PDA

View Full Version : ETAPA 13: Unirea Urziceni - Universitatea Craiova 1-2



delaoltenia
24th October 2010, 21:15
Luni,01-11-2010.
Ora 18:30,GSP TV.
Discutii inainte si dupa meci.

Cipri
26th October 2010, 13:16
Daca vom juca la fel ca in repriza a 2 a cu Vasluiul e perfect ( doar ca mai trebuie sa bagam si mingea-n poarta :D ) .

Sezione
27th October 2010, 21:20
Sa jucam ca si pina acum in era Pizti..si castigam fara probleme.

Cipri
27th October 2010, 23:42
Urziceniul a pierdut azi la Bistrita in Cupa si nu a mai castigat de 5 meciuri ( ultimul succes a fost acel 1-0 cu dinamovistii ) . Sper sa nu isi revina cu noi . :)

Duba
28th October 2010, 10:30
Sa jucam ca si pina acum in era Pizti..si castigam fara probleme.

Ca la Tg Jiu e perfect. Meci de X solist.

MMihnea
28th October 2010, 11:29
sa fim drepti si sa recunoastem ca oltenii sunt in crestere.
cu fluctuatiile caracteristice, atenuate de 'aura' de constanta a lui Piturca

daca voi credeti ca o sa zburdati cu Unirea , va inselati
o sa se apere cu cerbicie + specialitatea casei , contraatacuri in viteza
... tot cu Ciuca va aparati ? (hint)

btw ... ce lot aveti pt meciul asta ? ceva noutati?

Sezione
28th October 2010, 17:42
Ca la Tg Jiu e perfect. Meci de X solist.

Una e ce isi doresc astia ca tine si alta e realitatea... Meciul de la Tg Jiu a fost un accident ... osa se vada asta seara. :evil:

Nu sintem REal Madrid dar la ora asta nu sint multe echipe in liga 1 care pot sa ne bata.

Sezione
28th October 2010, 17:46
fl0o, lucian_iasi, VILLARREAL, ZEROSASE

Careul de papagali frustrati... voteaza non stop acelasi lucru.. Infringerea Craiovei ..fara o singura postare ..fara motivatie..doara asa ca ca vor ei... :)) Cel putin ala cu nume de echipa din primera cred ca nu a postat vreodata ceva relativ la meciuri ...probabil isi odihneste neuronul. Zerosase o face sa ne enerveze pe noi..asa e baiat destept si stie ca nu e tot timpul asa cum ar vrea el... primii doi ...categoria Villareal...neimportanti.

BBB
28th October 2010, 18:56
Feriti-va lupilor din Baragan! Vin craiovenii, cei mai tari, frumosi, straluciti si priceputi la fotbal din toata tara asta. Eu zic nici sa nu mai iesiti de la vestiare

six
28th October 2010, 19:49
Zerosase o face sa ne enerveze pe noi..asa e baiat destept si stie ca nu e tot timpul asa cum ar vrea el... corect :D

Sezione
28th October 2010, 20:06
Feriti-va lupilor din Baragan! Vin craiovenii, cei mai tari, frumosi, straluciti si priceputi la fotbal din toata tara asta. Eu zic nici sa nu mai iesiti de la vestiare

Taci mai si ia notite de la aia din capitala suporterilor : Napoli de Romania ..si da ai dreptate cind ne comparam cu voi sintem si cei mai tari , si cei mai frumosi , si cei mai priceputi:happy:evil:

krokobaursolzos
28th October 2010, 20:53
Meciul din Cupa a confirmat ca Piti:drak: a cam rezolvat problemele principale ... rezultatul normal ar fi X spre 2 ;)

BBB
28th October 2010, 23:53
Taci mai si ia notite de la aia din capitala suporterilor : Napoli de Romania ..si da ai dreptate cind ne comparam cu voi sintem si cei mai tari , si cei mai frumosi , si cei mai priceputi:happy:evil:

Napoli de Romania? La ce va asemanati voi cu Napoli? La culori poate, la IQ-ul scazut, si la focarul de infectie care-l reprezinta acel oras pentru Italia. Ca galerie sunteti undeva la nivelul Pizzighettone. :sleep: Bine macar ca vin 25.000 de oameni sa faca karaoke la inceputul meciurilor :happy Muica, daca si aia ce se intampla pe Oblemenco o numiti atmosfera...

whiteLion
29th October 2010, 09:52
din pacate pentru fosta echipa a lui MM, o sa ii batem rau de tot, ma gandesc la un 3-0 si o dominare totala .....
OFF: vrem dinamo in cupa pe oblemenco pentru ca apoi sa ii batem si la ei in campionat ...

whiteLion
29th October 2010, 09:54
Napoli de Romania? La ce va asemanati voi cu Napoli? La culori poate, la IQ-ul scazut, si la focarul de infectie care-l reprezinta acel oras pentru Italia. Ca galerie sunteti undeva la nivelul Pizzighettone. :sleep: Bine macar ca vin 25.000 de oameni sa faca karaoke la inceputul meciurilor :happy Muica, daca si aia ce se intampla pe Oblemenco o numiti atmosfera...

ciocu mic baiatu' k v-ati luat scor de neprezentare, ceea ce sa si intamplat cand vine vorba de voi, ultrasii din cj

Denis
29th October 2010, 10:20
Dupa un punct in ultimele 3 etape cred ca Urziceniul va izbuti sa castige aceasta partida. Universitatea este favorita dar daca nu va juca la capacitate maxima Urziceniul ii va penaliza. Urziceniul daca nu realizeaza punct sau puncte risca sa intre in zona "fierbinte" a clasamentului.

1x aici.

Sezione
29th October 2010, 11:59
Napoli de Romania? La ce va asemanati voi cu Napoli? La culori poate, la IQ-ul scazut, si la focarul de infectie care-l reprezinta acel oras pentru Italia. Ca galerie sunteti undeva la nivelul Pizzighettone. :sleep: Bine macar ca vin 25.000 de oameni sa faca karaoke la inceputul meciurilor :happy Muica, daca si aia ce se intampla pe Oblemenco o numiti atmosfera...

O sa te informez frustratimea ta !! LA culori ..la dragoste pentru echipa ... la pasiune in jurul ei , la ce vrei tu in materie de fotbal... Voi sinteti 2000 toti ..si copiati in tot ce faceti javerele mari de la Bucuresti , nu aveti identitate nici pe teren , in in afara lui ....ati avut o istorie interesanta de care aia ca tine isi bat joc acum..asta ..e.. Sa dechideti gura cind o sa umpleti un stadion de 10000 de oameni..nu de 30000... Si relativ la IQ nu cred ca e instare sa se pronunte unul ca tine ... OLS e un site dedicat fotbalului...si in tara asta in ultimii 50 de anii fotbalisti MARi au plecat de la noi , de la Pitesti sau de la Constanta... de la aia ca voi ..decit mizerii si fitze multe..asa ca ..MUKLES. Sinteti unici...nu EXISTATI !!

MMihnea
29th October 2010, 12:40
iar va flambati ? :D

Unirea imi e simpatica si ne creste o intreaga noua generatie de stelisti
,dar
o sa fie bombardati
chiar daca craiovenii dau 1 gol din 15 sturi spre poarta , tot o sa le fie muntenilor 'nostri' greu sa reziste
judecand dupa ultimile meciuri
surprize apar tot timpul
iar in liga1 destul de des

livache67
29th October 2010, 12:57
Una e ce isi doresc astia ca tine si alta e realitatea... Meciul de la Tg Jiu a fost un accident ... osa se vada asta seara. :evil:

Nu sintem REal Madrid dar la ora asta nu sint multe echipe in liga 1 care pot sa ne bata.

Sa dea Domnu`sa joace la fel ca la tg jiu ca in meciul din cupa:happy:happy:lol::lol::lol:

livache67
29th October 2010, 13:08
Napoli de Romania? La ce va asemanati voi cu Napoli? La culori poate, la IQ-ul scazut, si la focarul de infectie care-l reprezinta acel oras pentru Italia. Ca galerie sunteti undeva la nivelul Pizzighettone. :sleep: Bine macar ca vin 25.000 de oameni sa faca karaoke la inceputul meciurilor :happy Muica, daca si aia ce se intampla pe Oblemenco o numiti atmosfera...

Cred ca ce ai scris mai jos despre schizofrenie te caracterizeaza in totalitate mai baiatule,du-te repede la doctor poate mai scapi sclav al lui dinamo...:groggy:

ASP
29th October 2010, 15:02
lasati-l pe BBB ca el inca nu s-a hotarat daca e uist sau cheferist....

Leo
29th October 2010, 15:06
Egal.

livache67
29th October 2010, 17:40
lasati-l pe BBB ca el inca nu s-a hotarat daca e uist sau cheferist....

BBB sa se duca acolo cu echipa cu tot,n-are ce cauta aici.

livache67
29th October 2010, 17:42
urziceni-craiova 0-2

delaoltenia
30th October 2010, 10:18
Va fi 3-1 pentru Stiinta.

Sezione
30th October 2010, 21:38
Sa dea Domnu`sa joace la fel ca la tg jiu ca in meciul din cupa:happy:happy:lol::lol::lol:

Important e ca am inceput sa jucam spectaculos ..ratam extrem de mult insa ...dar nu jucam in fiecare zi cu un Vaslui norokos la culme..:ok:

UCV
30th October 2010, 23:57
. Eu zic nici sa nu mai iesiti de la vestiare

Voi de ce nu ati facut treaba asta?:)

Ferko
31st October 2010, 10:46
Urziceni este ca o nuca goala pe dinauntru, foarte greu de spart din acest motiv. 1 sau 2. Cine marcheaza primul (daca mercheaza cineva) castiga meciul.

Tiger1
1st November 2010, 09:15
Urziceni-Craiova :plans:-3

delaoltenia
1st November 2010, 19:13
1-0 pt Urziceni.

Sorin Blaj
1st November 2010, 19:29
Slabut ne prezentam.

krokobaursolzos
1st November 2010, 20:07
Gool Dina !!!!!

... si sunt iar in grafic ;)

BBB
1st November 2010, 20:10
Baiat inteligent Bucsaru' asta. Pe criza asta 1 pauza / 2 final a mers ca uns ;)

Cipri
1st November 2010, 20:20
Ce emotii am avut pe final ...
Ciuca si Alex Piturca trebuie sa dispara din primul 11 !

Sorin Blaj
1st November 2010, 20:20
Pana la urma ne-am revenit.

BRAVO BAIETI!!!

Pacat de infrangerea cu Vaslui.

TenisFan
1st November 2010, 20:22
Meci greu. Teren catastrofal. La asa teren jocul de pase si devierile n-au mai mers ca de obicei. Woobay a fost impiedicat clar sa profite de tehnicitatea sa. O victorie cu atat mai pretioasa in conditiile astea. In Pitzi we trust! :D

livache67
1st November 2010, 20:26
Bravo baieti !
Hai craiova!
Urmeaza dinamo in cupa si sper sa ne calificam.

Sezione
1st November 2010, 20:31
Meci slab pentru noi..Cei mai buni jucatori ai Unirii au fost Gaman si Ciuca ( catastrofa baiatul asta ) ... Unirea ramine aceeasi echipa rudimentara adaptata la mizeria de gazon de la Slobozia...

Sezione
1st November 2010, 20:34
Baiat inteligent Bucsaru' asta. Pe criza asta 1 pauza / 2 final a mers ca uns ;)

Iar ai aparut bai papagal ( sau pinguin ) vargat ?? Mitzi nu are bani nici pentru a cumpara o promovare ca aia care joaca la Alba Iulia... Apropo superba atmosfera la jocul lui Dinamo 3 de Cluj ...senzationali si cei 200 de fani:happy ..dh ..imitati j*** in tot ce fac:)) ei 200 voi tot 200...

Razvan T.
1st November 2010, 20:37
s-o umflat prazu`n tine ? :D

Sezione
1st November 2010, 20:39
s-o umflat prazu`n tine ? :D

Nu s-o umflat inca ..vrei sa sufli putin sa SE UMFLE ??:evil:

Razvan T.
1st November 2010, 20:40
Nu s-o umflat inca ..vrei sa sufli putin sa SE UMFLE ??:evil:

Asa faceti voi ? :happy

Sezione
1st November 2010, 20:44
Asa faceti voi ? :happy

Nu..da cind dam de doritori ca tine ..nu zicem nu:happy

Cipri
1st November 2010, 20:45
Acum am vazut faza cu 11 m . N-a fost .

TenisFan
1st November 2010, 20:45
N-a fost penalty da.

Sezione
1st November 2010, 20:47
Acum am vazut faza cu 11 m . N-a fost .

Mai uita-te odata...faza similara cu hentul lui Apostol..la dinamo-steaua. Penalty clar .

Sorin Blaj
1st November 2010, 21:26
N-a fost. L-a lovit in pulpa.

Dar nu mai conteaza, bine ca l-a dat. :)

Sir. Eko
1st November 2010, 22:18
Tot castiga Craiova...

jonsnow
2nd November 2010, 02:10
penalty inventat si viciere de rezultat si aici :ok:

SwedishMafia
2nd November 2010, 02:49
N-a fost. L-a lovit in pulpa.

Dar nu mai conteaza, bine ca l-a dat. :)

fair play oltenesc de...lugoj:rolleyes:

Telespan
2nd November 2010, 05:44
fair play oltenesc de...lugoj:rolleyes:
...este stelist ...tipa k fura Rapidul.....Ce conteaza 11m dat la mistou?

whiteLion
2nd November 2010, 07:53
Primul Semn ca incepem sã devenim o echipa puternica, nu zic mare, am castigat desi am jucat prost.
Incepe balul!

whiteLion
2nd November 2010, 07:56
...este stelist ...tipa k fura Rapidul.....Ce conteaza 11m dat la mistou?
Usor acordat, Dar la pandurii a fost? + 2 goluri anulate

livache67
2nd November 2010, 08:06
Usor acordat, Dar la pandurii a fost? + 2 goluri anulate

L-ai adus definitiv la tacere :happy:happy:happy

Cave_Canem
2nd November 2010, 09:49
Mai uita-te odata...faza similara cu hentul lui Apostol..la dinamo-steaua. Penalty clar .

Cristescu, tu esti ?? :shocked::shocked::shocked:

delaoltenia
2nd November 2010, 10:23
Felicitari Craiova!!
Respectele mele Piturca!! :ok:

Pronostic corect:ady_g, atdi, Cipri, Dario, delaparis, Grecu_, krokobaursolzos, mateiasi, medicu, MMihnea, noir_desir, proVaslui, Sezione, soren73, St3phano, stiintacv, stratus, tataleone, TheIceMan, Tiger1, whiteLion

whiteLion
2nd November 2010, 11:38
http://www.youtube.com/watch?v=_A8YeEl80U0

analiza faza de la penalty

delaoltenia
2nd November 2010, 11:39
Nu prea ai ce analiza,umbla la butoane. :D

Sorin Blaj
2nd November 2010, 11:47
...este stelist ...tipa k fura Rapidul.....Ce conteaza 11m dat la mistou?
Esti pe langa subiect, in plus vad ca nu stii sa citesti.

Pentru cultura ta generala imi pot exprima parerea pentru orice hotie, iar ce au facut arbitrii aseara la Rapid - Pandurii nu poate fi numita altfel. Daca o parere a cuiva ti se pare tipat, insemna ca ai o perceptie gresita asupra realitatii. Probabil din cauza emotiilor prin care ai trecut aseara, cand v-ati vazut infranti de doua ori si arbitrul le-a scos Pandurilor mingea din poarta. :)

La faza penaltyului primit de Craiova, la GSP le-au trebuit 20 de minute si un unghi de filmare potrivit ca sa-si dea seama ca nu a lovit mingea cu mana, ci cu pulpa. Nu cred ca arbitrul a fost rau intentionat, ci a gresit in favoarea Craiovei. Este o mica mare diferenta.

Faptul ca ma bucur ca se mai greseste si in favoarea Craiovei? Asta e. Fiecare se bucura pentru echipa lui.

Faptul ca ma faci stelist este cam asa: esti doar ignorant sau rau intentionat. Alege ce ti se potriveste.

St3phano
2nd November 2010, 12:17
cauza initiala a acelui penalty (si nu vreau sa starnesc polemici inutile) cred ca a fost vizita lui piti de la pauza.

oricum, greseli de genul asta sunt oarecum normale pt nivelul fotbalului nostru (o mare diferenta fata de aseara in ghiulesti).

ASP
2nd November 2010, 16:38
penalty clar se poate vedea aici, in special in partea a doua a videoclipului unde traiectoria mingii e clar influentata de mana jucatorului de la Urziceni.

http://www.youtube.com/watch?v=_A8YeEl80U0&feature=player_embedded#

St3phano
2nd November 2010, 17:03
cred ca nici tu nu te-ai uitat la filmuletul ala.
oricum, faza grea.

SwedishMafia
2nd November 2010, 17:07
ASP,te uiti olteneste,nu-i asa?Uita-te la pozitia maini.In momentul in care loveste pe cel de la urziceni, mana acestuia nu e nicidecum in perimetru mingii,ci in lateral.

Lordliv
2nd November 2010, 17:12
dupa meciul de ieri ne-am ales cu 3 puncte meritate,cu transferul batut in cuie al lui raul rusescu si cu avertismentul dat sdr-ului ca redevenim si noi o forta in fotbal.:D

imaginea furnizata de gsp este execrabila si nu poti trage concluzia asupra fazei impricinate.

oricum dupa statistica lui tolontan,universitatea craiova a fost de 9 ori dezavantajata clar in acest campionat si doar de 3 ori avantajata ( care or fi alea?:rolleyes:)

ps.iar au aparut frustratii de meserie pe threadul craiovei...

St3phano
2nd November 2010, 17:35
lordliv: sper pt binele tau ca nu ma numar printre cei mentionati de tine in paragraful ultim din postul tau.

Lordliv
2nd November 2010, 17:47
este o amenintare?

ai noroc cu unele postari ale tale de pe politic pe care le-am apreciat.
altfel la numarul de postari ale tale pe aici esti o cantitate neglijabila,si nu meritai raspuns...

ASP
2nd November 2010, 17:54
cred ca nici tu nu te-ai uitat la filmuletul ala.
oricum, faza grea.

evident ca m-am uitat draga watson.....
inca nu am capacitatile tale intelectuale, telepatice si telekinezice de a-mi da cu parerea si a concluziona cu nimic.

"faza grea"..... penibil, mai bine taceai. ori spui ca a fost ori ca nu a fost.

ASP
2nd November 2010, 17:56
ASP,te uiti olteneste,nu-i asa?Uita-te la pozitia maini.In momentul in care loveste pe cel de la urziceni, mana acestuia nu e nicidecum in perimetru mingii,ci in lateral.

decat sa ma uit prosteste..... pozitia mainii nu numai ca este in perimetrul mingii dar este si lovita de ea.

St3phano
2nd November 2010, 17:56
este o amenintare?
ai noroc cu unele postari ale tale de pe politic pe care le-am apreciat.
altfel la numarul de postari ale tale pe aici esti o cantitate neglijabila,si nu meritai raspuns...

nu este o amenintare, nu sunt adeptul lor.

nu stiam ca relativitatea si calitatea unui anumit post, posibilitatea de a discuta cu un om/user depinde de numarul de posturi anterioare.


ASP: atunci te-ai uitat degeaba.

SwedishMafia
2nd November 2010, 18:30
st3phano: "cantitate neglijabila" ce-a zis-o olteanul...intotdeauna am apreciat stilul fin de exprimare al oltenilor.:rolleyes: Demni urmasi al primului poet al tarii,adrian paunescu!:yeah: Daca esti de partea lor, esti de apreciat, cum ai o parere contrarie minunatilor din republic of oltenia,esti "cantitate neglijabila".Interesant concept.:ok:

Cave_Canem
2nd November 2010, 18:31
dupa meciul de ieri ne-am ales cu 3 puncte meritate,cu transferul batut in cuie al lui raul rusescu si cu avertismentul dat sdr-ului ca redevenim si noi o forta in fotbal.:D

imaginea furnizata de gsp este execrabila si nu poti trage concluzia asupra fazei impricinate.

oricum dupa statistica lui tolontan,universitatea craiova a fost de 9 ori dezavantajata clar in acest campionat si doar de 3 ori avantajata ( care or fi alea?:rolleyes:)

ps.iar au aparut frustratii de meserie pe threadul craiovei...

Nu spune nimeni (sau n-ar trebui sa spuna, daca ar avea bun-simt) ca Universitatea Craiova e o echipa favorizata de arbitraje, dar aici e mai clar decat lumina zilei ca n-a fost nici un hent...orice alta interpretare e ridicola.

Lordliv
2nd November 2010, 19:05
@cave,ma insel eu, sau observ nitica invidie la dinamovisti pentru faptul ca stiinta mai beneficaiaza si ea de unele decizii discutabile ale arbitrilor?

sau faceti galagie doar ca sa va acoperiti furtul calificat pregatit de echipa de zgomote a lui borcica,in meciurile cu noi de saptamana viitoare?
doar aveti traditie.:D

iulian_1976
2nd November 2010, 21:36
Penalty eronat ptr Craiova insa au mai fost dezavantajati in alte meciuri.
...se compenseaza :D

livache67
2nd November 2010, 22:25
Penalty eronat ptr Craiova insa au mai fost dezavantajati in alte meciuri.
...se compenseaza :D

Asta e compensare?pai daca ar fi compensare ar trebui sa ne de-a vreo 33 de puncte furate in ultimele 2 campionate...si se face tam tam pe un hent care daca-l privesti dintr-un anumit unghi e cat se poate de clar,iar din altul n-ar fi asa ca mucles!Nu comparati asa zisa gresala de arbitraj cu jaful,hotia,barbaria,dezastrul,mitocania etc din giulesti.

iulian_1976
2nd November 2010, 22:45
Livache tata mai ai putin si spui ca au ratat catusi de putin locul de Ch.Leag.:D

Nu prea inteleg de ce lumea il impinge in fata pe Gaman ?!:o:

Pe baiatul asta l-am vazut barbierind niste mingi simple in meciul cu Anglia ,apoi golul Urziceniului greseala mare de apreciere a traiectoriei mingii tot baiatul asta pe nume Gaman.
Privindu-l cum "mangaie" mingea ma incordez eu in fotoliu,cunoasteti senzatia ?! :)
Craiovenii imposibil sa nu o cunoasca.
...mai nou este capitan :o:

Sa-l mai ateptam...mda e tanar.:o:

dextercioby
2nd November 2010, 22:58
Ce repede observa lumea ca si noua ne sint favorabile unele decizii sa zicem <dubioase>. Clar se umbla la butoane in momentul asta, dar cred ca Mititelu e ultimul care are forta s-o faca.

iulian_1976
3rd November 2010, 00:12
Era o observatie :D

Oricum Craiova are o idee de joc de cand a venit Piturca:
-cu precizarea ca nu'mi place Gaman imi pare umflat ca valoare.
-Ciuca nu este un jucator cu care sa faci performante.
-Dananaie un jucator caruia nu i se potriveste postul,este prea lent pentru
postul asta.

...pentru Liga 1 merge si asa nu se vede :)

Lordliv
3rd November 2010, 08:47
- cand facea cuplu cu iliev,gaman facea putine greseli.
acum pe umerii lui sta toata apararea craiovei si este normal ca la 21 de ani sa mai greseasca.
gaman nu mai este o speranta,este o certitudine pentru fotbalul romanesc.

- ciuca este a 3-a varianta pentru fundas central stanga,dupa iliev si david lopes ( care nu joaca deoarece nu a vrut sa-si micsoreze contractul si sa renunte la prima de instalare)

-din cate stiu eu,dananaie a jucat numai pe acest post.
accidentarea l-a facut mai temator.
cele doua centrari bune din meciul cu urziceni ne-au adus victoria.

whiteLion
3rd November 2010, 10:13
- cand facea cuplu cu iliev,gaman facea putine greseli.
acum pe umerii lui sta toata apararea craiovei si este normal ca la 21 de ani sa mai greseasca.
gaman nu mai este o speranta,este o certitudine pentru fotbalul romanesc.

- ciuca este a 3-a varianta pentru fundas central stanga,dupa iliev si david lopes ( care nu joaca deoarece nu a vrut sa-si micsoreze contractul si sa renunte la prima de instalare)

-din cate stiu eu,dananaie a jucat numai pe acest post.
accidentarea l-a facut mai temator.
cele doua centrari bune din meciul cu urziceni ne-au adus victoria.

bune si corecte observatiile

Cave_Canem
3rd November 2010, 10:56
@cave,ma insel eu, sau observ nitica invidie la dinamovisti pentru faptul ca stiinta mai beneficaiaza si ea de unele decizii discutabile ale arbitrilor?

sau faceti galagie doar ca sa va acoperiti furtul calificat pregatit de echipa de zgomote a lui borcica,in meciurile cu noi de saptamana viitoare?
doar aveti traditie.:D

In ceea ce ma priveste, cu siguranta te inseli...nu vorbesc in numele altora.

Eu nu fac nici un fel de galagie pe tema asta, nu-mi sta in caracter.:cool:

laurdog
3rd November 2010, 11:02
sau faceti galagie doar ca sa va acoperiti furtul calificat pregatit de echipa de zgomote a lui borcica,in meciurile cu noi de saptamana viitoare?


Liviule ai ceva semnale?
Nu de alta dar decat sa vad asa ceva mai bine nu ma mai duc la meci.

Lordliv
3rd November 2010, 13:16
laure,in fotbalul romanesc totul este relativ.

piturca are si el o mare influenta pe la frf,lpf,etc...
asa ca de data asta ii va fi greu lui borcica sa butoneze.:)

dar nu-l va impiedeca pe tudor, vineri ,sa-i dea cel de-al 4 cartonas galben lui gaman.
iar o aparare stoica-ciuca va fi dezastruoasa in fata atacului dinamovist in meciul din campionat.
in cupa s-ar putea insa sa mergem mai departe.:drak:

@ cave
unde sunt suporterii dinamovisti de altadata?
ce monoton a devenit internul...:P

laurdog
3rd November 2010, 13:37
Un lucru e cert, la meciurile lui Dinamo si ale Craiovei nu ai cum sa te plictisesti, iar meciurile directe din ultimii ani au fost chiar super frumoase.
Daca arbitreaza dementul de tudor mi-e frica si nu ma refer la acel 0-0 de la Craiova ci la stilul arhicunoscut al acestui cretin. Pe unde ne prinde, ne rupe.

Cave_Canem
3rd November 2010, 14:29
Daca arbitreaza dementul de tudor ...

Oricine sa arbitreze in afara de retardu' ala...inclusiv Pitzi.

Sezione
3rd November 2010, 17:04
Cristescu, tu esti ?? :shocked::shocked::shocked:

Mai draga..da m-am mai uitat odata..si da,,nu a fost. Scorul greselilor de arbitraj e 3-9 in defavoarea noastra,,,,, voi stati ceva mai bine 7-8..:))

Nu acelai lucur se poate spune de echipa aia " oropsita" numai pe hartie....cum se numeste ???? ? ?

http://www.tolo.ro/2010/11/02/despre-echipe-avantajate-cu-cifre-si-cu-calm/

Elgorriaga
3rd November 2010, 20:48
laure,in fotbalul romanesc totul este relativ.

dar nu-l va impiedeca pe tudor, vineri ,sa-i dea cel de-al 4 cartonas galben lui gaman.


Păi zi-i lu nea Piți să-l țină pe tușă vineri. Simplu.

Lordliv
3rd November 2010, 22:07
cel mai important meci este meciul care urmeaza!;)

livache67
5th November 2010, 00:35
cel mai important meci este meciul care urmeaza!;)

FOARTE CORECT!:ok:

MMihnea
5th November 2010, 11:52
FOARTE CORECT!:ok:

si cand va mutati pe threadul meciului respectiv (cel cu Galatiu) ?

v-a placut tare victoria asta , nu-i asa?