PDA

View Full Version : MM se intoarce la Steaua!!!



delaoltenia
22nd September 2010, 12:32
Dupa demisia lui Ilie Dumitrescu se poarta discutii pentru aducerea lui Mihai Stoica la Steaua.Credeti ca este posibil acest lucru?
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/67539/mm-stoica-se-gandeste-sa-preia-steaua-anuntul-ar-putea-fi-facut-astazi.htm
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/se-reface-cuplul-de-succes-meme-dan-petrescu-iordanescu-i-am-spus-lui-gigi-sa-l-aduca-pe-stoica-mi-a-zis-ca-e-gata-sa-l-ierte-7367074
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lovitura-de-teatru-mm-a-tratat-cu-gigi-becali-i-decide-azi-daca-preia-steaua-207993.html

Razvan T.
22nd September 2010, 12:36
In Romania tot e posibil :sleep:

delaoltenia
22nd September 2010, 12:37
Este stelist Razvane,eu unul il inteleg si il iert in acelasi timp.

superchumbo
22nd September 2010, 12:38
pai e criza, ce mama dracu'

Paul Atreides
22nd September 2010, 12:41
Dane - este cea mai proasta solutie. Golanii nu au ce cauta la Steaua. Daca ar veni D.Petrescu problema ar fi rezolvata.

Razvan T.
22nd September 2010, 12:42
Este stelist Razvane,eu unul il inteleg si il iert in acelasi timp.

Uite ce scrie pe blogul sau:

"Meglio morire in piedi che vivere una vita in ginocchio" (Mai bine mor in picioare decat sa traiesc o viata in genunchi) :cool:


Io zic ca poate sa-si bage in fund sloganul asta daca merge sluga la cioban. :rolleyes:

delaoltenia
22nd September 2010, 12:44
Sa fim seriosi,nu vine de dragul ciobanului.
Paul,aici nu sunt de acord.MM nu e golan.

Razvan T.
22nd September 2010, 12:47
Sa fim seriosi, crezi ca ciobanul o sa renunte la apucaturile lui ??? ... pe cioban il doare undeva de MM, el il aduce pentru suporteri.

Daca nu o reusit Pitzi sa`l tempereze tu chiar crezi ca va reusi MM`ul ... sa fim seriosi :cool:

dede
22nd September 2010, 13:59
:shocked:

ziceti-mi ca nu e iar numai un zvon stupid :D

dble13
22nd September 2010, 16:52
:shocked:

ziceti-mi ca nu e iar numai un zvon stupid :D

Din pacate nu e un zvon, gigi a declarat ca negociaza cu meme.:headbang::headbang::headbang::headbang::head bang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Paul Atreides
22nd September 2010, 17:43
Sa fim seriosi,nu vine de dragul ciobanului.
Paul,aici nu sunt de acord.MM nu e golan.

Un om care loveste cu pumnul este GOLAN. Fie ca se numeste mm sau base!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:yeah::yeah::yeah::yeah::y eah::yeah::yeah::yeah:

eventHorizon
19th November 2010, 16:07
MM Stoica revine la Steaua! "E adevărat că va fi noul manager al echipei! Va fi prezent la meciul de sâmbătă" a declarat ciobanul pentru Mediafax!

Dupa 3 ani si 4 luni MM revine in locul faptei :D

Bafta MM-ule!!! :great::great::great:

moty
19th November 2010, 16:09
Ia uitati ce zice prostsportul:
http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/exclusiv-mm-stoica-revine-la-steaua-e-adevarat-ca-va-fi-noul-manager-al-echipei-va-fi-prezent-la-meciul-de-sambata-7732509

Gigi Becali a reușit să ofere o nouă bombă în lumea fotbalului din România. Patronul Stelei a ajuns la o înțelegere cu Mihai Stoica în urmă cu două zile, după ce negocierile au început încă din urmă cu o săptămână.

Astfel, fostul manager al Stelei va reveni în Ghencea la mai bine de trei ani după ce a părăsit echipa în urma unui conflict cu Becali.

Mihai Stoica a mai activat la clubul din Ghencea în perioada 2004-2007, dar în urma unor neînțelegeri cu patronul a decis să renunțe la funcția de manager general. În cei trei ani petrecuți la Steaua, Mihai Stoica a contribuit la câștigarea a două titluri în Liga I și la calificarea echipei în fazele eliminatorii ale cupelor europene, de trei ori consecutiv.

"Este adevărat că Mihai Stoica va fi noul manager al Stelei. Contractul este confidențial, nu pot să vorbesc despre el. El va pleca cu echipa la Târgu Mureș", a declarat Gigi Becali pentru Mediafax.

Hingherul
19th November 2010, 17:19
am mutat aici moti ca sa nu ne incurcam in mai multe threaduri cu subiectul asta!

http://images.gsp.ro/usr/casete/1491982/mihai-stoica.jpg

Hingherul
19th November 2010, 17:21
ce bun ar fi un Dan dupa mutarea asta.... :rolleyes:

Cave_Canem
19th November 2010, 17:33
Penibil!

mariomax
19th November 2010, 17:35
Penibil!

penibil dar sanatos. propun frustratilor sa se abtina...

Hingherul
19th November 2010, 17:38
Penibil!

bine ai venit! totusi ai gresit threadul. nu aici se fac prezentarile!!!

ics
19th November 2010, 17:38
chiar s-a intors "zdreanta dracului" sa lucreze cu "ciobanul oparit" ?
beeeeeton.
:happy

Hingherul
19th November 2010, 17:41
atatea reactii de frustrare inseamna ca MM cam baga frica in lume.

corello
19th November 2010, 17:51
Scumpa intretinerea in cutia de carton? :happy

Hingherul
19th November 2010, 17:55
gata bai, a venit MM deci s-a terminat smecheria!
acum plecati la scara vostra! :D

TheIceMan
19th November 2010, 17:56
Mare om, mare caracter, MM!
:yeah:

eventHorizon
19th November 2010, 17:59
Se vede ca s-a intors cel mai tare manager din Romania la noi, au inceput adversarii sa greseasca threadurile de emotie si frica :evil:

In sfarsit pot sta mai linistit, acum e cineva profesionist care se opcupa de Steaua :ok:

Vandam
19th November 2010, 18:07
Da da si va avea si viata lunga la steaua coana mitza biciclista :cry: Cata "onoare" zace in aceasta stupiditate de om, numit mm stoica :cry:

eventHorizon
19th November 2010, 18:09
Ametitii astia stiu ca scriu la suporter Steaua? :sleep:

Beliti ma ochii inainte sa scrieti pe unde apucati!

Hingherul
19th November 2010, 18:10
Da da si va avea si viata lunga la steaua coana mitza biciclista :cry: Cata "onoare" zace in aceasta stupiditate de om, numit mm stoica :cry:

Bruce Lee, simti si tu caldura care topeste otelul? :D


Ametitii astia stiu ca scriu la suporter Steaua? :sleep:

Beliti ma ochii inainte sa scrieti pe unde apucati!

stiu un drac. intra ca oile :D

SwedishMafia
19th November 2010, 18:24
Cine isi ia pumnul de data asta?:DHingherul,Moty,puneti obrazul la bataie?:D

Vandam
19th November 2010, 18:24
Ametitii astia stiu ca scriu la suporter Steaua? :sleep:

Beliti ma ochii inainte sa scrieti pe unde apucati!

Care e problema ta ma ? Scriu unde vreau.



Bruce Lee, simti si tu caldura care topeste otelul? :D

Da fix, tremur de nu mai pot :cry::happy

Razvan T.
19th November 2010, 18:32
Otelul va sparge pe toti si pierde cu "U" Cluj :D ... baieti destepti :P

Hingherul
19th November 2010, 18:33
Cine isi ia pumnul de data asta?:DHingherul,Moty,puneti obrazul la bataie?:D

eu nu garantez nici pentru mine d`apai pentru altii. ideea e ca MM e printre putinii care ii pot taia macaroana ciobanului. macar la capitolul asta sa avem putina liniste.

Radu
19th November 2010, 18:34
Niciun Compromis!:ok:

SwedishMafia
19th November 2010, 18:49
hinghi: ciobanul trebuie estirpat.alta solutie nu exista.dubioasa intoarcere lui stoica.banuiesc ca oierul i-a promis ceva achizitii sau un antrenor cu care a mai lucrat.

ics
19th November 2010, 19:01
hingherule, motto-ul memeului:


Mai bine mor in picioare decat sa traiesc o viata in genunchi

indubitabil :D

Razvan T.
19th November 2010, 19:05
hingherule, motto-ul memeului:



indubitabil :D

Acuma ii asta :D


"meglio vivere una vita in ginocchio".

Hingherul
19th November 2010, 19:15
hingherule, motto-ul memeului: "Mai bine mor in picioare decat sa traiesc o viata in genunchi"
indubitabil :D

asa si de unde deducerea ca e in genunchi?? Steaua e cea mai mare echipa din Romania. gigi e la pamant asa ca nu avem de unde sa stim ce negocieri s-au purtat. cand a facut afirmatia aia s-a referit ca nu v-a accepta sa fie sclavul ciobanului si pana acum nu a fost. cu siguranta n-o sa fie nici de acum incolo.

ca tot va vad zburdand voiosi pe aici, e vreun suporter care nu ar vrea un MM la echipa lui???

Razvan T.
19th November 2010, 19:18
ca tot va vad zburdand voiosi pe aici, e vreun suporter care nu ar vrea un MM la echipa lui???

Eu, sincer :cool:.
L-am vrut pana acuma, dar m`am sucit nitel cand o mers la Vaslui, acuma singur nu`l mai vreau la "U" Cluj. ;)

Hingherul
19th November 2010, 19:18
du-te ma la palinca ta ca aiurezi de la raceala! chiar nu cred ca e vreun suporter care nu ar vrea un MM!

Razvan T.
19th November 2010, 19:20
Nu`l mai vreau la "U" ;) ... si palincuta ii acilea langa mine :P

Hingherul
19th November 2010, 19:22
pai poate ca nu-l vrei ca nu-ti place fata sau freza lui, asa te-as crede. dar sa spuna cineva ca nu-l vrea pentru ca nu e profesionist ii dau cu sticla (GOALA :D) de palinca in cap.

Razvan T.
19th November 2010, 19:24
Jos palaria pentru profesionistul Mihai Stoica (ete si votul meu in poll), insa pe parte "economica" ... :happy

moty
22nd November 2010, 09:41
Eu sper sa fie preambulul venirii lui Dan Petrescu

Cristina
22nd November 2010, 10:02
Tocmai asta discutam si eu cu tata,insa el zice ca nu crede ca se baga Petrescu in jocul lui Gigi.Eu cred ca s-ar incumeta!:D

delaoltenia
22nd November 2010, 10:03
Doar atat?...eu sper sa plece becali.

moty
22nd November 2010, 10:37
Tocmai asta discutam si eu cu tata,insa el zice ca nu crede ca se baga Petrescu in jocul lui Gigi.Eu cred ca s-ar incumeta!:D

Se vede ca suntem aceeasi generatie (tatal tau si cu mine) :D

Cristina
22nd November 2010, 10:46
Mai pune 10 ani la varsta ta si o sa iti iasa varsta tatalui meu!:D

delaoltenia
22nd November 2010, 10:48
moty,sa ne bucuram,inca suntem pustani :happy
Cristina,multa sanatate tatalui tau.Transmite-i ca vom mai apuca si timpurile fara becali in Ghencea.

Cristina
22nd November 2010, 10:58
Multumesc la fel Dario!:)
Oricum tata nu tine cu Steaua.E cu ailalati!:D

cristy1110
5th December 2010, 14:30
am vazut prin presa niste speculatii ca MM este nemultumit de prestatia anumitor fotbalisti de la Steaua...se pare ca unii dintre ei sunt concurenti cu niste baieti care au venit de la Urziceni si ii sunt cam ghimpi in coasta..poate si niste sud-americani ceva in iarna sa se completeze lotul valoric...
a mai facut el niste transferuri in perioada precedenta si 50 la suta daca nu mai mult au fost chifle...