PDA

View Full Version : ETAPA 15: Gloria Bistrita - CFR Cluj 0-3



delaoltenia
7th November 2010, 21:58
Luni,15-11-2010.
Ora 20:30,GSP TV.

Nightwish
8th November 2010, 12:00
Greu, dom`le, greu, dar cred ca bate CFR-ul...

delaoltenia
8th November 2010, 19:13
egalitate

Lordul
8th November 2010, 22:35
2 solist...prima victorie a Cfr-ului in deplasare

ensic
12th November 2010, 03:00
Batem aici de data asta fara discutie!

Rossi
14th November 2010, 17:53
"Aș vrea ca peste doi ani să cânt și eu "Pușca și cureaua lată, ce arbitraj aveam odată".
La CFR se cântă o melodie frumoasă și aș vrea s-o cânt și eu, să iau și eu un titlu cu arbitrii, o Cupă cu arbitrii",
a spus Porumboiu la gsptv

delaparis
14th November 2010, 23:19
meci egal

aLLiin
15th November 2010, 12:58
Lol ce interes mare aveti pentru acest meci! // eu cred ca va fi 0-0 in general bistrita joaca defensiv...iar cartu,nu va risca absolut nimic.

Hingherul
15th November 2010, 20:20
bate Bistrita...daca vrea! :D

Hingherul
15th November 2010, 20:35
de ce joaca ungurii in culorile Timisoarei?:o:
cred ca mi s-au stricat mie culorile la tv. acum le-am reglat :D

keluba
15th November 2010, 21:05
"bijuteria" traore si-a facut numarul :D

Hingherul
15th November 2010, 21:06
asteptam sa se razbune fazele :D

keluba
15th November 2010, 21:07
vad ca nici cadu nu se lasa... vin si astia tare din spate pt titlu (prostii prostilor)

Leviss
15th November 2010, 21:07
Bai ce poa' sa rateze clujenii. Dupa cate se pare o sa vedem si cel putin un "rosu" azi , clujenii incep sa bage "material".

Hingherul
15th November 2010, 21:12
hai c-au prins aripi bistritenii.

Nightwish
15th November 2010, 21:12
Am iesit sa fumez si eu o tigara si am vazut prin perdea unul de la Bistrita care a jucat volei in careu si (sper) viitorul jucator al lui Galatasaray ratand 11 m... Weird shit :D.

keluba
15th November 2010, 21:13
nu a fost 11

Hingherul
15th November 2010, 21:13
n-a fost dar mergea :D

Lordul
15th November 2010, 21:28
se cam impunea

Nightwish
15th November 2010, 21:42
nu a fost 11

Eu am vazut ca ala a sarit la cap, a ridicat mana deasupra capului si i-a suflat cu mana mingea lui Traore... Dar, mai stii, poate mai nou e permis si asta :D

keluba
15th November 2010, 21:43
Eu am vazut ca ala a sarit la cap, a ridicat mana deasupra capului si i-a suflat cu mana mingea lui Traore... Dar, mai stii, poate mai nou e permis si asta :D

le ai... ma refeream la hentu din careu vostru, din prima rep.

Leviss
15th November 2010, 21:46
1-0 pentru CFR. Cum dracu poti sa iei asa un gol dupa ce scoti cateva suturi imposibil de aparat ?!?

keluba
15th November 2010, 21:58
n-am fost pe faza. dc o luat rosu?

Leviss
15th November 2010, 22:02
n-am fost pe faza. dc o luat rosu?

De prost.A executat o lovitura libera inainte sa fluiere Tudor si a luat al doilea galben.

Nightwish
15th November 2010, 22:03
A executat lovitura libera fara sa astepte sa fluiere Tudor, desi ii aratase fluierul... Cel putin asa cred :)

keluba
15th November 2010, 22:04
n-am prins doar faza cu tudor cand avea rosu-n mana. multam.

Nightwish
15th November 2010, 22:13
Superb golul lui Bielanovic /OLE/

keluba
15th November 2010, 22:15
si pe asta l-am pierdut... pm.

BBB
15th November 2010, 22:17
Bun portar Albut. Il propun la nationala :happy Un gol printre picioare, unu printre maini si altu la care nici nu stia pe ce lume ii

m8k
15th November 2010, 22:29
Ce frustrati is aia de la gsp, la rezumat golurile le-au dat o singura data, iar aceea atingere cu mana a lui Rada de cel putin 5 ori! Totodata acei idioti au tinut sa precizeze de cel putin 50 de ori ca un hent asemanator in meciul dinamo - craiova nici macar nu era de pomenit!
Sa mearga cupa la acest desculti din Bistrita, desi daca le dadeam si atunci cel putin 6 nu era nici o suparare!
Ce gol Bielanovici, nici nu stiu pe unde a intrat mingea!
Felicitari galeriei!!!

m8k
15th November 2010, 22:33
Din lipsa de material ca am furat, cretinii de la gsp o dau acum pe non combatul bistritei! Mai IDIOTILOR, am dominat si mai clar in prima repriza! Futuva in gura de mitici!

zebe
15th November 2010, 22:40
Nu inteleg de ce te enervezi asa...

Hingherul
15th November 2010, 22:41
bate Bistrita...daca vrea! :D

deci n-a vrut. mai pune un banut pentru zile negre papa jean! :D

Leviss
15th November 2010, 22:43
Din lipsa de material ca am furat, cretinii de la gsp o dau acum pe non combatul bistritei! Mai IDIOTILOR, am dominat si mai clar in prima repriza! Futuva in gura de mitici!

Din pacate asta e presa de bucuresti.Nu simpatizez deloc cu CFR dar , am observat ca astia si-au facut un obicei din a lovi in voi.Supararea lor vine din faptul ca echipele sustinute de ei au cam luato'n freza in ultimii ani si asta ii doare.
Atata ii duce capul , nu ai vazut ca si atunci cand ati luat titlul si cand l-a luat Unirea principalele stiri erau despre steaua si dinamo , despre ce au facut becali-borcea etc. Presa sportiva de la noi din pacate nu este presa sportiva ci presa de scandal tip Cancan . Oricum victoria voastra de azi este meritata , pacat ca Traore rateaza prea mult.

grasu2
15th November 2010, 22:50
Inainte de terminarea meciului, mai exact la 3-0 ii spuneam cuiva ca GSP-ul il va suna pe Becali sa-i cerara parerea. Nu m-am inselat. Gunoaie cu G mare rahati astia de la GSP. In loc sa faca memorii tembele la UEFA Paszkany ar trebui sa intre in direct si sa le spuna cateva de dulce. Mai mult, acest club care s-ar zice ca e profesionist, ar trebui sa actioneze in instanta dejectii precum imbecilul ala de moderator de la GSP (nu-i stiu numele) care gaseste ceva contestabil si ataca DIRECT CFR-ul dupa fiecare victorie sau egal. Eu chiar nu stiu ce sa mai zic de a noastra brava conducere. Cum dracu nu realizeza ca astia au venit cu carnetelul de acasa, dar ei merg la Platini sa-l sufle-n cur cu probleme de arbitraj dintr-o tara a carui localizare pe harta nici macar nu o stie!

m8k
15th November 2010, 22:51
Nu inteleg de ce te enervezi asa...

Cand vezi tampenii in tara asta de ***** ca oierul comenteaza faza cu hentul in careul nostru nu prea ai cum sa nu te enervezi! Vin jniste specimene gen hingher, mihnea si inca cel putin 20.000 si cred tot ce vad la TV fara sa isi puna mintea de gaina la contributie!:headbang:

Ess
15th November 2010, 22:54
Cand vezi tampenii in tara asta de ***** ca oierul comenteaza faza cu hentul in careul nostru nu prea ai cum sa nu te enervezi! Vin jniste specimene gen hingher, mihnea si inca cel putin 20.000 si cred tot ce vad la TV fara sa isi puna mintea de gaina la contributie!:headbang:

de ce te enervezi pe behaitorii media?
ete unul de ols:
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/69479/cfr-si-a-luat-revansa-la-bistrita.htm

am castigat rusinos :cry:

da-i in plm pe toti :ok:

delaparis
15th November 2010, 22:55
Futuva in gura de mitici!

Te rog frumos ... sa injuri corect romaneste :D

Atentie la limbaj totusi :rolleyes:

m8k
15th November 2010, 22:56
de ce te enervezi pe behaitorii media?
ete unul de ols:
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/69479/cfr-si-a-luat-revansa-la-bistrita.htm

am castigat rusinos :cry:

da-i in plm pe toti :ok:

E publicitate la GSP! Deschideti televizoarele repede!:yeah:

Gata pauza, puteti sa mergeti la culcare!:D

Leviss
15th November 2010, 22:58
Cand vezi tampenii in tara asta de ***** ca oierul comenteaza faza cu hentul in careul nostru nu prea ai cum sa nu te enervezi! Vin jniste specimene gen hingher, mihnea si inca cel putin 20.000 si cred tot ce vad la TV fara sa isi puna mintea de gaina la contributie!:headbang:

Apropo's de presa mi-am amintit o faza de pe vremea cand Cozma conducea Jiul si presa facea acelasi lucru pe care il face cu voi.Dupa cateva saptamani de atacuri din partea presei, Cozma le-a ridicat acreditarile celor de la antena1 si protv (numai astea erau pe atunci) si le-a interzis sa mai intre la meciuri , au ajuns aia sa filmeze de pe blocurile de langa stadion.Ala nu era pe treaba lui si ii baga in masa pe toti :happy

Ess
15th November 2010, 22:59
Te rog frumos ... sa injuri corect romaneste :D

Atentie la limbaj totusi :rolleyes:

e ungur, deci nu-i musai, andrei.
propune-i vadimului sa lase in pace presa sportiva, sa ramana doar cu forumu'. o ZIARISTA precum irina maxim, desi stelista sadea, nu se poate amesteca cu behaitorii media...ii pacat bre...
daca-l rog eu, ma corecteaza ca nu se zice otivizare ci o.t.v-izare.
ma'ntelegi? pac pac?

m8k
15th November 2010, 23:01
Te rog frumos ... sa injuri corect romaneste :D

Atentie la limbaj totusi :rolleyes:

Nu ma poti bana, te reclam pentru rasism!:D

m8k
15th November 2010, 23:02
Muresan ne scoate acum din bucluc!:happy A intrat in direct la gsp!:headbang:...ce tampit!

Leviss
15th November 2010, 23:03
Nu ma poti bana, te reclam pentru rasism!:D

Mai degraba pentru sovinism. Il reclami ca e iredentiste , soviniste , bulangiste..Jajai.:D

Leviss
15th November 2010, 23:04
Muresan ne scoate acum din bucluc!:happy A intrat in direct la gsp!:headbang:...ce tampit!

Ce zice ca nu prind ghesepeu' ?

zebe
15th November 2010, 23:05
Lasa, 3-0! Atata ii de zis.

Nici eu nu prind jesepe, si chiar nu-mi pare rau.

Razvan T.
15th November 2010, 23:06
deci n-a vrut. mai pune un banut pentru zile negre papa jean! :D

Ba Hinghi is peste voi in clasament astia de la Cfr ... urmeaza sa mai urcam si noi :D

Ess
15th November 2010, 23:06
Muresan ne scoate acum din bucluc!:happy A intrat in direct la gsp!:headbang:...ce tampit!

altu' bun pt o cariera in presa sportiva :rosu:
noroc ca pe asta nu-l intelege nimeni ce vorbeste in halucinantele'i monoloage de medic rosiatic :rosu:
'tul in gura de umflat

delaparis
15th November 2010, 23:06
daca-l rog eu, ma corecteaza ca nu se zice otivizare ci o.t.v-izare.
ma'ntelegi? pac pac?

:happy


Nu ma poti bana, te reclam pentru rasism!:D

Si daca ma reclami ce? Eu sunt nesimtit ca tot francezul deci ma doare unde e ban ...:D

Serios, daca il vindeti pe Traore picati in liga 2 ...

Ess
15th November 2010, 23:08
Ba Hinghi is peste voi in clasament astia de la Cfr ... urmeaza sa mai urcam si noi :D

iar tie, ba hahalero, ce tzam zis la bere?
nu-s mai mult de 4 echipe mai avantajate in campionatu' asta, sa nu gatam mai jos de 5...:D

Razvan T.
15th November 2010, 23:12
iar tie, ba hahalero, ce tzam zis la bere?
nu-s mai mult de 4 echipe mai avantajate in campionatu' asta, sa nu gatam mai jos de 5...:D

Ce gura spurcata ai bre :ciocan: :happy

Leviss
15th November 2010, 23:12
Eu cred ca trebuie sa fie deosebit de tampit, prost, idiot cineva care crede ca a fost blat din moment ce Gloria e in rahat pana'n gat , dupa ce Cfr a dominat clar tot meciul , putand fi lejer 2-0 la pauza daca nu rata Kone in halul ala si in plus Cfr oricum , cred eu, nu mai are sanse la titlu. Daca ar fi fost vreo echipa dintre cele doua pe cale le iubesc astia din presa in locul clujului azi , ar fi fost niste articole in care i-ar fi ridicat in slavi toata saptamana, laudandu-i cat de senzational au jucat..

m8k
15th November 2010, 23:19
Ce zice ca nu prind ghesepeu' ?

Nu multe, trebuia sa lasa locul oierului care a revenit pe fir! Sunt multi adepti becalioti, trebuiesc satisfacuti aia din 10 in 10 minute!...restu' reclama!

Kainsashiki
15th November 2010, 23:21
suntem mandri de voi :rosu:

TheIceMan
15th November 2010, 23:26
suntem mandri de voi :rosu:

Deci e rusinos sa castigi cu 3-0 in deplasare sau sa pierzi cu 0-1 acasa?

*Coco*
15th November 2010, 23:32
Eu cred ca trebuie sa fie deosebit de tampit, prost, idiot cineva care crede ca a fost blat din moment ce Gloria e in rahat pana'n gat , dupa ce Cfr a dominat clar tot meciul , putand fi lejer 2-0 la pauza daca nu rata Kone in halul ala si in plus Cfr oricum , cred eu, nu mai are sanse la titlu. Daca ar fi fost vreo echipa dintre cele doua pe cale le iubesc astia din presa in locul clujului azi , ar fi fost niste articole in care i-ar fi ridicat in slavi toata saptamana, laudandu-i cat de senzational au jucat..


Se termina campionatul si retrograda Bistrita si nu stim noi :shocked:
Mai sunt 20 de etape in aceste etape Bistrita teoretic poate lua si campionatul asa ca vorba ta ca Bistrita sunt cu rahatul pana'n gat cade .

Si oricum daca Padureanu spune cea ce spune nu spune de prost stie omul. Vedem etapa viitoare daca Szukala ala mai joaca.

rober7
15th November 2010, 23:33
daca nu erau astia de la cfr implicati mai ziceam ca a prins omul o zi proasta,dar alea nu-s gafe,sunt erori voite.o fi gloria avida dupa puncte,dar la ce salarii au aia de la gloria niste banuti in plus nu strica:headbang:pana si padureanu s-a intepat ca cineva i-a umblat la jucatori:mda:razvan zamfir sigur nu are nici o vina:happy.baiatul nu a uitat cu ce se ocupa in trecut:rosu:

Ess
15th November 2010, 23:34
suntem mandri de voi :rosu:

du-te ma, ca ai treaba pe site-ul ols.:rosu:
ce zici de treaba asta?: steaua tiki paka, barcelona romaniei a fost depasita de "dezastrul sezonului, cfr".
este cfr-ul al dracu' de mare sau steaua a dracu' de banala? :happy

TheIceMan
15th November 2010, 23:36
Poate si aia de la Medias au nevoie de ceva bani in plus, nu? Tatarusanu este ok, cum de a lasat golul lui Eric?

delaparis
15th November 2010, 23:36
CFR a jucat corect ... Gloria a facut blat, nu intelegeti nimic :D

Ess
15th November 2010, 23:40
e ungur, deci nu-i musai, andrei.
propune-i vadimului sa lase in pace presa sportiva, sa ramana doar cu forumu'. o ZIARISTA precum irina maxim, desi stelista sadea, nu se poate amesteca cu behaitorii media...ii pacat bre...
daca-l rog eu, ma corecteaza ca nu se zice otivizare ci o.t.v-izare.
ma'ntelegi? pac pac?

deci diablo, du-te...
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/69479/cfr-si-a-luat-revansa-la-bistrita.htm

TheIceMan
15th November 2010, 23:52
CFR a jucat corect ... Gloria a facut blat, nu intelegeti nimic :D

Cu cine? Cu Steaua?
I-a promis tat Jean lu' ciobanu' ca-i opreste pe ceferisti in ambele competitii si n-au putut, acu' mesajul de la teve este de fapt un cod cifrat, decriptat vine asa

Original:
Gigi: "CFR facut blat, eu nici nu m-am uitat la meci"

Decriptat:
Gigi: "Bai sa-mi dati banii inapoi, ea vorba de victorie (Gloria) fara probleme."

Raspuns tata Jean:
"In ultimul moment m-am prins..."

Decriptat
"Gig stai linistit ca banii ajung inapoi la tine in ultimul moment..."

m8k
15th November 2010, 23:54
daca nu erau astia de la cfr implicati mai ziceam ca a prins omul o zi proasta,dar alea nu-s gafe,sunt erori voite.o fi gloria avida dupa puncte,dar la ce salarii au aia de la gloria niste banuti in plus nu strica:headbang:pana si padureanu s-a intepat ca cineva i-a umblat la jucatori:mda:razvan zamfir sigur nu are nici o vina:happy.baiatul nu a uitat cu ce se ocupa in trecut:rosu:

* in 2 meciuri nu a avut o ocazie de gol, desi a castigat la Cluj! Cum dracu e atat de plin lumea asta cu
*i??? Daca era blat atunci era invers, bateam noi in cupa si castiga acasa Gloria! Daca era de recuperat recuperam si cu aceasta infrangere!

m8k
16th November 2010, 00:05
suntem mandri de voi :rosu:

Si noi de generatia ta de gesepisti!:rosu:
Delaparis iti transmite urarile mele ce au fost sterse mai sus!

delaparis
16th November 2010, 00:09
Delaparis iti transmite urarile mele ce au fost sterse mai sus!

Ti-am dat dreptul sa vorbesti la microfon? :)
Vezi ca te vad cu dunga in curand :cool:

rober7
16th November 2010, 00:12
Mai idiotule, ghloria in 2 meciuri nu a avut o ocazie de gol, desi a castigat la Cluj! Cum dracu e atat de plin lumea asta cu cretini??? Daca era blat atunci era invers, bateam noi in cupa si castiga acasa Gloria! Daca era de recuperat recuperam si cu aceasta infrangere!

nu ma obliga sa-ti spun cine e idio(a)t(a).nu ma intereseaza cate ocazii a avut gloria,cate suturi,nu divaga de la subiect.cand o sa afli si tu cu ce se ocupa jagardeaua aia de zamfir o sa te ascunzi si tu si toti cfr-istii,care vad ca incercati sa bagati sub pres rusinea asta de meci.au umblat la jucatori, s-a trecut peste capul lu tata jean ce dracu chiar nu se vede.cum naiba numai in meciurile cfr-ului unii jucatori au evolutii de-a dreptul penibile.aveau nevoie neaparat de cele 3 puncte sa poata reintra in hora asta pentru titlu si au gasit portita.ce tot incerci sa explici niste lucruri care sunt atat de clare,albut n-a facut in viata lui asemenea erori,dar alea nu sunt erori,sunt greseli voite,a luat bani frumosi.si el si sukala ala.mai bien te-ai ascunde si nu mai incerca sa faci din cfr ce nu e.astia au fost si vor fi niste curve,asta au facut inca de cand erau in B.vezi ce spun specatatorii de la bistrita pe toate site-urile

Ess
16th November 2010, 00:15
Ti-am dat dreptul sa vorbesti la microfon? :)
Vezi ca te vad cu dunga in curand :cool:

opa...ii nervos la nervi delafranta :D
ia spune bre: pesejeu' ala al tau...retrogradeaza anu asta? nu de alta, da' m-am saturat de avataru' tau...:D

dannyreddog
16th November 2010, 00:16
haide frate..nu mai are voie sa bata cfr-ul in deplasare ca gata este blat..ce naiba..:rolleyes:

Ess
16th November 2010, 00:17
nu ma obliga sa-ti spun cine e idio(a)t(a).nu ma intereseaza cate ocazii a avut gloria,cate suturi,nu divaga de la subiect.cand o sa afli si tu cu ce se ocupa jagardeaua aia de zamfir o sa te ascunzi si tu si toti cfr-istii,care vad ca incercati sa bagati sub pres rusinea asta de meci.au umblat la jucatori, s-a trecut peste capul lu tata jean ce dracu chiar nu se vede.cum naiba numai in meciurile cfr-ului unii jucatori au evolutii de-a dreptul penibile.aveau nevoie neaparat de cele 3 puncte sa poata reintra in hora asta pentru titlu si au gasit portita.ce tot incerci sa explici niste lucruri care sunt atat de clare,albut n-a facut in viata lui asemenea erori,dar alea nu sunt erori,sunt greseli voite,a luat bani frumosi.si el si sukala ala.mai bien te-ai ascunde si nu mai incerca sa faci din cfr ce nu e.astia au fost si vor fi niste curve,asta au facut inca de cand erau in B.vezi ce spun specatatorii de la bistrita pe toate site-urile

vezi bre, delafranta? are si duarte urmasi.
si voi nu vreti sa-l faceti moderator :cry:

delaparis
16th November 2010, 00:18
nu de alta, da' m-am saturat de avataru' tau...:D
Nu ai de ales, traiesti cu asta :D

Danny, ai dreptate ... CFR trebuie sa piarda :drak:
:D

Rossi
16th November 2010, 01:13
diferenta de la cer la pamant ...
ce a jucat Bistrita in Cupa si ce a jucat in Campionat ...

m8k
16th November 2010, 02:01
Daca vrei sa joace identic i-a caseta si te uita la reluare! Dar ce a jucat Bistrita in cupa???

corello
16th November 2010, 02:37
Deci pana la urma o fo' blatus sau nu? Foarte tare interventia lui jijinho la vederea golurilor. Asta l-o umplut pe Doamne Doamne de bani si ALA, pe langa faptul ca refuza sa ii dea minte, ii intoarce curu pe unde-l prinde

Jeleul
16th November 2010, 09:16
Iar, moderatorii de la vestita si p*sata televiziune GSP TV dau loc la interpretari, asta le place lor cel mai mult ce sa faci, sa faca scandal!!! Toata ziua il suna pe Becali dupa fiecare meci sa-si dea cu parerea, daca ma uit dimineata dupamasa seara toata ziua vad declaratii de la Becali ori in direct ori in reluare, ce c*cat e asta ma ? Trebuie sa fi redus mintal sa crezi ca a fost blat din moment ce Albut apara doua suturi a lui Traore ramasa singur cu portaru, apoi apara un penalti. Iar in legatura cu primu gol, vad ca sunt cativa baieti care au zis "nu se poate sigur a lasat intentionat mingea" sa fim serios sunt gafe MULT MAI MARI de portari decat asta. Astia de la GSP nu isi pot face emisiunea fara Becali, pur si simplu nu au ce vorbi, si suna diferite personaje in cautare de scandal, ABEA ASTEPT ZIUA CAND O SA-L ENERVEZE UN PIC PE BECALI, si sa le spuna " DUTE-N P*ZDA MATI SAMUILA SAU NAUM, ZDRENTE, VAGABONTI, DROGATI" ziua aia o sa fiu foarte fericit. JUR, daca o sa-i vad vreodata pe Samuila sau Naum pe strada nu cred ca o sa ma pot abtine sa nu-i RUP cu bataia :) daca as fi din Bucuresti in fiecare zi i-as astepta dupa emisiune sa le umplu frigideru de carne! Astia in loc sa vorbeasca despre fotbal, cauta scandaluri si speculati.

laurdog
16th November 2010, 09:46
Meci aprig disputat. In a doua bistritenii au cazut fizic iar clujenii veneau ca un tavalug peste ei. Nu aveau cum sa reziste.
Una peste alta, un spectacol agreabil.











:happy:happy:happy

m8k
16th November 2010, 09:52
Deci pana la urma o fo' blatus sau nu? Foarte tare interventia lui jijinho la vederea golurilor. Asta l-o umplut pe Doamne Doamne de bani si ALA, pe langa faptul ca refuza sa ii dea minte, ii intoarce curu pe unde-l prinde

daca specialistul in biciclete aka nau(o)m spune ca a fost inseamna ca a fost!

corello
16th November 2010, 10:26
Iar, moderatorii de la vestita si p*sata televiziune GSP TV dau loc la interpretari, asta le place lor cel mai mult ce sa faci, sa faca scandal!!! Toata ziua il suna pe Becali dupa fiecare meci sa-si dea cu parerea, daca ma uit dimineata dupamasa seara toata ziua vad declaratii de la Becali ori in direct ori in reluare, ce c*cat e asta ma ? Trebuie sa fi redus mintal sa crezi ca a fost blat din moment ce Albut apara doua suturi a lui Traore ramasa singur cu portaru, apoi apara un penalti. Iar in legatura cu primu gol, vad ca sunt cativa baieti care au zis "nu se poate sigur a lasat intentionat mingea" sa fim serios sunt gafe MULT MAI MARI de portari decat asta. Astia de la GSP nu isi pot face emisiunea fara Becali, pur si simplu nu au ce vorbi, si suna diferite personaje in cautare de scandal, ABEA ASTEPT ZIUA CAND O SA-L ENERVEZE UN PIC PE BECALI, si sa le spuna " DUTE-N P*ZDA MATI SAMUILA SAU NAUM, ZDRENTE, VAGABONTI, DROGATI" ziua aia o sa fiu foarte fericit. JUR, daca o sa-i vad vreodata pe Samuila sau Naum pe strada nu cred ca o sa ma pot abtine sa nu-i RUP cu bataia :) daca as fi din Bucuresti in fiecare zi i-as astepta dupa emisiune sa le umplu frigideru de carne! Astia in loc sa vorbeasca despre fotbal, cauta scandaluri si speculati.

Pai, iti recomand de la 12 la 15 in fiecare zi pe sptfm.ro, radio live cu Radu Banciu si Andi Stanescu...singurii din lume care zic lucrurilor pe nume. Si ca completare, pe sport point ro nu il vezi pe jiji asa de des pana , cica, nu il dau afara pe Banciu :happy

ichigo
16th November 2010, 10:27
de la idiotul de naum a inceput totul, si se lega de faptul ca cei de la gloria nu au jucat cu CFR, la fel de agresiv cum au jucat c steaua. dupa care trebuia sa-l bage pe cioban pe fir, ca sa-i dea apa la moara. dar, mi-a placut replica lui muresan, care a spsus ca l-a sunat pe sefu, aluzie la gigi, lucru care l-a infuriat pe naum, dupa care muresan i-a inchis telefonul. si sincer, aici radu naum si-a aratat adevarata fata, si nici nu imi pare rau ca nu mai comenteaza turul frantei, dupa ce a ajuns o sluga a oierului.

corello
16th November 2010, 10:31
daca specialistul in biciclete aka nau(o)m spune ca a fost inseamna ca a fost!

ia ba, dedicatie pentru tine http://www.youtube.com/watch?v=-SIyE5G_msM

4star
16th November 2010, 10:31
...... Albut apara doua suturi a lui Traore ramasa singur cu portaru, apoi apara un penalti. Iar in legatura cu primu gol, vad ca sunt cativa baieti care au zis "nu se poate sigur a lasat intentionat mingea" sa fim serios sunt gafe MULT MAI MARI de portari decat asta. ....

Pai tocmai faza asta este destul de ciudata. In prima repriza nu a luat gol in situatii critice si in repriza a doua la toate golurile a trecut mingea destul de lejer de portar. Gafe se mai intampla, ai dreptate, da` trei goluri lejere intr-o repriza nu prea...

Nightwish
16th November 2010, 11:35
4star, tu ai vazut meciul sau vorbesti sa te aflii in treaba? Singurul gol care se poate spune ca l-a primit usor este primul... La al doilea nu avea ce sa faca, Traore a plasat mingea din 5 metri la 2 metri de Albut, iar la Bielanovic a reluat din 3 metri... E totusi portar de fotbal , nu de handbal...

delaoltenia
16th November 2010, 11:57
N-am vazut meciul.A fost blat pentru ca asa spun rahatii din fotbal,sau pentru ca asa s-a vazut?

Ferko
16th November 2010, 12:23
Blat ! CFR nu mai joaca fotbal.

delaoltenia
16th November 2010, 12:26
Ca nu joaca fotbal chiar nu ma intereseaza,intreb daca desfasurarea meciului a dus la concluzia ca a fost blat.

Calandrinon
16th November 2010, 12:42
Dario traieste ! :cry::cry::cry:

delaoltenia
16th November 2010, 12:46
Cala,in ultimul timp faci comentarii pe care nu le inteleg....sau nu stiu cum sa le interpretez.:mda:

Calandrinon
16th November 2010, 13:04
suparacios mai esti, Dario !
In schimb eu ti`am inteles comentariile, ironiile: erau glume.

delaoltenia
16th November 2010, 13:08
Ironii la adresa ta nu-mi aduc aminte sa fi facut.Si nu m-am suparat,pentru ce si de ce?

m8k
16th November 2010, 16:50
A inceput circul din nou pe gsp! Amu tantalaul moderator e samuila!:ras-plans:
Mai bine incepeau ca am furat cu arbitrii iar pentru ca asa se afunda in penibilitate rau de tot! Sunt tare frustrati miticii, cum am castigat un meci, repede s-au speriat de noi!:lol:

Sunt atat de prosti ca nu isi dau seama ca daca am fi cumparat jucatorii in meciul din campionat de ce nu cumparam la pachet cu cel din cupa?
Iar la fel de tantalai sunt si cand se mira la golurile luate de Albut, de parca zapata nu lua o caruta de goluri anapoda!
RUSINE LA MITICII FRUSTRATI!

St3phano
16th November 2010, 17:09
1. de ce te uiti daca e circ?
2. costa mai mult daca se cumpara si cel din cupa.
3. au zis ca in cupa bat, dar apoi s-a ingrosat treaba.
4. restul au pierdut sau au facut egal - era momentul perfect.
5. evident ca nu s-a facut nimic fara stirea lui jenel. ca el zice altceva - e praf in ochi.
5. mai subtire cu jignirile.

ce inseamna mitic?

Bobi Cearton
16th November 2010, 17:11
Moshu Tata Jean a declarat ca a fost facut de jucatorii straini ai Bistritei. auto denunt.

St3phano
16th November 2010, 17:22
rahat, haidade. sa nu bubuie gogoasa asta.

TheIceMan
16th November 2010, 17:40
ia ba, dedicatie pentru tine http://www.youtube.com/watch?v=-SIyE5G_msM

:happy:happy

Excellent, you make my day! :)

tcampianu
16th November 2010, 18:42
E curios cum CFR- ul e acuzat mereu, ba fura cu arbitrii, ba cumpara meciuri:) asta mai nou, da tine la prostime....
De cine?De DINAMO, STEAUA, POLI, VASLUI? Si bineinteles, de suporterii lor:)
Orice logica spune ca, daca era de cumparat ceva de la Bistrita, in cupa era mai logic; acolo insa, arbitrii au facut jocul "granzilor" aia cu pedigree, mai bine Bistrita lui tata Jean in semifinale cu "capii de serie"(nemaivazut pana acum, asta ca sa nu pice intre ei), Bistrita care se bate la retrogradare(vad ca si steluta intra in joc:)) si nu are chef de cupa...
Si asa, nationala ajunge pe locul 52, cel mai jos din toata istoria fotbalului nostru.
Si asta pentru ca exista un Sandu, un Mitica, un Gigi, pardon, 2, , Kassai, fratii Becali, Borcea, care manaresc totul...Hai la un spritz, ba vezi ca ala asa si asa, acolo asa si asa, gata, bate palma, i- am ciuruit:)
Pe Iancu nu- l pun ca e de fapt un frustrat, ar vrea sa fie si el acolo, cu ei, da nu- l baga nimeni in seama, urla intr- una degeaba...
Si ce semeni, aia rasare, semeni manareala, iese manareala, insutit:)
Jucatorii inteleg, se resemneaza, nu mai joaca fotbal, daca tot isi iau salariile si fraierii aia de patroni le aranjeaza campionatul, ce rost mai are sa te rupi pe teren?
Si, fraierii nu inteleg, scade cota fotbalului romanesc, le scade implicit si cota lor, ca si conducatori sau patroni...
Nu mai vin spectatori, nu mai vin sponsori, scad incasarile, cresc orgoliile, scade performanta, coboram in clasamente...
Fraierii nu inteleg ca- si taie singuri craca, eu personal, si tu, si oricare, putem vedea fotbal adevarat si la televizor, nu cred ca tine cineva cu adevarat sa vada circul de pe stadioane...

BBB
16th November 2010, 20:25
Tata Jean si-a scos banii pe o luna in doar 45 de minute. Baiat dejtept

PS: Interesanta disperarea care a lovit de o vreme incoace conducerea gruista. Dintr-un conducator invizibil, din umbra, Pascani a ajuns sa dea declaratii la TV ca disperatu, din 5 in 5 minute pe toate canalele. Incepe probabil sa simta cum se clatina imperiul de carton pe care l-a construit ;)

Jeleul
16th November 2010, 20:27
Incredibil, acuma l-au sunat si pe Iancu sa-si dea cu parerea despre meci, cat de penibili doamne, Iancu care a facut puscarie care INCA e cercetant pentru cazu RAFO si cine stie cate, care a furat milioane de euro, este el cel mai in masura sa vorbeasca despre CFR si corectitudine. Pur si simplu nu mai suportam si mi-am scos GSP-kaka din lista de canale!

six
16th November 2010, 20:47
ce inseamna mitic? imbecili de tip borcea si becali :P

TheIceMan
16th November 2010, 20:53
ce inseamna mitic?

DEX:

MÍTIC, -Ă, mitici, -ce, adj. Care aparține unui mit, referitor la mit; legendar, fabulos. – Din fr. mythique.

m8k
16th November 2010, 22:14
EXCLUSIV Szukala: "Nu sunt trișor, Pădureanu să aducă dovezi!"

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/liga-1/exclusiv-szukala-nu-sunt-trisor-padureanu-sa-aduca-dovezi-7722640

m8k
16th November 2010, 22:39
Uitati aici un jucator care a fost premiat de CFR!:happy

http://www.prosport.ro/fotbal-extern/international/video-nu-e-gluma-cea-mai-mare-ratare-din-istoria-fotbalului-7721578