PDA

View Full Version : Fantasy Hochei



07Ex
18th October 2010, 01:22
Vroiam sa vad cam cate persoane ar fi interesate sa participe intr-o liga NHL de fantasy hochei. Daca ar fi, sa zicem, 8-10 persoane interesate, am putea face o liga fantastica de hochei, doar pentru noi, cei de pe OLS.

Postati aici daca sunteti interesati.

effect
18th October 2010, 15:53
Avem deja o liga de fantasy cu vreo 4-5 useri de pe ols. Totusi,au fost cativa membri care s-au aratat interesati dupa ce liga fusese completata cu oameni din afara asa ca s-ar putea sa ai ceva succes.

PS : Threadul e bun in orice caz,putem vorbi de fantasy updates intre noi, sau de bulanu lui Ted :mda:

Ted
18th October 2010, 16:42
care bulan bre, a rasarit soarele si pe ulita mea :D

PS : m-as baga si in alta liga :ok:
PS2 : cand o sa-si revina din coma prima linie a lui Devils o sa inceapa masacrul :)

07Ex
18th October 2010, 17:39
Deci sa inteleg ca pentru acum aveti deja o liga fantastica? Probabil ca e prea tarziu pentru mine sa ma inscriu in liga asta, nu-i asa? Voi unde ati facut liga pe Yahoo? Eu as fi fost interesat sa fac liga fantastica pe Yahoo, ca-mi place cel mai mult formatul pe care-l au acolo.

Oricum, daca va razganditi sau daca mai sunt si alte persoane care doresc sa participe intr-o liga fantastica, sa scrie aici si eu pot sa fac o liga pe Yahoo pentru noi cei de pe forumul asta.

Ted
3rd November 2010, 13:32
MightyDucks
------------
Round Pick Player Position
1. (7) Ilya Kovalchuk LW,RW
2. (10) Zach Parise LW

yeah, i'm fucked :no:

07Ex
3rd October 2011, 17:38
Facem o liga fantastica de hochei anu asta?