PDA

View Full Version : Etapa 18: Dinamo - Astra Ploieºti 2-2



Denis
28th November 2010, 14:48
Sambata, 4 Decembrie
Ora: 20:30
Digi Sport
Discutii inainte si dupa meci, aici.

delaoltenia
28th November 2010, 20:20
doi...

Leo
30th November 2010, 20:40
Batem.

cip
1st December 2010, 07:32
Batem.
iar? :shocked:
:D

Leo
1st December 2010, 07:48
Din nou :D

cip
1st December 2010, 07:49
din tribune se va scanda anemic "de-mi-si-a",Falcosul va da vina pe suporteri la conferinta de presa si va promite ca drege situatia in pauza de iarna,chiar si fara Torje,intrucat si-a notat tot turul in caiet cu ceea ce are de facut...
x cu egalare Dinamo din penalty spre final...

Leo
1st December 2010, 08:04
Modifica repede pana mai ai timp. Iti dau un pont gratis.
Scor final 4-1. Nici un penalty.
SUCCES GARANTAT.
:ok:

six
1st December 2010, 18:19
2 solist:drak:

Leo
1st December 2010, 18:28
Fara emotii!

dble13
2nd December 2010, 13:42
Doi

Gabri3l
2nd December 2010, 13:44
1 solist

Hingherul
3rd December 2010, 00:10
bine ca se joaca meciul in groapa. veniti ba cainilor sa platiti lumina!!!!!

aLLiin
3rd December 2010, 00:24
egal se va termina...

delaoltenia
4th December 2010, 00:00
Ma lasi,aia vor lua bataie. :D

six
4th December 2010, 08:01
Fara emotii! cu emotii :D

Hingherul
4th December 2010, 13:32
Situatie CRITICA la Dinamo! Numai 4 bilete vandute cu Astra intr-o zi!

rusine ma, voi asa credeti ca se plateste lumina?

Aurel.D
4th December 2010, 14:43
Ce ai ma, te-a lovit prea tare ploaia in cap? :o:

Hingherul
4th December 2010, 14:47
http://www.sport.ro/liga-1/situatie-critica-la-dinamo-numai-4-bilete-vandute-cu-astra.html

asa zice aici.

Denis
4th December 2010, 15:37
Ha, ha, tribune goale. :D

Oricum, Dinamo se va impune.

Elgorriaga
4th December 2010, 16:09
I-am vãzut pe astrali cum se destindeau azi dimineaþã în IDM ... unii din ei bãgau niºte trickshoturi la biliard de te durea capul. Cred totuºi cã la fotbal n-o sã le iasã aceleaºi ºmecherii ... :D

Vandam
4th December 2010, 19:59
Fara emotii!

Fara emotii X :):D

Lordul
4th December 2010, 20:00
7-0 le dam

YoYoyOi
4th December 2010, 20:33
Cica doar 90 de bilete s-au vandut.... si echipele care joaca pe teren propriu in alte orase vand mai multe bilete decat iubita asta de echipa :happy

Oricum, vreme de tot kktul... cred ca si meciul va fi la fel.

TaciAcolo
4th December 2010, 20:34
În prima zi s-au vândut 4 bilete, vineri 46, iar azi 40.:yeah:

*Coco*
4th December 2010, 20:36
Un link ?

YoYoyOi
4th December 2010, 20:40
n-ai nevoie de link, ca n-ai ce vedea :D

Si camerele TV sunt pline de apa.

Vandam
4th December 2010, 21:09
În prima zi s-au vândut 4 bilete, vineri 46, iar azi 40.:yeah:

Cat costa biletul ?? Sa vedem daca Borcea are mai mare avantaj din vanzarea celor 90 de bilete decat din vanzarea de butelii :happy:happy:happy

YoYoyOi
4th December 2010, 21:15
In orice caz, n-are avantaj pe tabela :D

Vandam
4th December 2010, 21:16
0-2. Face oare Astra scorul campionatului ???

*Coco*
4th December 2010, 21:17
Astia din ce episod al serialului Prostii prostilor fac parte ? :))

Telespan
4th December 2010, 21:17
Un link ?
www.12tv.ro
Revine Dinamo?

Grinco
4th December 2010, 21:18
Episodul 90:D

Denis
4th December 2010, 21:18
7-0 le dam

Cred ca luati 7-0. :cry: Ce treaba! :D

Hingherul
4th December 2010, 21:19
:happy:happy:happy:happy
ce fac ma rasii? o iau dosnic pe bune sau cineva a pariat pe 0-2 la pauza? :D

Lordul
4th December 2010, 21:21
dam 4 in repriza secunda...

Hingherul
4th December 2010, 21:23
dati pe dracu. inca 2-3 meciuri si ramaneti in bezna apoi vine inevitabil....DESFIINTAREA! :D

SwedishMafia
4th December 2010, 21:25
o fi jucat borcica la pariuri...:mda: cam mari pariori astia de la dinamo.

Hingherul
4th December 2010, 21:36
ce misto se aude in boxe in groapa: "fie vreme buna, fie vreme rea, catei pana la moarte si dincolo de ea....."
e vreme foarte urata acum si sunt vreo 200 de catei in groapa. astia sunteti toti ma? ce dracu, faceti si spartanii de ras :D


chiar, nu ca ar avea legatura cu umilinta care e acum pe teren dar porcica e tot la miami? :D
2-0 asta ma face sa cred ca nu e in tara

Trim0b
4th December 2010, 21:43
presimt un 3-2 pentru ploiesteni

Hingherul
4th December 2010, 21:48
hai ca recupereaza milogii....

ce delir in tribune, cata bucurie, ce seara de sarbatoare :happy

Vandam
4th December 2010, 21:48
Hai ca penalty a fost, nimic de comentat.

Hingherul
4th December 2010, 21:50
vedem acusi daca 2-0 ala a fost pentru pariuri!

se pare ca da si sunt de inteles. au utilitati de platit

Vandam
4th December 2010, 21:52
Se vede mana lu Andone :cry:

Telespan
4th December 2010, 21:52
Se stie ,Dinamo cistiga..:rosu:

Lordul
4th December 2010, 21:57
deja e 2-2 e doar o chestiune de timp pana vine golul 3

Hingherul
4th December 2010, 22:06
ai dreptate Lordule. acum ne-am convins si noi. probabil o sa vina pe final pentru mai mult dramatism si realism :D

Lordul
4th December 2010, 22:16
ocazie mare a lui Danciulescu

Trim0b
4th December 2010, 22:17
ocazie mare a lui Danciulescu

lasa ocaziile
golurile alea 4 cand vin?

Vandam
4th December 2010, 22:17
Mai multe bannere decat cetateni in "stadion". :cry:

Lordul
4th December 2010, 22:19
pai mai trebuie un gol ca sa castigam

Lordul
4th December 2010, 22:24
oricum teren dificl...iar in repriza a doua Astra a stat numai cu curu-n poarta

Trim0b
4th December 2010, 22:24
2-2

Hingherul
4th December 2010, 22:27
muci cateii. nu au castigat meciul dar sigur au facut rost de bani pentru lumina.
DESFIINTAREA!!!!

Leo
4th December 2010, 22:37
Dupa voi, popandaule. Nici becali nu sta mai bine. Desfiintarea!

Hingherul
4th December 2010, 22:40
popandai e un termen folosit pentru bulangii. ti-am zis sa pastrezi decenta si sa nu folosesti pe forum termenii pe care ii folosesti cu spartanii din galerie!

Leo
4th December 2010, 22:43
Te-ai caracterizat perfect.

Asta e valoarea lui Dinamo in acest moment.
Dragomire, cu ce te ajuta ba jucarea in avans a celor 2 etape? Sa faci jocurile CFRului?

Hingherul
4th December 2010, 22:47
vai, ce cuvinte alese pentru o doamna. nu vreau sa te dezamagesc dar nu toti care te refuza sunt "popandai".
desii.....pare o alternativa mai buna :D

J.Bond
4th December 2010, 22:50
Fara emotii X :):D

Good one!:ok:

PS Cristiane drage, hai ca te-am prins p'acilea vaz ca dincolo sterge cu radiera "moderatorul" ala politruc frustratel. Ia zi-ne, ai suferit cumva vreo trauma virtuala in trecut pe forum de ti-ai tras o clona cu numele Vandam?:D

J.Bond
4th December 2010, 22:57
muci cateii. nu au castigat meciul dar sigur au facut rost de bani pentru lumina.
DESFIINTAREA!!!!

Hing, vrei sa spui ca iar au facut rost de bani din pariuri?:D Nu prea cred de data asta.;) La cum s-a jucat, putea castiga oricare.

Vandam
4th December 2010, 22:59
Good one!:ok:

PS Cristiane drage, hai ca te-am prins p'acilea vaz ca dincolo sterge cu radiera "moderatorul" ala politruc frustratel. Ia zi-ne, ai suferit cumva vreo trauma virtuala in trecut pe forum de ti-ai tras o clona cu numele Vandam?:D

Ti-am explicat pe privat despre "revenire".

Legat de pronostic :D Parca simteam ca egal se termina.

nayram
4th December 2010, 23:00
90 de spectatori:happy:happy:happy:happy. Astia or sa ajunga sa joace cu portile inchise fiecare meci:lol:

Hingherul
4th December 2010, 23:02
or sa ajunga pe dracu. raman fara lumina curand :D
si cand te gandesti ca vor sa joace si pe noul stadion national.... :happy:happy:happy

J.Bond
4th December 2010, 23:05
Vandame,

Ok, am inteles!
PS Ai facut o miscare buna, chiar aveam de gand sa merg si mai departe. :cya:

Elgorriaga
4th December 2010, 23:11
Deci e absolut excepțional sã mã uit la post-urile lui maryan inversatu și ale hingherului obosit, și sã vãd "This message is hidden because XXX is on your ignore list". Voi mai stați de vorbã cu asemenea specimene?

Cît despre meci, a fost surprinzãtor de bun fațã de condițiile de joc. Doar arbitrul nu prea distinbea exact faulturile de contactele normale :D și asta în ambele sensuri. Și, decît nimic, e bun și un punct ...

Hingherul
4th December 2010, 23:12
uite ma ca se intorc spartanii de la meci cu pareri de la fata locului :D
o sa avem norc sa scapam de rusinea romaniei anul viitor?

Uncle Ben
5th December 2010, 00:06
uite ma ca se intorc spartanii de la meci cu pareri de la fata locului :D
o sa avem norc sa scapam de rusinea romaniei anul viitor?
Bine ca esti tu nelipsit de la meciurile din Ghencea! Tu si cu "perversul" (nu ca n-ati fi asa majoritatea)...
Iar simti ca traiesti -doar a jucat Dinamo-, dar nush' cum se face ca atunci cand ii urmaresti pe carlanii lui nea Gigi, parca iti ia cineva aerul!

Grinco
5th December 2010, 00:06
Hai ba, ca, daca au pus 2/X la pariuri, vor avea bani sa-si impodobeasca statuia aia din fata "stadionului" cu luminite de Craciun

Leo
5th December 2010, 00:18
Ce sa zic, conduci cu 3-1 si termini 3-3, in zi aniversara pt club. Tu ce ai pus la pariuri? 1?

Uncle Ben
5th December 2010, 00:18
Si ce, Grinco: esti ...contra? :D

aLLiin
5th December 2010, 00:34
Leo,de ce crezi ca cfr este avantajata de jucarea acestor 2 etape?chiar clujenii cereau sa nu se mai joace...

Hingherul
5th December 2010, 00:36
dau si ei vina pe cine gasesc. crezi ca ei nu sunt constienti ca sunt bataia de joc a Romaniei? HAI DRACU O DATA CU DESFIINTAREA AIA CA RESPIRATI DEGEABA AERUL LIGII!

Vandam
5th December 2010, 00:38
Cred ca daca ne uitam pe sectiune la dinamo sunt cu mult mai multi la prezentare decat au fost platitori azi :cry:

Grinco
5th December 2010, 00:51
Si ce, Grinco: esti ...contra? :D

Nu, sunt Luci :D
Leo, nu ti-ai gasit echipa buna de care sa faci misto in legatura cu rasturnarile de scor

Denis
5th December 2010, 01:12
Cred ca a strans threadul asta mai multe postari decat a stras Dinamo spectatori. :D

Aurel.D
5th December 2010, 01:13
Hingheru, zi ce a facut steaua in ultimii 5 ani in meciurile cu echipa asta pe care o tot condamni! Ataca cu argumente nu cu isterii!
Dar la cat fotbal stii tu...

Duba
5th December 2010, 08:52
Hingheru, zi ce a facut steaua in ultimii 5 ani in meciurile cu echipa asta pe care o tot condamni! Ataca cu argumente nu cu isterii!
Dar la cat fotbal stii tu...

Militiene, daca avea Steaua arbirajele voastre, respectiv ale lui Corpodean si Avram, in primul rand, dar si norocul vostru porcesc in egalurile de acum 2 ani, cand v-am rupt barele si v-am dominat 3/4 din meci, cu precadere in fosta groapa de gunoi a Bucurestiului, cu siguranta nu mai *** atata.
Tin sa-ti reamintesc ca in ciuda fptului ca ne-ati batut de 2 ori in campionatul trecut, am terminat cu 9 puncte in fata voastra. Iti mai amintesc ca in Europa, tot in ultimii 5 ani, ati fost, ca intotdeauna, de tot ***.

SwedishMafia
5th December 2010, 10:11
Vad ca toti dinamovistii au fost la meci!Augh,augh!Spartanii mei!:lol:

Leo
5th December 2010, 10:51
Tristilor, arbitrii au tras cu voi, ca de fiecare data. Trei cartonase rosii si abia au inscris in prelungiri si cu cine, cu o retrogradata. Vai de capul vostru. Un ex de care mi-am amintit, mai vreti si altele? DESFIINTAREA!

Grinco, nu te lua de Dinamo, Poli a fost catastrofala ieri. Deci gura mica.

Denis
5th December 2010, 10:55
Ati jucat bine mai, ati luat un punct. :D

Leo
5th December 2010, 10:56
Ai vazut meciul?

SwedishMafia
5th December 2010, 10:59
dacine: ce esti asa inversunat?:D ai fost printre cei 90 de fani dinamovisti?:D restu pana la 300,cred ca erau undeva la firma de catering.borcica tot la amanta din miami?:D

Denis
5th December 2010, 11:03
Ai vazut meciul?

Nu pe tot, dar ati reusit sa scoate-ti un egal. :P Bravo! :D

Leo
5th December 2010, 11:07
dacine: ce esti asa inversunat?:D ai fost printre cei 90 de fani dinamovisti?:D restu pana la 300,cred ca erau undeva la firma de catering.borcica tot la amanta din miami?:D

Nu te fute pe tine grija mea. Esti invidios pe borcea? Pe tine nu te tine buzunarul sau scula sa-ti tragi amanta?

Denis
5th December 2010, 11:10
Leo, nu te mai enerva. :P

Lordul
5th December 2010, 11:11
trebuia sa castigam...dar n-a fost sa fie....apararea e punctul nevralgic...trebuie adusi fundasi de valoare...nu *****uri gen Scarlatache , Rubio hmmm mai merge .......

SwedishMafia
5th December 2010, 11:12
eu zic sa te linistesti.serios:) as putea sa dau report pentru exprimarea ta de frustrat..insa te las cu limitele tale existentiale.asa,continua sa te manifesti cum iti vine la gura, ne arati ce persoana elevata esti.felicitari pentru rezultate.
nu prea vad dinamovisti comentand,la fel de putini ca cei prezenti la meci.:happy felicitari pentru punct.:D
ps sper ca nu iti cad balele de la nervi.la naiba,sa nu faci o criza de epilepsie..:|

Leo
5th December 2010, 11:28
La naiba stelistule.

Aurel.D
5th December 2010, 11:41
Militiene, daca avea Steaua arbirajele voastre, respectiv ale lui Corpodean si Avram, in primul rand, dar si norocul vostru porcesc in egalurile de acum 2 ani, cand v-am rupt barele si v-am dominat 3/4 din meci, cu precadere in fosta groapa de gunoi a Bucurestiului, cu siguranta nu mai *** atata.
Tin sa-ti reamintesc ca in ciuda fptului ca ne-ati batut de 2 ori in campionatul trecut, am terminat cu 9 puncte in fata voastra. Iti mai amintesc ca in Europa, tot in ultimii 5 ani, ati fost, ca intotdeauna, de tot ***.

Esti total pe dinafara, ca de bicei...In ultimii ani Dinamo a avut multe arbitraje nefavorabile...iar cu voi nu au fost probeleme, ce tot bagui acolo?.
Si apropo, cate suturi la poarta ati avut in meciul din Groapa camp. trecut?:D STII? Hai zi, ca sa iti faci Duminica buna! In turul asta ati avut cea mai buna ocazie sa ne bateti, dar tot n-ati facut-o! :) Asta arata cat de praf e steaua!

De 5 ani de zile steaua nu mai sperie pe nimeni, terminati numai pe 4-6 in capionat; ati fost in Europa dar ce ati facut? De la meciul cu Dinamo Kiev, 4 ani nu ati mai batut pe nimeni pana la Utrecht, ati facut doar figuratie! Va incalzeste asta? Donatori de puncte...:)
In urma cu 2 ani ati facut mai putine puncte in grupa EL (4) si decat Dinamo (6) :)...nu ca ar conta prea mult, dar asa, ca sa mai revii cu picioarele pe pamant!

De ani de zile steaua nu mai reprezinta mare lucru decat in imaginatia voastra, dar in rest.... de gura nu va intrece nimeni. Hai ca te-am bagat cam mult in seama...

Grinco
5th December 2010, 12:10
Grinco, nu te lua de Dinamo, Poli a fost catastrofala ieri. Deci gura mica.

Ma iau de Dinamo cat vreau, indiferent cat de jalnica e Poli la un moment dat. Nu sunt doua chestii care se exclud. Pana la urma, noi am castigat un punct in deplasare, voi ati pierdut doua acasa. "Gura mica" le zici puradeilor de la tine din bloc, OK?

Duba
5th December 2010, 12:17
@Aurel.D

Militiene, pe dinafara esti tu si toti suporterii fostei echipe a securitatii comuniste, dinamo.
Hai fa un exercitiu de memorie si adu-ti aminte cum Corpodean a eliminat 2 jucatori Stelei (Thereaux si Banel) total nejustificat, trecand cu vedere, faultul grosolan a lui Tames, cel putin de galben (era al doilea). A fost o hotie la drumul mare, pe care toata presa sportiva, si nu numai, a redat-o asa cum trebuia.
Avram jr., cu tata fost ********, a contribuit decisiv la ultima voastra victorie. N'doye iertat de al doilea galben la 0-0, la fel si Torje la inceputul reprizei a doua. Mai mult, a acordat un penalty extrem de usor la Apostol, din care ati egalat, apoi n-a dat unul extrem de clar la Ricardo Gomez, luat in brate si trantit. Aproape meci de meci, ati avut cel putin un jucator in plus pe teren in intalnirile directe, arbitrii de casa a lui Borcea facandu-si pe deplin datoria.

In Europa, ignorantule, trebuie sa-ti reamintesc, observ ca faci pe prostutul, ca an de an Steaua a adus cele mai multe puncte pt. Romania, inclusiv in ultimii 5 ani. Chiar si anul trecut, Steaua a adus 10 puncte, in timp ce voi, amaratilor v-ati facut de ras cu Galata, doar 7 bucati v-au dat, echipa pe care Steaua a eliminat-o cu un an mai inainte. Chair si in grupe, anul trecut, noi a facut 4 puncte, dupa 4 rezultate de egalitate si doua ingrangeri cu Fener, echipa cu un buget urias, peste 100 de milioane de euro, dintre care una, in urma unei greseli flagrante de arbitraj. Voi ati pierdut 4 si ati castigat 2, cu o echipa austriaca, care nu este nici la nivelul lui Serif Tiraspol.
Da, n-am castigat IN GRUPE, de la meciul de la Kiev. Ce uiti tu, insa, sa spui, este ca noi am castigat in toate tururile preliminarii, inclusiv pentru Liga Campionilor, in timp ce voi, napastuitilor de soarta,:D v-ati ***** pe voi cu Elfsborg, NEC sau Haiduc, toate in tururi preliminarii. Echipe de 2 bani care n-au realizat mai nimic dupa ce au trecut de gloabele din fosta groapa de gunoi a capitalei. Asta-i diferenta mai militiene. Noi aducem an de an cele mai multe puncte, voi va faceti an de an de ras in Europa.

Avion
5th December 2010, 12:24
http://i572.photobucket.com/albums/ss170/fairplayjay/YouMad.jpg

Hingherul
5th December 2010, 14:55
aurica, pai ce faci militiene imi stergi posturile cu dovada ca sunteti milogii ligii????
diversionist mic, esti si tu rusinat de furaciunile cateilor tai jalnici?

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/581/7946/7419235/1/untitled-3.jpg?width=620&height=589

HAI CU DESFIINTAREA CA RESPIRATI DEGEABA AERUL LIGII!!!

jonsnow
5th December 2010, 15:53
@Aurel.D

Militiene, pe dinafara esti tu si toti suporterii fostei echipe a securitatii comuniste, dinamo.
Hai fa un exercitiu de memorie si adu-ti aminte cum Corpodean a eliminat 2 jucatori Stelei (Thereaux si Banel) total nejustificat, trecand cu vedere, faultul grosolan a lui Tames, cel putin de galben (era al doilea). A fost o hotie la drumul mare, pe care toata presa sportiva, si nu numai, a redat-o asa cum trebuia.
Avram jr., cu tata fost ********, a contribuit decisiv la ultima voastra victorie. N'doye iertat de al doilea galben la 0-0, la fel si Torje la inceputul reprizei a doua. Mai mult, a acordat un penalty extrem de usor la Apostol, din care ati egalat, apoi n-a dat unul extrem de clar la Ricardo Gomez, luat in brate si trantit. Aproape meci de meci, ati avut cel putin un jucator in plus pe teren in intalnirile directe, arbitrii de casa a lui Borcea facandu-si pe deplin datoria.

In Europa, ignorantule, trebuie sa-ti reamintesc, observ ca faci pe prostutul, ca an de an Steaua a adus cele mai multe puncte pt. Romania, inclusiv in ultimii 5 ani. Chiar si anul trecut, Steaua a adus 10 puncte, in timp ce voi, amaratilor v-ati facut de ras cu Galata, doar 7 bucati v-au dat, echipa pe care Steaua a eliminat-o cu un an mai inainte. Chair si in grupe, anul trecut, noi a facut 4 puncte, dupa 4 rezultate de egalitate si doua ingrangeri cu Fener, echipa cu un buget urias, peste 100 de milioane de euro, dintre care una, in urma unei greseli flagrante de arbitraj. Voi ati pierdut 4 si ati castigat 2, cu o echipa austriaca, care nu este nici la nivelul lui Serif Tiraspol.
Da, n-am castigat IN GRUPE, de la meciul de la Kiev. Ce uiti tu, insa, sa spui, este ca noi am castigat in toate tururile preliminarii, inclusiv pentru Liga Campionilor, in timp ce voi, napastuitilor de soarta,:D v-ati ***** pe voi cu Elfsborg, NEC sau Haiduc, toate in tururi preliminarii. Echipe de 2 bani care n-au realizat mai nimic dupa ce au trecut de gloabele din fosta groapa de gunoi a capitalei. Asta-i diferenta mai militiene. Noi aducem an de an cele mai multe puncte, voi va faceti an de an de ras in Europa.

2010
47 Unirea Urziceni 10.0
49 Steaua Bucuresti 10.0
73 FC Timisoara 5.5
75 Dinamo Bucuresti 5.0
92 CFR Cluj 3.5
100 FC Vaslui 2.5
2009
62 CFR Cluj 6.0
67 Steaua Bucuresti 5.5
74 FC Vaslui UC 4.0
128 Rapid Bucuresti 1.0
128 Dinamo Bucuresti 1.0
128 Unirea Urziceni 1.0
177 FC Timisoara 0.0
2008
49 Steaua Bucuresti 7.5
97 Dinamo Bucuresti 2.5
103 Rapid Bucuresti 2.0
162 Otelul Galati 0.5
162 CFR Cluj 0.5
2007
27 Dinamo Bucuresti 12.5
35 Rapid Bucuresti 11.0
41 Steaua Bucuresti UC 10.5
2006
4 Steaua Bucuresti 23.0
5 Rapid Bucuresti 21.5
64 Dinamo Bucuresti UC 6.0

conform site-ul oficial al uefa, http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method3/ccoef2006.html
mai taci dracu de mosneag ca numai minciuni si mani****ri ca pe vremea epocii de aur faci, tu vorbesti de ********i dar cred ca esti cel mai bun din noi toti la asa ceva si asta pentru ca ti-ai petrecut toata viata ca membru de partid...
si totusi ditamai echipa care nu ne face NICIODATA de ras in cupele europene in ultimii 10 ani a adus la coeficientul Romaniei doar cu 10% mai mult decat echipa care ne face mereu de ras, in speta Dinamo...pentru o diferenta asa de mica aveti o gura foarte mare, mai taceti in plm toti si vedeti-va de fanul, pasunile si ciobanul voastru...
http://img151.imageshack.us/img151/6006/1321299271coeficient.jpg

SwedishMafia
5th December 2010, 16:35
si totusi ditamai echipa care nu ne face NICIODATA de ras in cupele europene in ultimii 10 ani a adus la coeficientul Romaniei doar cu 10% mai mult decat echipa care ne face mereu de ras, in speta Dinamo...pentru o diferenta asa de mica aveti o gura foarte mare, mai taceti in plm toti si vedeti-va de fanul, pasunile si ciobanul voastru...
http://img151.imageshack.us/img151/6006/1321299271coeficient.jpg

Totusi,31% din 7 echipe,eu zic ca-i bine.:D De meci nu zici nimic?:drak: jocul augh augh te-a lasat fara cuvinte?:D

jonsnow
5th December 2010, 17:01
Totusi,31% din 7 echipe,eu zic ca-i bine.:D De meci nu zici nimic?:drak: jocul augh augh te-a lasat fara cuvinte?:D

la fel cum 20.5 % din 7 echipe nu e de rasul oilor...nu zice nimeni ca e bine la ce pretentii sunt la Dinamo sa te scoata elfsborg sau nec, nu da bine la cv, dar plm nici nu se da nimeni chior in tara orbilor cum face mosneagul ala pe care il ajung din urma bolile batranetii...de meci ce plm e de zis ? singurul obiectiv e sa terminam in fata voastra :)..asta e mai usor de indeplinit decat o cupa europeana...si daca printr-o minune jucam cu voi la brasov si ne luam revansa pentru 89 eu ma declar cel mai fericit cu sezonul asta..nu poti avea alte pretentii la ce ametiti avem, jumatate joaca numai pentru ca ii baga jiovanii si vrea sa i vanda afara cealalta jumatate sunt tovarasii lui andone...nu merge asa...bine ca sunt toti in pat la ora 10 fmm !!!...si singurul fotbalist pe care il mai aveam nu mai joaca ca e petrecaret..bleah

Cipri
5th December 2010, 18:01
Selymes e un antrenor bun . Nu cred ca il mai prinde sezonul viitor la Astra ( poate chiar si anul viitor ) .

M.I.B.
5th December 2010, 18:16
Ma iau de Dinamo cat vreau, indiferent cat de jalnica e Poli la un moment dat. Nu sunt doua chestii care se exclud. Pana la urma, noi am castigat un punct in deplasare, voi ati pierdut doua acasa. "Gura mica" le zici puradeilor de la tine din bloc, OK?

Grinco,nu te enerva....;) nu are rost.