PDA

View Full Version : Etapa 14: Universitatea Craiova - Otelul Galati 0-1



Pages : [1] 2

delaparis
1st November 2010, 13:35
Vineri, 5 noiembrie:
Universitatea Craiova - Otelul Galati
20:30, pe Digi Sport

delaoltenia
1st November 2010, 17:59
Meciul etapei.
Stiinta!! :ok:

Denis
1st November 2010, 18:41
Cu siguranta va fi un meci frumos. Se confrunta cele mai tinere 2 echipe din liga 1. Cel putin 6-7 colegi la U21 vor fi rivali pentru 90 de minute. O remiza ar fi buna, dar daca vom castiga vom acumula 4 puncte foarte pretioase din ultimele 2 etape.

Sezione
1st November 2010, 20:36
Ei..acum sa vedem....eu unul m-as multumi si cu un egal..doar jucam cu liderul...

stiintacv
1st November 2010, 20:46
Ei..acum sa vedem....eu unul m-as multumi si cu un egal..doar jucam cu liderul...

cu ciuca si alex piturca, nici egalul ala amarat nu cred ca il vom obtine.:(

Sezione
1st November 2010, 20:48
cu ciuca si alex piturca, nici egalul ala amarat nu cred ca il vom obtine.:(

Esti tu acum sub influenta meciului mai putin reusit cu Unirea... Eu sper sa il vad mai des pe teren pe Firtulescu...poate intra si Iliev....

Denis
1st November 2010, 21:03
Se pare ca nimeni nu s-ar supara in caz de s-ar termina remiza. :D

*Coco*
1st November 2010, 21:57
Nu joaca Giurgiu, un lucru bun.

Denis
1st November 2010, 23:56
Pentru voi cu siguranta este un lucru bun. :D

Costin ar mai putea juca la inchidere, dar n-a mai jucat de vreo 3-4 ani pe pozitia asta, plus ca e de neoprit pe postul de stopper. Trebuie sa improvizam, sau sa jucam cu un singur mijloca la inchidere, Ionut Neagu.

mateiasi
2nd November 2010, 00:12
Iorga mai era folosit pe post de inchizator acum 1-2 ani, ar putea fi o solutie in locul lui Giurgiu:
+ are automatismele de joc formate cu restul liniei mediane
+ pare a fi in forma
- nu are agresivitatea si "stiinta jocului" a lui Giurgiu

Oricum, avem mare nevoie de al doilea inchizator: Craiova are un joc de constructie impresionant.

Cipri
2nd November 2010, 00:31
Iorga mai era folosit pe post de inchizator acum 1-2 ani, ar putea fi o solutie in locul lui Giurgiu:
+ are automatismele de joc formate cu restul liniei mediane
+ pare a fi in forma
- nu are agresivitatea si "stiinta jocului" a lui Giurgiu

Oricum, avem mare nevoie de al doilea inchizator: Craiova are un joc de constructie impresionant.
La Urziceni nu l-am pus in practica deloc . Cu stadionul plin ( cred ca asa o sa fie ) sper dam drumu' la pase . Dupa parerea mea meciul o sa fie unul atractiv . Voi nu cred ca veniti sa va aparati .

Denis
2nd November 2010, 01:16
Iorga mai era folosit pe post de inchizator acum 1-2 ani, ar putea fi o solutie in locul lui Giurgiu:
+ are automatismele de joc formate cu restul liniei mediane
+ pare a fi in forma
- nu are agresivitatea si "stiinta jocului" a lui Giurgiu

Oricum, avem mare nevoie de al doilea inchizator: Craiova are un joc de constructie impresionant.

Eu unul nu l-as juca acolo. El este un jucator exploziv cu o tehnica foarte buna, si nu prea ar avea la ce sa-i foloseasca acolo la inchidere. Vorba ta, are nevoie de agresivitate acolo la inchidere, compartiment la care nu prea exceleaza. L-as titulariza pe postul de extrema dreapta sau stanga, iar la inchidere as juca doar cu Neagu.

iulian_1976
2nd November 2010, 01:23
Otelul va avea probleme la mijloc,Craiova este favorita dupa parerea mea.

Neagu-Giurgiu sunt inchizatori de echipa nationala si nu de juniori.
D.Munteanu nu are ce pune in loc acolo.

Donadone
2nd November 2010, 09:02
cred ca e etapa cu cele mai multe derby-uri,4,o victorie a otelului si 3x in celelalte ar speria capitala.:yeah:

whiteLion
2nd November 2010, 09:27
da, asta da meci, sa speram ca ne va da un arbitru de top care sa nu faca meciul praf .....
respectam liderul dar vrem sa il batem:D
totusi eu zic, ca le va fi greu otelarilor cu 25 de mii de oameni in tribuna

Jardel
2nd November 2010, 09:41
3 puncte ar fi ceva extraordinar pentru noi, jucand impotriva liderului campionatului. Personal, m-as multumi si cu un punct. Sper ca publicul sa fie cel putin la fel de numeros ca si la meciul impotriva Vasluiului. Jocul va fi cu siguranta spectaculos! :great:
P.S.: M-as bucura daca ar castiga Galatiul campionatul. Sper sa nu-si bage coada "baietii destepti".

Ciprica
2nd November 2010, 10:21
Otelul va avea probleme la mijloc,Craiova este favorita dupa parerea mea.

Neagu-Giurgiu sunt inchizatori de echipa nationala si nu de juniori.
D.Munteanu nu are ce pune in loc acolo.

De acord cu tine. Imi aduc aminte de un singur meci in care am avut probleme cu linia de inchizatori, la Vaslui, cand mijlocasii la inchdiere au fost Viglianti si Cojoc, adica un mijlocas ofensiv clasic si un fundas dreapta. Rezultatul cred ca e cunoscut de toata lumea (si nu a fost surprinzator pentru nimeni, in acelasi timp...).

In orice caz, sper la un meci frumos, intre doua echipe foarte frumoase dar cu un profil diferit, in conditiile in care noi suntem tari pe contraatac in timp ce la Craiova se joaca un fotbal spectaculos, bazat pe posesie si viteza. Ciudat toctusi cum nea 6-6 piti nu reusea sa joace asa de ofensiv si cand antrena nationala...

delaoltenia
2nd November 2010, 10:36
Se pare ca nimeni nu s-ar supara in caz de s-ar termina remiza. :D
Pentru voi,Denis,ar fi un punct castigat si nu doua pierdute.

Dregan
2nd November 2010, 11:05
Fie ca cel mai bun sa castige ;)
Am o presimtire naspa...

Leo
2nd November 2010, 11:22
1 solist.

krokobaursolzos
2nd November 2010, 12:14
Fie ca cel mai bun sa castige ;)
Am o presimtire naspa...

666 :shocked: :groggy:

:evil:

... nu cred ca va incurca oltenii ... un egal e usor de obtinut :ok:

Steel Jar
2nd November 2010, 14:10
Se pare ca nimeni nu s-ar supara in caz de s-ar termina remiza. :D

Eu ma supar!:D
Misiune in jungla praziliana, obiectivul 3 puncte si nu lasam supravietuitori.:D
Danseaza oamenii ,de otel, sarba do prazil?:D
Craiova este echipa pe care o simpatizez cel mai mult , campionatul asta in afara de Otelul, dar vreau si trebuie sa castigam punctele ...cu orice pret!

MMihnea
2nd November 2010, 14:49
Eu ma supar!:D
Misiune in jungla praziliana, obiectivul 3 puncte si nu lasam supravietuitori.:D
Danseaza oamenii ,de otel, sarba do prazil?:D
Craiova este echipa pe care o simpatizez cel mai mult , campionatul asta in afara de Otelul, dar vreau si trebuie sa castigam punctele ...cu orice pret!

vezi ca mai nou, dupa ce i-a organizat El Piti, gherilla olteana a mitraliat pe multi

craiovenilor, cand se repara atacul ala de 5 stele (vrem mai mult de 2 goluri pe meci :D ) ?

mi-as dori sa castige Otelu pentru a se mentine in frunte (acolo unde ii este locul)

Steel Jar
2nd November 2010, 15:02
Nicio prblema Mihnea.
Armata noastra de terminatori T-100 este bine instruita si condusa de pe banca de spartanul Munti-han.:D

Leo
2nd November 2010, 15:13
si asta-i spartan? :shocked:

Denis
2nd November 2010, 15:20
Nicio prblema Mihnea.
Armata noastra de terminatori T-100 este bine instruita si condusa de pe banca de spartanul Munti-han.:D

Asa-i, totusi sper sa nu dam de un fel de John Conner (6-6). :D

Andrei, usor cu trollingul.


da, asta da meci, sa speram ca ne va da un arbitru de top care sa nu faca meciul praf .....
respectam liderul dar vrem sa il batem:D
totusi eu zic, ca le va fi greu otelarilor cu 25 de mii de oameni in tribuna

Ni l-a dat pe Brad Pitt.

Cu 25.000 de oameni va fi o atmosfera de Europa League. :D E un bun antrenament pentru noi inainte de ce ne asteapta sezonul urmator (daca o tinem tot asa). /hello :D:P

*Coco*
2nd November 2010, 16:14
Tudor la centru :D

St3phano
2nd November 2010, 16:23
Ni l-a dat pe Brad Pitt.


clar. circul e asigurat.

MMihnea
2nd November 2010, 16:48
eu zic ca se putea mult mai rau la capitolul arbitru
au patit-o destui pana acum .... daca nu se intampla ceva extraordinar, nu stiu cine scapa

Denis
2nd November 2010, 20:37
"Au patit-o" adica noi, Otelul Galati. Vezi Hategan si Craciunescu, unul dupa altul... Incepusem sa cred ca au inceput atacurile la lider. Apoi cand l-am vazut pe Ijvan am zis ca-i clar, dar unguru' a arbitrat foarte corect etapa trecuta.

iulian_1976
2nd November 2010, 21:33
Fie ca cel mai bun sa castige ;)
Am o presimtire naspa...

Ai o presimtire buna D.Munteanu trebuie sa improvizeze la inchidere :D
...lumea spune pe aici,ca la Vaslui s-a mai intamplat.:D

bada_otelul
2nd November 2010, 23:07
"Au patit-o" adica noi, Otelul Galati. Vezi Hategan si Craciunescu, unul dupa altul... Incepusem sa cred ca au inceput atacurile la lider. Apoi cand l-am vazut pe Ijvan am zis ca-i clar, dar unguru' a arbitrat foarte corect etapa trecuta.

WTF?:groggy:
Neagu la mijloc dar fara Giurgiu a mai fost in meciul contra celor de la Tg. Mures, meci castigat foarte greu. Cred ca cea mai buna improvizatie ar fi cu Iorga la inchidere in locul lui Giurgiu si Sarghi in locul lui Perendija. In rest e relativ ok, dar mai conteaza si forma de moment si cum functioneaza improvizatia/improvizatiile. Craiovenii vor avea si un al 12lea jucator. Nu, nu arbitrul, ci publicul.

Denis
2nd November 2010, 23:36
Ma refeream ca fata de Craciunescu si Hategan a arbitrat corect. Evident ca arbitrajul sau n-a fost splendid, dar in afara de cateva erori a arbitrat bine, zic eu.

Lordliv
3rd November 2010, 08:53
parca acum cateva luni am facut scor cu galatenii.:D
si inca pe teren neutru...

si tot piturca antrena craiova.;)

Denis
3rd November 2010, 14:48
Auzi, cica pe teren neturu. :D Hai fie cica pe teren "neutru". Ma bucur pentru statistica ta. Ce s-a intamplat in trecut nu reflecta deloc viitorul. Iar daca tot iti plac rezultatele din trecut, nu uita ca acel rezultat s-a petrecut in ultima etapa din campionat, iar o victorie, un egal, sau o infrangere ar fi fost tot aia pentru noi. Baietii nostri si-au inceput vacanta cu o etapa mai devreme. :ok:

Mult mai important va fi meciul de vineri. /hello

!!!FORZA OTELUL!!!

Lordliv
3rd November 2010, 15:39
nu stiu cat te bucuri tu pentru " statistica mea "dar pentru cultura ta generala, acasa pentru craiova, inseamna craiova.:rolleyes:
si nu severin.
chiar daca aveam si acolo o medie de peste 10 000 de suporteri ,asa cum nu aveti voi,galatenii,echipa momentului,nu-i asa?!;)


si apropo de statistica,suporterii stiintei nu vor uita niciodata meciul din ultima etapa din editia cand craiova a fost nevoita sa retrogradeze.
ati incercat sa va faceti nume pe spinarea noastra,zdrobind o echipa de juniori.
dar ce nu fac moldovenii ca sa bata pe universitatea craiova!:D

MMihnea
3rd November 2010, 16:07
si apropo de statistica,suporterii stiintei nu vor uita niciodata meciul din ultima etapa din editia cand craiova a fost nevoita sa retrogradeze.
ati incercat sa va faceti nume pe spinarea noastra,zdrobind o echipa de juniori.


cu tot respectul , vorbesti despre fotbal profesionist , nu miute in spatele blocului intre prieteni

Steel Jar
3rd November 2010, 16:09
[QUOTE=lordliv;3275115dar ce nu fac moldovenii ca sa bata pe universitatea craiova!:D[/QUOTE]


Nu trebuie sa pierdem puncte si nici nu o vom face. Nu am nici o emotie si presimt eu ca batem la zero.:D
Si uite pe cine am batut , mai mult, in liga 1.:D http://www.labtof.ro/diviziaa/echipa/Otelul_Galati/132/
Nuu mergea linkul direct, dar apasa pe Victorii si ai sa vezi .

fl0o
3rd November 2010, 16:17
suporterii stiintei nu vor uita niciodata meciul din ultima etapa din editia cand craiova a fost nevoita sa retrogradeze.
ati incercat sa va faceti nume pe spinarea noastra,zdrobind o echipa de juniori.
Tu ce-ai fi vrut la meciul ala ? sa joace craiova singura pe teren... ca sa scape de retrogradare.
Sa ne facem nume pe spinarea voastra ? :confused: ... da sunteti voi egali cu Barcelona sau Bayern? mai mult "nume" ne-am facut din egalul cu cfr.
on topic... Ar fi entuziasmanta inca o victorie, dar nu mi-ar parea rau daca am castiga doar un punct.

*Coco*
3rd November 2010, 16:55
E greu de crezut ca Universitatea v-a reusi sa piarda 2 meciuri consecutive acasa in fata a 20.000 de oameni.

MMihnea
3rd November 2010, 17:11
suporterii aia de care vorbesti tu pot sa te poarte spre victorie sau sa creasca presiunea si ,implicit, tensiunea jucatorilor
sa iti amintesc ce faulturi si ce proteste gratuite erau in partea olteneasca la sfarsitul meciului cu Vasluiul
cand 20000 + de suporteri vocifereaza vehement iti vine si tie sa comentezi -> pac , galben -> tot comentezi? vin si ceilalti ? -> ploaie de galbene, tu rosu
si nu te-au furat aia....sau ceilalti
ti-ai pierdut cumpatul

Sezione
3rd November 2010, 17:16
Sper ca nu o sa mai avem parte de reprezentatii penibile marca Ciuca si in meciul asta, ce bine ne-ar fi prins Iliev acum... O sa fie un meci frumos si spectaculos ...si castige cel mai bun.

Lordliv
3rd November 2010, 17:16
Ne ducem la toaleta, o scoatem si ii dam drumul sa curga , o scuturam si o bagam inapoi, dupa care ne spalam pe maini.:D
.

maestre, nu profita ca universitatea craiova nu are niciun moderator pe intern.
pentru ca redeschid subiectul si vorbim zile intregi.
si vine si artileria grea a suporterilor stiintei de pe acest forum.:cool:

cat despre fotbal,mai vedem.
eu sunt covins ca voi nu veti prinde europa in acest sezon.
sau poate va bazati pe aranjamentele lui stan?:D

@ mihnea
pai intelege-te cu denis,el zicea ca in ultima etapa galatiul se relaxa.:rolleyes:

Vandam
3rd November 2010, 17:19
Sper ca nu o sa mai avem parte de reprezentatii penibile marca Ciuca si in meciul asta, ce bine ne-ar fi prins Iliev acum... O sa fie un meci frumos si spectaculos ...si castige cel mai bun.

Asta e cea mai obiectiva parere. La fel sper si eu, sa castige cel mai bun, desi noua nici un egal nu ni se pare ceva iesit din comun. :yeah:

Tim
3rd November 2010, 17:20
si vine si artileria grea a suporterilor stiintei de pe acest forum.:cool:

Aduna-ti ostirea olteneasca lordlivule,mie imi place sa combat cu voi.:D

Sezione
3rd November 2010, 17:20
suporterii aia de care vorbesti tu pot sa te poarte spre victorie sau sa creasca presiunea si ,implicit, tensiunea jucatorilor
sa iti amintesc ce faulturi si ce proteste gratuite erau in partea olteneasca la sfarsitul meciului cu Vasluiul
cand 20000 + de suporteri vocifereaza vehement iti vine si tie sa comentezi -> pac , galben -> tot comentezi? vin si ceilalti ? -> ploaie de galbene, tu rosu
si nu te-au furat aia....sau ceilalti
ti-ai pierdut cumpatul

Ne traduci si noua ?? : faulturi si ce proteste gratuite " ... care faulturi ??

25000 -30000 de suporteri sint un motiv de bucurie pentru FOTBALISTi..daca sint FOTBALISTI...sau normalitatea e ce se intimpla in " templele ministeriale " ale absenteismului ??

Sezione
3rd November 2010, 17:22
Aduna-ti ostirea olteneasca lordlivule,mi-e imi place sa combat cu voi.:D

Tu nu prea combati cind e vorba de fotbal... pentru asta trebuie sa ai argumente..sa tastezi asa fara noima e altceva.

Cristina
3rd November 2010, 17:23
Lordliv,imi cer scuze pt ceea ce a scris Steel Jar.Am incercat sa editez cat de repede am putut!

Daca cineva se simte jignit de ceva rog frumos sa dea report post.Nu pot sa fiu non-stop cu ochii pe voi!

Lordliv
3rd November 2010, 17:31
cristina,mersi pentru interventie.
sper sa pastram un dialog civilizat pe acest thread.;)

Denis
3rd November 2010, 17:38
nu stiu cat te bucuri tu pentru " statistica mea "dar pentru cultura ta generala, acasa pentru craiova, inseamna craiova.:rolleyes:
si nu severin.
chiar daca aveam si acolo o medie de peste 10 000 de suporteri ,asa cum nu aveti voi,galatenii,echipa momentului,nu-i asa?!;)


si apropo de statistica,suporterii stiintei nu vor uita niciodata meciul din ultima etapa din editia cand craiova a fost nevoita sa retrogradeze.
ati incercat sa va faceti nume pe spinarea noastra,zdrobind o echipa de juniori.
dar ce nu fac moldovenii ca sa bata pe universitatea craiova!:D

Ce-ai nene, tu te referi la Pandurii poate. Craiova a retrogradat prin 2005 parca. Iar sezonul trecut, in ultima etapa, daca nu o lasam noi mai moale va luam cel putin un punct si chiar ati fi retrogradat, dar nu ne-am complicat noi. Veneam dupa 3 victorii consecutive iar locul 8 ne era asigurat, iar baietii au lasat-o mai moale.



cat despre fotbal,mai vedem.
eu sunt covins ca voi nu veti prinde europa in acest sezon.


Ai tupeu sa bagi la pariuri? :D Nu te mai minti, nici tu nu crezi ce spui. :ok:

MMihnea
3rd November 2010, 17:45
Ne traduci si noua ?? : faulturi si ce proteste gratuite " ... care faulturi ??

25000 -30000 de suporteri sint un motiv de bucurie pentru FOTBALISTi..daca sint FOTBALISTI...sau normalitatea e ce se intimpla in " templele ministeriale " ale absenteismului ??

1. din punctul meu de vedere spre sfarsitul meciului cu Vasluiul Barboianu ( care de altfel a facut un meci bun spre f. bun dupa mine ) a inceput sa faulteze des,din ce in ce mai dur si cu mai multe vociferari, la care se mai 'lipea' cate unu'
= bad example... fix it

2. cred ca toata lumea e de acord ca sunteti un model dpdv al prezentei la stadion - la voi e situatia optima (ideala) -> ar fi super sa fie asta normalitatea
poate s-ar mai putea lucra un pic la atitudine.... (sunt realist ... stiu ca un public agresiv pune presiune pe adversar... doar ca uneori transmite prea multa si echipei proprii.. cred eu...)

ps . imi cer scuze pt abuzul de puncte :D

Sezione
3rd November 2010, 17:45
Ce-ai nene, tu te referi la Pandurii poate. Craiova a retrogradat prin 2005 parca. Iar sezonul trecut, in ultima etapa, daca nu o lasam noi mai moale va luam cel putin un punct si chiar ati fi retrogradat, dar nu ne-am complicat noi. Veneam dupa 3 victorii consecutive iar locul 8 ne era asigurat, iar baietii au lasat-o mai moale.



Ai tupeu sa bagi la pariuri? :D Nu te mai minti, nici tu nu crezi ce spui. :ok:

Si daca va batem si acum o sa spui ca iar ati lasat-o mai moale ??

Denis
3rd November 2010, 17:46
Bineinteles ca nu. Daca veti castiga sper sa o faceti pe teren si fara sa fiti ajutati de arbitri. Cei mai buni sa castige ca asa-i cel mai frumos.

Sezione
3rd November 2010, 17:53
1. din punctul meu de vedere spre sfarsitul meciului cu Vasluiul Barboianu ( care de altfel a facut un meci bun spre f. bun dupa mine ) a inceput sa faulteze des,din ce in ce mai dur si cu mai multe vociferari, la care se mai 'lipea' cate unu'
= bad example... fix it

2. cred ca toata lumea e de acord ca sunteti un model dpdv al prezentei la stadion - la voi e situatia optima (ideala) -> ar fi super sa fie asta normalitatea
poate s-ar mai putea lucra un pic la atitudine.... (sunt realist ... stiu ca un public agresiv pune presiune pe adversar... doar ca uneori transmite prea multa si echipei proprii.. cred eu...)

ps . imi cer scuze pt abuzul de puncte :D

Am inteles. E punct de vedere pertinent si corect in opinia mea. As completa ca daca vrem sa avem FOTBAL de calitate si capabil sa fca fata in EUROPA...ar trebui sa gasim niste fotbalisti care sa nu mai gaseasca scuze in faptul ca publikul propriu a pus presiune pe el ....Publikul ar trebui sa le dea aripi...

Sezione
3rd November 2010, 17:54
Bineinteles ca nu. Daca veti castiga sper sa o faceti pe teren si fara sa fiti ajutati de arbitri. Cei mai buni sa castige ca asa-i cel mai frumos.

De cite ori am fost noi ajutati de arbitrii ??? pentru o greseala in favoarea noastra sint trei impotriva...la capitolul asta sintem ultimii in clasament.

Denis
3rd November 2010, 18:02
Deaia am zis "daca". :) Si nu era vorba ca ati fi ajutati de arbitru intentionat sau nu, ci pur si simplu pe greseli de arbitru, daca vor exista.

Eu doar sper la un meci spectaculos, iar cel mai bun sa castige. Ce nu intelegi?

Steel Jar
3rd November 2010, 18:05
Sper ca nu o sa mai avem parte de reprezentatii penibile marca Ciuca si in meciul asta, ce bine ne-ar fi prins Iliev acum... O sa fie un meci frumos si spectaculos ...si castige cel mai bun.

Multumim de urari! Stai linistit, o sa castigam. :D

Lordul
3rd November 2010, 18:10
2 solist .....otelul va razbuna infrangerea de anul trecut , acel 0-3

Denis
3rd November 2010, 18:25
Sa dea Dumnezeu sa ai dreptate, Duarte. :D

Vandam
3rd November 2010, 18:26
Multumim de urari! Stai linistit, o sa castigam. :D

Lasa-i Jare pe ei sa zica, ca vor castiga sigur. Noi trebuie sa fim modesti, dar demni. :yeah:

bada_otelul
3rd November 2010, 18:39
Ce-ai nene, tu te referi la Pandurii poate. Craiova a retrogradat prin 2005 parca. Iar sezonul trecut, in ultima etapa, daca nu o lasam noi mai moale va luam cel putin un punct si chiar ati fi retrogradat, dar nu ne-am complicat noi. Veneam dupa 3 victorii consecutive iar locul 8 ne era asigurat, iar baietii au lasat-o mai moale.



Ai tupeu sa bagi la pariuri? :D Nu te mai minti, nici tu nu crezi ce spui. :ok:

Eh, are si omul o obsesie daca altceva nu poate avea. E vorba de agentul 0-6 din 2005 cand ei erau de muuuuuuuuuuuuuuulta vreme retrogradati si inaintea ultimei etape le-au plecat si aproape toti jucatorii, de au jucat cu juniorii impotriva noastra. Iti dai seama, in fiecare an la data disputarii acelui meci, 100.000 de galateni inunda strazile orasului pentru a sarbatori cea mai mare realizare a nostra din intreaga istorie. Ce Juventus? Ce Trabzon? Ii baturam pe Stiinta, lanterna rosie, care mai juca si cu juniorii.
Ce nu vor unii indivizi sa accepte este ca pe noi fix in pix ne doare de meciul ala. E trecut la "diverse". Probabil ar fi trebuit sa ne dam atunci la o parte ca nu cumva, vezi Doamne, sa ii suparam pe maretii suporteri olteni. Dovada cea mai buna a cat de important e rezultatul ala pentru noi e si faptul ca multi galateni nici macar nu stiu de el sau nu si-l mai amintesc.:ok:
Iar pentru linistea sufleteasca a celor care ne poarta atat de mult de grija(indiferent ai carei echipe sunt suporteri) va spun: chiar daca pierdem, chiar daca o facem si jucand prost, tot n-o sa ne bagam unghia in gat. Asta o lasam in seama voastra.:ok: Fie ca echipa care va juca mai bine sa castige si succes Craiovei dupa meciul cu noi.

Denis
3rd November 2010, 18:47
Ce cauti tu la Dunarea Batrana. Ar trebui sa scrii pentru Sky Sports, sau BBC Sport. :D

!!!FORZA OTELUL!!!

Lordliv
3rd November 2010, 18:54
Ce-ai nene, tu te referi la Pandurii poate. Craiova a retrogradat prin 2005 parca.



Ai tupeu sa bagi la pariuri? :D Nu te mai minti, nici tu nu crezi ce spui. :ok:

moderatorule,vezi ca un galatean mai vechi isi aduce mai bine aminte de ceea ce spuneam.
basca riposta reprehensibila.
caruia ii amintesc ca meciurile cu echipa moldoveana nu inseamna nimic pentru noi.
dar unele jigniri nu se uita...

pariuri?
eu castig un ban cinstit...:)

Vandam
3rd November 2010, 19:05
moderatorule,vezi ca un galatean mai vechi isi aduce mai bine aminte de ceea ce spuneam.
basca riposta reprehensibila.
caruia ii amintesc ca meciurile cu echipa moldoveana nu inseamna nimic pentru noi.
dar unele jigniri nu se uita...

pariuri?
eu castig un ban cinstit...:)

Cum nu inseamna nimic ? Atunci lasati-ne cele 3 puncte si stati acasa :happy:happy
SI da baga bani pe 1 solist, sa castigi si tu un ban cinstit :D

Denis
3rd November 2010, 19:19
moderatorule,vezi ca un galatean mai vechi isi aduce mai bine aminte de ceea ce spuneam.
basca riposta reprehensibila.
caruia ii amintesc ca meciurile cu echipa moldoveana nu inseamna nimic pentru noi.
dar unele jigniri nu se uita...

pariuri?
eu castig un ban cinstit...:)

Nu ma intereseaza ce-ai avut tu de impartit cu vechii suporteri galateni, iar pe noi niciatat nu ne intereseaza de meciurile directe cu voi. Daca erati o forta importanta a Europei cu siguranta as fi satisfacut la maxim de o victorie cu voi, dar asa sunt doar niste simple meciuri de Liga 1, ca si altele cum ar fi cu Pandurii Tg. Jiu, sau Victoria Branesti. Singura chestie interesanta e ca vor fi peste 12-13 jucatori U-23 si sper sa avem un meci care merita vazut de mai multe ori, iar cei mai buni de pe teren sa confirme si pe tabela de marcaj.

Lordliv
3rd November 2010, 19:29
si te pomenesti ca galatiul o fi o forta in europa?:happy

moderatorule,noi ne apropiem de o suta de meciuri jucate cu steaua sau dinamo in prima liga,astia sunt meciuri pentru noi.

asa,tratati-ne pe noi la pret de victoria branesti...:D

ps. prefer un meci urat,cu goluri inscrise de noi din greseli de arbitraj.
doar trebuie sa ne echilibram pasivul (3-9 ) la greselilie de arbitraj facute impotriva noastra.:)

Vandam
3rd November 2010, 20:07
Ok, lordliv ne bateti :) Felicitari de victorie :D

Razvan T.
3rd November 2010, 20:20
Otelul o sa castige printr`un penalty dat pentru un fault la mijlocul terenului si un gol in minutul 90+9 :D. Mitall ala vrea sa-i dea peste nas lu` Abramovici la anul in UCL. :)

fl0o
3rd November 2010, 20:37
si te pomenesti ca galatiul o fi o forta in europa?:happy

moderatorule,noi ne apropiem de o suta de meciuri jucate cu steaua sau dinamo in prima liga,astia sunt meciuri pentru noi.

asa,tratati-ne pe noi la pret de victoria branesti...:D

ps. prefer un meci urat,cu goluri inscrise de noi din greseli de arbitraj.
doar trebuie sa ne echilibram pasivul (3-9 ) la greselilie de arbitraj facute impotriva noastra.:)
Observ ca tu ai o problema personala cu Otelul, te oftici ca v-a retrogradat... mai devreme spuneai ca oltenii nu vor uita niciodata meciul in care Otelul v-a retrogradat(eu unul nu cunosc meciul, probabil l-am uitat) iar acum spui intr-un fel ca nici nu iti pasa de meciul asta, pe tine te intereseaza meciurile cu dinamo si steaua. De ce nu organizati un triunghiular, numai pentru voi ?
Si daca v-am trata ca pe Victoria Branesti... care ar fi problema ? sunt tot 3 puncte puse in joc.

Lordliv
3rd November 2010, 21:20
flooo,cati ani ai pustulache?

otelul ne-a retrogradat pe noi?!
cand?:D

invata sa citesti mai intai si pe urma emite pareri...

apropo de cat de apreciati sunt in europa jucatorii craiovei.

lotul craiovei evaluat la 24 mil de euro.
lotul otelului evaluat la 14 mil de euro.

fl0o
3rd November 2010, 21:38
si apropo de statistica,suporterii stiintei nu vor uita niciodata meciul din ultima etapa din editia cand craiova a fost nevoita sa retrogradeze.Stiu sa citesc "pustulache"... da' poate e diferita olteneasca de moldoveneasca de nu ne intelegem.
Iar despre evaluarea loturilor... sper sa fiti castigatori doar la capitolul asta dupa meci.

TheIceMan
3rd November 2010, 21:46
lordliv, stai linistit ca Otelul va pierde ca si cu cealalta "U" :)

Lordliv
3rd November 2010, 21:57
Stiu sa citesc "pustulache"... da' poate e diferita olteneasca de moldoveneasca de nu ne intelegem.
Iar despre evaluarea loturilor... sper sa fiti castigatori doar la capitolul asta dupa meci.

pustulache citeste ce a scris bada,si vei intelege...poate.
ala este un adevarat suporter al otelului.

dar tu habar nu ai ce s-a intamplat in editia 2004-2005 si comentezi.
de aceea esti un pustulache!
nu am pretentia sa stii de ce a retrogradat universitatea craiova atunci.

@ canadianule,daca piturca a declarat ca dorinel munteanu nu prezinta secrete pentru el,poate stie el ceva!;)

TheIceMan
3rd November 2010, 22:10
dar tu habar nu ai ce s-a intamplat in editia 2004-2005 si comentezi.


Cumva, ceva legat de ala de are acuma statii de benzina prin Banie? :mda:

Vandam
3rd November 2010, 22:16
E foarte curios cum oltenii stau sa-si aminteasca meciuri de mult timp apuse si culmea zic ca noi pentru ei nu contam :D Ce mai conteaza cu cat v-am batut atunci ??
Parerea mea legata de faptul ca unii olteni sustin ca meciurile cu adevarat importante sunt cele cu steaua si dinamo. Pentru noi toate meciurile sunt importante, sunt puse in joc 3 puncte. Pentru mine e la fel de important un meci cu steaua pe cat de important e si-un meci cu Victoria Branesti de exemplu. Cand se trage linie se aduna atat punctele (ne)obtinute cu dinamo cat si cele obtinute cu Sportul Studentesc. Mult succes oltenilor dupa meciul cu noi, sa treceti in fata stelutei :ok:

Lordliv
3rd November 2010, 22:19
netoiu?
nu,din cauze de...mititelu!

canadiene, acum observ de ce ii luai apararea lui marker.
aveti radacina comuna:vointa sibiu?:D

pentru userul de deasupra, reformulez.
otelul nu a fost,nu este si nici nu va fi vreodata un adversar demn de palmaresul universitatii craiova.
aveti si voi ziua voastra de glorie,mai ales de cand stan a ajuns in fruntea fotbalului romanesc.:)
simpla coincidenta?!

dar asta nu inseamna ca dispretuim 3 puncte cu voi...
am ratat sansa cu branesti si pandurii si nu o sa ne incurcam cu voi.

TheIceMan
3rd November 2010, 22:22
l-am pus avatarul in timpul meciului de cupa cu banatenii :evil: si inspirat de co-forumistul Ess :)

Lordliv
3rd November 2010, 22:33
l-am pus avatarul in timpul meciului de cupa cu banatenii :evil: si inspirat de co-forumistul Ess :)

apropo de reflectiile mele belicoase de atunci,scuze!
vorba parizianului...;)

Steel Jar
4th November 2010, 08:00
lordliv, stai linistit ca Otelul va pierde ca si cu cealalta "U" :)

Vorbesti de meciul in care a fost dat un penalty imaginar impotriva noastra si in care am avut un jucator eliminat degeaba? In repriza a 2 a nu a iesit echipa adversa din jumatatea ei de 2 ori.
Castigam 100% meciul asta. Venim sa luam 3 puncte si etapa urmatoare inca 3, dupa inca 3 , apoi inca 3.....etapa 34 inca 3 :D

Razvan T.
4th November 2010, 08:32
Vorbesti de meciul in care a fost dat un penalty imaginar impotriva noastra si in care am avut un jucator eliminat degeaba? In repriza a 2 a nu a iesit echipa adversa din jumatatea ei de 2 ori.D

Dapăi jucam cu liderul ... ce vrei si tu??? :D
Oricum io m`am bucurat ca i`am dat o mumu lu` IUDA cela :cool:

Vandam
4th November 2010, 09:00
Dapăi jucam cu liderul ... ce vrei si tu??? :D
Oricum io m`am bucurat ca i`am dat o mumu lu` IUDA cela :cool:

Ce bucurii de scurt timp au unii :happy

Razvan T.
4th November 2010, 09:04
Ce bucurii de scurt timp au unii :happy

Da ma ... pai aseara am vazut o comedie de 5 stele in care comenta Aurică si cu alalalt :D ... azi ce vedem la Protv ??? :D

fl0o
4th November 2010, 09:17
otelul nu a fost,nu este si nici nu va fi vreodata un adversar demn de palmaresul universitatii craiova.
Anul acesta avem ca obiectiv locul 6, nu sa fim demni de palmaresul craiovei.
Si indiferent ce se intampla vineri vom avea mult mai multe sanse decat voi sa ne realizam obiectivul.

Vandam
4th November 2010, 09:29
netoiu?
nu,din cauze de...mititelu!

canadiene, acum observ de ce ii luai apararea lui marker.
aveti radacina comuna:vointa sibiu?:D

pentru userul de deasupra, reformulez.
otelul nu a fost,nu este si nici nu va fi vreodata un adversar demn de palmaresul universitatii craiova.
aveti si voi ziua voastra de glorie,mai ales de cand stan a ajuns in fruntea fotbalului romanesc.:)
simpla coincidenta?!

dar asta nu inseamna ca dispretuim 3 puncte cu voi...
am ratat sansa cu branesti si pandurii si nu o sa ne incurcam cu voi.

Din cate vad atat voi cat si steaua va tot legati de titlurile/cupele castigate/de CCE in cazul stelei. Cat o sa mai tot elogiati aceste titluri oltene ?? Ceea ce vrem noi e sa jucam toate meciurile la victorie, unde conteaza doar ce se intampla pe teren si nimic altceva. Cupele, trofeele de campioni sunt egale cu zero in meciurile directe. Cati ani aveai cand castiga Craiova ultimul titlu in 1991 ???:) sau ultima cupa 2 ani mai tarziu ?? Cat despre ce zici legat de Marius Stan se vede de la o posta ca esti mani****t de fituicile de "sport" de la Mitici.
Meci deschis oricarui rezultat.

MMihnea
4th November 2010, 09:49
Din cate vad atat voi cat si steaua va tot legati de titlurile/cupele castigate/de CCE in cazul stelei. Cat o sa mai tot elogiati aceste titluri oltene ?? Ceea ce vrem noi e sa jucam toate meciurile la victorie, unde conteaza doar ce se intampla pe teren si nimic altceva. Cupele, trofeele de campioni sunt egale cu zero in meciurile directe. Cati ani aveai cand castiga Craiova ultimul titlu in 1991 ???:) sau ultima cupa 2 ani mai tarziu ?? Cat despre ce zici legat de Marius Stan se vede de la o posta ca esti mani****t de fituicile de "sport" de la Mitici.
Meci deschis oricarui rezultat.

bravo Vandame... ai reusit sa preiei prostia aia cu Miticii....
oi fi si tu din ala nascut superior... bravo

cum o luati razna cu totii...

mai la obiect : titlurile si trofeele se comenteaza cand esti in masura
Otelu nu e
Otelu mi se pare echipa momentului si poate incepe sa conteze si la trofee si campionate
dar acum nu e cazul

Vandam
4th November 2010, 09:56
MMihnea inseamna ca nu cunosti ca asa sunteti "alintati". Si mai ales cei din presa centrala o merita cu prisosinta. Exact ceea ce spuneam, titlurile chiar nu conteaza in meciurile astea cu diverse implicatii.

MMihnea
4th November 2010, 11:04
suntem?
noi ,care?
si tu cine ai fi??

nu uita ca Mitica era un personaj de-al lui Caragiale
daca traia Caragiale scotea niste personaje burlesti din niste @#%!@ trufasi .... de nu mai aveati tupeul sa il citati aiurea.

Lordliv
4th November 2010, 11:07
vandamule,istoria nu incepe cu tine si cu locul intai din intamplare detinut de otelul.

cati aveam in '91?!
mai bine ma intrebai cati ani aveam cand a luat craiova primul titlu in '74 si cum am sarbatorit evenimentul!:D

marius stan?
ce stii despre el?
stii ca este alaturi de padureanu de la bistrita unul din intemeietorii cooperativei din fotbalul romanesc?:D

sunteti hilari cand incercati sa copiati marile galerii din tara.
v-ati despartit si voi si aveti 20 de pustani intr-o peluza si alti 30 in cealalta peluza!:happy
jalnic!
bai tata,la craiova in meciurile tari la nord sunt 3000 de tifosi, iar in sud 4000!
ca sa nu mai vorbesc ca tot stadionul este de fapt o galerie.
asa ca asemenea suporteri merita un titlu.
daca nu anul asta.la anul sigur!:ok:

@ alalalt galatean.
este normal ca un asemenea club mic precum galatiul sa-si propuna doar locul 6!

tudor este un arbitru care fragnenteaza mult jocul.
nu ne avantajeaza stilul.
si daca va arbitra precum isvan,o sa avem probleme...

St3phano
4th November 2010, 11:11
este normal ca un asemenea club mic precum galatiul sa-si propuna doar locul 6!


sezonul asta, craiova ce obiectiv are?

Lordliv
4th November 2010, 11:19
il stie doar piti!:drak:

Dregan
4th November 2010, 11:23
vandamule,istoria nu incepe cu tine si cu locul intai din intamplare detinut de otelul.

cati aveam in '91?!
mai bine ma intrebai cati ani aveam cand a luat craiova primul titlu in '74 si cum am sarbatorit evenimentul!:D

marius stan?
ce stii despre el?
stii ca este alaturi de padureanu de la bistrita unul din intemeietorii cooperativei din fotbalul romanesc?:D

sunteti hilari cand incercati sa copiati marile galerii din tara.
v-ati despartit si voi si aveti 20 de pustani intr-o peluza si alti 30 in cealalta peluza!:happy
jalnic!
bai tata,la craiova in meciurile tari la nord sunt 3000 de tifosi, iar in sud 4000!
ca sa nu mai vorbesc ca tot stadionul este de fapt o galerie.
asa ca asemenea suporteri merita un titlu.
daca nu anul asta.la anul sigur!:ok:

@ alalalt galatean.
este normal ca un asemenea club mic precum galatiul sa-si propuna doar locul 6!

tudor este un arbitru care fragnenteaza mult jocul.
nu ne avantajeaza stilul.
si daca va arbitra precum isvan,o sa avem probleme...

Toata lumea iti spune sa nu mai faci comparatii intre Craiova si Otelul, dar vad ca tu nu intelegi mesajul. Sincer, daca tot este sa o dam pe istorie, va conducem detasat la statistica: 20 de victorii Otelul, 15 Craiova.
Din pacate, colegul de mai sus are mare dreptate: te lasi mani****t de presa centrala daca tu crezi ca noi suntem pe primul loc datorita "masinatiunilor" lui M.Stan:happy
Sa castige echipa mai buna si gata !
Cat despre acel 0-6... nu v-am pus noi sa bagati juniorii:mda: Ziceti mersi ca nu a fost vorba de steaua sau dinamo, ca aia va scoteau ochii un secol pt rezultatul asta. Noi ne-am vazut mereu de treaba, dar unii dintre voi mereu aduc in discutie acel rezultat desi noi nu ne-am laudat niciodata cu el.

Vandam
4th November 2010, 11:25
Bine lordliv sunteti ai' mai tari din parcare. Aveti trofee, bravo, sa le vedem cum vor juca la meicul de maine. Ca voi nu e nimeni. Sunteti Sfinti, aveti un corn in frunte, sunteti cei mai cei ce sa mai ?? Ne scuzati ca emitem pareri despre U Craiova si despre meciul de maine. Noi suntem niste nesimtiti care acu vreo 5 ani v-am batut cu 0-6. Ce nesimtire pe capul nostru, la 0-2 ca sa nu va suparam in 2010 trebuia sa ne oprim. Mi-am facut si-un tricou inscriptionat cu: U (juniorii) Craiova - Otelul Galati 0-6 :ok: Cata nesimtire pe capul meu. Sper sa-mi fie iertata indrazneala :D

St3phano
4th November 2010, 11:26
il stie doar piti!:drak:

eh...locul imediat dupa cele de cupe europene.
hm...adica mai jos de 6 :D

Lordliv
4th November 2010, 12:40
aveti noroc ca majoritatea meciurilor cu noi le-ati jucat dupa '90.
de aceea stati mai bine.
inainte de '90 calul de bataie al nostru era dunarea galati.:P
voi, abia trageati sforile ca sa deveniti echipa si-i lingeati talpile lui cornel dinu.:D
tu chiar nu stii ce trecut are marius stan?

@ stefanita,tu scrii pe aici numai ca sa provoci.
te excita mult?:rolleyes:

Rossi
4th November 2010, 12:46
meci de 1X ... otelarii nu pot obtine mai mult de 1 punct la Craiova

St3phano
4th November 2010, 12:47
lorditza mami, esti in eroare. iar.

Vandam
4th November 2010, 13:06
aveti noroc ca majoritatea meciurilor cu noi le-ati jucat dupa '90.
de aceea stati mai bine.
inainte de '90 calul de bataie al nostru era dunarea galati.:P
voi, abia trageati sforile ca sa deveniti echipa si-i lingeati talpile lui cornel dinu.:D
tu chiar nu stii ce trecut are marius stan?

@ stefanita,tu scrii pe aici numai ca sa provoci.
te excita mult?:rolleyes:

Si tu cine se presupune ca esti ? Detinatorul adevarului absolut ? Olteanul nascut prin gratie divina ??:D Sa fim seriosi, nu e nimeni mai presus sau mai prejos doar pentru ca suntem nascuti intr-o zona a tarii si nu in alta. :)

Steel Jar
4th November 2010, 13:19
Dapăi jucam cu liderul ... ce vrei si tu??? :D
Oricum io m`am bucurat ca i`am dat o mumu lu` IUDA cela :cool:
rRazvane daca mai scrii tampenii , o sun pe iubita ta , sti tu ceferista hipo-power ,si ii spun sa te tina in lanturi mai strans.:D
M-am razgandit, batem cu 3-0.:D

fl0o
4th November 2010, 15:40
bai tata,la craiova in meciurile tari la nord sunt 3000 de tifosi, iar in sud 4000!
ca sa nu mai vorbesc ca tot stadionul este de fapt o galerie.
asa ca asemenea suporteri merita un titlu.
daca nu anul asta.la anul sigur!:ok:

@ alalalt galatean.
este normal ca un asemenea club mic precum galatiul sa-si propuna doar locul 6!
Sunt perfect de acord cu ce spui tu. Asta nu inseamna ca ati castigat. Nu intelegi odata ca bati campii degeaba ? pe noi ne intereseaza doar meciul de maine. Nu stiu unde vrei tu sa ajungi sau ce doresti sa demonstrezi

Vandam
4th November 2010, 15:54
suntem?
noi ,care?
si tu cine ai fi??

nu uita ca Mitica era un personaj de-al lui Caragiale
daca traia Caragiale scotea niste personaje burlesti din niste @#%!@ trufasi .... de nu mai aveati tupeul sa il citati aiurea.

Uite aici raspunsul: http://www.citynews.ro/cluj/sport-9/doar-miticii-pot-sta-in-galeria-lui-dinamo-98342/ :happy

Razvan T.
4th November 2010, 16:07
rRazvane daca mai scrii tampenii , o sun pe iubita ta , sti tu ceferista hipo-power ,si ii spun sa te tina in lanturi mai strans.:D
M-am razgandit, batem cu 3-0.:D

Observ ca va place sa vorbiti la telefon :D

delaoltenia
4th November 2010, 16:09
Observ ca va place sa vorbiti la telefon :D
Faceti public numarul de tel? ;)

Razvan T.
4th November 2010, 16:12
0740cfrcfr :happy

Denis
4th November 2010, 16:18
Reveniti la ontopic.

Vom face deplasarea la Craiova cu urmatorii ros-alb-albastri:

33. Brăneț
12. Grahovac

20. Cojoc
18. Costin
14. Ilie
30. Perendija
3. Râpă
23. Sălăgeanu
31. Sipovici

-- Filip (mijlocas la inchidere de la Otelul II)
8. Antal
15. Ibeh
7. Iorga
26. Neagu
11. Ochiroșii
37. Viglianti

10. Paraschiv
32. Borbely
27. Pena

Vandam
4th November 2010, 16:21
Sa nu-l vad pe Pena pe teren. In rest sa bage pe cine vrea Dorinel. :D

Denis
4th November 2010, 16:26
Chiar daca e riscant, eu vreau sa-l vad pe Filip inca din minutul 1. E unul dintre jucatorii de baza de la Otelul II, si cred ca suntem norocosi ca avem inca un jucator de perspectiva pe postul care joaca Neagu. De-ar intra, Filip ar manca pamantul ca sa dovedeasca ca merita sa faca pasul la echipa mare.

Singura mutare as face-o fata de etapa trecuta, 1-1 cu CFR, ar fi introducerea lui Filip in locul lui Giurgiu. Nu m-as complica sa-l aduc pe Viglianti la inchidere, apoi sa-l pun pe Paraschiv in locul lui Viglianti in spatele varfului, si sa-l trimit in teren pe Pena sau Borbely. :no: E mai riscant sa faci o asemenea schimbare, dacat introducerea unui nou jucator de la satelit.

Grahovac - Salageanu, Costin, Perendija, Rapa - Filip, Neagu - Ochirosii, Viglianti, Iorga - Paraschiv

Razvan T.
4th November 2010, 16:26
Reveniti la ontopic.
Vom face deplasarea la Craiova cu urmatorii ros-albastri:


ros-albastri :shocked:

Denis
4th November 2010, 16:29
:shocked: Ia-uite ce-a reusit sa faca Razvanel al nostru. :D Te-am rugat sa fii ontopic, si uite ce-ai facut. :P

Steel Jar
4th November 2010, 16:33
Observ ca va place sa vorbiti la telefon :D

Ii cer numarulk lui Cristi si asta numai sa te inveti minte,:D
A mai trecut o ora, mi-am schimbat iar parerea, cu 4-0 castigam.:D

Razvan T.
4th November 2010, 16:33
Rosu-alb-albastru, adica Dinamo + Steaua = Otelul ??? :D

Razvan T.
4th November 2010, 16:34
Ii cer numarulk lui Cristi si asta numai sa te inveti minte,:D

Deci el ii marele cuceritor :happy

Vandam
4th November 2010, 16:36
Ii cer numarulk lui Cristi si asta numai sa te inveti minte,:D
A mai trecut o ora, mi-am schimbat iar parerea, cu 4-0 castigam.:D

Din pacate pentru tine eu chiar nu-l am :D Cere-l lui Razvan ca el fiind si clujean 100% il are :D

Steel Jar
4th November 2010, 16:37
Nu stiu , nu ma bag in triunghiul vostru amoros.:D Eu va avertizes si va spun ca si Bada era interesat de ea. Nu-i nici-o problema, ca la cat de mare este ea va tine pe voi 3 satisfacuti si mai face loc inca pe atatia.:D
5-0
S-a suparat Razvan ca i-am spus de amantii ,galateni, ai iubitei cfriste. Acum angajeaza asasin sa va elimini, pentru ca ea este a lui si numnai a lui.:D

Razvan T.
4th November 2010, 16:38
ti`o lasam tie frate :D ... noi ne multumim cu putin :happy

Vandam
4th November 2010, 16:38
rRazvane daca mai scrii tampenii , o sun pe iubita ta , sti tu ceferista hipo-power ,si ii spun sa te tina in lanturi mai strans.:D
M-am razgandit, batem cu 3-0.:D


Dupa ce-ai scris asta acum te fundesti si tu ca si Razvan ? :happy:happy

MMihnea
4th November 2010, 16:45
Uite aici raspunsul: http://www.citynews.ro/cluj/sport-9/doar-miticii-pot-sta-in-galeria-lui-dinamo-98342/ :happy

nu mi-ai raspuns
nu poti citand un articol banal cu un titlu penibil
daca iti spun ca trebuie sa fi ******* ca sa numesti asa un articol in calitate de jurnalist, ma contrazici?

...undeva in Transilvania o tipa sughite cu foc.....

mie mi se pare un lot destul de puternic pt acest joc... va faceti o mie de griji degeaba

ps. daca filip acela de care vorbeati greseste si e 'executat' de presa, suporteri,etc... nu il distruge ca jucator?

Steel Jar
4th November 2010, 16:49
http://i54.tinypic.com/wlzpqe.jpg
Nu vream sa te dau de gol, dar tricoul asta il purtai cand ai facut poza.
Acum l-am facut gelos pe Razvan, pentru ca iubita de 3 ori femeie i-a daruit tricoul pe culoarea asta.http://i51.tinypic.com/14l64a9.jpg
:D

Razvan T.
4th November 2010, 16:51
Ne vorbesti din proprie experienta ? :D

Vandam
4th November 2010, 16:54
nu mi-ai raspuns
nu poti citand un articol banal cu un titlu penibil
daca iti spun ca trebuie sa fi ******* ca sa numesti asa un articol in calitate de jurnalist, ma contrazici?

...undeva in Transilvania o tipa sughite cu foc.....

mie mi se pare un lot destul de puternic pt acest joc... va faceti o mie de griji degeaba

ps. daca filip acela de care vorbeati greseste si e 'executat' de presa, suporteri,etc... nu il distruge ca jucator?

Tu mai ai de gand sa ma bati la cap mult cu chestia asta ?? Asa sunteti numiti si punct. Asa cum voi ne numiti provinciali (si pe mine termenul nu ma supara) asa si noi va numim mitici. Pentru mai multe detalii incearca pe goagal. Hai hallo

Razvan T.
4th November 2010, 16:55
Sa incerce la sectorul 5 ??? :D

Vandam
4th November 2010, 16:56
http://i54.tinypic.com/wlzpqe.jpg
Nu vream sa te dau de gol, dar tricoul asta il purtai cand ai facut poza.
Acum l-am facut gelos pe Razvan, pentru ca iubita de 3 ori femeie i-a daruit tricoul pe culoarea asta.http://i51.tinypic.com/14l64a9.jpg
:D

Bre Jare nu trebuia sa ne arati cu ce te imbraci tu in zilele astea cu 20 de grade afara :cry:
Dupa ce-ai afirmat cu tarie ca o suni acum cauti diverse scuze :happy

Vandam
4th November 2010, 16:58
Sa incerce la sectorul 5 ??? :D

Din partea mea sa incerce si la sectorul 7 (Voluntari) :happy:D

Steel Jar
4th November 2010, 16:58
Razvane cu toate ca ai luat-o de nevastahttp://i55.tinypic.com/2hfidg9.jpg ...pe toata:shocked:
Ea te inseala cu Criusti pe unde apuca http://i53.tinypic.com/14wrhcm.jpg:D
Castigam cu 6-0:drak:

Vandam
4th November 2010, 16:59
Bre Jar nu ti-o mai afisa pe nevasta-ta imprumutata lui Razvan :happy Te rog frumos :)

Asta e poza facuta de tine la Liverpool :happy:happy:happy Ca tot ai trecut pe acolo.

MMihnea
4th November 2010, 17:01
bine baieti ca voi n-aveti 'poame' din astea prin urbe...
noi bucurestenii suntem cei mai rai
sunteti voi asa si pe dincolo si compensati

.... ce faceti nene cu pozele alea? vreti sa atrageti cfr-isti pe aici ?

St3phano
4th November 2010, 17:02
.... ce faceti nene cu pozele alea? vreti sa atrageti cfr-isti pe aici ?

pai ce? cfr-istii au gusturi d'alea?
:happy

Vandam
4th November 2010, 17:03
MMihnea vrea doar sa se laude ca a fost la Liverpool si sa ne arate cu ce modele a facut poze de pe acolo :cry: Bre Steel Jar nu te credeam asa laudaros. :D

delaparis
4th November 2010, 17:34
Reveniti la meci, va rog frumos. Off-topic pe Diverse, nu aici...

whiteLion
4th November 2010, 17:39
cu ce isi cresc unii numarul de postari!? si mai sunt si off....

Razvan T.
4th November 2010, 17:43
Numa la posturi ne gandim ... vezi ca noi nu suntem ca tine :D

Jaar vezi ca io nu`s asa slab bre :happy


Reveniti la meci, va rog frumos. Off-topic pe Diverse, nu aici...

Si daca nu vrem, ce se intampla ? :D

delaparis
4th November 2010, 17:56
Se intampla ca trecem la sanctiuni.
Pastrati thd pe subiect, poate mai intereseaza si pe altii sa scrie despre meci.

Razvan T.
4th November 2010, 18:06
Se intampla ca trecem la sanctiuni.
Pastrati thd pe subiect, poate mai intereseaza si pe altii sa scrie despre meci.

Si am pus lacat ? :cool:

ON: 0-6 :D

Steel Jar
4th November 2010, 18:08
Hmmm... Despre ce meci?
U Craiova-Otelul? Sau triunghiularul Razvan-CFRista -Cristian? :D
Sa nu zici ca esti gelos pe ei. :D
Eu zic ca cei 2 sunt in dezavantaj si au nevoie d un membru nou. Bada era foarte interesat si va patrunde si el titular. Eu as zice asa Razvan in fata, Cristi in spate si Bada la mijloc. Au potential sa rapuna bestia asa. :D
Unde-s 3 puterea creste si CFRista nu razbeste.

Vandam
4th November 2010, 18:23
Cam mult ti-a luat bre Steel Jar sa raspunzi :D Pana una alta poti sa o suni linistit ca tot ii ziceai lu Razvan ca o suni :D Nu inteleg ce te mai retine ? Eu unul promit sa nu ma bag in idila voastra. Acum imi explic de ce te-ai dus atunci la gard. :cry:

On: 0-10 :D

Razvan T.
4th November 2010, 18:33
Dupa ce o vrajeste Jar o sa tina cu Otelul :D ... sa`ti iei remorca la masina bre :cry:

Sezione
4th November 2010, 19:59
Deci el ii marele cuceritor :happy

Ce naiba cauta stia ca tine pe site-uri dedicate fotbalulului ?? ..numai postari pe linga subiect...:no:

Razvan T.
4th November 2010, 20:15
Ce naiba cauta stia ca tine pe site-uri dedicate fotbalulului ?? ..numai postari pe linga subiect...:no:

Pai nu poti vorbi despre Craiova on-topic :D

Denis
4th November 2010, 20:26
Rosu-alb-albastru, adica Dinamo + Steaua = Otelul ??? :D

Gresit!

Dinamo + Steaua < Otelul :D

Lordliv
4th November 2010, 21:19
moderatorule denis,iti bati joc de threadul asta.
ce sa te astepti la un pustulica cu cas la gura care habar nu are de fotbal si se da mare pe forum ca este albastrit.:rolleyes:

rusine onlinesport pentru calitatea moderatorilor de pe intern!
mai vreti sa intre useri care vor sa vorbeasca de fotbal...

*Coco*
4th November 2010, 21:22
Ce dracu ma atata cearta pe aici, ca maine iara le dam 3.
Vorba lui Piti : Nu au cu ce sa ne surprinda.

Si vorba aia ar fi culmea sa luam bataie de 2 ori la rand acasa cu 20.000 de oameni si in fata unei echipa din Moldova.

the lion king
4th November 2010, 21:24
Ce-i aici...e balamuc
Sa revenim la fotbal:cica Universitatea e in insolventa de plata!!!!

Vandam
4th November 2010, 21:37
Ce-i aici...e balamuc
Sa revenim la fotbal:cica Universitatea e in insolventa de plata!!!!

Nu ne sperie stirea asta :D

UCV
4th November 2010, 23:29
Prea multe posturi fara nici un rost.

Meci greu , respect foarte mult echipa celor de la galati , pentru constanta in joc .

Meci de 1x2 , important e sa fie un meci foarte frumos si fara gresli GRAVE de arbitraj .

Numai bine !

Denis
4th November 2010, 23:47
moderatorule denis,iti bati joc de threadul asta.
ce sa te astepti la un pustulica cu cas la gura care habar nu are de fotbal si se da mare pe forum ca este albastrit.:rolleyes:

rusine onlinesport pentru calitatea moderatorilor de pe intern!
mai vreti sa intre useri care vor sa vorbeasca de fotbal...

Mr. Jaloux. :yeah: Bravo sir! :)

Denis habar n-are de fotbal? Denisache a facut antrenoratul. Lordliv ce-a facut? :shocked:

*Coco*
5th November 2010, 02:15
Deci Giurgiu e absent sigur, pe langa el am mai auzit ca lipseste Sarghi lasat acasa.

Deci fara astia 2, sunteti morti.

Denis
5th November 2010, 06:20
Ii clar ca sunteti intr-o ascensiune de forma dar si noi avem in joc constant de cateva etape in coace. Am jucat excelent si in 10 jucatori (cu Sarghi eliminat), deci de ce n-am face-o lafel de bine si in 11 oameni? Am incredere in tehnicianul nostru si in lotul pe care la convocat.

!!!FORZA OTELUL!!!

Redboy
5th November 2010, 07:39
A mai ramas putin de asteptat. Chiar sper la un rezultat pozitiv si un meci placut.

In plus, niciuna dintre echipe nu e moarta inca de pe acum, asa ca, sa pastram concluziile pentru ora 22:15. Eu unu', nu-mi fac prea mari probleme pentru absentele noastre.

Denis
5th November 2010, 08:32
1. Obiectiv esuat
x. Obiectiv atins
2. Obiectiv atins

Denis
5th November 2010, 08:44
Echipe probabile:

"U": Stanca - Dananae, Gaman, Ciuca, Barboianu - Wobay, Stoica, Dilevski, Gargorov - Dina, Al. Piturca

OTELUL: Grahovac - Rapa, Perendija, Costin, Salageanu - Neagu, Viglianti - Iorga, Paraschiv, Ochirosii - Borbely

Vandam
5th November 2010, 09:05
A murit maestrul Adrian Paunescu. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace. :(

*Coco*
5th November 2010, 09:46
Fara suparare, dar fara 2 din cei mai buni jucatori ai vostri, Sarghi pe fund si Giurgiu la mijlocul terenului nu cred ca puteti sa obtineti ceva atat timp cat in atac mai joaca si Borbely.

Steel Jar
5th November 2010, 09:54
Nu trebuie crezim, trebuie sa vezi.:D
Rip A. Paunescu. Iti vom dedica vixtoria.:D

MMihnea
5th November 2010, 11:55
daca te uiti la atacul ambelor echipe , pare cel mai slab compartiment pentru amandoua echipele

fratii Costea sunt rezerve?

Denis
5th November 2010, 11:56
daca te uiti la atacul ambelor echipe , pare cel mai slab compartiment pentru amandoua echipele

fratii Costea sunt rezerve?

Ala mic e accidentat parca, iar ala mare inca nu si-a revenit la forma de Liga I. Le doresc recuperare usoara... dupa partida din seara asta. :D



---------------

Sa castigam pentru marele fost poet Adrian Paunescu!

RIP!

Lordul
5th November 2010, 11:57
Hai Otelul !

*Coco*
5th November 2010, 12:12
daca te uiti la atacul ambelor echipe , pare cel mai slab compartiment pentru amandoua echipele

fratii Costea sunt rezerve?

Mai conteaza atacul, face Wobay cu Gargorov si faza asta :D

Denis
5th November 2010, 12:30
Mie unul imi este mai multa frica de Craiova decat mi-a fost de CFR. Craiova beneficiaza de un tehnician de calitate care stie foarte bine sa-si aseze jucatorii in teren. Sper ca Dorinel sa se ridice peste nivelul lui Piturca in seara asta, si sa le faca tuturor o surpriza. Orice punct castigat este foarte important asa ca daca nu ne iese jocul de posesie cu scapari pe contraatac, macar sa aparam un rezultat de egalitate.

Redboy
5th November 2010, 14:18
Am pus x2 la pariuri, ma astept la un egal, dar o victorie mi-ar umple inima. :D

Cat despre faza cu Paunescu... din cate stiu, imnul Universitatii este scris de el. Dar, fotbalul e in teren. Hai Otelul !

Spun si eu RIP. Frumoasa ultima poezie (http://www.jurnalul.ro/stire-observator/poezie-de-la-un-cardiac-cordial-558789.html)...

ichigo
5th November 2010, 16:21
cred ca va fi egal, rezultat foarte bun pentru otelul, care nu ar mai avea decat un adversar tare in acest final de tur, adica pe poli timisoara.

livache67
5th November 2010, 18:26
Hai Otelul !

unde?

Denis
5th November 2010, 18:59
Nicaieri. Hai cu golurile. :yeah:

St3phano
5th November 2010, 19:08
avand in vedere evenimentul de azi dimineata, 1 solist.

iuli
5th November 2010, 20:28
Stadion plin meci de meci + Piturca = titlu

In maxim 3 ani.

Sorin Blaj
5th November 2010, 20:29
Atmosfera extraordinara pe stadion.

El Pistolero
5th November 2010, 20:29
Ce atmosfera la Craiova!:ok:

Sorin Blaj
5th November 2010, 20:30
Sper ca Tudor sa nu-si bata joc de meci.

BBB
5th November 2010, 20:42
Ce atmosfera la Craiova!:ok:

:sleep:

YoYoyOi
5th November 2010, 20:42
emotionanta manifestarea suporterilor din startul meciului. Pacat ca astfel de lucruri n-au fost facute pana azi. Acum Paunescu nu poate sa vada si nu are cum sa stie ce s-a intamplat la acest meci.
Putea insa pleca din lumea asta impacat cu gandul ca Oltenia il va plange, daca la ultimele meciuri de pe Ion Oblemenco s-ar fi facut astfel de manifestari.

El Pistolero
5th November 2010, 20:43
Ce inseamna asta '':sleep:'' ?
Sau tie ti se pare normal asa ceva,vezi etapa de etapa asa ceva nu?

*Coco*
5th November 2010, 20:45
Asta e cumva liderul campionatului ????
In 15 min a trecut doar de 3 ori centrul terenului...

Vandam
5th November 2010, 20:58
Asta e cumva liderul campionatului ????
In 15 min a trecut doar de 3 ori centrul terenului...

Da e liderul...

*Coco*
5th November 2010, 20:58
Astia au si bulan mare frate...
Acum astia se inchid si asistam la acelasi meci cum a fost cu Vasluiul

relansat
5th November 2010, 20:59
"se vede mana lui piturca"

relansat
5th November 2010, 20:59
Stadion plin meci de meci + Piturca = titlu

In maxim 3 ani.

eu zic ca in 2 ani :happy:happy :cry:

El Pistolero
5th November 2010, 21:00
Au trecut o data si bine.Nu cred ca mai pierd astia de la Otelul.

*Coco*
5th November 2010, 21:01
Au trecut o data si bine.Nu cred ca mai pierd astia de la Otelul.

Mda, au trecut si ei odata centrul si gol:sleep:

Vandam
5th November 2010, 21:02
Au trecut o data si bine.Nu cred ca mai pierd astia de la Otelul.

Sa fim seriosi, mai e destul de jucat.

relansat
5th November 2010, 21:03
coco, nu uita ca asa a castigat unirea campionatul, nu o serie de meciuri :D

White Shadow
5th November 2010, 21:03
Asta e cumva liderul campionatului ????
In 15 min a trecut doar de 3 ori centrul terenului...

asta conteaza pentru voi ?...de cate ori trece o echipa centrul terenului ?

scorul conteaza si momentan e 0-1...

si legat de atmosfera, hai sa fim seriosi, sunt 25.000 de oameni si toti tac...DEAD SILENCE!!!

relansat
5th November 2010, 21:04
ce spuneai de bulan, oltene? :D

*Coco*
5th November 2010, 21:05
Stanca e puscarie ...

Kainsashiki
5th November 2010, 21:05
Craiova se bate la retrogradare anul asta

El Pistolero
5th November 2010, 21:05
Daca joaca tot asa in aparare,astia de la Craiova iau 3 azi.

relansat
5th November 2010, 21:06
poate si retrogradeaza, kawasaki.... de unde plm le scoti? :cry:

*Coco*
5th November 2010, 21:06
Daca si ala a fost fault in plm

BBB
5th November 2010, 21:07
asta conteaza pentru voi ?...de cate ori trece o echipa centrul terenului ?

scorul conteaza si momentan e 0-1...

si legat de atmosfera, hai sa fim seriosi, sunt 25.000 de oameni si toti tac...DEAD SILENCE!!!

Eu cand zic asta nimeni nu ma crede. Asa ca => :sleep:
PS: Bravo Otelu', hai cu instructia :D

relansat
5th November 2010, 21:08
hai ca daca nu merge asta cu bulanu', poate ceva ceva la arbitraj :))

mie mi-i ciuda ca nu-l aud pe comentator zicand ''se vede mana lui piturca" de vreo 10 ori pe meci :(

VILLARREAL
5th November 2010, 21:11
Stadion plin meci de meci + Piturca = titlu

In maxim 3 ani.

De parca Piturca asta ar fi vreun Mourinho, Craiova nu o sa ia titlul nici in 500 de ani, tot o echipa care se bate la retrogradare o sa ramana.

Bravo Otelul, hai cu inca vreo 2.:D

BBB
5th November 2010, 21:14
Singura realizare a oltenilor, cu care se vor lauda 100 de ani de acum inainte e ca la unele meciuri au 20.000 oameni in tribune. Senzational!

*Coco*
5th November 2010, 21:14
Gata Game Over :D

Asa ramane scorul, o sa se apere destul de bine Galatiul in repriza II... si Tudor fragmenteaza mult de tot

Razvan T.
5th November 2010, 21:14
Hopa!!! :D

zebe
5th November 2010, 21:15
Nu stiu ce se intampla pe teren, dar tocmai am vazut imagini de la intonarea imnului Craiovei. Impresionant!

relansat
5th November 2010, 21:17
cristoase, ce meci slab ....

Marius
5th November 2010, 21:17
mana lui piturca o sa se vada din retur, dupa ce face transferurile si pregatirea de iarna.

craiova o sa termine pe loc de europa league, galatiul o sa se piarda oe drum.

delaoltenia
5th November 2010, 21:18
Isi revine Craiova.Va castiga acest meci.

relansat
5th November 2010, 21:19
mana lui piturca o sa se vada din retur, dupa ce face transferurile si pregatirea de iarna.

craiova o sa termine pe loc de europa league, galatiul o sa se piarda oe drum.

dap. o sa ia si europa league :yeah:

*Coco*
5th November 2010, 21:21
Isi revine Craiova.Va castiga acest meci.

Tu nu vezi ma cum se apara astia? :shocked: Mai ceva decat autobaza lui Sorin:no:

Roddicted
5th November 2010, 21:24
ce pretentii au oltenasii de la echipa lor.De cand a venit piti viseaza la europa league, cand locul lor e la retrogradare

relansat
5th November 2010, 21:25
coco, tu la ce meci te uiti? cele mai mari ocazii: otelul + 1 gol. aparare perfecta ... totul depinde de voi, dar nu prea miscati ...

Roddicted
5th November 2010, 21:28
Priceput tare piti asta:l-a scos din echipa pe Lung pentru a-i face loc lui Stanca :happy

*Coco*
5th November 2010, 21:28
coco, tu la ce meci te uiti? cele mai mari ocazii: otelul + 1 gol. aparare perfecta ... totul depinde de voi, dar nu prea miscati ...

Pai noi suntem morti:groggy:
Atac nu avem, mijloc mort, Dananae topit:sleep:

Nu prea are ce sa schimbe Piti la pauza, ca oricum Galatiul se apara destul de bine si nici egalul nu il putem obtine.
Ori se termina asa, ori ne mai prinde odata pe contraatac.

Denis
5th November 2010, 21:30
Asta e cumva liderul campionatului ????
In 15 min a trecut doar de 3 ori centrul terenului...

Hater. :cool:

BRAVO OTELUL!!! Un joc de posesie cu scapari pe contraatac ucigator in aceasta repriza.

PS: Rusine fotbalistilor olteni! Halal fairplay... :rosu: :(

Vandam
5th November 2010, 21:32
Pai noi suntem morti:groggy:
Atac nu avem, mijloc mort, Dananae topit:sleep:

Nu prea are ce sa schimbe Piti la pauza, ca oricum Galatiul se apara destul de bine si nici egalul nu il putem obtine.
Ori se termina asa, ori ne mai prinde odata pe contraatac.

Nu mai gandi ma asa pesimist. Orice se mai poate intampla. In orice caz pentru noi si-un egal ar fi mina de aur.

Razvan T.
5th November 2010, 21:34
Nu mai gandi ma asa pesimist. Orice se mai poate intampla. In orice caz pentru noi si-un egal ar fi mina de aur.

Astia is de batut :D

jonsnow
5th November 2010, 21:36
ha otelul campioana in 2011....:D...nu m-ar supara :ok:

TheIceMan
5th November 2010, 21:37
Astia is de batut :D

Vorbesti de Oltelui sau...? nu de alta dar daca U i-a batut, nu vad de ce n-ar pierde si in Banie...

zebe
5th November 2010, 21:37
ha otelul campioana in 2011....:D...nu m-ar supara :ok:

Subscriu!

Razvan T.
5th November 2010, 21:41
Vorbesti de Oltelui sau...? nu de alta dar daca U i-a batut, nu vad de ce n-ar pierde si in Banie...

Universitatea Cluj ii unica :cool:

red-bull
5th November 2010, 21:41
Atmosfera absolut minunata la Craiova.Ma gandesc ca daca si echipa se ridica la nivelul suporterilor...Craiova ar merita un titlu...macar pentru suporterii de acolo...

Razvan T.
5th November 2010, 21:42
Subscriu!

+1
Trebe sa faca Vandam cinste :D

Vandam
5th November 2010, 21:44
+1
Trebe sa faca Vandam cinste :D

A fluierat Tudor deja ??

Denis
5th November 2010, 21:44
Vorbesti de Oltelui sau...? nu de alta dar daca U i-a batut, nu vad de ce n-ar pierde si in Banie...

Depinde mult si de ziua care o prinzi. U Cluj a prins o zi foarte buna, iar noi ne revenisem prea tarziu. Nu prea am mai avut timp pentru a egala dupa ce am facut 2-1. Azi daca ne continuam jocul facut pana acum putem sa si castigam. Trebuie sa fim foarte concentrati in aparare si la inchidere si putem spera la 3 puncte. Vorba lui Vandam, si un punct ar fi un rezultat bun pentru noi.

Razvan T.
5th November 2010, 21:48
A fluierat Tudor deja ??

Noi vorbeam de UCL :) ... da`l naibi pe Tudor :D

relansat
5th November 2010, 21:53
Atmosfera absolut minunata la Craiova.Ma gandesc ca daca si echipa se ridica la nivelul suporterilor...Craiova ar merita un titlu...macar pentru suporterii de acolo...

pai un titlu oricum il ia pitzy :D

LazioRoma
5th November 2010, 21:55
Nimic nar fii mai oribil decat otelu campioana NIMIC!

*Coco*
5th November 2010, 21:57
Pai da exact de ce vorbeam :)

delaoltenia
5th November 2010, 21:58
Craiova joaca in 10.

red-bull
5th November 2010, 21:58
Deci plm asta nu a fost fault...si Rapa a pus mana pe Ciuca.Si-a dat drumul Rapa parca era de carpa....Si mai e ditamai omul...

Vandam
5th November 2010, 21:58
Nimic nar fii mai oribil decat otelu campioana NIMIC!

Esti frustrat constantene ?? Si cu cine ai facut romana ? cu mecanicul scolii ? :D

LazioRoma
5th November 2010, 21:58
na fost fault deloc... da chiar deloc trebuia galbem pt simulare

relansat
5th November 2010, 22:00
Deci plm asta nu a fost fault...si Rapa a pus mana pe Ciuca.Si-a dat drumul Rapa parca era de carpa....Si mai e ditamai omul...
:happy:happy:happy:happy

LazioRoma
5th November 2010, 22:00
Esti frustrat constantene ?? Si cu cine ai facut romana ? cu mecanicul scolii ? :D

Frustrat ? Pt ce ? mi se rupe mie de otelu .. da zic .. asa de imaginea in europa pe care ar dao galatiu .. suporteri tarani ... orash de 2 lei .. incultura si toate cele .... + ca aveti votca in loc de apa potabila

relansat
5th November 2010, 22:02
Frustrat ? Pt ce ? mi se rupe mie de otelu .. da zic .. asa de imaginea in europa pe care ar dao galatiu .. suporteri tarani ... orash de 2 lei .. incultura si toate cele .... + ca aveti votca in loc de apa potabila

:happy:happy:happy:happy

sunteti pusi pe glume asta seara :cry:

TheIceMan
5th November 2010, 22:02
no, acu' ar fi fain sa dea Craiova 3 , 4 goluri...

LazioRoma
5th November 2010, 22:03
Pai asa e ce razi ? ti se pare ca glumesc ?

relansat
5th November 2010, 22:03
nu inteleg un lucru: gresesc cand spun ca s. ilie a jucat mult timp fundas? acum il vad numai in fata :o:

Vandam
5th November 2010, 22:04
Frustrat ? Pt ce ? mi se rupe mie de otelu .. da zic .. asa de imaginea in europa pe care ar dao galatiu .. suporteri tarani ... orash de 2 lei .. incultura si toate cele .... + ca aveti votca in loc de apa potabila

Eu zic sa-ti masori cuvintele. alea vomate. Usor nu te criza atat :happy Sa nu-ti plesneasca vreo vena. :D
Si ca tot ziceai de vodka unde curge ? Nu de alta dar sa fac si eu plinu. :happy

relansat
5th November 2010, 22:04
Pai asa e ce razi ? ti se pare ca glumesc ?

pai nu stiu. dar daca vorbesti serios atunci e tragic ... si, totusi, atat de tipic noua romanilor :)

BBB
5th November 2010, 22:05
Frustrat ? Pt ce ? mi se rupe mie de otelu .. da zic .. asa de imaginea in europa pe care ar dao galatiu .. suporteri tarani ... orash de 2 lei .. incultura si toate cele .... + ca aveti votca in loc de apa potabila

Si cine preferi atunci sa castige titlul? Comunitatea rroma din Banie, sau poate cea din Ghencea? :sleep:

Vandam
5th November 2010, 22:06
Deci plm asta nu a fost fault...si Rapa a pus mana pe Ciuca.Si-a dat drumul Rapa parca era de carpa....Si mai e ditamai omul...

Ai gasit o explicatie demna de cascadorii rasului :happy:happy Opreste-te. Ai zice ca fotbalul ti-a fost predat de insusi Cornel Vinu :happy

LazioRoma
5th November 2010, 22:06
Eu zic sa-ti masori cuvintele. alea vomate. Usor nu te criza atat :happy Sa nu-ti plesneasca vreo vena. :D
Si ca tot ziceai de vodka unde curge ? Nu de alta dar sa fac si eu plinu. :happy

La WC-urile publice gasesti dute dupa fiecare om in parte si umpleti cate o sticluta sa ai pt 1 an de zile

red-bull
5th November 2010, 22:08
Si cine preferi atunci sa castige titlul? Comunitatea rroma din Banie, sau poate cea din Ghencea? :sleep:

P**a.Parca in Galati nu sunt tigani.Stai flexat ca pe tiganii vostrii de la Cluj i-au aratat aia acum o luna la televiziunea nationala din Elvetia.
Sa nu vorbim de lucrurile astea, ca pana una alta Cluj-ul inca nu e Laussane sau Valea Loarei...

Vandame lasa ironiile fine ca nu te prind.Eu sunt realist.Ala nu a fost fault...Bine la noi la romani, in nesimtirea si in hotia noastra se poate orice.Daca poti sa furi putin pe celalalt...de ce nu?

Vandam
5th November 2010, 22:08
La WC-urile publice gasesti dute dupa fiecare om in parte si umpleti cate o sticluta sa ai pt 1 an de zile

Tu asa ai facut de stii ? :happy:happy Nu trebuia sa te destainui de ce fetish-uri ai :happy

LazioRoma
5th November 2010, 22:08
Si cine preferi atunci sa castige titlul? Comunitatea rroma din Banie, sau poate cea din Ghencea? :sleep:

nush... dupa cum arata campionatu .. poate E timpu ca Timisoara sa faca si ei un pas spre europa...

LazioRoma
5th November 2010, 22:09
Tu asa ai facut de stii ? :happy:happy Nu trebuia sa te destainui de ce fetish-uri ai :happy

bai van dam .. (Van Damme) dute de aici si vezizi de taranismele tale ca deja team bagat pra mult in seama ..

jonsnow
5th November 2010, 22:11
-e bine sa ia otelul titlul pentru ca nu il ia steaua
-pentru ca nu a luat niciodata o echipa din moldova campionatul si ar fi cazul
-pentru ca se mai pune un nume langa alea 8 care au castigat titlul din 45 incoace fara sa se planga ca le fura steaua si dinamo cum au facut timisorenii in toata istoria lor si in loc de trofee au adunat numai frustrari
-pentru ca asa poate se mai pune o nocturna in liga1
-pentru ca marius stan merita mai mult decat dorinel

relansat
5th November 2010, 22:12
P**a.Parca in Galati nu sunt tigani.Stai flexat ca pe tiganii vostrii de la Cluj i-au aratat aia acum o luna la televiziunea nationala din Elvetia.
Sa nu vorbim de lucrurile astea, ca pana una alta Cluj-ul inca nu e Laussane sau Valea Loarei...

Vandame lasa ironiile fine ca nu te prind.Eu sunt realist.Ala nu a fost fault...Bine la noi la romani, in nesimtirea si in hotia noastra se poate orice.Daca poti sa furi putin pe celalalt...de ce nu?

redbule, daca nu era fault, cre-ca sarea ciuca direct la gatul arbitrului. atitudinea sa i-a dat practic dreptate lui tudor. si reluarile, de altfel.
stati calmi, titlul vine la vaslui anul asta

LazioRoma
5th November 2010, 22:12
terminati cu aberatiile ca nu ia nici un titlu otelu ...

Vandam
5th November 2010, 22:12
bai van dam .. (Van Damme) dute de aici si vezizi de taranismele tale ca deja team bagat pra mult in seama ..

Vai ce onoare pe capul meu ca m-a bagat un vulgar in seama. Vulgar dar analfabet :happy:D Oare moderatorii nu pot lua masuri cu specimenul asta ???

LazioRoma
5th November 2010, 22:14
A luat masuri Natura cu alde voi astia din galati :))

red-bull
5th November 2010, 22:15
redbule, daca nu era fault, cre-ca sarea ciuca direct la gatul arbitrului. atitudinea sa i-a dat practic dreptate lui tudor. si reluarile, de altfel.

Astea sunt vorbe.Cum nu sare unul la bataie cum pare suspect.
Olteniii nu prea mai sar la comentarii inutile...poate ai observat asta la ultimele meciuri.Piturca nu prea e de acord cu asta din partea jucatorilor.
In plus putea sa comenteze 2 zile...cartonasul era deja aratat.iti inchipui ca revenea Bread Pit?

Vandam
5th November 2010, 22:15
A luat masuri Natura cu alde voi astia din galati :))

Si iata-te pe primul loc spre marea ta indignare de constantean stelist, farist, cheferist :cry:

relansat
5th November 2010, 22:17
Astea sunt vorbe.Cum nu sare unul la bataie cum pare suspect.
Olteniii nu prea mai sar la comentarii inutile...poate ai observat asta la ultimele meciuri.Piturca nu prea e de acord cu asta din partea jucatorilor.
In plus putea sa comenteze 2 zile...cartonasul era deja aratat.iti inchipui ca revenea Bread Pit?

mai lasati-ma frate cu piturca. a stat 2 saptamani la craiova si deja i-a educat pe jucatori. sunteti incredibili, sa mor io. daca mai face 2-3 meciuri ca asta, pleaca pana in ajun ...

LazioRoma
5th November 2010, 22:18
dute bah ciobanule de aici

red-bull
5th November 2010, 22:19
mai lasati-ma frate cu piturca. a stat 2 saptamani la craiova si deja i-a educat pe jucatori. sunteti incredibili, sa mor io. daca mai face 2-3 meciuri ca asta, pleaca pana in ajun ...

Nu i-a educat.A facut mai mult.Le-a impus.
Pe roman nu poti sa il educi.E prea prost si nesimtit.Trebuie sa il iei cu bata.

relansat
5th November 2010, 22:21
daca zici tu ...

*Coco*
5th November 2010, 22:28
Gata...
Eram convins de cand a deschis Otelul scorul ca meciul asa se v a termina:)

Vandam
5th November 2010, 22:29
dute bah ciobanule de aici

Cine e pe primul loc cine e pe primul loc OTELUL EEE, OTELUL EEE. :yeah:

LazioRoma
5th November 2010, 22:29
Lazio e pe primul Loc fraiere nu ma int osielu tau

red-bull
5th November 2010, 22:30
Tare mi-e frica ca Otelul nu termina pe primul loc.O sa sara vulturii pe ei...