PDA

View Full Version : Nemultumirile fanilor alb-albastri: discutii, tratative si solutii..



tchibos
11th November 2006, 22:49
Fanii i-au cerut lui Panduru să scoată unii jucători din echipă

La finele meciului de „Cupă“, Panduru a dialogat puţin cu fanii constănţeni sosiţi la meci. Printre altele, aceştia i-au cerut să renunţe la unii jucători.

„Ei îmi cereau să scot pe unul şi pe altul din echipă, fiind nemulţumiţi poate de ei din meciurile anterioare. Le-am explicat însă că nu putem să facem asta, pentru că avem 14 jucători. Eu cred că e mai bine să-i încurajăm, să le arătăm că suntem de partea lor, pentru că tot ei intră în teren şi aleargă. Mi-ar fi uşor să-i dau în cap unuia sau altuia, să-i trimit la echipa a doua, dar nu cred că rezolvăm nimic aşa. Până la iarnă, trebuie să tragem de ei, să fim alături de ei. Din ce îi văd eu, vor. Dar, le-am şi spus, s-ar putea ca acum să vrem şi să nu mai putem. Acum nu pot decât să am încredere în continuare în ei. Depinde de ei cum se mobilizează, dar, până acum, de când sunt la echipă, nu am ce să le reproşez, nici la pregătire şi nici la joc. După o înfrângere, e mai bine să munceşti decât să comentezi“, a spus Panduru. (M.B.)

bahaus_84
12th November 2006, 13:50
apropo de nemultumiri....ce e cu porcaria asta ? intru pe farul.ro si citesc despre hcm!!!! ce e cu prostia asta ??? sa si faca site ul lor hcm.ro !!!! m am saturat,peste tot hcm hcm,pe mine mai intereseaza Farul,nu hcm!!!!

CosminGrc
12th November 2006, 14:11
ce sa vb ma despre faru ? sa vb despre rezultatele echipei ?mai bine nu.....cine mai e interesant de o echipa in cadere....fata de o echipa in ascensiune hcm....

tchibos
12th November 2006, 16:26
apropo de nemultumiri....ce e cu porcaria asta ? intru pe farul.ro si citesc despre hcm!!!! ce e cu prostia asta ??? sa si faca site ul lor hcm.ro !!!! m am saturat,peste tot hcm hcm,pe mine mai intereseaza Farul,nu hcm!!!!

nu mai exista site-ul ala.. eu cand dau ma directioneaza spre un site nou facut pentru HCM

danny del corco
12th November 2006, 20:38
Eu unul cred ca Panduru instaureaza disciplina la echipa. Daca face treaba asta, echipa va incepe sa joace, si inevitabil apar punctele. Mai mult nu mai sper. Cel putin anul asta.

bahaus_84
12th November 2006, 21:14
tchibos pe mine nu ma directioneaza pe nici un site nou....imi pare rau k nu pot sa ti arat..intru pe www.farul.ro,si imi arata informatii despre hcm..in fine....bine k a batut Farul :P

CosminGrc
12th November 2006, 21:24
www.fcfarul.ro

tchibos
13th November 2006, 01:57
bahaus_84 acum vad si eu.. nu stiu e treaba lor.. e site cu numele Farul si informatii despre HCM .. presupun ca acceseaza mai multi site-ul initial si au spus ca poate asa mai pacalesc vreo doi trei. Eu unul pe site-ul ala nu mai intru. Marca "Farul" nici nu mai conteaza prea mult.. important e sa aduca un profit indiferent de forma (materiala, financiara, vizitatori mai multi pe net s.a.m.d.) A vandut seful galeriei Farului esarfe cu Steaua in toata lumea si nu s-a vazut ca e o problema de imagine. Ca la noi la nimeni...