PDA

View Full Version : Un nou lider al galeriei fariste ?



Coma
13th November 2006, 01:10
Cine credeti ca ar merita sa fie noul lider al galeriei...sau de la ce grupare sa fie???

tchibos
13th November 2006, 01:13
Deja exista un tread numit "Liderul galeriei fariste". Daca vrei ca asta sa fie diferit vino si tu cu sugestii si bagam si un poll sa voteze lumea.

Coma
13th November 2006, 01:23
pai am vazut k acolo scrie mai multe despre retragerea lu Sorin...nu era scris nimic(parca)..despre un nou lider

tchibos
13th November 2006, 01:31
pe pagina a doua au incercat cativa sa comenteze retragerea lui si eventual sa sugereze ce va fi.. dar lasam si treadul asta aici urmand sa se discute doar despre propuneri . Celelalte comentarii despre liderul galeriei fariste, demisia lui s.a. se vor face acolo ca sa nu fim redundanti. Deci propune tu pentru inceput. Sparge gheata !!!

Coma
13th November 2006, 02:10
Yo nu propun nici un sef de galerie...parerea mea e ca toti ar trebui sa abordeze stilul celor de la Aria:no lider...no certuri...cel putin mie asa imi place...am spus asta pt. k sa nu aleg pe nimeni:P..acum e randul vostru..shi as vrea sa fiti mai obiectivi decat mine:))

ULTRAS_TAVY
14th November 2006, 09:18
Nu trebuie lider...fiecare brigada cu drumul ei

bahaus_84
14th November 2006, 10:14
s a vazut sambata...mare caractere "brigazile" astea....tineti o tot asa!!!

Napoletan
14th November 2006, 18:02
Lasa ca esti tu baiat...
Stai linistit ca nu se va mai ajunge la chestii de genul, iar din retur peluza va arata cu totul altfel...

ULTRAS_TAVY
14th November 2006, 20:08
Lasa ca esti tu baiat...
Stai linistit ca nu se va mai ajunge la chestii de genul, iar din retur peluza va arata cu totul altfel...

Sa speram...

kerosene
15th November 2006, 20:23
Doamne-ajuta.Mi-e dor de zilele in care nu vedeam aproape de loc meciul din cauza galeriei care era destul de consistenta.Era frumos sa fii in galerie.

Cat despre liderul de galerie nu stiu cum e mai bine cu,fara,dar sa fie galeria unita si sa impartaseasca daca nu toti,macar marea majoritate aceleasi idei.(cei din diferitele brigazi, ca presupun ca nu se vor uni sub vreun nume).

b3bito
15th November 2006, 22:13
Lasa ca esti tu baiat...
Stai linistit ca nu se va mai ajunge la chestii de genul, iar din retur peluza va arata cu totul altfel...

la ce te referi....k sa nu se inteleaga altceva

Napoletan
16th November 2006, 09:47
Sper sa nu se mai intample ce s-a intamplat la meciul cu Iasiul, adica sa isi vada fiecare de drumul lui. Iar din retur sunt convins ca peluza va arata mult mai bine decat arata in momentul de fata (vizual, vocal)

ULTRAS_TAVY
16th November 2006, 09:49
Sper sa nu se mai intample ce s-a intamplat la meciul cu Iasiul, adica sa isi vada fiecare de drumul lui. Iar din retur sunt convins ca peluza va arata mult mai bine decat arata in momentul de fata (vizual, vocal)

Asha sa fie:ok:....avem toate meciurile importante aici:ok:...tre sa aratam ca o peluza demna de al doilea oras din tara:ok:

Laur_Farul
30th January 2007, 22:22
Eu zic sa ramana acelasi lider de galerie, Sorin pentru ca il respect si eu zic ca fara el nu prea ar exista galerie. Asta e parerea mea. FORZA FARUL :ok: !

bahaus_84
31st January 2007, 00:02
Sorin nu poate mha sa fie nemuritor,are deja o varsta,familie,copil,nu ii mai arde lui de deplasari etc.,tot respectul pt el si pt ceea ce a facut pt Farul si pt fenomenul ultras in general,dar din cate stiu deja s a retras

Laur_Farul
31st January 2007, 18:35
Sorin nu poate mha sa fie nemuritor,are deja o varsta,familie,copil,nu ii mai arde lui de deplasari etc.,tot respectul pt el si pt ceea ce a facut pt Farul si pt fenomenul ultras in general,dar din cate stiu deja s a retras

Inca nu s-a retras dar ai dreptate are o familie si nu prea mai are timp de galerie, a fost timp de 13 ani liderul galeriei dar acum a trecut vremea lui !

Cristian
31st January 2007, 18:36
Si-n plus mai e si stelist....

Laur_Farul
31st January 2007, 20:38
Si-n plus mai e si stelist....

Daca era stelist nu mai era liderul galeriei Farului, poate ca este simpatizant Steaua !

sk8t3rool
31st January 2007, 22:25
Si-n plus mai e si stelist.... simteai nevoia sa te bagi nuh???:o:

Laur_Farul
18th February 2007, 01:31
Cristi zice ca Sorin e stelist dar nu are motive sa dovedeasca asta. Lasa-l in pace sk8t3rool :) !