PDA

View Full Version : Stiluri noi pe forum



Vadim
28th December 2004, 16:07
Am adaugat 3 stiluri noi de vizualizare a forumului, pe linga cele 3 existente. Sint de fapt variatii la cele de acum, in sensul ca fiecare stil este mai putin lat si face mai usoara vizualiazarea. Va rog sa le probati si sa spuneti daca vi se pare ca forumul este mai lizibil in forma fixa, fata de forma cu latimea cit tot ecranul.

realmadrid.com
28th December 2004, 17:24
Este mult mai usor de a vedea aproape toate pagina odata:ok:, cred ca o sa il folosesc pe asta:D

Gonzo
28th December 2004, 17:41
cel mai tare stil e bleu fix, seamana cu forumul Craiova Maxima si ma simt ca acasa :D

Vadim
28th December 2004, 17:42
Arata mai bine forumul pe stilurile fixe, se citeste mult mai usor. As pune default stilul onlinesport fix in loc de cel pe tot ecranul.

Zapada
28th December 2004, 17:47
Vadime nu stiu ce ai facut dar parca e mai greu de gasit

Catalanul
28th December 2004, 17:48
asa e, arata mai bine pe stiluri fixe :D dar cred ca o sa-mi fie destul de greu sa ma acomodez :rolleyes: eram obisnuit OnlineSport Bleu :)

P.S. erau la meniu si 2 linkuri directe, unul spre www.onlinesport.ro iar celalalt catre www.onlinesport.ro/forum ... ce s-a intamplat cu ele?

Vadim
28th December 2004, 17:49
Am scos linkurile alea pentru ca arata bara prea inghesuita.

Ce nu gasesti Zapada?

Sergio
29th December 2004, 01:22
Bune stilurile cu fix. Mi-a revenit si mie ecranul la normal. :p

ady_azzuro
29th December 2004, 01:28
Inainte eram pe Bleu simplu acum am trecut pe blue fix si seamana mai mult cu forumul Stiintei www.craiova-maxima.ro :) E mai relaxant asa! ;)


Siteule....ce naspa e mozilla. :D

Sergio
29th December 2004, 01:40
Sa inteleg ca v-au banat pe craiova maxima de va e asa de dor de albastrul de acolo? :drak:

ady_azzuro
29th December 2004, 12:32
Nu, dar imi face placere sa intru pe forumurile albastre. :) De exemplu la voi pe forum, e prea violet, si ma dor....ochii. :D GSP e prea rosu si ma oboseste culoarea asta care e asociata cu clubul cel mai batjocorit din Romania. :D

Vadim
29th December 2004, 12:36
Bune stilurile cu fix. Mi-a revenit si mie ecranul la normal. :p
Adica? Inainte nu se vedea bine? Nu trebuie sa fie probleme de vizualizare pe nici un stil. Ai definitia mare la monitor?

Sergio
29th December 2004, 22:37
Era de la monitor, nu de la stil. Aveam rezolutia 800x600 si ramaneau marginile pe afara.


Acum l-am schimbat. (monitorul) :D

realmadrid.com
30th December 2004, 11:50
Vadim, unde au disparut linkurile care duc inapoi la prima pagina, adica de pe onlinesport.ro/forum sa revin la onlinesport.ro ???

Vadim
30th December 2004, 12:02
Le-am scos pentru ca nu au loc in stilurile fixe. La forum revii cu click pe sigla. La site exista jos link.

07Ex
1st March 2005, 23:41
Multam fain pentru stiluri Vadim. Mie unul imi place mult mai mult cel asa ca l-am pus ca default.