos sa nu ma mai faci prost". Insa trebuia sa ridici mina ca nu ai inteles. Asta pentru ca esti baiat destept. Si acum te intreb pentru ultima oara, ca vad ca nu raspunzi: deschizi bine gura?

Sper ca ai inteles ce vreau sa spun si ca a pune intrebari timpite si aparent "glumete", cind de fapt ascund in spate jigniri, nu este o manevra corecta, desi publicul spectator este in extaz. Vad ca si EDMOND_ evita sa raspunda la intrebarea daca ridica mina sau nu? EDMOND_, daca te-ai bagat aici te rog sa raspunzi la intrebarea asta. Ce, nu stii de gluma?
o gluma de cea mai joasa speta ca sa nu zic PENALA :rosu: :rosu: :rosu: in mod normal ar fi trebuit sa primesti un ban penru cel putin o zi !


da dom'le eu sunt de vina ce mai atata tura-vura... ca urmare, propun sa impart banul cu ieppy... 12 ore el, 12 ore eu :D... iau eu tura de noapte...

eu am venit cu ideea si am si reconstuit firul epic... unde semnez?

@vadim: ai aflat si cine a fost acel 'nu stiu cine'
eu am vorbit serios cu banul... si vad ca si tu ai vorbit serios cu cenzura... ai interzis si drepturile de citire ale userilor pe valea plangerii... ai sters toate mesajele celor care nu erau moderatori... ei nu ridica mana destul de sus de nu-si pot da cu parerea?...
mi se pare o decizie aiurea asta cu interzicerea scrierilor pe valea plangerii.. de multe ori userii sunt mai informati decat moderatorii intr-o anumita privinta... mde.
si eu pot sa iti tin de urat noaptea...


Da-mi te rog si mie un ban de o zi.....vad ca dupa PM-uri devine la moda ban-ul de o zi .... O sa consideram foarte sic sa luam ban de o zi. Astept si alti moderatori si utilizatori care vor sa fie la moda. Va rog sa va inscrieti pe lista...
Nu mai scriu aici, ca se pare ca nu sunt pe lista celor care au voie sa scrie aici...
Mai vrea cineva ban ?ma gandesc ca ar fi o idee buna ca toti moderatorii sa ceara sa fie banati pentru cel putin o zi ca semn de protest fata de aceste masuri "de fortza" luate de Vadim !


Cocomic, m-am saturat de oameni care nu citesc. In ultimele zile au inceput chiar sa imi faca sila. Am spus ca userii nu mai pot posta aici, pentru ca experienta arata ca posteaza numai cei care cauta scandal, nu constructiv. Userii pot insa citi...

Stii cum o sa fac de acum? O sa dau direct banurile. Stii de ce? Pentru ca prea multa democratie strica si este prost inteleasa. Injura unul, poc ban. Jigneste unul, ban. Si pa cu toate scandalurile. Am facut listea neagra si valea plingerii tocmai pentru a da dreptul la exprimare, insa este extrem de prost inteleasa si folosita.
te-ai saturat ? "felatie" ? sila ? cenzura pt utilizatorii normali de pe forum ? eu zic ca ar trebui sa iti faci singur un proces de constiinta si sa-ti ceri scuze. vorbesc f. serios. situatia de fata e chiar regretabila.


Am sters la gramada tot ce nu era scris de moderatori. Ieppy, incerci sa ne convingi ca vrei si poti reveni mai repede?de ce ? ceilalti nu se mai pot exprima liber pe forum (chiar si pe VP) ? chiar nu inteleg... ce se intampla ? :o:

ieppy
18th January 2005, 09:58
Mi-a ajuns un exemplu, am invatat din el, asa ca a doua oara am facut ca lucrurile sa fie mai calme. La urma urmei moderatorii decid daca membrii banati revin sau nu, iar cei pusi pe harta sint opriti si nu sint lasati sa degenereze discutia.

dixit Vadim.


Pai atunci hai sa facem poll vadime pe RA. Sa vedem cati cred ca am fost banat corect. te tine?

iulian
18th January 2005, 10:08
ieppy...este un asemenea poll...o sa-l vezi si tu repede :)

ieppy
18th January 2005, 10:14
aha, mai astept. :D

EDMOND_
18th January 2005, 10:17
Ieppy, gata mai, vorbim pe RA, nu are rost sa continuati.

ieppy
18th January 2005, 10:23
Pai eu nu continui, dar credeam ca o sa fiu liber deja si nu raman detinut politic. :D

ieppy
18th January 2005, 10:29
Gata eu am terminat. :)

EDMOND_
18th January 2005, 10:37
Ok, vorbim diseara. Vii si ne impartasesti din experienta de detinut politic..Sa stim cum ne comportam , daca ajungem vreodata pe acolo.

Ultras
18th January 2005, 10:45
Stupize, stupize... :mda:

ieppy
18th January 2005, 15:03
Mai e putin si o sa fiu liber. :D Incepe deja sa se simte tensiunea? :D

fia
18th January 2005, 15:05
Tu nu stii cum... Te asteapta lumea!

ieppy
18th January 2005, 15:06
mde. :D M-ati lasat cam singur aici. Nu imi tine nimeni de urat. :)

Vadim
18th January 2005, 15:14
Iti tin eu de urit... :)

Edgar
18th January 2005, 15:14
Hai ca nu mai e mult. :)

ieppy
18th January 2005, 15:16
Chiar asa vadime? Bine. :) frumos din partea ta. :)

Nu mai e mult dar deja ma mananca degetele. :D

Maximus
18th January 2005, 15:16
Ieppy, sa vezi de ce dai pe RA...Te treci singur in ban :)

Vadim
18th January 2005, 15:17
Hai ca mai e o ora, nu mai e mult... Cam cit faci de la Bucuresti la Praga cu avionul, o nimica toata... Sitem toti alaturi de tine, ai trecut cu bine acest eveniment nefericit...

ieppy
18th January 2005, 15:18
Am avut un sneak preview. :) Sunt magulit peste masura. :)

Vadime, sa nu exageram. :)

iulian
18th January 2005, 15:18
42 de min

Vadim
18th January 2005, 15:19
Sper ca Ieppy a avut putin timp sa mai citeasta unele lucruri, iar cind va reveni sa intre si pe RA sa mai citeasca si altele... 40 de minute, nici o repriza de fotbal...

ieppy
18th January 2005, 15:21
Nu am avut timp pentru ca am fost la doctor. Sunt aici Vadime, nu vorbi de mine la persoana a treia.

Edgar
18th January 2005, 15:22
Ia si invata si tu ... esti in sesiune? Eu am avut un examen dimineata. :)

Vadim
18th January 2005, 15:22
Si esti bine? Daca stiam ca ai probleme medicale, nu ma lasa inima sa iti dau ban chiar daca ai vorbit urit cu mine... La urma urmei, sanatatea e mai importanta decit toate si daca ai fost la doctor nu e bine sa ai si alte probleme.

ieppy
18th January 2005, 15:24
lasa Vadime, ca nu mor eu de ban. :D

edgar, 4 saptamana viitoare. :D

desdemona
18th January 2005, 15:25
Hai ca iti tin si eu de urat, ieppy :)

ieppy
18th January 2005, 15:27
thank you darling. :) Pe tine oricum contez. :)

Edgar
18th January 2005, 15:27
Vezi ieppy, ar fi frumos sa votezi pentru desdemona, are o inima mare, de parca ar fi de la Crucea Rosie. :)

ieppy
18th January 2005, 15:29
Am votat-o deja. :) stie ea mai bine. :)

Vadim
18th January 2005, 15:30
Ieppy, te-am facut erou si tu imi reprosezi... Nu prea le ai cu strategiile de mani****re. Tine minte: acum esti erou, te intorci ca un invingator!

ieppy
18th January 2005, 15:34
Vadime, eu nu am vrut sa fiu nici erou nici martir, nimic. Sunt la fel de bun prieten cu oamenii acre imi sunt prieteni ca si inainte. Nu am crescut in ochii nimanui prin banul asta. Singura chestie e ca nici nu am scazut.

Vadim
18th January 2005, 15:35
Ai crescut, iti spun eu sigur. Facem si poll daca nu ma crezi.

EDMOND_
18th January 2005, 15:36
mde. :D M-ati lasat cam singur aici. Nu imi tine nimeni de urat. :)

Bey, nu mai plange atat ca stergi impresia buna..... rezista stoic, pana in ultima secunda, nu te preda.....

uite iti dau vesti din afara ...ne pregatim sa'l transferam pe Baltoi...ce zici , este o mutare buna? :drak:

ieppy
18th January 2005, 15:39
ete nah. Deveniti satelitul nostru? :D Din nou? :D

Daca zici tu vadime asa o fi impresia ta. :)

Vadim
18th January 2005, 15:41
Facem pariu. Fa poll. Oricum, totul a vrut sa fie o gluma, dar care apoi s-a transformat in ceva serios din ambele sensuri.

EDMOND_
18th January 2005, 15:42
Neh,ca astia semneaza pe trei ani..si abia asteapta sa va intalneasca. Netoiu este in alta parte, aveti alt satelit.....

ieppy
18th January 2005, 15:42
Lasa poll-urile. M-am saturat. vrei sa imi faci un bine. Voteaza-ma la mister ols. :D

De acord cu restul.

ieppy
18th January 2005, 15:43
Edmonde, atunci e de naspa. Dar poate inseamna ca ne dati si voi jucatori la nevoie. Un Plesan ceva. :D

Edgar
18th January 2005, 15:54
Sau un Dinel Staicu. Pentru conducere. :)

Vadim
18th January 2005, 15:55
Avind in vedere ca cele 24 de ore au expirat, cred ca ne putem vedea pe forum. :)