PDA

View Full Version : contact d-l Iordanescu



cghiteanu
10th January 2005, 16:42
Imi puteti spune si mie cum pot lua legatura cu d-l Iordanescu? O adresa de mail sau un nr de telefon, va rog ffrumos am nevoie disperata sa iau legatura cu dansul
Va multumesc anticipat!!!
Imi puteti trimite pe mail cghiteanu@yahoo.com

Profetu
10th January 2005, 17:59
Te referi la fostul antrenor al echipei nationale de fotbal a Romaniei ? :no:

La senat nu cred ca-l gasesti, la FRF nu mai e angajat, nici in Emirate nu mai are echipa ... nu stiu ... la somaj ... :)

Tu crezi ca noi suntem prieteni cu el ? Nu cred ca te poate ajuta cineva !!! Dar sa vedem ... sunt si eu curios ... poate ii trimit si eu un sms cu ceea ce cred eu despre calitatile dumnealui de antrenor ...

Mihai
10th January 2005, 18:42
Am vazut si eu threadul asta mai devreme, dar nu am vrut sa postez ca sa vad ce reactii provoaca... Sincer si eu as vrea tel dl Cashketa ca sa imi vars toate admiratia pe care o am pt el!

Completare la ce a scris Profetul: a fost refuzat si de Nottingham Forrest!!!

cghiteanu
11th January 2005, 07:42
deci eu nu vreau sa-i fac reprosuri sau sa-l felicit vreau doar sa-i transmit ceva, eu nu ma bag in problemele de fotbal, oricum va multumesc pentru interes!!!!

Mariusmadmax
22nd January 2005, 19:45
p-asta l-as contacta cand as avea chef sa injur pe unu' ... asa , de varsat ...

CoolRain
11th February 2005, 11:15
cghiteanu, stii un loc de munca liber ? sau de ce esti asa disperat sa-l gasesti pe Iordanescu?

jhon_goodboy
15th February 2005, 00:19
Daca Iordanescu a gresit asta nu inseamna ca nu este un bun antrenor.
Uneori invidia unora se datoreaza faptului ca nu au ei calitatile pe care le au altii si de aici apare aceasta culme a superioritatii de inteligenta care nici nu exista nici macar daca s-ar stradui sa o dobandeasca.
Se spune ca fotbalul e inteles de toti.E o prostie nociva cine zice asa ceva.
Sa respingi un antrenor care a format generatia de aur si intr-un moment in care jucatorii nici nu se straduiesc sa faca performanta desi staruinta antrenorului e la capacitate maxima e ceva anormal,negandit. :jerk:
Puteam sa fac pariu ca Iordanescu ar fi castigat meciul cu Slovacia daca era inca selectioner si nu cu atatia oameni de baza cum a facut Piturca.
___________________________________
Forever Romania!!!

andreiush
15th February 2005, 15:48
Puteam sa fac pariu ca Iordanescu ar fi castigat meciul cu Slovacia daca era inca selectioner si nu cu atatia oameni de baza cum a facut Piturca.
:rosu:Iordanescu trebuia sa castige meciu cu Armenia nu cu Slovacia.

A format generatia de aur pentru ca a avut jucatori de valoare care evoluau la echipe tari din Europa si nu in Ucraina sau Kazakstan.
Daca tot este un asa bun antrenor atunci trebuia sa mai formeze o generatie si din actualii jucatori, dar nu a reusit pentru ca acestia nu sunt Hagi, Popescu sau Petrescu...

jhon_goodboy
15th February 2005, 22:01
Mei andreyus in ziua de ASTAZI nici un antrenor roman nu poate face performanta la national pentru ca nu are liniste si nici cu ce.
Iordanescu dadea oarecum siguranta echipei si jucatorii aveau si ei incredere intr-ansul.Crezi ca nu incerca sa faca nimic bun de dragul suporterilor?
Daca suporteri se cheama astia care zic ca Iordanescu nu e bun de nimic apoi mei andreyus inseamna ca esti mani****t si ca ar cam fi timpul sa te trezesti sau poate nu stii ce e fenomenul asta care se cheama fotbal. :jerk:
Si daca Iordanescu nu stie sa antreneze de ce a condus nationala la CM din Statele Unite?
Pentru ca el a fost in stare sa faca generatia de aur la vremea aceea.
De ce nu Lucescu? Pentru ca el la CM din 90 nu a stralucit incat sa poata fi tinut inca un tur final.
Nu stii ca nu au jucat multi titulari de la noi in meciul cu Armenia?
Si in plus poate ei au prins cel mai bun meci din istoria fotbalului armean.
_______________________________
Forever Romania!!!

andreiush
16th February 2005, 00:13
Bai jongudboi... vezi chiar tu ai zis ca in ziua de azi nu ai cu ce sa faci performanta. Asta zic si eu. In 94 era cu ce ma, vorba cantecului.
Mey jongudboi... eu nu-s mani****t de nimeni, stai tu calm, doar ca pur si simplu imi exprim parerile despre acest "mare" antrenor.
Pentru mine Iordanescu in momentu de fata ii egal cu 0. N-am ce aprecia la omu asta. Si inca o data iti zic. Astea sunt parerile mele, nu ma lua tu cu mani****ri si scamatorii de astea.