PDA

View Full Version : ETAPA 15: Unirea Urziceni - FC Timisoara 1-1



delaoltenia
7th November 2010, 22:04
Sambata,13-11-2010.
Ora 17:00,Digisport.

six
7th November 2010, 22:16
fara emotii :D

OnixTM
7th November 2010, 23:05
hmmm, ba cu foarte mari emotii, da' am incredere maxima in cavalerii fluierului :rolleyes:

Shinnok
7th November 2010, 23:38
2.

Lordul
8th November 2010, 22:37
surpriza etapei ! Dupa Steaua si Dinamo urmeaza Timisoara

Costi_P
9th November 2010, 00:24
Vise placute.

cip
9th November 2010, 08:22
gata,m-a linistit duarte...:happy
batem clar! :lol:

Grinco
10th November 2010, 17:40
Asta nu e bun de inlocuitor al caracatitei Paul :D

Poli-Vaslui

prima infrangere a lui Contra 2 solist...

Poli - U Cluj

1 solist desi ar cam fi vremea ca si cosmin contra sa mai si piarda..seria de victorii trebuie sa se intrerupa undeva

Poli-Rapid

stati calmi ca nu se gata meciul

egal se termina

Leo
11th November 2010, 15:19
1-1

Poli Timisoara
11th November 2010, 17:38
1-1

de data asta chiar ai gresit Leo...suntem prea slabi ca sa scoatem un egal !
luam bataie:headbang:

Leo
11th November 2010, 18:03
Danny, nici un meci nu seamana cu altul. Nu luati bataie, ai sa vezi.
Acum esti suparat, dupa jocul de ieri. Ii aduce Jabba pe baieti cu picioarele pe pamant.
1-1, cu tenta spre 2.

six
12th November 2010, 19:44
fara emotii 2 :ok:

OnixTM
12th November 2010, 21:50
batem si urziceniul si otelu'

PS cati ani are duarte?

Cipri
12th November 2010, 23:32
Egal fara goluri . :D

livache67
13th November 2010, 02:01
Nu e cazul acum!
Mai bine sa-l odihnesca sa-si revina in forta ca avem foarte mare nevoie de el in retur.

cip
13th November 2010, 07:26
batem si urziceniul si otelu'

PS cati ani are duarte?
si sa trecem pe primul loc? :shocked:
sa vedem daca avem obladuirea Inaltei Porti...:rolleyes:
din cate stiu eu,nu s-a mai platit demult peschesul...:D

Denis
13th November 2010, 07:35
Egal fara goluri . :D

/OLE/

Ar fi misto daca ar fi asa. Sper la 1x, dar e clar: Timisoara e cu mult peste Urziceni in acest moment; e probabil cea mai buna echipa din campionat.

purpleheart
13th November 2010, 10:24
ne prezentam cu jumatate de echipa (fara Alexa , Zicu , Goga , Curtean ... ) , nu ne va fi usor meciul asta .

cip
13th November 2010, 11:00
ne prezentam cu jumatate de echipa (fara Alexa , Zicu , Goga , Curtean ... ) , nu ne va fi usor meciul asta .
de la Uhrin incoace,parca nici un meci n-a fost usor pentru noi...

purpleheart
13th November 2010, 11:23
de la Uhrin incoace,parca nici un meci n-a fost usor pentru noi...

alte vremuri alte 'filosofii' ( un gol mai mult ca adversarul )! acuma asteptam sa ne "enerveze" adversarul , sa ne dea un gol , abia atunci realizam de ce sintem pe teren , si cautam sa jucam ceva ... dupa egalurile de ieri ale Otelului si Vasluiului ar trebui sa intram azi pe teren ca intr-o finala , dar ce farmec ar avea sa conduci deja la pauza ... meciul trebuie trait la intensitate maxima ! ;)

cip
13th November 2010, 11:29
alte vremuri alte 'filosofii' ( un gol mai mult ca adversarul )! acuma asteptam sa ne "enerveze" adversarul , sa ne dea un gol , abia atunci realizam de ce sintem pe teren , si cautam sa jucam ceva ... dupa egalurile de ieri ale Otelului si Vasluiului ar trebui sa intram azi pe teren ca intr-o finala , dar ce farmec ar avea sa conduci deja la pauza ... meciul trebuie trait la intensitate maxima ! ;)
Ja Ja,dar in ritmul asta,in curand o sa ne imbolnavim de inima...:)

malexoid
13th November 2010, 15:22
ne prezentam cu jumatate de echipa (fara Alexa , Zicu , Goga , Curtean ... ) , nu ne va fi usor meciul asta .

sa numaram impreuna fara cati jucatori se prezinta urziceniul?
nu exista scuze purpleheart, avem de jucat si reparat (daca se mai poate repara) mizeria care am jucat-o la brasov.
daca nici azi...:rosu:

samar
13th November 2010, 15:45
Hai Mafteeeeeeeeeeeeei :yeah: :D

cip
13th November 2010, 16:07
Hai Mafteeeeeeeeeeeeei :yeah: :D
mah,parca eram frati...:shocked:
:D

samar
13th November 2010, 16:10
mah,parca eram frati...:shocked:
:D

Exact...eram :D

cip
13th November 2010, 16:14
Exact...eram :D
sa ma anuntati si pe mine cand se termina cu acte-n regula,intrucat am ramas cuplat :)

samar
13th November 2010, 16:38
Serios vorbind,intre verisori si frati aleg pe cei din urma :D

Hai Maaaafteeeeeeeeeeei :yeah:

cip
13th November 2010, 16:44
sa fii sanatoasa,Samar! :)
dar aia cu Maftei sper sa nu-ti iese...:D

Tim
13th November 2010, 17:20
Sobolani de baragan.

Nu e niciunul de la urineea aici?:angry:

Infometatii din baragan sunt rusinati de noi! Ce face foamea........:(

Bobi Cearton
13th November 2010, 17:25
o sa aveti probleme cu ciulinii baraganului. sunt roboti becalieni, bucsati.

Tim
13th November 2010, 17:26
o sa aveti probleme cu ciulinii baraganului. sunt roboti becalieni, buscati.Putin imi pasa .Asculta ce scandeaza sobolanii!:(

Pentru amaratii astia TIMISOARA este rusinea tarii!
gata ,inchid si TV-ul.Pentru mine acest meci nu exista.Ma pis pe mormantul lor.:(

cip
13th November 2010, 17:30
iar o lalaim...nu-i de-ajuns ca-i slabut jocul si trag astia de timp din primul minut,mai avem si comentator rrarrait adormit,care se extaziaza la cate-un sut in dodii al astora...mi s-a parut ca aud si de-acum clasicul " bip Timisoara"...pai,nu-i frumos mah,lupule singuratec,noi v-am dat un campionat si voi nu sunteti destui sa tineti un baner ca lumea...
sa vina golul lui Semedo si sa-i calcam in picioare apoi! :lol:

White Shadow
13th November 2010, 17:54
meserias arbitrul asta :happy:happy

malexoid
13th November 2010, 17:54
Sobolani de baragan.

Nu e niciunul de la urineea aici?:angry:

Infometatii din baragan sunt rusinati de noi! Ce face foamea........:(

au invatat repede de la alte jigodii cum sa ne injure...si aici urmeaza o lista lungaaaaa, nu dau nume ca iarasi sare vre-o echidistantza sa ma penalizeze :)

Hingherul
13th November 2010, 17:57
bai, astazi se da ora inapoi cu 2 minute? :D

cip
13th November 2010, 17:59
bai, astazi se da ora inapoi cu 2 minute? :D
mult succes la pescuit,Hinghi! :lol:
:happy

cip
13th November 2010, 18:11
1-0
comentatorul rrarrait isi baga brisca...:happy

TheIceMan
13th November 2010, 18:19
meserias arbitrul asta :happy:happy

Ce a facut?

White Shadow
13th November 2010, 18:25
a fluierat finalul primei reprize in min 42 :happy

si dupa ce s-a uitat mai bine la ceas si-a dat seama ca a gresit si a revenit asupra deciziei :D

*Coco*
13th November 2010, 18:38
Hopa le-a bagat mortu-n casa :-j
1-1

Grinco
13th November 2010, 18:39
Ce de ultrasi cu caciuli de astrahan in tribuna:D

Tim
13th November 2010, 19:01
Sper ca asta este ultima data cand mai trebuie sa jucam in catunul acestor salbatici care plimba magarul pe centru. Sa se duca in uitare.
Triste specimene.:(

cip
13th November 2010, 19:14
fmm...
nah,ca m-am descarcat de energia negativa a vampirilor de baragan...:)

Calandrinon
13th November 2010, 19:22
Sper ca asta este ultima data cand mai trebuie sa jucam in catunul acestor salbatici care plimba magarul pe centru. Sa se duca in uitare.
Triste specimene.:(

Salbaticii din Bragadiru il plimba prin centru.

Rossi
13th November 2010, 19:27
etapa remizelor ...

Otelul 1-1 Branesti
Vaslui 0-0 Astra
U Cluj 1-1 Pandurii
Urziceni 1-1 Timisoara

Tim
13th November 2010, 19:28
Cala,daca esti trist da pe GSPTV. Te n'doyesti de ras!:cry:

ce nashpa
13th November 2010, 19:31
meci plictisitor

six
13th November 2010, 19:38
*****.....ăghein egal :groggy:....ma pish pe toate egalurile de pe calea lactee :mda:

iulian_1976
13th November 2010, 20:13
Cum spuneam :D:
-vedeti ce greu este de jucat din pozitia de favorit?
-vedeti ce greu este cand trebuie sa ataci?
- vedeti ce greu este cand mingea nu vrea sa intre in poarta la primul sut ?
- vedeti ce greu este cand adversarul face orice sa nu piarda?
Vedeti?

Mda...este greu sa joci fotbal in general si sa ai o idee clara din ceea ce doreste o echipa intr'un meci.
Am vazut doar prima repriza si nu am aflat ce joaca Poli.

Am aflat din postarile anterioare ca Poli a suportat o presiune cat casa de la numerosii si raii fani ai Urziceniului :o:

Tim
13th November 2010, 20:17
Mda...este greu sa joci fotbal in general si sa ai o idee clara din ceea ce doreste o echipa intr'un meci.
Am vazut doar prima repriza si nu am aflat ce joaca Poli.

Am aflat din postarile anterioare ca Poli a suportat o presiune cat casa de la numerosii si raii fani ai Urziceniului :o:Ai inteles gresit.Mutantii baraganului au avut o criza de hipoglicemie si in loc sa strige "vrem mancare ,ca murim de foame" au scandat "Timisoara,rusinea tarii".
Nu din cauza Timisoarei crapa foamea'n ei!:(


Acum 2 ani cand ne-au invins acasa si au castigat campionatul noi i-am aplaudat!

iulian_1976
13th November 2010, 20:37
...mai dar sensibili mai sunteti :D

Poli a jucat fara o idee clara prima repriza,a doua nu am vazuto dar nu am pierdut nimic.:o:

samar
13th November 2010, 20:39
:lol::lol::lol:

six
13th November 2010, 21:14
:lol::lol::lol: te-am retinut :D

Leo
13th November 2010, 21:46
1-1


de data asta chiar ai gresit Leo...suntem prea slabi ca sa scoatem un egal !
luam bataie:headbang:

Si 1-1 s-a terminat. :yeah:

fl0o
13th November 2010, 21:47
Sper ca asta este ultima data cand mai trebuie sa jucam in catunul acestor salbatici care plimba magarul pe centru. Sa se duca in uitare.
Triste specimene.:(
Vorbesti de salbatici... uite doua specimene:


fmm...
nah,ca m-am descarcat de energia negativa a vampirilor de baragan...:)


*****.....ăghein egal :groggy:....ma pish pe toate egalurile de pe calea lactee :mda:
N-ati invatat ca fatbalul nu se joaca intre orase

samar
13th November 2010, 22:06
te-am retinut :D

N-aveai cum sa ma omiti bre :D

cip
13th November 2010, 22:39
:lol::lol::lol:
:ciocan::ciocan::ciocan:

Roddicted
13th November 2010, 23:04
mizeriile timisorene sunt vai de ei.Numai cu noroc au scos toate punctele sezonul asta.Echipa fara valoare, orizont, antrenor.O sa ia calea ungurasilor de la cfr

Roddicted
13th November 2010, 23:18
cu exceptia ca aia mai au si fotbalisti in lot

Grinco
13th November 2010, 23:27
Ai mancat stricat sau de ce esti asa inversunat? Mai langsam

Tim
14th November 2010, 13:16
Ce se mai aude,tot rusinati de TIMISOARA sunt conducatorii de atelaj cu un magar -putere din catunul urziceni?
De ce nu semneaza o petitie pentru autonomia republicii Banat? Atunci scapa de acesta rusine care ii macina mai rau decat foamea!

Ferdininho
14th November 2010, 16:21
Echipa fara valoare, orizont, antrenor.O sa ia calea ungurasilor de la cfr

Vezi ca esti offtopic, de steluta se dezbate pe alt thread.

malexoid
14th November 2010, 18:01
mizeriile timisorene sunt vai de ei.Numai cu noroc au scos toate punctele sezonul asta.Echipa fara valoare, orizont, antrenor.O sa ia calea ungurasilor de la cfr

i-auzi la behaitoarea asta drogata...
alooo echidistantzelor, gata colaborarea? probleme de comunicare? :happy

Ramirez
14th November 2010, 19:11
na-rod, s-a umflat trifoiu-n tine ma?:yeah:

Cipri
14th November 2010, 22:05
Urziceniul ramane in continuare o echipa redutabila pe propriul teren .

Sezione
14th November 2010, 22:10
Aek a smuls un punct la Urziceni. Am reusit cu greu sa vad tot meciul ...urat mai joaca echipa lui Jabba:))

malexoid
14th November 2010, 23:00
Aek a smuls un punct la Urziceni. Am reusit cu greu sa vad tot meciul ...urat mai joaca echipa lui Jabba:))

daca vorbesti de 'smuls' probabil ca n-ai vazut nici macar o repriza, vi si bati campii din ce ai citit probabil prin presa...ori ai ramas influentat de meciul craiovei din groapa.
iar daca nu-ti place jocul timisoarei, ia telecomanda si muta la telenovela preferata ori viata satului, cine te obliga sa te uiti?

Sezione
14th November 2010, 23:04
[QUOTE=malexoid;3288829]daca vorbesti de 'smuls' probabil ca n-ai vazut nici macar o repriza, vi si bati campii din ce ai citit probabil prin presa...ori ai ramas influentat de meciul craiovei din groapa.
iar daca nu-ti place jocul timisoarei, ia telecomanda si muta la telenovela preferata ori viata satului, cine te obliga sa te uiti?[/QUOT

MAi draga ..chiar l-am vazut...si daca pe tine te multumeste cum joaca Aek..e treaba ta. eu mi-am spus parerea. Nu ma uit la telenovele..astept ca aia de la Discovery sa faca o emisiune despre Bragadiru ..care se spune ca are o legatura directa cu Timisora in zona crespusculara :))

malexoid
14th November 2010, 23:16
[QUOTE=malexoid;3288829]daca vorbesti de 'smuls' probabil ca n-ai vazut nici macar o repriza, vi si bati campii din ce ai citit probabil prin presa...ori ai ramas influentat de meciul craiovei din groapa.
iar daca nu-ti place jocul timisoarei, ia telecomanda si muta la telenovela preferata ori viata satului, cine te obliga sa te uiti?[/QUOT

MAi draga ..chiar l-am vazut...si daca pe tine te multumeste cum joaca Aek..e treaba ta. eu mi-am spus parerea. Nu ma uit la telenovele..astept ca aia de la Discovery sa faca o emisiune despre Bragadiru ..care se spune ca are o legatura directa cu Timisora in zona crespusculara :))

ooo vai'sh'amar sezione, vad ca faci naveta de pe un thread pe altul, latri pe toata lumea, provoci, incerci sa si musti, peste tot iti iei cate-un picior in fund...
iti inteleg frustrarea, inteleg cum e sa donezi punctele pe ultima suta, dar mai controleaza-te baiete!