PDA

View Full Version : Discutii despre GRUPPO MAXIMA



Zapada
16th December 2004, 19:14
noi cei care locuim in alte tari putem face parte din "Gruppo Maxima" ?

hai Stinta!

uti2102
16th December 2004, 20:23
Eu ashtept nishte informatzii de contact sau ceva, ca am nishte cunoshtintze "olteneshti" pe la facultate care ar putea fi interesate. Oricum, o idee buna ar fi sa facetzi ceva reclama prin campusurile studentzeshti din Bucureshti (Regie mai ales), cred k sunt multzi amatori.

EDMOND_
16th December 2004, 20:50
@zapada, din grupare fac deja parte doi suporteri craioveni care actualmente isi desfasoara activitatea in Canada si SUA , dar am hotarat ca in aceasta faza sa fim foarte atenti in ceea ce priveste primirea de membri.
@ alpopa , in acest stadiu al gruparii noastre nu alergam dupa membri, dar nici nu suntem o grupare inchisa.Deocamdata primim membri doar cu recomandarea unui membru deja existent. Cei care doresc sa afle mai multe sau sa faca parte din grupare trebuie sa ne contacteze... deocamdata prin intermediul acestui forum , sau pe forumul oficial al suporterilor. Suntem in stadiu de organizare , iar rolul acestui thread este de a oferi amanunte despre grupare si activitatea ei tuturor celor interesati.
Iti multumim oricum pentru disponibilitatea ta ...

uti2102
16th December 2004, 21:07
Aha, am intzeles. Poate ca asha e mai bine, membrii trebuie intai "filatzi" :D

Zapada
17th December 2004, 11:55
[QUOTE=EDMOND_]@zapada, din grupare fac deja parte doi suporteri craioveni care actualmente isi desfasoara activitatea in Canada si SUA , dar am hotarat ca in aceasta faza sa fim foarte atenti in ceea ce priveste primirea de membri. QUOTE]


Eu sint interesat de a face parte din grupare.
La vara vin la Craiova deoarece am vreo 2 prieteni consilieri la primarie si sint nascut si crescut nu departe de Craiova

EDMOND_
17th December 2004, 12:10
Vorbim atunci...probabil o sa fim si mult mai avansati ...

Zapada
26th December 2004, 14:06
[QUOTE=EDMOND_]Intalnirile care au avut loc la Craiova si Bucuresti ne-au demonstrat ca este nevoie de o grupare de suporteri asa cum o gandim noi pe aceasta. Discutiile au fost prelungite si udate cu bere....
Vietnam a fost pe punctul de a prelua echipa de la Staicu, iar Kelu a afirmat clar ca peste vreo 15-20 de ani va fi a lui. Asteptam cu nerabdare concretizarea acestor intentii. QUOTE]



Dupa relatarile tale de aici am putea ghici ca Vietnam ar putea fi Mititelu?
Acest kelu ar putea fi Nicu G?
Il aveti cumva si pe Balaci in grupare?

D10
30th December 2004, 19:12
Balaci sunt eu! Mai zice Minunea Blonda ce el e Balaci, dar nu e. Eu sunt.

Vietnam
4th January 2005, 11:45
Dupa relatarile tale de aici am putea ghici ca Vietnam ar putea fi Mititelu?
Acest kelu ar putea fi Nicu G?
Il aveti cumva si pe Balaci in grupare?

:o: Aceste cuvinte ne doare!!! Eu mititelu???? :( Eu sunt Geolgau! :rolleyes:

Zapada
4th January 2005, 12:04
Vietnam, jos cu palaria daca tu esti Geolgau, in rest sa auzim de bine

Vietnam
4th January 2005, 14:30
Si daca eram Camataru? .. :D
Vezi ca mi-am pus singur niste intrebari cand am dat declaratii pentru online ... batrinetea ce sa-i faci :happy

EDMOND_
4th January 2005, 14:47
Sunteti off topic... Ieri am avut o intalnire cei care eram prin Craiova si am discutat despre insemnele gruparii si despre primul numar al revistei.... Saptamana viitoare vom face publice emblema gruparii si felul in care vor arata fularele ... Primul numar al revistei va aparea la inceputul lui februarie si va putea fi citit pe internet..
Tot in saptamana urmatoare vor avea loc intalniri cu posibili noi membri atat in Craiova, cat si in Bucuresti! Cei care si-au exprimat dorinta de a face parte din grupare vor fi anuntati prin pm sau telefonic. Ar fi de dorit ca toti sa lase pe "privat" un numar de telefon.

Vietnam
4th January 2005, 14:52
ok .. la multi ani Edmond!!!! /hello.

Zapada
4th January 2005, 18:21
Vietname
Camataru nu poti sa fii deoarece el e la Strehaia zilele astea si acolo nu are internet.
parca erai bucurestean si deci nu cred ca esti nici Geolgau, dar orcum sper sa ne vedem la vara daca vii la Craiova.

va fi mare, noul vostru grup?

inter
4th January 2005, 22:37
la Strehaia nu a stat decat vreo cateva ore :p

Vietnam
5th January 2005, 14:56
Zapada noi asa speram. Sper sa avem forta sa facem ceva pentru acest club. Dar sa stii ca nu marimea conteaza ( :rolleyes: o parte din femei asa zic) ci ce stii si ce poti face ptr Universitatea. Visul nostru este sa putem deveni un grup important ( nu neaparat mare cu toate ca in timp vom deveni si mari) care sa aiba un cuvant de spus referitor la soarta clubului. Si speram ca la un moment dat sa primim in grupul nostru si foste si actuale glorii ale fotbalului oltean /hello ...... hmmm
:rolleyes: Apropo de Camataru, adica de mine,.... Inter stie, am stat putin la Strehaia si in plus cu Zapp ai Internet oriunde ... nu trebuie cablu iar chestia cu Bucurestiul era pentru derutarea adversarilor :p

Pamintul catre "Zapada" : Trezeste-te! :)

Zapada
5th January 2005, 15:19
Dar sa stii ca nu marimea conteaza ( :rolleyes: o parte din femei asa zic) Apropo de Camataru, adica de mine,.... Inter stie, am stat putin la Strehaia si in plus cu Zapp ai Internet oriunde ... nu trebuie cablu iar chestia cu Bucurestiul era pentru derutarea adversarilor


asta cu marimea nu conteaza ai dreptate (dar doar la o parte din femei).

Apropo Camataru; Atunci suntem rude pentru ca nevastamea e ruda cu Cami?

Vietnam
5th January 2005, 15:33
off topic

:D Sa traiesti vere!!! Esti neschimbat ! Dar nici nu te-am recunoscut .... am probleme cu ochii , stii tu ... :cool:

Da rude cu Rednic ai? Daca nu atunci eu sunt Rednic!!! :happy

Zapada
5th January 2005, 16:44
lasa vere cu of topic si parca Edmond face parte si el din grup?

nu mai suntem rude daca acum te dai drept Rednic

sa auzim de bine

cipi13
7th January 2005, 12:40
Off Topic Dupa o perioada mai lunga in care nu prea am fost pe linga internet decit cu pauze mari am revenit si sper sa nu se mai intimple.
On Topic Daca nu se supara nimeni vreau si eu mai multe amanunte despre grupare adica......vreau si eu....sa fiu membru
Se poate ?

Maximus
7th January 2005, 12:46
Se poate Cip. Da-mi un Pm cu numarul de telefon

EDMOND_
8th January 2005, 04:53
Cip, voi lua si eu legatura cu tine..saptamana care urmeaza primim noi membri si ma bucur ca te-ai hotarat sa intri in grup.... Maine vom publica si primul insemn oficial ( dupa lungi dezbateri!) : "emblema "gruparii .

Zapada
8th January 2005, 17:44
Cip, voi lua si eu legatura cu tine..saptamana care urmeaza primim noi membri si ma bucur ca te-ai hotarat sa intri in grup.... Maine vom publica si primul insemn oficial ( dupa lungi dezbateri!) : "emblema "gruparii .


pai voi luati in grup si persoane care nu sunt suporteri ai echipei U Craiova?
parca cip era caine dinamovist!

Maximus
8th January 2005, 18:53
E vorba de cip13 care este cit se poate de oltean :)

cipi13
10th January 2005, 13:30
Nasol.....va rog sa nu mai faceti astfel de confuzii.....ca ma imbolnavesc de nervi
Eu sunt cipi13....si nu am tinut,nu tin si nu voi tine ci dinamo niciodata....

Vietnam
13th January 2005, 16:24
facu confuzie cu CIP 81 care este ciine rosu.
Zapada, cip13 este de-al nostru! :yeah:

Zapada
13th January 2005, 16:48
E vorba de cip13 care este cit se poate de oltean :)


asta e catastrofa pentru cip13!
daca mai e un caine rosu cu acelas nick (cip81) atunci sa-si schimbe olteanul nickul.
forumisti nu se prea uita la numere si e usor de confundat

eu nu asi accepta sa am acelas nick ca al unui caine (chiar daca ar fi el si verde sau alb)

zolo
13th January 2005, 20:52
lasa zapada ca la numere nu e asa de important sa te uiti ci la ce posteaza

inter
14th January 2005, 02:22
zapada ... cip 13 a fost primul pe forum asa ca nu vad motivul ..... si oricum de la 13 la 81 e cale lunga si ne descurcam noi cu selectarea :p

JUVETE
28th February 2005, 00:02
Salutare la JUVETI !!!

Vietnam
28th February 2005, 12:18
Salve si tie ! /hello

EDMOND_
28th February 2005, 15:59
A fost rezervat deja www.gruppo-maxima.ro , site-ul gruparii fiind in constructie. Incepand probabil de vineri va fi disponibil un forum la aceasta adresa. Nu va fi un forum public, vor avea acces doar suporterii Universitatii care fac parte din aceasta grupare, care il vor si finanta si administra. :ok:

nr.zece
28th February 2005, 20:00
pai de ce nu pui partea de forum care o ai deja pe c-m.ro?