PDA

View Full Version : DINAMO - UNIVERSITATEA CRAIOVA (sferturi) 1-1 (3-1)



delaparis
1st November 2010, 15:40
Miercuri 10 noiembrie, ora 20:45.

Discutii inainte si dupa meci

whiteLion
1st November 2010, 15:42
unul dupa altul, cupa/campionat, ... cred ca vom merge mai departe in cupa iar in campionat nu vom pierde

d_e_l_i_r_a
1st November 2010, 15:42
vai ce frumos s-a nimerit ... mai bine de atat nici ca-mi doream ..:groggy::groggy:posibilitatea sa bati pe dinamo de doua ori ... asa oprtunitate mai rar :)

Tim
1st November 2010, 15:43
In cupa? Interesant:D

YoNuTzz
1st November 2010, 15:53
dubla dinamo - craiova (cupa si campionat)

Tiger1
1st November 2010, 15:57
vai ce frumos s-a nimerit ... mai bine de atat nici ca-mi doream ..:groggy::groggy:posibilitatea sa bati pe dinamo de doua ori ... asa oprtunitate mai rar :)

Delira, plantele halucinogene fac victime pe banda rulanta./hello

Nightwish
1st November 2010, 16:00
Craiova pare mai in forma in momentul asta iar Dinamo nu are cine stie ce avantaj pentru ca joaca acasa, nu cred ca suporterii dinamovisti vor fi foarte interesati de meciul asta. Cred ca se vor califica mai departe oltenii.

Cave_Canem
1st November 2010, 16:06
Suporterii dinamovisti sunt interesati de meciul asta si nu cred ca se vor califica mai departe oltenii.

laurdog
1st November 2010, 16:08
Dinamo pare mai in forma si avem un avantaj ca jucam acasa pentru ca ne intereseaza meciul asta, Craiova fiind(in opinia mea) unul din cei doi mari rivali ai nostri.
Sigur nu se vor califica mai departe oltenii, poate mai aproape.

stiintacv
1st November 2010, 16:12
sa bati pe Dinamo de 2 x in 4 zile si in groapa,e mai mult decat orice trofeu...,sper sa fim arbitrati corect!!

Lloyd Banks
1st November 2010, 16:13
Meci cu goluri multe(cum altfel la ce aparare avem?!?), asta e singurul lucru clar in meciul asta. Sper sa castigam...

Cipri
1st November 2010, 16:14
O calificare in semifinale si o victorie in campionat . :D

Cave_Canem
1st November 2010, 16:26
sa bati pe Dinamo de 2 x in 4 zile si in groapa,e mai mult decat orice trofeu...

Exact, de aceea pronosticul e 1 solist.:D

cip
1st November 2010, 16:45
daca era Porcica la Miami,mizam pe Craiova...

laurdog
1st November 2010, 16:49
Ufff, m-am linistit.

*Coco*
1st November 2010, 17:28
Daca mergem noi mai departe in cupa, puteti lua voi punctele in campionat:D
Oricum indiferent de situatie, e greu ca una din cele 2 echipe sa se impuna de 2 ori in decurs de 3 zile .

delaparis
1st November 2010, 17:32
Daca mergem noi mai departe in cupa, puteti lua voi punctele in campionat:D
.

Asa asa ... va tineti de cuvant ca altfel ne suparam :D

TheIceMan
1st November 2010, 17:44
daca era Porcica la Miami,mizam pe Craiova...

hahaha.... eu zica ca poti miza si asa tot pe Craiova.

krokobaursolzos
1st November 2010, 18:10
Cred ca Andone o sa primeasca o lectie de la Piti ...

d_e_l_i_r_a
1st November 2010, 18:18
intrebare ca un mic off topic ......ce naiba cauta Borcea pe la Miami ? s-a auto-exilat sau care e treaba ?

cip
1st November 2010, 18:27
intrebare ca un mic off topic ......ce naiba cauta Borcea pe la Miami ? s-a auto-exilat sau care e treaba ?
in interes de servici,a fost la un training de mafioti,acum pune in aplicare ce-a invatat acolo...:cool:

Tiger1
1st November 2010, 18:50
Pune in aplicare noi tehnici si metode de conducere care și-au dovedit eficacitatea. :drak:

Trebuie sa fie in pas cu vremurile.

Calandrinon
1st November 2010, 18:55
intrebare ca un mic off topic ......ce naiba cauta Borcea pe la Miami ?

Balene esuate.

cip
1st November 2010, 19:02
Pune in aplicare noi tehnici si metode de conducere care și-au dovedit eficacitatea. :drak:

Trebuie sa fie in pas cu vremurile.
eu am auzit ca ceilalti cursanti au fost deja arestati,in tarile lor...:shocked:

Calandrinon
1st November 2010, 19:13
Pune in aplicare noi tehnici si metode de conducere care și-au dovedit eficacitatea. :drak:

Trebuie sa fie in pas cu vremurile.

brava lui, baiat istet, sa nu pateasca ca morocanosul acela bubos...Ala cu petrolul, CAOM-ul si fotbalul curat-murdar, sau cum Dumnezeu se numea filmul acela cu Ilarion Ciobanu.

Tiger1
1st November 2010, 19:28
eu am auzit ca ceilalti cursanti au fost deja arestati,in tarile lor...:shocked:

Ceilalti cursanti umblau cu "mapa" la vedere.

Trebuie "lucrat" mai finut si mai incet. Detaliile conteaza.:yeah:

BBB
1st November 2010, 20:08
Se califica Dinamo, din simplul motiv ca nimeni nu se asteapta. Surpriza sfeturilor de finala :D

liverpool-kid
1st November 2010, 21:51
se pare ca in sferturi s`au nimerit asa zisele finale din sferturi pt ca si craiova-dinamo si rapid-steaua se puteau la fel de bn juca si in finala cupei.sper din tot sufletul sa se califice craiova indiferent cum o va face prelungiri 11m pt ca vreau sa`l mai aud pe borcea strigand masacru masacru masacru in direct(poate fac off-topic dar sunt unele persoane care ne asigura amuzamentul si divertismentul zilnic la canalele de stiri din sport)

cip
2nd November 2010, 08:09
Ceilalti cursanti umblau cu "mapa" la vedere.

Trebuie "lucrat" mai finut si mai incet. Detaliile conteaza.:yeah:
ma-ntreb Tigere, ce intelegi tu prin "lucrat grosolan"...:happy

Tiger1
2nd November 2010, 10:05
Exemplu: Prestatia arbitrilor la meciul Rapidului cu Pandurii :yeah:, deoarece le-au fost anulate doua goluri valabile Pandurilor si un penalty neacordat.:rosu:

cip
2nd November 2010, 10:14
Exemplu: Prestatia arbitrilor la meciul Rapidului cu Pandurii :yeah:, deoarece le-au fost anulate doua goluri valabile Pandurilor si un penalty neacordat.:rosu:
o fi intrat in panica Dinu Vama si o fi vazut ca pierde teren...:P
eu astept sa se trezeasca si Iancu :)
PS: oricum,meci interesant intre 2 echipe care in ultima etapa au primit penalty moca ;)

orbette
2nd November 2010, 21:53
Craiova pare mai in forma in momentul asta iar Dinamo nu are cine stie ce avantaj pentru ca joaca acasa, nu cred ca suporterii dinamovisti vor fi foarte interesati de meciul asta. Cred ca se vor califica mai departe oltenii.

dinamo e favorita. avantajul e ca au mvp-ul sezonului actual, atotstivuitorul cristinel borcea. da doamne sa ma insel si la vara sa nu iasa mvp, da la cate assist-uri a inceput sa primeasca de la avram, cam asa se arata. mai ales ca principalul contracandidat, dinu vama, s-ar parea ca va fi accidentat pentru tot restul sezonului. posibile surprize ar mai putea veni de la marius stan, si mai nou vad ca si paszkany incepe cu subtilitatile. ramane de vazut, dar deocamdata in statisticile mele, dupa revenirea de la miami heat borcea pare cel mai in forma.

jonsnow
2nd November 2010, 22:00
oltenii cand au venit cu pu..prazul mare la Bucuresti mai mereu si-au luat-o rau....nu stiu de ce am senzatia ca istoria se va repeta :drak:

Lordul
8th November 2010, 22:41
le rupem fasul muica....

4-2 le dam

*Coco*
8th November 2010, 23:03
Ba esti nebun ?

Cristina
8th November 2010, 23:07
lasa-l Coco,in seara asta face pe profetul :D

laurdog
9th November 2010, 08:21
dinamo e favorita. avantajul e ca au mvp-ul sezonului actual, atotstivuitorul cristinel borcea. da doamne sa ma insel si la vara sa nu iasa mvp, da la cate assist-uri a inceput sa primeasca de la avram, cam asa se arata. mai ales ca principalul contracandidat, dinu vama, s-ar parea ca va fi accidentat pentru tot restul sezonului. posibile surprize ar mai putea veni de la marius stan, si mai nou vad ca si paszkany incepe cu subtilitatile. ramane de vazut, dar deocamdata in statisticile mele, dupa revenirea de la miami heat borcea pare cel mai in forma.

Te superi daca-ti spun ca bati campii?
Ii bati rau de tot. Ori esti orbit de ura, ori nu ai habar de fotbal.

Leo
9th November 2010, 11:57
Una e sa vrei si alta e sa poti.

Ferko
9th November 2010, 13:00
N-am crezut ca voi fi deacord cu Iancu vreodata dar ieri a spus ce a spus despre Piturca in direct la gsptv si in sfarsit sunt deacord. Chiar subscriu la ce a zis Iancu despre Piturca, nu si la alte "vorbiri" ale aceluiasi Iancu.

orbette
9th November 2010, 14:57
Te superi daca-ti spun ca bati campii?
Ii bati rau de tot. Ori esti orbit de ura, ori nu ai habar de fotbal.

s-ar putea sa bat campii, dar pur si simplu nu am incredere in oamenii pe care i-am enumerat mai sus, si cred ca e dreptul meu sa am neincrederea asta. N-am nici o ura pe nimeni, ba mai mult, chiar mi se pare frumos sau hai sa zicem civilizat (pentru alte tari, termenul ar fi "normal", la noi mai e mult pana acolo) cum organizeaza dinamo dubla cu craiova, meciul de old boys, pachetele de bilete, accesibilitatea pentru noi, deocamdata totul arata bine. bravo lor, foarte bine. sper doar sa nu fie vreun pervers prin culise si sa ne trezim pe teren ca se mai trece cu vederea un penalty, un rosu, sau alte alea.

laurdog
9th November 2010, 15:31
Din pacate am ajuns sa fim super impresionati de...normalitate, insa in privinta arbitrajului nu cred ca vor fi probleme, sau ma rog, atat cat se poate atunci cand arbitrezi CELE MAI DEFAVORIZATE echipe din ultimii doi ani.
Eu sper sa fie super ok in teren si in tribune, sa nu se gaseasca niste idioti sa strice sarbatoarea.
Tin sa aduc aminte ca in ciuda rivalitatii recunoscute NU E PRIMA DATA cand suporterii si cele doua echipe fac front comun. La putin timp dupa moartea lui Cristi a fost meci direct la Craiova, noi am fost aproximativ 6-700, iar suporterii olteni ne-au intampinat cu un baner urias pe care scria "Inainte de orice rivalitate sa ne plangem mortii!"(sper ca tin minte exact mesajul). Au fost momente impresionante in care i-am evocat pe CATALIN si CRISTI!
Cum spuneam, am ajuns sa ne extaziem la vederea normalitatii, Doamne in ce tara traim.

Tim
9th November 2010, 15:40
"CELE MAI DEFAVORIZATE echipe din ultimii doi ani"


:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy:happy

laurdog
9th November 2010, 15:52
Slava Domnului ca exista aritmetica, matematica astfel incat cei penibili sa se faca de ras pana la capat.:ok:

Sorin Blaj
9th November 2010, 15:57
Laur. Lasa-l pe Borcea sa se umple de penibil. Voi, suporterii lui Dinamo, n-aveti niciun motiv sa o faceti.

Tim
9th November 2010, 15:58
Borceo,inceteaza campania de victimizare.



PS A fost mai rapid Sorin.

laurdog
9th November 2010, 16:44
Laur. Lasa-l pe Borcea sa se umple de penibil. Voi, suporterii lui Dinamo, n-aveti niciun motiv sa o faceti.

Spune-mi te rog la cate puncte am fost noi de CFR la finalul sezonului trecut. Apoi aduna!!!
Matematica asta f....i mama ma-sii!!!

Tim
10th November 2010, 09:48
S-a dovedit din ce cauza nu apuca dinamovistii sampions lig: din cauza .....matematicii.:cry::cry:

Bobi Cearton
10th November 2010, 09:55
S-a dovedit din ce cauza nu apuca dinamovistii sampions lig: din cauza .....matematicii.:cry::cry:

nu mai necaji oamenii. astazi e zi deosebita. ne impacam cu ei. cantam imnuri, lasam din ura. mata ce mai faci? gadilati balena?:D

Tim
10th November 2010, 10:23
nu mai necaji oamenii. astazi e zi deosebita. ne impacam cu ei. cantam imnuri, lasam din ura. mata ce mai faci? gadilati balena?:DInca nu mi-e clar daca este satana homo!:happy

Uncle Ben
10th November 2010, 10:31
Inca nu mi-e clar daca este satana homo!:happy
Despre Iancu nu-ti faci probleme ca n-ar fi "tigan borat"? :D

Tim
10th November 2010, 10:35
Despre Iancu nu-ti faci probleme ca n-ar fi "tigan borat"? :DBorat,borat dar intelectual.:groggy:


Ai repetat "foaie verde maghiran"?:)

Uncle Ben
10th November 2010, 11:32
Borat,borat dar intelectual.:groggy:


Ai repetat "foaie verde maghiran"?:)
Iancu? E cel mai tigan dintre intelectuali si cel mai intelectual dintre tigani!

Foaie verde Magera-n/ Teren e cam mocofan! Asta? :D

Elphax
10th November 2010, 11:46
Suporterii dinamovisti sunt interesati de meciul asta si nu cred ca se vor califica mai departe oltenii.

toti 300 sau doar o parte ?

Bobi Cearton
10th November 2010, 11:48
Inca nu mi-e clar daca este satana homo!:happy

sunteti curiosi foc. ceva a fost. a zis ceva si Sechelariu de Becali, ref la niste evenimente intamplate la o betie la Brasov. naiba stie.

Uncle Ben
10th November 2010, 11:56
toti 300 sau doar o parte ?
300 eram cu tot cu Zicu, Tames, Chiacu etc
Acum trebuie sa-i intelegem ca ne sustin de acolo, de departe, ca au simbrie de la Balkan Pacura! :(

Tim
10th November 2010, 12:14
300 eram cu tot cu Zicu, Tames, Chiacu etc
Acum trebuie sa-i intelegem ca ne sustin de acolo, de departe, ca au simbrie de la Balkan Pacura! :(Deci a avut dreptate Arpi cand le-a cerut buletinul la aia 1000?:D

Uncle Ben
10th November 2010, 12:16
Deci a avut dreptate Arpi cand le-a cerut buletinul la aia 1000?:D
De ce sa aiba dreptate, ca tot nu intelegea nimic?!
Doar nu crezi ca scria in ungureste?! :happy

Tim
10th November 2010, 12:23
De ce sa aiba dreptate, ca tot nu intelegea nimic?!
Doar nu crezi ca scria in ungureste?! :happyNu incurca el Bukarest cu Budapest.:D

Uncle Ben
10th November 2010, 12:42
Nu incurca el Bukarest cu Budapest.:D
Arpad ar merita sa fie ras in cap pentru ceea ce a facut! :D

O.T.: Cred ca mai interesant va fi meciul echipelor de old-boys!

Sezione
10th November 2010, 20:33
Ce atmosfera fierbinte in regie..aaa pardon Groapa ( seamana leit )....:))) .. Sa castige cei mai buni...hmmm... mi-am pierdut din rautate:)) da Badea m-a uns pe suflet....stia el ce stia...

Sezione
10th November 2010, 20:37
Din pacate am ajuns sa fim super impresionati de...normalitate, insa in privinta arbitrajului nu cred ca vor fi probleme, sau ma rog, atat cat se poate atunci cand arbitrezi CELE MAI DEFAVORIZATE echipe din ultimii doi ani.
Eu sper sa fie super ok in teren si in tribune, sa nu se gaseasca niste idioti sa strice sarbatoarea.
Tin sa aduc aminte ca in ciuda rivalitatii recunoscute NU E PRIMA DATA cand suporterii si cele doua echipe fac front comun. La putin timp dupa moartea lui Cristi a fost meci direct la Craiova, noi am fost aproximativ 6-700, iar suporterii olteni ne-au intampinat cu un baner urias pe care scria "Inainte de orice rivalitate sa ne plangem mortii!"(sper ca tin minte exact mesajul). Au fost momente impresionante in care i-am evocat pe CATALIN si CRISTI!
Cum spuneam, am ajuns sa ne extaziem la vederea normalitatii, Doamne in ce tara traim.

Subscriu...mda ce ciudat suna ( pentru mine cel putin) ..cele mai defavorizate echipe ..noi si dinamo::)) in ritmul asta ajungem sa ne infratim...aaaa..nu asta nu ....nu de alta da ce naiba noi sintem AEK ??:happy

Cipri
10th November 2010, 20:53
,,Wobay este impins in afara terenului , dar Moti protejeaza bine mingea . :D"

Cipri
10th November 2010, 21:07
:)

http://www.sport.ro/cupa-romaniei/moment-unic-asculta-aici-imnul-craiovei-cantat-pe-stadionul-dinamo.html

delaoltenia
10th November 2010, 21:20
gooollll....:yeah::yeah:

Nightwish
10th November 2010, 21:20
Bravo Dina /OLE/
Uite ca a primit gol cea mai defavorizata echipa din istoria fotbalului romanesc :D

Leviss
10th November 2010, 21:20
Muica , dadura oltenii gol.1-0

d_e_l_i_r_a
10th November 2010, 21:21
unde este stadionul plin de care vorbea borcea ? :happy:


goooooooool craiova !!!!!! http://www.craiova-maxima.ro/forum/images/smilies/ucv.gifhttp://www.craiova-maxima.ro/forum/images/smilies/ucv.gif BRAVO BAIETI !!!

Leviss
10th November 2010, 21:22
Atotstivuitoru' - Satana 0-1 .:drak:

delaparis
10th November 2010, 21:27
Ok, oltenilor ... deci ramane cum am vorbit. Ne dati meciul din campionat :D

Tim
10th November 2010, 21:33
Cersesc astia la penaltyuri......:(

d_e_l_i_r_a
10th November 2010, 21:36
Cersesc astia la penaltyuri......:(

daca era un arbitru mai plin de zel , putea acorda penalty ...bine ca am am scapat ....

Cipri
10th November 2010, 21:40
Ce comentatori de 2 bani . :cry::cry::cry:

d_e_l_i_r_a
10th November 2010, 21:55
pai cipri , tu chiar nu te-ai obisnuit cu lesinatii astia de la pro tv ?

Cipri
10th November 2010, 21:56
Stiam ca sunt doar pro Steaua .

delaoltenia
10th November 2010, 21:57
Vezi,te-ai inselat :D

Revenind la meci,dinamo incepe mai bine...bara.

Elgorriaga
10th November 2010, 21:59
Bă frate ce a zăngănit bara aia ...

delaoltenia
10th November 2010, 22:01
Bă frate ce a zăngănit bara aia ...
O fi fost poarta prea mica...:D

TeBat
10th November 2010, 22:08
ok, oltenilor ... Deci ramane cum am vorbit. Ne dati meciul din campionat :d

:d :)))

Nightwish
10th November 2010, 22:09
daca era un arbitru mai plin de zel , putea acorda penalty ...bine ca am am scapat ....

Robert Dumitru este, in opinia mea, cel mai bun arbitru roman al momentului... In toate meciurile in care l-am vazut arbitrand a facut-o impecabil sau aproape... Banuiesc ca a avut si meciuri mai putin reusite, insa nu am avut ocazia sa le vad...
LE: ce Goooool lung au tras comentatorii :D Cred ca sunt olteni :rolleyes:

tu26dor
10th November 2010, 22:09
dinamo preseaza... craiova inca rezista... hi hi.

Vandam
10th November 2010, 22:11
unde este stadionul plin de care vorbea borcea ? :happy:


goooooooool craiova !!!!!! http://www.craiova-maxima.ro/forum/images/smilies/ucv.gifhttp://www.craiova-maxima.ro/forum/images/smilies/ucv.gif BRAVO BAIETI !!!

Ie acasa in fata televizorului protesteaza. :happy:happy

Bravo oltenii, castigati si-n campionat :yeah:

LE: :(

delaoltenia
10th November 2010, 22:11
Au anuntat protevistii astia cati spectatori sunt in tribune?

Xaviesta
10th November 2010, 22:11
gol Dinamo:( 1-1

El Pistolero
10th November 2010, 22:11
1-1.:d

tu26dor
10th November 2010, 22:11
gol dinamo...

delaoltenia
10th November 2010, 22:11
dinamo preseaza... craiova inca rezista... hi hi.
s-a dus rezistenta,este 1-1

tu26dor
10th November 2010, 22:13
s-a dus rezistenta,este 1-1

dap... am venit cu ghinion... sper ca oltenii au o tactica pregatita...

delaoltenia
10th November 2010, 22:15
dap... am venit cu ghinion... sper ca oltenii au o tactica pregatita...
Nu cred,astia joaca mai bine.Au impus ritmul si joaca cu un om in plus.

Nightwish
10th November 2010, 22:16
Eliminare Spase Dilevski, meritata. V-am spus ca Robert Dumitru e un arbitru bun ...
LE: ce ratare tampita la Dina :(

tu26dor
10th November 2010, 22:22
dap... va fi greu pt ambele parti ultimul sfert de ora...

delaoltenia
10th November 2010, 22:24
Ziceam de Surdu ca-i gloaba,cu ceva timp in urma am vazut altul.Ramai singur cu portarul si te incurci in minge.

Nightwish
10th November 2010, 22:24
Liviu Ganea a luat rosu sau mi se pare mie? :D
Comentatorul nu zice nimic despre asta :P

YoYoyOi
10th November 2010, 22:24
sa le zica cineva comentatorilor ca a fost eliminat si Ganea

Nightwish
10th November 2010, 22:26
sa le zica cineva comentatorilor ca a fost eliminat si Ganea

Oare astia nu au prieteni sa-i sune? :happy

tu26dor
10th November 2010, 22:27
las' ca merge asa...

Vandam
10th November 2010, 22:30
"Schema lucrata din greu la antrenament" :happy:happy:happy:happy:happy

YoYoyOi
10th November 2010, 22:31
numa prelungiri sa nu fie ca-mi bag cucu.

tu26dor
10th November 2010, 22:32
yoyo... nici un penalty nimic? ca rosu a tot fost...

Elgorriaga
10th November 2010, 22:35
"Schema lucrata din greu la antrenament" :happy:happy:happy:happy:happy

Nu rîde buey, că e o schemă cu multă sudoare ... :rolleyes: :D

Mi se pare doar mie, sau sunetul transmisiei chiar are un mic avans față de imagine? S-a văzut cred și la golul lui Dinamo, și la ultimele faze mai aprinse ...

Nightwish
10th November 2010, 22:35
De ce a luat Ganea al doilea galben?

YoYoyOi
10th November 2010, 22:38
Mi se pare doar mie, sau sunetul transmisiei chiar are un mic avans față de imagine? S-a văzut cred și la golul lui Dinamo, și la ultimele faze mai aprinse ...

Deci nu doar la mine se intampla.


De ce a luat Ganea al doilea galben?

Presupun ca pentru proteste/injurii. Altfel nu-mi explic.

tu26dor
10th November 2010, 22:39
iaca prelungiri...

d_e_l_i_r_a
10th November 2010, 22:39
mama ce nume ... schimbari la craiova ... Ologu si Firțulescu ...:happy:happy:happy trebuia sa-l cheme Fițulescu la ce flegme da din el :happy:happy vazurati ce flegme cu curba stie sa traga ? se vede ca a batut maidanul de pe langa Oblemenco

TenisFan
10th November 2010, 22:40
Ba, comentatorii astia sunt niste jeguri umane. Nicio faza n-au comentat-o obiectiv. Pe toate in mod partinitor. Ce sa te mai mire?

Nightwish
10th November 2010, 22:40
Presupun ca pentru proteste/injurii. Altfel nu-mi explic.

Asa mi s-a parut si mie, ca era foarte nervos si injura... Insa cred ca asta era dupa ce a luat rosu :cry:

Aurel.D
10th November 2010, 22:40
De ce a luat Ganea al doilea galben?

"Ca sa se restabileasca egalitatea numerica pe teren", ce, nu v-ati invatat? :)
Adica daca arbitrul elimina un jucator de la una din echipe, este musai ca pana la sf. jocului sa elimine unul si de la echipa adversa!

Cred ca asta scrie la intrarea in scoala de arbitri de la noi! :ok:

YoYoyOi
10th November 2010, 22:43
ba chiar ca nu scrie la scoala asa ceva. Regula de baza e ca daca ai gresit si-ti dai seama ca ai gresit sa nu arbitrezi in compensare. Asta ar insemna sa faci doua greseli grave in loc de una.

tu26dor
10th November 2010, 22:48
buna faza construita de craiova... pacat de finalizare.

Vandam
10th November 2010, 22:51
Nu rîde buey, că e o schemă cu multă sudoare ... :rolleyes: :D

Mi se pare doar mie, sau sunetul transmisiei chiar are un mic avans față de imagine? S-a văzut cred și la golul lui Dinamo, și la ultimele faze mai aprinse ...

Nu ti se pare. Asa am vazut si eu.
Legat de "schema" aia repetata intens la antrenamente :happy:happy


mama ce nume ... schimbari la craiova ... Ologu si Firțulescu ...:happy:happy:happy trebuia sa-l cheme Fițulescu la ce flegme da din el :happy:happy vazurati ce flegme cu curba stie sa traga ? se vede ca a batut maidanul de pe langa Oblemenco

Cred ca Firtulescu ala e mai mic decat Elton :D

Nightwish
10th November 2010, 23:07
Ce ocazie a avut Costea...

Vandam
10th November 2010, 23:08
Ce swaiter e apararea lu dinamo :D

delaoltenia
10th November 2010, 23:10
Sut milimetric...cam 400 mm de bara din dreapta :happy

M.I.B.
10th November 2010, 23:14
Ce swaiter e apararea lu dinamo :D

eu credeam ca se spune schweizer :D

nu prea mai aveti nemti prin Ro :D

tu26dor
10th November 2010, 23:14
fain meciul. ocazii de ambele parti.

Vandam
10th November 2010, 23:15
eu credeam ca se spune schweizer :D

nu prea mai aveti nemti prin Ro :D

Nu le am cu albaneza scuze:happy

delaoltenia
10th November 2010, 23:15
Frumos meci,ocazii la ambele porti.


fain meciul. ocazii de ambele parti.
Cineva ne injura la ora asta. :D

Xaviesta
10th November 2010, 23:17
Penalty...Hai Craiova:yeah:

M.I.B.
10th November 2010, 23:17
Nu le am cu albaneza scuze:happy

eu credeam cu gramatica :D

delaparis
10th November 2010, 23:18
Gata ... incep penalty.

Frumos meci am avut in prelungiri.

tu26dor
10th November 2010, 23:19
sa vedem loteria...

Vandam
10th November 2010, 23:19
sa vedem loteria...

Eu zic ca va fi offside la fiecare penalty :D

tu26dor
10th November 2010, 23:22
bun sutul lui andrei cristea.
vandam... a fost offside intradevar:)) hi hi

rhadoo
10th November 2010, 23:23
craiova rateaza!

tu26dor
10th November 2010, 23:23
eh... rateaza craiova... si gol dinamo...

rhadoo
10th November 2010, 23:26
dinamo se califica!

delaoltenia
10th November 2010, 23:26
meci nerecomandat cardiacilor

TheIceMan
10th November 2010, 23:27
Gata ... incep penalty.

Frumos meci am avut in prelungiri.

Frumos daca castiga Craiova

tu26dor
10th November 2010, 23:28
vai de capul vostru olteni... luati-va prazul si fugiti acasa.
dinamo... fara griji... finala e departe.

zebe
10th November 2010, 23:28
Cred ca am mai intrebat. De ce apar invers ghilimelele pe tricourile craiovenilor? (”U„ in loc de „U”)

TaciAcolo
10th November 2010, 23:28
penali craiovenii la penalty:D

delaparis
10th November 2010, 23:28
Costea a ingropat Craiova.

Cipri
10th November 2010, 23:28
Am facut o partida buna . Pacat ca nu am reusit sa ne calificam ...

Costea a ingropat Craiova.
:cry:

Vandam
10th November 2010, 23:29
Cred ca am mai intrebat. De ce apar invers ghilimelele pe tricourile craiovenilor? (”U„ in loc de „U”)

Ca sa nu fie confundati cu „U” Cluj :happy

delaoltenia
10th November 2010, 23:29
Cred ca am mai intrebat. De ce apar invers ghilimelele pe tricourile craiovenilor? (”U„ in loc de „U”)
...le-au imbracat pe dos :D

aetius
10th November 2010, 23:30
lasa ca in campionat cistiga craiova ....

TheIceMan
10th November 2010, 23:30
Lasa ca bate in campionat Craiova, fara presiune... si fara miza...

aetius
10th November 2010, 23:32
oare piti face cantonament la saftica cu U Cr. ?

*Coco*
10th November 2010, 23:32
Urat a gandit Piti cand i-a ales pe Gaman si Barboianu sa bata 11 metri cand putea naibi sa il puna pe Firtulescu sau Dina...

OnixTM
10th November 2010, 23:33
si acuma ce? tre' sa felicitam cainii ptr victorie?? :shocked:
neahhh, cupa e ptr loseri :cry:

ON mi-a placut ritmul, da' nu si finalul

Razvan T.
10th November 2010, 23:34
Ca sa nu fie confundati cu „U” Cluj :happy

Nu putem fi confundati cu oltenii :D.

TheIceMan
10th November 2010, 23:34
Azi mi-au iesti pronosticurile 0% :(

Leo
10th November 2010, 23:35
Un fleac. I-am ciuruit.

aetius
10th November 2010, 23:36
onix , nu-i frumos sa spui asa....daca Timi nu a ajuns mai departe atunci cupa e pentru looseri...zise vulpea despre struguri nu-i asa ?

Poli Timisoara
10th November 2010, 23:36
pentru COCO...


Lalalallaallalala Acasa cu voi

...din pacate sau fericire eu am tinut cu voi !

aetius
10th November 2010, 23:36
leo , ce-ai ciuruit ? in afara penaltyuri -lor dinamo a gafait pe teren sa fim seriosi.

d_e_l_i_r_a
10th November 2010, 23:38
Cred ca am mai intrebat. De ce apar invers ghilimelele pe tricourile craiovenilor? (”U„ in loc de „U”)

Zebe ce intrebare e si asta la tine ? stie toata lumea ca oltenii sunt niste oameni suciti :happy:happy

whiteLion
10th November 2010, 23:39
"Finala" Cupei Romaniei, 2012, a fost castigata de Dinamo Bucuresti dupa executarea loviturilor de pedeapsa :mda: Felicitari!

OnixTM
10th November 2010, 23:40
onix , nu-i frumos sa spui asa....daca Timi nu a ajuns mai departe atunci cupa e pentru looseri...zise vulpea despre struguri nu-i asa ?

nu cunosti povestea... ;)
de data asta chiar nu s-au acrit strugurii...POli, azi, nu merita calificarea


pentru COCO...



...din pacate sau fericire eu am tinut cu voi !

ce ciudat (!!!) si eu

Leo
10th November 2010, 23:40
Sa vina altii la rand. :D

tu26dor
10th November 2010, 23:41
Sa vina altii la rand. :D

altii mai buni... :evil:

aetius
10th November 2010, 23:42
leo ce zici de brasov ? poate asa au si ei o sansa sa ajunga in finala ?

Elgorriaga
10th November 2010, 23:43
Acu ce să zîc io ... meciu fu mișto ... fu mișto meciu, știi, cu ocazii, cu goluri ... da nu făcură față oltenii, nu făcură față la presiune după 120 de minute. La presiune nu făcură față ... trasără afară mingile de la unșpe metri, afară le trasără. Sau în Dolha ăla trasără ...

Leo
10th November 2010, 23:43
Zic ca e bine. Brasov sa fie!

aetius
10th November 2010, 23:44
nea marineee inviasi ?
pupate'as pe portofel elgo draghe...

TheIceMan
10th November 2010, 23:45
Acu ce să zîc io ... meciu fu mișto ... fu mișto meciu, știi, cu ocazii, cu goluri ... da nu făcură față oltenii, nu făcură față la presiune după 120 de minute. La presiune nu făcură față ... trasără afară mingile de la unșpe metri, afară le trasără. Sau în Dolha ăla trasără ...
:happy:lol:

Cred ca Dinamo va pica ori cu Steaua ori cu Cluj, daca se califica si alea :)

Rossi
10th November 2010, 23:45
Meciul a fost echilibrat ... ocazii de o parte si de cealalta ... cu un plus pt Craiova ...

Nu l-am inteles pe Liviu Ganea care a incasat 2 cartonase galbene in 2 minute ...

La penalty-uri ... Dolha a facut diferenta ...

Sper sa jucam finala cu Steaua ...

whiteLion
10th November 2010, 23:46
Io zic ca asta a fost un meci extraordinar, 1X2, sa vedem ce o fi in camp :drak:

Leo
10th November 2010, 23:46
:happy:lol:

Cred ca Dinamo va pica ori cu Steaua ori cu Cluj, daca se califica si alea :)

:happy:happy
De aia trecem fara probleme. I-am batut pe unde i-am prins.

aetius
10th November 2010, 23:46
nu cred ... o sa fie dinamo - bistrita !!!! si steaua- brasov si finala se stie ... steaua -dinamo

Lordul
10th November 2010, 23:49
Felicitari DINAMO !

Sezione
10th November 2010, 23:53
Un meci frumos...daca eram neutru l-as privit cu mai multa incintare.. Daca jucam asa ..nu pot fi suparta cind pierdem

Sint unele lucururi de retinut

1) AM vazut 2 jucatori MARI": Gaman si Torje ( face cit jumatate din dinamo )

2) Avem echipa buna..nu prea avem rezerve..dinamo a introdus in teren jucatori ca Andrei Cristea si Munteanu noi pe Firtulescu si Ologu...

3) Mihai Costea ...un ZERO BARAT..sper sa fie adevarat ca o sa -l dam la Steaua in schimbul lui Radut..

4) Azi dinamo a avut mai mult noroc...sper sa avem noi in campionat..

6) Dananane...slabutz

7) Incredibil de slab jocul lui Dinamo in prelungiri .... Noroc cu Lopez ala ( catastrofa ) ...ca altfel nu apucau sa traga la poarta...

8) Dina??...nu imi vine sa cred...

whiteLion
10th November 2010, 23:53
Acum serios, daca Dinamo ar avea apararea MACAR la 1/2 din atac ar castiga campionatul lejer ... bravo inca o data! .... dar ATENTIE mai avem un meci saptamana asta!

whiteLion
10th November 2010, 23:55
Un meci frumos...daca eram neutru l-as privit cu mai multa incintare.. Daca jucam asa ..nu pot fi suparta cind pierdem

Sint unele lucururi de retinut

1) AM vazut 2 jucatori MARI": Gaman si Torje ( face cit jumatate din dinamo )

2) Avem echipa buna..nu prea avem rezerve..dinamo a introdus in teren jucatori ca Andrei Cristea si Munteanu noi pe Firtulescu si Ologu...

3) Mihai Costea ...un ZERO BARAT..sper sa fie adevarat ca o sa -l dam la Steaua in schimbul lui Radut..

4) Azi dinamo a avut mai mult noroc...sper sa avem noi in campionat..

6) Dananane...slabutz


esti prea rau cu Mihai, .... el a centart la golul lui Dina + faza aia de CL :ok:

Sezione
10th November 2010, 23:57
Nu putem fi confundati cu oltenii :D.

Nu aveti cum...voi aveti doar echipa de baschet:happy

Sezione
10th November 2010, 23:58
esti prea rau cu Mihai, .... el a centart la golul lui Dina + faza aia de CL :ok:

UN jucator care face o faza sau doua pe meci ??? :( ..e penibil de un an incoace...

Cipri
11th November 2010, 00:00
esti prea rau cu Mihai, .... el a centart la golul lui Dina + faza aia de CL :ok:
M. Costea in ultimele 30 de meciuri nu cred ca are mai mult de 2 goluri . :sleep:

Sezione
11th November 2010, 00:00
vai de capul vostru olteni... luati-va prazul si fugiti acasa.
dinamo... fara griji... finala e departe.

Duti ma dashi ... cini ni tzni di grija :no:

whiteLion
11th November 2010, 00:01
UN jucator care face o faza sau doua pe meci ??? :( ..e penibil de un an incoace...

corect, parca nu se regaseste, dar eu tot cred ca poate V.P. sa scoata ceva din el :ok:

TheIceMan
11th November 2010, 00:03
:happy:happy
De aia trecem fara probleme. I-am batut pe unde i-am prins.

Mai ales pe CFR, acum, de curand.... Duminica.... :sleep:

cum zicea cineva Dinamo numa' din panaltyuri castiga in ultimul timp. :evil:

hai ca in camp nu aveti 120 de minute...

Sezione
11th November 2010, 00:04
corect, parca nu se regaseste, dar eu tot cred ca poate V.P. sa scoata ceva din el :ok:

E posibil ..daca l-a facut sa joace si pe Dina:ok:

aetius
11th November 2010, 00:04
oricum acest meci ar trebui sa aduca normalitatea prin respectul asupra adversarului atat la nivel de club -jucatori si oficiali cat si la nivelul galeriilor si al presei .
pentru ce a facut azi galeria lui dinamo - jos palaria !
pentru meciul de buna si pe alocuri foarte buna calitate felicitari ambelor echipe.

TheIceMan
11th November 2010, 00:08
A, bine ca s-a jucat in Groapa ca altfel nu castigau cainii azi.

Leo
11th November 2010, 00:12
A, bine ca s-a jucat in Groapa ca altfel nu castigau cainii azi.

Te agiti cam mult in seara asta. Ne spui si motivul?

whiteLion
11th November 2010, 00:27
Am asistat la un meci ff. bun, CU MULT peste ce se joaca in liga1, de aia nici nu sunt suparat
PS: orice alt arbitru, POATE in afara de Cristi Balas, facea meciul terci la ce faze grele a avut, .... Bravo!

*Coco*
11th November 2010, 00:48
Borcea : Sunt suparat pe galeria noastra au fost mai multi dar ne-a dominat galeria Craiovei. E pentru prima data cand suntem dominati pe Dinamo ! :laughing:

WTF?? A spus borcea asa ceva?:lol::lol::lol:

VIDEO! ASEDIU la stadionul Dinamo! Vezi SUPER imagini cu galeria Craiovei!
http://www.sport.ro/cupa-romaniei/video-asediu-la-stadionul-dinamo-vezi-super-imagini-cu-galeria-craiovei.html

whiteLion
11th November 2010, 00:52
WTF?? A spus borcea asa ceva?:lol::lol::lol:

VIDEO! ASEDIU la stadionul Dinamo! Vezi SUPER imagini cu galeria Craiovei!
http://www.sport.ro/cupa-romaniei/video-asediu-la-stadionul-dinamo-vezi-super-imagini-cu-galeria-craiovei.html

bine cristi .... ;)

*Coco*
11th November 2010, 01:00
Despre meci , raman la parerea ca Piti a gresit modificarile si executantii.
Chiar daca nu au jucat cine stie ce , Wobay si Gargorov nu trebuiau schimbati!
Amandoi bateau loviturile de la 11 metri cu ochii inchisi.
Chiar daca au facut un meci bun atat Gaman si Barboianu nu trebuia sa ii puna sa execute si mai ales primi, cand putea sa il puna pe Firtu sau Dina, chiar si Lopes fiind brazilian.

Dananae in nota lui obisnuita din ultimele meciuri puscarie. Daca nu era el sigur nu luam gol la faza aceea.

Cristea nu a jucat nimic tot meciul si a batut penaltyul impecabil. Cand pui fundasi sa execute trebuie sa te astepti sa rateze. S-a vazut si la Bordeanu.

dannyreddog
11th November 2010, 01:01
Nu inteleg ce se intampla cu evolutiile lui Dinamo din prima repriza din acest campionat...nu a fost meci lasat de la Dumnezeu in care sa nu fi primit gol..ce se intampla dupa pauza ramane un mister pt ca acele greseli din aparare dispar,Dinamo primind de altfel,putine goluri in partea secunda..
Tind sa cred ca aceste greseli sunt datorate nu numai din cauza lipsei de valoare a jucatorilor nostrii din aparare,pt ca acestia reactioneaza foarte bine la indicatiile date de Andone la pauza...cred ca si acesta din urma are o importanta "contributie" asupra modului in care jucatorii se prezinta pe durata celor 90 de minute ;)

Grinco
11th November 2010, 01:18
Sau baga la pariuri:D

Lloyd Banks
11th November 2010, 07:38
Un meci mult mai frumos decat derbyurile cfr-Dinamo sau Rapid-steaua. Felicitari ambelor echipe! Sper sa intalnim steaua in semifinale, astfel finala e GARANTATA! :D

El Pistolero
11th November 2010, 08:02
Frumos meciul.Urmeaza sa bata Craiova in campionat.:ok:

laurdog
11th November 2010, 08:29
Un meci cu mult peste ce vedem in Romania, un Andone total neinspirat care bulverseaza echipa cu schimbarile de posturi pe care le dicteaza plus eroarea inimaginabila de a-l schimba pe Niculae care a tras singurul sut pe poarta in prima repriza si a-l pastra pe Liviu care a fost mort si in plus avea si un galben, felicitari tuturor dinamovistilor pentru cum au reactionat la imnul Craiovei si rusine membrilor galeriei oaspete(ma abtin cu greu sa folosesc cuvinte mai grele din respect pentru amicii mei olteni)!!! Mizeriile ce au ocupat sectorul rezervat oaspetilor nu merita mana pe care Dinamo le-a intins-o. Cine se mira de reactia mea sa nu o faca pentru ca nu sunt tipul de om care sa arunc invective gratuit, dar in timp ce noi aplaudam imnul Craiovei si imaginile cu Paunescu, ei au inceput sa ne injure din poarta stadionului, lucru pe care apoi l-au facut tot meciul adaugand in "repertoriu" si pe CATALIN HILDAN si pe Timisoara si pe Rapid!
Lor le transmit un singur lucru: M**E!:rosu:

Fedayn
11th November 2010, 08:46
heeeeeeell yeaaaah !!!! :D

Bobi Cearton
11th November 2010, 08:55
aseara s-a vazut inca o data ca banca de rezerve e subtire. Firtulescu si cu gloaba aia de brazilian (sau ce naiba e) au facut umbra pamantului degeaba pe teren. Ologu, extrordinar, foarte bun. de Dina ce sa zic?:mda:

laurdog
11th November 2010, 09:14
Bobi mie imi place enorm echipa Craiovei dar cum le spuneam mai demult amicilor mei Sezione, Liviu si ceilalti mai aveti nevoie de minim trei jucatori de valoare pentru a face performanta. Si NU copii, trebuie fotbalisti cu experienta. Eu unul sunt efectiv incantat sa vad un Gaman sau un Dananae jucand fotbal. Si va mai spuneam mai demult ca trebuie sa scapati repede de frati, dar....REPEDE, pana nu le scade cota ingrijorator.
La noi situatia e cam la fel pentru ca fara Torje si Alexe(potentiale marfuri de export) suntem echipa de locurile 12-15!!

cimitiru' ghencea
11th November 2010, 09:24
unul dintre cele mai frumoase meciuri ale acestui sezon...
craiova are niste laterali rapizi si agresivi...ar merge unsi la dinamo...:D
mi-a placut andone cu ideea lui de a-l muta pe bordeanu pe dreapta...:rolleyes:nu s-a gandit niciun moment ca unui jucator de 30 si de ani ii este greu sa se tot rasuceasca sa degajeze cu piciorul de baza...:rolleyes:

cip
11th November 2010, 09:39
Un meci cu mult peste ce vedem in Romania, un Andone total neinspirat care bulverseaza echipa cu schimbarile de posturi pe care le dicteaza plus eroarea inimaginabila de a-l schimba pe Niculae care a tras singurul sut pe poarta in prima repriza si a-l pastra pe Liviu care a fost mort si in plus avea si un galben, felicitari tuturor dinamovistilor pentru cum au reactionat la imnul Craiovei si rusine membrilor galeriei oaspete(ma abtin cu greu sa folosesc cuvinte mai grele din respect pentru amicii mei olteni)!!! Mizeriile ce au ocupat sectorul rezervat oaspetilor nu merita mana pe care Dinamo le-a intins-o. Cine se mira de reactia mea sa nu o faca pentru ca nu sunt tipul de om care sa arunc invective gratuit, dar in timp ce noi aplaudam imnul Craiovei si imaginile cu Paunescu, ei au inceput sa ne injure din poarta stadionului, lucru pe care apoi l-au facut tot meciul adaugand in "repertoriu" si pe CATALIN HILDAN si pe Timisoara si pe Rapid!
Lor le transmit un singur lucru: M**E!:rosu:
whaaaat,au zas de Timisoara? :shocked:
atunci le transmit si io ce le transmiti tu :D

Bobi Cearton
11th November 2010, 09:44
asa fac ei cand vin la Bucuresti. multumesc pe toata lumea.:)

Fedayn
11th November 2010, 09:49
whaaaat,au zas de Timisoara? :shocked:
atunci le transmit si io ce le transmiti tu :D

de fapt or zas de bragadiru...da' cum cele doua "orase" se confunda....:drak: :o:

Rossi
11th November 2010, 10:34
Un meci cu mult peste ce vedem in Romania, un Andone total neinspirat care bulverseaza echipa cu schimbarile de posturi pe care le dicteaza plus eroarea inimaginabila de a-l schimba pe Niculae care a tras singurul sut pe poarta in prima repriza si a-l pastra pe Liviu care a fost mort si in plus avea si un galben, felicitari tuturor dinamovistilor pentru cum au reactionat la imnul Craiovei si rusine membrilor galeriei oaspete(ma abtin cu greu sa folosesc cuvinte mai grele din respect pentru amicii mei olteni)!!! Mizeriile ce au ocupat sectorul rezervat oaspetilor nu merita mana pe care Dinamo le-a intins-o. Cine se mira de reactia mea sa nu o faca pentru ca nu sunt tipul de om care sa arunc invective gratuit, dar in timp ce noi aplaudam imnul Craiovei si imaginile cu Paunescu, ei au inceput sa ne injure din poarta stadionului, lucru pe care apoi l-au facut tot meciul adaugand in "repertoriu" si pe CATALIN HILDAN si pe Timisoara si pe Rapid!
Lor le transmit un singur lucru: M**E!:rosu:

Mda ... gesturile astea frumoase trebuiesc facute pentru oameni care au IQ-ul pe plus ...
Ce sa inteleaga o gasca de indieni inculti veniti sa vada si ei cum arata CAPITALA ?!...

http://www.youtube.com/watch?v=AdHtKHP3ORA

Tim
11th November 2010, 10:44
Daca nu ne pomeneau si pe noi oltenii eram chiar ingrijorat.Si aici au avut un gumar ,pe stelutacocosteluta.

Ferko
11th November 2010, 11:12
Meci pentru incantarea ochilor ! Felicitari ambelor echipe pentru spectacol ! Felicitari Dinamo pentru calificare ! Felicitari si spectatorilor ! (nu si celor care injurau)

krokobaursolzos
11th November 2010, 11:39
asa fac ei cand vin la Bucuresti. multumesc pe toata lumea.:)

Si Laurdog le-a dat un "free-bet" la toti ... sa nu se supere :D

Frumos meci (in comparatie cu celalat, de la Brasov) ... doar ca bara lui Cristea (parca) din final m-a costat 30 RON :no:

... mai bine m-a luam dupa TheIceMan :happy

Felicitari Dinamo, succes in finala ;)

Lordliv
11th November 2010, 12:43
felicitari echipei dinamo si succes mai departe.
felicitari suporterilor dinamovisti de pe forum.

rador
11th November 2010, 12:59
stie toata lumea ca oltenii sunt niste oameni suciti :happy:happy

:shocked: zau? adica... cum?

Fedayn
11th November 2010, 14:49
:shocked: zau? adica... cum?

ce te bagi tu? :o:...lasa sa zica ca zice bine :evil:

Lordliv
11th November 2010, 15:14
:)

http://www.editie.ro/new/mod.php?mod=stiri&sectiune=sport&idcat=36&idstire=100864&title=Vezi-cum-au-reactionat-dinamovistii-la-imnul-Universitatii-Craiova#player_articol

relansat
11th November 2010, 15:30
cu riscul de a ma repeta, "se vede mana lui piturca" :cry: :lol:

cip
11th November 2010, 15:32
:shocked: zau? adica... cum?
ce n-ai inteles,mah Suca? :)

TheIceMan
11th November 2010, 16:18
Te agiti cam mult in seara asta. Ne spui si motivul?


I was home alone :dance:

Tim
11th November 2010, 16:44
Borceoooooooooooooooooooooooooooooo............... ....


De ce nu ai permis accesul oltenilor pe stadion ca sa asculte si ei imnul lor?:rolleyes:

TheIceMan
11th November 2010, 16:54
Azi mi-au iesti pronosticurile 0% :(

Si ca sa fie o zi complet distrusa, seara au mai pierdut si TML in Florida :angry:

sper ca azi sa avem ceva fun la Steaua - Rapid :)

Sezione
11th November 2010, 21:30
Bobi mie imi place enorm echipa Craiovei dar cum le spuneam mai demult amicilor mei Sezione, Liviu si ceilalti mai aveti nevoie de minim trei jucatori de valoare pentru a face performanta. Si NU copii, trebuie fotbalisti cu experienta. Eu unul sunt efectiv incantat sa vad un Gaman sau un Dananae jucand fotbal. Si va mai spuneam mai demult ca trebuie sa scapati repede de frati, dar....REPEDE, pana nu le scade cota ingrijorator.
La noi situatia e cam la fel pentru ca fara Torje si Alexe(potentiale marfuri de export) suntem echipa de locurile 12-15!!

dA ..CORECT....e si parerea mea...

laurdog
12th November 2010, 08:29
Ingrijorator!!!!!!!!!!
Incepem sa gandim la fel, sigur nu esti DINAMOVIST?:happy

Fedayn
12th November 2010, 08:43
sa ne fereasca sfantu' de asa ceva breh laurica :D

laurdog
12th November 2010, 09:11
Ba, eu prefer un "dusman" corect si drept unui "prieten" pervers. Sezione, ca si ceilalti olteni dealtfel, este anti dinamovist convins dar nu e un taliban si nici un prefacut.;)

*Coco*
12th November 2010, 12:11
Televiziunea ce deține drepturile a decis ca penalty-urile să se tragă la buturile dinspre Peluza Cătălin Hîldan, considerată norocoasă de dinamoviști.

Unde s-a ajuns :sleep:

Lordliv
12th November 2010, 16:15
coco,mi-ai luat-o inainte cu stirea asta.
probabil aceeasi televiziune a frecat bila dinamovista ca sa-i scoata ca echipa gazda.
si se mai mira astia din bucuresti ca nu-i suportam...

laurdog
12th November 2010, 16:30
Mutati protv-ul la Craiova.:happy

Cipri
12th November 2010, 20:36
Sa fie oare Barboianu ,,noul Beckham" ? :D
http://www.youtube.com/watch?v=ROvCTscV__s