PDA

View Full Version : Asteptari 2003



Valer
12th November 2002, 19:27
Schimbari de regualment, dar nu si de desfasurare a campionatului. Nu vad ceva deosebit pentru 2003. Schumacher va rupe iar lantzul... Va propun un vot. Eu zic "Da".

Nightclaw
6th March 2003, 02:38
Am votat "nu" doar ca sa fiu Gica Contra.
Raspunsul la intrebare este arhicunoscut. (din pacate)
:yeah:

cheloo
6th March 2003, 17:55
cred ca va domina dar nu in stilul 2002. diferenta va fi mult mai mica. si cine stie ce surprize pot aparea ?

Vadim
6th March 2003, 18:29
Schumacher o sa inceapa de pe locul 15 al grilei si o sa termine pe 1. O sa fie si mai si fata de anul trecut.

cheloo
6th March 2003, 18:57
n-as fi asa sigur. poate Montoya va sti sa nu mai 'rupa' motorul ca pana acum . in plus si Raikonen promite.

kutzu
7th March 2003, 20:40
Cel putzin pana pe la mijlocul campionatului nu vad cine lear putea face fatza celor de la Ferrari, deshi miash dori enorm de mult, dar...
Macar sa speram ca daca nu iar anul asta o sa ashteptam sa mai vedem cate un duel pentru locul doi, daca o sa fie la fel ca anul trecut o sa ne plictisim in continuare cat eo ora jumate in ashteptarea unei depashiri frumoase.
Poate cu noile schimbari de regulament o sa avem macar inceputurile de cursa mai palpitante shi no sal vedem pe Shumi cum calca acceleratzia shi se duce de unu singur shi restu se chinuie sa nu fie depashitzi ca cate un tur doua de Shumi.
Mie cel putzin mi dor de cursele de F1 de acum catziva ani, dar sa speram ca in curand vom mai avea placerea sa vedem ceva asemanator cu ce era pe vremuri.