PDA

View Full Version : Fantasy question :



StephonTrue 15
15th November 2006, 10:57
As vrea si niste pareri ca sa se lamureasca irimus. Mi se pare amuzant ca lui i se pare un trade chiar foarte bun pt cel care da wade sau melo.

Busta
15th November 2006, 11:07
am votat no way ... de altfel a incercat tradeul asta si cu mine pt JO ... dar am platit cu "sange" block-urile lui Jo si nu pleaca usor de la mine :drak:

Zabriskie
15th November 2006, 11:11
era o situatie mai speciala. roby nu avea decat un pivot, plus ca mai avea in echipa specimele ca songaila sau garbajosa care fie joaca 5 min fie nu joaca deloc.din cate stiu eu atunci cand a propus irimus tradeul nene nu era accidentat...

KwisatzHaderach
15th November 2006, 22:59
nu as face un astfel de trade pentru ca "the X-factor" e prea important aici

Irimus
16th November 2006, 11:04
intrebare de baraj: Ati da 5 jucatori pt unul?

@stephon:
1.il dadeai pe wade pe rasheed care in curand are 15 tehnice si va tot sta cate un meci+turcu ala?
multumesc ca imi porti de grija..esti foarte dragut...iti dai seama daca marbury e atat de bou, cretin, magar,prost....ce om tre sa fii ca sa-ti pui id de mess cu porecla lui :happy :happy :happy :happy :happy

2.ce legatura are Wade cu tradul meu?am pomenit eu vreodata de wade? m-am interesat eu vreodata de wade? wade e peste carmelo

3.ma bucur sa vad ca te zvarcolesti noaptea in pat de grija mea...cred ca e rau sa te manace in fund si sa nu te poti scarpina

@busta:nu confunda marbury+nene cu marbury+kaman...nu e tot una...marbury+kaman...well cred ca tradul asta daca tu l-ai fii acceptat mi-ar fii fost si mie permis sa-l fac
@zabri:tenx man ca macar tu te-ai obosit sa vezi ca songalia era mort si ca copilu avea la cine sa dea drop

btw am votat si eu no way...pt ca tradul mi se pare o porcarie..nush ce fel de om ar putea sa propuna un astfel de trade :happy :happy

va dau exemeple de traduri muuuuult mai haioase care au sosit pe adresa mea daca vreti(sau pe adresa lui sharkie...zi-le rechinule ce traduri ti se propun)

scuzati limbajul dar vad ca altii au cu totul alte preocupari decat propria lor echipa....pana la urma nu vad cu ce-l priveste tradul asta pe StefanAdevarCincisprezece

StephonTrue 15
17th November 2006, 15:42
@stephon:
1.il dadeai pe wade pe rasheed care in curand are 15 tehnice si va tot sta cate un meci+turcu ala?multumesc ca imi porti de grija..esti foarte dragut...iti dai seama daca marbury e atat de bou, cretin, magar,prost....ce om tre sa fii ca sa-ti pui id de mess cu porecla lui :happy :happy :happy :happy :happy

2.ce legatura are Wade cu tradul meu?am pomenit eu vreodata de wade? m-am interesat eu vreodata de wade? wade e peste carmelo

3.ma bucur sa vad ca te zvarcolesti noaptea in pat de grija mea...cred ca e rau sa te manace in fund si sa nu te poti scarpina


btw am votat si eu no way...pt ca tradul mi se pare o porcarie..nush ce fel de om ar putea sa propuna un astfel de trade :happy :happy



From: Zeke is the best GM
Nov 13 3:15pm Stephon Marbury (NY - PG)
Nene Hilario (Den - PF,C)

To: Project X Ballers
Nov 13 3:15pm Carmelo Anthony (Den - SF)
Trade (vetoed)

ba baiatule esti terminat ...cum adik ce fel de om ar putea sa propuna astfel de trade ????? ai uitat ca TU l`ai propus ?
1. ce treaba am eu cu wade si rashhed ca nu am inteles..
2. de unde stii tu ma ? ai fost la o bere cu el ?
3. ma zvarcolesc in pat de grija ta pt ca sunt o persoana la care i se face mila usor de oamenii prosti

si iata si mesajul tau in care pomenesti de wade si in care zici de trade, daca ai uitat :headbang:
"mda....BRAVO BRAVO!!! Tradul lui Wade e dovada suprema a nesimtirii unora!!! Vin si tin teorii despre viata despre traduri mizerabile si propun sanctiuni ca pe urma sa faca hotii mai mari!!! marbury+nene nu era cu nimic mai unfair decat rasheed+turkoglo pt wade.....insa din pacate unora li se permite"

Irimus
17th November 2006, 15:57
scuze, eu nu am jicnit pana acu pe nimei dar...fara suparare...ESTI PROST!!!

chestia cu ce fel de om era o ironie..intelegi? IRONIE!!! Adica ma cacam pe mine de ras de cat poti fii de prost incat sa creezi un asemena thread-deci...du-te si te culca

"marbury+nene nu era cu nimic mai unfair decat rasheed+turkoglo pt wade.....insa din pacate unora li se permite"

unde zice in asta ca am oferit eu marbruy+nene pt wade? zi ma ...ma referam la tradul marbury+nene care ere deja bine cunoscut datorita mediatizarii facute de tine