PDA

View Full Version : extreme sports XXX



Pages : [1] 2 3 4

nancy_callahan
6th January 2005, 15:58
asternuturile ascund multe sporturi extreme... se incumeta cineva sa le dea la o parte???
ps: grig a zis sa nu spun ca a fost sugestia lui :drak:

si daca tot a fost el cu ideea, de ce nu s-ar apuca sa posteze...?

grig_jr
6th January 2005, 16:59
mea culpa,.. dar e pe undeva extras din context.
aly zicea ca ce cauta ea aici ca nu se pricepe la nici un sport in afara de unul singur si ala e cam XXX sa posteze. si eu am zis : "de ce? posteaza! " si asa s-a nascut acest thread.
so, va anunt ca acest sport este specialitatea lui aly si orice doriti puteti sa o intrebati. un fel de tips & tricks. si nu va lasati inselati de avatar,..... fata mi-a dat si mie niste pointers,.. de uuuuaaaaaauuuuuuu !!! :p
vorba aia,.. fiecare la ce e bun !

fia
6th January 2005, 17:06
Pai aly, te asteptam, intai de toate cum se joaca sportul asta? In cati? Cine castiga si care sunt regulile :D

josephine
6th January 2005, 17:16
ce pointers, ce pointers?!?!??!!? :p

fia
6th January 2005, 17:19
while ((*yyd++==*yys++) != '\0')
continue;

Din astia :p?

Vadim
6th January 2005, 17:24
Nu vad ce e extrem in sporturile astea. Femeile o fac pentru ca le place barbatilor. :D

Darkslowstar
6th January 2005, 17:25
Pai aly, te asteptam, intai de toate cum se joaca sportul asta? In cati? Cine castiga si care sunt regulile :D

In cat mai multi :D

Aly nu te jena, asteptam cu interes detalii :drak:

grig_jr
6th January 2005, 17:25
muhahahaaa !!:P

return; //to topic ca stricam threadu fetii :p :p

fia
6th January 2005, 17:25
Asa o fi la tine mah Vadime....
Sa stii ca se paote si altfel

josephine
6th January 2005, 17:26
Nu vad ce e extrem in sporturile astea. Femeile o fac pentru ca le place barbatilor. :D

ca ceeeeeeeeeee?!?!?!?!? cum ai ajuns tu dragule la concluzia asta? ca tare mi-s curioasa...

grig_jr
6th January 2005, 17:27
stati ca vine ieppy si atunci o sa inceapa recitalu. cred ca o fi mai mult un duet: aly & ieppy at it ,... all night long !!!! :p muhahahaaa

nancy_callahan
6th January 2005, 17:28
so, va anunt ca acest sport este specialitatea lui aly si orice doriti puteti sa o intrebati. un fel de tips & tricks. si nu va lasati inselati de avatar,..... fata mi-a dat si mie niste pointers,.. de uuuuaaaaaauuuuuuu !!! :p
vorba aia,.. fiecare la ce e bun !
ok, asta e atac la persoana... si e un fel de ataca sa nu fii atacat, nascut dintr-un dialog avut cu grig in care el zicea ca o sa nege si eu ziceam ca ma apuc de dat detalii despre el... asa ca vad ca s-a asigurat baiatul si m-a atacat.
josephina, pointerele erau pur fictive... adica asa sper, doar daca nu cumva dormeam tare adanc... :-P

tips&tricks? :))))))))))) o sa ajung un fel de jenna jameson a forumului, hell, exact renumele pe care mi-l doream. hai sa zicem doar ca ma pricep la ascultat si la dat sfaturi pe care eu stiu ca nu o sa le aplic ever!!!

inca astept cearsafuri date la o parte. sau al meu ar trebui sa fie primul????

Mihai
6th January 2005, 17:28
MI-e mila de preietena lui Vadim in cazul asta! Ori se da mare pe aici, ori nu are ce sa-i ceara!

josephine
6th January 2005, 17:30
ashtept, sau zic eu?!?!? al tau trebuie sa fie primul dat la o parte, aly! :p

nancy_callahan
6th January 2005, 17:31
vadime, sweets, nu te asteapta vremuri prea usoare... cand femeile o vor face doar pentru ca le place barbatilor, tu vei sfarsi prin a-ti uri conditia privata de bucuria descoperirii unui nud senzual, care evident ca ti se descopera doar pentru ca asa are kef.... :ciocan:
josephina, request granted: al meu cearsaf a fost dat la o parte, si iata-ma pe mine in toata splendoarea mea, nedandu-ma in laturi de la (mai) nimic, gata sa ma arunc cu capul inainte la orice ar putea sa ma propulseze pe culmi extatice.
cum se face? nu neaparat in cat mai multi... recunosc ca e educativa experienta, dar nu geniala...
se face incet, se face tare, se face cu tzipete, cu murmure, se face arta... asta a fost deep...

grig_jr
6th January 2005, 17:31
@aly: incepe sa imi para rau ca sti asa multe :p dar nu uita, nu toate rufele se spala in "public"

fia
6th January 2005, 17:31
Pai cred ca va puteti descurca si amadoua odata ;;)
Noi asteptam :D

Mihai
6th January 2005, 17:32
tips&tricks? :))))))))))) o sa ajung un fel de jenna jameson a forumului, hell, exact renumele pe care mi-l doream. hai sa zicem doar ca ma pricep la ascultat si la dat sfaturi pe care eu stiu ca nu o sa le aplic ever!!!


Un fel de Jenna? Sa ne asteptam poze si filme???

Pai degeaba mai dai sfaturi daca tu nu le aplici! Ne intoarcem la zicala: "Sa faci ce zice popa si nu ce face el"

rasheedkpenny
6th January 2005, 17:32
All night long... uite despre ce o sa se discute! :)
Vadime, mai e si reversul medaliei... dar la o varsta mai inaintata...barbatii o fac ca sa mai primeasca macar o masa calda pe zi! :)

Vadim
6th January 2005, 17:33
Mihaie, prietena este foarte multumita ;), asta nu are nici o legatura cu ce am scris mai sus. :D

fia
6th January 2005, 17:34
@Vadim: Si la Fm cand o aduci? Ca stiu ca are cont pe OLs

josephine
6th January 2005, 17:34
@vadim: ar exista mult mai multe dureri de cap, believe me!

Mihai
6th January 2005, 17:34
@ Vadim ma bucur pentru ea! Dar cred ca cel mai mult ma bucur pentru TINE!:ok: Mie personal imi place sa ma gandesc la fata intai! Cred ca am de castigat... Voi ce ziceti???

fia
6th January 2005, 17:36
@Mihai: Ai vrut sa zici fatza, nu? Pe cine minti mah aici? Vrei sa faci impresie :p

josephine
6th January 2005, 17:37
Mihaie, prietena este foarte multumita ;), asta nu are nici o legatura cu ce am scris mai sus. :D

si atunci ce are legatura cu ce ai scris mai sus?

grig_jr
6th January 2005, 17:38
deviati si se sperie saraca aly de voi
aly: vezi ca astia au mult history si isi scot ochii cu fiecare ocazie. nu te lasa intimidata. in schimb, cum a mai zis cineva, daca nu incepi tu cu ceva senzational, nu te astepta sa mai sara nimeni :p
hai, tzine-ti threadu pe linia de plutire :p

Vadim
6th January 2005, 17:38
@vadim: ar exista mult mai multe dureri de cap, believe me!
Dureri de cap la greu, dupa. Este o chestie fiziologica la femei, daca le place. :)

Darkslowstar
6th January 2005, 17:40
Cred ca sunteti deja OT cu totii.
Deci Aly, Grig sariti cu ceva sau nu? Sau numai gura e de voi :D?

josephine
6th January 2005, 17:40
huh?!?!

Mihai
6th January 2005, 17:41
@Vadim durerea de cap mai e si daca nu le place deloc si nu au chef! Fetelor stiti ce zic!

grig_jr
6th January 2005, 17:42
aly pana da un refresh pe pentiumul ei 0.5 voi scrieti un roman,.. aveti rabdare. MERITA :p

nancy_callahan
6th January 2005, 17:50
@grig: stai incet... nu pot sa iti spun de ce am luat pauza...
@josephine: e o kestie pur fictiva, jur!!!! desi daca stau sa ma gandesc bine.... neeeah, nu toate rufele murdare se spala in public... cred ca stii pe cine sa intrebi despre rufe?

durerea de cap e inexistenta!!!! o eventuala stare de high e chiar binevenita, dar dureri de cap, no way!!!

grig, crezi ca ar fi momentul sa imi dau drumul la gura COMPLET?????????

Maximus
6th January 2005, 18:02
chiar te rugam aly :evil:

nancy_callahan
6th January 2005, 18:15
maximus, era o figura de stil.... :P si pozele si filmele sunt deocamdata excluse... :D dar daca sunteti cuminti, cine stie?
zicea cineva de regulile jocului. e foarte simplu. se iau 2 persoane (de preferat de sex opus), se adauga un pic de body chemistry intre ei, se presara o lingurita de vorbe de alea dulci si ieftine pana la urma, multe atingeri din varf de degete, buze sau alte extremitati, se renunta la textile, si de acolo incepe un joc al dominatiei, in care fiecare abia asteapta sa fie cel dominat si sa domine la randul lui.
se da de toti peretii daca e nevoie, se cauta un birou, se pune spumant in cada, se toarna vin rosu (pinot noir de murfatlar recolta 2000 extrem de recomandat), merge si un pic de muzica cat sa se miste mai languros trupurile si se munceste pana la climax. over and over again...
astept contraziceri

Vadim
6th January 2005, 18:21
durerea de cap e inexistenta!!!! o eventuala stare de high e chiar binevenita, dar dureri de cap, no way!!!
Imi pare rau daca nu ai experimentat :), insa durerea de cap survine dupa actul sexual, daca au existat orgasme puternice (e vorba de femei). Barbatii nu au apasari. Este o reactie fiziologica demonstrata medical.

fia
6th January 2005, 18:21
Copii eu v-am salutat! Ne vedem maine :)

P.S. Din cauza lui aly plec :p, daca scrie asa frumos :p. Sper sa mai gasesc vin :D

Darkslowstar
6th January 2005, 18:29
Aly, de ce numai 2? Mai multi nu este voie? Eu zic ca este chiar recomandat :drak:
Vinul se administreaza inainte, in timpul si dupa :D. Rosu e excelent.

Vadim
6th January 2005, 18:32
zicea cineva de regulile jocului. e foarte simplu. se iau 2 persoane (de preferat de sex opus), se adauga un pic de body chemistry intre ei, se presara o lingurita de vorbe de alea dulci si ieftine pana la urma, multe atingeri din varf de degete, buze sau alte extremitati, se renunta la textile, si de acolo incepe un joc al dominatiei, in care fiecare abia asteapta sa fie cel dominat si sa domine la randul lui.
se da de toti peretii daca e nevoie, se cauta un birou, se pune spumant in cada, se toarna vin rosu (pinot noir de murfatlar recolta 2000 extrem de recomandat), merge si un pic de muzica cat sa se miste mai languros trupurile si se munceste pana la climax. over and over again...
astept contraziceri
Aici sint de acord. Adauga durerea de cap pe final si e ok. :D Mai adauga inca doua persoane si e si mai ok. :D

nancy_callahan
6th January 2005, 18:34
vadim, crede-ma ca am trecut prin multiple orgasme multiple si tot ce am simtit dupa a fost o puternica stare de ameteala, asemanatoare celei de high. nu stiu de ce pe undeva am convingerea ca cei care au demostrat au fost barbati frustrati de faptul ca au facut o femeie sa se simta bine... :P si ce s-au gandit ei? hai sa bagam din top o durere de cap.. :)
orgasmul e proiectat ca sa te relaxeze, nu ca sa te doara capul pe urma...

@dark: ordinea era aleatorie... si in 2 e mai ok pt ca poti sa te concentrezi mai bine pe ceea ce faci.

Vadim
6th January 2005, 18:37
Lol, nu e durere de raceala de gripa... Este explicata prin stimularea foarte puternica a unelor zone ale creierului.

Darkslowstar
6th January 2005, 18:38
Daca zici tu Aly ramanem la 2 :).
Alta treaba interesanta este sa iesi in outdoor. E drept ca indoor ingaduie o finete mult mai mare, dar afara ofera alte satisfactii de alta natura :drak:

nancy_callahan
6th January 2005, 18:44
argh, de ce ii zici durere? o sensibila la dureri ca mine face crizane cand aude asa ceva. zi si tu ca e o stare de beatitudine si nu se supara nimeni. in fond, nenea orgasmul are treaba multa cu snc-ul..., asa ca un pic de repercursiuni acceptam de dragul multiplelor. ai reusit vreodata asa ceva? sa o simti ca se face tot mai mica sub tine, se zbate sa scape, desi ar putea sta asa o vesnicie, tipa de incordata ce e...
daca ai facut asa ceva unei femei, ce senzatie ai avut dupa?

nancy_callahan
6th January 2005, 18:47
hm, dark, tre sa recunosc ca outdoors nu e kiar pe gustul meu, desi nu neg escapade de egnul. daca e si un pic de apa injur si mai sunt si unii prin apa, poate deveni chiar educativ.

Darkslowstar
6th January 2005, 18:50
Pt ceilalti, nu? :drak:

Ca regula nu. Neregulat merge :D. Ca exceptie e chiar super.

Si ca sa va dau un hint daca o mai combinati cu un sport extrem, sa zicem cocotz-ul? Hamul ofera o mie de posibilitati si locuri posibile :).

Vadim
6th January 2005, 18:52
Dupa plec repede. :D Sincer nu prea m-am gindit... Senzatia este per total buna si tine cam o zi. Tu esti de la 898989? :D

nancy_callahan
6th January 2005, 18:54
muahahaha si pt ceilalti... dar mai educativ e pt cei doi, trust me... cu atat mai mult in cazl in care prietenii cu care ai iesit la plaja inoata ca dementii pe sub apa...

bog_tom
6th January 2005, 18:58
aly, ai mila de ei si lasa-i sa plece acasa :D

nancy_callahan
6th January 2005, 19:01
asta vreau si eu.. de fapt, am invitatie la pizza....
asa ca bye bye, see u tomorrow. si pe maine vreau cearsafuri date la o parte, da?
muah

bog_tom
6th January 2005, 19:04
mai usor cu pizza aia ca poate-i iute si maine iar ii "paralizezi" pe oamenii astia :drak:

nancy_callahan
6th January 2005, 19:10
nu se pune pizza iute, ca mai are ea si activitate in seara asta :P
si daca zici ca ii rup, nu pe mine tre sa ma iei de ureki.. pe grig
postul dublat e vina colegului meu prieten bun cu enter-ul.
dar un la multi ani de sfantul ion nu primesc de nici unde???????? snif... :((

bog_tom
6th January 2005, 19:19
normal... el e intotdeauna capu' rautatilor :D

nancy_callahan
6th January 2005, 19:28
a, deci stii si tu? sa vezi ce de sunete scoate in momente critice (unde critice=sexoase)

bog_tom
6th January 2005, 19:32
sa vedem ce are si el de completat ... :evil:

nancy_callahan
6th January 2005, 19:35
eu tot astept, ca are si el picanterii...

grig_jr
6th January 2005, 19:37
pfiu,.. nu poate omu sa mearga la cumparaturi,..... si bagati aici la pagini de nu mai am timp nici sa cetesc,.. mai ales ca ati si sarit pe mine (voi si altii) pe yahoo :P

oricum, misto thread,.. nu a mai fost unu asa din 23 dec,.. ala cu plicitiseala,..

so,.. zi-le aly,.. :P we luv u !!! :p

nancy_callahan
6th January 2005, 19:41
me duk acasa... grig te pusicutz dulcicutz, josephina esti cea mai betoana, stiai?
si ma duc lapizza, si ma duc apoi la antremanent, ca doar hell, e onlinesport, nu?
:*********
grig, cum viata mea faci de te fofilezi in halul asta?????????????

bog_tom
6th January 2005, 19:53
si ma duc lapizza, si ma duc apoi la antremanent, ca doar hell, e onlinesport, nu?
minte sanatoasa in corp sanatos :yeah:


grig, cum viata mea faci de te fofilezi in halul asta?????????????
de unde si pana unde ? despre grig e vorba aici (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=185369&postcount=815) :D

nancy_callahan
6th January 2005, 19:57
jur ca nici tie nu iti trebuie multe... esti plecat rau cu sorcova... :)))
se fofileaza naspa de el la greu cand e vorba de viata lui sexuala... man, do NOT make us believe there is no sex around you....
noapte buna, iubitilor!!!
pt prima zi, ma declar drogata de forum...

grig_jr
6th January 2005, 20:00
there is no sex around me,. na :p ,. well, oricum nu o sa vada pana maine :P,.. cine stie,. poate se mai schimba ceva :p!

desdemona
6th January 2005, 20:06
Si ca sa va dau un hint daca o mai combinati cu un sport extrem, sa zicem cocotz-ul? Hamul ofera o mie de posibilitati si locuri posibile :).
Dark, chiar asa. Mi-am adus aminte ca am vazut un film pe HBO - nu l-am vazut de la inceput si nu mai stiu cum se chema - cu un tip alpinist care se insurase cu una (n-are rost sa iti povestesc filmul, numai faza asta): imediat dupa nunta o duce intr-un mars lung si obositor pana la o cabana. Au ajuns noaptea tarziu si, nah, fac dragoste - ea goala, legata foarte ingenios in jurul gatului cu un fel de latz, legata de maini si de picioare, astfel incat el sa-i poate controla pozitia corpului si respiratia, in timpul actului sexual. Ciudat poate, dar chiar interesant.
P.S. Nu incercati acasa, nesupravegheati! :D

grig_jr
6th January 2005, 20:16
aia cu filmele e in alta parte. aici ne intereseaza ce faci tu, ce shtii sa faci tu, ce ai facut sau ce ai vrea sa faci.

Mihai
6th January 2005, 20:20
@Desdemona
Frumoasa idee! Eu am incercat doar cu un latz (ca tot e la moda expresia, dar defapt era cureaua de la pantaloni) in jurul gatului ei, ca sa nu intelegeti voi altceva:D! Cum a fost.... va las si pe voi sa incercati, daca nu ati facut-o deja... Oricum a trebuit sa fiu atent sa nu o sugrum din greseala! Stati linistiti nu s-a intamplat nimic... oricum totul a fost superb!

uti2102
6th January 2005, 20:28
Desdemonico, vad ca ne dai idei, acum la inceput de an :D

desdemona
6th January 2005, 21:53
aia cu filmele e in alta parte. aici ne intereseaza ce faci tu, ce shtii sa faci tu, ce ai facut sau ce ai vrea sa faci.
Iar incepi? Bineinteles ca nu ma cunosti daca iti inchipui ca am nevoie de un astfel de prilej sa se iveasca la tzanc sa ma apuc sa-mi spun "pe net" fanteziile sexuale si sa ma laud cu o eventuala experienta in domeniu. Mi se pare vulgar sa faci asta, desi nu-s nicidecum o mironosita, cum bineinteles ca o sa crezi (nimic nou n-ar fi in comportamentul tau fata de mine). Vulgar in general, dar pt o fata cu atat mai mult. Un tip poate vorbi, nu mai socheaza pe nimeni nici cuvintele obscene din partea unui tip (chiar daca nu-i frumos), iar a-ti exprima, ca tip, dorinte sau fantezii sexuale in public este pt unii la ordinea zilei. Si nu traim in manastire sa fie un pacat sa vb despre asta - deci e ok, do it :)
Iar cat priveste o tipa care vrea sa-si faca reclama ... sa-si faca sau sa inceapa prin astfel de discutii sa-si faca amici. Eu nu sunt genul si nu-mi pare rau ca nu ne potrivim :D
Nu cred ca era cazul sa incerci sa imi indrumi pasii - unde si ce sa scriu .. si nici nu cred ca e frumos sa vb in numele tuturor :) Poate pe unii chiar nu ii intereseaza ce stiu sa fac, ce am facut si ce as vrea sa fac :D
Chestia cu secventa aia din film era chiar o chestie draguta si nu am nevoie de subtilitati rautacioase si gratuite. Era potrivita si cu tema discutata aici, asa ca.. nu cred ca e important ca era dintr-un film. Si daca am dat-o ca exemplu inseamna ca mi-a placut si .. intelegi ce vrei.

Adrian
6th January 2005, 22:23
Ce e distractiv e ca fetele care sunt asa grabite sa "dea cearsafurile la o parte pe net" fie sunt barbati fie sunt virgine care vor sa para super-femei. Chiar nu vreau sa zic ca e cazul de fata...e doar un gand.

Vadim
6th January 2005, 22:37
Poate e virgina. :)

ps: din experienta mea (despre care nu stiu daca e mare sau mica) am observat ca femeile cele mai pasionale sint cele timide in aparenta.

Mihai
6th January 2005, 23:38
Il sustin pe Vadim in afirmatia asta! Cunosc cel putin patru cazuri de genul acesta! Dintre care 2 mi-au fost prietene :D Lucky me...

Vadim
6th January 2005, 23:54
Adrian, cred ca mai sus vrei sa spui ca Grig e superfemeie sau virgina. :D Desi pe IP nu pica.

Adrian
7th January 2005, 00:14
Ce de lucruri poti afla de la un IP!!

bog_tom
7th January 2005, 00:38
deci IP-ul era masculin, feminin sau neutru ? ca nu m-am prins :D

grig_jr
7th January 2005, 00:50
vai, vai, cum vine noaptea cum o luati razna :p
oricum, imi place cat de personal le ia desde pe toate :p
poate e mai bine asa,.. ca se implica,.. poate nu.... oricum, noua ne place :p

Vadim
7th January 2005, 00:55
A fost buna pizza, Grig? :)

desdemona
7th January 2005, 01:02
@grig, in general ma implic in tot ce-mi place :) Nu facem toti la fel?

grig_jr
7th January 2005, 09:08
@vadim: nu eu mergeam la pizza,.. ci aly. vezi daca ei i-a placut
@desde: sa intelegem ca iti place sexul? sau doar cel din filme? sau doar cel facut de altii? tu doar te uiti? :p

Cainele
7th January 2005, 09:56
Hai sa vad dau eu o idee ca sa nu va mai certati...
Se ia una bucata femeie...se magaie, pupa...s.a lucruri placute...se da apoi covorul la o parte (acum e indicat sa aveti parchet sau gresie..oricum ceva ce aluneca)...se merge in bucatarie pentru a lua 4 farfurioare ( de tabla de aluminiu..de pe vremea lu' bunica sunt cele mai indicate , daca nu de plastic)...apoi se ia gagica...se pune pe farfurioare (ca pe roti)...si..."se plimba" prin camera...e super v-o garantez...
PS: a-ti incercat sa sugeti degetele de la picioare partenerei/partenerului...va garantez ca ...e magnific...

grig_jr
7th January 2005, 10:22
uau ! cred ca e prea devreme sa citesc ce am citit un pic mai sus ! :P

Zebrone
7th January 2005, 10:55
grig: ce zici de degetele mele ? :D

grig_jr
7th January 2005, 10:58
uuuu, you sexi mf !!! :p come here, you big boy !!!! :P let me suck on them toes ! :p

mai in gluma, mai in serios, vii diseara?

Cainele
7th January 2005, 10:59
alpi: esti curios? :evil: sa stii ca intr-adevar merita... :p

Zebrone
7th January 2005, 11:01
de ce, te oferi tu? :D
grig: la intrebarea ta raspunsul este: mira-m-as!

josephine
7th January 2005, 11:02
se pare ca se lasa cu o orgie la masculin pe aici... :p

Zebrone
7th January 2005, 11:03
te bagi jose? :D

josephine
7th January 2005, 11:04
ar mai fi "la masculin"? :p

Zebrone
7th January 2005, 11:06
da! :D:D

josephine
7th January 2005, 11:10
asta a fost rautacioasa.

bog_tom
7th January 2005, 11:23
"mai nesimtzitzilor" ... lasati-o pe BrA in pace :D

Cainele
7th January 2005, 11:23
alpi nu speria fata...te rog...uite daca esti "cuminte" iti mai impartasesc ceva din vasta mea experienta...daca nu....poate gasim pe cineva sa te "pedepseasca"...ce alegi?

Zebrone
7th January 2005, 11:27
povesteste-mi din vasta ta experienta, please, oh , please :yeah:
jose: mi scusi,glumeam:D

Cainele
7th January 2005, 11:31
@alpi:
pai cu ce sa incep ?!! :)
Acum ca o paranteza sa inteleg ca esti "cuminte"? :D , nu vrei sa fii pedepsit? :P

fia
7th January 2005, 11:31
Cred ca e a 2-a oara cand citez un "clasic": Hale for the sex God!, de data asta Cainele :p

Darkslowstar
7th January 2005, 11:58
Caine, imi imaginez ca voi dinamovistii ar trebui sa fiti in tema cu linsul extremitatilor :drak: . Si potaia mea imi linge picioarele de fiecare data cand ajung pe la ai mei :D.
Probabil ca te simti dinamovisti cand prestezi :D.


PS acum ma duc sa-mi iau armura sa fiu pregatit de reactia lui Ieppy si a Cainelui :)

Cainele
7th January 2005, 12:03
Probabil ca te simti dinamovisti cand prestezi :D.


PS acum ma duc sa-mi iau armura sa fiu pregatit de reactia lui Ieppy si a Cainelui :)

Hehe...ma simt mai multi?! :D
Nu tre' sa-ti iei armura...cum sa mai "simti reactia" daca o ai?
PS: Pentru tine recomand in cazul in care ai si tu...darkslowstargirl , something like that,... jocul cu pene ...la / in extremitati...ce zici? o sa incerci?

bog_tom
7th January 2005, 12:03
PS acum ma duc sa-mi iau armura sa fiu pregatit de reactia lui Ieppy si a Cainelui :)
bine gandit :D

josephine
7th January 2005, 12:22
@alpi: nu face nimik. ai norok ca te cunosc... :*

josephine
7th January 2005, 12:23
cu cuburi de gheata ai incercat?!?! nu neaparat la extremitati... :p

Darkslowstar
7th January 2005, 12:26
Hehe...ma simt mai multi?! :D
Nu tre' sa-ti iei armura...cum sa mai "simti reactia" daca o ai?
PS: Pentru tine recomand in cazul in care ai si tu...darkslowstargirl , something like that,... jocul cu pene ...la / in extremitati...ce zici? o sa incerci?

Numai daca ma inveti tu :D.
Ce zici Vadime, faci un subforum XXX? Avem si pe cine sa punem guru :drak:

Serios vorbind te rugam cu toti sa ne detaliezi spusele tale, intotdeauna mai e loc sa mai inveti cate ceva :).

Darkslowstar
7th January 2005, 12:28
cu cuburi de gheata ai incercat?!?! nu neaparat la extremitati... :p

Cuburile de gheata va sunt mai necesare voua :drak:

Cainele
7th January 2005, 12:34
@josephine:
Da , eu unul am incercat de cateva ori, dar depinde si de partener (-a , in cazul meu :D)...sunt oameni "conservatori" ...care pana mor duc "mostenire" din tata-n fiu "pozitia misionarului"...eventual pigmentata cu cate-o "capra" de anu' nou sau de Paste. :D :D

Mihai
7th January 2005, 12:34
Mult mai necesare voua! Eu dupa ce am incercat! Nu am mai avut parte ... vreo 2 ore pana i-au trecut frigurile si dracii! (recunosc erau vreo 3 cuburi)

josephine
7th January 2005, 12:35
Cuburile de gheata va sunt mai necesare voua :drak:

hmmm. ma refeream la senzatii... aceleasi din discutia cu penele. spune-mi ca tu nu simti nimic! :p

Cainele
7th January 2005, 12:36
Ce zici Vadime, faci un subforum XXX?

Serios vorbind te rugam cu toti sa ne detaliezi spusele tale, intotdeauna mai e loc sa mai inveti cate ceva :).

1. Subscriu si eu acestei idei.

2. :D :D daaaaa, aveti ce invata...:D
Acum serios....fiecare are ce invata de la fiecare...de fapt "omu' cat traieste invata..."
:D

josephine
7th January 2005, 12:37
@mihaif27: imi pare rau... avea dreptate cainele, depinde de partener. si de cat e de receptiv la asta. :p as mai adauga ca poate nu trebuia sa arunci pe ea un kil de gheata si sa o lasi sa se topeasca. un cub ar fi fost suficient, utilizat cum trebuie.

Cainele
7th January 2005, 12:39
ideea de denumire subforum XXX :" Fantezii: de la romani pentru romani" , :D

Darkslowstar
7th January 2005, 12:44
hmmm. ma refeream la senzatii... aceleasi din discutia cu penele. spune-mi ca tu nu simti nimic! :p

Normal ca simt, numai ca la noi este foaaarte important dozajul. Pt. ca daca pui prea multa gheata ajungi la mana Degeticai :D.

Un cub bine folosit face minuni ;)

bog_tom
7th January 2005, 12:45
nu mai bine va ducetzi la/pe patinoar ? asa faceti si economie de gheatza ... :D

Mihai
7th January 2005, 12:46
@josephine: Nu-ti fa griji ca nu m-am aruncat pe ea cu un kil de gheata! Erau 3 cubulete miiici! Problema a fost cum le-am folosit... au fost intr-un mod neconventional pe care le-am auzit tot de la o fata careia i-a placut muult de tot(asa mi-a zis mie) Daca prietenei mele nu i-a placut.... nu aveam cum se prevad! (recunosc am exagerat cu 3) Oricum la inceput am fost amandoi de acord :D

Cainele
7th January 2005, 12:49
Oricum la inceput am fost amandoi de acord :D


:evil: ...apoi s-a transformat in om de zapada....si era rece cu mine.


PS: bine k i-a trecut dupa 2 ore...ai avut ceva noroc :ok:

josephine
7th January 2005, 12:51
bog_toame, de ce nu ne dezvalui tu cateva din fanteziile tale, ca tot bagi strambe aici si te dai rotund??? te rugam. poti sa-ti foloseshti si clasicul sarcasm. :p

@dark: asta ziceam si eu mai inainte :p

Mihai
7th January 2005, 12:52
Da am avut noroc! Si multa rabdare sa ascult toate reprosurile si comentariile pe care mi le-am luat! Cred ca a fost si vreo palma doua! (dar alea sunt bune cateodata)

Darkslowstar
7th January 2005, 12:53
Auoleu, a venit Ieppy. Bog-toame, mi-am pus casca pe cap (din fericire era prin birou) m-am bagat sub masa si astept buzduganul inevitabil. Cadeeee!

josephine
7th January 2005, 12:55
ieppy se lauda ca va avea si el un cuvant de spus pe aici. dar cel mai sigur maine, cand se va reculege... ca e prea mult xxx aici pentru el... :p

@mihai: nu crede tot ce auzi! urmeaza si tu sfaturi confirmate... sau exemplificate.

Darkslowstar
7th January 2005, 12:58
@dark: asta ziceam si eu mai inainte :p

Nu vazusem ca scriam cam in acelasi timp :). Ma bucur ca suntem de aceasi parere ;)

Mihai
7th January 2005, 13:01
Crede-ma era confirmat de o fata foarte de incredere! Daca nu are aceleasi gusturi si placeri cu prietena mea asta e... Daca nu incercam dupa aia ma gandeam numai la asta si ma stresa o luna! Asa mi-am facut damblaua si gata! ACUM in inteles gheta NOT SO GOOD cu persoana respectiva...

bog_tom
7th January 2005, 13:01
bog_toame, de ce nu ne dezvalui tu cateva din fanteziile tale, ca tot bagi strambe aici si te dai rotund??? te rugam. poti sa-ti foloseshti si clasicul sarcasm. :p
lasa ca in 3 minute vine Ady si va pune pe jar pe toti :evil:

Auoleu, a venit Ieppy. Bog-toame, mi-am pus casca pe cap (din fericire era prin birou) m-am bagat sub masa si astept buzduganul inevitabil. Cadeeee!
analizeaza terenu' de lupta ca sa vada ce strategie sa foloseasca la atac .... si cred ca vrea sa vada prima mutare a lui Ady ... :drak:

josephine
7th January 2005, 13:02
bogule, pentru a mia oara, e aly, de la alina, ai priceput?!?!?

Cainele
7th January 2005, 13:03
@ Mihai : incearca :---> http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=5718&page=5&pp=15
Sigur merge bineee
PS: Nu cred ca exista 2 femei pe care sa le "multumesti" in acelasi mod...

bog_tom
7th January 2005, 13:05
bogule, pentru a mia oara, e aly, de la alina, ai priceput?!?!?
ma rog... ai ceva impotriva daca imi place sa ii zic Ady ? prietenii stiu de ce :rolleyes:

grig_jr
7th January 2005, 13:06
probabil alti prieteni de ai tai ! ca noi nu! :p

bog_tom
7th January 2005, 13:10
pai sa va luati notitze... de la Aly (e bine BrA ?) :D

josephine
7th January 2005, 13:14
@bog: foarte bine... macar atat sa inveti de pe threadu asta, daca altceva nu se prinde de tine... chiar nu vrei sa ne povesteshti nika, nishte lectii de viata macar?!?!?!

grig_jr
7th January 2005, 13:14
cred ca noua ne-ar sta mai bine pe un canal de mirc decat pe un forum.
si sa nu indrazniti sa o puneti de o conferinta pe YM cat is la job CA VA OMOOOOOOR!

josephine
7th January 2005, 13:20
am un coco, o aly, un bog, ieppy a plecat... crezi ca ma descurc?!?!?! :p

grig_jr
7th January 2005, 13:21
i'm quiting my job !
aly inca nu a citit pana aici?, saraca, de nu a postat inca :P

josephine
7th January 2005, 13:23
nu, e pe drum spre pagina 9... cica e bataie de joc ca tre sa citeasca atata... by the way, unii din voi sa-si ia cashketa, ca tuna si fulgera... :p

grig_jr
7th January 2005, 13:24
buhahahahahaaaaaaaa !!!!!!!!

bog_tom
7th January 2005, 13:24
de aia s-au strans toti ciorchine aici in subforum :D

bog_tom, aly0404, Cainele, Catalanul, cipi13, Darkslowstar, Dorin, fia, gicu, grig_jr, josephine, rasheedkpenny

Cainele
7th January 2005, 13:28
Mah, am o idee ...hai la o conferinta pe YMess...eu sunt marco_man07...e ok?

PS: ce e drept e drept ...m-am inspirat de la Grig :ok:

nancy_callahan
7th January 2005, 13:32
neata all! cam tarziu dar mai bine decat niciodata...
am fost foarte placut surprinsa ca are deja 9 pagini threadu meu... neasteptat. de asemenea sunt un pic dezamagita pentru ca observa ca am fost perceputa exact asa cum nu imi doream... pentru eventuale nelamuriri, iata o erata:
1. nu sunt genul de om care sa caute noi prieteni online. prietenii se gasesc, nu se cauta...
2. cearsaful daca e dat la o parte nu trebuie sa descopere neaparat persoana care l-a cerut dat la o parte. cred ca nimeni nu e atat de naiv incat sa se apuce sa povesteasca online cum isi desfasoara actele sexuale. eu cel putin nu aveam nici o intentie...
3. threadul a fost un experiment nascut dintr-o reactie a mea: "ce caut eu pe un forum de sport, cand singurul sport la care ma pricep e cu xxx?".
4. NU sunt o virgina disperata dupa o bucata de carne... cei care ma cunosc stiu treaba asta... viata mea sexuala ar fi interesanta probabil daca m-as apuca sa o etalez, ceea ce nu am de gand sa fac.
5. poate trebuia sa poarte nr 1 treaba asta: ORICE SE SCRIE AICI ARE CARACTER GENERAL!!! asa ca hai sa nu rezumam totul la conditia mea si la cat de dezinhibata (sau nu) sunt eu, ok?
...ma retrag...
@grig: thanx a lot!!!!!
@josephine: u should be santa little helper :*
@bog_tom: e aly de la alina si ioana :P:P

josephine
7th January 2005, 13:37
hmmm, si ma rog frumos... unde te retragi matalutza?!?!?! treci incoa si presteaza!

merg penele, gheata? huh? :p

@cainele: vrei sa-si dea grig demisia?!?!?

grig_jr
7th January 2005, 13:40
deci eu imi bag ceva daca voi toti ca mutatzi pe YM cat eu nu pot sa intru !! :P

Zebrone
7th January 2005, 13:41
aly rulez bah obsedatilor! :D

fia
7th January 2005, 13:41
2. cearsaful daca e dat la o parte nu trebuie sa descopere neaparat persoana care l-a cerut dat la o parte. cred ca nimeni nu e atat de naiv incat sa se apuce sa povesteasca online cum isi desfasoara actele sexuale. eu cel putin nu aveam nici o intentie...
De ce am eu impresia ca unii nu au priceput asta :D?
I-ai indus in eroare...
Ai zis ceva de Ioana? Adica pot sa-ti zic LA MULTI ANI?!

Cainele
7th January 2005, 13:41
@josephine: nuuuu , Doamne fereste....
apropo , si-a inregistrat careva dintre voi , macar odata vreo partida de sex? ce parere aveti, va simtiti altfel cand sunteti filmati , sau nu?...

Darkslowstar
7th January 2005, 13:43
Aly la multi ani :D!

Asteptam si noi mai mult decat justificari si delimitari :drak: .

Mihai
7th January 2005, 13:46
"ce caut eu pe un forum de sport, cand singurul sport la care ma pricep e cu xxx?" asta ce e??? Un iz de reclama sau sa te dai si tu mare un pic???

realmadrid.com
7th January 2005, 13:54
imediat dupa nunta o duce intr-un mars lung si obositor pana la o cabana. Au ajuns noaptea tarziu si, nah, fac dragoste - ea goala, legata foarte ingenios in jurul gatului cu un fel de latz, legata de maini si de picioare, astfel incat el sa-i poate controla pozitia corpului si respiratia, in timpul actului sexual. Ciudat poate, dar chiar interesant.
P.S. Nu incercati acasa, nesupravegheati! :D

:happy:
Am vazut si eu filmul, respectiv faza:D...ciudat, dar merita incercat :p , my opinion

nancy_callahan
7th January 2005, 13:54
@mihai f72: m-ai prins, ce sa mai zic... vb si tu cu grig, el stie mai multe despre discutie, ca doar a participat...
mersi frumos ptr urari, ncie surprise, btw...
@jose: merg penele, merge si gheta, mah, dar nu prea multa, ca o sa ajungem sloiuri, si mai merge ceva: orhideele. suna tare patetic, dar au alea un efect...

grig_jr
7th January 2005, 13:55
"ce caut eu pe un forum de sport, cand singurul sport la care ma pricep e cu xxx?" asta ce e??? Un iz de reclama sau sa te dai si tu mare un pic???

puishor,... daca nu sti ,... taci. tu nu ai vazut ca toti care au cat de cat habar au tacut si au acceptat? asta trebuia sa iti dea de gandit !
ali: :ok:

Zebrone
7th January 2005, 13:57
vai aly suntem neste porci cu p mare, mai ales grig :D ; La Multi Ani! :ok:

nancy_callahan
7th January 2005, 14:00
alpi i love you more and more. grig, thanks a lot!!!!!
unde fras ai disparut??????????????????????????

Cainele
7th January 2005, 14:02
Aly ..."La Multi Ani!" si din partea mea...si totodata tin sa te felicit pentru ideea acestui thread ( si pe grig too)

grig_jr
7th January 2005, 14:02
lurkinn' !! :p

o invata cineva pe fata asta sa se uite cine e online ? :p

fia
7th January 2005, 14:05
aly, apasa AICI (http://www.onlinesport.ro/forum/online.php?)

nancy_callahan
7th January 2005, 14:06
poate ca totusi nu a fost cea mai buna idee. dar daca m-am apucat,o sa joc pana la capat, fii sigur... nu ma dau eu batuta asa de usor. il astept pe cocomic cu un post. e imperativ, cocomic!!!!
ah!!! imi scapase ceva, nu pot nici acu sa realizez cum...
nu m-am filmat, desi ma tenteaza ideea la greu.. cred ca sunt un pic prea pudica pt asta... inca....
dar de legat m-am legat, dezlegat, legat iar si dezlegat iar. si eu si el.
intrebare de o suta de puncte: cu cine ati avut cea mai tare experienta sexuala? prietenul, un amant permanent, un amant de ocazie, un amic...?

Mihai
7th January 2005, 14:07
@grig_jr: iarta-ma MAMA CLOSCA! Era o fraza care nu avea ce sa caute in post! Daca te uiti tu bine prin posturile de pe acest thred nu sunt eu ala care stau inca sub asternuturi doar asa ca sa mi se zareasca doar ochii ca sa prin si eu ceva din intelepciunea altora! (altii au problema asta) Nu m-am luat de experienta ei, poate stie fata nu am de unde sa stiu eu... m-am luat doar de acea fraza...

@aly: Nu ma luam de experienta ta sau de skill-urile tale! Daca tot de iei de ei ca sunt asa cum sunt macar nu ii mai incita si tu cu fraze de genul "singurul sport la care ma pricep..... bla bla bla" A si inca ceva: ai nevoie de avocat? de ce sa vb cu grig? Sau tre sa-mi caut si eu fostele si actualele prietene ca sa spuna aici in gura mare cat de priceput (sau nepriceput) sunt la XXX?

grig_jr
7th January 2005, 14:09
intrebare de o suta de puncte: cu cine ati avut cea mai tare experienta sexuala? prietenul, un amant permanent, un amant de ocazie, un amic...?

nu mai tzin minte ! bwuhahahaaaaaa :headbang: poate de la :bere: :bere:


dar ar fi cool sa facem un poll ! :p

@mihai: esti pe langa discutie. sorry. nu sunt fost prieten de a lu' aly. doar povestim mult ! sau mai bine spus povesteam pe vremuri mult. atat. suntem prieteni si ne intelegem foarte bine. nu le mai lua atat de personal. nu vezi ca peste juma din ce se discuta e la misto? si ca glumim o gramada? :P chill !

Mihai
7th January 2005, 14:13
Va spun eu: cu tovarasa unui coleg de-al meu! Eram la munte era si el acolo! El s-a imbatat si s-a dus sa se culce iar fata respectiva a fost luat in primire de mine si alt prieten! A fost cea mai tare experienta pe departe! Totul a fost frumos mai ales ca dimineata si eu si amicul cu care impartisem prietena colegului ne-am facut ca nu o mai cunoastem pe respectiva si totul a fost super :ok: mai putin pentru colegul nostru care era cam suparat :headbang:

fia
7th January 2005, 14:14
De cine vorbesti mah, de Laura? :evil:

grig_jr
7th January 2005, 14:15
de ce? s-a prins?


De cine vorbesti mah, de Laura? :evil:
bwuhahahaaaa :happy

josephine
7th January 2005, 14:16
hey... am si io o intrebare... grig? eshti fost? sau actual?!?!?!

@mihai: parerea mea e ca cineva trebuie sa ii ia apararea. daca inca nu ai observat, pe forum, si mai ales pe threadu asta, reprezentantele sexului slab sunt tratate cu oarecare sarcasm. scuze daca gresesc, dar eu asta am simtit. cel mai rau este cand si desdemona, no offence, face apeluri la "conditia" celor care participa la acest thread.

era o discutie generala, nimeni nu a spus ca trebuie sa faci referire la tine direct. cu lux de amanunte. nu mi se pare o incitare afirmatia ei. nu a fost ca si cand acum toata lumea e invitata sa incerce.

ps. pe nimeni nu deranjeaza fostele sau actualele tale prietene. bring them on. :p

josephine
7th January 2005, 14:17
"nu mai tzin minte ! bwuhahahaaaaaa poate de la "

ce?!?!?!?!?!

fia
7th January 2005, 14:19
bwuhahahaaaa :happy
Ce o stii si tu pe Laura? Toata lumea o stie pe Laura :yeah: :yeah: :yeah:

Mihai
7th January 2005, 14:19
Normal... S-a sculat, s-a dus direct la fata si a intrebat-o... Ce ai facut tu maaaaaa???? Aia a zis: pai nu ca eram beata la lal alala (garantez ca nu a baut mai mult de o bere) si vb cu Mihai (adica eu) si celalalt (nu dau nume ca poate se regasesc pe aici si....) A venit suparat la noi dar noi am negat! Normal ca nu am recunoscut, da nici ala nu era prost! Faza cea mai tare a fost ca fata a mai venit pe la noi sa se bage in seama dar noi NIMIK :D

grig_jr
7th January 2005, 14:27
beheheheton !!!
vreau sa o cunosc si eu pe laura !
te treaba fata. mai stiu pe cineva care nu poate sa tzina nimic in el/ea ! :P tot asa,.. da ca batzu in balta si apoi merge si zice la toata lumea.

imi mere ca ceapa netu. cred ca o sa fiu mai rar . fk

nancy_callahan
7th January 2005, 14:30
super tare mihai!!!!! bah, cu de astea nu pot sa ma luad, dar ma pot lauda cu doi domni, unul dintre ei fiind cel care presteaza din greu si acu, si al doilea fiind un ocazional cu vreo 16 ani mai in varsta decat mine, care mi-a ramas si acu amic tare bun.
nu pot sa zic despre intalnirile "orizontale" cu ei doi decat WOW!!! impresionanti atat prin dotare :P cat si prin prestatie.
ambii sunt adeptii fierberii serioase inainte de a trece la finalizari...
cu gheata, curele, rupt de lenjerie cu dintii, pene, orhidee, schweppes, gin, vin...
ASTA e instigare fratilor!!! :))

Mihai
7th January 2005, 14:33
@josephine: "era o discutie generala, nimeni nu a spus ca trebuie sa faci referire la tine direct. cu lux de amanunte." Nu inteleg... Deci nu mai trebuie sa vb de mine sau dau prea mult amanunte si va deranjeaza eu voiam sa mai dau de-o parte din panzele in spatelel carora toti ne ascundem (unii mai mult unii mai putin)
PS: o sa ajungem si la fostele si actuale cat de curand!!

grig_jr: crede-ma Laura putea sa tina in ea MULT SI MULTA! Cat despre sa o cunosti am mai incercat sa o sun dar nu mai are nr de tel, si nu pot sa il cer tot de la colegul meu ca dehhhh

josephine
7th January 2005, 14:35
@mihai: ziceam ca nimeni nu a pretins asta... nu ca ne deranjeaza :p

grig_jr
7th January 2005, 14:36
aly: intalnirile cu cei doi sunt simultane? think not! :p
oricum daca actualul intra si vede asta:

cu gheata, curele, rupt de lenjerie cu dintii, pene, orhidee, schweppes, gin, vin...extrage pt ce e el vinovat si cred ca va putea trage niste concluzii interesante :p

@mihai: tipa mai e cu ala? mama cat e de bou !

nancy_callahan
7th January 2005, 14:40
mihai, chair ne bucuram sa mai vedem si dezinhibati pe aici...josephine, vreun fost, actual performer cu prestante deosebite?

Mihai
7th January 2005, 14:43
Nu mai e cu ala! Dar dupa cate ii cunosc pe amandoi mai tin legatura, asa macar un telefon la o luna! Cei doi se cunosteau din scoala generala din clasa 1. Doar n-o sa lase doi bagabonti ca noi sa strice o prietenie atat de lungaaaaa!:yeah:

fia
7th January 2005, 14:45
Bai eu nu cred ca era de lunga prietenia aia...

Cainele
7th January 2005, 14:45
asa...asa copii...spuneti tot...ca la politie ...sau ca la taica preotu' :D
Ceva istorioare picante, tzepe luate/date...first time...asta e chiar distractiv...hei-hei chiar , cum a fost prima data? :D

Mihai
7th January 2005, 14:46
Bine, avand in vedere ca ne cunoasteam toti trei (noi baietii) de vreo 4 ani pot sa zic ca a noastra (prietenia) era mai lunga si a durat cu noi doi mai mult decat a durat cu el vreodata...

desdemona
7th January 2005, 14:46
pe forum, si mai ales pe threadu asta, reprezentantele sexului slab sunt tratate cu oarecare sarcasm. scuze daca gresesc, dar eu asta am simtit. cel mai rau este cand si desdemona, no offence, face apeluri la "conditia" celor care participa la acest thread.
era o discutie generala, nimeni nu a spus ca trebuie sa faci referire la tine direct. cu lux de amanunte. nu mi se pare o incitare afirmatia ei. nu a fost ca si cand acum toata lumea e invitata sa incerce.
Nu stiu ce ai inteles tu din tot ce am scris eu. Postul ala ii era adresat doar lui grig, in "completarea" postului sau. A fost singurul care a sarit in sus - si acum tu, dar din motive total opuse :D
Oricum, sunt perfect de acord cu tine, ca este o discutie generala (treaba fiecaruia daca vrea sa participe si cum vrea sa o faca. Nici eu nu cred ca "trebuie sa faci referire la tine direct" - asa cum spuneai mai sus. Da' pune-te de acord cu grig la faza asta... Nu e vina mea daca va inteleg gresit :)

aia cu filmele e in alta parte. aici ne intereseaza ce faci tu, ce shtii sa faci tu, ce ai facut sau ce ai vrea sa faci.
Nu mi se pare asa general si fara referire la propria persoana :rolleyes:

josephine
7th January 2005, 14:46
mihai, chair ne bucuram sa mai vedem si dezinhibati pe aici...josephine, vreun fost, actual performer cu prestante deosebite?

hmmm... ash fi facut si eu neshte comentarii... dar nu mai pot dupa ce un actual a facut ieri urmatoarea declaratie: "there's no sex around me, na :p". tu ai mai putea :p

cocomic
7th January 2005, 14:48
astept pe cocomic cu un post. e imperativ, cocomic!!!!
in calitate de fost, actual sau ce? :D


intrebare de o suta de puncte: cu cine ati avut cea mai tare experienta sexuala? prietenul, un amant permanent, un amant de ocazie, un amic...?
cu prietena :D

Zebrone
7th January 2005, 14:51
cu cocomic, ne uitam la un pornosag :D
pleasno ai facut pronosticurile? :mda:

grig_jr
7th January 2005, 14:52
hmmm... ash fi facut si eu neshte comentarii... dar nu mai pot dupa ce un actual a facut ieri urmatoarea declaratie: "there's no sex around me, na :p". tu ai mai putea :p

vrei sa zici: "unul dintre actuali" ?!?:p

josephine
7th January 2005, 14:58
@desdemona: sa vedem ce am inteles eu. in primul rand, mi s-a parut postul tau un fel de atac la persoanele care ridica cearsafu si la conditia acestora. nu shtiu de ce te-ar deranja daca altii isi dezvaluie fanteziile sau dorintele, in limita bunului simt, evident. reactia lui grig nu a fost motivata decat de referirea la un film. daca ai fi prezentat faza ca pe o chestie care merita facuta, nu neaparat ca o chestie pe care ai facut-o/ai face-o, etc, nu cred ca ar fi sarit asha. :p

sper ca acum ai inteles ce vroiam sa spun. daca nu, mai elaborez. :)

josephine
7th January 2005, 15:00
@grig: am zis un actual... fiecare la vremea lui a fost actual.. :p

nancy_callahan
7th January 2005, 15:00
hai ca mai poti josephina... stiu eu...
@desdemona: nu doar grig s-a atacat... si josephina are tot dreptul sa se atace pentru atacurile aduse la persoanalui grig. asa se face cand iubesti.
@grig: jenatule, really no sex? poate chair nu o sa mai fie any sex dupa postul ala :))
hai josephina, hai... u go girl..
tzepe luate? as fi naspa rau daca as zice ca nici una, asa-i? aia cu i s-a intamplat unei cunostinte merge? poate grig stie despre cine e vorba.
ideea e ca fata era iln limba dupa acest tip care se hotaraste sa o bage in seama. si ajungand la ei acasa, fata nici una nici doua se apuca de prestatii orale. si pe cand baga fata mai din top, aude un oftat necaracteristic starii pe care ar fi trebuit sa o induca. domnul sforaia de mama focului... evident foarte patruns de ceea ce se intampla printre picioarele lui... asa ca domnisoara mea nu a avut altceva mai bun de facut decat sa isi adune lucrusoarele si sa o intinda spre casa jurand sa nu se mai vada cu el...
ps: s-au mai intalnit de vreo 3 ori apoi, cu final fericit de data asta.

Zebrone
7th January 2005, 15:03
sau poate celalalt actual :D

josephine
7th January 2005, 15:04
hmmm... ma atacasem mai mult de atacurile aduse idei de a posta pe un astfel de thread...

@coco&alpi: sper sa nu divortati dupa diferenta de opinii de mai sus :p

@alpi: cine? coco??!?!

Mihai
7th January 2005, 15:05
@aly: in locul fetei aveam 2 optiuni: ori il muscam de-l lua dracu, ori .... asta nu pot s-o spun asa cenzurat....
Oricum nu inteleg de ce s-a mai vazut cu el???
Daca imi permiti o sa pun si o intrebare: ce varsta aveau cei doi???

Darkslowstar
7th January 2005, 15:06
cu prietena :D


De la cocomic nici nu e mare speranta sa scoatem ceva interesant. Cel putin cu The Great Eye atintit asupra lui :drak:

nancy_callahan
7th January 2005, 15:09
grig, actualul e vinovat pt multe din lista... pt ruptul lenjeriei nu e el responsabil, dar stie pe de rost povestea... si nu toti au fost actuali la un moment dat, pt ca ala cu lenjeria nu a avut ever vreun alt statut in afara de cel pt care candidase: sex machine...:))
@cocomic: in calitate de super cu capul pe umeri ce esti tu :P:P

Zebrone
7th January 2005, 15:10
cum sa divortam mah, pai cu cine mai vad pornosaguri, uha :D
si nu am zis cine juca in film, poate are si el dreptate :happy:

grig_jr
7th January 2005, 15:11
@grig: jenatule, really no sex? poate chair nu o sa mai fie any sex dupa postul ala :))

huh? again, rufele nu se spala in public, dar ce te face sa crezi ca e vina mea?



tzepe luate? as fi naspa rau daca as zice ca nici una, asa-i? aia cu i s-a intamplat unei cunostinte merge? .

siiigur ca da! :p



poate grig stie despre cine e vorba.
ideea e ca fata era iln limba dupa acest tip care se hotaraste sa o bage in seama. si ajungand la ei acasa, fata nici una nici doua se apuca de prestatii orale. si pe cand baga fata mai din top, aude un oftat necaracteristic starii pe care ar fi trebuit sa o induca. domnul sforaia de mama focului... evident foarte patruns de ceea ce se intampla printre picioarele lui... asa ca domnisoara mea nu a avut altceva mai bun de facut decat sa isi adune lucrusoarele si sa o intinda spre casa jurand sa nu se mai vada cu el...
ps: s-au mai intalnit de vreo 3 ori apoi, cu final fericit de data asta.

habar nu am despre cine e vorba. io nu is. SOTO ! :p soto nu esti tu? nu cred, ... ca mi-ai fi zis pana acuma. or would have you?


si nu am zis cine juca in film, poate are si el dreptate :happy:
G5 face minuni, nu? cu un pic de imaginatie ! :p

josephine
7th January 2005, 15:11
@cocomic: care dintre ele?

@aly: ba da. ala era actualul sex machine :p

Zebrone
7th January 2005, 15:15
grig rulez :)

nancy_callahan
7th January 2005, 15:19
@grig: cum sa iti explic mai voalat? mary iti spune ceva? proasta de bubuie, faceam kko de ea pe strand, iesea mult cu noi acu vreo 2 veri. de ce e vina ta? pai cine a zis ca nu e any sex prin preajma lui? si in plus, doar nu ai vrea sa zic ca e vina ei? si asa suntem in minoritate...
@jose: bah, sex machine nu tre sa fie actual sau neactual. e sex machine si atat. daca e pana acolo, ala e actual tot timpul. nu tre sa dai decat un telefon si e prezent.
de acord?

josephine
7th January 2005, 15:22
adika nu schimbi sex machina din cand in cand? sa mai devina si altcineva actual...

grig_jr
7th January 2005, 15:24
@aly: hai ca iti zic eu una si mai tare: o tipa a adormit in timp ce pretenu ei i-o dadea ! i-a facut un scandal monstru. a 2a zi ! :P



fetelor, nu stiu cum sa va explic,.. daca intra van aici v-ati supt-o ! mai mult aly :0

Zebrone
7th January 2005, 15:25
si cine e de vina, tipa ??? :thinkso:

nancy_callahan
7th January 2005, 15:27
pai dc e valabil, nu mai vrei sa il skimbi, ca face fatza. oricum e rara prezenta lui in asternut... sex machine-ul se skimba in caz de mult mai bun...
@mihai (sper ca tu erai cu intrebarea) fata avea 19 atunci si el 24. si e proasta de nu ai idee. nu ai vazut asa ceva de cand esti. de aia s-a mai vazut cu el...

grig_jr
7th January 2005, 15:30
da' e buna la pat !
unii s-ar fi aruncat intr-o piscina (fara apa) pentru ea ! bwuhahaaa

josephine
7th January 2005, 15:31
da' e buna la pat !
unii s-ar fi aruncat intr-o piscina (fara apa) pentru ea ! bwuhahaaa

banui ca e o poveste sub chestia cu piscina... elaboreaza. :p

Zebrone
7th January 2005, 15:32
grig, tu stii din experienta sau din auzite? :p

grig_jr
7th January 2005, 15:34
tipa are piscina acasa
si un prieten de al ei de care tocmai vroia sa scape s-a dus la ea acasa sa o convinga sa nu. si ca el o iubeste etc.
si ea nu vroia sa auda.si el atunci a zis ca se arunca in piscina daca nu il ia inapoi.
(piscina nu avea apa in ea deloc si era destul de adanca)
acuma daca a sarit sau nu este o problema de legenda. unii zic ca da, unii ca nu. nu stiu exact. tipu a umblat in perioada respectiva lovit la fatza, dar nu s-a confirmat ca a sarit in piscina goala. este probabil, though

da' hai sa vedeti ceva interesant de la experta noastra aly: una din altele ei preocupari: http://www.andreigheorghe.ro/forum/viewtopic.php?p=376313&highlight=#376313 bwuhahahaha! :p

nancy_callahan
7th January 2005, 15:45
grig, ma ataci????? argh... mah, stai ca e o prblema,ue nyu imi amintesc despre treaba cu piscina. vb despre aeeasi persoana?

grig_jr
7th January 2005, 15:48
@aly:stai linistita, ne mai destindem,.. daca e pana acolo, la toti ne place de dafy duck :P
da mah,.. daca ai sti si cine e actorul poate ti-ai aduce aminte !:p
cine a fost pretenul lu' mary pe care il stim si iubim cu toti!?!? asa cum e el ! :p

nancy_callahan
7th January 2005, 16:14
noroc cu telefoanele, ca altfel nu ne dadeam seama ca eu si grig vorbim despre doua mary total diferite, dar cam de aceeasi inteligenta...
grig, le povestim de la straja si despre peretii subtiri de la cabana?

o cunosc pe cea care a adormit in timp ce i-o dadea prietenul? pai logic ca scanadal a doua zi, doar nu ai fi vrut sa ii faca scandal atunci... cum sa o trezeasca din somn? si acu sper sincer ca nu e vorba despre cel care am crezut eu ca sare in piscina....

grig_jr
7th January 2005, 16:16
eu nu stiu nimic ! si nu te folosi de faptul ca josephine e pe drumu de la job catre casa,.. ca ajunge ea acas si intra si vede si asa ti-o iei !!!! :p

nancy_callahan
7th January 2005, 16:24
hai acu, iar te fofilezi? ca doar nu o sa zic ca am auzit tot! :)) ca nu am auzit (chiar) tot... i'm kiddin. mi-o iau de la jose?
alpi, cum sa fie de vina tipa????? asa cum nici cel din povestea mea nu a fost vinovat ca a adormit. se mai intampla oricui si prestatii slabe. chiar si unei "experte" ca mine, cum zice grig. dar daca stii cum sa te scoti dintr-o prestatie slaba, e ok, zic eu.

grig_jr
7th January 2005, 16:26
nu ai auzit nimic, CLAR? iar daca ai auzit ceva,.. a durat foarte mult, CLAR?

nancy_callahan
7th January 2005, 16:28
sa traiti am inteles. au fost o carca de tipete de placere, gemete satisfacute, bubuituri in perete si adurat cam 5-6 ore. e ok asa?
::))

grig_jr
7th January 2005, 16:31
ali: lasa vrajeala ! :p sau iti trebuie ceva de la mine !

vi se pare ca noi suntem funny??!?! check this out: http://www.bash.org/?latest

vreti un exemplu:
<iggz[leafs]> GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLL
<Skand|Hockey_Ninja|> CRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAPPPPPPPPPPPPPP
<enisoc> it's easy to tell what side everyone's on

josephine
7th January 2005, 16:34
you are sooooooooo dead.... both of you. really.

aly: tu cand ziceai ca ne mai vedem?

nancy_callahan
7th January 2005, 16:34
multe vreau eu de la tine.... dar nu se pot spune pe forum...:P

grig_jr
7th January 2005, 16:34
you are sooooooooo dead.... both of you. really.



da io ce am facut!?!?! :p

nancy_callahan
7th January 2005, 16:36
jose cred ca nu a inteles ideea... erau o craca de ghilimele acolo....

josephine
7th January 2005, 16:37
hm... aly banui ca shtie ce a facut. si tu ti-o iei preventiv. :p

nancy_callahan
7th January 2005, 16:37
tu grig cred ca esti dead by default.... :))

nancy_callahan
7th January 2005, 16:41
aly nu stie de ce si-o ia... bah eu inca sunt de partea ta... i still love you... oricat de gay ar suna asta.

josephine
7th January 2005, 16:43
ca sa-ti aduk aminte. aly, draga, ce te face pe tine sa asculti ce se intampla in camera alaturata??? iti lipsea cumva ceva? era incomod patu? nu de alta dar eu n-am auzit nika. :p

ps. me loves u too

Zebrone
7th January 2005, 16:44
esti mort taicale,muhahaha :D

grig_jr
7th January 2005, 16:44
terminati ca it's getting ugly
ali, da edit la mesaje ,. nu posta consecutiv

nancy_callahan
7th January 2005, 16:46
nu prea aveai cum sa auzi, considerand ca al meu a luat somn datorita unei oboseli constante inainte sa ma apuc eu sa fac ceva... vezi ca daca sap bine gasesc si rateuri in viata mea sexuala? :))
mi-e foarte lene sa dau edit, merge si mai greu...
mai bine astept inca un post, ca sa nu fie 2 ale mele consecutive

josephine
7th January 2005, 16:47
hmmmm....oare a cui e vina? oboseli constante, my ass. :p

grig_jr
7th January 2005, 16:48
jose: tu nu ai bagaje de mutat?
ali: tu nu ai clienti?

Zebrone
7th January 2005, 16:53
grig: tu n-ai treaba, ce te bagi, this is fun :D

nancy_callahan
7th January 2005, 16:53
nu as putea sa zic ca eu am fost de vina pentru somnul lui. e foaret obosit, si tu stii asta. facem o coalitie sa scoatem cu clestele ceva de la grig?

grig_jr
7th January 2005, 16:54
jose sigur nu vrea asta,...... iar daca ma gandesc bine, .... nici tu ! :p i know too much !!!!

rasheedkpenny
7th January 2005, 16:56
@aly: hai ca iti zic eu una si mai tare: o tipa a adormit in timp ce pretenu ei i-o dadea ! i-a facut un scandal monstru. a 2a zi ! :P


Eu am un prieten care a adormit... ce-i drept erau la preludiu! oboseala asta! :) Sa fie din cauza tipei?

josephine
7th January 2005, 16:56
nu mai pup mancare calda daca ma bag... :p

Mihai
7th January 2005, 16:58
Pai daca e vorba de adormit in timpul preludiului mi s-a intamplat de 2 ori! Si mi-e cam rusine....

nancy_callahan
7th January 2005, 16:58
gata, sefu, nu mai zic nika... si de ce te iei de mine ca postez unul dupa altul? as vera sa trec si eu de faza de rookie... :P
nu vreau asta. speram sa te fac sa deskizi si tu gurita aia mica (pffft) a ta...

grig_jr
7th January 2005, 16:59
@rasheed : daca imi e somn,..da' somn-somn,. poti sa o bagi in pat langa mine pe jenna jameson ca asa le dorm de numa-numa. bine, in principiu ne bazam pe urmatorul rationament: "pliiiiiiiiiz God, let her be here in za morning! " !!!!




gata, sefu, nu mai zic nika... si de ce te iei de mine ca postez unul dupa altul? ..citeste si tu regulamentul : http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1516

nancy_callahan
7th January 2005, 17:10
asta a fost o bila super neagra pt tine, grig. si de ce o ameninti pe fata cu mancarea calda? nu e frumos...
hai ca ne putem ierta cate o adormire cu condita ca prestatia de "te rog sa ma ierti" este exceptioanala, corect?

grig_jr
7th January 2005, 17:13
eu nu am zis nimic de mancare!!!! de ce pic eu naspa aici!!!??! :((
"o" adormire?!?!? hei! e simplu : mi-e somn -> dorm ! PA !

cocomic
7th January 2005, 17:17
ba, orice faceti nu stricati atmosfera pe diseara la risk, ca va iau cu tot cu zeii sexului pe sus... pe jos... cum era?

rasheedkpenny
7th January 2005, 17:18
Vorba aia " *fund* in *fund* si noapte buna!" ... a se inlocui *fund* cu forma peiorativa... (ur... :drak:

Grig, tu esti o persoana matinala... altii au sangele mai fierbinte seara/noaptea. Ca o observatie generala, femeile prefera dimineata, barbatii seara! :p Din exp. mea...

desdemona
7th January 2005, 17:18
evident. reactia lui grig nu a fost motivata decat de referirea la un film. daca ai fi prezentat faza ca pe o chestie care merita facuta, nu neaparat ca o chestie pe care ai facut-o/ai face-o, etc, nu cred ca ar fi sarit asha. :p

Exact asta era ideea, ca mi s-a parut o chestie interesanta, care merita sa fie facuta. Altfel de ce m-as fi obosit sa o povestesc - si de ce am retinut-o? :rolleyes:
Josephina, nu atac ideea de a posta pe acest thread. Am zis chiar eu ca nu traim in manastire (desi nu e cel mai bun exemplu :D). Ca sunt impotriva ca o tipa sa-si povesteasca aventurile amoroase fara nici o jena ..este mai mult pt ca eu nu sunt asa si poate percep chestia asta nu ca pe o lipsa de inhibitie, ci ca pe altceva. E ok pt mine sa vorbesc, sa ma amuz si sa comentez lucruri din acest domeniu (nu actiuni de-ale mele), dar in limitele pe care le consider eu normale si cu persoane despre care nu stiu cum o sa perceapa spusele mele (asa cum se intampla cu mine - fata de voi, poate). :)
@Aly, a sari in ajutorul celui iubit inseamna sa-i tii partea, nu sa afirmi ca e normal exact pe dos fata de cum crede persoana iubita :)
Singurul mod in care eu as fi putut posta pe acest thread probabil ca ar fi fost in genul primului post - inteles gresit de unii. Nu-mi place sa fiu nevoia sa explic - de trei ori - pentru doar 3 randuri. Nu-mi place sa discut in contradictoriu. Probabil ca e mai bine sa va las sa va simtiti bine, sa nu va mai intrerup cu comentariile mele de baba socata :)

grig_jr
7th January 2005, 17:18
COCO:
hihi ! :P
stai tranchillo. tuto a posto. nici macar nu am mai mutat masa ! :p
il bagam si pe bog_tom pe skype sa ne auda cum o sa ne certam?!

nancy_callahan
7th January 2005, 17:20
noroc ca mi-ai dat link cu regulamentul ca pana acu tot am tras matza de coada si nu am studiat... my bad...
corect, daca ti-e somn, ti-e somn... dar te revansezi dimineata?

grig_jr
7th January 2005, 17:24
ca un animal !!
sex in the morning is great

Darkslowstar
7th January 2005, 17:29
ca un animal !!
sex in the morning is great

Mai ales cand trebuie sa mergi la munca :D

Vadim
7th January 2005, 17:30
@Coco: Tati, unde e Bapsy? Doarme de doua saptamini? Mai las-o si tu in pace sa mai intre pe forum si sa aduca clasamentele alea. :)

ps: eu diminteata nu vorbesc cu nimeni 2-3 ore si poate si o jumatate de zi, asa ca treburile se fac de cu seara ca sa fiu lasat in pace cind ma trezesc. :D

grig_jr
7th January 2005, 17:32
@Coco: Tati, unde e Bapsy? Doarme de doua saptamini? Mai las-o si tu in pace sa mai intre pe forum si sa aduca clasamentele alea. :)


aceasta chestie spusa pe threadu asta e cu foarte multe subintelesuri !!!

Vadim
7th January 2005, 17:34
Pai asta e intelesul! Nu e nimic subinteles. :)

josephine
7th January 2005, 17:35
@desdemona: din cate am inteles eu din primele tale posturi, ti se pare normal (desi nu frumos) ca un barbat sa vb despre experientele lui si ti se pare nepotrivit pentru o femeie. asta mi se pare putin misogin (am zis putin?) ma ashteptam sa o zica un barbat, dar o femeie???... ah, o sa zici ca lor le place. toata viata am militat pentru egalitatea intre sexe din punctul asta de vedere. adika ajungem la faza cu:
- daca un tip o face cu 20 e super bestial
- daca o femeie are tupeu sa o faca cu 5 si mai afla si lumea e c**va???
e adevarat ca tine de intimitate si ca nu a fost un subiect foarte dezbatut in trecut, dar consider ca pentru a fi mai bun la ceva trebuie sa inveti (continuu) si asta cam implica sa vb uneori. mai ales ca din punct de vedere intim, oamenii sunt diferiti.

nu consider ca pentru ca nu iti place eshti o baba. nu sunt genul care catalogheaza. cateodata insa discutiile in contradictoriu (pana nu ne luam de cap) is foarte productive.

nu am de ce sa-i iau apararea lui grig. he's a big boy. imi exprim doar parerile.

nancy_callahan
7th January 2005, 17:50
Ca sunt impotriva ca o tipa sa-si povesteasca aventurile amoroase fara nici o jena :)
zi si mie UNA care si-a povestit in amanunt aventurile amoroase...
@grig: sex in za morning cred ca e cea mai desteapta idee..... jur... :p

Darkslowstar
7th January 2005, 17:52
Catfight, catfight :drak:. Ce pacat ca sunt asa departe una de alta :rolleyes:

nancy_callahan
7th January 2005, 18:00
dark, se numeste bitchfight pe romaneste... :P
si nu tre sa ne paruim, ca doar suntem femei si ar trebui sa ne sprijinim una pe alta.
desi e surprinzator cum se intampla tocami invers. barbatii sunt cei care se apara mai rau ca noi... e trist...
dar de ce am deviat de la subiect?

josephine
7th January 2005, 18:01
@darkslowstar: ar trebui sa va vedeti pe voi... :p

@aly: unde ai vazut tu femei sa se ajute reciproc. fara nici un interes la mishlok?

nancy_callahan
7th January 2005, 18:08
jose, tocmai aiai e durerea mea cea maimare, ca femeile parca au uitat ca tre sa se sprijine unele pe altele...
eu te sprijin whenever, fara nici un interes... cause i love you...
poate ca de vina e conditia noastra de frustrate sexual, ca nebunii astia de barbatii fac ce vor cu noi. si poate ca ne-o meritam. stii bine ca nu sunt genul de femeie care sa se dea usor batuta, dar asta chiar e o treaba care ma depaseste. suntem prea rele ca sa ne mai si ajutam unele pe altele.
putem sa fim doamne in societate, whores in pat si gospodine in bucatarie, dar culmea e ca o facem tot pentru ei, barbatii. nu prea mai exista lucruri pe caer sale facem pentru noi insene. si daca respectul; pentru noi insene s-a dus naibii, unde sa mai fie loc si pentru respect pentru alte femei?
jos palaria in fata barbatilor pentru solidaritatea manfestata in orice situatie.
chiar si la capitolul sex...

@desdemona: cred ca m-ai perceput gresit pentru ca posturile au fost destul de succinte si la modul general. nu sunt femeia care sa ia sexul ca pe ceva primordial, desi il consider o componenta esentiala in mentinerea si dezvoltarea unei relatii de la care vrei ceva. am gasit intotdeauna ceva poetic in felul in care doi oameni isi manifesta fizic dragostea. e intotdeauna o bucurie nespusa sa poti sa redescoperi trupul omului care iti clatina lumea. si bucuriile se impart. nu simt nevoia sa imi dezvalui viata sexuala, simt ca e momentul sa ne schimbam putin viziunea un pic vulgara asupra sexului. toate posturile la obiect de pana acum au fost super de bun simt si mi se pare ca oamenii astia chiar gasesc ceva mai mult decat un simplu contact fizic in a face dragoste cu persoana iubita. hai sa nu ne mai judecam si sa luam lucrurile frumoase ca atare. :ok:

grig_jr
7th January 2005, 18:52
citeshte ghioanta atata ! :p

nancy_callahan
7th January 2005, 19:00
tu ma asteptam sa nu citesti atata, putoare internationala!!! :P
i had fun today, guys! va pup, ca la mine se inkide magazinul si tre sa si inkida cineva.
somnik usor si vise cat mai placute!!!! :**

Darkslowstar
7th January 2005, 19:46
@darkslowstar: ar trebui sa va vedeti pe voi... :p


La noi e deja plictisitor, mai ales ca se intampla cotidian (Valea Plangerii :no:).
Cum voi sunteti mai rara avis e ceva mai deosebit :D si nu ne-am plictisit inca :drak:

Pacala
7th January 2005, 19:51
dark, pe valea plagerii macar e o disputa , buna, rea, are macar un principiu...aici au vorbit exact persoanele care trebuiau sa taca......
pisica cu clopotei nu prinde sorincei si propuneri, aluzii de sex, chestii din astea se fac intre 4 ochi ,soptit la ureche, sau in tacere doar prin gesturi si daca tot e sa fie legat de forum ,atunci macar prin pm ....si oricum nu se povestea de forum ;)....... si te rog eu ceva dark, nu esti de acord cu acele dispute de pe "banari" ..ok!...dar nu mai ataca chiar la toate subiectele.....
hai ca iti pun pile sa devii moderator pe un forum, nu conteaza care ;) ... daca tot iti doresti atat sa fii moderator undeva :D

grig_jr
7th January 2005, 19:58
nu iti place, nu citesti si gata,... tu-de linisitit si da-ti cu capu de pereti pe altundeva

Pacala
7th January 2005, 20:10
grig, nu te supara.....vorbeam cu dark, nu cu tine..... nu sint interesat de povestirea viselor erotice ale unora...... daca vrei, poti retine un lucru:pisica cu clopotei nu prinde soricei! (proverbul ala e o axioma in discutia asta)...dar nu ma supar daca nu-l retii....in rest ,pace si prietenie, n-avem nimic de impartit :D..... ok ? :)

Vadim
7th January 2005, 20:40
pisica cu clopotei nu prinde sorincei si propuneri, aluzii de sex, chestii din astea se fac intre 4 ochi ,soptit la ureche, sau in tacere doar prin gesturi si daca tot e sa fie legat de forum ,atunci macar prin pm ....si oricum nu se povestea de forum ;).......
Pacala, aici nu e vorba de povesti de iubire. E hardcore in general, ascuns sub niste cuvinte mai mult sau mai putin aprinse. Deci, ca sa fiu mai explicit, e vorba de sex cu lumina aprinsa, in vazut tuturor, de la doi in sus fara limita (pina la bukkake din partea mea), sarituri in piscina fara casca si fara apa. Iarba nu se scrie, se subintelege printre rinduri. :evil:

Vezi ce e ala bukkake, sa mai afli ceva nou pe ziua de azi de la mine. :D

Pacala
7th January 2005, 20:49
despre bukkake, ce-ai vrea acum, sa ramai singur cu toti oltenii pe care i-ai banat sa dai test de anduranta? :D .....serios vorbind, mai lasati-o vere cu filmele :D

indiferent ca e vorba de mare iubire sau doar vrajeala, axioma cu pisica si clopoteii e valabila, ...... doar in cazurile in care trebuie sa platesti isi pierde valabilitatea....

Apropo, crede-ma, daca ai vedea cum se desfasoara un chef de studenti prin partile astea, filmele alea ti
s-ar parea fade, cu toate astea eu nu povestesc si ca sa fiu sincer le consider dezumanizante intr-o anumita directie,adica exclud sau demonetizeaza emotiile.

Vadim
7th January 2005, 20:50
Ok, ca de obicei esti extrem de rapid la google. Iti plac pozele pe care le vezi acum? :D Te simti mai calm? :D

ps: cred ca daca vrei sa vorbim treburile astea trebuie sa iti pui virsta.

Pacala
7th January 2005, 21:30
vadim, daca n-ai instinctul de vanator in tine, degeaba iti explic ....... iar o dadusi cu google,vise .... :D las-o balta!

desdemona
7th January 2005, 22:45
De acord cu Pacala.
Dar, la urma urmei, e optiunea fiecaruia sa vorbeasca despre ce are chef in clipa respectiva :)
Nu am nimic cu nimeni, fiecare e liber sa traiasca si sa se exprime cum vrea si cum ii place. Eu nu sunt asa si n-as fi dat atatea explicatii daca n-ar fi fost anumite post-uri. Distrati-va in continuare :) Eu raman la parerea mea: e frumos sa practici, dar nu e obligatoriu sa si vorbesti despre asta :)
@josephina si aly, sunt de acord cu ce ati spus voi. Daca nu dau acum explicatii amanuntite e pentru ca as spune aceleasi lucruri pe care le-am mai spus pe paginile anterioare ale threadului, sub alta forma :) La inceput a fost ok, dar apoi parca ai vorbi in gol, pentru ca fiecare intelege oricum ce vrea :D Am fost convinsa de la inceput ca sunteti fete ok si ca totul e de amuzament. Daca ati luat cele spuse de mine personal, sorry :) Vorbeam in general. Nu va cunosc sa stiu cum e fiecare si nu-mi fac o parere despre cineva pana nu am motive temeinice. Niste vorbe aruncate pe un forum nu reprezinta in fond nimic, asa ca nu e cazul sa va atacati :D
Oricum, pana mai devreme, n-am vazut-o pe Aly de exemplu sa vb despre altceva in afara de sex, asa ca nu ar fi fost exclus sa cred ca numai asta are in cap. Si totusi n-am crezut.
Cu josephina nu am avut chiar nimic, cat am apucat sa-mi dau seama ... pare chiar o fata ok :ok:
Have fun in continuare, eu ma retrag la ale mele deocamdata ;)

Marquise MGP
7th January 2005, 23:41
@pacala
si cum le DEMONETIZEAZA mah?:D

grig_jr
8th January 2005, 03:01
off-topic de o pagina jumate. pei normal daca nu aveti ce povesti on-topic ! :p

Vadim
8th January 2005, 04:21
vadim, daca n-ai instinctul de vanator in tine, degeaba iti explic ....... iar o dadusi cu google,vise .... :D las-o balta!
Nu, scuze, ai facut bukkake. Ai stat sau ai dat? :D