PDA

View Full Version : Ne-am intalnit si la Brasov



Darkslowstar
3rd January 2005, 15:59
Ne-am intalnit in formula restransa si la Brasov pe 26 decembrie. Din pacate, desi planuim de asta vara intalnirea asta, tot cu 2 ore inainte am stabilit data, locul si locatia, pe motiv de programe personale foarte incarcate.
Au participat pana la urma doar 3 forumisti (Claudiu, Dick si cu mine) si un aspirant-forumist. Trebuia sa mai vina Tudoor dar in intervalul foarte scurt n-am reusit sa dam de el la telefon. Pt. ca in ziua aceea mi s-a stricat netul la Bv n-am mai reusit sa incerc macar sa dau de Rasheed si de Fia care vroiau sa vina si ei si cu care vorbisem la FM in Bucuresti. Data viitoare.

Chiar si in formula injumatatita a fost super, am mers prin vreo 3 baruri, printre care si al lui Buga, unde am avut bafta sa dam de Surdu cu care am si facut o poza si un fast food. S-a baut diverse lichide mai mult sau mai putin spirtoase (mai mult in general) s-a jucat darts si biliard si s-a stat de la 7 seara pana la 5 dimineata. A doua zi dimineata abia am urcat la Costila cu un ditamai rucsacul in spate dupa un asa FM :).
Inca o dat scuzele mele pt. Fia si Rasheed.

fia
3rd January 2005, 16:03
Inca o dat scuzele mele pt. Fia si Rasheed.Nici o problema... eu am fost de mai multe ori in Brasov intre Craciun si Revelion... Dar si eu aveam "orar" :p Deci probabil ca oricum nu ne puteam intalni :)

Darkslowstar
3rd January 2005, 16:14
M-am gandit eu ca era cam greu cu asa de putin timp inainte. Oricum ati fi avut o sansa se veniti. De pierdut ati pierdut o intalnire foarte misto :bere: :D

desdemona
3rd January 2005, 17:01
Pozele unde sunt? :)

Darkslowstar
4th January 2005, 10:08
Vin si pozele repede. Cat de repede va putea Claudiu, care probabil e sufocat de rude acuma :D. Stati fara grija.

rasheedkpenny
4th January 2005, 17:55
Ultima data am fost in Bv de Craciun... intalnirea banuiesc ca a fost dupa... :(

Darkslowstar
4th January 2005, 18:04
Pe 26, adica duminica. Si ne-am hotarat si foarte tarziu, pe la 5, 5:30 pm.

rasheedkpenny
5th January 2005, 09:31
Pe 26, adica duminica... chiar am fost in Brasov... spre Bucuresti am plecat abia marti dimineata! :)

Darkslowstar
5th January 2005, 10:02
Ce pacat. Mie mi s-a stricat si netul la ai mei cu o zi inainte si nici macar sa incerc sa dau de tine si de fia nu am reusit. Si daca poti sa crezi n-am gasit in centru (eu stau in Prund) nici un net-cafe deschis. :headbang:
Ramane pe alta data.

fia
5th January 2005, 10:14
Gata mah cu atatea scuze si regrete .... S-a intamplat s-a intamplat asta e... Luna viitoare la Bucuresti sau cine stie, prin Predeal pe partie prin februarie :D

Darkslowstar
5th January 2005, 11:00
Asta nu e o idee rea, sa facem un FM pe schiuri cand o da zapada. Maximus ar veni sigur si el. Deja suntem vreo 4 si merita treaba. Poate luam si niste camere impreuna si facem o parangelie noapta sa o tinem minte. Ce ziceti?

Maximus
5th January 2005, 11:08
Pai Dark, e zapada la Predeal cita vrei. In weekend sunt acolo!

fia
5th January 2005, 11:14
Poate luam si niste camere impreuna si facem o parangelie noapta sa o tinem minte. Ce ziceti?Partea cu schiul e ok, aia cu luatul de camera impreuna mai vedem.... sau ai ceva bucurii la schiorii de pe forum :drak: ?

Darkslowstar
5th January 2005, 11:35
Pai Dark, e zapada la Predeal cita vrei. In weekend sunt acolo!

Si cand naoba s-a depus zapada aia ca am trecut saptamana trecuta pe acolo si nu era zapada mai mare de 5 cm. A nins intre timp atat? O fi pe Clabucet de aia artificiala, dar nu merita sa mergem numai sa ne dam pe Clabucet.

PS @fia: dream on baby

rasheedkpenny
5th January 2005, 11:52
O sa ajung si eu in WE asta, probabil, la Brasov... desi nu stiu daca o sa am timp de ski! Si nici bani... inca! Nu ca ar fi zapada prea multa! :)

fia
5th January 2005, 12:15
@rasheed : astepti salariul de la noul loc de munca :D?

rasheedkpenny
5th January 2005, 14:54
Astept multe lucruri... including the money! :)
Am si alte asteptari mari... de la anul asta si de la noua orānduire!
Poate data viitoare ne invita si pe noi Darkslowstar la FM Brasov! :drak: It's ok, I'm kidding...

Darkslowstar
13th January 2005, 13:04
In sfarsit am primit pozele de la intalnirea de la Brasov, unde s-a adunat toata floarea cea vestita a orasului (sic Rasheed).

Poza 1: K1 e mai interesant decat darts :)
Poza 2: spaima bilelor :D
Poza 3: the champ in action :)
Poza 4: Dick aruncandu-i un os eternului challangern (perseverenta e mama intelepciunii, pana la urma l-am batut si eu :D)

bog_tom
14th January 2005, 08:45
si eu care am crezut ca ati facut un meeting pe partia de ski ... :)

Darkslowstar
14th January 2005, 09:54
Pai am fi facut noi numai ca eram in pana cu materia prima (zapada). Poate facem anul asta pe (cu) zapada.

Darkslowstar
5th February 2006, 14:42
FM ad-hoc la BV, aveti cateva poze aici: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=11341&page=3

rasheedkpenny
6th February 2006, 09:39
Nici o problema... eu am fost de mai multe ori in Brasov intre Craciun si Revelion... Dar si eu aveam "orar" :p Deci probabil ca oricum nu ne puteam intalni :)

Hello Dark! Eu n-am mai ajuns in WE-ul asta la Brasov, desi ar fi trebuit! :( Am vazut ca m-ai sunat, dar decizia de a ramane in Buc. era deja luata! :headbang: