PDA

View Full Version : Manchester United



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9

seby
14th July 2003, 19:45
Poate că fără Bechkam e mai greu, dar nu și imposibil.
Sper să joace bine, iar dacă se poate măcar să ajungă în finala UCL, să câștige campionatul în Anglia și CUPA Angliei.

Gabriel
15th July 2003, 00:11
Va fi la fel de bine si fara Beckham. Parca el ar fi dus greul echipei. De ce crede lumea asta ? Avea si el unele sclipiri....dar in nici un caz Man U nu se baza pe aceste sclipiri...ci pe munca a 6-7 oameni care au ramas acolo. Eu abia astept sa-i urmaresc in Champhions League.

Dorin
15th July 2003, 13:33
Man U e prea mare si nu poate depinde de un singur jucator . Acum mai pot si altii sa iasa in fata si asta e bine pt . echipa :yeah: Dorin

Ayrton
15th July 2003, 15:16
Oricum in ultimul an l-a tinut Fergusson mai mult rezerva pe Beckham... Eu zic ca fara probleme vor putea avea rezultate bune, ca au o echipa omogena, ce nu depindea de Beckham...

realmadrid.com
15th July 2003, 22:57
Nu mi se pare ca Beckham este un jucator de neinlocuit la m. united asta e parerea mea

REAL 4EVER

riva
16th July 2003, 11:26
vor mai trece ani buni pina o sa mai aiba manchesterul un jucator ka david ... ka sa il inlocuiasca trebuie sa fie neaparat englez ... si mai rar dau englezii asemenea jucatori

seby
16th July 2003, 17:16
Este adevarat Manchester nu va fi afectat de plecarea lui Bechkam.

DRAGOS
20th July 2003, 18:41
Manchester e o echipă bună, puternică care va trece repede peste "șocul" provocat de plecarea lui Beckham însă un asemenea jucător se naște la 100 ani. Poate Ronaldinho i-ar fi putu ține locul însă transferul a fost ratat și el e la Barcelona.

seby
28th July 2003, 08:36
DRAGOS îți dau dreptate.
Oricum nimeni nu are la inimă pe Manchester?

inter
4th August 2003, 12:52
Man.Utd - Barcelona 3-1 (Forlan2, van Nistelrooi - Kluivert) :happy

sickboy
5th August 2003, 00:50
Man Utd se poate descurca si fara Beckham IMO,dar Ferguson are unele indoieli... http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=272824&cc=5739

nick
5th August 2003, 21:53
Chestionarul este incomplet,dupa parerea mea:pe linga cele doua variante de raspuns mai trebuia una"M.U.se va descurca(mult) mai bine fara Beckam".
Intr-adevar asta e parerea mea ."superstarul" Beckam e un balast in orice echipa.In afara de citeva centrari si 2-3 lovituri libere nu e bun de nimic.Doar publicitatea e de el.Sint mii de jucatori cu mult mai buni ca el care nu sint bagati in seama.Personal cred ca M.U. a facut afacerea anului(cel putin):a scapat de un troglodit si in schimb si-a rotunjit bugetul.
Cit despre cumparatorul Real,cred ca va culege cit de curind "roadele "snobismului exagerat de care da dovada.In ultimii ani a cumparat tot ce a fost mai "en vogue" pe piata, cu rezultate cel putin modeste.Si asta in conditiile in care tine pe banca jucatori de mare valoare(ex:McManaman care mi se pare mult mai complet si deci mai util decit Beckam,sau Morientes). :? :? :?

sickboy
6th August 2003, 00:36
Nick the Quick...

Einstein
6th August 2003, 11:10
In afara de citeva centrari si 2-3 lovituri libere nu e bun de nimic.Doar publicitatea e de el.Sint mii de jucatori cu mult mai buni ca el care nu sint bagati in seama.Personal cred ca M.U. a facut afacerea anului(cel putin):a scapat de un troglodit si in schimb si-a rotunjit bugetul.
Cit despre cumparatorul Real,cred ca va culege cit de curind "roadele "snobismului exagerat de care da dovada.In ultimii ani a cumparat tot ce a fost mai "en vogue" pe piata, cu rezultate cel putin modeste.Si asta in conditiile in care tine pe banca jucatori de mare valoare(ex:McManaman care mi se pare mult mai complet si deci mai util decit Beckam,sau Morientes). :? :? :?

Da, dar alea 2-3 lovituri libere pot insemna 2-3 goluri. Oriucm, sunt curios cine va executa acum loviturile libere la Real: Beckham sau R. Carlos?

seby
7th August 2003, 08:28
Este adevărat că pre a multe faze nu avea, dar acle lovituri libere=goluri și centrările erau foarte precise și urmau goluri.

Dorin
7th August 2003, 10:09
Probabil ca o sa imparta :stinga Bekham si dreapta Roberto Carlos .Mai de aproape tot Beckham si invers Carlos.Si dupa un timp se va vedea cine are procentajul mai bun .Eu cred ca Beckham cistiga .... :yeah: Dorin

seby
11th August 2003, 23:24
Da, cred că așa este.

seby
11th August 2003, 23:30
Acest subiect este și de opinii.

DRAGOS
12th August 2003, 17:10
BRAVO pentru Manchester pentru ca a castigat la pas meciul cu Juventus (a devenit un cosmar pentru echipa din Torino) si pentru castigarea super cupei Angliei in fata lui Arsenal.

inter
12th August 2003, 18:18
Kleberson primul brazilian din istoria "diavolilor rosii" a fost achizitionat cu 5.93 mil . lire sterline :happy

DRAGOS
12th August 2003, 21:48
Să sperăm că va face treabă bună!!!!!!! :ok:

seby
13th August 2003, 08:15
Toate au un început și să sperăm că va fi util echipei. :yeah:

Tudose
13th August 2003, 12:34
Manchester si-a demonstrat forta atat in amicale, cat si in meciul cu Arsenal. Eu cred ca poate fi la fel de puternica (daca nu inca si mai mult) chiar si fara Beckham.

ultravioletu
13th August 2003, 16:23
Să sperăm că LEEDS va câștiga campionatul (chiar dacă a plecat Kewell). Sau cel puțin Arsenal. Chelsea să iasă pe 4 și manu să retrogradeze :) :) :D

A, și să nu uit: să revină în Premiership meseriașii de la SUNDERLAND! :)

DRAGOS
13th August 2003, 16:31
ultravioletu, ''agresivitatea'' ta față de Man. United nu e justificată. Pentru mine echipa cea mai antipatică e Interul însă eu nu i-am dorit niciodată răul adversarului (în cazul de față, retrogradarea). Chiar dacă nu e echipa mea favorită îmi place cum joacă. :thinkso: :yeah:

seby
15th August 2003, 09:29
Mulțumesc DRAGOS pentru susținere.

DRAGOS
15th August 2003, 20:16
Pentru nimic, seby!!!! Am spus adevarul si cred ca am gandit corect.

seby
21st August 2003, 15:04
Subiect de opinii pentru fanii aceste echipe.

DRAGOS
21st August 2003, 21:13
seby ai creat acest subiect ca sa te bagi in seama!!!! Nu stiai ce sa mai scrii. :ciocan: /nope/

seby
24th August 2003, 16:34
Ambele subiecte au fost create de mine, iar al doilea l-am facut deoarece la primul toti scriau despre chestionar.

DRAGOS
24th August 2003, 20:21
Lasa vrajeala mai seby!!!!! Esti nervos?????

seby
25th August 2003, 15:23
Lasa tu vrajeala DRAGOS, esti glumet?

DRAGOS
25th August 2003, 21:55
seby, aici e un subiect cu si despre Man. United!!!! Nu ca sa faci tu mesaje jignindu-i pe altii /nope/ . OK???

MaPaX
28th August 2003, 18:51
Grupa E: Manchester Utd, Panathinaikos, Rangers si Vfb Stuttgart.

DRAGOS
30th August 2003, 18:00
Nu va avea probleme Manchester. Nici daca se vroia nu se putea sa cada cu cele mai slabe echipe.
Era misto o grupa ca asta:
Juventus
Real Madrid
Man. United
Partizan :D

seby
10th September 2003, 11:49
DE ce asemenea grupă?

Delia
10th September 2003, 14:49
Cred ca ManU se va descurca bine si fara Beckham. Nici o echipa mare nu se bazeaza pe un singur jucator.
Un jucator de clasa poate sa faca diferenta intr-un meci-doua, poate avea "sclipiri", dar asta nu-i suficient pentru ca echipa sa castige mereu.

DRAGOS
10th September 2003, 16:11
Ce intrebare stupida seby!!! O asemenea grupa ar fi frumoasa: cele 3 puteri ale lumii: Man. U., Real Madrid si JUVE impreuna cu surpriza anului Partizan (care cred ca in acele conditii s-ar fi luptat misto cu celelalte echipe).

realmadrid.com
10th September 2003, 17:35
Aici ai dreptate Dragos intro grupa ca aia cu cele mai tari 3 echipe din lume daca sar putea si cu milan :P nu mar deranja deloc ca nu sar califica real sa zicem pt ca oricum am vedea fotbal de calitate 100%. Delia ai dreptate pt ca o echipa nu se bazeaza doar pe un jucator iar m. united joaca la fel de bine ca pana acum , dar ai vazut in cazul lui Juve cred ca daca il aveau pe Nedved ii faceau muci pe milan, pt oricum juve a reusit sa treaca de real cu ajutorul lui nedved pt ca , cred ca fara el nu reuseau :yeah:

seby
10th September 2003, 22:42
Da cam așa e, dar Parizan ar fi cam de umplutură.Acolo ar fi locul lui Bayern, câte o reprezentantă pt. fiecare dintre cele 4 puternice campio nate.

DRAGOS
11th September 2003, 20:08
N-are ce cauta Bayern acolo!!!! E cea mai slaba echipa din acest sezon de CL. Joaca cel mai mizerabil fotbal.

seby
21st September 2003, 21:23
Manchester United-Panathinaikos 5-0.

GoPens
22nd September 2003, 13:48
Manchester - Arsenal 0-0

am incercat sa ma uit dar n-am rezistat mai mult de 20 min.

vorba lu' un tip din parlamentu englez: care-i asemanarea dintre Blackburn Rovers si talibani? ambii duc oameni la stadion si-i tortureaza.
numai ca aseara a fost valabil pentru ambele echipe.

go Bolton Wanderers!

seby
22nd September 2003, 15:08
Mulțumesc de informație.

ovidiudod
22nd September 2003, 17:18
Aseara Nisterlooy a ratat un penlaty in ultimul minut de joc cu arsenal. Scor final 0-0

Henry
22nd September 2003, 20:09
Fuck the rest Arsenal is the best..........Please boys I spekeng english :shock: :? 8) :D :D :yeah: :ciocan: :sleep:

realmadrid.com
22nd September 2003, 20:40
Ce nervos esti francezule dar arsenal nu se compara cu manchester da deci lasa-te. O fi prea visator de la meciul cu Panathinaikos :P

GoPens
22nd September 2003, 20:51
ca palmares, la numar de premiershipuri cistigate se compara Liverpool :D

1. Liverpool 18
2. Manchester United 15
3. Arsenal 12

Swordlord
26th September 2003, 08:52
:? Cum adica, nu se compara Arsenal cu manchester? Tocmai, ca se compara prea mult! :D S-ar putea compara chiar si de 9 ori intr-un singur sezon! :happy

DRAGOS
30th September 2003, 21:02
Manchester e de 2 ori mai buna decat Arsenal numai ca in meciurile directe nu se observa acest lucru. Arsenal e prezenta in UCL numai ca are in echipa un Pires, un Vieira si bineinteles un Henry.

Swordlord
1st October 2003, 03:18
Manchester e echipa buna, fara indoiala, dar mi se pare ca echipele englezesti ii cam lasa sa castige. /nope/
De exemplu, Newcastle a jucat mult mai bine contra lui Arsenal decat contra lui manchester; iar fundasii lui Leicester sambata mai degraba faceau marcaj unul la altul decat la Van Nistelrooy sau Keane. (Pe de alta parte, Manchester City joaca mai bine contra lui United decat contra lui Arsenal.)
Dar, ma rog, poate ma insel eu...

DRAGOS
1st October 2003, 15:24
E ceva adevarat in legatura cu ce spui tu, Swordlord!!! Cam asa se intampla. :happy

inter
3rd October 2003, 08:53
Malcom Glazer, propietarul echipei de fotbal american Tampa Bay Buccaneers a cumparat ieri la bursa 5,9% din actiunile lui Man.Utd :o , conducerea clubului englez urmand a avea o intalnire cu el pt. a clarifica ac. situatie :thinkso:
Se pare ca Glazer este atras de ideea de a se infrunta cu Abramovich in creearea unei foarte puternice echipe de fotbal :thinkso:

DRAGOS
3rd October 2003, 16:03
Iata cum arata unŽŽtop tenŽŽal cluburilor din lume:
1. /1./ Milan Ac /Italia/314,0 punct
2. /2./ Glasgow Celtic /Scotia/288,5
3. /8./ Santos Fc /Brazilia/276,0
4. /3./ Real Madrid /Spania/275,0
5. /6./ Lazio Roma /Italia/272,0
6. /9./ Juventus Torino /Italia/271,0
7. /10./ Deportivo La Coruna /Spania/259,0
8. /7./ Fc Porto /Portugalia/258,5
9. /5./ Manchester United /Anglia/251,0
10. /4./ Arsenal Londra /Anglia/248,0

seby
5th October 2003, 08:12
Pe ce criteriu a fost întocmit topul, DRAGOS?

DRAGOS
5th October 2003, 13:11
Echipa italiana AC Milan se mentine pe primul loc in clasamentul mondial al cluburilor de fotbal, alcatuit de Federatia Internationala pentru Istoria si Statistica Fotbalului pe baza rezultatelor din perioada 1 octombrie 2002 - 30 septembrie 2003. Clubul lunii septembrie 2003 a fost declarat AS Monaco.
Milanezii s-au aflat pe primul loc in aceasta ierarhie de 32 de ori de la 1 ianuarie 1991, o performanta extraordinara, dupa cum remarca forul cu sediul la Wiesbaden /Germania/. Ac Milan este urmata de Fc Barcelona si Juventus Torino, care s-au aflat pe primul loc in 16 rânduri.
Cea mai bine plasata echipa romaneasca este Dinamo Bucuresti, pe 142, cu un salt de 66 de locuri /208/, cu 97 de puncte. La egalitate de puncte cu Dinamo se afla Aris Salonic /Grecia/ si Matador Puchov /Slovacia/. Steaua ocupa pozitia a 268-a, cu 84 de locuri mai sus decat luna trecuta /locul 352/, cu 68 de puncte. Punctaj egal au Hannover Sv /Germania/, Al-Arabi Kuwait-City /Kuweit/, Rangers International Fc Enugu /Nigeria/, VfL Wolfsburg /Germania/, Real Valladolid /Spania/, Club Olimpo Baha Blanca /Argentina/ si Estudiantes de La Plata /Argentina/.
Southampton, adversara Stelei in Cupa Uefa, se afla pe ocul 55 /luna trecuta pe 76/, cu 143 puncte, in timp ce sahtior Donetk, adversara lui Dinamo, ocupa pozitia a 79-a /fata de 83 luna trecuta/, cu 127 puncte.

MATRIX98
10th October 2003, 00:29
nick vad ca le ai cu fotbalul cum le am io cu cricketul .Imi enumeri si mie vro 2,3 din miile alea de jucatori care`s mai buni decat becks ??Daca faci asta ptr mine , iti jur ca te ajut sa faci o plangere la uefa sa o lase mai moale cu afirmatiile astea cum ca beckham este unul dintre cei mai buni din lume .In felul tau ai dreptate , il vad mult mai bun pe plesan , pe trica, pe bratu decat beckham ...la o adika chiar nu inteleg de ce real l-a preferat pe ronaldo in locu` lu pitu , savu, borbely atacanti pur sange . Sunt convins ca suntem pe aceeasi lungime de unda .

Swordlord
10th October 2003, 11:58
Mersi pentru sustinere, Dragos! Apropo, fanii lui manchester nu zic nimic?

Referitor la clasamentul cluburilor: sunt absolut de acord cu "A.S. Monaco -- clubul lunii septembrie".
Sahtior e mai sus ca Dinamo Kiev? Ce s-o fi intamplat cu Kiev? :o

Si inca ceva referitor la manchester -- van Nistelrooy e ajutat sa devina golgeter, nu vi se pare? :x
____________
fuck steaua Bucuresti

MATRIX98
10th October 2003, 17:23
swordlord nu cred ca e ajutat sa devina golgheter , parerea mea , si scholls da o gramada de goluri , da van nisterlooy are golul in sange , da niste goluri din pozitii imposibile .Inter nu doar glazer e atras de ideea asta , dupa cate am auzit o sa fie 3 investitori care o sa cumpere clubul manchester printre care si glazer ... se zice ca o sa-l cumpere cu 918 sau 928 mil $ nu sunt sigur de suma , insa este intre 900 si 1 miliard de $ . Acum sa vedem ce o fi

MATRIX98
10th October 2003, 17:25
swordlord nu cred ca e ajutat sa devina golgheter , parerea mea , si scholls da o gramada de goluri , da van nisterlooy are golul in sange , da niste goluri din pozitii imposibile .Inter nu doar glazer e atras de ideea asta , dupa cate am auzit o sa fie 3 investitori care o sa cumpere clubul manchester printre care si glazer ... se zice ca o sa-l cumpere cu 918 sau 928 mil $ nu sunt sigur de suma , insa este intre 900 si 1 miliard de $ . Acum sa vedem ce o fi

Swordlord
10th October 2003, 21:37
E ajutat in sensul ca el bate toate penalty-urile si toti jucatorii ii pun pase de gol lui (uneori chiar si fundasii adversi :D ). Dar el are si clasa de atacant, oricum, nu pot contesta faptul asta.
Si proprietarul lui manchester de acum (Rupert Murdoch?) chiar vrea sa-i vanda? Asta e perioada de glorie a lui manchester united, nu vad de ce i-ar vinde.
____________
fuck steaua Bucuresti

seby
11th October 2003, 07:03
dacă van nistelrooy dă goluri atunci imediat va primi și mai multe pase. Dacă șutează bine are voie să execute penalty-uri așa ajunge goalgeter.

DRAGOS
11th October 2003, 21:49
Ce mod de gandire idiot ai mai seby!!!! Nu se intelege ce vrei sa zici si nu e prima oara. Cred ca ai probleme cu logica: ca dovada ca ai scris mesajele alea de pe forumul Ceahlaului cand vorbeai de unul singur!!!!!
FORZA MAN. United!!!
FORZA JUVE!!!!!
FORZA CEAHLAUL!!!!
FORZA STEAUA!!!!

seby
13th October 2003, 21:52
Iarăși începi?
Tu nu înțelegi că nu eu am scris acele mesaje?

DRAGOS
14th October 2003, 15:48
Ar trebui sa postezi despre Manchester si nu sa te iei la cearta cu altii!!!!!
Mai ales ca tu ai creat acest subiect... Cu cine joaca Man. United in acest week-end????

seby
14th October 2003, 22:32
Leeds United-Manchester United.

DRAGOS
15th October 2003, 15:01
Pronostic:
LEEDS-MANCHESTER 1-3

DRAGOS
20th October 2003, 15:55
Iata ca pronosticul meu a FOST GRESIT!!!!
Leeds-MANCHESTER 0-1
min.81 Roy Keane

realmadrid.com
20th October 2003, 19:57
Important este ca a castigat :happy

DRAGOS
21st October 2003, 14:54
Asa e Ionutz!!!!
:bere: Vad ca incepem sa ne intelegem!!! :ok: Nu ca la inceput cand am avut niste dispute incrancenate!!! :thinkso:

seby
24th October 2003, 07:24
Bine că vă înțelegi.
Următorul meci: Liecester City-Manchester United

realmadrid.com
24th October 2003, 16:05
Pronostic 2 nu zic scorul pt ca nu stiu cat le vor da. Cred ca asa voi paria alaturi de alte echipe :yeah:

GoPens
25th October 2003, 18:53
Manchester United - Fulham 1 - 3 ( 1 - 1 )

realmadrid.com
26th October 2003, 00:23
"Frumos meci", nu ma asteptam la un asemenea rezultat :( . Se pare ca manchester m-ia stricat planurile la pariuri :(

DRAGOS
26th October 2003, 11:35
Marcatori:
0-1 Lee Clark (min.3)
1-1 Diego Forlan (min. 45)
1-2 Steed Malbranque (min. 66)
1-3 Junichi Inamoto (min. 79)

Cartonase galbene:
pt. Manchester-Diego Forlan (17"), Eric Djemba-Djemba (42"), Quinton Fortune (45"), Ryan Giggs (58")
pt. Fulham-Junichi Inamoto (43"), Zatyiah Knight (81")

ricky
26th October 2003, 12:58
Dumitrescule, meciul cu MAN'U mi-a stricat si mie un buletin !
Desi avea cota mica, zic, hai sa-l aleg . Chiar daca nu prea am obiceiul sa iau meciurile cu echipe care au jucat sau urmeaza sa joace in CUPE !

Deh ! Asta este !
S-a mai dus o lada de KROMBACHER ! :P

Dorin
26th October 2003, 18:53
Si totusi Man U nu mai este la fel de sigur pronostic de la plecarea lui Beckham :yeah: Dorin

DRAGOS
27th October 2003, 20:32
Nu e adevarat Dorin! /nope/
Manchester joaca la fel de bine numai ca nu prea are portar dar in rest e o echipa mai bine pusa la punct de cand a plecat Beckham.

MaPaX
11th November 2003, 22:06
Jucatorii echipei Manchester United nominalizati la "Balonul de Aur" sunt cei mai buni atacanti ai acestei echipe: Paul Scholes si Ruud Van Nistelrooy. Cred ca trebuia nominalizat si Giggs.

seby
17th November 2003, 17:31
Tottenham Hotspur-Manchester United

flavius
18th November 2003, 15:49
are dreptate tudose..... seby ai creat acest subiect ca sa te bagi in seama!!!! Nu stiai ce sa mai scrii. :ciocan: /nope/

Da dragos asa este !! a facut subiectul acesta ca sa faca cat mai multe mesaje!!! se baga numai el in seama si scrie mesaje unele dupa altele ca sa faca cat mai multe!!!
seby cu faza asta mi-ai devenit antipatic!!!!
pt tine: /fu/

TARAN
19th November 2003, 15:04
MANCHESTER UNITED ARE ACUM UN PORTAR F BUN , un american care a salvat pana acum vreo 3-4 penalty-uri, in afara de siguranta care o da apararii.

acest america nici nu se compara cu mascariciul de barthez, ii da clasa.

din aceasta cauza, pana acum, Man are cele mai putine goluri primite- cea mai buna aparare. Si asta si datorita portarului.
Portarul american este un mare meserias, cine l-a gasit a avut ochi buni.

Referitor la subiectul topic-ului: da, man utd se va descurca intodeauna fara cineva anume si asta din cauza ca politica clubului este : NUMELE unui jucator/vedeta nu va fi niciodata mai important decat numele clubului.
Iar pt United intodeauna a contat echipa si nu vedetele, asa cum fac italienii care cauta numai vedete si nici bani nu au sa-i plateasca.

Edgar
20th November 2003, 21:42
Iar pt United intodeauna a contat echipa si nu vedetele, asa cum fac italienii care cauta numai vedete si nici bani nu au sa-i plateasca.

Leeds United anyone? TARAN, esti cat de cat la curent cu situatia din fotbalul englez? :thinkso:
Oricum, eu stiam ca echipa care cauta numai vedete e Real Madrid... se vede ca sunt rupt de realitate in ultima perioada. :P

TARAN
21st November 2003, 10:41
edgar, in Anglia niciodata nu a fost politica ca in Italia: cumparam vedete, schimbam antrenorii in fiecare luna...si vorba aia, italienii se arunca pe piata sa cumpere si ei nu aveau acoperire in bani pt transferuri, rusinos.

iar eu vorbesc de ultimii 15 ani, nu de acu 2 ani cand, intra-adevar s-au mai aruncat si englezii la o vedeta- doua pe echipa..

La Manchester, nucleul echipei, aproape 80% din echipa este facuta la ei, sau cel putin, au luat jucatori tineri, necunoscuti pe care i-au facut apoi celebri/buni fotbalisti. Si asta cam tot aiai e...
Si acum scot jucatori buni..vezi Oshea, FLetcher...
In raport cu o echipa din Italia care imediat dupa un turneu final sau cum se auzea de vreu fotbalist ca este f bun, imediat se aruncau sa-l cumpere...mai ales vedete latina de prin Amercia de Sud..mingicari celebri.

Pana si Sachi a spus ca aceasta politica "neserioasa" doar de dragul reclamei, a dus incet, dar sigur la disparitia echipelor italieni din Cupele europene cam 6 ani!

Intodeauna intotdeauna echipele englezesti s-au bazat pe spiritul de joc al intregii echipe, si nu a unui singur mare jucator...marea vedeta.

MaPaX
21st November 2003, 22:22
Sambata ora 14:30 > MAN Utd - Blackburn in direct pe TV SPORT

DRAGOS
22nd November 2003, 13:38
Pronostic:
Man.United-Blackburn 5-1

Swordlord
23rd November 2003, 04:20
Nu-mi aduc aminte de nici un meci in care manchester sa fi castigat cu 5-1. De ce ai ales tocmai 5-1? :D :D

DRAGOS
23rd November 2003, 10:50
Am ales asa pentru ca Machester e printre cele mai bune echipe din lume si pentru ca Blackburn se afla intr-o pasa proasta dar iata ca a fost mai greu decat ma asteptam:
Manchester-Blackburn 2-1
1-0 min. 24 Ruud van Nistelrooy
2-0 min. 38 Kleberson
2-1 min. 64 Brett Emerton

Cartonase galbene:
min. 70 Barry Ferguson

Shiftish
23rd November 2003, 17:29
Recunosc va fi putin mai greu fara beckham dar prin aducerea lui cristiano ronaldo si kleberson ......unul din acestia doi va umple golul lasat de el...........oricum fergusson e de vina de plecarea lui beckham........dar dupa cum se stie clubul nu a avut de suferit pana acum pe nici un plan din cauza lui...nici financiar nici fotbalistic.........asa ca........

Swordlord
24th November 2003, 08:50
Nu va suparati fani Manchester, dar Ferguson este un papagal (si as incepe cu faptul ca taica-meu vorbeste engleza mai clar ca el)...

2 motive principale:
1)acum doi sau trei ani a zis ca se retrage si nu s-a retras;
2)anul asta a zis ca federatia engleza a facut o intelegere cu Arsenal -- daca eram eu in FA, l-as fi suspendat pe viata pe nesimtit.

Ati mai vazut in oricare alt campionat care se respecta pe antrenorul echipei de pe locul trei acuzand echipa de pe locul intai ca e ajutata de federatie? Wenger ar fi putut sa zica ca Manchester l-a platit pe arbitru sa dea penalty-ul ala si ar fi fost mai indreptatit.

Shiftish
24th November 2003, 12:49
Eu cred ca tu esti un fan arsenal sau in arice caz urasti clubul Manchester United.Taica-tau vorbeste mai bine engleza decat tine...iar daca tu nu intelegi engleza vorbita de Fergusson te-nteleg......e greu pentru ca este scotian si accentul este putin diferit.......cat despre comportarea lui Fergusson si indeciziile lui te rog sa cauti declaratiile lui Queiroz dupa ce acesta a plecat la real.....despre Fergusson si ai sa vezi ce persoana este managerul lui United.

seby
24th November 2003, 15:49
Ce aveti cu Ferguson, problema lui că-i papagal, ce te doare pe tine?

seby
24th November 2003, 15:58
Manchester United-Everton
Pronostic: un 2-0 nevinovat.
Manchester The Best English Team! :yeah:

Swordlord
25th November 2003, 06:02
De ce sunt fan Arsenal, Shiftish, pentru ca am zis ca n-a fost penalty? (Oricum, fan Manchester nu sunt, asta ti-o pot spune.)

Scotian e si Adrian Paul, si engleza acestuia e mult mai clara. Ferguson e in Anglia de peste 15 ani, ar fi putut sa scape de accentul ala oribil.

Ce-a zis Queiroz? Dar oricum, daca si Queiroz e un taran nesimtit, asta tot nu-l scuza pe Ferguson. Ca sa nu mai zic ca-l tot vad zicand "Fuck!" la televizor, in timpul meciurilor.

La Manchester, sau la Liverpool? Daca se joaca la Liverpool, as zice un 1X nevinovat! :D :D

TARAN
25th November 2003, 10:38
lol, bai swordlord, ce treaba are ma accentul cu performantele?

ar fi trebuit sa stii asta daca ai pretentia sa scrii pe un forum de sport.

iar in afara de queiroz (care a fost luat de Real, deci va dati seama ca au luat un om super bun), va aduc aminte ca inaintea lui alt secund f buna, parca Steve..a ajuns antrenor la mboro.

iar in Anglia, un fotbal mai curat si mai spectaculos decat in altt campionat nu se joaca !

Swordlord
25th November 2003, 21:01
TARAN, stai calm, ma, nu discutam aici despre performantele lui Ferguson, ci despre faptul ca e un papagal. Tu ar fi trebuit sa stii despre ce e discutia daca ai pretentia sa scrii pe un forum. Punct. :thinkso:

Fotbalul englez e spectaculos pentru ca fundasii nu fac marcaj la atacanti. Nu stiu cat de curat e...
Nu vezi ca Ferguson crede ca Arsenal face afaceri cu federatia?

Shiftish
25th November 2003, 21:59
Daca vrei sa stii ce a zis Queiroz ........afla.........Si apropo de Fergusson .......pana acum este cel mai prolific manager pe care l-a avut United.........si nu cred ca este asa pentru ca este un papagal......

Swordlord
25th November 2003, 22:45
N-o sa pierd timp sa caut ce-a zis Queiroz, pentru ca nu stiu unde sa caut. Si nici nu ma intereseaza, de altfel. Dar dumneata l-ai folosit ca argument, asa ca te rog explica-mi macar ce-ai vrut sa spui.

Bineinteles ca Ferguson e prolific. Doar a prins radacini acolo. Cred ca stie si cate placute de faianta sunt in vestiar, si cati sobolani au fost omorati acolo in anii '90.

Oricum, referitor la ce fel de persoana e, n-o sa-mi schimb parerea ca Ferguson e un taran pe care-l ia gura pe dinainte. ('No offense', TARAN.)

gabilove
25th November 2003, 23:04
56/57 Champ. I RSC Anderlecht Bel Manchester United FC Eng 0-2 0-10
56/57 Champ. II Manchester United FC Eng Borussia Dortmund FRG 3-2 0-0
56/57 Champ. 1/4 Athletic Club Bilbao Esp Manchester United FC Eng 5-3 0-3
56/57 Champ. 1/2 Real Madrid CF Esp Manchester United FC Eng 3-1 2-2
57/58 Champ. I Shamrock Rovers FC Irl Manchester United FC Eng 0-6 2-3
57/58 Champ. II Manchester United FC Eng FC Príbram Tch 3-0 0-1
57/58 Champ. 1/4 Manchester United FC Eng FK Crvena zvezda Yug 2-1 3-3
57/58 Champ. 1/2 Manchester United FC Eng Milan AC Ita 2-1 0-4
63/64 Cup Win. I Willem II (Tilburg) Ned Manchester United FC Eng 1-1 1-6
63/64 Cup Win. II Tottenham Hotspur FC Eng Manchester United FC Eng 2-0 1-4
63/64 Cup Win. 1/4 Manchester United FC Eng Sporting CP (Lisboa) Por 4-1 0-5
64/65 IC Fairs I Manchester United FC Eng Djurg&rdens IF FF Swe 6-1 1-1
64/65 IC Fairs II Borussia Dortmund FRG Manchester United FC Eng 1-6 0-4
64/65 IC Fairs III Manchester United FC Eng Everton FC Eng 1-1 2-1
64/65 IC Fairs 1/4 RC Strasbourg Fra Manchester United FC Eng 0-5 0-0
64/65 IC Fairs 1/2 Manchester United FC Eng Ferencvárosi TC Hun 3-2 0-1 1-2
65/66 Champ. I HJK Helsinki Fin Manchester United FC Eng 2-3 0-6
65/66 Champ. II Victoria Frankfurt/Oder GDR Manchester United FC Eng 0-2 1-3
65/66 Champ. 1/4 Manchester United FC Eng SL Benfica Por 3-2 5-1
65/66 Champ. 1/2 FK Partizan (Beograd) Yug Manchester United FC Eng 2-0 0-1
67/68 Champ. I Manchester United FC Eng Hibernians FC (Paola) Mlt 4-0 0-0
67/68 Champ. II FK Sarajevo Yug Manchester United FC Eng 0-0 1-2
67/68 Champ. 1/4 Manchester United FC Eng KS Górnik Zabrze Pol 2-0 0-1
67/68 Champ. 1/2 Manchester United FC Eng Real Madrid CF Esp 1-0 3-3
67/68 Champ. fin Manchester United FC Eng SL Benfica Por 4-1
68/69 Champ. I Waterford United FC Irl Manchester United FC Eng 1-3 1-7
68/69 Champ. II Manchester United FC Eng RSC Anderlecht Bel 3-0 1-3
68/69 Champ. 1/4 Manchester United FC Eng SK Rapid Wien Aut 3-0 0-0
68/69 Champ. 1/2 Milan AC Ita Manchester United FC Eng 2-0 0-1
76/77 UEFA I Ajax Ned Manchester United FC Eng 1-0 0-2
76/77 UEFA II Manchester United FC Eng Juventus FC Ita 1-0 0-3
77/78 Cup Win. I AS Saint-Etienne Fra Manchester United FC Eng 1-1 0-2
77/78 Cup Win. II FC Porto Por Manchester United FC Eng 4-0 2-5
80/81 UEFA I Manchester United FC Eng Widzew Lódz Pol 1-1 0-0
82/83 UEFA I Manchester United FC Eng Valencia CF Esp 0-0 1-2
83/84 Cup Win. I Manchester United FC Eng FC Príbram Tch 1-1 2-2
83/84 Cup Win. II FC Spartak Varna Bul Manchester United FC Eng 1-2 0-2
83/84 Cup Win. 1/4 FC Barcelona Esp Manchester United FC Eng 2-0 0-3
83/84 Cup Win. 1/2 Manchester United FC Eng Juventus FC Ita 1-1 1-2
84/85 UEFA I Manchester United FC Eng ETO FC Györ Hun 3-0 2-2
84/85 UEFA II PSV (Eindhoven) Ned Manchester United FC Eng 0-0 0-1
84/85 UEFA III Manchester United FC Eng Dundee United Sco 2-2 3-2
84/85 UEFA 1/4 Manchester United FC Eng Videoton SC Hun 1-0 0-1 4-5p
90/91 Cup Win. I Manchester United FC Eng Pécsi MFC Hun 2-0 1-0
90/91 Cup Win. II Manchester United FC Eng Wrexham FC Wal 3-0 2-0
90/91 Cup Win. 1/4 Manchester United FC Eng Montpellier Hérault SC Fra 1-1 2-0
90/91 Cup Win. 1/2 Legia Warszawa Pol Manchester United FC Eng 1-3 1-1
90/91 Cup Win. fin Manchester United FC Eng FC Barcelona Esp 2-1
90/91 Super fin Manchester United FC Eng FK Crvena zvezda Yug 1-0
91/92 Cup Win. I Athinaikos Gre Manchester United FC Eng 0-0 0-2
91/92 Cup Win. II Club Atlético de Madrid Esp Manchester United FC Eng 3-0 1-1
92/93 UEFA I Manchester United FC Eng FC Torpedo Moscow Rus 0-0 0-0 3-4p
93/94 Champ. I Kispest Honvéd FC Hun Manchester United FC Eng 2-3 1-2
93/94 Champ. II Manchester United FC Eng Galatasaray SK (Istanbul) Tur 3-3 0-0
94/95 Champ. Lg Manchester United FC Eng IFK Göteborg Swe 4-2 1-3
94/95 Champ. Lg Galatasaray SK (Istanbul) Tur Manchester United FC Eng 0-0 0-4
94/95 Champ. Lg Manchester United FC Eng FC Barcelona Esp 2-2 0-4
95/96 UEFA I SC Rotor Volgograd Rus Manchester United FC Eng 0-0 2-2
96/97 Champ. Lg Juventus FC Ita Manchester United FC Eng 1-0 1-0
96/97 Champ. Lg Manchester United FC Eng SK Rapid Wien Aut 2-0 2-0
96/97 Champ. Lg Fenerbahçe SK (Istanbul) Tur Manchester United FC Eng 0-2 1-0
96/97 Champ. 1/4 Manchester United FC Eng FC Porto Por 4-0 0-0
96/97 Champ. 1/2 Borussia Dortmund Ger Manchester United FC Eng 1-0 1-0
97/98 Champ. Lg 1.FC Kosice Svk Manchester United FC Eng 0-3 0-3
97/98 Champ. Lg Manchester United FC Eng Juventus FC Ita 3-2 0-1
97/98 Champ. Lg Manchester United FC Eng Feyenoord Ned 2-1 3-1
97/98 Champ. 1/4 AS Monaco Fra Manchester United FC Eng 0-0 1-1
98/99 Champ. Qual Manchester United FC Eng LKS Lódz Pol 2-0 0-0
98/99 Champ. Lg Manchester United FC Eng FC Barcelona Esp 3-3 3-3
98/99 Champ. Lg FC Bayern München Ger Manchester United FC Eng 2-2 1-1
98/99 Champ. Lg Br&ndby IF Den Manchester United FC Eng 2-6 0-5
98/99 Champ. 1/4 Manchester United FC Eng Internazionale FC Ita 2-0 1-1
98/99 Champ. 1/2 Manchester United FC Eng Juventus FC Ita 1-1 3-2
98/99 Champ. fin Manchester United FC Eng FC Bayern München Ger 2-1
98/99 Super fin Manchester United FC Eng SS Lazio (Roma) Ita 0-1
99/00 Champ. Lg Manchester United FC Eng Dinamo Zagreb Cro 0-0 2-1
99/00 Champ. Lg SK Sturm Graz Aut Manchester United FC Eng 0-3 1-2
99/00 Champ. Lg Manchester United FC Eng Olympique de Marseille Fra 2-1 0-1
99/00 Champ. Lg AC Fiorentina Ita Manchester United FC Eng 2-0 1-3
99/00 Champ. Lg Manchester United FC Eng Valencia CF Esp 3-0 0-0
99/00 Champ. Lg Manchester United FC Eng FC Girondins de Bordeaux Fra 2-0 2-1
99/00 Champ. 1/4 Real Madrid CF Esp Manchester United FC Eng 0-0 3-2
00/01 Champ. Lg Manchester United FC Eng RSC Anderlecht Bel 5-1 1-2
00/01 Champ. Lg FC Dynamo Kyiv Ukr Manchester United FC Eng 0-0 0-1
00/01 Champ. Lg PSV (Eindhoven) Ned Manchester United FC Eng 3-1 1-3
00/01 Champ. Lg Manchester United FC Eng Panathinaikos FC (Athens) Gre 3-1 1-1
00/01 Champ. Lg SK Sturm Graz Aut Manchester United FC Eng 0-2 0-3
00/01 Champ. Lg Valencia CF Esp Manchester United FC Eng 0-0 1-1
00/01 Champ. 1/4 Manchester United FC Eng FC Bayern München Ger 0-1 1-2
01/02 Champ. Lg Manchester United FC Eng Lille OSC Fra 1-0 1-1
01/02 Champ. Lg Deportivo La Coru&a Esp Manchester United FC Eng 2-1 3-2
01/02 Champ. Lg Olympiakos Piraeus FC Gre Manchester United FC Eng 0-2 0-3
01/02 Champ. Lg FC Bayern München Ger Manchester United FC Eng 1-1 0-0
01/02 Champ. Lg Manchester United FC Eng Boavista FC Por 3-0 3-0
01/02 Champ. Lg FC Nantes Atlantique Fra Manchester United FC Eng 1-1 1-5
01/02 Champ. 1/4 Deportivo La Coru&a Esp Manchester United FC Eng 0-2 2-3
01/02 Champ. 1/2 Manchester United FC Eng Bayer Leverkusen Ger 2-2 1-1
02/03 Champ. Qual Zalaegerszegi TE Hun Manchester United FC Eng 1-0 0-5
02/03 Champ. Lg Manchester United FC Eng Maccabi Haifa Isr 5-2 0-3
02/03 Champ. Lg Bayer Leverkusen Ger Manchester United FC Eng 1-2 0-2
02/03 Champ. Lg Manchester United FC Ita Olympiakos Piraeus FC Gre 4-0 3-2
02/03 Champ. Lg FC Basel Sui Manchester United FC Eng 1-3 1-1
02/03 Champ. Lg Manchester United FC Eng Deportivo La Coru&a Esp 2-0 0-2
02/03 Champ. Lg Manchester United FC Eng Juventus FC Ita 2-1 3-0
02/03 Champ. 1/4 Real Madrid CF Esp Manchester United FC Eng 3-1 3-4
03/04 Champ. Lg Manchester United FC Eng Panathinaikos FC (Athens) Gre 5-0
03/04 Champ. Lg VfB Stuttgart Ger Manchester United FC Eng 2-1
03/04 Champ. Lg Rangers FC (Glasgow) Sco Manchester United FC Eng 0-1 0-3
210 110 57 43 400211

Swordlord
26th November 2003, 00:31
Esti un adevarat compendiu de rezultate, gabilove. De unde le scoti?

TARAN
26th November 2003, 09:24
SwordLord, topic-ul asta se cheama Manchester United, nu AlexFerguson, iar aici in majoritate mesajelor s-a discutat despre performantele clubului, jucatori etc/ performante in general..si mai sunt si alte topice la fel, care au in titlu numele echipei, nu al antrenorului.

Deja ai scris pana acum of topic, te-ai legat de ceva care nu are legatura cu fotbalul, ci mai degraba la scandaluri, declaratii, tabloide sau detalii despre viata particulara..
Astea sunt copilarii de care te legi tu, pe mine ma intereseaza performanta si nu ca ala e homosexual, ca s-a batut prin discoteca, si-a batut femeia sua a declarat nu stiu ce. Ziaristii mint f mult, daca nu stiai asta la varsta ta.

Ce se vede pe teren, asta conteaza si asta este cel mai frumos.

Shiftish
26th November 2003, 21:11
Queiroz a zis despre Fergusson ca este fotbalul in sine pentru el ca in timpul pe care l-a petrecut acolo Fergusson i-a explicat conceptiile lui despre fotbal si Queiroz a ramas impresionat........aceasta declaratie a dat-o pentru eurosport deci nu e inventie........in rest hai Manchester United

TARAN
27th November 2003, 09:44
Manchester United- Panathinaikos: 1-0 (Furlan)

incepe se mearga baiatul.

JJ
27th November 2003, 13:09
Eu zic ca va calificati de pe locul 2, Stuttgard are forta sa scoata un egal.

DRAGOS
27th November 2003, 14:56
Ma bucur pentru victoria lui Manchester!!!! Dar mai bine castiga cu 2-1 si marca pentru greci Sanmartean (care a fost titular :o :shock: ).
TARAN, vezi ca il cheama Diego FORLAN, nu Furlan!!!!! :yeah:

TARAN
27th November 2003, 15:14
corect man :x

man a jucat bine, insa nu spectaculos asa cum ne obisnuieste..cred ca erau cam plictisiti, cel putin asa mi se pareau din rezumat

Swordlord
28th November 2003, 22:02
O.K., TARAN, am inteles, n-o sa ma mai leg de Ferguson. Multumit? :thinkso:

seby
30th November 2003, 08:51
ms pt. rezultate gabi.

Gabriel
30th November 2003, 20:29
Am vazut Chelsea - Man U . Din pacate Chelsea a invins cu 1-0. Mi-a placut mult de Christiano Ronaldo de la Man U. Are un dribling foarte frumos. Cred ca va ajunge un mare jucator. Abia astept sa-l vad la europene in echipa lusitanilor. De la Chelsea mi-au placut Lampard (care a si inscris din 11m ) dar si Duff.
Si destul de bun americanul din poarta lui Man U, pe care la inceputul sezonului nu prea il creditam cu evolutii bune.

MaPaX
1st December 2003, 18:24
Imi pare rau ca a castigat Chelsea!

TARAN
2nd December 2003, 14:41
Chelsea-Manchester United: 0-1

man a jucat mai bine, a avut ocazii mai multe, dar Chelsea s-a aparat bine.

meritau un egal, asta pt ca si Chelsea a aratat ceva...

inter
3rd December 2003, 13:28
L-ati achizitionat cu 3 mil. eu pe Dong Fangzhou un tanar atacant chinez in varsta de 18 ani :O de la Dalian Shide

TARAN
4th December 2003, 10:17
cine stie..poate promite, cei de la Man de obicei au ochi buni

realc
4th December 2003, 16:32
WBA - Man Utd 2-0 :)
__________
Hala Madrid!

DRAGOS
4th December 2003, 21:47
Cei de la West Bromwich care au marcat impotriva echipei Man. U:
min. 6 Bernt HAAS
min.56 Scott DOBIE
In min. 24 Jason Koumas a ratat un penalty pentru Albion.

TARAN
9th December 2003, 11:18
Manchester United - Aston Villa: 4-0]doua boabe Nisterooy, doua Furlan superbe goluri !

faza haioasa este ca la stirile sportive de la protv au anuntat alt scor: doar 2-0 respectiv ultimile 2 goluri ale lui furlan.

antena 1 aanuntat corect.

DRAGOS
9th December 2003, 15:55
Esti ceva de groaza TARAN!!!!!
Tot cu "Furlan' o tii?????? :O :headbang: :lol:

FatFrumos
10th December 2003, 02:29
nu vad aceasi putere in Manchester United fara Beckam si Veron,

TARAN
10th December 2003, 10:01
veron???? ala nu a facut nimic cat a stat acolo, ce dracu.

m-ai mult n-a jucat si vad ca acum incepe acelasi lucru si la Chelsea. Veron niciodata nu are cum sa conteze pt Man atata timp ca nu a stat mai mult de un sezon, iar juma din el nu a jucat.

Beckam..poate, in schimb Man are acum f multi jucatori tineri..lupi tineri, care zic eu fac mai mult decat beckam.
Manchester a inceput f mult sa joace in driblling, fata de inainte cand jucau mai mult cu pase f multe. Asta datorita catorva tineri ..ronaldo, hleberson si inca unul care l-am vazut aseara in CL, dribleaza astia de n-ai aer.
Sunt convins ca Ferguson, ii va invata sa combine dribllingul cu pase-le directe (din prima) asa cum Man s-a afirmat timp de 10 ani.

Asta mi-a si placut f mult la Man., pasele directe din prima, combinatiile intre jucatori si viteza de joc f mare .

TARAN
10th December 2003, 10:06
Manchester United - Stuttgart 2-0

nisterooy
giggs

Seby jr
16th December 2003, 20:12
seby=seby jr
Bravo lor au spart tot.S-o tina tot asa.
"MANCHESTER PROBABLY THE BEST TEAM IN THE WORLD"

DRAGOS
17th December 2003, 15:17
Bine zis: "Probably" deci nu e cea mai buna cu siguranta!!!

seby
17th December 2003, 21:48
Da nu e chiar cea mai buna.Aproape.

DRAGOS
21st December 2003, 12:55
In primele 10 e cu siguranta!!!

DRAGOS
21st December 2003, 12:57
Azi de la 16:05 (ora Angliei) Tottenham Hotspur - MANCHESTER!!!!

Pronostic:
1-3 pt. Van Nistelrooy si compania!!!!

ady_azzuro
21st December 2003, 20:42
Tottenham H. 1 - 2 Manchester U.
Ai fost aproape DRAGOS!

Marcatori:

15' [0 - 1] John O`Shea

26' [0 - 2] Ruud van Nistelrooy

63' [1 - 2] Gustavo Poyet

Man Utd urca pe primul loc, lupta ramane incinsa in varful clasamentului, liderii se schimba ca ciorapii :cool:

DRAGOS
22nd December 2003, 17:24
Man Utd urca pe primul loc, lupta ramane incinsa in varful clasamentului, liderii se schimba ca ciorapii :cool:

Chiar ca, ca ciorapii se schimba liderii!!!
Intai Arsenal, apoi Chelsea si acum Man. United!!! Printre cele mai disputate titluri ale ultimului deceniu in Premier League si asta datorita banilor lui R. Abramovic. :D

FatFrumos
25th December 2003, 19:30
Corect Ady dar unul din goluri a fost in ofside de 2 metri trebuia sa fie meci egal dar ce sa ii faci Manchester are banii gramada....

ady_azzuro
25th December 2003, 19:34
Parca Chelsea sau Arsenal nu or avea bani gramada :p
Nu cred in treaba asta, ca Man Utd ar fi ajutata de arbitrii...

DRAGOS
26th December 2003, 13:55
Mai sunt si greseli na!!!!
Ce sa-i faci!!!????

uti2102
26th December 2003, 16:38
LOOOL
Pacat insa ca in Anglia nu prea greshesc arbitrii impotriva lui Man U. La noi cel putzin au greshit impotriva Stelei... :p . Daca imi aduc aminte anu' trecut Ferguson a facut spume la un meci in care nu a fost eliminat un jucator al adversarilor...Ceva gen Pitzurca de la noi..... :happy

uti2102
26th December 2003, 16:39
Concluzia : peste tot in lume arbitrii trag un pic pentru echipele cu nume (e ceva in subconshtient probabil......)

seby
27th December 2003, 20:41
Mia lasa-ti arbitrii in pace nu e vina lor ca au probleme de judecata.

MaPaX
27th December 2003, 23:28
Duminica , 28 decembrie
18:05 Middlesbrough - Manchester U. in direct pe TV Sport

GO Man U!

ady_azzuro
28th December 2003, 15:22
Manchester ia bataie si Chelsea se aproprie de locul 1! :)

DRAGOS
28th December 2003, 16:56
Deocamdata e Arsenal in frunte!!!
Sa speram in revenirea lui Mutu & Co in fruntea ierarhiei.

ady_azzuro
29th December 2003, 15:40
Nu e deloc Arsenal, Man Utd a fost pe primul loc toata saptamana si va fi pana la sfarsitul anului, poate dupa 3 ianuarie cand reincepe campionatul.
Chelsea se afla la 4 puncte de Man Utd, fiind la egalitate cu Arsenal care joaca azi la Southampton, daca castiga Arsenal se va apropria la doar un punct de Man Utd.

DRAGOS
29th December 2003, 16:19
Lupta mare acolo in frunte!!!!
Deci inainte de meciul Arsenal - Southmapton, Chelsea se afla la egalitate de puncte cu Arsenal. Sa speram intr-o victorie a lui Beattie & Co!!!!

ady_azzuro
29th December 2003, 16:26
Ai inteles gresit!
Arsenal se afla la egalitate cu Chelsea si are un meci mai putin, hai sa iti prezint clasamentul in partea superioara:

1 Man Utd 19 46
2 Arsenal 18 42
3 Chelsea 19 42
4 Charlton 19 30
5 Fulham 19 28


Cam asa arata clasamentul inaintea meciului dintre Southampton si Arsenal!

Si eu sper intr-o victorie a lui Phillips&Co ;)

DRAGOS
1st January 2004, 14:56
Hopa, Charlton e pe locul 4!!!!
Mai bine scriai si tu ca mine: "Beattie & Co" si nu "Phillpis & Co" pentru ca banuiesc ca si tu ai vazut meciul cu Arsenal!!!! N-a facut nimic. Doar era prezent pe teren; era ca un fel de spectator.

ady_azzuro
1st January 2004, 16:21
Hopa, Charlton e pe locul 4!!!!
Mai bine scriai si tu ca mine: "Beattie & Co" si nu "Phillpis & Co" pentru ca banuiesc ca si tu ai vazut meciul cu Arsenal!!!! N-a facut nimic. Doar era prezent pe teren; era ca un fel de spectator.
Da Charlton e pe 4, nu degeaba a batut-o pe Chelsea ;)

De ce sa scriu ca tine? Eu am fost original si am scris Phillips&Co, apropos tie ti s-a parut ca Beattie a jucat mai bine ca Phillips? Mie nu! Eu zic ca amand2 au fost o apa si un pamant! :mad:

DRAGOS
3rd January 2004, 17:41
Cam asa a fost!!!
Chiar si Brett Ormerod a jucat mai bine desi a intrat pe final!!!

N0_NaM3
4th January 2004, 22:35
Lool da cine`i bechkam ?...nu am auzit de el?..e vreun super fotbalist?

DRAGOS
6th January 2004, 16:27
E semi-super ca sa zic asa!!!! :yeah: :p

ady_azzuro
7th January 2004, 20:01
Beckham e un excelent pasator si cel mai bun executator de lovituri libere...asta va spune ceva? :)
Eu sper ca da :cool:

DRAGOS
8th January 2004, 15:07
Bolton Wanderers - MANCHESTER 1-2
min. 24 [0-1] Paul SCHOLES
min. 39 [0-2] Ruud van NISTELROOY
min. 62 Nicky Hunt (cartonas galben)
min. 84 Per Frandsen (cart. galben)
min. 87 [1-2] Gary NEVILLE (autogol)
Se pare ca a devenit un specialist al autogolurilor acest Gary Neville!!! :)

uti2102
8th January 2004, 22:01
Pai s-au gandit ca e cam batator la ochi sa aiba asha putzine goluri primite....... :p

N0_NaM3
8th January 2004, 22:35
Cu parere de rau o spun ca iar o cashtige manchester campionatul..

uti2102
8th January 2004, 22:43
Trebuie admis ca Alex Ferguson e un geniu. Poate cel mai bun antrenor al vremurilor noaste. Daca i s-ar da lui Lucescu o echipa dintr-un campionat puternic shi i s-ar oferi timp (Ferguson a stat vreo 5 ani pana a ajuns in top) cred k ar putea face acelashi lucru.

ady_azzuro
9th January 2004, 13:31
Alpopa, pai Ferguson antreneaza de vreo 15 ani Man Utd, asa ca nu e de mirare ca are rezultate asa de bune ;)

uti2102
9th January 2004, 18:47
Pai vezi. Conteaza shi rabdarea shi seriozitatea patronului. Shi a suporterilor.

ady_azzuro
9th January 2004, 20:45
Cea ce in Romania nu vezi :jerk:

DRAGOS
9th January 2004, 21:16
Depinde de presedinte!!!!
Munca unui antrenor se vede dupa cel putin 2 sezoane. Asta in stainatate ca in Romania nu prea sunt antrenori care prind 2 sezoane consecutive la aceeasi echipa!!! :D

MaPaX
16th January 2004, 11:34
Dong a venit la Manchester United
Clubul Manchester United l-au achizitionat pe tanarul chinez, Dong Fangzhou.
Atacantul chinez de 18 ani a costat 500.000 de lire.
Dong va fi imprumutat la echipa belgiana, Royal Antwerp la inceputul sezonului viitor.

uti2102
16th January 2004, 14:52
Deh.....Tre' sa-shi recashtige shi Man U fanii din Asia, dupa ce l-au vandut pe Beckham. Ma intreb ce-ar fi daca Steaua ar cumpara un chinez shi i-ar oferi un salariu pe masura. Poate s-ar face bani buni din tricourile jucatorului! Macar vreo 5 milioane de parai shi tot ar fi bine! Dar sunt vise........

MaPaX
16th January 2004, 19:36
Sambata, 17 ianuarie
ora 14:30 > Wolverhampton - Manchester United in direct pe TV Sport

vb cam singur pe aici alopa :P

ady_azzuro
16th January 2004, 20:34
Mah MaPaX, nu mai pune frate postul Romanesc ce transmite meciul pe forumul asta la Extern, majoritari sunt cei din strainatate asa ca nu prea ne intereseaza...daca tot vrei sa faci o treaba, intereseaza-te la toate posturile care transmit acest meci si spune-ne la toti...:)

MaPaX
16th January 2004, 22:25
Hai ma ady sa fim seriosi :P (stai in Craiova)
Si o sa caut si alte televiziuni care vor transmite respectivele meciuri nu numai posturile romanesti!

ady_azzuro
17th January 2004, 16:30
Incredibil, dar adevarat, ultima ocupanta Wolves a reusit sa invinga prima clasata Man Utd cu 1-0 prin golul marcat de Miller, iar portarul Oakes a fost omul meciului!
Chelsea se poate apropia la numai 2 puncte de Man Utd, sa vedem ce face si Arsenal...


P.S.
MaPaX crezi ce vrei, nu ma intereseaza...

Gabriel
17th January 2004, 19:53
Am vazut in direct Wolves vs. Man U...iar victoria lanternei rosii este pe deplin meritata. Sa nu uitam si marea ocazie a lui Paul Ince care putea deschide scorul pentru lupi, iar mingea sa sutata napraznic a lovit bara portarului american care era infrant.

O echipa frumoasa Wolves. Sper sa nu retrogradeze.

realmadrid.com
17th January 2004, 21:20
Interesanta infrangere, sincer nu credeam

MaPaX
19th January 2004, 22:09
Luis Saha foarte aproape de Manchester United!

ady_azzuro
20th January 2004, 21:19
S-a confirmat deja, Saha este noul jucator al lui Man Utd, oficial :)

MaPaX
21st January 2004, 15:02
Foarte bine ca a venit Saha, Diego Forlan ii pe langa :)

ady_azzuro
21st January 2004, 15:22
Si Forlan e bunishor, dar mai bun e Saha. :cool:

MaPaX
21st January 2004, 16:08
Da, 10 meciuri joaca prost si intr-un meci joaca spectaculos si salveaza echipa (este vb de Forlan)

uti2102
21st January 2004, 16:48
Deci a venit Saha! Cine sare din schema acum? Ori sta Saha pe bara, ca rezerva pentru van Nistelrooy, ori trece Ferguson pe 4-4-2 cu doua varfuri autentice ? Ce zicetzi?!

ady_azzuro
22nd January 2004, 15:32
Trece Ferguson pe 4-4-2, ca nu a dat banii degeaba pe Saha :cool:

MaPaX
25th January 2004, 19:58
Northampton Manchester Utd
0 3
Mikael Silvestre 34
Chris Hargreaves (autogol) 47
Diego Forlan 68

MaPaX
31st January 2004, 11:44
Sambata, 31 ianuarie
14:30 TV Sport Direct Fotbal / Anglia, Premier League: Manchester United - Southampton

Sper sa-l vad pe Louis Saha!

MaPaX
31st January 2004, 17:00
Manchester Utd Southampton
3 2
Louis Saha 18
Paul Scholes 37
Ruud van Nistelrooy 61


Kevin Phillips 38 si 53

ady_azzuro
31st January 2004, 17:17
Saha a avut un start fulminant, imi pare extrem de rau pt Southampton, sunt de parere ca meritau macar un egal.
Van Nisterlooy a aratat inca o data de ce este unul dintre cei mai buni atacanti din lume...marcand cel de al-100-lea gol pt Man Utd :)

N0_NaM3
1st February 2004, 01:00
Shi ce gool ..:))

DRAGOS
1st February 2004, 18:34
Southampton a fost cu o clasa peste Manchester!!!!
Pacat ca nu a obtinut nimic. In plus, la golul lui Ruud van Nistelrooy a fost offside!!

ady_azzuro
1st February 2004, 20:31
Southampton a fost cu o clasa peste Manchester!!!!
Pacat ca nu a obtinut nimic. In plus, la golul lui Ruud van Nistelrooy a fost offside!!

Vorbesti prostii dragos, Man Utd a jucat mai bine decat Southampton. Ce-i drept si oaspetii au avut o zi buna dar au avut ghinion, nu poti sa spui ca Southampton a fost cu o clasa peste Man Utd, astia-s povesti de adormit copii...sa fim seriosi :)

DRAGOS
2nd February 2004, 09:25
Daca antrenorul Sfintilor i-ar fi introdus din primul minut sau la pauza pe Beattie si pe Pahars scorul ar fi fost altul. Oricum, una peste alta, meciul a fost frumos. Ambele echipe au jucat extraordinar. Doar e Premier League, nu???!!!

MaPaX
7th February 2004, 19:07
Everton [3 - 4] Manchester U.

9' [0 - 1] Louis Saha
24' [0 - 2] Ruud van Nistelrooy
29' [0 - 3] Louis Saha
49' [1 - 3] David Unsworth
65' [2 - 3] John O`Shea (o.g.)
75' [3 - 3] Kevin Kilbane
89' [3 - 4] Ruud van Nistelrooy

DRAGOS
7th February 2004, 19:19
Se pare ca Manchester e specialista rezultatelor la limita dar si specialista jocurilor spectaculoase. Prima victima, Southampton iar acum Everton.
S-a integrat perfect Saha la noua echipa! 3 goluri in primele 2 meciuri.

ady_azzuro
9th February 2004, 17:55
Daca nu era Van Nisterlooy, Saha nu facea cine stie ce la Man Utd, s-au inteles perfect pana acum :)

Totti
10th February 2004, 08:24
Saha - Ruud
ceeeeeee atac ! :p

DRAGOS
10th February 2004, 12:40
Da, asa e!!!
Inspirati cei de la Manchester cand l-au adus pe Saha!!!

ady_azzuro
12th February 2004, 18:19
Ce facurati muica cu 'Boro, ieri? :p

DRAGOS
12th February 2004, 18:35
Se pare ca tandemul Saha - Van Nistelrooy n-a mai functionat ca alta data!!!!

ady_azzuro
12th February 2004, 18:51
Gasishi scuza...:)
Mai bine ai zice ca apararea arata dezastruos, decand a fost suspendat Rio Ferdinand s-a ales praful de apararea lor, au primit 8 goluri de atunci :)

DRAGOS
12th February 2004, 19:04
Da, ai dreptate!!! Silvestre si Brown stau mai prost cu fotbalul decat Montero si Tudor!!!
Cate luni i-au dat lui Rio Ferdinand??? Parca 8!!!

ady_azzuro
22nd February 2004, 21:57
Da, ai dreptate!!! Silvestre si Brown stau mai prost cu fotbalul decat Montero si Tudor!!!
Cate luni i-au dat lui Rio Ferdinand??? Parca 8!!!
I-au dat sa-i ajunga :p
Ce s-a intamplat cu voi dracilor in partida cu Leeds? :drak: :drak: :drak:

Swordlord
24th February 2004, 03:06
Au castigat destul dracii! :D

ady_azzuro
25th February 2004, 11:43
Sa vedem ce 'fuck' cu Porto, mai ales ca s-a accidentat si Silvestre :cool:
Eu cred ca bat portughezii :yeah:

Swordlord
26th February 2004, 08:52
Si ai avut dreptate!
Ce nervos era Ferguson dupa meci ca a luat Keane rosu!... :D:D:D

Apropo, ti-ai spus parerea pe thread-urile cu pronosticuri, ady_azzuro?

seby
29th February 2004, 07:55
Din pacate au invins portughezii da ii omoara pe O T /OLE/

Swordlord
29th February 2004, 09:34
A, am inteles acum... Dumneata tii cu United! :cool:

ady_azzuro
2nd March 2004, 21:46
Si ai avut dreptate!
Ce nervos era Ferguson dupa meci ca a luat Keane rosu!... :D:D:D

Apropo, ti-ai spus parerea pe thread-urile cu pronosticuri, ady_azzuro?
Eu mereu am dreptate, bineinteles ca mi-am spus parerea la 'pronosticuri' :cool:

Swordlord
3rd March 2004, 08:18
Ai pariat pe Chelsea? :D:D

ady_azzuro
3rd March 2004, 11:08
Ai ghicit :)

Swordlord
4th March 2004, 03:44
... si pe Arsenal? :D:D:D

seby
5th March 2004, 20:50
Proorocul ady,
Da ce ziceti de sansele lui manchester de calificare ?

N0_NaM3
6th March 2004, 01:34
Deshi nu`mi place trebuie sa recunosc ca au in continuare prima shansa ptr ca 1-2 in deplasare nu este o mare dezamagire ...

seby
6th March 2004, 07:20
Pai normal ca are prima sansa ca e o echipa mai buna si mai adevarata!
Nu ca as avea ceva cu Porto, chiar imi place, dar Manchester e echipa mea de suflet. /hello

DRAGOS
9th March 2004, 17:00
Hai sa va dau si eu un pronostic:

Manchester - Porto 3-1

Swordlord
10th March 2004, 10:46
Porto e echipa mea de suflet... din Portugalia, bineinteles... dar mi-a fost frica sa recunosc inainte, de frica sa nu faceti misto de mine daca s-ar fi calificat Manchester.

I s-a anulat un gol pe nedrept lui Scholes, e adevarat, dar ma bucur enorm ca, in sfarsit, traieste si Manchester ceea ce au trait unele adversare ale lor. Primirea unui gol decisiv in minutul 90! :ok:

seby
10th March 2004, 21:20
De ce te bucuri pt asa ceva bucurate pt porto nu ca apierdut Manchester calificarea.
Apropo cu ce echipa tii din Europa?

Swordlord
11th March 2004, 06:45
Ma bucur pentru amandoua chestiile. :)

Sunt multe, seby. Dar, pentru ca am timp, o sa le scriu. Sper sa nu adormi pana termini de citit mesajul... :D
Portugalia - Porto
Spania - Barcelona
Irlanda - Shelbourne
Scotia - Rangers
Anglia - Arsenal (dar daca se dovedeste Chelsea capabila sa se bata aproape an de an la titlu, mi-as schimba parerea)
Franta - Monaco
Germania - Werder (sau Dortmund, daca Werder nu face nimic)
Danemarca - Brondby
Norvegia - Rosenborg
Suedia - Goteborg
Finlanda - HJK
Belgia - Bruges
Olanda - Ajax
Austria - Rapid
Elvetia - Grasshoppers
Cehia - Slavia
Slovacia - Slovan
Ungaria - Ferencvaros
Polonia - Legia
Iugoslavia - Partizan
Croatia - Dinamo
Slovenia - Maribor
Grecia - Panathinaikos
Turcia - Galatasaray
Ucraina - Dinamo
Rusia - Lokomotiv

ricky
14th March 2004, 18:13
MAN' CITY- MAN'U 4-1 !

Tot arbitrul sa fi fost de vina ? :rolleyes:

Swordlord
15th March 2004, 06:18
Acum pot sa dea vina pe ghinion, pentru ca Ronaldo a avut 2 bare, iar City a marcat in minutul 91 al patrulea gol. Si pe Silvestre, care a fost neglijent si i-a permis lui Sinclair sa marcheze al treilea gol.
Excelent, Manchester City, oricum! :ok: Foarte pragmatic! :D

N0_NaM3
20th March 2004, 02:33
Asta e fotbalul ..se joaca pe goluri Swordlord nu pe ocazii ...cand gresheshte o echipa, cealalta trebuie sa profite din plin...asta e parerea mea ...

ady_azzuro
20th March 2004, 14:06
Sunteti vai de mama voastra fara Rio Ferdonand :degete:

realmadrid.com
20th March 2004, 21:22
cat sa terminat astazi meciul?

Swordlord
20th March 2004, 23:27
3-0 s-a terminat, dar 2 goluri au fost marcate in ultimele 2 minute.

Referitor la unul din mesajele mele de mai sus, imi schimb oficial parerea. Din Franta, tin cu PSG de acum inainte. Asa o echipa patetica si plina de idioti si *******i ca Monaco nu mai vezi decat la Leverkusen! Numai fraierii ar tine cu ei acum.
(As fi scris mesajul asta in forumul pentru Franta, dar nu e nici unul!)

ady_azzuro
23rd March 2004, 20:22
Referitor la unul din mesajele mele de mai sus, imi schimb oficial parerea. Din Franta, tin cu PSG de acum inainte. Asa o echipa patetica si plina de idioti si *******i ca Monaco nu mai vezi decat la Leverkusen! Numai fraierii ar tine cu ei acum.
(As fi scris mesajul asta in forumul pentru Franta, dar nu e nici unul!)
Cum ai tras tu concluzia asta? :thinkso:

Swordlord
24th March 2004, 10:35
Care din ele?
Ca Monaco a irosit 2 avantaje substantiale in clasament si anul trecut, si anul asta, ca sa nu mai zic de eliminarile din cupe, deci sunt niste ratati?
Sau ca Leverkusen, in perioada cea mai tare din istoria clubului, n-a reusit decat sa piarda o finala de Liga Campionilor si sa iasa de vreo 3-4 ori pe locul 2 in Bundesliga, deci sunt niste fraieri?
Ma rog, le-am explicat pe amandoua acum... :D

MaPaX
3rd April 2004, 18:21
Manchester UNITED s-a calificat in finala Cupei Angliei dupa ce a castigat meciul cu Arsenal din semifinalele Cupei Angliei, printr-un gol marcat de Paul Scholes in minutul 32.

Swordlord
3rd April 2004, 21:35
Oricat de prosti sunt cei de la Manchester, se pare ca tunarii pot sa gaseasca oricand resurse sa fie si mai prosti! Dar asa sunt echipele englezesti, ca niste tigani gata oricand sa dea cu bata in balta. :(

Cand vad ce finala o sa fie in cupa Angliei, imi dau seama ca e o idee mult mai buna sa fie urne valorice in toate competitiile.

Si e pacat ca Chelsea, cea mai in forma echipa din Anglia acum, a iesit din competitie! :( :(

ady_azzuro
7th April 2004, 00:06
Ma bucur ca Man Utd. a usurat drumul lui Chelsea spre semifinalele CL! :yeah:
S-ar putea ca dupa infrangerea din cupa, arsenal ar putea pierde si campionatul! Ramane de vazut! :cool:

Swordlord
7th April 2004, 00:14
N-a usurat Man Utd. drumul lui Chelsea, Arsenal insusi a facut-o (de oaie). Si jucatorii lui Chelsea au contribuit, desigur.

ADelPiero
18th April 2004, 01:27
o echipa nu sta intr`un jucator ... sunt sigur ca va avea rezultate la fel de bune ..

Swordlord
18th April 2004, 02:17
Portsmouth - Manchester 1-0
Asta e bine pentru Chelsea. :ok:

MaPaX
18th April 2004, 17:05
Imi pare rau ca Manchester UNITED a pierdut acest meci dar este bine ca echipe patronata de rus, Chelsea a facut egal.

Spider
18th April 2004, 19:13
La vot am raspuns.. NU.. pentru ca el facea toata faza...
Lovitura de teatru... Portsmoth - Manchester 1 - 0 ...

ady_azzuro
20th April 2004, 18:50
Intr-adevar, Man. Utd fara Beckham nu mai are aceiasi forta... ;)

fia
20th April 2004, 18:55
Ceea ce nu inteleg eu, e de ce nu a castigat "forta" Real Madrid-ul prin venirea lui Beckham?

ady_azzuro
20th April 2004, 19:28
Realul are mai multa forta cu Beckham, englezul s-a adaptat perfect la fotbalul spaniol, antrenorul, apararea si lipsa de forma a lui Raul sunt problemele. ;)

ADelPiero
28th April 2004, 14:57
Realul are mai multa forta cu Beckham, englezul s-a adaptat perfect la fotbalul spaniol, antrenorul, apararea si lipsa de forma a lui Raul sunt problemele. ;)

Stai linistit ca Beckham nu o sa mai ramana la real :)

Cucu
28th April 2004, 17:34
Manchester se descurca si fara chelu ...
iar Beckham la cati bani vrea nu stiu cate echipe sunt disponibile sa plateasca atat.

ADelPiero
9th May 2004, 01:36
Manchester U. 1 - 1 Chelsea
cam slabut pt o echipa ce vrea locul 2 :)

fia
9th May 2004, 05:34
Manchester U. 1 - 1 Chelsea
cam slabut pt o echipa ce vrea locul 2 :)
Pai gata locul 2 s-a dus!! Man U joaca preliminarii pt. C.L. Parca vad ca se intalneste cu campioana Romaniei (cine o fi ... Steaua sau Dinamo).... asta in cazul in care trecem de turul 2!

ADelPiero
9th May 2004, 20:15
Pai gata locul 2 s-a dus!! Man U joaca preliminarii pt. C.L. Parca vad ca se intalneste cu campioana Romaniei (cine o fi ... Steaua sau Dinamo).... asta in cazul in care trecem de turul 2!

Doamne da :D
numa` sa castige Steaua campionatul /hello
le da Steaua numa vise "erotice"
/OLE/

ady_azzuro
9th May 2004, 22:19
Din pacate Man Utd nu se mai descurca fara Beckham, se pare ca David va ajunge la Chelsea din vara! :)

Thanya
16th May 2004, 21:52
Din pacate Man Utd nu se mai descurca fara Beckham, se pare ca David va ajunge la Chelsea din vara! :)

Una este sa se zvoneasca,ca Beckham va ajunge la Chelsea shi alta-i sa ajunga.Eu cred ca Beckham nu are loc acolo...

ady_azzuro
19th May 2004, 19:20
Cum sa n-aiba Beckham loc la Chelsea? :D :D :D

Thanya
19th May 2004, 21:55
Ca sa mai faca shi el acolo?La Manchenster ar fi bine sa se intoarca.Chelsea e bine asha cum e

ady_azzuro
28th May 2004, 21:43
Nu e deloc bine. Centrarile si loviturile lui s-ar potrivi la Chelsea! ;)

MaPaX
1st June 2004, 18:56
Khan este dorit de Manchester UNITED!

Thanya
4th June 2004, 21:09
Nu e deloc bine. Centrarile si loviturile lui s-ar potrivi la Chelsea! ;)

Aham...loviturile shi centrarile care acum sunt de toata prashtia....

Triphat
13th June 2004, 00:31
ronaldo l-a facut uitat pe beckham...

inter
29th July 2004, 17:22
dupa ce Liverpool a facut "instructie" cu Celtic, scotienii se razbuna pe Man.Utd invingand cu 2-1 prin golurile lui Sutton si Beattie respectiv A.Smith :p

Thanya
3rd August 2004, 21:10
rushine sa le fie...nici nu ma ashteptam sa piarda.

MaPaX
4th August 2004, 14:41
Astazi de la ora 21:00 pe Antena 1 aflam impotriva cui jucam. (Zilina sau Dinamo)
Am totusi o dilema:
Dinamo daca se califica se dau mari dinamovistii(is multi in jurul meu :p) si vad meciul Dinamo - Manchester UNITED la TV
Zilina daca se califica rad de numa de dinamovisti dar sase foarte mici sa nu vad meciul Zilina - Man UTD la tv

IlMILAN
4th August 2004, 14:54
Astazi de la ora 21:00 pe Antena 1 aflam impotriva cui jucam. (Zilina sau Dinamo)
Am totusi o dilema:
Dinamo daca se califica se dau mari dinamovistii(is multi in jurul meu :p) si vad meciul Dinamo - Manchester UNITED la TV
Zilina daca se califica rad de numa de dinamovisti dar sase foarte mici sa nu vad meciul Zilina - Man UTD la tv
MaPax :ok:
Eu nu am nici o dilema..... :D

Thanya
4th August 2004, 21:08
Poi daca se califica Dinamo...v-ati sters la bot stelishtilor.

realmadrid.com
4th August 2004, 21:13
Normal ca Dinamo se califica:D:D:D, nu stiu daca si steaua:D
Manchester tinetiva bine, VENIM:)

Dorin
4th August 2004, 21:42
Mai dar tu esti un REAL optimist! Bravo ! :yeah: Dorin

realmadrid.com
4th August 2004, 21:43
Pai asa si trebuie, totusi mia cam pierit optimismul, Munteanu aluat rosu si nu va juca in caz ca vom ajunge cu Manchester
Dinamo in 10 fara munteanu, sansele ii scad:(

N0_NaM3
5th August 2004, 01:41
Las` ma` ca e Gaev..:D ...ar fii bomba sa se califice 'cainii'...

fia
5th August 2004, 06:26
Ar fi intradevar bomba! Dar nu numai in Anglia! Ci si la noi... Pur si simplu nu cred ca sunt 1% romani care sa creada sincer ca avem sanse.

Gabriel
5th August 2004, 10:27
Uite ca eu cred in sansa cainilor. Ce ? Greciei ii dadea cineva vreo sansa sa treaca de grupe la EURO 2004 ?

Ronaldo va juca la Bucuresti sau e in lotul olimpic pentru Athena ?

MaPaX
5th August 2004, 11:02
Manchester UNITED va castiga fara probleme ambele meciuri :)) :ok: /hello :yeah:

Catalanul
5th August 2004, 13:08
Ronaldo va juca la Bucuresti sau e in lotul olimpic pentru Athena ?
e in lotul olimpic pentru Atena
e bine pentru dinamovisti, nu vor incasa asa de multe goluri :drak:

Thanya
5th August 2004, 19:41
Pfoai...nici nu vreau sa ma gandesc ce bataie va lua Manchester de la Dinamo

sames44jc
12th August 2004, 01:36
fara becham si centrarile lui man united este mai slaba
de cand a plecat de la manchester beckham nu mai joaca asa de bine
ia intrat faima in cap

Thanya
12th August 2004, 23:51
Beckham nu joaca rau pt. ca a plecat de la Manchester,ci pt. ca a plecat din Anglia shi cred ca shtii sau asha ar trebui,ca in Anglia se joaca altfel de fotbal