PDA

View Full Version : Cainele vs Vietnam



Cainele
10th January 2005, 14:33
Originally Posted by Vietnam
Ok Gigel Sportul felicitarile mele daca ai reusit sa nu fi inregimentat politic dar atunci nu mai lua apararea handicapatilor din PRM! Aia numai patrioti nu sunt! Sunt doar niste scursuri bolsevice! Sa dispara de pe scena politica si sa-i ia si pe UDMR-isti cu ei!

Gigel Sportul din nou felicitarile mele pentru felul cum gindesti! : ( cu toate ca m-ai trimis sa citesc rahatul de la prm )

Asta este motivul pentru care il aduc in ArenA pe Vietnam (var cu Surinam).
Mah , "amice" somalez...d c te bagi singur in wc...cand te poate baga oricine?
Pana in ziua de azi nu am mai vazut marfa sa comenteze si nici handicapat sa se erijeze in lider de opinie.
Stau in dilema sa ma gandesc la tine , la scarboasa te existenta , la felul tau jalnic de a fi...mi se infioara pielea cand ma gandesc (cu scrba ce-i drept) la umila ta existenta in spatiul carpato-danubiano-pontic.
Ia-l pe Fecala de manutza si duceti-va unde a intzarcat mutu' iapa...

Vadim
10th January 2005, 14:48
:galben: Cainele - jigniri

Vadim
10th January 2005, 23:21
Am reevaluat mesajul si cred ca este mai nimerit direct :rosu: si ban 3 zile.

Vietnam
11th January 2005, 11:32
Ia uite domnule m-a provocat Ciinele pe Arena si eu nu stiam!!! :o: He He bolsevicul din PRM nu suporta criticile. :D

Vadim totusi nu cred ca Ciinele merita ban! Nu poti acuza un ciine pentru ca este animal!!! Atit stie sa faca atit face. Oricum in aceasta Arena eu nu cred ca mai postez, cel putin nu Ciinelui. Nu am ce sa discut sau cu cine sa ma duelez in idei atit timp cat Ciinele citeaza din Revista PRM si nu gandeste cu propriul lui cap. Cu fanaticii nu am ce sa discut, mai ales fanaticii bolsevici!

:evil: Totusi un singur comentariu am, doar asa ca sa-l enervez nitel, referitor la:
"Pana in ziua de azi nu am mai vazut marfa sa comenteze si nici handicapat sa se erijeze in lider de opinie."
Ciine imi pare rau dar nu am stiut ca esti surd si orb, pentru ca daca erai un om normal ai fi vazut ca seful tau vc tudor corespunde intrutotul prezentarii tale...Apropo, ce mai face Lupoi? :evil:

Asta a fost raspunsul meu la provocarea ta si cu asta suntem chit si din punctul meu de vedere consider acest "conflict" din Arena inchis.