PDA

View Full Version : Steaua - FC Brasov (semifinala) 0-0 / 1-1



delaoltenia
26th November 2010, 15:42
20 aprilie 2011 (turul).
11 mai 2011 (returul).

St3phano
26th November 2010, 15:51
lejer :)

delaoltenia
26th November 2010, 15:52
Nu prea-i lejer.Mai sunt 5 luni,sa speram ca se va schimba in bine jocul nostru.

laurdog
26th November 2010, 15:53
Nasol, jucam finala cu ei pe stadionul lor.:evil:

St3phano
26th November 2010, 15:53
pana atunci brasovul cade pe ultimele locuri.
e mai lejer decat bistrita :D



Nasol, jucam finala cu ei pe stadionul lor.:evil:

pai ce, si finala mica se joaca tot acolo? :D

delaoltenia
26th November 2010, 16:03
Nici nu mai stiu cand am jucat ultima finala,ce sa mai zic de castigat. :D

laurdog
26th November 2010, 16:10
pai ce, si finala mica se joaca tot acolo? :D

Nu cred ca se joaca, dar puteti discuta cu Nae Manea sa o puneti de'un amical.:D

St3phano
26th November 2010, 16:12
Nu cred ca se joaca, dar puteti discuta cu Nae Manea sa o puneti de'un amical.:D

de la egal la egal?
nu avem timp si de amicale, dar daca vreti va strecuram si pe voi 15 minute asa pt public inainte de finala noastra. :D

aLLiin
26th November 2010, 16:47
Tinand ca este tur retur nu prea am emotii..dar vorbim pe atunci...

relansat
27th November 2010, 09:04
ce tragere convenabila. bistrita dinamo si steaua brasov. cei din fruntea fotbalului romanesc chiar nu si-au permis un steaua dinamo inca din semifinale. asta e, cupa este si asa o competitie facuta pentru cei mari.

delaoltenia
28th November 2010, 12:50
Tragere convenabila!!??
Tot atat de bine vom putea urmari o finala Bistrita-Brasov,Steaua si dinamo nu sunt favorite.

Grinco
10th December 2010, 18:19
E posibila o mega-surpriza aici. Adica sa bata Steaua:D

Shinnok
10th December 2010, 21:03
2-1 în tur, 1-1 în retur :D

Lordul
10th December 2010, 22:37
se califica Brasovul :ok:

NeK
2nd April 2011, 15:48
pana atunci brasovul cade pe ultimele locuri.
e mai lejer decat bistrita :D




pai ce, si finala mica se joaca tot acolo? :D

Uite ca ai luat tzapa... v-am aratat cum se joaca fotbal chiar pe terenul vostru.
Sper ca in semifinale, sa va mai dam o lectie de fotbal si de cum se sutine o echipa.

Radu
2nd April 2011, 15:49
Uite ca ai luat tzapa... v-am aratat cum se joaca fotbal chiar pe terenul vostru.
Sper ca in semifinale, sa va mai dam o lectie de fotbal si de cum se sutine o echipa.

Nek-ule,cred ca la meciul retur o sa fiti clar in inferioritate!

NeK
2nd April 2011, 15:54
Nek-ule,cred ca la meciul retur o sa fiti clar in inferioritate!

Mai vedem, daca ai observat articolul despre ilyes si mjlocasi/atacantii stelei...
Lucru care-mi ofera si mai multa incredere in echipa.


Si dupa cum bine stiti, daca venim cu rezultat pozitiv de la Brasov, suntem asi in a ne apara si a ataca pe contra-atac. Avem jucatori de banda foarte rapizi, atacantii sunt umpic mai greoi... dar cu siguranta facem fata stelei.

P1ka
2nd April 2011, 15:57
Stelistilor , scapati doar cu 3 ca si data trecuta macar ?

NeK , nicio grija , dupa returul pe Ghencea , Cartu va fi demis / va demisiona , daca va rezista pana atunci pe banca stelei.

NeK
2nd April 2011, 16:04
Stelistilor , scapati doar cu 3 ca si data trecuta macar ?

NeK , nicio grija , dupa returul pe Ghencea , Cartu va fi demis / va demisiona , daca va rezista pana atunci pe banca stelei.

Nu doresc raul nimanui... dar cel care va fi mai bun sa castige.
Sincer daca Steaua joaca mai frumos, si are mai multe actiuni de poarta ca FC Brasov, sper ca Steaua sa castige.
Dar daca meciul va fi echilibrat, sper ca arbitrul sa nu-si bage coada, iar meciul sa se decida pe teren.

In rest succes tuturor.

P1ka
2nd April 2011, 16:07
Nu doresc raul nimanui... dar cel care va fi mai bun sa castige.
Sincer daca Steaua joaca mai frumos, si are mai multe actiuni de poarta ca FC Brasov, sper ca Steaua sa castige.
Dar daca meciul va fi echilibrat, sper ca arbitrul sa nu-si bage coada, iar meciul sa se decida pe teren.

In rest succes tuturor.

Faza cu albitrii e mai greu , Becali strange bani inca de acum pentru acest meci.:rosu:
Eu oricum o sa fiu fan al Brasovului , nu ma intereseaza cine domina , ma intereseaza ca Steaua sa piarda , adica Brasovul sa castige.

NeK
2nd April 2011, 16:22
Faza cu albitrii e mai greu , Becali strange bani inca de acum pentru acest meci.:rosu:
Eu oricum o sa fiu fan al Brasovului , nu ma intereseaza cine domina , ma intereseaza ca Steaua sa piarda , adica Brasovul sa castige.

O mica atentionare, nu exista cuvantul ALBITRU... doar ARBITRU :)
Becali tot un cioban ramane, dar eu il felicit... macar il duce capu.
Este inteligent, dar totusi cam incult...

P1ka
2nd April 2011, 16:27
Becali tot un cioban ramane, dar eu il felicit... macar il duce capu.
Este inteligent, dar totusi cam incult...

Vad ce inteligent e ... da o gramada de bani pe o gramada de jucatori , care peste 3 lunii i da afara .

NORGEMAN
2nd April 2011, 18:57
Maaa returul se joaca la noi :cry:

emil_bv
2nd April 2011, 19:27
Si te-ai mira sa vezi juma' de stadion sa tina cu Steaua? Cum am vazut de atatea ori de altfel?

NORGEMAN
2nd April 2011, 22:07
Sa fim serios, nu o sa se intample asa ceva.

Radu
3rd April 2011, 16:25
Eu tot nu am raspuns la o intrebare...sa zicem ca Steaua trece de Brasov si Dinamo de Bistrita.Finala se va juca la Brasov...oare cum vor fi impartite bileele?Unde vor sta stelistii...dar dinamovistii?

NORGEMAN
5th April 2011, 01:42
Asta m-am tot intrebat si eu, dar de la un timp incerc sa imi induc singur ideea ca ne-au oferit special sansa de a organiza finala cupei acasa ca sa o putem castiga pentru prima oara aici, in stil mare :D

Elgorriaga
5th April 2011, 12:14
Eu tot nu am raspuns la o intrebare...sa zicem ca Steaua trece de Brasov si Dinamo de Bistrita.Finala se va juca la Brasov...oare cum vor fi impartite bileele?Unde vor sta stelistii...dar dinamovistii?

Steliștii pe Tractorul, dinamoviștii pe Municipal, iar finala pe Tineretului, care prezintă avantajul că orice "lumînare" poate fi doborîtă de U.M. antiaeriană din apropiere :))

NORGEMAN
5th April 2011, 15:33
Esti sigur ca dinamovistilor le ajunge Municipalul?:D

Radu
5th April 2011, 15:39
In orice caz,daca se ajunge la finala asta vor exista incidente!

Elgorriaga
5th April 2011, 15:39
De ce, au demolat stadionul, sau ce? parcă făcuseră nu știu ce mare tîrg de tip hipermarket p-acolo ... :D

NORGEMAN
5th April 2011, 22:41
Inca nu s-a ajuns asa departe, momentan e doar un teren gol pusca. :)

nickle 01
18th April 2011, 13:39
..cineva (viseaza) fuge dupa doi iepuri !si spera sa ii prinda pt.ca acum areTalismanul (Manicon)aducator de noroc!!...somn usor!!

delaoltenia
18th April 2011, 20:20
Cristian Balaj va conduce partida Steaua - FC Brasov.
Meciul va fi transmis de PROTV,ora 20:45.

veritaskiller
20th April 2011, 00:33
Acum 2 ani sferturi
Acum 1 an semifinala
Anul acesta cel putin FINALA!

E clar ca nu va mai fi la fel de usor ca in campionat insa dorinta noastra e peste a lor .
Toata presa vorbeste ca"toata lumea" isi doreste o finala steaua dinamo . care toata lumea ? Sa aleg intre presa de azi si cea de dinainte de 89 m-as gandi de 2 ori . Parca nici pe vremea aia nu se vorbea atat de Steaua . Parca nu mai exista alta echipa . De vreo 5 ani Steaua nu a mai castigat nimic dar in continuu numai de ei ...cand se scobesc in nas , cine ar putea veni ipotetic cine ar pelca .. SA INTELEAGA PRESA , NU MAI E CA ALTADATA ! EXISTA SI ALTE ECHIPE .. SI UNELE MULT MAI BUNE!

veritaskiller
20th April 2011, 00:47
Multi tin cu Steaua pentru ca "e cea mai buna echipa din Romania" , probabil asta e o problema a romanului de rand care avand atatea insatisfactii pe plan economic , probleme de familie , etc. isi gaseste refugiul in a fi cel mai bun undeva .. si el crede ca e respectat pentru asta .Desi el "tine " cu acea echipa , sustinerea e 0 .De aceea are cei mai multi "fani" in tara ..dar putini sunt fani adevarati (imi cer scuze pentru cei care cu adevarat tin la aceasta echipa si ii leaga ceva puternic) . De aceea trebuie sa retrogradeze si Steaua si Dinamo , ca sa isi cearna adevaratii suporteri , sa plece la drum nou ,sa-si gaseasca identitatea . Atunci veti vedea adevaratii lor suporteri .

Spre ex. la Brasov a existat o industrie cu uzine de mii de oameni . Acei oameni au fost adusi din mai multe colturi ale Romaniei , majoritatea din partea Moldovei . Multi si-au dedicat viata supravietuirii si nu au inteles spiritul acestui oras (nu ma refer aici numai la fotbal) . De aceea si in Brasov au fost multi stelisti(poate chiar mai sunt) dar spre ex. in cartierul Schei (cel mai vechi din Brasov) majoritatea sunt stegari .

LUPTA STEAGU!
FINALA!

NORGEMAN
20th April 2011, 00:56
Cu cine te certi?:D

veritaskiller
20th April 2011, 02:12
Cu cine te certi?:D

sincer .. nici eu nu stiu :D
dar tampesc cand deschid un site de sport sau o televiziune de sport :headbang:

Tyler Durden
20th April 2011, 20:38
Succes. Sper sa-i bateti pe bistriteni in finala cupei.:D

NORGEMAN
20th April 2011, 22:36
Se pare ca Bistrita nu vrea sa ajunga in finala. :)

Tyler Durden
20th April 2011, 23:22
Asta e, jucati singuri finala!:))

NORGEMAN
21st April 2011, 00:18
Nu e chiar de ras. Sunt periculosi rau dinamovistii :D

aLLiin
21st April 2011, 01:31
Cred ca steaua va transa calificarea inca de maine...

Leo
21st April 2011, 10:46
Nu conteaza cu cine jucam in finala, oricum castigam.

*Coco*
21st April 2011, 11:02
Baga si Brasovul rezervele ?:)

Radu
21st April 2011, 11:11
Cupa pentru mine e doar o chestiune de onoare,indiferent de problemele care sunt la club la ora actuala.La fel si meciul cu dinamo!

Vadim
21st April 2011, 22:27
A ratat cam mult Steaua azi.

YoNuTzz
21st April 2011, 22:40
steaua...petarde ca de obicei...

Tyler Durden
21st April 2011, 22:40
lejer :)

Uite cine se pricepe la fotbal. :D

*Coco*
21st April 2011, 22:44
Cea mai slaba echipa din istorie!!!

Roddicted
21st April 2011, 22:49
bila a aratat din nou cat de imbecil poate fi.Dupa o deviere buna a lui Maicon(care lui ii iesea din 5 incercari) se foloseste de lopeti sa-l dea la o parte pe galbejit si cand scapa singur cu portarul el incearca sa traga cu exteriorul la vinclu.Mare ******* Doamne

BBB
21st April 2011, 22:50
Cu putin noroc, Brasov joaca cu trofeul pe masa la ea acasa si il si castiga

jonsnow
21st April 2011, 22:50
Oile ciobanului vor neaparat sa imi strice deplasarea la Brasov...http://www.yoursmiles.org/tsmile/rtfm/t1949.gif (http://www.yoursmiles.org/t-rtfm.php?page=1)

Radu
21st April 2011, 22:52
Nu ai cum sa ii dai gol unei echipe care joaca 1-5-5-0!

El Pistolero
21st April 2011, 22:54
Brasov favorita pentru finala.

Roddicted
21st April 2011, 22:54
Fara Banel, Surdu, Bicfalvi, Bilasco.Daca ai jucatori care stiu sa dea o pasa calumea si faca o preluare, ai cum.Dar ce ma mir, nu avem la nationala asemenea jucatori

six
21st April 2011, 22:55
noroc ca pastorul este plecat in rugaciune altfel cred ca intra pe teren....:D

Dexter30
21st April 2011, 23:17
Steaua dovedeste din nou ca e impotenta cand vine vorba de atacuri pozitionale (la fel ca multe alte echipe de la noi din liga). Ne lipsesc jucatorii de creatie. Tanase cred ca e cel mai "umflat" jucator din campionat, un incapabil.

In mod normal Brasovul ne va scoate in retur. Sa vedem totusi...poate dam un gol norocos si scoatem un 1-1.

Leo
21st April 2011, 23:34
O sa castigati in retur cu 1-0 si mergeti in finala.

Dexter30
21st April 2011, 23:46
O sa castigati in retur cu 1-0 si mergeti in finala.

Multumim pentru increderea acordata. :P

aLLiin
22nd April 2011, 01:31
O sa castigati in retur cu 1-0 si mergeti in finala.

Corect....:D abia astept...

keluba
22nd April 2011, 02:50
nu am vazut meciul nu ma pronunt. dar dupa ce multe guri strigau REVANSA ... ma las pagubas. sa joace bv finala acasa si sa o castige.

NeK
22nd April 2011, 03:14
Vadim, alea se numesc ocazii?

Ne bucuram ca in 500 de persoane, am fost peste stelisti.
Multumim echipei ca ne-a facut o bucurie de pasti si sa nu uitam !
SA VINA CUPA LA BRASOV!!!!!

Marius
22nd April 2011, 07:54
Ne bucuram ca in 500 de persoane, am fost peste stelisti.


Sa fim seriosi, de la TV s-au auzit numai baietii lu' mustata iar grupul vostru nu a parut mai mare de 200, poate 250 de persoane. Scandarile voastre au fost razlete si mai mereu huiduite de cercopitecii de la T1 care stiu "pe ei, pe mama lor" :D

Radu
22nd April 2011, 08:42
Vadim, alea se numesc ocazii?

Ne bucuram ca in 500 de persoane, am fost peste stelisti.
Multumim echipei ca ne-a facut o bucurie de pasti si sa nu uitam !
SA VINA CUPA LA BRASOV!!!!!

E o mandrie ca ati fost peste tiganii lu' mustata?

Lordul
22nd April 2011, 09:57
Brasov devine favorita la calificarea in finala , cand e returul ?

Elgorriaga
22nd April 2011, 11:41
Returul e peste 3 săptămîni.

Totuși, un 0-0 d-ăsta italienesc acasă nu mi se pare un rezultat chiar așa rău pentru o dispută în 2 manșe.

NORGEMAN
22nd April 2011, 12:27
Scandarile voastre au fost razlete si mai mereu huiduite de cercopitecii de la T1 care stiu "pe ei, pe mama lor" :D

:happy:happy

s-au bronzat la reflexia zapezii, norocosii :D

Vandam
22nd April 2011, 13:03
Norge, la retur sa aveti zapada pe gazon, ca stelistii se sperie de asa ceva si prefera Bamboo, decat sa joace fotbal. :))

Aurel.D
22nd April 2011, 14:21
In retur tot Steaua mi se pare favorita. Brasovul va trebui sa iasa la joc, si daca oaspetii marcheaza, brasovenii trebuie sa dea cel putin 2 goluri!

Oricum, va fi interesant. Daca se califica FC Brasov in finala, meicul va fi mai greu pentru Dinamo.


bila a aratat din nou cat de imbecil poate fi.Dupa o deviere buna a lui Maicon(care lui ii iesea din 5 incercari) se foloseste de lopeti sa-l dea la o parte pe galbejit si cand scapa singur cu portarul el incearca sa traga cu exteriorul la vinclu.Mare ******* Doamne

La faza aia, Bilasco s-a grabit, nu si-a "asezat" bine sutul si a lovit mingea total aiurea! Daca avea putintica rabdare, acum era "erou". :)

NORGEMAN
22nd April 2011, 15:11
Norge, la retur sa aveti zapada pe gazon, ca stelistii se sperie de asa ceva si prefera Bamboo, decat sa joace fotbal. :))

Da... si asa bambu al nostru e la o aruncatura de bat, dupa Tampa:)

MariusMihalache
26th April 2011, 16:28
Haide Steaua. Poate poate reusim sa spalam si noi in finala rusinea din Ghencea cu Dinamo

Gabi23
26th April 2011, 16:43
Totusi merg pe mana stelei,se poate ,au avut o prima repriza buna cu dinamo.....iar ratarile sau razbunat si dinamo a inscris la singura lor ocazie mai serioasa ......Ps : Primul meu post pe acest forum:)

Rossi
29th April 2011, 03:33
Ciobanului ii este frica ca rateaza Europa ... si pt asta a fost adus Marcel Popescu ... ca sa-l convinga pe Conseisao de la Brasov sa semneze chipurile cu Steaua ... Ciobanul spera ca portughezul sa o lase moale in returul de Cupa de la Brasov ... Nu e nimic nou in asta, pt ca jucatori si antrenori care au stat capra contra stelei, au ajuns mai devreme sau mai tarziu in Ghencea ...

icex
29th April 2011, 11:19
da da, ciobanu nu e prost...dar ar fi bine sa castigam pe teren...ca altfel in finala cu dinamo iar ne-o luam...

keluba
29th April 2011, 11:45
...Ps : Primul meu post pe acest forum:)

:)) ne doare hapt in varful omu

hai bv. chiar imi doresc din toata inima ca anul acesta steaua sa stea acasa, 16 echipe sa mearga in uefa si cireasa de pe tort...... (drums) dinamo sa fie dezvirginata si sa si-o fure-n in grupele ucl.

Rossi
29th April 2011, 23:11
Brașovul amenință cu LPF și FRF: "Becali ne contactează antrenorul, să termine cu mascarada!"
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/brasovul-ameninta-cu-lpf-si-frf-becali-ne-contacteaza-antrenorul-sa-termine-cu-mascarada-238270.html

Jocuri psihologice ale lui Gigi pentru returul cu Brașov?
http://www.gsp.ro/fotbal/cupa-romaniei/jocuri-psihologice-ale-lui-gigi-pentru-returul-cu-brasov-238271.html

NORGEMAN
30th April 2011, 03:46
Mai adauga si numirea lui Radulescu ala in staff-ul echipei bucurestene. Alt lucru de nepermis intr-o lume normala. Omul are sub semnatura antrenori, jucatori din liga 1 si el devine parte a unui club anume la care nu isi are oamenii de sub semnatura. Lpf si Frf dorm, degeaba s-ar inainta vreo plangere. Cel mai bine ar fi ca Nicolae al nostru sa-si tina gura in continuare si sa facem dreptatea cum stim noi, pe teren.
Un lucru e cert, Becali e cam disperat si daca continua in ritmul asta cu presiunile risca sa-l altoiasca lumea la Brasov.

delaoltenia
30th April 2011, 10:56
Eu zic sa-l altoiti pe el,cat mai bine posibil.Lasati masina pentru ultrasii bucuresteni.:D

Radu
30th April 2011, 11:42
Mai adauga si numirea lui Radulescu ala in staff-ul echipei bucurestene. Alt lucru de nepermis intr-o lume normala. Omul are sub semnatura antrenori, jucatori din liga 1 si el devine parte a unui club anume la care nu isi are oamenii de sub semnatura. Lpf si Frf dorm, degeaba s-ar inainta vreo plangere. Cel mai bine ar fi ca Nicolae al nostru sa-si tina gura in continuare si sa facem dreptatea cum stim noi, pe teren.
Un lucru e cert, Becali e cam disperat si daca continua in ritmul asta cu presiunile risca sa-l altoiasca lumea la Brasov.

Participam si noi cu cea mai mare placere!:ok:

NORGEMAN
1st May 2011, 01:32
Voi puteti sa-l asteptati la Bucuresti cand se intoarce, pentru repriza a 2a :)

Radu
1st May 2011, 07:55
Voi puteti sa-l asteptati la Bucuresti cand se intoarce, pentru repriza a 2a :)

Lasa ca e mai bine acolo!
OT:Sper sa ne calificam,imi doaresc enorm o finala cu dinamo!

veritaskiller
10th May 2011, 00:44
Lasa ca e mai bine acolo!
OT:Sper sa ne calificam,imi doaresc enorm o finala cu dinamo!

Puneti de un amical , faceti ceva de genul "cupa prieteniei" care se joaca in fiecare an la sfarsit de sezon , si acolo sa fie cel mai tare meci intre voi cu ambitii , orgolii , batai , certuri pe forum etc .
Sa fie ceva de genul cel mai bun din 7 .

Si dupaia ne lasati si pe noi astia mai mici sa jucam fotbal .:D

Radu
10th May 2011, 07:24
Puneti de un amical , faceti ceva de genul "cupa prieteniei" care se joaca in fiecare an la sfarsit de sezon , si acolo sa fie cel mai tare meci intre voi cu ambitii , orgolii , batai , certuri pe forum etc .
Sa fie ceva de genul cel mai bun din 7 .

Si dupaia ne lasati si pe noi astia mai mici sa jucam fotbal .:D

Eu iti garantez ca vom juca finala cu dinamo...tot fotbalul romanesc isi doreste chestia asta!
Or sa fie probleme mari la brasov,tinand de organizare si alte chestii...nu cred ca politia si jandarmeria o sa faca fata!

Leo
11th May 2011, 15:18
Mie imi este indiferent cine se califica in finala alaturi de Dinamo. Oricum castigam.

10_koln
11th May 2011, 16:27
Face ce face Steaua si o vad in finala. Jiji vrea-n Europa direct. Alta optiune nu mai are Steaua decat sa ia cupa pt. a fi in ELeague.

Pt. rating se califica Steaua mai departe.

solaris
11th May 2011, 18:28
Daca nu e aranjament, FC Brasov e in finala, cu un picior...

YoYoyOi
11th May 2011, 20:39
sa se califice oricare, numai scandal sa nu fie.

Hingherul
11th May 2011, 20:46
ia sa vedem daca au mai invatat cu mingea momaile astea.

SwedishMafia
11th May 2011, 20:48
Daca nu e aranjament, FC Brasov e in finala, cu un picior...
Numai un creier rapidist putea sa gandeasca in asa fel...finala e la brasov,gazdele au facut 0-0 in tur.iti dai seama ce blat e.

Charon
11th May 2011, 21:05
0gEDUDmZkyc

Hingherul
11th May 2011, 21:09
hai ca parca putin pipi-kaka avem in joc.

RunRun1730
11th May 2011, 21:18
care ma ajuta si pe mine cu un link live stream?

Hingherul
11th May 2011, 21:26
e meserias oli. sa vezi ca ne duce la lovituri de la 1 metri.

Nightwish
11th May 2011, 21:27
11m Buhahahaaa
1-0 /OLE/

Leo
11th May 2011, 21:28
Penalty.
Ilyes, sut si goooooooooool. 1-0

dextercioby
11th May 2011, 21:28
Existau circumstante de penalty. :D Batrinelul Ilyes 1-0.

Tim
11th May 2011, 21:28
Buna seara.
Hingherul e pe aici? Dar horizont ala?:cry:

Roddicted
11th May 2011, 21:29
**** balajjjjjjjjjjjjj

Bobi Cearton
11th May 2011, 21:30
e meserias oli. sa vezi ca ne duce la lovituri de la 1 metri.

corect. una s-a dus.

Hingherul
11th May 2011, 21:31
Buna seara.
Hingherul e pe aici? Dar horizont ala?:cry:

stai bre chill. ca sa fie vreunul dintre noi suparat trebuie mai intai sa aiba oarece asteptari. ori nu cred ca are vreunul.

Roddicted
11th May 2011, 21:31
ala nu a fost penalty
**** Balaj si **** si ciorii alea de la brasov

resita
11th May 2011, 21:33
blat clar :D n-aveau chef stelistii de inca o infrangere in fata cainilor in finala :)):))

Hingherul
11th May 2011, 21:33
pleaca baciu`? :D

TaciAcolo
11th May 2011, 21:33
apara tataruseanuuu=)))))

cip
11th May 2011, 21:33
ala nu a fost penalty
**** Balaj si **** si ciorii alea de la brasov
:happy:happy:happy

dextercioby
11th May 2011, 21:34
Ce-l injurati pe Balaj, dar cind v-a ajutat sa le furati altora atitea puncte nu stiati pe unde sa bagati mai repede capulin nisip.

Hingherul
11th May 2011, 21:34
blat clar :D n-aveau chef stelistii de inca o infrangere in fata cainilor in finala :)):))

adevar graiesti. daca astia nu au nicio tresarire de orgoliu in fata Brasovului ce dracu sa mai faca in fata catelilor? lo-e fi ajuns umilinta pe anul asta.

Farmecul Vietii
11th May 2011, 21:35
penalty clar, s-a vazut intentia!!!fute-i Ilyes, fute-i bine!

Hingherul
11th May 2011, 21:36
penalty clar, s-a vazut intentia!!!fute-i Ilyes, fute-i bine!

ca te vad rapidist, ai idee daca la 1-1 se merge la penalty sau are Steaua avantajul golului in deplasare si se califica asa cum a facut-o cu voi in UEFA? :D

Tim
11th May 2011, 21:37
penalty clar, s-a vazut intentia!!!fute-i Ilyes, fute-i bine!

Te rog vorbeste frumos.Nu ma obliga sa plec din tara!


:cry:

Hingherul
11th May 2011, 21:40
Te rog vorbeste frumos.Nu ma obliga sa plec din tara!


:cry:

:happy geniala replica
cred ca toti meritam ceva mai bun decat vulgaritatile astea :happy

jonsnow
11th May 2011, 21:40
.....**** finala smechera.....

cip
11th May 2011, 21:40
eu zic ca nu-i rau antrenor Olaroiu asta...:))

delaoltenia
11th May 2011, 21:41
Am avut si noi un 11 m,faza trebuia tratata in acelasi fel cu cea a brasovenilor.Sper sa egalam.

dextercioby
11th May 2011, 21:42
Am avut si noi un 11 m,faza trebuia tratata in acelasi fel cu cea a brasovenilor.Sper sa egalam.

Mie nu mi s-a parut in careu. La al vostru era clar in careu.

Hingherul
11th May 2011, 21:42
Am avut si noi un 11 m,faza trebuia tratata in acelasi fel cu cea a brasovenilor.Sper sa egalam.

hai bre termina cu astea. nu jucam nimic ce dracu sa cautam prin europa anul asta? o sa fie destui romani umiliti pe acolo.

jonsnow
11th May 2011, 21:43
hai bre termina cu astea. nu jucam nimic ce dracu sa cautam prin europa anul asta? o sa fie destui romani umiliti pe acolo.

da bre dar aveam si noi 3 victorii cu steaua intr-un sezon...

YoNuTzz
11th May 2011, 21:44
la ce sezon am facut, anul viitor trebuie sa stam acasa...nu avem ce cauta in europa...

Hingherul
11th May 2011, 21:45
da bre dar aveam si noi 3 victorii cu steaua intr-un sezon...

aveti ghinion ca nu jucam play off ca va faceati norma cu steaua pe 10 ani.

Tim
11th May 2011, 21:45
Uitati-va la fata memeului.Se poate citi hegemonia pe ea.:D

Farmecul Vietii
11th May 2011, 21:45
Am avut si noi un 11 m,faza trebuia tratata in acelasi fel cu cea a brasovenilor.Sper sa egalam.

n-ai dreptate.La brandan el duce mana spre minge, la Brasov mingea il loveste in mana, nu s-a vazut sa duca el mana spre minge, era la fel cum s-a dat la Timisoara-Tg.Mures sau la Gloria-Vaslui, iar alea au fost greseli, toti profesionistii(inclusiv eu) au spus asta.

Scuze de vulgaritati, putem fi oameni mai buni.Iesirile de prost gust trebuiesc controlate!

Hingherul
11th May 2011, 21:46
Scuze de vulgaritati, putem fi oameni mai buni.Iesirile de prost gust trebuiesc controlate!

asa omule, fii ZEN :D

delaoltenia
11th May 2011, 21:46
Mie nu mi s-a parut in careu. La al vostru era clar in careu.
Ambele au fost in careu,arbitrul este suveran,nu se mai poate face nimic.


hai bre termina cu astea. nu jucam nimic ce dracu sa cautam prin europa anul asta? o sa fie destui romani umiliti pe acolo.
Hingherule,poate ca ai dreptate.Uiti insa un lucru,suntem suporteri si ne dorim victoria sau calificarea dupa orice meci.Ma doare-n pu*a ca la Steaua este gigi sau altul,eu tin cu Steaua.

jonsnow
11th May 2011, 21:46
daca nu intoarce steaua in repriza a doua presimt ca mm si jiji o sa vina la finala imbracati cu sacourile si pantalonii lui borcica...

YoYoyOi
11th May 2011, 21:47
Mie nu mi s-a parut in careu. La al vostru era clar in careu.

Nici mie nu mi s-a parut in careu. Dar daca la Brandan a fost hent, a fost si la Majernik.

dextercioby
11th May 2011, 21:47
Ce mecla de betiv are Gigi :))))

delaoltenia
11th May 2011, 21:48
n-ai dreptate.La brandan el duce mana spre minge, la Brasov mingea il loveste in mana, nu s-a vazut sa duca el mana spre minge, era la fel cum s-a dat la Timisoara-Tg.Mures sau la Gloria-Vaslui, iar alea au fost greseli, toti profesionistii(inclusiv eu) au spus asta.

Scuze de vulgaritati, putem fi oameni mai buni.Iesirile de prost gust trebuiesc controlate!
Rapidistule,eu stiu ca in careu,atunci cand un juator atinge mingea cu mana,voit sau nu,se da penalty.Daca juca Rapidul cu siguranta gandeai altfe.

Hingherul
11th May 2011, 21:48
Hingherule,poate ca ai dreptate.Uiti insa un lucru,suntem suporteri si ne dorim victoria sau calificarea dupa orice meci.Ma doare-n pu*a ca la Steaua este gigi sau altul,eu tin cu Steaua.

nu are gigi legatura acum cu dorinta mea de a sta acasa. ideea e ca pur si simplu suntem prea prosti anul asta sa jucam in europa. avem totusi un nume acolo si nu ne putem prezenta asa. daca ne facem de ***** prefer s-o facem aici intre noi.
vrei sa ne prinda si pe noi niscaiva pescari amatori si sa devenim rasii europei??

six
11th May 2011, 21:54
Uitati-va la fata memeului.Se poate citi hegemonia pe ea.:D :happy:happy:happy

dextercioby
11th May 2011, 21:58
Dinamo avea 2-0 cu Brasov, la ce tactica a ales portughezul ala...

Stie cineva ce rol are Lutu la Steaua ? Sef peste mincatorii de seminte ?

cip
11th May 2011, 22:06
la naiba,iar au pus meschinii astia meciul Stelei la aceeasi ora cu "Cronica Carcotasilor",daca nici asta nu-i concurenta neloiala...

Ted
11th May 2011, 22:09
bafta stegarilor! guie migi :pace:

Nightwish
11th May 2011, 22:10
Rapidistule,eu stiu ca in careu,atunci cand un juator atinge mingea cu mana,voit sau nu,se da penalty.Daca juca Rapidul cu siguranta gandeai altfe.
Stii prost.
Hentul este singura infractiune in cazul careia trebuie sa existe intentie. Stii tu, pozitie nenaturala a mainii, distanta de la care vine mingea etc...

dextercioby
11th May 2011, 22:11
Prefer cei 22+2 papagali de la ProTv, decit pe expiratii aia de la Prima.

Tim
11th May 2011, 22:16
la naiba,iar au pus meschinii astia meciul Stelei la aceeasi ora cu "Cronica Carcotasilor",daca nici asta nu-i concurenta neloiala...

Aiurea.E "Narcisa salbatica" pe A1.:A

Roddicted
11th May 2011, 22:17
a iesit singurul jucator capabil sa creeze ceva :happy
E gata meciul

relansat
11th May 2011, 22:18
inca o seara de doliu in romania? :o:

six
11th May 2011, 22:23
Oli out :D sa vina Titi ultimele doua etape :P

dextercioby
11th May 2011, 22:24
inca o seara de doliu in romania? :o:

Clar doliu la ProTV ar fi.

Charon
11th May 2011, 22:24
cum si de ce a plecat Ilyes de la Rapid,nu pot sa inteleg (Georgele natia *******)!
la 37 de ani e cel mai bun mijlocas din Romania!:cool:

Hard
11th May 2011, 22:25
inca o seara de doliu in romania? :o:

poate in pipera :D

cip
11th May 2011, 22:27
cred ca cel mai tare sufera dinamovistii,se si vedeau cu Cupa-n brate...:))

Leo
11th May 2011, 22:29
Cipone, Cupa va fi la noi in brate. Stai linistit, fara emotii.

Hard
11th May 2011, 22:31
gooooooool

delaoltenia
11th May 2011, 22:31
Felicitari brasovenilor.Sunteti favoriti la castigarea cupei.

TeBat
11th May 2011, 22:32
Ce se bucură înfometații de comentatori!

Nightwish
11th May 2011, 22:32
Se pare ca stelistii mai vor un meci cu Dinamo sezonul asta :D
Saracii comentatori, cat de tristi sunt ei ca a egalat Steaua :(
LE: Nu le plang de mila brasovenilor, si-au facut-o cu mana lor. Asta este tactica paguboasa a lui Conceicao, echipa lui da un gol si dupa aia se baga cu curul in poarta... Asa facea si cand antrena CFR-ul...

delaoltenia
11th May 2011, 22:32
Felicitari brasovenilor.Sunteti favoriti la castigarea cupei.

gooooooooooooooooooooolll..........gol...gol...... ..............goooooooooooooolll..............Dica aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa........ ../hello/hello/hello

Cristina
11th May 2011, 22:33
Da,Mironica cred ca si-a dat drumul instantaneu!:D

Hard
11th May 2011, 22:33
are si steaua noroc o data

newcool
11th May 2011, 22:33
Cipone, Cupa va fi la noi in brate. Stai linistit, fara emotii.
Dupa golul lui Dica incept sa cred ca asa e.:D

resita
11th May 2011, 22:34
cred ca cel mai tare sufera dinamovistii,se si vedeau cu Cupa-n brate...:))

sa vina cupa in groapa :)):))

Eddy DoubleD
11th May 2011, 22:35
Felicitari brasovenilor.Sunteti favoriti la castigarea cupei.

Te resemnasesi:cry:

Noroc chior. Dar am castigat o oportunitate sa lovim javrele acolo unde doare mai tare:D

resita
11th May 2011, 22:36
Dar am castigat o oportunitate sa lovim javrele acolo unde doare mai tare:D

eddy, semnatura mea ti se potriveste de minune :happy:happy:happy

delaoltenia
11th May 2011, 22:37
Te resemnasesi:cry:...
Da,noroc cu Dica.
Te intreb si pe tine,ca suporter stelist nu-ti doresti victoria echipei?

Grinco
11th May 2011, 22:37
AAAAAAAAAAAAAHHH, DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOL. Au urlat tembelii aia ca dementii. Ba, jenanti comentatori avem.

cip
11th May 2011, 22:37
Cipone, Cupa va fi la noi in brate. Stai linistit, fara emotii.


sa vina cupa in groapa :)):))

amu ce sa mai zic,fac ca la alegerile alea cu Iliescu si Vadim in finala...

Fortza Dinamo si Falcosu'! :))

Eddy DoubleD
11th May 2011, 22:38
eddy, semnatura mea ti se potriveste de minune :happy:happy:happy

Eu in general nu comentez nici inainte, nici dupa. Steaua - Dinamo mi se pare overrated:) Mai importanta e Cupa chiar daca nu stiu daca o meritam. Dar nu are rost sa refuzi cand ti se da pe tava:D

razwan_vs
11th May 2011, 22:39
se mai joaca cupa la brasov daca finala ii steaua-dinamo ?

six
11th May 2011, 22:39
asta este :) poate asa trebuie sa fie Bistrita sa castige cupa :happy

dextercioby
11th May 2011, 22:40
Gata, se dau primele luna asta la ProTV. :D

cip
11th May 2011, 22:40
cica "sut fabulos al lui Dica" :happy

Leo
11th May 2011, 22:40
amu ce sa mai zic,fac ca la alegerile alea cu Iliescu si Vadim in finala...

Fortza Dinamo si Falcosu'! :))

Ti pup ma! :kiss:

Roddicted
11th May 2011, 22:40
Dica=fotbalist
Mutumim din nou!

YoNuTzz
11th May 2011, 22:40
la cat de slabi suntem...o sa fim victime sigure in finala...

Eddy DoubleD
11th May 2011, 22:41
Da,noroc cu Dica.
Te intreb si pe tine,ca suporter stelist nu-ti doresti victoria echipei?

Chiar si cand nu mi-o doresc, mi-o doresc:) E un fel de blestem...

dextercioby
11th May 2011, 22:41
Steaua-Dinamo pentru toata tara...Mi-e rauuuuu :(

delaoltenia
11th May 2011, 22:42
Ce se mai poate spune,am razbunat infrangerea cu 3-0 din Ghencea.
Urmeaza dinamo,astia sa nu uite ca cei patru ani fara infrangere se pot incheia acum.Nu sunt ca valoare peste noi,asa ca orice este posibil.

Van Halen
11th May 2011, 22:42
Steaua e in FINALA CUPEI dupa un meci dramatic: Brasov 1-1 Steaua! Dica a salvat un an dezastruos!
JESUS MAN
ILIES PLANGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
HA HA HA

Gabriel28
11th May 2011, 22:42
Steaua e numai una! Bine DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

eventHorizon
11th May 2011, 22:42
Buna seara.
Hingherul e pe aici? Dar horizont ala?:cry:

Aici sunt mai, suporter civilizat de Bragadiru :D

Du-te Dicaaaa, Du-teeeee!!! /hello/hello/hello

Mergem In FINALAAAAA!! :D

Van Halen
11th May 2011, 22:43
sa ii bati la ei acasa pe acesti fotbalisti anonimi, care se tavalesc pe jos, si sunt ajutati de arbitru, e interesant!

Steaua e in FINALA CUPEI dupa un meci dramatic: Brasov 1-1 Steaua! Dica a salvat un an dezastruos!

ASTEPTAM BISTRITA SA BATA MAINE la penaltiuri!

ha ha ha

Charon
11th May 2011, 22:44
Dinamo ne va egala la numarul de trofee in cupa Romaniei!:o:
daca joaca asa echipa lui ZerOli nu are nici o sansa!

Van Halen
11th May 2011, 22:44
Steaua-Dinamo pentru toata tara...Mi-e rauuuuu :(

Craiova in B
mie rauuuuuuuuuuuuuuuuuu
:happy

Van Halen
11th May 2011, 22:45
Dinamovistii se pregatesc pentru maine sa intre pe forum si sa se laude cum sta Bistrita CAPRA!
asta stim deja

dextercioby
11th May 2011, 22:46
Craiova in B
mie rauuuuuuuuuuuuuuuuuu
:happy

Cind oi invata sa scrii, n-o sa-ti mai inteleg bucuria.

Grinco
11th May 2011, 22:46
Numai asa puteau aiailalti sa-i faca de rahat pe astia de 3 ori in cateva luni:D

Linoge
11th May 2011, 22:46
AAAAAAAAAAAAAHHH, DICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA GGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOL. Au urlat tembelii aia ca dementii. Ba, jenanti comentatori avem.

Pardon - RonalDicaaa:happy. Cu adevarat niste comentatori terminati!
Pe de alta parte ii inteleg, de cand n-au mai gustat si ei o bucurie... de ani de zile:D

cip
11th May 2011, 22:47
a iesit singurul jucator capabil sa creeze ceva :happy
E gata meciul


Dica=fotbalist
Mutumim din nou!
mostra nr 1 de suporter stelist :)

Farmecul Vietii
11th May 2011, 22:47
acelasi bulan care nu se mai termina niciodata...

TheIceMan
11th May 2011, 22:47
Bravo Steaua. Success in UEL.

eventHorizon
11th May 2011, 22:48
Plange el Ilyes dar uita ca in tur ei ne-au egalat in min 90 din penalty. Asta e, roata se mai si intoarce.
Apoi sa fim cinstiti, Brasovul in ambele meciuri de cupa a facut doar anti-joc si a mers mai mult la mica ciupeala.

De astia ca Dica fac diferenta intr-un joc. E Fotbalist! nu jucator de fotbal ca dodel si banel! ;)
Se vede ca s-a intors Oli cu norocu! :D

dextercioby
11th May 2011, 22:48
mostra nr 1 de suporter stelist :)

E basescu sub acoperire. :happy

Roddicted
11th May 2011, 22:48
mostra nr 1 de suporter stelist :)

esti prost si atat.
Dica a dat un gol fabulos dar el e depasit mereu de joc.
Tanase e singurul care a aratat pana acum ca e in stare sa ia o actiune pe cont propriu si sa creeze pericol.La asta m-am referit

Totusi, degeaba ai cativa fotbalisti buni, cand restul se impiedica in minge cand trebuie sa faca o preluare

mach
11th May 2011, 22:49
Mi-a zis unu` c-a dat steaua gol prin achizitia ei cea mai buna.

Van Halen
11th May 2011, 22:49
Cind oi invata sa scrii, n-o sa-ti mai inteleg bucuria.

te doare asa-i?
:happy

Charon
11th May 2011, 22:50
Steaua-Dinamo pentru toata tara.............:))
sa vezi vulcan mediatic de acum!

delaoltenia
11th May 2011, 22:50
acelasi bulan care nu se mai termina niciodata...
Aici n-a fost vorba de bulan,lasa micile rautati ca nu-si au rostul.

dextercioby
11th May 2011, 22:51
Aici n-a fost vorba de bulan,lasa micile rautati ca nu-si au rostul.

Corect, la cit de infect au jucat brasovenii, ati fost egalii lor. 1-1 si 0-0, nu ?:cool:

Grinco
11th May 2011, 22:51
Sa inteleg ca vom juca in Supercupa cu Dinamo?:D

resita
11th May 2011, 22:52
Sa inteleg ca vom juca in Supercupa cu Dinamo?:D

buna asta :happy:happy:happy

Roddicted
11th May 2011, 22:52
_Dp3A9gLGh4
Doar atat.Dica va da la bot :rosu:

Leo
11th May 2011, 22:52
Sa inteleg ca vom juca in Supercupa cu Dinamo?:D

Da. :)

delaoltenia
11th May 2011, 22:52
Corect, la cit de infect au jucat brasovenii, ati fost egalii lor. 1-1 si 0-0, nu ?:cool:
Sa zicem ca ar fi un sambure de adevar in ce spui tu,un sambure micut. ;)

eventHorizon
11th May 2011, 22:54
Sa inteleg ca vom juca in Supercupa cu Dinamo?:D

Gresit, noi jucam cu Otelul Supercupa Romaniei! :D

Farmecul Vietii
11th May 2011, 22:56
Aici n-a fost vorba de bulan,lasa micile rautati ca nu-si au rostul.

hai ma sa fim seriosi, cand dai gol in ultimile minute dupa ce n-ai jucat mare lucru e bulan! a mai fost o bara si cam atat, daca era gol venit dupa o presiune, dupa un numar de ocazii, mai ziceam.Sunt cat se poate de obiectiv.

Grinco
11th May 2011, 22:56
Ba, cum face descreierata aia de Mimi dupa gol :happy. Acum 3-4 ani zicea de cupa ca e pentru loseri, acum se bucura ca proasta la p.la :D

Deschamps
11th May 2011, 22:57
Dica le-a dat-o exact cand le era mai aproape victoria, brasoveilor. Am anticipat in sinea mea acest deznodamant.
A fost un meci pe care l-am urmarit cu sufletul la gura si ma bucur ca Steaua va avea ocazia sa le arate cainilor ca e specialista Cupei. FORZA STEAUA! Vom ajunge la cota 21!

Charon
11th May 2011, 22:58
Ba, cum face descreierata aia de Mimi dupa gol :happy. Acum 3-4 ani zicea de cupa ca e pentru loseri, acum se bucura ca proasta la p.la :D

pai acum adora viata in genunchi,nu stiai?:))

delaoltenia
11th May 2011, 22:58
hai ma sa fim seriosi, cand dai gol in ultimile minute dupa ce n-ai jucat mare lucru e bulan! a mai fost o bara si cam atat, daca era gol venit dupa o presiune, dupa un numar de ocazii, mai ziceam.Sunt cat se poate de obiectiv.
Poate ca ai dreptate,nu asa ati marcat si voi in Ghencea?
Acolo,desigur,imi vei raspunde ca n-a fost vorba de bulan.De aia n-are ursu' coada...:no:

resita
11th May 2011, 22:58
si ma bucur ca Steaua va avea ocazia sa le arate cainilor ca e specialista Cupei.[/B] FORZA STEAUA! Vom ajunge la cota 21!
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

:happy:happy:happy:happy

Deschamps
11th May 2011, 22:59
Ba, cum face descreierata aia de Mimi dupa gol :happy. Acum 3-4 ani zicea de cupa ca e pentru loseri, acum se bucura ca proasta la p.la :D

Pai ce mai e Steaua in ziua de azi? O echipa de loseri, in cap cu loserul sef, ciobanul!

eventHorizon
11th May 2011, 23:00
hai ma sa fim seriosi, cand dai gol in ultimile minute dupa ce n-ai jucat mare lucru e bulan! a mai fost o bara si cam atat, daca era gol venit dupa o presiune, dupa un numar de ocazii, mai ziceam.Sunt cat se poate de obiectiv.

Du-te bai baiatule si fa-ti temele, lasa fotbalul ca te depaseste. A fost cel mai bun joc al Stelei de anul asta, dar tu erai prea preocupat sa tii pumnii Brasovului si n-ai vazut nimic.

Farmecul ochelarilor l-ai incercat?

cip
11th May 2011, 23:00
E basescu sub acoperire. :happy
mai degraba EBA,dupa dezacorduri si buzele tuguiate...:))

Farmecul Vietii
11th May 2011, 23:00
Poate ca ai dreptate,nu asa ati marcat si voi in Ghencea?
Acolo,desigur,imi vei raspunde ca n-a fost vorba de bulan.De aia n-are ursu' coada...:no:

ba a fost bulan si acolo, n-am jucat mare lucru, am vrut mai mult victoria, Pancu rules alea alea, insa am avut noroc si la gol si-n alte faze

Charon
11th May 2011, 23:01
Poate ca ai dreptate,nu asa ati marcat si voi in Ghencea?
Acolo,desigur,imi vei raspunde ca n-a fost vorba de bulan.De aia n-are ursu' coada...:no:
gresit!
cu Pandurii a fost bulan,cu voi a fost mai degraba divinitatea care are meciurile ei cu Gigel!:D

dextercioby
11th May 2011, 23:01
pai acum adora viata in genunchi,nu stiai?:))

Totul e sa-si potoleasca pofta, sa nu-i ramina 'nfipta in git. :drak:

Tim
11th May 2011, 23:03
Dragi brasoveni,ceea ce simtiti voi acum am simtit si noi cand ne-ati eliminat in ultimele secunde ale meciului.

cip
11th May 2011, 23:05
Dragi brasoveni,ceea ce simtiti voi acum am simtit si noi cand ne-ati eliminat in ultimele secunde ale meciului.
chiar cu gol din ofsaid,nu-i tot aia ;)

Farmecul Vietii
11th May 2011, 23:06
Du-te bai baiatule si fa-ti temele, lasa fotbalul ca te depaseste. A fost cel mai bun joc al Stelei de anul asta, dar tu erai prea preocupat sa tii pumnii Brasovului si n-ai vazut nimic.

Farmecul ochelarilor l-ai incercat?

au prins culoare in obraji, uite-i ma:) nu va mai incape nimeni in piele,aaa? cea mai mare este steaua, forza gigi!n-are rost sa mi te mai adresezi ,e clar ca suntem pe doua nivele diferite, eu fiind de altfel fost jucator de fotbal, clar mai specialist decat tine!deci apleaca urechea la ce am de zis daca vrei sa evoluezi si daca vrei sa nu mai rada de tine baietii de la bloc.

Stefan_Cel_Mare
11th May 2011, 23:14
urat cand iei gol in ultimele minute ...

ce se mai bucura mimi , bine a zis comentatorul cand a amintit ce-a zis mimi acum ceva timp , ca aceasta competitie e pt looseri , acum se bucura a dreaq , ii tremura chilotii ca nu prinde steaua europa.

SwedishMafia
11th May 2011, 23:16
eu fiind de altfel fost jucator de fotbal, clar mai specialist decat tine!
bine fane tara,lasa-ne,du-te si exprima-ti frustrarile pe fzr.ro
asta inseamna ca amicul oli va ramane?:))

delaoltenia
11th May 2011, 23:18
ba a fost bulan si acolo, n-am jucat mare lucru, am vrut mai mult victoria, Pancu rules alea alea, insa am avut noroc si la gol si-n alte faze


gresit!
cu Pandurii a fost bulan,cu voi a fost mai degraba divinitatea care are meciurile ei cu Gigel!:D

Baieti,nu v-am contestat victoria din Ghencea.Sunt nenumarate situatii cand joci extrem de prost si scoti un rezultat bun.In cazul de fata m-ar bate Dumnezeu sa afirm ca am jucat senzational,am dat un gol pe final de meci si a fost suficient.
Si inca ceva,purtam discutii,nu consider ca doar eu am dreptate.Ceva de genul,suntem la o bere si avem pareri diferite pe seama unui meci urmarit impreuna.

eventHorizon
11th May 2011, 23:20
au prins culoare in obraji, uite-i ma:) nu va mai incape nimeni in piele,aaa? cea mai mare este steaua, forza gigi!n-are rost sa mi te mai adresezi ,e clar ca suntem pe doua nivele diferite, eu fiind de altfel fost jucator de fotbal, clar mai specialist decat tine!deci apleaca urechea la ce am de zis daca vrei sa evoluezi si daca vrei sa nu mai rada de tine baietii de la bloc.

Clar! Asta a puc capac! :cry: Ma scuzi, n-am stiut ca ma adresez unui fost jucator de fotbal :D
M-au necajit destul Banel si Dodel azi, n-am chef de altu ca ei acum. Pace! :ok: :drak:

Elgorriaga
11th May 2011, 23:26
Mde măi Dario, ai prins curaj acuma ... bravos. Ești bun.În minutul 80 aveai pe tine blugii maronii și acu îmu cenzurezi mesajele. Încă o dată bravo. Ești un stelist adevărat, cam ca Mironică și cu Meme ...

Acu io ce să=ți mai transmit ... succesuri în cupă.

delaoltenia
11th May 2011, 23:34
Mde măi Dario, ai prins curaj acuma ... bravos. Ești bun.În minutul 80 aveai pe tine blugii maronii și acu îmu cenzurezi mesajele. Încă o dată bravo. Ești un stelist adevărat, cam ca Mironică și cu Meme ...

Acu io ce să=ți mai transmit ... succesuri în cupă.
Sa zicem ca acum ai fi pe subiect.Retine insa un lucru,sunt cu adevarat suporter stelist,nu unul de rezultat,ca tine.
Vei veni cu siguranta sa-mi povestesti ca albul e negru,te las sa-ti faci damblaua,sa nu zici ca vreau neaparat "sa-ti pun botnita".

SwedishMafia
11th May 2011, 23:42
Mde măi Dario, ai prins curaj acuma ... bravos. Ești bun.În minutul 80 aveai pe tine blugii maronii și acu îmu cenzurezi mesajele. Încă o dată bravo. Ești un stelist adevărat, cam ca Mironică și cu Meme ...

Acu io ce să=ți mai transmit ... succesuri în cupă.
mironica e stelist?really?:D azi dupa golul lui dica, mironica a spus cumva "du-te dica,du-te!":))
ce-i cu moda asta la romanasi,sa citeze vorbele unor idioti.incepand cu eba si al ei "succesuri",continuand cu ala cu goagal ,tiganu cu "perversa tg ocna" sai ciobanul cu "pac-pac".nu va identificati cu expresii ale unor oameni inteligenti?

eventHorizon
11th May 2011, 23:55
Buna intrebare suedezule! E de rasul curcilor sa vezi oameni, intelectuali cica, cu fraze imprumutate de la maimutele aparute la TV.
Si totusi, aia cu ,,Du-te, Dica!" a zis-o Mocanu, nu Mironica! Mironica, cu a lui emisiune de rahat facuta pe sparti.ro la ora 16, a demonstrat tuturor, daca mai era nevoie, ca e o panarama, in niciun caz stelist;)

Leo
12th May 2011, 00:06
Baieti,nu v-am contestat victoria din Ghencea.Sunt nenumarate situatii cand joci extrem de prost si scoti un rezultat bun.In cazul de fata m-ar bate Dumnezeu sa afirm ca am jucat senzational,am dat un gol pe final de meci si a fost suficient.
Si inca ceva,purtam discutii,nu consider ca doar eu am dreptate.Ceva de genul,suntem la o bere si avem pareri diferite pe seama unui meci urmarit impreuna.

O sa urmarim finala impreuna Dario si o sa-ti sterg lacrimile de pe obraz. O a treia victorie sezonul asta nu stiu cum o sa o digeri, dar te voi ajuta sa treci cu bine peste. :)

Asa o sa scape si portelanurile. :D

MMihnea
12th May 2011, 00:16
O sa urmarim finala impreuna Dario si o sa-ti sterg lacrimile de pe obraz. O a treia victorie sezonul asta nu stiu cum o sa o digeri, dar te voi ajuta sa treci cu bine peste. :)

Asa o sa scape si portelanurile. :D

Poate asa o infrangere si pentru Dinamo, pe sfarsit de sezon , sa va aminteasca ca nu sunteti Real Madrid,sa va aduca cu picioarele pe pamant, ce zici?

De Timisoara nu comentez pe threadul asta (nu mai e in cupa ) :D
Voi cu cat 3:0 bateti sigur pe Gloria ? S-au pregatit cu juniorii. Nu se stie nicioadata....

TheIceMan
12th May 2011, 00:16
Bai ce greu se-ncarca forumul!!! si doar i-am zis lui Vadim sa mai bage in hardware ceva € de-i scote din publicitate.

Sa fie de vina ca toti cei 653 fani stelisti (unul din statistica e leo) au intrat in acelasi moment pe site? :D

Currently Active Users: 654 (141 members and 513 guests)

Noapte buna.

Rossi
12th May 2011, 00:43
Daca jucam finala la Brasov cu FC Brasov ... aveam sanse 30% sa castigam trofeul ...
Asa, cu steaua ciobanului, avem mult mai multe sanse ... probabil undeva la 60% ..

jonsnow
12th May 2011, 06:26
:D

se incheie frumos sezonul

Van Halen
12th May 2011, 06:27
vise erotice.................dar de la rosii ce sa te astepti...acelasi atacator, auzi steaua ciobanului, alta jignire, JIJIHNO e antrenor, om de afaceri, cel mai mare crestin, razboinicul luminii, s.a.m.d

prevad dinamo in corzi, si la un singur atac GOL! Ca asa au astia bulan!

Radu
12th May 2011, 08:57
:D

se incheie frumos sezonul

Deja v-ati sunat fratii de la cluj?:D

Ferko
12th May 2011, 10:13
Pacat. Pacat pentru Brasov. Ce sa-i faci ? Ciobanul cu bulanul.
Ce "vocali" sunt fanii ciobanului, de parca ei au pus coada la pruna.

jonsnow
12th May 2011, 10:57
Deja v-ati sunat fratii de la cluj?:D

de ce ? ultima oara cand s-a jucat o finala de cupa la brasov am fost mai multi ca voi :)...cred ca istoria se repeta si anul asta...

Radu
12th May 2011, 11:16
de ce ? ultima oara cand s-a jucat o finala de cupa la brasov am fost mai multi ca voi :)...cred ca istoria se repeta si anul asta...

Inclin sa cred ca nu va fi asa...la brasov pe stadion se intra foarte usor...indiferent ca esti interzis sau nu!Plus de asta o sa aveti si niste surprize :D

jonsnow
12th May 2011, 11:22
Inclin sa cred ca nu va fi asa...la brasov pe stadion se intra foarte usor...indiferent ca esti interzis sau nu!Plus de asta o sa aveti si niste surprize :D

:rolleyes:....sa le vedem...sunt curios cum o sa imparta stadionul ala...

Cave_Canem
12th May 2011, 11:23
esti prost si atat.
Dica a dat un gol fabulos dar el e depasit mereu de joc.
Tanase e singurul care a aratat pana acum ca e in stare sa ia o actiune pe cont propriu si sa creeze pericol.La asta m-am referit

Totusi, degeaba ai cativa fotbalisti buni, cand restul se impiedica in minge cand trebuie sa faca o preluare


:))

Mostra nr. 2. :D

Van Halen
12th May 2011, 11:49
Pacat. Pacat pentru Brasov. Ce sa-i faci ? Ciobanul cu bulanul.
Ce "vocali" sunt fanii ciobanului, de parca ei au pus coada la pruna.

FERKO IMI PARE RAU PENTRU TINE CA NU INTELEGI DESI ESTI FOARTE INTELIGENT (AM CITIT UNDEVA....(noi din 1985 de cand suntem unii fani steaua nu aveam cum sa fim fani RAZBOINICUL LUMINII) se vede si din avatarul meu, dar u cum esti baiat intelighent bineintels ca ai fost ironic sau de fapt glumeai! :happy

Greu cu lumea asta nemanelistica!

Expresia vocali?
MAI PUNE MANA PE CARTE, YOUNG BOY!
Dar nu septica!


http://www.google.ro/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&hl=ro&source=hp&biw=1152&bih=671&q=vocali&meta=&btnG=C%C4%83utare+Google

Radu
12th May 2011, 12:32
:rolleyes:....sa le vedem...sunt curios cum o sa imparta stadionul ala...

Pai 3000 Steaua,3000 Dinamo restul de 2000 la Brasov.

BBB
12th May 2011, 12:34
La finala cum se face imparteala biletelor? 50/50?

Din regulament atata am gasit: 10. Finala Cupei României – TIMIȘOREANA se organizează de FRF, iar biletele de intrare se tipăresc și se pun în vânzare de FRF, care încasează veniturile.

Lordul
12th May 2011, 13:21
cel blamat de cioban i-o da peste bot....Dica ! super-gol....

ce bine a jucat si Ilyes la 37 de ani

Roddicted
12th May 2011, 13:52
:))

Mostra nr. 2. :D

vazand ce echipa sustii, mi se rupe de parerea ta.
Na la http://uncopilutz.haipa.ro/files/2008/05/****1.jpg

delaoltenia
12th May 2011, 15:22
O sa urmarim finala impreuna Dario si o sa-ti sterg lacrimile de pe obraz. O a treia victorie sezonul asta nu stiu cum o sa o digeri, dar te voi ajuta sa treci cu bine peste. :)

Asa o sa scape si portelanurile. :D
Leo,si daca vom pierde,nu va fi o tragedie.Daca inca de pe acum consideri meciul asta jucat ar fi bine sa nu mai discutam,nu ca nu vreau sa fiu partener de dialog,dar nu mai vad rostul in asemenea conditii.Pune si varianta care-mi convine mie (aici nu mai e loc de egal) si spune-mi daca tu te vei putea opri din sughituri? :D

cip
12th May 2011, 15:50
vazand ce echipa sustii, mi se rupe de parerea ta.
Na la http://uncopilutz.haipa.ro/files/2008/05/****1.jpg
mostra nr 3

Q.E.D. :D

mariomax
12th May 2011, 16:52
Pacat. Pacat pentru Brasov. Ce sa-i faci ? Ciobanul cu bulanul.
Ce "vocali" sunt fanii ciobanului, de parca ei au pus coada la pruna.

hopa, nu mai castiga ungurii cupa? :rolleyes:

Van Halen
12th May 2011, 19:57
hopa, nu mai castiga ungurii cupa? :rolleyes:

ciudat nu, oare nu s-au mai implicat sefii de la CFR Cluj?
:happy

NORGEMAN
13th May 2011, 00:17
FERKO IMI PARE RAU PENTRU TINE CA NU INTELEGI DESI ESTI FOARTE INTELIGENT (AM CITIT UNDEVA....(noi din 1985 de cand suntem unii fani steaua nu aveam cum sa fim fani RAZBOINICUL LUMINII) se vede si din avatarul meu, dar u cum esti baiat intelighent bineintels ca ai fost ironic sau de fapt glumeai! :happy

Greu cu lumea asta nemanelistica!

Expresia vocali?
MAI PUNE MANA PE CARTE, YOUNG BOY!
Dar nu septica!


http://www.google.ro/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&channel=s&hl=ro&source=hp&biw=1152&bih=671&q=vocali&meta=&btnG=C%C4%83utare+Google

Esti de la Bistrita, sustii o echipa din Bucuresti si vorbesti de manelism? :ok:

Van Halen
14th May 2011, 16:02
Esti de la Bistrita, sustii o echipa din Bucuresti si vorbesti de manelism? :ok:

ce are asta cu faptul ca u esti manelist!
ce vrei sa sustin o blatista!
:no:

un stadion intreg de sub poalele tampei a plans

veritaskiller
16th May 2011, 12:11
Dragi brasoveni,ceea ce simtiti voi acum am simtit si noi cand ne-ati eliminat in ultimele secunde ale meciului.

Dar nu era miza Finala la tine acasa :(

Sfârșitul nu-i aici!