PDA

View Full Version : Etapa 17: Gaz Metan-U Craiova 1-0



Cristina
21st November 2010, 20:14
luni,29 noiembrie 2010
ora:19.00,Digisport
discutii inainte si dupa meci

delaoltenia
21st November 2010, 20:17
Stiinta!! :ok:

El Pistolero
21st November 2010, 20:23
Indiscutabil 1.:ok:

Lordul
21st November 2010, 21:12
1 solist , si inca o data Eric va marca

stiintacv
22nd November 2010, 16:37
fara 3 nu scapam sigur,suntem prea praf,asta e clar,pitzi nu are ce sa le faca...

St3phano
22nd November 2010, 17:14
daca nici acum piti nu va aborda meciul defensiv si pe posesie...iese rau.

*Coco*
22nd November 2010, 18:42
Numai cand ma gandesc ca o sa lipseasca Barboianu si Gaman, cum v a arata apararea noastra... Deci cel mai probabil 1 solist .

TheIceMan
22nd November 2010, 18:53
Am votat 2, sper ca sa aiba o iarna mai linistita, desi mi-e teama ca nu vor reusi victoria aici.

M.I.B.
22nd November 2010, 23:49
Cred va ca fii un meci cu multe goluri, 3-4.Se termina posibil-o victorie olteana gen 3-1 sau 4-2.

delaoltenia
23rd November 2010, 11:09
Cred va ca fii un meci cu multe goluri, 3-4.Se termina posibil-o victorie olteana gen 3-1 sau 4-2.
Neamtule,tu ai impresia ca joaca aia? :D

Leo
23rd November 2010, 15:21
1 solist.

Cipri
24th November 2010, 13:43
A: Kovacs Istvan (Carei - Satu Mare)
A1: Dumitrescu Eduard (Pitešti - Argeš)
A2: Szabo Gero (Cluj-Napoca - Cluj)
R: Erdei Štefan (Oradea - Bihor)
Obs: Muresan Ion (Timišoara - Timiš)
Obs: Dembrovski Emeric (Timišoara - Timiš)

aLLiin
29th November 2010, 18:22
Merg pe 2 solist...aici se incheie seria buna a gazarilor...

St3phano
29th November 2010, 18:25
eeeeriiic !
eeeerrriic !

errrriiiiiiiiiic de oooooooliveiraaaaaaaa!

ma pregatesc de 1-0 :D

aLLiin
29th November 2010, 18:28
Chiar acum am pus 10 lei pe craiova la bwin...

St3phano
29th November 2010, 18:31
:no:
bad move.

delaoltenia
29th November 2010, 18:55
Chiar acum am pus 10 lei pe craiova la bwin...
Te-a convins Vadim? :D

aLLiin
29th November 2010, 19:03
Eram client destul de vechi..dar ma omoara cand pariez pe meciuri live...

relansat
29th November 2010, 20:28
cu riscul de a va plictisi, "se vede mana lui piturca" =))))))))))))
1-0 gazu'

jonsnow
29th November 2010, 20:49
doamne cum pot sa cada barabulele astea de la noi din campionat..tot ce trebuia sa faca gazarul ala era sa sara peste portar si sa impinga mingea in poarta...a preferat sa cerseasca...na acu e 11 metri in partea celalalta....ratat lol

malexoid
29th November 2010, 20:53
doamne cum pot sa cada barabulele astea de la noi din campionat..tot ce trebuia sa faca gazarul ala era sa sara peste portar si sa impinga mingea in poarta...a preferat sa cerseasca...na acu e 11 metri in partea celalalta....ratat lol

cam ampulea acordat...

Cipri
29th November 2010, 20:55
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

TheIceMan
29th November 2010, 20:57
Craiova asta-i chiar ghinionista ???

malexoid
29th November 2010, 21:02
Craiova asta-i chiar ghinionista ???

eu o vad destul de norocoasa....dar pastreaza-ti postul undeva memorat pentru finalul de campionat :D

El Pistolero
29th November 2010, 21:06
Rezultat normal.Gazul e mult peste Craiova in momentul asta.

TeBat
29th November 2010, 21:10
Haha! Gaz Metan FTW!

Stefan_Cel_Mare
29th November 2010, 21:10
bv gazu ! o echipa mica , fara invesitii , fara surle si trambite , la fel ca si otelul , tace si face ! BV ! bv pustai !



eu o vad destul de norocoasa....dar pastreaza-ti postul undeva memorat pentru finalul de campionat :D

buna asta ...dar totusi nu cred .. e marele piturca acolo =))(un antrenor cu o carte de vizita destul de buna , dar plm a venit ala care a antrenat realul si a fost fugarit, din cate am auzit , are un contract beton , nu are bani mititelul sa il dea afara :D)

malexoid
29th November 2010, 21:38
bv gazu ! o echipa mica , fara invesitii , fara surle si trambite , la fel ca si otelul , tace si face ! BV ! bv pustai !




buna asta ...dar totusi nu cred .. e marele piturca acolo =))(un antrenor cu o carte de vizita destul de buna , dar plm a venit ala care a antrenat realul si a fost fugarit, din cate am auzit , are un contract beton , nu are bani mititelul sa il dea afara :D)

marele piturca ii indreapta drept spre matineu, sa injure acolo de dimineata, mizerabilii dreq:o:

aLLiin
29th November 2010, 21:48
Theiceman,da,chiar are ghinion...

orbette
30th November 2010, 00:20
ce tot au polistii cu noi de nu dorm de grija noastra nu stiu...am dat azi din intamplare pe la 5 jumate pe gesepeteve si scria acolo BIS - BRA...am crezut ca-i bistrita cu poli, abia dupa aia m-am prins cine era bra. meciul asta stiam de cand am vazut echipa ca-l vom pierde. stoica in aparare e 0, n-am avut nici un mijlocas care sa dea pasa, doar dilevski a mai incercat ceva. nu poti sa joci cu dilevski, ologu si dina la mijloc si sa te astepti la creatie. iar fetisul lui piturca pentru stanca deja e stresant. mi se cam acreste de barbugiu, tare mi-e teama ca o sa ne strice echipa. app. fratii costea de ce nu vin sa ceara ca paraschiv o diminuare cu 30%? nu de alta, da nu joaca nimic si cred ca e si din cauza ca au peste 200.000 contractele, cu 190.000 mai mult decat ce joaca in momentul de fata.

Bobi Cearton
30th November 2010, 08:56
Gazul - echipa muncita de Pustai, a meritat victoria. 11 m nici nu prea a fost. arbitrul putea sa-l dea sau nu. Craiova - superficiala, fara banca de rezerve, solutii, valoare.

TenisFan
30th November 2010, 10:42
Sub orice critica joaca acum Craiova. E clar ca nu ai material dar in acelasi timp e mai mult decat evident si faptul ca Piturca are fixatiile lui stupide! :angry: Stoica n-are nicio treaba ca aparator. El trebuie sa fie la mijloc si sa livreze baloane. Cand am pierdut cu Vaslui am facut-o macar cu stil jucand un fotbal ofensiv si ratand o gramada de ocazii... Dupa ce l-a repozitionat pe Stoica in aparare mijlocul nostru e varza. M-am saturat de cuplul Alex - Dina. Cine i-a spus lui Piturca faptul ca fiul sau e jucator de fotbal? E la fel de praf ca si Dina. Astia doi trebuie sa se schimbe pe parcursul unui meci nu sa joace amandoi in acelasi timp. Sa joace cu fratii Costea in atac si unul din tolomacii aia 2. Am inceput cu entuziasm si ne-am stins repede. Clasic as putea spune pentru Craiova. Prevad inca 2 infrangeri la CFR si acasa cu Steaua. Daca am scoate 3 pct din astea doua confruntari ar fi aur si un mic miracol.

Jardel
30th November 2010, 10:51
marele piturca ii indreapta drept spre matineu, sa injure acolo de dimineata, mizerabilii dreq:o:
:rosu: Penibil!

Penibil si jocul Craiovei. Penibili si majoritatea jucatorilor care au reprezentat culorile Craiovei in meciul de ieri.

UCV
30th November 2010, 13:10
Asta este, gangioveanu trebuie sa-si dea seama de valoarea lui si apoi sa faca comentarii ca de ce nu joaca , ca sa-i dea drumu la alta echipa , ca pe mami lui .
Eu zic ca nu avem jucatori , m-am uitat ieri la multi dintre cei 11 care au "jucat" , parca ieri invatau fotbalul .

Mergem inainte , sa vedem ce face Piturca in pauza de iarna.

St3phano
30th November 2010, 14:21
Mergem inainte , sa vedem ce face Piturca in pauza de iarna.

merge in vacanta si el, nu? :)

nu cred ca va avea cu ce sa faca ceva.

ciuca - capitan? :happy