PDA

View Full Version : Etapa 16: Poli AEK - CFR Cluj



Pages : [1] 2

ADelPiero
4th January 2005, 01:23
Sambata, 5 martie 2005: Poli AEK - CFR Cluj (in tur 1-2)
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

vlad1607
4th January 2005, 10:51
FORZA CLUJUL ! dc aek bragadiru nu castiga....atunci sansele ca nocturna sa devina obiect de decor cresc f mult.....:D

Catalanul
4th January 2005, 16:17
mai nou tii si cu clujul mey vladutz? :p nu-ti fa griji, bate poli cu 2-0 :p clujul poate sa-si continue seria buna de rezultate din etapa a 2-a :D

Carlos Gambino
4th January 2005, 19:25
Lasa-l, ca o fost bolnav cand o fost mic...! :D

vlad1607
4th January 2005, 20:26
mai nou tii si cu clujul mey vladutz? :p nu-ti fa griji, bate poli cu 2-0 :p clujul poate sa-si continue seria buna de rezultate din etapa a 2-a :D


:happy..nu tatii nu imi fac griji..am incrdere in Cfr Cluj :D Si nu "tin mai nou" cu ei ci doar am o afinitate pt toate echipele din Ardeal..pt ca sunt pe jumate ardelean :)..si cum mai joaca si cu Aek Bragadiru :D chiar sunt fanul lor declarat meciul asta :D ! FORZA CAINII !

Carlos Gambino:"Lasa-l, ca o fost bolnav cand o fost mic...! "!!!
Nene.... :degete: :degete:

Catalanul
4th January 2005, 21:36
Carlos Gambino:"Lasa-l, ca o fost bolnav cand o fost mic...! "!!!Nene.... :degete: :degete:tipic dinamovist :no: sa stii ca si eu sunt pe jumatate ardelean, dar le urez dusmanilor nostri, UTA, sa zaboveasca cat mai mult in B alaturi de prietenii vostrii, Bihoru` :drak:

P.S. Forza Clujul atuci cand joaca cu Dinamo :D si nu numai :p

Carlos Gambino
4th January 2005, 21:50
Nene.... :degete: :degete:
Ce-i asta...?!! Eshti shi mut...?!:D Vrei sa ne intzelegem prin semne ?! :drak:

vlad1607
5th January 2005, 11:17
Ce-i asta...?!! Eshti shi mut...?!:D Vrei sa ne intzelegem prin semne ?! :drak:

Un gest simplu si sugestiv :D

King of Hell
5th January 2005, 11:44
Poli Timisoara-cfr 2-0

PS Cand mai vorbiti despre cfr nu mai spuneti clujul!!!! Daca nu vreti sa fac chiar urat...si nimeni nu vrea asta..

vlad1607
5th January 2005, 11:57
Dc s-ar pune problema unei fuziuni ...ce facetzi?

TZEFERU
5th January 2005, 19:07
Poli Timisoara-cfr 2-0

PS Cand mai vorbiti despre cfr nu mai spuneti clujul!!!! Daca nu vreti sa fac chiar urat...si nimeni nu vrea asta..

Mai Axaphat stii sa faci urit? Acuma tre' sa ne speriem? Cind faci urit vii in Gruia sa vezi Divizia A?...You know .....its Ok.

Deocamdata voi faceti stagiul de pregatire in "B"-undesliga. Mai aveti de mincat o piine pe la Negresti Oas si pe la Sinnicolau.

Reminder: La meciurile de Divizia A CLUJ = CFR si CFR = CLUJ
La meciuri de B Cluj = U, daca nu crezi asculta transmisiile la radio din B.
Axaphat..don't fight it, its over man. :D

La meciul Poli - CFR, simpatizez cu Timisoara si tin cu CFR. ;).
Dar oricare ar fi rezultatul dupa meci se va be' on jinars.

vlad1607
5th January 2005, 19:16
Ce ai cu Fc Negresti Oas??Eu chiar tin cu echipa asta :happy :happy

Catalanul
6th January 2005, 00:35
mey Jesse asa rau esti :mda: dupa ce ca vi l-am dat pe Nicolita (posibil si Mansour) mai esti si impotriva noastra :rosu:

P.S. de ce ti-ai pus la custom title ''Banned''? vezi ca ma derutezi :p

ADelPiero
10th January 2005, 21:17
(...)eu sunt pe jumatate ardelean, dar le urez dusmanilor nostri, UTA, sa zaboveasca cat mai mult in B alaturi de prietenii vostrii, Bihoru` :drak:

ce rau esti mai:galben: ... dak esti ardelean tre` sa tii cu ele...
mie sincer... mi`a parut foarte rau cand a picat Bihoru`:(

DD-Viola
11th January 2005, 16:33
...Alta Marie , ...cu aceiasi palarie ,...noi stapani , dar tot cu Dobos " dirijor " si ce-i mai rau este ca jucatorii ( pe buna dreptate ) s-au saturat de ( ne ) seriozitatea conducerii clubului si a impresarilor . Sant curios ce achizitii se vor face pt retur , desi nu cred ca se va intari lotul substantial , ba mai mult , 3 jucatori sant ca si plecati ( bravos , halal sa va fie ! ).... cum ramane cu promisiunea ( noii conduceri ) de-a avea o echipa de top european ?... Desi pana la ora meciului se pot intampla destule , sper sa vedem un joc frumos , un adevarat spectacol , motiv pentru care ( cu siguranta )vor fi multi cei care ne vor invidia ....Haide Clujul , Haide Timisoara ! Tzefereee , hai noroc !

baden
18th January 2005, 10:56
Cu Nationalul mutat pe Timis ... eu zic ca aveti sanse sa scapati de retrogradare ... si eventual si de Dobos !!!

adi_cta
18th January 2005, 12:19
La ce miscari de trupe fac timisorenii, construiesc o echipa foarte puternica care poate sa puna serioase probleme oricarei echipe. In aceste conditii CFR-ului ii va fi foarte greu sa scoata macar un egal.

Sergio
18th January 2005, 13:20
Bate Poli. Nici nu se pune problema. :)

tudor
20th January 2005, 01:18
3-0, 3-1 in cel mai rau caz :D

King of Hell
20th January 2005, 07:35
Normal si logic ar fi un 3-0 dar avand in vedere ca cfru mereu sfideaza orice logica...nici nu vreau sa ma gandesc ca o sa va strice sarbatoarea...:(
Au promovat cand nimeni nu le dadea nici o sansa, au batut pe dinamo cand nimeni nu le dadea nici o sansa, sunt pe locu 6 cand toti ii vedeau pe ultimul...asa ca sa nu va mire daca scot un egal sau inving..(DOAMNE FERI!)

muthantu
20th January 2005, 09:58
Eu zic ca va bate Clujul. Pardon, CFR-ul, sa nu supar un anumit user:P

Sergio
20th January 2005, 10:03
Au promovat cand nimeni nu le dadea nici o sansa, au batut pe dinamo cand nimeni nu le dadea nici o sansa, sunt pe locu 6 cand toti ii vedeau pe ultimul.
Si toate datorita unui singur om: Relu Sunda. :rolleyes:

TZEFERU
20th January 2005, 20:57
Eu zic ca va bate Clujul. Pardon, CFR-ul, sa nu supar un anumit user:P

Poti spune linistit Clujul, it just makes so much sense. :D

King of Hell
20th January 2005, 21:04
Poti spune linistit Clujul, its just makes so much sense. :D


Poate ai vrut sa spui it just makes so much sense...desi nici asa nu are sens propozitia ta...eu iti raspund: It doesn't make any sense because Cluj=U and U=Cluj...so :degete: off....

TZEFERU
20th January 2005, 21:20
Poate ai vrut sa spui it just makes so much sense...desi nici asa nu are sens propozitia ta...eu iti raspund: It doesn't make any sense because Cluj=U and U=Cluj...so :degete: off....

Lasa propozitiile, eram grabit si trebuia sa plec, am observat dupa ce am revenit si recitit. Dar nu asta e idea. Chestia asta cu greselile gramaticale e de notorietate la cei care nu au nimic de spus.

Voi tre sa treceti pe la Sinnicolau si pe forumul asta voi tre sa priviti doar, nu prea aveti de comentat.
Iar semnul ala ar trebui sa til areti tie si alor tai desteptule.

Da U = CLUJ in B...DIVIZA B.
CFR = CLUJ in DIVIZA A.

deep purple
20th January 2005, 23:04
Acum Tzeferule, nu crezi ca e mai bine sa discutam despre meciul Poli - CFR decat sa ajungem sa vedem doi concetateni care-si dau in cap?

TZEFERU
21st January 2005, 01:01
Deocamdata sint miscari de trupe serioase pe la voi si stim un singur lucru: ca jucam la Timisoara. :ok:
CFRii nostrii sufla greu la -22 C linga Runc si iau in piept Dealu Negru.
Cine va bate? Sint convins ca Sunda si ai lui vor sa confirme munca din tur, iar TM vrea sa iasa din zona vulnerabila.

cirdois
25th January 2005, 15:58
POLI trebuie sa invinga,si o sa invinga. :yeah: :happy

Sergio
25th January 2005, 23:15
CFR-ul are avantajul omogenitatii lotului, dar valoric suntem peste ei.
Mai este mai bine de o luna pana la meci, deci timp pt omogenizare ar fi si la Poli. CFR-ul este un adversar periculos in deplasare, iar Sunda a dat mereu emotii timisorenilor cand a venit in postura de adversar. Oricum, un lucru e cert: spectacolul va fi asigurat atat pe teren, cat si in tribune.

TZEFERU
26th January 2005, 03:35
Da, acuma CFR isi rupe picioarele pe dealuri inghetzate la Vatra-Dornei si Poli merge in Italia. Sa vedem daca aerul tare de munte si apoi Turcia va omogeniza echipa si Roszel nu va mai face tusa.

Sergio
26th January 2005, 12:39
Asta nu inseamna ca Poli e favorita. In Italia Poli va face o recuperare usoara, sa nu se oboseasca de pe acum. E un fel de vacanta. :D

Angelina Jolie
28th January 2005, 09:23
Am mai auzit eu destui optimisti si inaintea primei etape din vara. La fel sunt si acum. Eu zic ca dupa noile achizitii Poli e favorita, insa nu va castiga. Presiunea va fi prea mare, si, sa nu uitam ca CFR este o echipa de deplasare. Asa ca X2.

An_DR_eI
28th January 2005, 10:54
Poli - CFR 1-2 (Caramarin-Anca,Oncica) :ciocan:
FORZA CFR !!! /hello
COMMANDO GRUIA !!! :evil:
O sa batem pe Poli pt ca e o echipa fabricata in 3-4 saptamani.......pentru ochii timisorenilor.....Astea nu is echipe... :rosu:

Sergio
28th January 2005, 11:30
Am mai auzit eu destui optimisti si inaintea primei etape din vara. La fel sunt si acum. Eu zic ca dupa noile achizitii Poli e favorita, insa nu va castiga.
Vezi tu undeva scris ca Poli va castiga sigur? Citeste mai atent mesajele anterioare si citeste-le pana la capat...

Carlos Gambino
28th January 2005, 11:32
Pai si voi sunteti tot o echipa fabricata...! Singura echipa din Cluj care trebuie sa fie pe prima scena fotbalistica, este "U" Cluj...in rest, sa auzim de bine !

Sergio
28th January 2005, 16:37
Hai ma, nu fi rau. Daca Sunda s-a dus la ei si nu la U, ce vina au? :drak:

Angelina Jolie
28th January 2005, 17:44
Pai si voi sunteti tot o echipa fabricata...! Singura echipa din Cluj care trebuie sa fie pe prima scena fotbalistica, este "U" Cluj...in rest, sa auzim de bine !

Suntem o echipa fabricata in 1907 care de bine de rau inca supravietuieste. Asa ca mai bine documenteaza-te inainte sa-ti dai cu parerea.

Carlos Gambino
28th January 2005, 17:51
Eu stiu cand ati fost infintzati...dar daca tie itzi place sa crezi ca nu stiu, asta-i treaba ta...! :D Eu am spus ca locul vostru nu este in div.A....asta vad ca nu te-a deranjat, inseamna ca si tu crezi la fel...! :D

Sergio
28th January 2005, 22:52
Carlos, aici te contrazic. Din moment ce sunt pe 6, iar noi pe 13, nu stiu care merita mai mult sa joace in A... :thinkso:

Carlos Gambino
29th January 2005, 00:53
Eu m-am referit la frana si "U" Cluj....nu la noi ! ;)

ReYeS_
29th January 2005, 02:25
eu zic ca o sa fie 3-0 ptr poli. sunt sigur pe victoria lui poli din 3 motive :

1. Poli are un lot superior celui de la cluj

2. Jucatorii noi veniti vor sa demonstreze ca-si merita banii pe care poli ia platit ptr ei

3. Arena Dan Paltinisanu va fi neincapatoare la ora meciului

King of Hell
29th January 2005, 10:39
1 Normal ca U Cluj e echipa Clujului si doar ea ar trebui sa fie in A
2 Nu stiu cine a putut fi atat de naiv sa voteze 2
3 Tu iuliane fa bine si nu mai sterge posturile doar ca sa te afli in treaba :drak:

Sergio
29th January 2005, 11:03
Nu stiu cine a putut fi atat de naiv sa voteze 2

Da-i click pe chestionar si vei afla. :drak:

Carlos, nu m-ai inteles. Eu faceam o comparatie intre noi si frana.Ei deocamdata sunt peste noi. :cool:

Angelina Jolie
30th January 2005, 17:48
Bai deja deveniti tarani. De la CFR ati ajuns la frana. Credeam ca pe forumul asta sunt oameni mai de calitate. Asa ca vine frana si va face felul acasa in fata unui stadion plin sa va mai iasa fumurile din cap.
Cat despre "u" sa dea Dumnezeu sa se desfiinteze! Si asta cat de curand posibil. Sau macar sa pice in C.

alt.core
30th January 2005, 18:05
Desi nu este cea mai iubita echipa din Cluj, CFR-ul are o istorie veche si trebuie respectata. In plus e de admirat modul in care se fac lucrurile acolo in acest moment.
Pentru noi insa este un meci crucial, un meci care marcheaza un nou inceput. E de asteptat un meci foarte incrancenat, cu multa tensiune atat in teren cat si in tribune. Fara sa fie antipatizata la Timisoara (dimpotriva, beneficiaza de un capital de simpatie datorat orasului din care provine) CFR-ul va avea de "indurat" o atitudine destul de ostila tocmai din cauza ca toti spectatorii din tribune (si vor fi 40.000 daca nu ploua) vor incerca sa faca tot ce sta in puterea lor sa-i conduca pe Poli spre victorie.

Carlos Gambino
30th January 2005, 18:20
Bai deja deveniti tarani.
Relax Valy...nu am vrut sa jignesc ! ;) Am luat jargonul de la niste prieteni din Cluj...! :) Cat despre meciul cu voi, fie ca cei mai buni sa castige...! :ok:

Sergio
30th January 2005, 18:23
Bai deja deveniti tarani. De la CFR ati ajuns la frana. Credeam ca pe forumul asta sunt oameni mai de calitate. Asa ca vine frana si va face felul acasa in fata unui stadion plin sa va mai iasa fumurile din cap.
Cat despre "u" sa dea Dumnezeu sa se desfiinteze! Si asta cat de curand posibil. Sau macar sa pice in C.
Poate ar fi mai bine sa-ti exprimi "simpatia" fata de U in alte moduri fara sa intri in polemica cu altii care n-au nici o legatura cu disputa asta a voastra.

Angelina Jolie
2nd February 2005, 11:45
Relax Valy...nu am vrut sa jignesc ! ;) Am luat jargonul de la niste prieteni din Cluj...! :) Cat despre meciul cu voi, fie ca cei mai buni sa castige...! :ok:
Nu-i nici un bai. Dar daca te vei uita prin posturile mele vei vedea ca eu m-am referit la voi doar ca Poli sau Poli Timisoara, nu Poli Aek sau Aek bucuresti sau alte tampenii. In rest numai de bine, si ma bucur sincer ca aveti sansa sa redeveniti o forta in fotbalul romanesc.

remus
2nd February 2005, 17:46
Poli AEK Timisoara isi va schimba la anul numele , inapoi in Poli Timisoara.Sau cel putin asa zice Dobos. Daca nu se va tine de cuvant,va avea xx.000 suporteri in capul lui.

Teoretic , dupa "calculele hartiei" , ar trebui sa bata Poli.

King of Hell
3rd February 2005, 06:52
Desi nu va juca stralucit deoarece judecand dupa experienta chelsea din primul an lucrurile nu au fost prea roz la echipa.....Poli Timisoara-Frecomaxu' 3-0

Angelina Jolie
3rd February 2005, 09:46
Nu uitati ca CFR joaca mai bine in deplasare decat acasa. Pe Oli l-am mai facut odata de 2 puncte anul asta tot la el acasa.
Si trebuia sa batem dar a fost acel penalty in min 90 pt hent in careu.

Off topic: u Cluj-CS Deva 0-4. Prima etapa a returului de Beeeee.

Sasuke Uchiha
6th February 2005, 00:08
victorie pt poli
2-0

roxana_cj
6th February 2005, 15:07
Poli Timisoara-cfr 2-0

PS Cand mai vorbiti despre cfr nu mai spuneti clujul!!!! Daca nu vreti sa fac chiar urat...si nimeni nu vrea asta..

Mai baiatule Clujul, in cazul in care nu stiai, are un cartier Gruia cu o super echipa!
Pana sa ajunga U ce a fost pe vremea cand erai tu in scutece mai este.
Asa ca ciocu mic!

Angelina Jolie
6th February 2005, 16:00
Mama, Roxana da aspra esti. Hai ca imi place de tine. FORZA CFR!

vlad1607
6th February 2005, 16:18
Cfr-ul poate profita de situatia actuala de la aek bragadiru...dureaza ceva pana se incheaga o echipa.....

deep purple
6th February 2005, 17:54
Vladut, Dinamo n-are meci? :D :D :D

roxana_cj
6th February 2005, 18:08
Mama, Roxana da aspra esti. Hai ca imi place de tine. FORZA CFR!

Mersi! Hai ca ne vedem la meciuri!

PaulS
6th February 2005, 18:30
Poli - CFR 4-1 !!! Feroviarilor, nu aveti nici o sansa la Timisoara !!! Suntem peste voi la toate capitolele !!!!

roxana_cj
6th February 2005, 19:00
Mai vedem, Paul, mai vedem...

roxana_cj
6th February 2005, 19:11
Cfr-ul poate profita de situatia actuala de la aek bragadiru...dureaza ceva pana se incheaga o echipa.....
mai Vladut... Dar tu te iei chiar de toata lumea? :no:

vlad1607
6th February 2005, 19:24
Roxanica a tipat un pic Sergio la tine si acum ai intors tunurile impotriva mea:D...nu am facut altceva decat sa-mi spun parerea sincera despre acest meci....mai ales ca CFR-ul din Cluj e o echipa buna in deplasare :D OK???? :D

Sergio
6th February 2005, 20:18
Daca crezi ca am tipat la roxana, inseamna ca tu latri cam mult pe aici... :drak:

vlad1607
6th February 2005, 20:21
ei hai..pe bune ? :D
Vb metaforic stimabile :D

Sergio
6th February 2005, 20:24
Si eu, stimabile... :D

vlad1607
6th February 2005, 20:25
curios....:D dc zici tu..maestre :D

Sergio
6th February 2005, 20:32
Imi cer public scuze fata de roxana, daca s-a simtit jignita de ce am zis pe intern.

O sfatuiesc insa ca pe viitor sa nu se mai simta atacata la fiecare schimb mai dur de replici, ca n-o vad bine atunci. :D

vlad, iti predau legatura... :P

politim
6th February 2005, 20:51
Cfr-ul poate profita de situatia actuala de la aek bragadiru...dureaza ceva pana se incheaga o echipa.....

Vladutz draga, in curand singurul loc unde vei mai putea injura echipa noastra e pe forum. Iti dai seama ca pana si la meciul din groapa veti deveni o minoritate. :evil:

Sergio
6th February 2005, 20:53
Ce, pana acum nu erau? :P

Angelina Jolie
6th February 2005, 20:58
Eu atata stiu: CFR nu se pleaca in fata nimanui. Pe Oli l-am mai facut odata campionatul asta deci n-ar fi nici o noutate. BATEM!!! Sau in cel mai rau caz facem egal.

vlad1607
6th February 2005, 21:22
Vladutz draga, in curand singurul loc unde vei mai putea injura echipa noastra e pe forum. Iti dai seama ca pana si la meciul din groapa veti deveni o minoritate. :evil:

Serios? Tu esti glumetul violetilor?Esti responsabil cu buna dispozitie? Ca vad ca ai glume in program :D NU am injurat sa stii pseudo-echipa voastra ok?
Keep dreaming :happy

cip_81
6th February 2005, 21:32
Cea mai elocventa este declaratia lui Stoichita care spunea ca atat Otelul cat si fulgerul bragadiru vor avea mari probleme pentru a scapa de la retrogradare.Asa ca...la munca nu l-a'ntins mana.Oricum,vor avea doar 10 meciuri la dispozitie din care vor putea scoate puncte...ca din cele 5 de la Bucuresti vor acumula cu un punct mai putin decat au adunat sezonul trecut.

vlad1607
6th February 2005, 21:34
Vai Cip_81 ce rau esti cu ei :happy

Sergio
6th February 2005, 22:15
Parca ati fi clone, asa ceva n-am vazut, zau... :cool:

semmaka
7th February 2005, 11:26
Serios? Tu esti glumetul violetilor?Esti responsabil cu buna dispozitie? Ca vad ca ai glume in program :D NU am injurat sa stii pseudo-echipa voastra ok?
Keep dreaming :happy


NU ai injurat-o? Tocmai ai facut chestia asta: "pseudo-echipa voastra". E ca si cum eu as spune: Nu am injurat-o pe curva aia de ... (pune tu aici mama sau prietena sau sotie sau ce vrei).

Eu zic sa o lasi mai usor cu jignirile, pentru ca nu e cazul. La cum merg lucrurile la echipa ta s-ar putea sa plangi peste putin timp. NU vor ajunge aranjamentele lui Netoiu pentru o comportare onorabila de "campioana".

vlad1607
7th February 2005, 13:22
s-ar putea...sa vedem....poate da poate nu.....pe sistemul asta mergi tu?Lasa-l pe infectul ala de netoiu sau pe porcea astia sunt uratzi de majoritatea cainilor(mai putin cei "Sponsorizati")......

PaulS
7th February 2005, 16:55
vladut, tu nu ti-ai dat seama ca aici e vorba despre meciul dintre Poli si CFR Cluj ?? Ce treaba au catelusii in toata chestia asta ???

roxana_cj
7th February 2005, 18:52
Roxanica a tipat un pic Sergio la tine si acum ai intors tunurile impotriva mea:D...nu am facut altceva decat sa-mi spun parerea sincera despre acest meci....mai ales ca CFR-ul din Cluj e o echipa buna in deplasare :D OK???? :D

Nu ti-ai dori sa intorc eu tunurile impotriva ta, crede-ma! Si orice s-ar intampla eu tot cu CFR tin! :D

OK! :D

vlad1607
7th February 2005, 18:55
Aouleuuu :happy....."tremurrrr"....intoarce domnisoara"tunurile" ...nu te impiedica nimeni :)

roxana_cj
7th February 2005, 18:56
Bai Vladut! Putin cam obraznic esti! Sau foarte?
Dar tu de ce imi zici Roxanica?

vlad1607
7th February 2005, 19:00
Roxanica......ai reusit sa ma faci sa :happy

roxana_cj
7th February 2005, 19:03
Roxanica......ai reusit sa ma faci sa :happy
Da? Asta nu e rau! Dar cine rade la urma... (Dupa ce va mai batem inca o tura... Stii tu...) Rade mai bine! /hello

vlad1607
7th February 2005, 19:04
Si tie iti place sa visezi cu ochii deschisi? :happy vezi ca mai sunt cativa pe aici..faceti un fan club vise ceva :happy

Sergio
7th February 2005, 19:15
Porumbeilor, sunteti http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/98.gif

vlad1607
7th February 2005, 19:20
Rusinica :happy /OLE/

roxana_cj
7th February 2005, 19:28
Porumbeilor, sunteti http://www.poliaektimisoara.ro/forum/images/smiles/98.gif

Ai fost dragut ca ti-ai cerut scuze, dar iar ataci si nu e fumos! Si oricum CFR castiga!

DD-Viola
7th February 2005, 20:14
...CFR-ului ii doresc succes , insa incepand cu etapa a 17-a , ...cele 3 pct . sper sa le obtina Poli un urma unui joc elaborat prin care sa "respire" dorinta de victorie si de adevatara performanta , astfel sa marcheze noul inceput ...Parca il aud pe Laza cantand :
" Poli , Poli...Timisoara
Ne-a adus iar primavara
Haide POLI , hai baietii
Din Banat alb-violetii ! "

Sergio
7th February 2005, 20:18
Ai fost dragut ca ti-ai cerut scuze, dar iar ataci si nu e fumos! Si oricum CFR castiga!
Puteti continua pe PM sau YM, nu va opresc. Aici limitati-va la subiect.

PaulS
7th February 2005, 20:34
Ba Tepes, nu ti-e rusine sa te iei de o fata ma ??? Porcule !!! :rosu:

tudor
7th February 2005, 20:37
PaulS, vezi ca ti-ai scris gresit varsta! 26 de ani o sa ai peste 10 ani! :rosu:

roxana_cj
7th February 2005, 20:50
Ba Tepes, nu ti-e rusine sa te iei de o fata ma ??? Porcule !!! :rosu:

Esti FAIR PLAY! Bravo! :)
De la cat au maine meci cei de la tineret?

PaulS
7th February 2005, 21:35
PaulS, vezi ca ti-ai scris gresit varsta! 26 de ani o sa ai peste 10 ani! :rosu:
Scuze, greseala mea !!!!

timisoareanul
7th February 2005, 23:37
Dar nu trebuie sa pierdem primul meci cu Clujul in fatza a 40.000 de spectatori.

TZEFERU
8th February 2005, 03:48
Dar nu trebuie sa pierdem primul meci cu Clujul in fatza a 40.000 de spectatori.

Nu il veti pierde, va fi egal. :yeah:

MESERIE din GRUIA!!!

Angelina Jolie
8th February 2005, 10:12
N-ar fi rau deloc. Dar eu sper totusi intr-o victorie. Va fi prea multa presiune asupra lor si se vor pierde cu firea. Dar nici ai nostri(jucatorii) nu cred ca au mai jucat vreodata un meci in fata unui stadion plin cum va fi la Timisoara.

razvi2010
8th February 2005, 10:54
Bat CFRu clar 3-0

Carlos Gambino
8th February 2005, 11:36
Asta da optimism !!! :o:

Angelina Jolie
8th February 2005, 11:48
Mda, si imi si copiaza avatarul. :rosu: :rosu: :rosu:
Asa ca m-am suparat si mi l-am schimbat. :mad: :mad: :mad:

Catalanul
8th February 2005, 13:27
@vali stai linistit ca a mai copiat razvan avatarul altei persoana de pe aici :D
legat de acest meci nu stiu ce tot va ''agitati'' atat de mult :) nici nu se pune problema castigatoarei: aceasta va fi POLI :yeah:

Darkslowstar
8th February 2005, 13:45
Pronostic x 2. O Poli cu probleme mari de omogenitate (parctic o echipa noua) se va duela cu o echipa omogena, valoroasa si care joaca excelent in deplasare. In mod normal as miza pe CFR.
Totusi e posibil ca 50.000 de oameni sa poarte pe Poli spre victorie, numai si din entuziasm. Si mai e clar ca Poli are acum jucatori care pot rezolva de unul singur o victorie.

roxana_cj
8th February 2005, 20:56
Orice ati zice voi tot CFR castiga! :) Sunt clar mai buni si au demonstrat-o!

Sergio
8th February 2005, 21:15
Dark, te cam contrazici in ceea ce spui, dar nici tu nu crezi ca Poli poate pierde acest meci. Sa fim seriosi...

Carlos Gambino
8th February 2005, 21:16
Nah bine... :) pt cei care ati dat ca pronostic X2, sper ca ati luat in considerare primul 11 cu care va incepe POLI in meciul asta...? :D M.Popa-Contra,Batranu,Naidin,Balace-O.Petre,Paleacu,G.Coman,Caramarin-V.Moldovan,Mansour ! /hello

Sergio
8th February 2005, 21:20
Lasa ca se conving ei... :evil:

King of Hell
8th February 2005, 21:39
Nah bine... :) pt cei care ati dat ca pronostic X2, sper ca ati luat in considerare primul 11 cu care va incepe POLI in meciul asta...? :D M.Popa-Contra,Batranu,Naidin,Balace-O.Petre,Paleacu,G.Coman,Caramarin-V.Moldovan,Mansour ! /hello


Acum s-ar putea sa imi sari in cap dar...nu e de ajuns sa aveti vedete..tre sa se inchege relatiile de joc bla bla..stii toata povestea...oricum sper sa bateti..dar...nu e de ajuns sa aveti vedete ...cat despre olaroiu..ala nu e antrenor :no:

Sergio
8th February 2005, 22:18
Nu e de ajuns sa ai o multime de vedete pt a forma o echipa, dar e un prim pas spre performanta... :D

Iar daca nici Olaroiu nu e antrenor, probabil ca s-a intors lumea cu susu-n jos, ca eu nu mai inteleg nimic... :cool:

Angelina Jolie
9th February 2005, 11:31
Nah bine... :) pt cei care ati dat ca pronostic X2, sper ca ati luat in considerare primul 11 cu care va incepe POLI in meciul asta...? :D M.Popa-Contra,Batranu,Naidin,Balace-O.Petre,Paleacu,G.Coman,Caramarin-V.Moldovan,Mansour ! /hello
L-am luat in considerare, dar...
Sa-ti spun 11-le cu care a inceput Dinamo in Gruia?
NU-l stiu prea bine dar cred ca era peste cel dat de tine. Si totusi... surpriza. Si Dinamo avea si omogenitate si relatii de joc formate, pe cand la voi nu cred ca apuca Oli asa repede. Asa ca raman pe X 2.

Darkslowstar
9th February 2005, 11:45
Dark, te cam contrazici in ceea ce spui, dar nici tu nu crezi ca Poli poate pierde acest meci. Sa fim seriosi...

Mda, asa patesti cand incerci sa impaci si capra si varza.
Ideea mea de baza e ca aveti jucatori foarte bun, dar nu aveti echipa (inca?). Clujul are, si una foarte buna, deci in mod normal ar trebui sa aiba prima sansa. Mi-am adus aminte chiar inainte sa postez mesajul ca virgula Comando iola a mai castigat meciuri de unul singur :), asa ca am mai modificat mesajul.

La naiba nici de data asta nu sunt mult mai clar :ciocan: :headbang: .

Oricum, formula de echipa de mai sus arata a campioana, cu conditia ca Oli sa inchege repede relatiile de joc si mai greu, sa va pastrati vedetele si la vara, ceea ce pare foarte dificil.

Sergio
9th February 2005, 12:12
Nu-i chiar asa de greu de omogenizat echipa. Cei de la National oricum se cunosc intre ei si il cunosc si pe Oli, iar sa nu uitam ca la National au venit in vara 3 australieni si un nigerian si tot i-a facut Oli sa joace. Asa ca eu am sperante... :)

Hai provincia!!
9th February 2005, 12:50
Poli Timisoara-cfr 2-0

PS Cand mai vorbiti despre cfr nu mai spuneti clujul!!!! Daca nu vreti sa fac chiar urat...si nimeni nu vrea asta..

mai mai... tu cu "MAREA DRAGOSTE" pt "U" de ce nu tii si cu CFR? nu inteleg oamenii astia care nu tin cu echipa care-i reprezinta orasul ,dar fiecare cu gandurile lui... :rosu:

Carlos Gambino
9th February 2005, 13:00
Sa-ti spun 11-le cu care a inceput Dinamo in Gruia?
NU-l stiu prea bine dar cred ca era peste cel dat de tine.
Asta-i jignire ! :mda: Pe ce fras' te bazezi cand compari catzelusii aia, cu un Contra sau Moldovan, Petre, Caramarin samd...? :o:

cocomic
9th February 2005, 15:59
omogenitatea poate fi o problema in alte campionate valoroase, dar in divizia a lucrurile stau altfel... intr-adevar, si real a avut probleme la inceput cu atatea vedete, dar trebuia sa joace meci de meci cu echipa ca valencia sau barcelona... in divizia noastra plapanda cu nivelul ei foarte slab, jucam cu dinamo si... (n-am gasit nici o alta echipa pe care s-o jignesc alaturandu-i-va numele)... cu lotul nostru te ridici oricum peste nivelul majoritatii echipelor, cu tot cu asa-zisele probleme de omogenitate de care tot vorbiti...

p.s. publicul timisorean a substituit in nenumarate randuri chiar si lipsa de valoare... lipsa de omogenitate va fi o misiune muuuuuult mai usoara :D :ok:

PaulS
9th February 2005, 16:23
p.s. publicul timisorean a substituit in nenumarate randuri chiar si lipsa de valoare... lipsa de omogenitate va fi o misiune muuuuuult mai usoara :D :ok:
aia s-o crezi tu !! In acest moment toata lumea asteapta victorii dupa victotii din partea fotbalistilor !! Daca pierd cateva meciuri sa vezi dezamagire !!!

cocomic
9th February 2005, 19:02
mai citeste odata ce am zis eu... spala-te pe fata daca nu ajuta... :)

semmaka
9th February 2005, 19:34
aia s-o crezi tu !! In acest moment toata lumea asteapta victorii dupa victotii din partea fotbalistilor !! Daca pierd cateva meciuri sa vezi dezamagire !!!

Daca am rabdat nenumaratele esecuri ale vechilor, nu vad cum nu am putea avea rabdare cu noile achizitii. Spre deosebire de alte orase, publicul din Timisoara se pricepe la fotbal, si isi da seama ca nu poti crea o echipa batand din palme. Poli va avea nevoie de multe meciuri pana sa evolueze la adevarata ei valuare pe care i-o dau jucatorii de acum. Singurii care probabil nu vor avea rabdare nici macar in primul meci vor fi acele personaje de la galerie care au strigat: "Mu...e Dobos" si "Mu...e AEK" cu atatea ocazii. Noi nu suntem steaua, unde s-a cerut imediat locul I si unde patronul nu gandeste si unde suporterii sunt masa de manevra a lui Jiji si Meme. Iar Rosianu a spus foarte clar ca ii da deplina incredere lui Olaroiu, ca nu-i cere rezultate imediate, ca ii da timp sa construiasca echipa, si ca nici macar anul viitor nu cere campionatul. Eu zic sa mergem pe mana lor, si sa avem incredere si rabdare cu ei, pentru ca rezultatele vor veni. Eu sunt optimist pentru ca vad ca la club, atat in conducere cat si in echipa sunt oameni de calitate, si unde sunt oameni de calitate nu se pot intampla decat lucruri bune.

remus
9th February 2005, 19:38
Poli va bate , pentru ca Olaroiu e capabil sa faca echipa din "bucati" in cateva amicale.
Abia astept sa-i vad pe Contra sau Moldovan la treaba , in apararile slabe ale majoritatii echipelor de la noi ( mai ales Apulum ).

roxana_cj
9th February 2005, 21:46
Poli va bate , pentru ca Olaroiu e capabil sa faca echipa din "bucati" in cateva amicale.
Abia astept sa-i vad pe Contra sau Moldovan la treaba , in apararile slabe ale majoritatii echipelor de la noi ( mai ales Apulum ).
Eu n-as fi asa sigura ca tine! Dar mai vedem...

Angelina Jolie
9th February 2005, 22:49
Asta-i jignire ! :mda: Pe ce fras' te bazezi cand compari catzelusii aia, cu un Contra sau Moldovan, Petre, Caramarin samd...? :o:
Nu-i nici o jignire. E adevar. Sau deja ai impresia ca sunteti cea mai valoroasa formatie din campionat? Eu nu cred.

Sergio
9th February 2005, 23:50
Suntem a doua, dupa CFR. Acum e bine? :P

deep purple
10th February 2005, 03:21
Nu-i nici o jignire. E adevar. Sau deja ai impresia ca sunteti cea mai valoroasa formatie din campionat? Eu nu cred.

Pai daca vine vorba de valoarea si mai vine si Contra la noi, faceum un simplu calcul si realizam ca salariul lui va fi egal cu suma salarilor tuturor stelistilor. :D

P.S. e vorba de 1.8 milioane pe an + prime de joc

Angelina Jolie
10th February 2005, 11:18
Asta da. Sper ca il platesc spaniolii ca daca nu se creeaza un precedent periculos.

Carlos Gambino
10th February 2005, 12:58
Nu-i nici o jignire. E adevar. Sau deja ai impresia ca sunteti cea mai valoroasa formatie din campionat? Eu nu cred.
Individual, Vali, individual...eu la asta m-am referit, la valoarea individuala a jucatorilor...nu la valoarea formatiei ! Valoarea formatiei se va vedea la primul meci din retur... :cool:

TZEFERU
11th February 2005, 19:16
Am vazut programul meciurilor televizate si vad ca Poli - CFR incepe la ora 8 seara. Credeam ca nocturna se foloseste pentru a evita caldura excesiva in primul rind, apoi sa zicem sa nu iti intre soarele in oki...right? Mi s-ar fi parut mai normal sa fi inceput meciul la ora 4, 5 sau 6 si sa se joace eventual partial in noctruna....dar ma rog. Nu stiu in ce masura lumina reflectoarelor e mai buna ca lumina naturala. Singura ecplicatie pe care am gasit-o e ca da...in Martie soarele e mai mult la orizont si ar putea defavoriza ..."un portar"...dar oricum linistit putea incepe la 5 sau 6 era OK.
Am zis o prostie?
Voi din Timisoara si noi cei din Cluj..(atitia citi sintem cu CFR) asteptam un meci mare. Hai sa le aratam celor din capitala ca exista "meserie" si prin alte parti. Make sense?

HAI CFR!!!

roxana_cj
11th February 2005, 19:19
Clar va fi un meci mare! Dinamo si Steua vor sta in fata televizoarelor sa ia notite! :)

vlad1607
11th February 2005, 19:20
Clar va fi un meci mare! Dinamo si Steua vor sta in fata televizoarelor sa ia notite! :)

da da intr-adevar :happy :happy

TZEFERU
11th February 2005, 19:22
Am vazut programul meciurilor televizate si vad ca Poli - CFR incepe la ora 8 seara. Credeam ca nocturna se foloseste pentru a evita caldura excesiva in primul rind, apoi sa zicem sa nu te bata soarele in oki(sau in cap ma rog)...right? Mi s-ar fi parut mai normal sa fi inceput meciul la ora 4, 5 sau 6 si sa se joace eventual partial in noctruna....dar ma rog. Nu stiu in ce masura lumina reflectoarelor e mai buna ca lumina naturala. Singura ecplicatie pe care am gasit-o e ca da...in Martie soarele e mai mult la orizont si ar putea defavoriza ..."un portar"...dar oricum linistit putea incepe la 5 sau 6 era OK.
Am zis o prostie?
Voi din Timisoara si noi cei din Cluj..(atitia citi sintem cu CFR) asteptam un meci mare. Hai sa le aratam celor din capitala ca exista "meserie" si prin alte parti. Make sense?

HAI CFR!!!

roxana_cj
11th February 2005, 19:24
da da intr-adevar :happy :happy
Pai da! Intr-adevar! Te astepti la altceva? Hai ca va fi un meci mare! Trebuie sa crezi asta

Angelina Jolie
11th February 2005, 19:33
Sa inteleg ca e televizat meciul?

vlad1607
11th February 2005, 20:09
Pai da! Intr-adevar! Te astepti la altceva? Hai ca va fi un meci mare! Trebuie sa crezi asta
sigur ca va fi un meci mare...in felul lui :)

Sergio
11th February 2005, 22:36
Meciul e vineri, 4 martie de la ora 20 si e transmis de National TV.

Angelina Jolie
12th February 2005, 17:26
Atunci tot e bine. Inseamna ca daca nu ajung la Timisoara fac galerie in fata televizorului.
FORZA CFR! BATEM!!!

vlad1607
12th February 2005, 17:42
Forza Cfr ! Forza Ardealul ! :d

Angelina Jolie
12th February 2005, 18:12
Eu as fi cel mai fericit daca tu chiar ai tine cu CFR mai mult decat esti impotriva lui Poli Timisoara.

vlad1607
12th February 2005, 18:15
VALY2345 am mai zis-o pe OLS am o simpatie pentru echipele din Ardeal pentru ca pe jumatate sunt maramuresean.ai inteles acum de ce? :)

deep purple
12th February 2005, 18:36
Atata timp cat idemnul la a ma impusca vine de la tine o iau ca pe-un compliment.
Am doi bunici nascuti si crescuti in Maramuresul istoric (ala de peste deal) si prin urmare maica-mea ar fi 100% maramuresanca, iar eu 50%. Daca nu tin cu Dinamo pot sa fiu jumatate maramuresan? Hai te rog, ma lasi?
:help:

vlad1607
12th February 2005, 18:42
Ce conflict???? Asta nu e un conflict :)
Daca eu sunt ciudat tu esti cel putin....ma rog....nu conteaza :)
Seara buna domnilor!
FORZA CFR ! :D

deep purple
12th February 2005, 18:45
Ce conflict???? Asta nu e un conflict :)

E conflict in imaginatia lui iulian, ciudatule!!!

P.S. Interesant ca ai mai multe mesaje pe CFR - Poli decat pe Dinamo - Farul. Probabil ca prima ta echipa e CFR-ul, sau mai bine zis, prima ta echipa e aia care joaca impotriva lui "Poli" si apoi Dinamo. :D

Sergio
12th February 2005, 19:44
am o simpatie pentru echipele din Ardeal pentru ca pe jumatate sunt maramuresean.ai inteles acum de ce? :)
Si ai ciuda pe banateni sau care-i problema ta? :jerk:


deep, vorba lui iulian: relax. Ce dracu, are rost sa te enervezi cu catelusi ca vladut? Pastreaza-te pentru dulaii mai mari... :D

DD-Viola
12th February 2005, 22:25
Deep...sant cativa care nu au ce face ( ii mananca pizma )decat sa se lege de Poli , crezand ca in acest fel doar doar iese ceva scandal...Dar stii care-i culmea ca oricat ne-ar cauta de "bube"...tot nu au ce gasi si asta-i roade cel mai tare . Vis-a-vis de ardeleni , eu zic ca cel mai bine e sa-i intrebam pe ei ce sentimente au fata de noi...dar fata de echipele bucurestene ( mai ales fata de dinamo ) ?
...intre noi si ardeleni exista afinitati si simpatii creeate cu mult inainte de aparitia "cateilor"...asa ca incercarile lor disperate de-a crea discordie sant in zadar...ba mai mult decat atat...scot in relief caracterul lor , unii au o scuza ...sant copii , altii naivi.
Cineva zicea ca la ora meciului Poli - CFR , dinamovistii vor lua notite...eu zic ca nu , dar stii de ce ?...vor avea mainile ocupate , pentru ca i-si vor roade unghiile de ciuda...Se vede clar ca nici acum ( dar mai cand o sa inceapa returul ) nu dorm bine si nici ziua nu le prieste din cauza lui Poli...dar ce sa faci ... unii mor si de grija altuia .
Haide CFR , Haide POLI !

Angelina Jolie
13th February 2005, 10:24
Ardelenii au sentimente bune fata de voi nu iti fa griji in privinta asta. Cel putin mie, daca nu ar fi CFR in A, cea mai "simpatica" mi-ar fi Poli. FORZA ARDEALUL si BANATUL!

vlad1607
13th February 2005, 11:56
Interesant ca ai mai multe mesaje pe CFR - Poli decat pe Dinamo - Farul. Probabil ca prima ta echipa e CFR-ul, sau mai bine zis, prima ta echipa e aia care joaca impotriva lui "Poli" si apoi Dinamo. :D

HOPAAA ! Hai ca esti culmea...... :happy ai numarat tu postarile mele? Bravo tati....esti cam disperat se pare.... :degete: :happy

Sergio
13th February 2005, 12:02
Se vede de la o posta, nu trebuie sa numeri... :cool:

vlad1607
13th February 2005, 12:08
hai fa tu un efort....e dimineaa cred ca esti odihnit si numara exact dc tot o tii asa sus si tare ca vezi Doamne.....chiar si eu sunt curios ! Am incredere in numaratoarea ta :D
Aaaaaa,stiu ce vrei sa faci :ma provoci la dialog ca sa postez aici pana depasesc postarile de la Dinamo-Farul :P :P :happy

Sergio
13th February 2005, 13:05
Crezi ca n-am altceva mai bun de facut decat sa-ti numar tie posturile? Numarati-le singur daca tii neaparat... Auzi tu la el... :cool:

vlad1607
13th February 2005, 13:37
PAI atunci NU fa afirmatii gratuite stimabile ! :rosu: PArca ai fi Porcea :D :D :D

Sergio
13th February 2005, 14:08
Eu nu le-am numarat... a facut-o deep si am incredere in el. Asa ca n-am facut nici o afirmatie gratuita... stimabile! :pace:

vlad1607
13th February 2005, 14:27
Nu e bine sa ai incredere in el la faza asta ..pt ca dc a numarat...a facut-o PROST! :D
"Se vede de la o posta" ! :D ca sa citez din afirmatiile tale stimabile ! :D
Hai..o duminica placuta in continuare :)

dan-dan
13th February 2005, 15:49
Bate CFR Cluj cu 2-1 ( ca si in tur) /hello /hello

Sergio
13th February 2005, 15:49
Da in cine sa am, in tine? :rolleyes:

Dupa ce le numeri poate ne spui rezultatul final ca sa ne lamurim odata. Eu mi-am dat seama dupa ochi ca e cum zice deep si el a confirmat, asa ca...Nu-ti ramane decat sa ne demonstrezi contrarul.

O zi buna si tie! :ok:

vlad1607
13th February 2005, 15:53
iti place sau nu iti place la faza asta tre sa ai in mine :D pt ca eu am dreptate ! :)

Angelina Jolie
13th February 2005, 15:56
Unii de pe aici au cam luat-o pe aratura, din nou. Continuati pe YM sau PM porumbeilor. :evil: :evil:
FORZA CFR!

Sergio
13th February 2005, 17:44
Atunci iti dau tie dreptate. Multumit?

valy, mai usor cu aratura ca deocamdata singurul off topic esti tu. Asa ca ai grija cum si cui te adresezi. :jerk:

Pe cine faci tu porumbei mah? :mda:

vlad1607
13th February 2005, 17:51
Nu prea ma interseaza dc imi dai dreptate sau nu :D dar macar ai recunoscut :)

Sergio
13th February 2005, 18:04
Gestul conteaza... :evil:

Angelina Jolie
13th February 2005, 18:20
Atunci iti dau tie dreptate. Multumit?

valy, mai usor cu aratura ca deocamdata singurul off topic esti tu. Asa ca ai grija cum si cui te adresezi. :jerk:

Pe cine faci tu porumbei mah? :mda:
Era o gluma baietica. Si nu cred ca am fost mai in afara subiectului decat voi cu numaratul mesajelor. :jerk:
In rest, in 4 martie la ora 8 seara in direct pe National TV, VA BATEM!!!

Sergio
13th February 2005, 19:16
Glumele altundeva... :cool:

Te astept la meci daca ajungi. :ok:

Angelina Jolie
13th February 2005, 19:19
Daca vin te contactez si bem o bere. De acord?

Sergio
13th February 2005, 20:17
S-a facut. :bere:

alt.core
14th February 2005, 15:19
afisul in lucru...

http://www.poliaektimisoara.ro/arhiva/afise/Poli-Ecomax.jpg

DD-Viola
14th February 2005, 18:43
SUPER !...felicitari celor care au executat afisul , abea astept sa vad la lupta si CAVALERII lui POLI , HAIDE POLI TIMISOARA !

Angelina Jolie
14th February 2005, 19:18
Chiar ca e misto. Bravo. Dar cu toate astea vom castiga. FORZA Sunda si baietii!

roxana_cj
14th February 2005, 19:33
Fratilor felicitari pentru afis! Pacat ca veti pierde meciul!

King of Hell
14th February 2005, 19:39
Da mah...superb afisul..ca de altfel superba stema lui Poli...nu se compara cu triunghiul ala de 2 lei in care scrie ...ecomax..pardon

roxana_cj
14th February 2005, 20:35
Bai copilule dar tu esti pornit rau! Deja ai o problema personala!

TZEFERU
15th February 2005, 04:42
Afis filigran baieti de tip "MESERIE". Multe Felicitari pentru asta. Sa speram ca meciul se va ridica la nivelul asteptarilor.

HAIDA Ardealu, HAIDA Banatu!!!

giovanni BV
17th February 2005, 18:12
Poli Timisoara cistiga !!! Cluj-ul daca nu si-au revenit dupa slab-ul finish din tur , nu vad sa creeze probleme lui Poli acuma cind timisorenii si-au imbunatatit echipa cu Contra si Moldovan !!!

Angelina Jolie
17th February 2005, 18:19
Slabul finish din tur este urmatorul: victorie acasa cu Otelul, egal nesperat in deplasare cu Fc National(nesperat de ei), victorie acasa cu Bacaul si egal la Brasov. Zi si mie ce e asa slab in finish-ul asta ca n-am inteles.

roxana_cj
18th February 2005, 15:06
Lasa Valy, ca Giovanni BV e prost informat. Cred ca a citit finish-ul turului altei echipe si a postat dintr-o gresala intentionata impotriva CFR-ului! Rusinica! :rosu: :rosu:

TZEFERU
18th February 2005, 21:38
Ar fi trebuit sa batem tot la sfirsit si poate si pe ei sa fim in fata lor si tot nu ar fi fost destul.
Oricum Steaua a avut un final de toti am facut "podu".

Pe zi ce trece se apropie derbyul Poli - CFR. :ok:

Sergio
19th February 2005, 00:30
Derbiul Ardealului, ca sa nu se supere cei de la Bucuresti... :P

roxana_cj
20th February 2005, 14:25
Poli Timisoara cistiga !!! Cluj-ul daca nu si-au revenit dupa slab-ul finish din tur , nu vad sa creeze probleme lui Poli acuma cind timisorenii si-au imbunatatit echipa cu Contra si Moldovan !!!

Pana se integreaza in echipa Contra, Moldovan si Petre trece meciul cu CFR si noi (clujenii) vom avea castig de cauza! Asa ca fa-ti probleme de meciul Steaua-Poli... :evil:

PaulS
20th February 2005, 14:55
nu fi tu asa sigura !! Se pare ca Moldovan si Contra s-au integrad destul de bine in Cipru !!! Deci o sa aveti MARI probleme cu noi !!
P.S. Vii la Timisoara cu galeria CFR-ului ??

roxana_cj
20th February 2005, 16:09
Din pacate lucrez si nu pot sa vin... Altfel m-as inscrie iti dai seama! Am niste prieteni la Tm pe care mi-ar face mare placere sa-i revad! Oricum: /OLE/

Sergio
21st February 2005, 00:54
Pacat... Poate vine si valy si baronul rosu si facem un mini forum miting la oficiala. :D

the lion king
22nd February 2005, 13:53
Derbiul Ardealului, ca sa nu se supere cei de la Bucuresti... :Plasa sa se supere toti aurolacii,cainii si tiganii :headbang: noi oltenii am fost nascuti si crescuti antibucuresti /hello :drak:

Sergio
22nd February 2005, 19:48
Iti dai seama ca nu-mi pasa ce zic ei, dar am zis si eu asa... ca sa fiu mai impaciuitor. :D

roxana_cj
22nd February 2005, 20:24
Auzi Lion... Sa crape de ciuda toti miticii si de fiecare data cand ii prindem (ardeleni,olteni sau banateni )sa-i batem asa stil MESERIE...:D
Hai Sergio recunoaste ca nici tu nu-i prea ai la inima...

DD-Viola
22nd February 2005, 20:44
...cine-i are ?...Hai " Provincia " !

Sergio
22nd February 2005, 21:53
Tocmai am zis ca nu-i am, dar uneori mai trebuie sa impaci capra si varza... :cool:

Carbyt1985
23rd February 2005, 14:23
La ce jucatori si-a adus acu Poli AEK sun sigur ca castiga

the lion king
23rd February 2005, 19:31
numai Dumnezeu stie cat am suferit din cauza ceauseilor,miticilor de cand STIINTA a intrat in A acum 41 ani si n-au putut sa o retrogradeze :degete: pt ca noi nu vom muri nciodata chiar daa uni ne canta prohodu.HAI BANATU!!!! HAI ARDEALU!!!!! /hello /hello /hello

TZEFERU
24th February 2005, 19:12
Iosif Rotariu a transmis si un mesaj clujenilor: “Va asteaptam cu 40 - 50.000 de oameni, iar in primele 20 de minute o sa va sufocam cu pressing-ul”.

Sa inteleg ca vom primi aer cu portia? .. :scared:

roxana_cj
27th February 2005, 15:30
Se pare ca ii tine numai 20 de minute pe acei jucatori minune transferati la Poli! Inseamna ca dupa 20 de min. au baietii loc sa faca festival de goluri!

HAI CFR!HAI CFR! /OLE/

Carlos Gambino
27th February 2005, 21:22
...Roti a vrut sa dea de intzeles ca jucatorii C.F.R.-ului nu vor putea sa respire efectiv in primele 20 de minute...deci pregatitzi-va M.C.G.-urile ! :D

GeKuRA
27th February 2005, 23:08
Poli - Cfr 1-0 ! :)

Angelina Jolie
28th February 2005, 10:41
Am vazut promo-ul meciului pe National Tv si se vorbeste numai de Timisoara. De abia la sfarsit in 5 secunde se pomeneste si de CFR. Dar asta e bine cred eu. Presiunea e mare, mare de tot. Poate daca se vor napusti ca leii in primele 20 de minute le dam o boaba asa de "Bine v-am gasit!" si apoi sa vedem. Eu nu cred ca Poli va avea meci usor cu noi. Totul e sa nu se sperie baietii de nume ca Moldovan si Contra, ca oricum nu cu numele se va castiga meciul. HAI CFR!
@Sergio: Deocamdata caut 2 persoane sa fim mai multi in masina si daca gasesc bem si berea aia, promit.

Sergio
28th February 2005, 16:08
Returul s-a amanat cu o saptama, asa ca pana pe 11 ai timp sa-ti aduni oameni. :D

cuzmy
2nd March 2005, 15:40
Eu cred ca va fi un meci foarte frumos si echilibrat. Sper sa castige banatenii!

ucluj1919
2nd March 2005, 20:42
Sper ca CFR castiga. Daca castiga Poli i tot bine finca Poli i aproape de retrogadere. CFR ne ie.

King of Hell
3rd March 2005, 06:59
Se pare ca ii tine numai 20 de minute pe acei jucatori minune transferati la Poli! Inseamna ca dupa 20 de min. au baietii loc sa faca festival de goluri!

HAI CFR!HAI CFR! /OLE/

Nu..inseamna ca in minutul 20 e deja 4-0 pentru poli /hello :ok:

PS Ma ucluj1919 ce tot zici acolo? Sa mor de inteleg!

Angelina Jolie
3rd March 2005, 17:54
Nostradamusu' nostru care este... Si zi mai, 4-0 in min 20? Chiar asa? Ai visat tu sau cum? Tu cred ca traiesti pe forumul asta numai ca sa scrii impotriva noastra. Asa-i domnu' "numai u si numai poli iasi"?

King of Hell
3rd March 2005, 17:57
Nostradamusu' nostru care este... Si zi mai, 4-0 in min 20? Chiar asa? Ai visat tu sau cum? Tu cred ca traiesti pe forumul asta numai ca sa scrii impotriva noastra. Asa-i domnu' "numai u si numai poli iasi"?

From now on you will refer to me as "numai orice numai cfr sa nu fie"

Angelina Jolie
3rd March 2005, 18:19
Auleo muica, stie si limbi straine baiatul. Zi-mi si mie ce inseamna ceea ce ai scris tu acolo ca eu nu intelege bine limbile straine? Inseamna cumva ca esti un ipocrit cu sloganul vostru cel atat de laudat: "numai u". Da, eu cred ca asta inseamna.
PS: tre sa vb cu mamica ta sa-ti citeasca semnatura c-apoi sa vezi cum te ia la palme de nu mai pupi tu internet.

PadrinoDog
3rd March 2005, 18:42
Este clar, meciul va fi destul de echilibrat. Chiar daca Poli este in prim/plan datorita transferurilor, CFR este o echipa frumoasa, cu cativa jucatori de top. Imi este neclar ce se va intampla, asa ca spun X

roxana_cj
3rd March 2005, 19:09
A revenit copilu' cu atacurile! Dati-va la o parte ca nu se stie! :evil: Parca erai suparat si ti-ai dat demisia! Nu te-a chemat nimeni sa mai postezi aici, ce s-a intamplat?
Mai cred ca imi scapa mie ceva... Ce poate sa insemne "va sufocam"?
Numai sa nu-i stranga de gat pe baieti ca fac urat! :drak:
Orice ati zice voi sunt convinsa ca baietii vor face o figura frumoasa! Si vorbesc eu cu ei si-i conving sa castige! /hello
Speram la un meci mare si poate la o bere in TM.
Ce zici Sergio?

HAI CFR!

Sergio
3rd March 2005, 22:05
Inainte sau dupa meci? Ma tem ca dupa nu o sa prea mai aveti chef de asa ceva... :P

SilverZeus
3rd March 2005, 23:18
....va va scoate CFR-ul din cap toate impresiile de echipa mare peste noapte formata.....ce vedete au aia de la Timisoara, mah ?.....expirati si pensionari .... singura vedeta a Timisoarei e galeria (exceptionali), singurul motiv pt care merita respectata noua Poli U timisoara sau cum vacheama mai nou....

Sergio
3rd March 2005, 23:32
Popa, Caramarin Coman, Naidin, Paleacu...ca sa nu-i mai pun si pe "expiratii" Contra sau Moldovan. Doar Caramarin valoreaza cat toata echipa Clujului. Asta nu e neaparat un lucru rau, nu ma intelegeti gresit. E doar o constatare.

Catalanul
3rd March 2005, 23:45
mda... se pare ca atatat timp cat eu nu am postat pe aici, unii clujeni si-au luat-o in cap :D este adevarat ca CFR-ul are o echipa buna, insa nu poate fi comparata cu noua formatie a Politehnicii :ok: cei 3 jucatori de clasa, Caramarin, Contra si Moldovan, carora li se adauga G. Coman & Co. pot oricand sententia un meci :) parerea mea este ca POLI se va impune fara probleme, 3-1, cu un gol marcat de clujeni in ultimele minute :P

Angelina Jolie
3rd March 2005, 23:46
Daca o luam asa atunci si Aimar sau Di Vaio valorau cat toata echipa Stelei. Doar o constatare.

Sergio
4th March 2005, 00:46
Tocmai asta ziceam, ca nu e suficient numele pt a castiga un meci. Va fi si un duel interesant al antrenorilor. Sunda va fi cu siguranta aplaudat la Timisoara, indiferent unde va antrena (poate mai putin dinamo) :drak:

Saber Rider
4th March 2005, 08:31
Poate ca Poli a facut multe transferuri asa-zise de marca, totusi parca prea multe. Echipa actuala nu mai seamana deloc cu cea din tur, sunt acum coechipieri niste jucatori care erau care incotro anul trecut. Eu zic ca o sa dureze ceva pana sa se inchege o echipa in adevaratul sens al cuvantului, niste relatii de joc, ceva. Oricum, Olaroiu are deja experienta in asa ceva, a facut multe si frumoase pe banca Nationalului, si e posibil chiar sa reuseasca poate un pic mai repede aceasta omogenizare, desi e destul de greu.

SilverZeus
4th March 2005, 10:05
mda... :D este adevarat ca CFR-ul are o echipa buna, insa nu poate fi comparata cu noua formatie a Politehnicii :ok: :P


....mah catalanule, tu parca vorbesti de echipe Barcelonei, nu de Poli....cineva, insira mai sus niste nume: Popa, Paleacu, etc....intr-adevar niste "vedete" exceptionale....eu nu incerc sa fortez o posibila victorie a Clujului...insa cred ca se bate prea mult moneda pe aceasta "infricosatoare" echipa a Timisoarei : "iures de neoprit in primele 20 minute", "8-1 la pauza" , etc....daca veti castiga, o veti reusi numai datorita publicului, cum ati reusit egalul cu Steaua si Rapid....si Dinamo, parca...
....totodata tin sa urez "Bafta mare" echipei Poli in Champions League...va lasam sa va antrenati in liniste si va rugam sa ne scuzati ca va deranjam pe 11 martie .... :evil:

Carlos Gambino
4th March 2005, 17:17
....totodata tin sa urez "Bafta mare" echipei Poli in Champions League...va lasam sa va antrenati in liniste
Cred ca ne-ai confundat cu altzii care se tot antreneaza de catziva ani pt Champions League... :rolleyes:

Angelina Jolie
4th March 2005, 17:42
De ce bre? Nu ar fi minunat ca Poli sa ia titlul in 2006 iar CFR in 2007, la centenar? Mie tare mi-ar place. Eh, vise vise...
HAI ARDEALU' SI BANATUL!

SilverZeus
4th March 2005, 23:49
Cred ca ne-ai confundat cu altzii care se tot antreneaza de catziva ani pt Champions League... :rolleyes:

....sincer si foarte serios: doresc tot binele Timisoarei....in special datorita minunatzilor fani (voi aveti cea mai frumoasa galerie din tara, nu Craiova ) ....stiu ca va sunt antipatici catzeii ( :ok: )...insa niciodata nu mi-a placut "pomul laudat"....sper sa nu devina echipa asta o a 2-a candidata la antrenamentele din Champions League...

SilverZeus
4th March 2005, 23:54
De ce bre? Nu ar fi minunat ca Poli sa ia titlul in 2006 iar CFR in 2007, la centenar? Mie tare mi-ar place. Eh, vise vise...
HAI ARDEALU' SI BANATUL!

.......vb ta: vise, vise.....eu doresc doar victorii "la fundul gol" ale CFR-ul asupra unor echipe ca Dinamo Rapid si Steaua ..... si mai doresc un viitor derbi Divizia A : CFR- "U" Cluj ( vis al meu) .....sa castige cea mai buna (nu conteaza)...insa sa nu se intample ca la Ploiesti: o rivalitate idioata si rusinoasa a omorat 2 echipe dintr-un foc ( :rosu: )....

SilverZeus
5th March 2005, 00:05
Doar Caramarin valoreaza cat toata echipa Clujului.

...uite-i cum incep sa vb ca "ceauseii", " gigeii" si "tziganeii"....bravos !!!

Sergio
5th March 2005, 00:59
M-ai pierdut la faza asta... :ciocan:

SilverZeus
5th March 2005, 14:56
:ok: ...ma refeream la declaratii de genul: "Radoi e mai bun decat toata romania la un loc"...."Zicu e mai valoros decat tot campionatul romanesc" .... "Niculae valoreaza cat toata echipa Timisoarei la un loc"......si alte balarii de-astea menite sa descurajeze adversarele....insa nu intotdeauna aia cu gura mare reusec sa le inchida gura celor mai disciplinati ca ei .... daca nici acum nu ai inteles ce am vrut sa spun, te sfatuiesc sa iei niste lectii de modestie intai....daca ai inteles, ok, inseamna ca dai dovada de fair-play... :ok: :bere:

Sergio
5th March 2005, 15:45
Acuma am inteles... nu intelesesem ce-ai vrut sa spui cu "ceauseii", "gigeii" si "tiganeii". :cool:
Daca ai timp sa faci un calcul vei vedea ca ce am spus in legatura cu Caramarin nu e chiar atat de aberant. Nu stiu exact cati bani s-au dat pe el, dar stiu ca are cel mai mare contract de la Poli (125000). Probabil ca si la Cluj se castiga bine, ca doar sunteti pe 6 si asa ar fi normal. :)

SilverZeus
5th March 2005, 19:57
....din pacate la CFR nu cred ca se castiga foarte bine....se munceste foarte mult si nu se lauda niciodata nimeni...

Angelina Jolie
5th March 2005, 22:17
Pai nu cred ca ia nimeni $125.000 la CFR dar nici nu cred ca se castiga rau. Eu cel putin nu am auzit pe nimeni sa se planga. In plus de asta banii se si dau la timp. "Toata lumea stie, marti la caserie!" refrenul echipei dupa o victorie.

Mariusmadmax
6th March 2005, 09:59
Unul dintre cele mai interesante meciuri !!!
Amandoua vor forza victoria :
Poli - pentru a justifica bani bagati si a pleca din " zona minata " ...
CRF - pentru a ramane in carti pentru UEFA !

bazz
8th March 2005, 17:57
O sa fie un meci.......de zile mari!Mai ales ca e primu'meci din retur!abia astept sa-l vad la tv.Nu pot sa zic cine castiga pt ca e un meci f echilibrat.Oricum sper sa fie un spectacol total....si o sa fie daca nu pe teren atunci sigur in tribune! Bafta ambelor echipe!

roxana_cj
8th March 2005, 19:23
Pai cu siguranta vor demonstra baietii ca merita sa se bata in UEFA!

HAI CFR!

Angelina Jolie
8th March 2005, 19:26
un doi trei patru,
cupa si campionatul!!!
Dar la anul. Anul asta ne multumim cu o participare in Cupa UEFA. Intertoto macar.

roxana_cj
8th March 2005, 20:17
Clar! Hai ca se poate si asta o stie toata lumea!

ce_bine_e
8th March 2005, 21:56
:degete: se poate sa retrogradati! :evil:

ce_bine_e
8th March 2005, 21:58
ce e cu voi sunteti batuti in cap ce cupa UEFA? vai de capu vostru!!!

Angelina Jolie
8th March 2005, 22:09
Bine bine. Lasa ca va vine si voua randul dar mai incolo putin.Ai putina rabdare. Veniti voi in Gruia si va aratam noi fotbal. Si cat timp avem echipe ca poli iasi nu mi-e frica de retrogradare.

ce_bine_e
8th March 2005, 22:51
:drak: oho ce mi-ai spuso! esti un dur a? lol lasa-ma mah ! nu zic ca noi am facut ceva achizitii f importatte dar voi ce aveti mah? nici stadion nu aveti :happy

ce_bine_e
8th March 2005, 22:55
sti ce acuma vreau eu sa fiu mai rautacios..ai ceva impotriva? mah nu am nimica cu cluju numa ca cupa UEFA? da-o incolo de treaba!!!!

Angelina Jolie
8th March 2005, 23:11
:drak: oho ce mi-ai spuso! esti un dur a? lol lasa-ma mah ! nu zic ca noi am facut ceva achizitii f importatte dar voi ce aveti mah? nici stadion nu aveti :happy
Las ca-l vezi tu cat de curand. Nu te lua dupa ce vezi la TV. Iar UEFA Intertoto e o realitate pentru noi. Cat despre achizitiile voastre ce sa zic, compara-le cu cele ale lui Poli daca vrei sa ma sperii. Dar mai bine nu, ca te apuca plansul.

ce_bine_e
9th March 2005, 15:02
da va plang de mila! :happy da asa-i lasa ca o sa vedem noi cum incepeti voi returul...oricum tzin cu voi la meciu cu poli tim... da nici vorba de cupa UEFA..oricum faceti borsh ca v-am vazut la Iasi nu sunteti asa buni cum va laudati.. :rosu:

Rechinul Ucigas
9th March 2005, 15:04
bate POLI !!!

Rechinul Ucigas
9th March 2005, 15:08
cfr de abia a promovat si vor uefa :happy
treziti-va :rosu:

Angelina Jolie
9th March 2005, 15:16
Cu un copil de 14 ani refuz sa ma contrazic, iar tie mai Farist suta la suta iti zic ca nu conteaza cand am promovat. E chiar irelevant. In al doilea rand concurentele noastre pt UEFA Intertoto sunt: Blatistrita pe care cred ca ii depasim, si voi Farul. Si sa nu uitam ca meciul direct e in Gruia. Asa ca mai vorbim noi. Dar sa le luam pe rand. Intai sa nu pierdem la Timisoara, dupa aia batem Blatistrita si dupa aceea mai vedem.

Rechinul Ucigas
9th March 2005, 15:31
Pai mai vali , mai sunt 11 echipe din provincie in afara de cele din capitala ! chiar crezi ca sunte-ti in concurenta doar cu noi ???

litza
9th March 2005, 16:09
Bate Poli clar!!
Clujenii se vor pierde cu firea cand vor fi fluierati de 40000 de oameni.(au noroc ca nu se injura)

ce_bine_e
9th March 2005, 17:11
in fine...bafta la timisoara! ca in cupa UEFA nu ajungeti! asa is eu mai insistent vrea usa va conving :D

Angelina Jolie
9th March 2005, 17:44
Pai mai vali , mai sunt 11 echipe din provincie in afara de cele din capitala ! chiar crezi ca sunte-ti in concurenta doar cu noi ???
In iarna urmatoarele echipe si-au anuntat intentia de a juca in UEFA Intertoto: CFR Cluj, Farul, Fc National si eterna glorie din bistrita. Intre timp National a anuntat ca nu mai doreste participarea in Intertoto. Deci da, suntem in concurenta numai cu voi, pt ca banuiesc ca bistrita va fi sub noi. Si mi se pare ca echipa cea mai bine clasata in 28 mai, adica dupa penultima etapa va avea dreptul de a participa in Intertoto.
ON TOPIC: FORZA CFR!!!
OFF TOPIC: FORZA CS DEVA!!!

roxana_cj
9th March 2005, 19:08
Si ce daca abia acum am promovat? Asta are vreo importanta? Ii batem pe Poli, dupa aia ii strivim pe Bistrita si mai vedem.

TZEFERU
9th March 2005, 20:21
cfr de abia a promovat si vor uefa :happy
treziti-va :rosu:

Nu cred ca e vorba de UEFA e vorba de un "target" sau avea un "goal".
Nu are importanta UEFA la faza asta ci faptul ca tinjim mai sus. In Cel mai iubit dintre paminteni, Liviu Rebreanu scria...citez: " In viata daca nu alergi dupa mingile pe care crezi ca nu le poti ajunge, nu ajungi mai nicaieri in viata"...mesaj venit din gura unui antrenor care se rastise la Pulos care nu a alergat dupa o minge...zicind ca "oricum nu as fi ajuns".

Dupa peste 20 de ani de la citirea cartii, pot spune ca ...cam avea dreptate.

E clar ca vom avea un retur dificil nu sintem chiar asa de naivi. Conducerea a planificat 16 puncte pt. retur.
Sper sa ne mentinem in partea de sus a clasamentului totusi.

Angelina Jolie
9th March 2005, 20:46
Pai 6 in primele 2 etape si dupa aia inca 10. Lejer. :D :D :D
Sper numai sa nu cumva sa luam o bataie clara la Timisoara, ca apoi ne iau astia la misto rau de tot la cat optimism am afisat.

ce_bine_e
9th March 2005, 20:49
mah roxana dar curajoasa mai esti in declarati! ...mai abtineva ca poate v-o trage Timisoara tare desi nu imi doresc si vedeti voi macel!

bine ca recunosti! vali!

roxana_cj
9th March 2005, 20:55
mah roxana dar curajoasa mai esti in declarati! ...mai abtineva ca poate v-o trage Timisoara tare desi nu imi doresc si vedeti voi macel!

Da de unde! Baietii vor face o figura frumoasa! Dar daca nu-ti doresti sa pierdem de ce dracu cobesti? :headbang:
P.S. Si sa stii ca ardelencele sunt foarte curajoase!

ce_bine_e
9th March 2005, 21:01
bine mama nu-mi doresc sa pierdeti cu poli timisoara da in rest ma doare undeva de cluj:D

roxana_cj
9th March 2005, 21:06
bate POLI !!!
Esti al naibii de sigur! Lasa ca vedem cine pe cine! Si cu ce te incalzeste pe tine ca bate Poli?
Mai mergeti undeva si nu va bagati unde nu va fierbe oala din lipsa de ocupatie!

Angelina Jolie
9th March 2005, 21:31
Cred ca iti imaginezi cam cat de tare ne doare pe noi de iasi, nu?
HAI ARDEALUL SI BANATUL!

ce_bine_e
9th March 2005, 21:42
bine, bv...auzi hai sa te intreb ceva cu cine ti? rapid sau poli?

Angelina Jolie
9th March 2005, 22:10
Pai ca sa ti-o spun pe aia dreapta cu nici una. Nici macar nu ma intereseaza rezultatul. Pe mine ma intereseaza CFR. Dupa aceea simpatizez celelalte echipe din Ardeal mai putin bistrita. La fel simpatizez echipa Poli Timisoara. Celelalte echipe imi sunt indiferente sau antipatice. Sper ca te-am lamurit.

ce_bine_e
9th March 2005, 22:15
Da m-ai lamurit...

Angelina Jolie
9th March 2005, 23:29
Pe National TV. Macar asta se prinde si in Cluj. Sergio, ramane pe alta data berea aia ca nu am cu cine veni la Tm si singur mi-e groaza.
@ce bine e: Nu mai posta mesaje consecutive ci foloseste si tu butonul "edit".

Rechinul Ucigas
9th March 2005, 23:42
Esti al naibii de sigur! Lasa ca vedem cine pe cine! Si cu ce te incalzeste pe tine ca bate Poli?
Mai mergeti undeva si nu va bagati unde nu va fierbe oala din lipsa de ocupatie!
pai daca asa cred eu ca bate poli ce te .... grija pe tine ? threadul e pus ca sa ne spunem fiecare parerile ! asta e parerea mea ca bate poli !

King of Hell
10th March 2005, 06:52
Pai ca sa ti-o spun pe aia dreapta cu nici una. Nici macar nu ma intereseaza rezultatul. Pe mine ma intereseaza CFR. Dupa aceea simpatizez celelalte echipe din Ardeal mai putin bistrita. La fel simpatizez echipa Poli Timisoara. Celelalte echipe imi sunt indiferente sau antipatice. Sper ca te-am lamurit.

Cum ma? Sa nu simpatizezi cu mamica voastra? Pieri de aici ma...cred ca se si supara tata jean cand aude ca un cfrist nu simpatizeaza cu blatistrita... :o:

Angelina Jolie
10th March 2005, 11:03
Pieri tu de tot ma. Daca intre cluburi exista o relatie de prietenie asta nu inseamna ca suntem si noi blatisti(de fapt asta s-a si demonstrat) sau ca ma obliga cineva sa ii am la suflet. Deci sa nu incurcam oalele.
FORZA CFR!!! FORZA CS DEVA!!!

ce_bine_e
10th March 2005, 14:19
bine am sam a uit si eu la meci:D...si o sa tin cu voi...

cocomic
10th March 2005, 15:39
vezi sa nu-ti pierzi din bonomie si dupa meci :D... ca tare mi-e ca o sa va lasam singuri sa va luptati in subsolul clasamentului, chiar daca ne sunteti verisori dupa nume :D

p.s. erai prea mic tu... dar ultimul meci Poli Timisoara - Poli Iasi din divizia A, prin 96-97 parca, s-a terminat 9-1 pentru ai nostri :D... nu c-as vrea sa spun ceva cu asta, doar asa, statistic vorbind :drak:

HaoTic
11th March 2005, 13:23
Poli echipa care are valori individuale mai mari, CFR-ul mai sudata. Nu intotdeauna echipele gen Poli au castig de cauza. Au demostat-o Chelsea si Juventus in disputele cu Barcelona si Real. Merg pe un egal.

Angelina Jolie
11th March 2005, 13:42
Exista 2 variante extreme:
1 Impinsa din spate de un public senzational Poli da recital. Sper sa nu.
2 Apasata de presiunea publicului Poli nu reuseste sa inscrie si CFR loveste pe contraatac. Asta ar fi cea mai buna.
Restul sunt undeva intre cele doua.