PDA

View Full Version : Etapa 12: Gaz Metan - Otelul Galati 0-2



Cristina
18th October 2010, 11:12
sambata,23 octombrie 2010
ora:15.00,GSP TV
discutii inainte si dupa meci

Leo
18th October 2010, 15:21
In opinia mea, asta este un test pt otelari. Merg pe un X.

Denis
18th October 2010, 16:32
In opinia mea, asta este un test pt otelari. Merg pe un X.

Subscriu.

M-as multumi si cu un egal. Desi n-am pierdut niciodata la Medias si e posibil sa scoatem cel putin un punct, Gazul joaca foarte bine acasa. Singura infrangere a Gazului pe teren propriu a fost cea cu Rapid (0-1). In rest au obtinut 2 victorii si 2 egaluri.

delaoltenia
18th October 2010, 16:39
Daca i-ati batut pe cei ce-au jucat in "derby de Romania" de ce n-ati castiga aici.

bada_otelul
18th October 2010, 18:19
Daca i-ati batut pe cei ce-au jucat in "derby de Romania" de ce n-ati castiga aici.

Pentru ca Gaz Metan e peste Steaua si Dinamo nu doar in clasament ci si ca joc? Si daca pierdem nu-i o tragedie, mai ales in fata unui adversar atat de puternic. Obiectivul ramane un loc in primele 6:ok:.

Lordul
18th October 2010, 18:27
meci egal intre doua echipe solide

Shinnok
18th October 2010, 19:14
2 solist.

fl0o
18th October 2010, 19:53
Daca i-ati batut pe cei ce-au jucat in "derby de Romania" de ce n-ati castiga aici.
Pentru ca Medias e mai sus decat protagonistele din "superbul derby de romania".
V-ati cam invatat ca toate meciurile sa se raporteze la echipele voastre.

iulian_1976
18th October 2010, 21:31
In opinia mea, asta este un test pt otelari. Merg pe un X.

...iar un test?!:o:
Pot pierde nu ar fi o carastrofa.

Trim0b
18th October 2010, 21:38
x.
0-0

stiintacv
19th October 2010, 11:08
meci egal.

six
19th October 2010, 19:31
gazzzuuu :) prietenii stiu de ce......;)

Razvan T.
20th October 2010, 11:50
Un X aici

Denis
20th October 2010, 12:08
Derby-ul etapei! :ok:

Doua echipe care joaca fotbal, una aflandu-se pe locul 1, iar cealalta pe locul 4. Va fi un meci pe cinste pe un stadion renovat, care cel mai probabil va fi plin la ora meciului, cu aproximativ 8000 de spectatori.

Sa castige echipa mai buna. Da Doamne sa fie OTELUL! /hello

Dregan
20th October 2010, 12:45
Un egal ar fi un rezultat extraordinar in conditiile in care Mediasul revine acasa, probabil pe un stadion arhiplin, noi avem suspendata jumatate din linia de fund, iar la Gaz Metan acasa nu multe echipe vor mai scoate puncte. Probabil ca dupa aceasta etapa vom pierde primul loc in clasament, dar continuam lupta pentru Europa League. Forza OTELUL !!!/OLE/

Denis
20th October 2010, 13:21
E bine totusi ca avem inlocuitori. Perendija si-a facut foarte bine datoria dupa iesirea la cabine a lui Sarghi, iar pe postul lui Salageanu va juca Silviu Ilie. Si el unul dintre preferatii mei din lotul Otelului.


Vom avea ceva de genul in aparare: Ilie, Costin, Perendija, Rapa

Marius
20th October 2010, 13:41
Derby-ul etapei! :ok:



la asta ma gandeam si eu. haide gazul :D:cool:

Dregan
20th October 2010, 14:40
E bine totusi ca avem inlocuitori. Perendija si-a facut foarte bine datoria dupa iesirea la cabine a lui Sarghi, iar pe postul lui Salageanu va juca Silviu Ilie. Si el unul dintre preferatii mei din lotul Otelului.


Vom avea ceva de genul in aparare: Ilie, Costin, Perendija, Rapa

Contrar altor opinii si mie imi place Silviu Ilie, dar ATENTIE, doar pe postul de mijlocas stanga si nu fundas stanga, acolo unde nu da niciodata randament. Cred ca ar trebui incercat Sorin Cucu, actualmente la echipa a II-a pe acest post.

De asemenea, Milan Perendija nici nu se compara cu Sarghi, deoarece sarbul este foarte slab ca plasament, are o lovitura buna de cap, dar este usor de depasit in viteza.
De aceea, cred ca vom avea mari probleme in aparare la acest meci, asa cum la Vaslui am avut mari probleme deoarece linia de mijloc nu a putut ajuta apararea.
Si la Gaz Metan va lipsi totusi capitanul de echipa Todea, deci nu ar trebui sa ne plangem prea mult si sa incercam sa scoatem acel egal de care vorbeam.

Lordul
20th October 2010, 22:45
cel mai tare meci al etapei....liderul intalneste o echipa buna asezata , bine inchegata...greu de dat un pronostic....sper totusi la un meci frumos....Gazul nu pierde

Denis
21st October 2010, 08:18
@Dregan: Bineinteles ca Milan nu se compara cu Cristi Sarghi. Milan are un joc aerian mai bun dar e ceva mai lent, specific stopperilor inalti. Insa indiferent de stilul de joc important e sa dea randament si sa creasca de la meci la meci, ceea ce-a si facut pana acum. Cu Silviu Ilie iti dau dreptate; si mie-mi place mai mult cum joaca in linia mediana decat in aparare, deposedarile nefiind un punct forte, ci mai degraba centrarile si trecerea de adversar in viteza.

Oricum, sunt convins ca Dorinel va gasi solutia cea mai buna cu resursele ce le are la dispozitie, asa cum a facut-o si pana acum.

MMihnea
21st October 2010, 11:11
Impresia mea e ca Gazu executa formatiile care ies la joc si are probleme cu echipele bine organizate ( mai ales defensiv) ... iar Otelu se potriveste foarte bine descrierii in general

Un egal poate parea foarte plauzibil , dar eu as miza pe o victorie cu multe goluri...

Redboy
21st October 2010, 11:50
Am votat 2, dar n-am niciun argument solid. :D Ramane sa vedem... Va fi un meci frumos.

( he he... http://otelul-galati.ro/stiri.php?id=2797 )

Denis
21st October 2010, 13:10
Da, cica ne tragem si noi de-aia cu lumini. :D

Leo
21st October 2010, 13:12
Era si timpul.

Tim
21st October 2010, 14:28
1 solist.

Leo
21st October 2010, 19:21
Arbitri: Ovidiu Hategan - Octavian Sovre, Sebastian Stoianov - Florin Ghimbasan

Observatori: Constantin Zotta, Sorin Satmari

Denis
22nd October 2010, 23:07
Lotul pentru jocul 12

Iată-i pe cei 19 roș-alb-albaștri care au efectuat deplasarea la Mediaș pentru meciul cu CS Gaz Metan, din etapa a XII-a Ligii I:

Portari: Brăneț, Grahovac .
Fundasi: Cojoc, Costin, Ilie, Perendija, Râpă, Sipovici
Mijlocasi: Antal, Buș, Giurgiu, Ibeh, Iorga, Neagu, Ochiroșii, Paraschiv, Viglianti
Atacanti: Borbely, Pena

Absenti: Cristian Sarghi (pentru cartonas rosu in etapa precedenta), Adrian Salageanu (pentru cumul de cartonase galbene)

Jocul CS Gaz Metan - FC Oțelul, de sâmbătă, va începe la ora 15.00 și va fi transmis în direct de canalul GSP TV.

jonsnow
22nd October 2010, 23:56
meci de vazut...X

Rossi
23rd October 2010, 00:15
meci de 1X ... sper sa se termine X ...

iulian_1976
23rd October 2010, 10:24
De ce oare baietii localizati in capitala vor un X ?! :shocked:

fl0o
23rd October 2010, 10:53
de obicei cand joaca doua echipe aflate deasupra ta in clasament vrei sa se termine X.
stiu din proprie experienta

MMihnea
23rd October 2010, 11:51
Otelu pare mai subtirel in atac ( din lotul prezentat de Denis),dar pericolul cred ca va veni din linia a doua
Gazu =Eric + restu... poti sa il blochezi fara sa te descoperi prea tare pt ceilalti ( care in parerea mea sunt ok ) - rezisti, ai sanse, nu? la revedere

UCV
23rd October 2010, 12:04
x spre 2... galatenii sunt favoriti dar o sa aiba un meci extrem de greu .

bada_otelul
23rd October 2010, 12:04
Otelu pare mai subtirel in atac ( din lotul prezentat de Denis),dar pericolul cred ca va veni din linia a doua
Gazu =Eric + restu... poti sa il blochezi fara sa te descoperi prea tare pt ceilalti ( care in parerea mea sunt ok ) - rezisti, ai sanse, nu? la revedere

Otelul pare subtirel in atac?:happy Tare asta. Noi de un an jumate urlam ca nu avem un atacant care sa se potriveasca stilului asta de joc:headbang:
De fapt asta si e unul dintre motivele datorita carora nu putem spera la mai mult de o participare in Europa League. Basca ne lipsesc si 2 titulari in defensiva la meciul asta iar aici intervine alta problema de care vorbeam la meciul de la Vaslui: nu avem rezerve pe masura titularilor. Cred ca singurele zone unde putem spune ca avem solutii de rezerva acceptabile sunt mijlocasii de banda si mijlocasul ofensiv. Daca pierdem un fundas, nici nu conteaza care, sau un mijlocas defensiv suntem morti. Iar in meciul asta avem doi fundasi lipsa impotriva unui jucator foarte descurcaret, Eric.
In fine, ce-o fi o fi. Nu-mi pun mari sperante ca vom scapa cu fata curata dar sper macar sa facem un joc bun.

Denis
23rd October 2010, 12:24
Parca mai degraba jucam in 10 din prima, nu? :cry:

malexoid
23rd October 2010, 13:19
Un meci in care nu vom vedea "cururi aliniate in poarta" (ca tare m-am scarbit aseara...), amandoua echipele joaca frumos, niciuna din ele nu trebuie invitata sa atace.
Abia astept partida asta (sper sa mearga sopcastu' ori vre-un stream...(^#%(*&$#@*_ UPC!!!!)
Eu cred ca vor bate mediesenii, dar asta asa ca pentru forum (aici pronosticurile sunt gratuite)...ca n-as prea scoate banuti ca sa pariez :)

24spm07
23rd October 2010, 13:31
Goli? nu va fi ... Știu ce vreau să spun ...

0-0? 0-1? 1-0?

malexoid
23rd October 2010, 13:33
Goli? nu va fi ... Știu ce vreau să spun ...
Toate pariurile care golu nu vor fi - și pe site-ul http://www.sportpicksmarket.com

0-0? 0-1? 1-0?

nu-l opreste nimeni pe asta? :shocked:

Steel Jar
23rd October 2010, 13:34
Acum mi-a venit Rds-ul . :D O sa vad, in sfarsit, meciurile la televizor. Acum cateva saptamani au inceput sa puna cablu aici unde stau.
Sa fie cu noroc si sa castigam.:D
Ramanem lideri si etapa asta, indiferent de rezultat, dar ar fi superb sa o facem cu o victorie. :D Imi place sa vad cum crapa inima in ofticati, cu cat stam mai mult pe primul loc. :D

malexoid
23rd October 2010, 13:41
Acum mi-a venit Rds-ul . :D O sa vad, in sfarsit, meciurile la televizor. Acum cateva saptamani au inceput sa puna cablu aici unde stau.
Sa fie cu noroc si sa castigam.:D
Ramanem lideri si etapa asta, indiferent de rezultat, dar ar fi superb sa o facem cu o victorie. :D Imi place sa vad cum crapa inima in ofticati, cu cat stam mai mult pe primul loc. :D
si mie! :yes:
iar noua ne place sa navigam in siajul vostru, fie sa fie asa pana aproape de sfarsit! ;)

:) Fericituleeeee (pt RDS)
la noi s-au cam grupat pe cartiere-zone, nu se prea baga unii peste altii :( iar eu domiciliez in zona ... nefericita (UPC)

iulian_1976
23rd October 2010, 16:58
Inca un joc bun a Otelului din Galati :ok:
Tanculetul german se misca :D

El Pistolero
23rd October 2010, 17:03
Astia nu se mai opresc?:D

Vandam
23rd October 2010, 17:21
Iar s-a dopat echipa de la Galati :)

fl0o
23rd October 2010, 17:23
Tare m-am temut de meciul asta... cred ca au fost cele mai grele puncte castigate in sezonul asta.
Multumim Dorinel !

ichigo
23rd October 2010, 17:29
Sa fie cu noroc si sa castigam.:D
Ramanem lideri si etapa asta, indiferent de rezultat, dar ar fi superb sa o facem cu o victorie. :D Imi place sa vad cum crapa inima in ofticati, cu cat stam mai mult pe primul loc. :D

felicitari pentru victorie. sunteti mai tari ca rapidu :happy, ati castigat cu 2-0 la medias, iar ei nu au putut decat 1-0 din penalty la sibiu :ok:

iar, printre cei ofticati e si dan udrea de la gsp, nu? el declara aseara la digi ca otelul nu va rezista presiunii

Redboy
23rd October 2010, 17:30
Hai ca e bine. :)

Echo
23rd October 2010, 17:31
Bravo băieți... victorie fără eforturi deosebite, mă bucur că a fost mai mult decât m-am așteptat. Încă o dată, am controlat jocul tactic.
La Premium Liga se discută de mai bine de juma de oră despre alte sporturi (bătaia lu' Mutu la restaurantul din Firenze). Nu tu o conferință de presă, o declarație după sau despre meci, sau măcar despre fotbal. :headbang:
Să-i mut pe toți în fața marmaciei... De mâine, o să vedem pe la TV ce-a declarat ăla sau ăla în legătură cu Mutu...

iulian_1976
23rd October 2010, 17:43
Asta este nesimtirea producatorilor si ziaristilor ce sunt localizati in capitala.:o:
In timp se schimba optica pentru ca probabil va mai trece apa pe Dambovita pana cand vor mai castiga un titlu echipele
alea. :)

Rossi
23rd October 2010, 17:51
3 puncte meritate de otelari

Datenshi
23rd October 2010, 18:00
Ma, astia chiar nu se potolesc? :D

Lordul
23rd October 2010, 19:25
Otelul defileaza in liga lui Mitica

Leo
23rd October 2010, 20:46
Felicitari tinerilor otelari nelinistiti! :D

MMihnea
23rd October 2010, 22:48
inca un test trecut cu brio... mai au 22 si sunt campioni absoluti.
cred ca le-ar conveni sa fie si campioni relativi dupa ultima etapa.
pentru ca merita

uite cum munca cinstita si talentul iti aduce respectul tuturor -> un exemplu de urmat de catre oricine

numai insistati cu capitala / necapitala

problema e ca din ziaristi sportivi au ajuns cancan/libertatea... pentru ca au 'consumatori' nu clienti

nu mai cumparati ziare de prost gust, nu mai vizitati site-uri de cancan cu tangenta la sport ( iata ce sani are o tipa ce si-o trage cu un fotbalist ,etc)

Denis
23rd October 2010, 23:24
Pacat ca la stirile din sport si prin ziarele de sport inca se insista pe subiecte de mult expirate in loc sa se vorbeasca despre sportivii cu rezultate: echipa de handbal feminin, Lucian Bute, Otelul.

eSteven
24th October 2010, 02:21
Magic Otelul!

AM ramas masca ... cu gura cascata la jocul din prima repriza:)


Folks... exista siteuri pe care se pot vedea mecirurile si emisiunile online? Ma puteti ajuta cu ceva info? Macar pe prv daca nu e voie sa discutam asa ceva aici!

Multumesc... Hai Otelul!!!

Telespan
24th October 2010, 04:23
Magic Otelul!

AM ramas masca ... cu gura cascata la jocul din prima repriza:)


Folks... exista siteuri pe care se pot vedea mecirurile si emisiunile online? Ma puteti ajuta cu ceva info? Macar pe prv daca nu e voie sa discutam asa ceva aici!

Multumesc... Hai Otelul!!!
intri aici pe INTERN shi caut"i GSPTV LIVE HELP"asa se numeste titlu shi vei vedea de la pagina 1 pina la ultima sint postate foarte multe situri in care poti vedea meciuri live de peste tot shi unele merg 7/24

.
Aici unul care merge 7/24 gsp,digi shi toate programele tv romanesti...
www.skytv24.net

Sir. Eko
24th October 2010, 09:15
Ce bine merge Otelu...

Tim
24th October 2010, 09:53
Ce bine e sa ai Stan la federatie.Parca nici Dolarel nu mai scuipa asa des.:rolleyes:

Stefan_Cel_Mare
24th October 2010, 09:54
Otelul campioana !!!!

Bv otelul !

Acum toata lumea se asteapta ca sa va impiedicati ! sper ,pt voi , sa nu fi inceput asaltul prea devreme , daca o tineti tot asa ... mult succes !!!

Denis
24th October 2010, 10:19
Ce bine e sa ai Stan la federatie.Parca nici Dolarel nu mai scuipa asa des.:rolleyes:

Ce vrei sa spui prin asta? Ca am fost avantajati de arbitri? Sa-ti amintesc ca Hategan s-a facut ca ploua in prima repriza cand fundasul Gazului juca volei prin careu. (1, penalty; 2, cartonas galben/portocaliu) Si sa nu mai zic de Craciunescu etapa trecuta cand m-a exasperat cu deciziile sale impotriva noastra (cartonase aruncate in vant, faulturi neacordate, etc.)

corello
24th October 2010, 10:34
Desi am vazut doar acum "noua" isprava a otelarilor, nu pot decat sa felicit Otelul si pe al lor Stan. Asta ii conducator adevarat

Vandam
24th October 2010, 10:39
Ce bine e sa ai Stan la federatie.Parca nici Dolarel nu mai scuipa asa des.:rolleyes:

Ce urat e sa fii frustrat pe munca unei echipe.

Leo
24th October 2010, 10:46
In etapa 16 aveti meci direct. Vom vedea atunci care pe care.

krokobaursolzos
24th October 2010, 10:54
Asta este nesimtirea producatorilor si ziaristilor ce sunt localizati in capitala.:o:
In timp se schimba optica pentru ca probabil va mai trece apa pe Dambovita pana cand vor mai castiga un titlu echipele
alea. :)

... parca vad titlurile de dupa ultima etapa: "Capitala nu reuseste nici anul asta o clasare pe podium" , "Gigi - locul 4 nu ne merita" , "Borcea - ne-au masacrat" .... :evil:

:happy :happy :happy

Tim
24th October 2010, 11:28
Ce vrei sa spui prin asta? Ca am fost avantajati de arbitri? Sa-ti amintesc ca Hategan s-a facut ca ploua in prima repriza cand fundasul Gazului juca volei prin careu. (1, penalty; 2, cartonas galben/portocaliu) Si sa nu mai zic de Craciunescu etapa trecuta cand m-a exasperat cu deciziile sale impotriva noastra (cartonase aruncate in vant, faulturi neacordate, etc.)
Vreau sa spun,asa in general ca aveti voie sa fiti pe primul loc. Este foarte posibil ca sa vi se permita chiar sa castigati acest campionat.;)

Il urmaresc cu multa atentie pe Stan cum spune cu aceeasi detasare ca si MM-ul altadata ca nu-si face iluzii,ca nu viseaza.......

Nu trebuie sa viseze,trebuie sa asculte de mircea sandu.Doar asa se poate castiga ceva in liga lui mitica!

Denis
24th October 2010, 13:14
Eu am detectat putina frustrare in exprimarea ta de la postul cu nr. 58, motiv pentru care ai atacat fara argumente in loc sa fii fair-play si sa apreciezi calitatea de care da dovada echipa care ocupa MERITAT locul 1 in clasament. Otelul nu este FC Unirea, iar Stan nu este MM. MM a avut sume mari de bani permitandui sa aduca cativa jucatori cu experienta, in timp ce Stan se bazeaza pe capacitatile sale foarte bune de a aduce jucatori promitatori pe bani putini, sau chiar gratis.

Steel Jar
24th October 2010, 13:33
O my godddddd, ce bine eeeeeeeeeeeeeee .... eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :DDDDDDDDDDDDDD
Gust din plin, ca suporter, perioada asta. Ca bonus, vad cum sunt la un prag de infarct toti ofticatii.:))
Atata puteti , hai vreau mai multi ofticati ....sa va vad cum muriti de inima neagra ca nu ne puteti suporta :D
Nu conteaza daca o sa cadem de aici , o sa purtam momentele astea multa vreme cu noi, indiferent de ce se va intampla. ::D
OTELUL OTELULL OTELULL OTELULLLLLLLLLLLLLLLL/OLE/
FACETI VALURI /OLE/

MMihnea
24th October 2010, 13:47
pana acum eu din ce am citit pe threadul asta si forum in general pentru Otelu nu este decat respect.
eu unul imi explic in o anumita masura frustrarea lui tim s - ei viseaza de vreo 5 ani ca iau campionatul ( ca .. de ... sunt cei mai buni , de departe.... zic ei).
foamea asta de succese nu e rea - asta i-a ridicat ca echipa , dar sa ajungi sa discreditezi aiurea orice echipa care are rezultate mai bune ca tine nu e semn de inteligenta.
justificati-va mandria ( de multe ori exacerbata) , demonstrati-va inteligenta si maturitatea.

Denis
24th October 2010, 13:47
Baietii prind incredere iar pentru felul cum gestioneaza fiecare partida care vine dupa o victorie da dovada de foarte multa maturitate. Daca o lege nescrisa spune ca jucatorii tineri nu au maturitate si dupa o victorie sau doua isi iau lumea in cap si se cred nemuritori, iata ca ai nostri tineri "Otelari" sunt mai maturi ca altii de 26, 27 de ani din Liga 1.

MMihnea
24th October 2010, 13:51
Baietii prind incredere iar pentru felul cum gestioneaza fiecare partida care vine dupa o victorie da dovada de foarte multa maturitate. Daca o lege nescrisa spune ca jucatorii tineri nu au maturitate si dupa o victorie sau doua isi iau lumea in cap si se cred nemuritori, iata ca ai nostri tineri "Otelari" sunt mai maturi ca altii de 26, 27 de ani din Liga 1.

conteaza mult mediul in care evoluezi si constrangerile existente

crezi ca isi permit sa faca nebunii cu Dorinel? sau cu Stan? eu nu cred

si mai e si 'materialul' omului , dar aici fiecare cu norcul lui

Steel Jar
24th October 2010, 13:58
Nu vreau decat sa savurez la maxim tot ce se intampla acum. Toti suporterii echipei sperau, dar nu visau, sa frim pe primul loc si nu ne mai intereseaza nimic de nimeni. Daca castigam campionatul pot sa nu mai vad fotbal , nici sa ma joc, niciodata si o sa fiu fericit si multumit.:D
Am promis ca voi face bungee jumping nud daca castigam campionatul si sper sa ma forteze echipa sa ma tin de cuvant. :D

krokobaursolzos
24th October 2010, 14:04
pana acum eu din ce am citit pe threadul asta si forum in general pentru Otelu nu este decat respect.
eu unul imi explic in o anumita masura frustrarea lui tim s - ei viseaza de vreo 5 ani ca iau campionatul ( ca .. de ... sunt cei mai buni , de departe.... zic ei).
foamea asta de succese nu e rea - asta i-a ridicat ca echipa , dar sa ajungi sa discreditezi aiurea orice echipa care are rezultate mai bune ca tine nu e semn de inteligenta.
justificati-va mandria ( de multe ori exacerbata) , demonstrati-va inteligenta si maturitatea.

... las ca si voi visati de 3 ani ... :)

Tim
24th October 2010, 15:35
Pai sa vedem:
-este intradevar putina frustrara este vazand ca unei echipe care nu a investit nimic ii iese totul.Este interesant de urmarit cum a jucat Mediasul cu noi si cum a jucat ieri.La fel si celelalte echipe.
Pana acum ati profitat de pozitia de outsider din care abordati partidele.De acum nu se mai poate asta.Gazul a venit sa se apere cunoi si daca poate sa ne surprinda pe contra-atac.Cu voi a fost nevoita sa atace si voi ati marcat pe contra.
Mai vorbit tineri otelari dar eu cred ca de acum apare presiunea rezultatelor si la voi.Trebuie sa apara si primul esec si atunci este interesant de vazut cum il gestionati.
Va spun un secret: decat o echipa din bucuresti mai bine voi.Pe de alta parte m-am cam saturat de experimente gen Urziceni.

Dregan
24th October 2010, 15:47
In etapa 16 aveti meci direct. Vom vedea atunci care pe care.

Mai e mult pana atunci. Deocamdata ne bucuram de fiecare saptamana fericita pe care ne-o acorda OTELUL. Acum jucam cu CFR... apoi la Craiova...apoi Branesti... De-abia dupa aia mai vorbim de Timisoara.

Dregan
24th October 2010, 15:52
Mai vorbit tineri otelari dar eu cred ca de acum apare presiunea rezultatelor si la voi.Trebuie sa apara si primul esec si atunci este interesant de vazut cum il gestionati.
Va spun un secret: decat o echipa din bucuresti mai bine voi.Pe de alta parte m-am cam saturat de experimente gen Urziceni.

In etapa a 7-a Vasluiul ne-a scos fotbalul din cap si am luat 4-0. Stii cum am gestionat? Am castigat urmatoarele 5 meciuri:D (am batut urziceni cu 4-1 avand un om mai putin mai mult de o repriza, am invins steaua si dinamo, apoi pe Bistrita cand am revenit de la 0-1 cu un om mai putin timp de 70 de minute, acum am batut revelatia Gaz Metan la ea acasa). Ce demonstratii mai vrei?
Ma alaturi lui JAR la starea de beatitudine:yes: Indiferent ce va fi... nu voi uita niciodata momentele astea:yeah:

bada_otelul
24th October 2010, 15:52
Pai sa vedem:
-este intradevar putina frustrara este vazand ca unei echipe care nu a investit nimic ii iese totul.Este interesant de urmarit cum a jucat Mediasul cu noi si cum a jucat ieri.La fel si celelalte echipe.
Pana acum ati profitat de pozitia de outsider din care abordati partidele.De acum nu se mai poate asta.Gazul a venit sa se apere cunoi si daca poate sa ne surprinda pe contra-atac.Cu voi a fost nevoita sa atace si voi ati marcat pe contra.
Mai vorbit tineri otelari dar eu cred ca de acum apare presiunea rezultatelor si la voi.Trebuie sa apara si primul esec si atunci este interesant de vazut cum il gestionati.
Va spun un secret: decat o echipa din bucuresti mai bine voi.Pe de alta parte m-am cam saturat de experimente gen Urziceni.

Experimente gen Urziceni? Adica echipe inventate peste noapte, la care s-au adus o gramada de jucatori la un loc, pe salarii foarte mari? Ia ghici cui i se potriveste perfect descrierea de "experiment gen Urziceni" :ok:.
Pana una alta echipa asta(lotul de jucatori, nu palmaresul,culorile sau numele) a inceput sa fie construita inca de acum mai bine de doi ani, cand antrenor inca era Grigoras. Doi ani in care s-a pus accentul pe stabilitate, jucatori talentati si fara ifose de vedete, salarii mici, tinerete, si multa "marfa" autohtona. Cand Stan a spus ca anul asta obiectivul este un loc de Europa League multi au ras. Din pacate pentru aia care stau cu gheara-n gat s-a vazut ca este un obiectiv realizabil. Titlul e un vis foarte indepartat, dar obiectivul de la inceputul sezonului nu mai pare chiar atat de greu de realizat, si asta pe fondul unui joc bun prestat(cu exceptia meciului de la Vaslui).
Noi sa fim sanatosi, ca de voi(ofticosii) oricum nu ne pasa! Si cand va fi sa mai coboram in clasament tot nu ne va pasa pentru ca nu ne intereseaza decat Otelul:ok:.

Leo
24th October 2010, 15:58
Mandrii si orgoliosi otelarii astia. :P

BBB
24th October 2010, 16:10
Prin aceasta victorie Otelul pare tot mai aproape de un loc 4-5 la finalul campionatului, care sa ii permita niste jocuri in Europa League. Pentru Otelari urmeaza insa meciuri cu cfr cluj, craiova, timisoara. Daca din astea 3 reuseste 1 punct, se poate declara multumita ;)

Steel Jar
24th October 2010, 16:19
Ofticus nr. 2 deasupra mea:ras-plans:
Toti spun ca au avut ghinion cu noi, au prins o zi slaba. Pai bai baieti , noi nu speram sa terminam campionatul pe primul loc, dar cu atitudinea voastra vreti sa ne faceti campioni. :D
Voi @#$ cu furculita de plastic mancati si dupa aceea bataie, rand pe rand, de la noi va luati .:ras-plans:
Pentru noi este o distractie , o euforie pe care o gustam din plin.
Cand altii mor de grija noastra , noi ne vedem de treaba noastra si adunam puncte. Vorbele aruncate arata frustrare si neputinta.

Leo
24th October 2010, 16:26
Steel Jar, te inseli amarnic. Nu sunt ofticata deloc.

Tim
24th October 2010, 16:28
Eu nu va percep chiar asa de relaxati si joviali.Dimpotriva incordarea ce va incearca va face sa nu puteti purta o discutie normala cu cineva care are alte pareri decat ale voastre.

bada_otelul
24th October 2010, 16:29
Steel Jar, te inseli amarnic. Nu sunt ofticata deloc.

Cred ca era vorba de altcineva totusi:ok:
Si chiar daca n-am lua nici un punct in cele 3 partide mentionate, tot ar ramane o realizare importanta ce au facut pana acum iar in lupta pentru Europa League tot am ramane.:ok:

Steel Jar
24th October 2010, 16:34
"Sunt foarte bucuros de rezultat, de joc, având în vedere că am avut în față o echipă cu jucători valoroși. Sunt de părere că echipa mea a controlat jocul, iar în cea de-a doua repriză am fost mai concentrați, mai ales pe faza ofensivă. Cred că victoria este una meritată. Deja ne gândim la meciul următor. Trăim momentul și apoi trecem repede peste și ne pregătim pentru meciul cu CFR. Secretul nostru este continuitatea la echipă, iar jucătorii răspund foarte bine. Sper ca la finalul campionatului să fim apreciați pentru ce am făcut. Paraschiv și-a făcut doar meseria astăzi, nu-l felicit doar pe el, ci pe toată echipa. Și ar mai fi ceva de spus. Toată lumea zice că noi am fi noul Urziceni. Este incorectă comparația! Acolo s-au investit sume foarte mari, au fost aduși jucători experimentați, în timp ce noi îi datorăm totul domnului Marius Stan care ne asigură liniștea la echipă, care a dat încredere băncii tehnice și liniște financiară jucătorilor. Noi avem tinerele noastre talente cu care încercăm să facem cât mai multe, de aceea suntem FC Oțelul Galați și nu alt club", a apreciat Dorinel Munteanu.


Leo nu era vorba de tine, ci de bbb( care ne face urari de bine de mult timp.... e un fel de mascota a noastra....una din multele:ras-plans: ). Ca sa nu zici ca nu te apreciem si nu te pretuim , poti sa fi ofticuta nr. 3.:D

bada_otelul
24th October 2010, 16:34
Eu nu va percep chiar asa de relaxati si joviali.Dimpotriva incordarea ce va incearca va face sa nu puteti purta o discutie normala cu cineva care are alte pareri decat ale voastre.

Nu conteaza cum ne percepi. Important e cum te adresezi. Cand vii cu texte precum "experimente gen Unirea Urziceni" nu te astepta sa fii intampinat cu jovialitate. Sau te refereai la FC Timisoara si trebuie sa-mi cer scuze pentru neintelegere?:(
Incordati nu suntem si nici nu avem de ce sa fim. Asa cum bine punctai si tu, altii au spalat bani la greu, au investit la greu dar experimentul "gen Unirea Urziceni" nu l-e iesit deocamdata. Noi ne-am vazut de treaba, avem un obiectiv realizabil, care nici macar nu implica un loc in primele 3 la finalul campionatului, am ajuns unde am ajuns prin munca si investitii marunte dar facute cu cap. Probabil asta va oftica pe voi, ca ati investit mult si deseori prost, iar noi putin si bine:ok:

Tim
24th October 2010, 16:40
Doream sa ma opresc dar vad ca ai inteles gresit:Experimentul Urziceni inseamna investitii 0(zero),jucatori mediocri cu contracte mici care sunt supusi unei pregatiri si discipline spartane.
Totul coroborat cu un conducator agreat de mircea sandu.
Acum am fost destul de clar?

Cu asta am incheiat subiectul galati,prea sunteti aprinsi.

Razvan T.
24th October 2010, 16:41
Ofticus nr. 2 deasupra mea:ras-plans:
Toti spun ca au avut ghinion cu noi, au prins o zi slaba. Pai bai baieti , noi nu speram sa terminam campionatul pe primul loc, dar cu atitudinea voastra vreti sa ne faceti campioni. :D

"U" Cluj - Otelul Galati 2-1 :).

Oricum io va doresc succes pe mai departe ;). Nu ati bagat bani deoarece Stan s-a ocupat de centrul de copii si juniori, lucru rar intalnit in Romania. :ok:

Leo
24th October 2010, 16:41
Marius Stan e foarte bun in ceea ce face. Nu degeaba il doreste si Dinamo.

krokobaursolzos
24th October 2010, 16:43
Chiar nu inteleg de ce nu-i lasati pe galateni sa se bucure de rezultatele otelui (fara rugina :D ) ...

Bravo Dorinel! :ok:

Ceilalti pot, la fel de bine, sa se bucure de rezultatele echipelor favorite, atunci cand apar ;)

Eu prefer sa ma bucur de fotbal, atunci cand se joaca si prin liga lu' mitica :evil:

bada_otelul
24th October 2010, 16:44
Doream sa ma opresc dar vad ca ai inteles gresit:Experimentul Urziceni inseamna investitii 0(zero),jucatori mediocri cu contracte mici care sunt supusi unei pregatir isi discipline spartane.
Totul coroborat cu un conducator agreat de mircea sandu.
Acum am fost destul de clar?

Cu asta am incheiat subiectul galati,prea sunteti aprinsi.

Mai informeaza-te ce salarii aveau aia de la Urziceni:ok:
Poate confunzi lipsa de investitii in achizitii de jucatori scumpi cu lipsa completa de investitii. Otelul investeste mult in juniori, in jucatori de perspectiva, nu in "bombe" cu salarii umflate.:ok:
Cat despre conducatorul agreat de mircea sandu, iti doresc sa fie si Timisoara agreata cum am fost noi in sezoanele precedente. Poate imi spui si cate participari in cupele europene v-au fost furate voua sau cate etape v-a fost suspendat stadionul pentru o bricheta si o punga de seminte.

Razvan T.
24th October 2010, 16:44
La Dinamo trebuie o curatenie generala, altfel poate sa vina oricine.

krokobaursolzos
24th October 2010, 16:46
La Dinamo trebuie o curatenie generala, altfel poate sa vina oricine.

... Walter are bagajele facute? :rolleyes:

Steel Jar
24th October 2010, 16:46
"U" Cluj - Otelul Galati 2-1 :).

Oricum io va doresc succes pe mai departe ;). Nu ati bagat bani deoarece Stan s-a ocupat de centrul de copii si juniori, lucru rar intalnit in Romania. :ok:

Razvane tata, rapizii zburatori ne-au bagat in fata acel 0-7 si nu ne-a deranjat. Ce te face sa crezi ca infrangerea cu voi va avea alt efect. Apropo in repriza a 2 a ati iesit din jumatatea voastra de teren?:D
Am pierdut si vom mai pierde multe meciuri. Multi nu inteleg ca nu pe noi este presiunea, pentru ca nu noi avem obictiv campionatul.:D

Razvan T.
24th October 2010, 16:48
... Walter are bagajele facute? :rolleyes:

Tu crezi ca Walter lasa Universitatea Cluj pentru Dinamo ??? :happy

krokobaursolzos
24th October 2010, 16:51
Tu crezi ca Walter lasa Universitatea Cluj pentru Dinamo ??? :happy

Important e ce crezi tu ;)

Leo
24th October 2010, 16:52
Steel Jar, Bada, Dregan si mai ales Cristi, ramaneti si in viitor aceeasi suporteri infocati ca si pana acum. Din retur veti avea si nocturna, mai ramane sa excelati si in coregrafii. /hello

Razvan T.
24th October 2010, 16:54
Important e ce crezi tu ;)

:cry:

krokobaursolzos
24th October 2010, 16:55
:cry:

... chiar nu vad ce e de ras ... dar daca pe tine te inveseleste ... :ok:

Steel Jar
24th October 2010, 17:14
Oooooooo mia-am amintit de niste poze de la un meci cu cfr cluj.
Nr. 1
Coplesit de emotii, prin simpla prezenta a huliganilor cfr-unguristi, mi-a alunecat un deget. :D http://i55.tinypic.com/2qaiglt.jpg
Nr.2 Cand am vazut ce brute aveau in componenta am fugit cu viteza luminii http://i52.tinypic.com/161zyvc.jpg :ras-plans:

iulian_1976
24th October 2010, 17:43
Pai sa vedem:
-este intradevar putina frustrara este vazand ca unei echipe care nu a investit nimic ii iese totul.Este interesant de urmarit cum a jucat Mediasul cu noi si cum a jucat ieri.La fel si celelalte echipe.
Pana acum ati profitat de pozitia de outsider din care abordati partidele.De acum nu se mai poate asta.Gazul a venit sa se apere cunoi si daca poate sa ne surprinda pe contra-atac.Cu voi a fost nevoita sa atace si voi ati marcat pe contra.
Mai vorbit tineri otelari dar eu cred ca de acum apare presiunea rezultatelor si la voi.Trebuie sa apara si primul esec si atunci este interesant de vazut cum il gestionati.
Va spun un secret: decat o echipa din bucuresti mai bine voi.Pe de alta parte m-am cam saturat de experimente gen Urziceni.

Poli,Poli,Poli sunt mandru de Banatul meu,noi suntem fruncea maaa :ok:

Urziceni a fost o monstroasa coalitie.Nu'i asa ?!:happy
Numai papusele fara creier cu maestrul papusar la timona :happy

Mircea Sandu si Basescul miscand joystickul mai rau ca Play Station la Urziceni:Timisoara , Varga a fost manarit de Sandu sa o bage in ate ,atunci a fost CTR+F1 invaluire pe stanga si ...plus pregatire spartana din degetul mijlociu.
Un mediocru si un spartan Varga asta,Dan Petrescu a fost manuit de Base un fel de Terminator cu cip PDL in creier ,din acel cip
provenind curentul de dreptaci a lui Boc.


Eu nu va percep chiar asa de relaxati si joviali.Dimpotriva incordarea ce va incearca va face sa nu puteti purta o discutie normala cu cineva care are alte pareri decat ale voastre.

Unde este discutia si logica ta ?!:D

In acceptiune ta probabil Timisoara este centrul universului,Galati un mic punct pe harta...un pic mai mare ca Urziceniul.
Aceasi Marie cu o albastra palarie.



Doream sa ma opresc dar vad ca ai inteles gresit:Experimentul Urziceni inseamna investitii 0(zero),jucatori mediocri cu contracte mici care sunt supusi unei pregatiri si discipline spartane.
Totul coroborat cu un conducator agreat de mircea sandu.
Acum am fost destul de clar?.

Reteta maestrului: jucatori mediocri+pregatire spartana+conducator agreat
=titlul.:ok:
Sunt aproape sigur ca ai o gandire mediocra si in alte domenii.

Sa ai grija cum treci strada oricum ,daca ai o pregatire spartana si esti mediocru este totusi posibil sa te loveasca masina daca nu privesti in staga ...si in dreapta.
....ai grija de tine maestre,avem nevoie de tine :ok:

Leo
24th October 2010, 18:10
Oooooooo mia-am amintit de niste poze de la un meci cu cfr cluj.
Nr. 1
Coplesit de emotii, prin simpla prezenta a huliganilor cfr-unguristi, mi-a alunecat un deget. :D http://i55.tinypic.com/2qaiglt.jpg
Nr.2 Cand am vazut ce brute aveau in componenta am fugit cu viteza luminii http://i52.tinypic.com/161zyvc.jpg :ras-plans:



Ce poze reusite! A cui era mana? :D

Razvan T.
24th October 2010, 18:14
Era mana lu` Cristi :cry: ...ii arata lu` aia grasa ce urmeaza :cry:

Vandam
24th October 2010, 18:22
Interesante pozele :)

Steel Jar
24th October 2010, 18:49
A mea Leo.Da, daca imi permiti, de ce esti asa interesata?:sneaky:
Razvane ce fantezii ai. Nu m-am gandit niciodata la asta. Cumva....sti tu... iti plac astea mai..hmm hmm..."dotate":ras-plans:

Razvan T.
24th October 2010, 18:51
Da perversi is galatenii astia :D

Leo
24th October 2010, 19:07
A mea Leo.Da, daca imi permiti, de ce esti asa interesata?:sneaky:
Razvane ce fantezii ai. Nu m-am gandit niciodata la asta. Cumva....sti tu... iti plac astea mai..hmm hmm..."dotate":ras-plans:

Din cauza unghiilor, sunt foarte ingrijite. :D

Razvan T.
24th October 2010, 19:24
Razvane ce fantezii ai. Nu m-am gandit niciodata la asta. Cumva....sti tu... iti plac astea mai..hmm hmm..."dotate":ras-plans:

Meri ma la oi :happy (fara nici o aluzie catre suporterii vreunei echipe:D)

Denis
24th October 2010, 19:56
Pai sa vedem:
-este intradevar putina frustrara este vazand ca unei echipe care nu a investit nimic ii iese totul.Este interesant de urmarit cum a jucat Mediasul cu noi si cum a jucat ieri.La fel si celelalte echipe.
Pana acum ati profitat de pozitia de outsider din care abordati partidele.De acum nu se mai poate asta.Gazul a venit sa se apere cunoi si daca poate sa ne surprinda pe contra-atac.Cu voi a fost nevoita sa atace si voi ati marcat pe contra.
Mai vorbit tineri otelari dar eu cred ca de acum apare presiunea rezultatelor si la voi.Trebuie sa apara si primul esec si atunci este interesant de vazut cum il gestionati.
Va spun un secret: decat o echipa din bucuresti mai bine voi.Pe de alta parte m-am cam saturat de experimente gen Urziceni.

Ma bucur ca recunosti. Dar totusi nu stiam ca golurile din faze fixe se pot numi contraatacuri. Mai bine de jumatate din golurile marcate de noi in acest campionat au fost dupa faze fixe. Si daca ai urmarit meciul de la Medias si cunosti acest sport ai putea spune cu lejeritate ca Mediasul a fost sufocata de mijlocul nostru atent si bine pus la punct. Greseau si ei, dar cele mai multe recuperari au fost datorita formei noastre fizice care ne-a permis sa tatonam TOT ce se putea tatona.

delaoltenia
24th October 2010, 21:00
Razvane,cine-i aia grasa? :D

iulian_1976
24th October 2010, 21:09
Intreaba un CFR-ist posibil sa stie :o:

Puteau scoate un X cu fundul in poarta insa aici este riscul sa primesti gol in min 93,Pustai a imprimat un altfel de stil.
Mediasul a cazut fizic dupa minutul 70 ce este interesant nu s'au retras in careul propriu,au continuat exact cat ....ia tinut benzina.In general echipele romanesti se retrag cand cad fizic.

delaoltenia
24th October 2010, 21:35
Felicit liderul campionatului.

Razvan T.
24th October 2010, 21:38
Razvane,cine-i aia grasa? :D

Intreaba`l pe fotograf :D

Denis
24th October 2010, 21:52
Si daca te da de gol?:cry::happy

Razvan T.
24th October 2010, 22:05
Fotograful ii otelar :D, deci ma astept sa bage strambe :D

Vandam
25th October 2010, 10:22
tocmai mancam :ciocan:

Si-ti e frica, ca-ti fura prietena ta mancarea sau ce ?:happy:happy:happy

Razvan T.
25th October 2010, 10:30
Intreaba-l pe Jar :happy:happy

Acuma vrei sa recunoasca ca ati fost impreuna :happy:happy:happy

Vandam
25th October 2010, 10:31
La meci da ma am fost amandoi :D Ce e de recunoscut. Dar pe prietena ta am vazut-o si i-am zis sa-ti facem o surpriza :D:D

Razvan T.
25th October 2010, 10:34
Pa vremea aia nici nu stiai ca exist :limba:

Lasa ma, ca stiu ce fantezii ai tu :cry: ... am stenogramele discutiilor noastre :D

Steel Jar
25th October 2010, 10:34
Sincer eu nu mi-o mai aminteam.Bine ca a fost fotograful ei < Cristian, prompt si mi-a trimis poza.
Unguroaicele cica sunt uUDeMereu. Asta nu se abatea de la regula. Afara era innorat si a plouat, pe ea nu o cuprindea umbrela si era UDaMereu....pe parcursul jocului.:D

Vandam
25th October 2010, 10:36
Stenograme masluite am si eu 1.000.000, mai ceva ca base :cry:

Acum incerci sa te scoti, dar trebuie sa recunosti ca ne-a reusit surpriza :cry:

Razvan T.
25th October 2010, 10:38
Intreab`o pe aia daca io placut cum ai cantat la ciocarlie :cry:

Leo
25th October 2010, 10:38
Mai da rai mai sunteti. Biata fata o fi bolnava. Si ce, la voi in Galati nu aveti si fete grasute?

Razvan T.
25th October 2010, 10:39
acolo au altceva :cry:

Vandam
25th October 2010, 10:41
Intreab`o pe aia daca io placut cum ai cantat la ciocarlie :cry:

Parca asta cu cantatu la ciocarlie de unde o stii ? :happy Desi o practicai, nu stiai cum ii zice. Nu am loc de tine ma, chiar daca as vrea, dar nu vreau :happy:happy

Leo
25th October 2010, 10:44
In plus, un Uist ca Razvan nu ar putea avea o iubita Ceferista...........nu da bine la dosar. :D
La Cristi, nu ar fi nici o problema.

Steel Jar
25th October 2010, 10:47
Leo clujenii au gusturi trasnite.:D Ei doi ar fi ca Romeo si Julieta, la un cu tot alt nivel. Sti tu 2 echipe rivale , 2 amorezati care infrunta acea rivalitate impreuna.:D

Vandam
25th October 2010, 10:48
Si de ce la mine ar da bine ? :cry:
In fine uite la mine si la JAR ce ceferiste au venit:
http://img7.imageshack.us/img7/9118/fetei.jpg (http://img7.imageshack.us/i/fetei.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

La Razvan dau bine numai alea mai dolofane, si-n plus sa va zic alta, Razvan e fan CFR undercover :cry:

Leo
25th October 2010, 10:49
Frumoase, frumoase fetele.

Leo
25th October 2010, 10:50
Leo clujenii au gusturi trasnite.:D Ei doi ar fi ca Romeo si Julieta, la un cu tot alt nivel. Sti tu 2 echipe rivale , 2 amorezati care infrunta acea rivalitate impreuna.:D

Si in final se sacrifica amandoi pe altarul iubirii, pt Otelul. :D

Razvan T.
25th October 2010, 10:51
Leo clujenii au gusturi trasnite.:D

Dupa ce am vb cu Cristi crede-ma ca ii fix invers :happy


Ei doi ar fi ca Romeo si Julieta, la un cu tot alt nivel. Sti tu 2 echipe rivale , 2 amorezati care infrunta acea rivalitate impreuna.:D

Nici chiar asa bre :happy

Steel Jar
25th October 2010, 10:53
Daca un U-ist si o unguroaica cfrista ar face asta pentru otelul, le urez la cati mai multi.:D
Brusli stiu , le-am vazut cand s-a scris articolul despre ele....niste cicanite in varf.:D

Razvan T.
25th October 2010, 10:54
Si de ce la mine ar da bine ? :cry:
In fine uite la mine si la JAR ce ceferiste au venit:

In visul de aseara :D

Vandam
25th October 2010, 10:54
Dupa ce am vb cu Cristi crede-ma ca ii fix invers :happy



Nici chiar asa bre :happy


Fii mai explicit bre ardelene. Te cam strang chilotii cu gandul la balenuta. Recunoaste :happy:happy

Razvan T.
25th October 2010, 10:59
Nu-s ca tine :D

Vandam
25th October 2010, 11:01
Bre Razvane ti-am mai zis, trebuia sa te nasti la Fundulea, te tot fundesti atat. Te-ai gandit ce-o sa zica balenuta daca vede ca o denigrezi atat ? :cry:

Razvan T.
25th October 2010, 11:06
o sa treaca pe la tine sa o consolezi :cry:

Vandam
25th October 2010, 11:10
E cam departe Cluju de Orasul de la Dunare :D Tot mai aproape esti tu de ea :D:D

Razvan T.
25th October 2010, 11:11
Departe pe dracu :cry: ... etapa viitoare ii la tine :cry:, asteapta sa faceti un pictorial sexy :D

Vandam
25th October 2010, 11:13
Pai la noi face doar pictorialul, la tine acasa restul. Care esti tu rau ca nici mancare n-ai vrut sa-i dai :cry:

TeBat
25th October 2010, 11:14
Ba, da' mai taceti odata! :D Eu vreau sa citesc despre meci si dau de origia voastra virtuala. :D

Razvan T.
25th October 2010, 11:15
^^Lasa ca stie cat esti de pervers :D

Razvan T.
25th October 2010, 11:16
Ba, da' mai taceti odata! :D Eu vreau sa citesc despre meci si dau de origia voastra virtuala. :D

Uite ca aparu` si unguru :happy

Vandam
25th October 2010, 11:18
Ba, da' mai taceti odata! :D Eu vreau sa citesc despre meci si dau de origia voastra virtuala. :D

Eu n-am nicio orgie, Razvanel e cam pervers si dupa ce-si recunoaste iubita o denigreaza... :happy

Razvan T.
25th October 2010, 11:21
Ce sa recunosc bre :D ... nu vezi ce poze face perversul asta de Cristi :happy

Vandam
25th October 2010, 11:22
Ai recunoscut-o din poze bre :cry: Si acum te fundesti in cel mai josnic mod.

Razvan T.
25th October 2010, 11:24
fundesti ii ceva local din Galati ??? :cry:

Vandam
25th October 2010, 11:26
Ma Razvane dar nu o mai face pe fecioara atat :)))

Razvan T.
25th October 2010, 11:30
Fecioarele is barurile alea mai stramte ? :cry:

Vandam
25th October 2010, 11:31
Bre tin sa-ti spun ca-s cam vechi glumele astea :)) Dar nah, ardelenii sunt mai lenti :cry:

Razvan T.
25th October 2010, 11:33
Incet, dar sigur :D ... plus ca ii fain sa stim numa noi doi despre ce vorbim p`aci :cry:

MMihnea
25th October 2010, 11:49
pe voi va stie vreunu din galeria cfr-ului din vedere?
parca si vad ca vine domnisoara peste unu din voi sa va faca o surpriza
prima oara cand un u-ist isi ia bataie de la un suporter cfr.... :D

de ce nu ati mutat voi pe off-topic discutia ( de altfel amuzanta )
daca nu aveti sau va e rusine treceti pe la noi , oricum e unul din cele mai active.
iar tu Razvane esti rezident :D

Vandam
25th October 2010, 11:53
Vezi Razvane pana si Mihnea te cunoaste :cry:

Datenshi
25th October 2010, 11:55
M-am apucat sa sterg dar am renuntat, aveti limbarita in dimineata asta. Nu puteti sa mutati totusi discutia in alta parte, aici finnd totusi intern?

Razvan T.
25th October 2010, 11:57
pe voi va stie vreunu din galeria cfr-ului din vedere?

Exista asa ceva ??? :shocked:



parca si vad ca vine domnisoara peste unu din voi sa va faca o surpriza
prima oara cand un u-ist isi ia bataie de la un suporter cfr.... :D

Ii trebe unu asa mai pufos, ca tine :D.


de ce nu ati mutat voi pe off-topic discutia ( de altfel amuzanta )
daca nu aveti sau va e rusine treceti pe la noi , oricum e unul din cele mai active.

Cristi ii nitel mai rusinos :happy


iar tu Razvane esti rezident :D

Îs șăf acolo :D

Razvan T.
25th October 2010, 11:58
M-am apucat sa sterg dar am renuntat, aveti limbarita in dimineata asta. Nu puteti sa mutati totusi discutia in alta parte, aici finnd totusi intern?

Cand mai ai ocazia sa vezi pe intern asa ceva? :D

Vandam
25th October 2010, 12:00
Bre Razvane vezi ca pufos inseamna gras :happy, deci tot de tine e vorba. Te si dai de gol...

Razvan T.
25th October 2010, 12:01
Bre Razvane vezi ca pufos inseamna gras :happy, deci tot de tine e vorba. Te si dai de gol...

Io`s pufos numa pentru cine vreau :D

Vandam
25th October 2010, 12:02
Te-ai dat de gol acum. Bre meriti sa fii in concursul: Pufos pentru tine, cu dedicatie pentru ceferista aia mai grasuta :cry:

Datenshi
25th October 2010, 12:02
Bai, pe bune, mutati-va pe un topic de oftopicareala.

Razvan T.
25th October 2010, 12:04
Te-ai dat de gol acum. Bre meriti sa fii in concursul: Pufos pentru tine, cu dedicatie pentru ceferista aia mai grasuta :cry:

Meri ma la balena :D
Io mi`s fotomodeala :happy

Vandam
25th October 2010, 12:05
Gata bre sa nu-l suparam pe Datenshi.