PDA

View Full Version : Fotbal Manager



nafmanager
10th July 2003, 00:52
Fotbal Manager este un joc gratuit de fotbal pe Internet în care trebuie sa conduci o echipa fictiva de fotbal în concurenta cu alti participanti.

Sarcinile tale majore în echipa sunt doua la numar si anume: director de club si manager.Cumperi si vinzi jucatori, investesti banii clubului, alegi echipa care va urma sa joace în functie de talentul, forma si alte caracteristici ale jucatorilor, decizi tactica înainte de meci, dai ordinele de antrenament si multe altele.

Poti oricând sa vezi în ce conditie se afla echipa ta daca intri pe site, sa citesti diferitele rapoarte despre echipa ta si sa te uiti ce jucatori au mai aparut pe listele de transfer.

Faptul ca esti în concurenta directa cu adversari umani îi da un caracter si mai incitant. Nu-i nimic mai placut decât sa-ti învingi concurentii, fie ei colegi de servici sau colegi de clasa. Tine numai si numai de tine sa aduci numele echipei tale la un nivel de prestigiu si prin stradania ta sa o faci cunoscuta întregii lumi fotbalistice din Fotbal Manager. Iti dorim succes si speram ca sa gasesti în acest joc elementul captivant de care orice "microbist" duce lipsa.

Fotbal Manager practic nu se termina niciodata. La terminarea unui sezon fotbalistic, echipa de pe primul loc intr-o divizie promoveaza intr-o divizie superioara.

http://www.hardened.ro/fm

Cristian
12th July 2003, 08:10
dami mai multe detalie te rog pn. ca site nu merge

07Ex
21st July 2003, 19:02
Asta nu e cumva o versiune romaneasca de Championship Manager?

cheloo
24th July 2003, 08:04
nu.

07Ex
12th November 2003, 01:21
Am inteles. Merci.

RI-boy
14th April 2006, 16:31
salll sa vedem cum ii jocu

valixor
18th September 2006, 23:22
[Este o echipa fara mari talente cum au fost in trecut:Mutu,Codrea,Bardes,Balasa,Neaga si Dica...

marius_diaconu_
2nd October 2006, 11:43
sal.joc manager 2006 in liga IV engleza.daca stie careva jucatori necunoscuti care in viitor ajung buni,va rog sa-mi sapuneti si mie.sa fie mai ieftini ca buget nu prea am.;]

bobyy84
15th November 2006, 20:54
Cum Ma Inscriu Si Eu

bobyy84
15th November 2006, 20:54
Cand Primesc Un Raspuns

bogdan87
30th July 2007, 15:06
Cum imi aleg o echipa:confused::groggy:

alyutza
13th August 2007, 00:52
vreau sa joc fotbal manager dar nu stiu unde sa intru

kenshy
30th August 2007, 21:12
e interesant jocu'?

iunie
27th January 2008, 11:11
Fotbal Manager este un joc gratuit de fotbal pe Internet în care trebuie sa conduci o echipa fictiva de fotbal în concurenta cu alti participanti.

Sarcinile tale majore în echipa sunt doua la numar si anume: director de club si manager.Cumperi si vinzi jucatori, investesti banii clubului, alegi echipa care va urma sa joace în functie de talentul, forma si alte caracteristici ale jucatorilor, decizi tactica înainte de meci, dai ordinele de antrenament si multe altele.

Poti oricând sa vezi în ce conditie se afla echipa ta daca intri pe site, sa citesti diferitele rapoarte despre echipa ta si sa te uiti ce jucatori au mai aparut pe listele de transfer.

Faptul ca esti în concurenta directa cu adversari umani îi da un caracter si mai incitant. Nu-i nimic mai placut decât sa-ti învingi concurentii, fie ei colegi de servici sau colegi de clasa. Tine numai si numai de tine sa aduci numele echipei tale la un nivel de prestigiu si prin stradania ta sa o faci cunoscuta întregii lumi fotbalistice din Fotbal Manager. Iti dorim succes si speram ca sa gasesti în acest joc elementul captivant de care orice "microbist" duce lipsa.

Fotbal Manager practic nu se termina niciodata. La terminarea unui sezon fotbalistic, echipa de pe primul loc intr-o divizie promoveaza intr-o divizie superioara.

http://www.hardened.ro/fm

cum ma pot inscrie?
merci:)

iunie
27th January 2008, 11:11
cum ma pot inscrie?
merci

cipdenisaana
24th November 2008, 23:24
cum joc si io