PDA

View Full Version : Stiatzi ca ...



Mario Di Lazi
10th November 2006, 23:27
Duelul pe care il ducem noi (Dinamo - cainii rosii) in Liga 1 cu Universitatea Craiova (leii albastrii) are o versiune similara si in campionatul Frantei ? ...
Echipa franceza LOSC Lille Métropole are pe emblema un caine rosu, iar Football Club de Sochaux-Montbéliard are pe emblema un leu galben pe ... fond albastru ...

delaparis
10th November 2006, 23:32
Da ... si Lille e in fata :ok: pe locul trei fata de Sochaux pe cinci :D

Mario Di Lazi
10th November 2006, 23:34
Pai cam asa este si in Liga 1 ...:D Tot Dinamo e in fata la ... nu stiu exact cate puncte.

vlad1607
11th November 2006, 14:26
oriunde oricand suntem mult peste aia :D

Aurel.D
15th November 2006, 12:12
Interesant...desi am vazut de multe ori siglele celor doua echipe pe FIFA 2005, nu am observat asta:D cel putin pe aia cu cainele!
Dar mai zi-ne de Dynamo houston:D!

Utilizator
15th November 2006, 12:38
uite un suporter al lui Dynamo Hoston: fostul campion mondial de categorie grea Evander Holyfield.
mai multe la: http://web.mlsnet.com/t200/fans/2006/playoff_campaign/

Aurel.D
15th November 2006, 15:32
Sankiu!
Aaaa, astia joaca fotbal european..:happy Eu am crezut ca este echipa de fotbal american:D
Gata, de astazi ma declar si fan al echipei Dynamo Houston, mai ales ca are si culoare apropiata surorii mai mari:D, Dinamo Bucuresti. Si voi juca si pe FIFA 2005 cu ei...

Din ce stiu, Houston este orasul in care pe trotuarul din fata primariei este vopsit steagul Americii.
La noi asta inseamna extremism, esti catalogat "bolnav", etc...:rosu: