PDA

View Full Version : Yahoo Messenger in romana



georgemp
11th November 2006, 23:35
Il puteti descarca aici:http://yahoo.hy2rogen.com/
Ce parere aveti?

Lauryca
19th November 2006, 16:55
Util pentru cei mai īn vārsta, ca pentru cei deja obisnuiti cu YM īn engleza nu cred ca-i intereseaza. Deocamdata l-am lasat īn romāna sa vad cum e īn limba stramoseasca.:D

noir_desir
19th November 2006, 17:09
O idee de apreciat :ok: Eu zic ca toate softurile ar cam trebui sa fie in romana, daca se vrea a fi o limba care se respecta.

r0bby
19th November 2006, 21:42
O idee foarte buna...l-am descarcat si imi merge perfect add-onul..il recomand!

razwan_vs
22nd December 2006, 21:39
yo m-am invatat cu cel in engleza ...si mi se pare nasol asta in romana :P da ii o idee de apreciat oricum :ok:

YoYoyOi
22nd December 2006, 22:40
Am patit-o cand mi-am bagat windows in romana:D pur si simplu m-am pierdut...nu mai stiam care-s comenzile ce dracu scrie si ce tre sa fac....si nu m-am invatat minte mi-am bagat si office in romana:D si la fel.... eram lost in space:P

asa ca acest mess in romana nu ma ajuta cu nimic....
M-ar ajuta daca ar fi in romana un program pe care nu-l cunosc, dar dupa ce l-am invatat in engleza nu-l pot vedea in romana.

Laur_Farul
14th February 2007, 09:45
yoyoyoi nu mai pomeni pe necuratu ca nu e bine :P ... Ma multumesc cu yahoo in engleza :) !

Ted
23rd June 2007, 00:36
nu sunt de acord.Lasa dom'le soft-ul in engleza,mai invata si romanul o boaba de engleza...maine-poimaine o sa se bage si filme dublate la TV sa nu ii mai auzi pe aia vorbind in alta limba decat romaneste...

Evident,sa foloseasca cei care doresc dar cred ca noii utilizatori ar fi tentati de varianta in romana de dragul comoditatii...

Andreiy
23rd June 2007, 00:39
si eu mi l-am pus e super ;)

Lordul
23rd June 2007, 00:45
ideea e buna , da mie nu-mi trebe am in engleza excelent

PSYCHO
24th June 2007, 00:49
E bine sa ai de unde alege! Intradevar, pentru persoanele mai in varsta asta in romana e util ...

Lover
24th June 2007, 01:21
Am patit-o cand mi-am bagat windows in romana:D pur si simplu m-am pierdut...nu mai stiam care-s comenzile ce dracu scrie si ce tre sa fac....si nu m-am invatat minte mi-am bagat si office in romana:D si la fel.... eram lost in space:P

asa ca acest mess in romana nu ma ajuta cu nimic....
M-ar ajuta daca ar fi in romana un program pe care nu-l cunosc, dar dupa ce l-am invatat in engleza nu-l pot vedea in romana.

cand am avut wordu` in romana... nimic nu mai intelegeam :groggy:
doar tabele mai stiam sa fac :ras-plans:

vassy
31st July 2007, 00:53
nu suport sa fie vreun soft in romana, si de fiecare data cand mi-am luat un telefon primul lucru a fost sa trec meniul in engleza, cum aproape toate cuvintele care tin de tehnologie au aparut prima data in engleza, de ce sa ne mai chinuim sa traducem daca suna total aiurea, oricum daca vrei sa ai vreo treaba cu calculatoarele trebuie sa stii engleza

r0bby
31st July 2007, 10:52
L-am incercat doar o zi.Mi se parea aiurea deoarece nu eram obisnuit.

dumy84
31st July 2007, 11:06
Am patit-o cand mi-am bagat windows in romana:D pur si simplu m-am pierdut...nu mai stiam care-s comenzile ce dracu scrie si ce tre sa fac....si nu m-am invatat minte mi-am bagat si office in romana:D si la fel.... eram lost in space:P

asa ca acest mess in romana nu ma ajuta cu nimic....
M-ar ajuta daca ar fi in romana un program pe care nu-l cunosc, dar dupa ce l-am invatat in engleza nu-l pot vedea in romana.

Asa am patit si eu :). Prefer sa raman pe varianta clasica de YM:ok: