PDA

View Full Version : Etapa 12: Steaua - Pandurii 2-0



Cristina
18th October 2010, 12:24
luni,26 octombrie 2010
ora:20.30,DigiSport
discutii inainte si dupa meci

delaoltenia
18th October 2010, 17:42
blat..1

*Coco*
18th October 2010, 17:58
Blat in mintea ta probabil :)

Cate blaturi au fost de-a lungul timpului intre Pandurii si Steaua , o gramada, de aia nu prea a reusit steaua voastra sa castige la Tg-jiu decat in primul sezon al Pandurilor in Liga I

TaciAcolo
18th October 2010, 20:49
avem 2 egaluri in ghencea.... deci cel mai probabil x

Trim0b
18th October 2010, 22:36
2 solist
3-0

samar
18th October 2010, 22:38
blat..1

Daca era Cartu antrenor,mai ziceam,dar asa..... :D

x solist (sper):yeah:

stiintacv
19th October 2010, 12:08
1 solist.

Tyler Durden
19th October 2010, 14:52
Chiar daca sunt varza astia de la Steaua, tot nu vad sa se incurce cu Pandurii.

dble13
19th October 2010, 15:18
Chiar daca sunt varza astia de la Steaua, tot nu vad sa se incurce cu Pandurii.

frugilegus pastinator, iar ai aparut sa critici cea mai iubita echipa

atdi
19th October 2010, 16:09
Daca era Cartu antrenor,mai ziceam,dar asa..... :D

x solist (sper):yeah:

Si cu Cirtu antrenor, steaua a facut un egal si a pierdut un meci la Tg-Jiu si in ghencea au castigat chinuit cu 1-0.

Tyler Durden
19th October 2010, 17:12
frugilegus pastinator, iar ai aparut sa critici cea mai iubita echipa

Bai gibonus rex, iar te bagi in seama ca apoi sa te intrebi de ce ma sterg la fund cu tine?
Din ce in ce mai putini stelisti de first level si din ce in ce mai multi de second level (spurcati adica) pe Ols.

Ted
19th October 2010, 20:55
tylere, daca ols-ul era un 'hack and slash' game mai aveam un pic si faceam level up :D
pazea ca il iau pe lordu' la numarul de postari ;)

1X - ii subordonam si pe astia

El Pistolero
19th October 2010, 21:04
Chiar daca sunt varza astia de la Steaua, tot nu vad sa se incurce cu Pandurii.

subscriu

Trim0b
19th October 2010, 21:18
frugilegus pastinator, iar ai aparut sa critici cea mai iubita echipa

iar te bagi in seama?
***** cu ochi

delaoltenia
19th October 2010, 21:20
Blat in mintea ta probabil :)

Cate blaturi au fost de-a lungul timpului intre Pandurii si Steaua , o gramada, de aia nu prea a reusit steaua voastra sa castige la Tg-jiu decat in primul sezon al Pandurilor in Liga I

Greseala este a mea,n-am bagat "un zambaret" sa intelegi sensul postarii.:D
Te intreb totusi,daca 1 sau x este exclus,nu-i asa ca in mintea ta merge un 2 solist?

app,suntem din acelasi oras si cu siguranta cunosti ingineriile financiare si spalarile de bani din minerit si sindicate ale "baronului local-sindicalist sef" condescu?
Chiar daca ai la profil ca echipa favorita Stiinta din Craiova,ce zici merita prezenta in prima liga echipa locala?

Denis
20th October 2010, 09:37
Meci greu pentru Grigoras. Fara el la Pandurii era de 1 solist, asadar: 1x.

Rossi
20th October 2010, 10:28
Pronostic ? Pai nu stim cine arbitreaza ...

Steaua trebuie impinsa putin de la spate ca sa-si refaca moralul ...

Eddy DoubleD
20th October 2010, 15:03
Pe tine cine te impinge de la spate in fata unei prapastii?

ON: Zic ca pe astia ii batem. Dar intai ii cotonogim pe aia de la Utrecht.

MMihnea
20th October 2010, 15:52
... si totusi jucam fotbal ...
din punctul meu de vedere asta e punctul de plecare spre o situatie dezirabila in care avem rezultate atat intern cat si extern jucand bine

on topic :meci cu goluri multe in care castigam

ps. nu vreau sa supar pe nimeni , dar anumiti useri ar trebui sa isi stearga singuri anumite posturi de pe threadul asta.... ca doar au obrazu' subtire .... cum mai puteti sa vorbiti (a se citi ironizati) pe altii cand voi aveti astfel de posturi

Sezione
20th October 2010, 21:09
Barcelona de linga cimitir castiga sigur..daca apare vreun Onicash pe acolo:))

Lordul
20th October 2010, 23:44
bate Steaua....dar Grigoras le poate da perversa ! Hai Pandurii !

Rossi
21st October 2010, 02:48
... si totusi jucam fotbal ...

jucati bine, numai ca duceti piciorul stramb ...
sau ghinionul se tine de capul vostru ...
sau va fura arbitrii ...

Etapa 11 Dinamo 2-1 Steaua
Etapa 10 Steaua 4-2 Sportul
Etapa 09 Otelul 1-0 Steaua
Etapa 08 Steaua 1-1 Astra
Etapa 07 Urziceni 1-0 Steaua
Etapa 06 Steaua 1-1 Timisoara

MMihnea
21st October 2010, 12:30
Din puctul meu de vedere cel mai util ar fi ca in sezonul asta sa fie construita o echipa care sa prin valoare si forma sa faca cativa ani buni sau foarte buni in Europa si excelenti acasa :D

Oricum 'anul' asta campionatul se decide in ultimile etape sau cel mult in retur...

Goana asta dupa inca un campionat nu este benefica daca nu ai o clarviziune, daca mereu peticim ..... iar asta e valabil pentru mai multe echipe, nu numai Steaua ;)

dble13
21st October 2010, 12:35
iar te bagi in seama?
***** cu ochi

alta frugilegus pastinator, imi place ca sunteti uniti

dble13
21st October 2010, 12:38
subscriu

alta frugilegus pastinator.

Trim0b
21st October 2010, 12:54
ON:5-0 pentru Durii ca nu joaca marele jucator "mucles"

Leo
21st October 2010, 20:19
Arbitri: Radu Petrescu - Valentin Avram, Andrei Constantinescu - Florin Miron

Observatori: Stan Prodan, Viorel Boit.

Ferko
22nd October 2010, 12:28
Rezultatul depinde de felul in care se vor intelege ciobanul cu "minerul". Pandurii oricum nu pica deci pot pierde, dar sigur nu-si vor VINDE ieftin ... punctele. Pronostoic : 1 solist.

MMihnea
22nd October 2010, 16:05
Rezultatul depinde de felul in care se vor intelege ciobanul cu "minerul". Pandurii oricum nu pica deci pot pierde, dar sigur nu-si vor VINDE ieftin ... punctele. Pronostoic : 1 solist.

esti sigur ca totul e relativ in aceasta lume? se pare ca anumite lucruri raman absolut la fel pt tine, oricare ar fi realitatea

hint : ciobanelu risipitor se uita acum dupa fiecare euro ( ca mai stiu eu cine ) - vezi reducerile de salarii , obsesia cu banii de la Uefa, etc. Si tu crezi ca se lanseaza in cheltuieli riscante acum? Daca Steaua era in criza ai fi avut ceva greutate in afirmatii , dar acum te-ai hazardat un pic, nu crezi?

ps. daca eu pot sa respect rapidistii si Rapidul , de ce nu faci si tu un efort sa ne demonstrezi ca esti mai bun ca mine ;)

delaoltenia
22nd October 2010, 20:59
Fara sa ai trecuta la profil echipa favorita realizezi cu cine ai de-a face.:D

Rezultatul depinde de felul in care se vor intelege ciobanul cu "minerul". Pandurii oricum nu pica deci pot pierde, dar sigur nu-si vor VINDE ieftin ... punctele. Pronostoic : 1 solist.

Castigam :ok:

Rossi
23rd October 2010, 00:07
Rezultatul depinde de felul in care se vor intelege ciobanul cu "minerul".
Pandurii oricum nu pica deci pot pierde, dar sigur nu-si vor VINDE ieftin ... punctele. Pronostoic : 1 solist.

clar .. in proportie 90% , meciul o se decida in loja ...
dar, cine stie, poate e vreun "Bunica" care nu stie cum sta treaba :)

Numero Dieci
23rd October 2010, 01:16
Pandurii par ca renasc sub Grigoras.

Cine stie poate,poate dar tot merg pe un 1.Gasesc astia de la Pandurii o metoda sa piarda mai ales ca Maksumic si Chiriches nu vor juca deci centrul apararii este varza.

J.Bond
23rd October 2010, 11:54
1 solist.;)

delaparis
25th October 2010, 00:56
meci nul :D

*Coco*
25th October 2010, 02:49
Singura echipa din aceasta etapa care a reusit sa castige pe teren propriu a fost CFR, sa produca Pandurii bomba si sa faca un rezultat nul? Sau ia bataie tot cu 1-0 cum ne-a obisnuit ...

Ferko
25th October 2010, 15:01
esti sigur ca totul e relativ in aceasta lume? se pare ca anumite lucruri raman absolut la fel pt tine, oricare ar fi realitatea

hint : ciobanelu risipitor se uita acum dupa fiecare euro ( ca mai stiu eu cine ) - vezi reducerile de salarii , obsesia cu banii de la Uefa, etc. Si tu crezi ca se lanseaza in cheltuieli riscante acum? Daca Steaua era in criza ai fi avut ceva greutate in afirmatii , dar acum te-ai hazardat un pic, nu crezi?

ps. daca eu pot sa respect rapidistii si Rapidul , de ce nu faci si tu un efort sa ne demonstrezi ca esti mai bun ca mine ;)

La fotbal si politica se pricepe toata lumea. Hai sa ne limitam la asta si sa lasam relativitatea in seama altora. Bine ? Daca nu, atunci inseamna ca esti peste Albert Eistein si poti sa-l contrazici cat vrei. Dar degeaba.

Ferko
25th October 2010, 15:07
Fara sa ai trecuta la profil echipa favorita realizezi cu cine ai de-a face.:D


Castigam :ok:

Profilul este una, sentimentele sunt cu totul altceva. Daca esti curios cauta pe OLS (daca mai este - ca intre timp s-a mai modificat cate ceva) cam prin 2003 si o sa vezi care este echipa mea favorita. Te asigur ca nu mi-am schimbat preferintele.
Castigati ? Cine anume ? Cei din ghencea sau cei din Tg Jiu ?

delaoltenia
25th October 2010, 19:57
Te las sa ghicesti,dar sa nu dureze prea mult,peste putin timp incepe meciul.

Razvan T.
25th October 2010, 21:43
Slabuta audienta :D

jonsnow
25th October 2010, 21:45
Slabuta audienta :D

sunt vreo 2k
vad ca paokara prinde bine la noi dupa rapidisti si stelistii

Razvan T.
25th October 2010, 21:52
Oare si astia fac playback??? :D

jonsnow
25th October 2010, 22:03
asta e genul de meci in care steaua castiga cu vreun bulan in min 80+, o greseala uriasa a advresarilor sau a arbitrului...am mai vazut filmul asta :ok:

Leo
25th October 2010, 22:18
O repriza foarte proasta. Stelistii nu au avut nici un sut pe poarta.

TaciAcolo
25th October 2010, 22:19
Girogoras cel mai tare din oras :D

Trim0b
25th October 2010, 22:20
Meci de liga a2a

iulian_1976
25th October 2010, 22:40
Steaua este praf.

Grecu de la Pandurii un fundas stanga adevarat.

Leo
25th October 2010, 22:48
Ei, nu chiar. A gresit o data dar bine.

M.I.B.
25th October 2010, 22:50
1-0 :yeah:

Roddicted
25th October 2010, 22:50
Banel 0 ca de obicei, Radut a fost slab rau azi

Razvan T.
25th October 2010, 22:50
slab meci


Gigi Becali: "Vreau o Steaua care bate cu 6-1 ca Real Madrid și nu mă las pînă nu obțin asta"

:cry::cry::cry:

Roddicted
25th October 2010, 22:55
2-0

Leo
25th October 2010, 22:58
Ce panarame. Circul Pandurus.

M.I.B.
25th October 2010, 22:58
Hai cu 3-0 :D

iulian_1976
25th October 2010, 23:01
Ei, nu chiar. A gresit o data dar bine.

Asa este :angry:
Am ramas placut impresionat ca ia dominat pe Banel si Bonfim 60 de minute.

Pandurii au cazut fizic asa imi pare,Steaua este cam de locurile 3-5 dupa cum joaca.
Vor veni si meciuri in care o sa se vada carentele,s'a vazut la Twente.

*Coco*
25th October 2010, 23:09
Grecu blat...
In plm la 1-0 ii pune mingea pe tava... la 2-0 il lasa singur pe Stancu..

iulian_1976
25th October 2010, 23:29
Pandurii dupa prima repriza nu primeau gol nici in 2 zile.
In a 2 a repriza s'a intamplat ceva or fi cazut fizic Pandurii... ori altceva.

Eu spun ce am vazut pe teren,destul de ciudata caderea Pandurilor pentru ca Steaua nu a jucat mai bine in a 2 a repriza.

*Coco*
25th October 2010, 23:33
Nu e vorba de asta, Steaua in prima repriza a lasat-o moale de tot, nu a atacat, joc la asteptare. In repriza secunda au inceput sa atace si au aparut si fazele de poarta.
Dar tot raman la parerea ca Grecu in seara asta a fost BLAAAAT.
Tu in loc sa degajezi mingea , i-o dai lui Stancu in fata porti sa dea la poarta. Iar la golul 2 ii facea marcaj la umbra lui .

Numero Dieci
25th October 2010, 23:45
Steaua este praf.

Grecu de la Pandurii un fundas stanga adevarat.

Grecu e o panarama.

Si nu zic asta numai pt. a gresit ca un amator astazi.

Gabri3l
25th October 2010, 23:46
trebuie sa fii ori prost ori tampit ca antrenor sa nu joci cu un jucator de creatie ca L.Marinescu titular in locul unor panarame de jucatori umflati de presa aservita si care nu stiu decat sa alerge cu mingea disperati, gen Balanel Nicolita sau altii care mai sunt p'acolo....

delaoltenia
25th October 2010, 23:47
Dupa cum am mai scris,blat,sa se gudure si aia.:D
O prima repriza dezastruoasa.O a doua schimbata in bine,drept consecinta au aparut si golurile.

Vandam
25th October 2010, 23:50
Doar asa sa mai castige si steaua, ca-n rest e vai de ei.

delaoltenia
25th October 2010, 23:51
Conteaza pustiule? ;)
Cam in acelasi mod au castigat si aia cu o etapa in urma...sau te faci ca ploua?

Vandam
25th October 2010, 23:52
Tu 2 persoane le faci "pusti" ??? :D Si da conteaza. Ca daca joci in Romania ca ultimii ratati, sa nu te astepti la mai mult de 1 pct in competitiile europene :drak:

delaoltenia
25th October 2010, 23:57
Conteaza parerea ta?
..care-s bre aia doi (2)? :D

Vandam
25th October 2010, 23:58
Brusli si Vandam :D Sunt 2 :D

Si da conteaza si parerea mea. Asta e parerea mea cea mai sincera despre marea echipa becaliota si nu mi-o poate schimba nimeni. ;)

delaoltenia
26th October 2010, 00:01
Bruce Lee,sunt bine dispus si nu incerc sa te schimb.
Doar esti mare,cred ca ai si C.I. ;)

Vandam
26th October 2010, 00:04
Conteaza daca am eu sau nu CI, B.I. ... etc ???

Sa zicem ca nu am C.I., ei bine am o parere despre echipa becalului :D Iar in seara asta blat clar. Pacat ca Grigoras se preteaza la asa ceva.

delaoltenia
26th October 2010, 00:05
Poti dormi?...daca nu,ia ceva hapuri.;)

Vandam
26th October 2010, 00:06
Stam sa ne intrebam, oare tu sigur ai varsta scrisa in coltul din dreapta sus a userului ?? Ce relevanta are daca pot eu sa dorm sau nu ??

dede
26th October 2010, 00:10
bai frate :cry:


ontopic. rezultat bun

Vandam
26th October 2010, 00:11
Da soro (Dede) :D
Ontopic: Rezultat rau :cry:

delaoltenia
26th October 2010, 00:11
@vandame,stam sau stai?:D
Da,ce scrie acolo reflecta realitatea.Esti un copil educat,am gresit folosind asemenea cuvinte.Vrei sa-mi cer si scuze? :D

dede
26th October 2010, 00:12
Da soro (Dede) :D
Ontopic: Rezultat rau :cry:

nu-mi zice asa :mda:

Vandam
26th October 2010, 00:15
Ti-am mai zis, am folosit pluralul "stam" pentru ca aici scriu 2 persoane Brusli si Vandam.:D Si e ceva ca amandoi sa gandeasca.
Nu e nevoie de scuze puerile, ci de acceptarea parerilor celorlalti (chiar daca-s opuse clubului pe care il sustii).

delaoltenia
26th October 2010, 00:16
Vrei scuze,nu ai inteles nimic..:happy
Cine-a zis ca nu-ti poti expune parerea?...doar ca pentru mine nu conteaza.

Black_Mamba
26th October 2010, 00:16
Pandurii dupa prima repriza nu primeau gol nici in 2 zile.
In a 2 a repriza s'a intamplat ceva or fi cazut fizic Pandurii... ori altceva.

Eu spun ce am vazut pe teren,destul de ciudata caderea Pandurilor pentru ca Steaua nu a jucat mai bine in a 2 a repriza.

...după pauză, s-a livrat "diplomatul cu table".Mi-e silă de astfel de meciuri.
Asta este...rămân la părearea că esti cel mai obiectiv stelist pe care l-am citit vreodată.:ok:

PS Bravo Grecu ! :jerk:

Vandam
26th October 2010, 00:16
nu-mi zice asa :mda:

Bine ardelianco, scuze :D

Vandam
26th October 2010, 00:17
vrei scuze..:happy

Bine hai ca vad ca n-am cu cine sa dialoghez decat prosteste. Somn usor si ramai in fericirea ta. :rosu:

delaoltenia
26th October 2010, 00:19
Copile,stii ce se sarbatoreste azi?

Razvan T.
26th October 2010, 09:12
Lasa ca-i rezolvam noi pe astia in decembrie :cool:


Copile,stii ce se sarbatoreste azi?

Inca o zi din viata :D

MMihnea
26th October 2010, 11:19
offf, parca e prima oara cand Steaua joaca mai bine in a doua repriza, sau prima oara cand are o cadere Pandurii (care pana acum au rupt totul in cale)

iar obsesia asta cu blat,blat,blat cade in derizoriu.

chestiile astea nu se fac asa la ordinea zilei , becali nu mai sta pe un munte de bani, a inteles deja cum e cu statul la puscarie si nici nu mai are relatii ( daca e prost... ce sa-i faci)

asa ca linistiti-va

ps.
echipa , clubul nu sunt becaliote
clanul e
de ce insulti? ti-a spus cineva ceva?

Duba
26th October 2010, 12:08
@Mihnea

Multi cretini pe lumea asta, insa cei care sustin fosta echipa a securitatii comuniste sunt de departe campioni. Sa spui ca ieri a fost ceva dubios, dupa ce echipa ta, care in paranteza fie spus se face an de an de ***** in cupele europene, a stat 80% din meciul cu Steaua cu curu-n poarta, este prostie pura. Dar ne mai putem mira de ceva la aceste specimene ce se identifica cu echipa care a fost catalogata de presa - 'campioana a blaturilor'?
Steaua are, daca nu cel mai bun lot din tara, in primele 3 se situeaza fara doar si poate. La mintea unora, unele echipe risca retrogradarea sau clasarea pe un loc superior in clasamant (acesta aduce bani mai multi din drepturile TV) pentru a pierde meciul. Daca era pe finalul campionatului si echipa respectiva era scapata de grijile retrogradarii, te mai gandesti. Asa, insa, doar cei fara creier pot merge atat de departe cu presupunerile.
Asadar, Mihnea, lasa-i in plata Domnului. Sunt cretini si basta.

Fedayn
26th October 2010, 12:43
@Mihnea

Multi cretini pe lumea asta, insa cei care sustin fosta echipa a securitatii comuniste sunt de departe campioni. Sa spui ca ieri a fost ceva dubios, dupa ce echipa ta, care in paranteza fie spus se face an de an de ***** in cupele europene, a stat 80% din meciul cu Steaua cu curu-n poarta, este prostie pura. Dar ne mai putem mira de ceva la aceste specimene ce se identifica cu echipa care a fost catalogata de presa - 'campioana a blaturilor'?
Steaua are, daca nu cel mai bun lot din tara, in primele 3 se situeaza fara doar si poate. La mintea unora, unele echipe risca retrogradarea sau clasarea pe un loc superior in clasamant (acesta aduce bani mai multi din drepturile TV) pentru a pierde meciul. Daca era pe finalul campionatului si echipa respectiva era scapata de grijile retrogradarii, te mai gandesti. Asa, insa, doar cei fara creier pot merge atat de departe cu presupunerile.
Asadar, Mihnea, lasa-i in plata Domnului. Sunt cretini si basta.

multi cretini...iar tu esti cel dintai dintre ei :no:

MMihnea
26th October 2010, 15:19
nu va mai insultati ma.... deja aveti infractiuni... nu va invatati minte?

Razvan T.
26th October 2010, 16:19
O revenit buba forumului :cry:

moty
26th October 2010, 17:22
cine bre?

Uncle Ben
26th October 2010, 17:37
O revenit buba forumului :cry:
Duba-Buba sau Bubescu? :shocked:

Razvan T.
26th October 2010, 17:38
Duba-Buba sau Bubescu? :shocked:

Bumbescu ii baiat finut ;), batranul are probleme :D

Uncle Ben
26th October 2010, 17:47
Bumbescu ii baiat finut ;), batranul are probleme :D
Eh, lasa ca si hartia igienica este fina, unde mai pui si ca baiatul de care vorbesti e cam vechi (folosit)! Despre Duba, poate are noroc si mai prinde Programul Rabla...
Ontopic: Steaua a fost fabuloasa! Adica a parut desprinsa dintr-o fabula, aia cu "Orbul, surdul si un schiop".

Bumbescu
26th October 2010, 20:10
Eh, lasa ca si hartia igienica este fina, unde mai pui si ca baiatul de care vorbesti e cam vechi (folosit)! Despre Duba, poate are noroc si mai prinde Programul Rabla...
Ontopic: Steaua a fost fabuloasa! Adica a parut desprinsa dintr-o fabula, aia cu "Orbul, surdul si un schiop".

Idioten, iar ti s-a facut dor sa se mictioneze cineva pe tine? Am observat ca te cam evita userii, se feresc sa intre in conflicte cu tine, s-au prins ca esti ciobit....

Referitor la postul tau, ce sa zic e f original....:



Ba da ma, tu te bucuri de toata aprecierea aici pe forum, calitatile tale sunt unanim apreciate. Chiar ar trebui sa-ti modifici nick-ul f original, cu un altul, tot de supermarket, dar care sa te reprezinte cel mai bine: ZEWA, cea mai fina si mai delicata hartie igienica.:D


Daca ai uitat(deh....avand creierul atacat de sifilis, e de inteles), atunci tot cu tine vorbeam.

Uncle Ben
26th October 2010, 20:29
Idioten, iar ti s-a facut dor sa se mictioneze cineva pe tine? Am observat ca te cam evita userii, se feresc sa intre in conflicte cu tine, s-au prins ca esti ciobit....

Referitor la postul tau, ce sa zic e f original....:



Daca ai uitat(deh....avand creierul atacat de sifilis, e de inteles), atunci tot cu tine vorbeam.
Ce mai faci, badie? Credeam ca te-ai prapadit dupa ce-ati batut iarasi in Sos. Stefan cel Mare... Doar drumul, am uitat sa precizez!
Vad ca iar esti indragostit de tine si continui autosatisfacerea pe care o practici cu autoquote! Care e treaba cu hartia igienica fiindca lasi impresia ca tu ai inventat-o: ai luat licenta si nici o comparatie nu se mai poate face la adresa ei?! Esti drastic limitat daca nu pricepi ca n-am scabrosenia ta sa ma laud ca m-am sters cu tine; alea sunt vorbe de claca... Deci, clacasule, am zis ceva de ZEWA sau ca te-am umplut de maro? Cat mai ai de gand sa te consideri un clasic in viata din care se ofera citate? Fix cat te chinuieste paranoia, nu?

Bumbescu
26th October 2010, 20:41
"Badie" ala banuiesc ca e o mostenire de la scoala ajutatoare unde ai ramas repetent mai multi ani si erai respectat de ceilalti "elevi".
In rest, despre ce-ai mai debitat mai sus....aceeasi logoree de cretin...

Uncle Ben
26th October 2010, 20:54
"Badie" ala banuiesc ca e o mostenire de la scoala ajutatoare unde ai ramas repetent mai multi ani si erai respectat de ceilalti "elevi".
In rest, despre ce-ai mai debitat mai sus....aceeasi logoree de cretin...
"Badie" e semnul maxim de respect pe care pot sa ti-l acord! Cred ca e mai OK decat sa fac referire la dizabilitatile pe care le ai... Ce, eu n-as putea sa-ti zic (si pe buna dreptate, recunoaste!) tampit, handicapat sau oligofren?
Pe de alta parte stiu ca termenul respectiv e larg raspandit printre tarani, iar tu nu-ti tradezi deloc originea modesta... Am crezut ca-ti va face placere, ca te vei simti in elementul tau! :rolleyes:

Bumbescu
26th October 2010, 21:02
"Badie" e semnul maxim de respect pe care pot sa ti-l acord! Cred ca e mai OK decat sa fac referire la dizabilitatile pe care le ai... Ce, eu n-as putea sa-ti zic (si pe buna dreptate, recunoaste!) tampit, handicapat sau oligofren?
Pe de alta parte stiu ca termenul respectiv e larg raspandit printre tarani, iar tu nu-ti tradezi deloc originea modesta... Am crezut ca-ti va face placere, ca te vei simti in elementul tau! :rolleyes:

:happy
Esti simpatic foc(vorba vine, cine dracu a mai vazut un furuncul simpatic) cand vorbesti despre tarani si origine modesta, tu cu "glumele" tale de camin cultural....
Si scoate-ti dracului fraza aia in latina de la semnatura, ca face urticarie "travestitul" din avatarul meu cand vede un analfabet facand pe nebunul.

Uncle Ben
26th October 2010, 21:09
:happy
Esti simpatic foc cand vorbesti despre tarani si origine modesta, tu cu "glumele" tale de camin cultural....
Si scoate-ti dracului fraza aia in latina de la semnatura, ca face urticarie "travestitul" din avatarul meu cand vede un analfabet facnd pe nebunul.
N-a scris-o un vorbitor de latina, mo! Cum esti tu specialist in lb.latrina, uite ca si pe Karl Marx l-au chinuit niste talente...
Dar nu mai suferi, te rog, ca ma faci si pe mine sa ma simt prost, ca tine! :(

Bumbescu
26th October 2010, 21:12
Beny, lasandu-l la o parte pe Marx(desi pt cei ca tine,asa, mai neajutorati, societatea "idilica" visata de el e poate singura scapare)....spune-mi o chestie te rog: pe maica-ta sau pe navasta-ta le-ai intrebat vreodata cum se simt cand se uita la tine? te-ai intrebat vreodata ce-o fi in sufletul lor?:D

Uncle Ben
26th October 2010, 21:34
Beny, lasandu-l la o parte pe Marx(desi pt cei ca tine,asa, mai neajutorati, societatea "idilica" visata de el e poate singura scapare)....spune-mi o chestie te rog: pe maica-ta sau pe navasta-ta le-ai intrebat vreodata cum se simt cand se uita la tine? te-ai intrebat vreodata ce-o fi in sufletul lor?:D
Pentru tine "societatea idilica" e aia care se bazeaza pe idile, nu? Ce-ti mai place s-o arzi dubios... Bah, sper ca nu-mi faci avansuri, ca te parasc "travestitului"! :D
N-ai zis tu ca sunt ca si Connect R? "Navasta" n-ar voie nici sa-mi treaca prin fata, nu-si permite arogante... Dar de ce te intereseaza treaba asta: la tine nu se uita nimeni?! :rolleyes:

Bumbescu
26th October 2010, 21:44
Pentru tine "societatea idilica" e aia care se bazeaza pe idile, nu? Ce-ti mai place s-o arzi dubios... Bah, sper ca nu-mi faci avansuri, ca te parasc "travestitului"! :D
N-ai zis tu ca sunt ca si Connect R? "Navasta" n-ar voie nici sa-mi treaca prin fata, nu-si permite arogante... Dar de ce te intereseaza treaba asta: la tine nu se uita nimeni?! :rolleyes:

Ben-gay, ce-ai patit ma, te-ai emotionat cand ai pomenit de idolul tau connect si ai inceput sa mananci litere.....tot e bine, tinand cont de ce ai mancat pana acum...
Si de ce pui ghilimele la "travestit", sa nu-mi spui ca ti-ai luat inima-n dinti si ai apelat la "intreaba un prieten"; mai ciudat e ca in mediul tau ar fi putut sa te lumineze cineva...

Referitor la ultima parte, mai bine sa nu se uite nimeni, dacat sa se uite cu mila si compasiune ca la tine.

Uncle Ben
26th October 2010, 23:00
Ben-gay, ce-ai patit ma, te-ai emotionat cand ai pomenit de idolul tau connect si ai inceput sa mananci litere.....tot e bine, tinand cont de ce ai mancat pana acum...

Era ora mesei, Bum-ule! Si ce te scandalizezi atat pentru o litera, de parca ti-as fi descompletat alfabetarul?!
Sper sa nu ajung sa mananc si intre mese, ca altii! ;)