PDA

View Full Version : Gonzo vs Vadim



Gonzo
28th December 2004, 02:22
Vadime, ma simt nevoit sa te invit si pe matale ca stiu ca iti place ArenA :drak:

Motivul luptei: ai inchis lupta mea cu Fia pe nedrept.

Vadime, tu cunosti regulamentul Arenei? mai citeste-l o data, dar oricum iti reamintesc eu pasaje:

"Fa-ti un nume. Impune-ti parerea. Demoleaza, taie si spanzura. Alege un adversar si intra in ArenA! Castigi sau pierzi, te alegi cu glorie."

eu nume, mi-am facut pe alte forumuri, parerea aici mi-a fost cenzurata, asa ca am ales un adversar, l-am bagat in arena, l-am demolat, taiat si spanzurat... am respectat intocmai indrumarile tale... dar tu ai vrut neaparat sa-i iei locul lui Fia, dorinta iti este indeplinita acum :ok:

Ce nu e voie?
Intr-o lupta, numai cei doi useri implicati au voie sa scrie. Cei care doresc si ei un meci, trebuie sa faca o noua provocare, dupa modelul de mai sus. Atentie! O persoana nu poate lupta in doua meciuri concomitent.

Injuraturile sunt interzise si se soldeaza direct cu un galben."

nu scrie nimic de jigniri in regulament... ci de injuraturi (pt tine e acelasi lucru? nu ma fa sa te trimit la DEX)

arata-mi si mie unde scrie ca nu sunt acceptate jigniri... in felul asta ai sa faci din arena, cuib de balerine :ok:

repet nu am injurat... deci nu meritam galben


''Se musca pana la os. Intri pe riscul tau, dar mai bine stai afara"

"De ce ArenA?
Din mai multe motive.
Primul: distractia. Pentru spectatori.
Al doilea: sangele. Celor care se lupta.
Al treilea: peste tot pe forum se acumuleaza diverse tensiuni. Aici este locul in care se pot descarca. Legal."

ce inseamna ca se musca pana la os, daca tu pt niste jigniri inderecte dai cartonas rosu?

care dintre noi a avut sange? care a facut spectacol? asa se descarca tensiunile in mod legal? asa se face spectacol oprind o lupta pt nimic?

si mai mult ai urmarit intentionat eliminarea mea pt ca stiai ca gaina de Fia nu imi face fata, si poate castiga numai asa... oricum lucrurile nu raman asa musamalizate cum vrei tu... lumea tot va vota, dar de data asta intr-o lupta in care tu vei fi in rolul principal de victima.

mi-ai dat primul cartonas dupa cateva ore, la rugamintea dragului tau "ajutor" desi ai citit mesajul imediat cum l-am bagat :rosu: bravo ai dat dovada de personalitate :ciocan:

fia jigneste de doua ori, dar tu nu ai ochi sa vezi, tu visezi atacuri si nave stelare.... si cand incep sa cred ca am voie si eu sa-i intorc moneda, te trezesti brusc pt o secunda la realitate si faci dreptate acordandu-ne la amandoi cartonas galben :degete: pesemne ca nu iti prieste lecitina :D

numai asa iti puteai scapa ajutorul din chinul groaznic in care se zbatea... cand credeam ca l-ai lasat la greu, ai intervenit si ai decis lupta. :jerk:

pt mine meciul cu Fia oricum a fost castigat si il iau ca o victorie... eu am pierdut spectaculos iar el a castigat ca un amarat... exact cum s-a comportat in arena

ma astept la un cartonas rosu pt injurii :D

Gonzo
28th December 2004, 14:55
ce faci Vadime, ti-e frica sa deschizi gura sa nu iei vreuna? nu vrei sa ai soarta colegului tau de suferinta si umilinta Fia? :drak:

oricum la cum te-ai comportat pana acum te-ai facut de ras fata de toata lumea prin masurile pe care le-ai luat... ti-a fost frica sa nu se ajunga la vot.. ti-a fost frica sa inchizi lupta la cerinta lui Fia, sa nu fie prima lupta din arena care se termina prin KO :evil:

ai invocat ca tu respecti regulamentul si lasi lupta deschisa 10 zile, dar daca tu mai tii minte lupta vasile314turka vs ion_1 ai lasat-o deschisa cu trei zile mai mult ca cica erau sarbatori :D sau lupta Ady Azzuro vs Edmond cand ai modificat regulamentul in timpul luptei... pai mai nenicule, tu respecti regulamentul ca militienii... si il intelegi la fel :D

daca respecti regulamentul, de ce ai inchis lupta pt niste jigniri indirecte? aaa, ca le-ai catalogat matale injuraturi? mai fac o precizare: stelutele care au aparut in mesaj au fust puse de mine, nu au fost injuraturi, sau acum te deranjeaza si stelutele? esti ca tovarasa academician, daca nu iti place ceva desfiintezi, bravo... mentalitate de fier :ok:

oricum vad ca nu ai timp sa raspunzi la provocarea mea... tu ai treburi mai importante: schimbi bateriile la masinuta teleghidata, termini ultima carte de colorat, visezi atacuri si iti muti jucaria de pe un server pe altul etc.

nu e o problema, eu la fiecare zece ore voi posta cate un mesaj... cred ca nu schimbi acum regulamentul :D sa scrii ca nu am voie, sau sa introduci cuvantul "jigniri" sau "atac la persoana"... sper ca nu te pretezi la asa ceva :mda:

oricum 10 zile ai soarta grea cu mine :rosu:

dar stai linistit, va bag in arena pe toti, de la mic la mare, care incercati sa ganditi cu un singur neuron, iar cutia craniana vi se pare prea mare si inutila :ok:
deci cine e urmatorul?

Gonzo
28th December 2004, 19:45
tu esti in toate facultatile mentale? serios acum.... pana acum a fost gluma, dar tu nu ai limita :rosu:

1. eu il fac pe fia tigan si iau galben.

2. fia ma face tigan(nu ia nimic)

3. trec 2 zile

4. fia ma face iar (nu ia decat dupa mesajul meu)

5 eu il fac pe fia (tu crezi ca l-as mai fi facut daca il atentionai?)

6. la 5 min dupa mesajul meu tu arati cartonas galben la amandoi... si mie rosu; de ce nu i-ai dat lui fia cu doua zile in urma? dezgustator :jerk:

7. este clara intentia ta de a ma elimina astfel (ca altfel luati bataie)

asta in caz ca ai citit printre randuri :no:

pe langa faptul ca nu ai judecat echidistant ai incalcat si regulamentul facut de tine... cati crezi ca ar vota cu voi? crezi ca toti sunt incuiati? oricum este clar ca ti-e frica de lupta, de dezbatere... de votat, lumea va vota oricum, nu imi faci un favor, imi dovedesti ca esti las.

asteptam votul :ok:

Vadim
28th December 2004, 21:16
Gonzo, ai inteles gresit in a-ti face un nume. Eu consider ca eliminarea ta a fost corecta (s-a vazut si la reluare).

Gonzo
28th December 2004, 21:19
asa era corect de la inceput...

dar e bine ca vii cu picioarele pe pamant.

lupta asta poti sa o inchizi, ca ai pierdut din moment ce lasi votul la lupta cu fia asa cum am cerut.

Vadim
28th December 2004, 22:04
Iti repet: ai fost eliminat corect. Rezultatul se stie. Facem poll ca sa dormi linisitit, eu cred ca vei pierde la vot.

Gonzo
28th December 2004, 22:09
am inteles... din punctul tau de vedere am fost eliminat corect, poate din al altora, nu.

deci voi avea un vot corect pt lupta cu fia... in care l-am nimicit :D

si unul pt lupta cu tine in care sa se hotarasca daca ai inchis sau nu lupta pe nedrept :)

Vadim
28th December 2004, 23:21
Cartonasele mele sint date. Poti sa faci vot unde vrei tu, decizia e luata.

Gonzo
28th December 2004, 23:25
am inteles... dar tu ai lupta asta cu mine... si se va trece la vot inainte de votul cu fia... prima data te nimicesc pe tine.. te-am bagat cu un motiv, ai acceptat, dupa ce se termina lupta se va trece la vot... asa scrie regulamentul... sau vrei sa-l incalci iar? cum ai facut si pana acum...

Vadim
28th December 2004, 23:28
Gonzo, injuraturi e incomplet spus. Voi adauga si <<insulte incadrate in Codul Penal>>, asa cum ar fi apelativul "tigan" folosit de tine cu Fia. Insulta se pedepseste cu amenzi mari si e infractiune. Daca vrea, fia te poate da in judecata pentru insulta si sa isi cistige banii. L-ai facut de doua ori tigan, ai luat doua galbene. A luat si fia unul din acelasi motiv. Deja persisti aiurea.

ps: abia acum am vazut ca ai deschis lupta cu mine, aveam impresia ca scriu in cea dintre fia si tine. In fine, ce am avut de spus am spus. Cartonasele au fost meritate, dupa parerea mea si vor vota si altii. Eu nu am incalcat regulamentul, tu ai facut-o si ai fost eliminat cu doua "galbene".

Sa iti spun ceva. In afara de oltenii care voteaza dupa buletin, fara sa citeasca, nu cred ca vei rupe alte voturi. Nici cu mine si nici cu Fia. Dar mai vedem noi.

Gonzo
28th December 2004, 23:48
cum sa scriu in lupta cu fia daca ai inchis-o? :D

cum sa scrii tu in lupta cu fia daca nu ai voie? :D

nici nu stii pe ce lume traiesti si te legi de mine...

conform regulamentului scris alb pe negru nu am meritat cartonasele :no: si daca le-as fi meritat nu le-ai acordat la timp, ca da ii dadeai cartonas cand m-a facut tigan, eu nu il mai faceam stiind ca am un galben... nu eram nebun sa pierd lupta. Dar ai fost talhar si l-ai lasat doua zile fara sanctiune sa ii raspund eu cu aceeasi moneda si sa fiu eliminat... asta e tot. Nu ai fost corect :jerk:

TOTI MODERATORII PUTEAU SA DEA GALBEN, dar nu au facut-o considerand ca nu il meritam... tu trebuia sa te abtii avand in vedere ca erai implicat indirect in lupta :rosu:

tu nu esti sanatos pana nu incalci regulamentul:

Adversarii pun mesaje alternativ. E normal sa astepti intai raspunsul adversarului, nu sa pui 10 mesaje la rand, lucru care face subiectul greu de citit. Incalcarea acestei reguli duce la primirea unui cartonas galben. Totusi, se pun mesaje consecutiv, daca nu s-a primit un raspuns intr-un interval de 10 ore.

cer moderatorilor cartonas galben [/B] :evil:

Vadim
28th December 2004, 23:56
Citesc cind am timp. Am citit, te-am taxat cu galbene. Vorbeste gura iar fara tine: unde eram eu implicat direct? In capul tau sau unde?

Asa e, am muncit mult zilele astea, am intrat putin pe forum. Nu am vazut ca ai deschis lupta cu mine. Ai mult timp liber si se pare ca tu ai mintea mai limpede si mai odihnita...

Despre ce cred altii, vom vedea la vot.

Am postat de doua ori la rind pentru o precizare care trebuia facuta. Se mai admit si exceptii, nu este o chestiune de viata si de moarte. Oricum precizarea aia a fost in afara luptei.

Gonzo
29th December 2004, 00:03
nu esti mai special ca altii, aici in arena... trebuia sa-ti editezi mesajul anterior :happy da-ti cartonas galben si lasa vrajeala.

am timp ca sunt in vacanta :cool:

oricum bagi scuze de 2 lei... scrii de 10 ori mai mult ca mine intr-o zi asa ca nu ma lua cu baliverne... ai vazut tot timpul mesajele la timp, dar ai inchis ochii pt fia... pe mine ma taxai la 5 min dupa mesaj iar pe el dupa 2 zile :mda:

nu mai am cuvinte sa caracterizez prestatia ta... :ciocan:

Gonzo
29th December 2004, 18:42
imi spunea lumea ca imi pierd timpul cu tine si incep sa cred ca asa si e... tu faci regulile cum vrei tu si nici macar nu esti in stare sa le respecti :mda: inca asa ceva nu am mai intalnit pana acum :no:

-imi dai rosu pt jigniri, cand regulamentul spune ca se da pt injuraturi.

-postezi consecutiv, desi regulamentul spune ca nu e voie; anuntul acela daca nu are legatura cu lupta trebuia facut in alt loc;

-un moderator iti da galben legal, dar tu ti-l anulezi :jerk: si il avertizezi pe el :D

-ce sa mai zic? ia pastile, consulta un doctor, i-ati o vacanta, dar fa ceva ca ai luat-o pe aratura :rosu:

Vadim
29th December 2004, 19:57
Gonzo, nu fii penibil. Srie exact in ce situatii se da cartonas galben. Nu pentru posturi consecutive. Ady_azzuro mi-a dat galben, i-am sters mesajul si apoi a mai pus o data. Apoi i-am dat avertisment, este inadmisibil ca un moderator sa nu stie regulamentul.

Ti-am mai explicat, dar nu vrei sa intelegi, ca "injuraturi" a fost un termen restrictiv si se va modifica. A face pe cineva "tigan" pentru a jigni se incadreaza in Codul Penal si este mai grav decit o injuratura, motiv pentru care ai primit un galben, nu te-ai potolit si ai mai luat unul. Ca a fost dupa doua zile, asta e, atunci am citit ce ati mai scris voi.

Se pare ca tu nu intelegi despre ce e vorba, nu stiu de unde vii daca ti se pare normal sa faci ii "tigani" pe cei de pe forum fara probleme si dupa aia sa te plingi ca esti persecutat.

Continui sa jignesti. Imi spui "ia pastile, consulta un doctor". Ok, asa o sa fac. Cind vii in Bucuresti, da un semnal sa te consult si pe tine. Dar sa imi zici inainte, sa nu iau pastilele. Imi pari un tip limitat si sincer nu imi face placere sa stau de vorba cu tine.

Si uite, m-am razgindit: aplicam regulamentul ca la carte. Ai fost eliminat cu rosu in lupta cu Fia, nu mai ai drept la poll in acea lupta. Am vrut sa iti arat ca oricum pierdeai, dar nu vreau sa iti mai demostrez nimic si nici sa schimbam regulamentul pentru niste lucruri inutile, experimente. Ramii cu impresiile tale. Am sters si acel mesaj, sa nu mai fie doua consecutive. O sa ai poll la finalul luptei cu mine. Succes!

Gonzo
29th December 2004, 20:30
Vadime, citeaza unde am spus eu ca fia e tigan... unde am spus eu " fia, esti tigan" ?

iti repet, nu eu am facut regulamentul... tu l-ai facut... si in regulament scrie ca se da galben numai pt injuraturi... daca nu am injurat nu meritam galben.. normal

nu ma lua ca ai vazut dupa doua zile ca nu tine, ai vazut atunci dar m-ai lasat sa-i raspund cu aceeasi moneda sa ma elimini :no:

nu am facut pe nimeni de pe forum tigan... aici e arena, se musca pana la os... iti amintesti? nu am injurat si nu am facut pe nimeni tigan, direct..

tu sa ma consulti pe mine? :D eu nu sunt computer, sau ai cunostinte medicale si nu stiu eu :D eu te pot consulta pe tine ca mai am 2 ani si termin medicina si experienta imi spune cand un om are nevoie de medic :D

crezi ca mie imi face placere sa stau de vorba cu tine? bine ai spus ca iti par limitat, pt ca nu e asa, doar iti par... nu ai avut onoarea sa ma cunosti ca om pt ca te-ai comportat ca un tiran, fapt pt care te-am tratat ca pe un om care nu merita respect... pana sa imi bagati ace in fund nu am avut nimic cu nimeni, si nu am avut probleme, acestea au fost cauzate de voi... si ghinionul vostru e ca nu ati dat peste un fraier care sa va inghita rahatul.

oricum daca pierzi lupta asta, inseamna ca ai inchis lupta aia pe nedrept si esti obligat sa lasi votul la lupta cu fia (asta in cazul in care iti respecti utilizatorii si parerea lor), daca castigi atunci ai avut dreptate, vom vedea insa votul.

faptul ca ai sters mesajul consecituv inseamna ca ti-ai dat seama ca ai gresit sau sa nu vada lumea ca sfidezi regulamentul? tu ai imunitate la cartonase... nu ma deranjeaza vei pierde oricum, poti sa faci ce vrei.... numai sa nu schimbi regulamentul Arenei atata timp cat dureaza lupta cu mine ca ai fi penibil :mda:

vad ca ai sters mai multe mesaje, nu numai ala... ma dezgusti si acelasi lucru se intampla si cu cei care urmaresc lupta... cum poti sa stergi mesajele puse in arena?

este incredibil ce poti sa faci :rosu:

Vadim
29th December 2004, 20:48
Gonzo, am inteles ca nu intelegi nimic. Nu l-ai facut pe Fia tigan direct, ai facut-o pe ocolite, dar tot aia e. Citeste tu, eu am citit si nu dau citate din tine, ca nu esti Mihai Eminescu. In rest, succese!

Am sters acel mesaj consecutiv la care te referi pentru ca nu avea legatura cu lupta asta. Acel mesaj anunta numai pollul pentru Fia vs Gonzo, care nu mai are loc pentru ca ai luat cartonas rosu, primul din istoria forumului. Era relevant acel mesaj in lupta asta? Fii si tu coerent, nu te mai ambala ca trabantul in marsarier, ca nu face bine. Vorbesti ca sa faci curent pe culoar, pe bune.

Am sters acel mesaj consecutiv pentru ca nu mai este oricum valabil si pentru ca nu ai inteles ca era o precizare in afara acestei lupte. Imi era simplu sa editez un mesaj anterior si sa adaug treaba aia, dar am vrut sa fie distincta. Nu ai inteles, atunci nu mai ai poll cu Fia - conform regulamentului. Iar postul acela nu mai are sens si a fost sters. Unde e problema? Ce tot te contrezi pe treaba asta? Chiar nu pricepi sau te faci cu nu pricepi?

Ai inceput doua lupte in arena fara scop. Nici cea cu Fia si nici cea cu mine nu au nici un scop, nu sint decit pentru a crea scandal.

Uita-te la ce scriai te threadul Fia vs Gonzo, in care cereai ca votul sa fie mai devreme de 10 zile. M-ai rugat si pe YM sa inchid lupta aia mai devreme.Ti-am spus ca nu se poate si tot ai insistat. Tu vorbesti de respectat regulamente pe care eu le-am facut, cind de fapt nici nu te intereseaza? Mai mult de asistent medical nu iti dau. Nici nu meriti sa vorbesc cu tine, nu ai pic de logica si bun-simt.

Gonzo
29th December 2004, 21:02
nu au scop pt tine :D pt mine au :degete:

faci abuzuri de nu iti vezi capul... repet nu ai sters numai mesaj ala... ai sters si altele, eu nu am avut primele trei posturi consecutive, ai stres doua mesaje de ale tale cel putin si unul de-al meu, care era postat regulamentar... de ce mi-ai sters mesajul din arena daca era regulamentar? chiar nu inteleg...

mesajele sterse de tine erau scrise in lupta asta si erau regulamentare, daca nu erau, trebuia sa dai sanctiuni... trebuiau sterse numai mesajele lui sergio si catalanul, dar nu ma mai astept la nimic de la tine... :jerk:

cred ca iti dai seama ca stergand mesajele din arena influentezi rezultatul, nu? spui ca eu nu pricep, dar se vede ca tu nu pricepi nimic.. nu stii nici macar de ce mai traiesti :D

referitor la "tigan" vad ca pastilele isi fac efectul :D ai recunoscut ca l-am facut pe ocolite... deci e un pas inainte: nu l-am injurat si l-am jignit pe ocolite... pt asta mi-ai dat cartonas rosu in arena... :D macar nu mai scrie ca fiecare mesaj al tau te baga in groapa :rosu:

Vadim
29th December 2004, 21:06
L-ai facut pe ocolite, printr-un rationament ieftin. La fel de bine puteai sa ii spui "esti tigan", sensul este acelasi chiar daca mai pui niste cuvinte intre. Tu crezi ca vorbesti cu baietii de la stadion?

E un pas inainte ca recunosti ca l-ai facut pe Fia tigan.

In continuare continui sa nu pricepi ca intre jigniri si Codul Penal a doua e mai grava si chiar daca nu e in regulament nu este permis pe forum.

Eu ti-am pus punct. Nu imi mai usuc gura de pomana cu tine.

Gonzo
29th December 2004, 21:15
ti-am mai spus ca stai prost cu semantica :mda:

nu devia discutia, nu trebuia sa iau galben pt niste aluzii... ci numai ptr injuraturi... eu recunosc ca l-am atacat si am lasat sa se inteleaga... dar dupa regulament aluziile la anumite chestii nu se sanctioneaza cu cartonas, iar tu mi-ai dat doua :no: si implicit rosu... sa nu mai luam in calcul si modul in care au fost acordate :mda:

vad ca tu cand iti modifici mesajul nu apare mesaj modificat... alte trucuri mai stii? sunt curios :rosu:

nu esti in stare sa scrii un mesaj coerent... ti le stergi, ti le modifici.. numai tu mai stii ce faci :D

Gonzo
29th December 2004, 21:19
ti-am mai spus ca stai prost cu semantica :mda:

nu devia discutia, nu trebuia sa iau galben pt niste aluzii... ci numai ptr injuraturi... eu recunosc ca l-am atacat si am lasat sa se inteleaga... dar dupa regulament aluziile la anumite chestii nu se sanctioneaza cu cartonas, iar tu mi-ai dat doua :no: si implicit rosu... sa nu mai luam in calcul si modul in care au fost acordate :mda:

vad ca tu cand iti modifici mesajul nu apare mesaj modificat... alte trucuri mai stii? sunt curios :rosu:

nu esti in stare sa scrii un mesaj coerent... ti le stergi, ti le modifici.. numai tu mai stii ce faci :D

bravo /hello acum ai recunoscut si ca nu scrie in regulament :D eu trebuia sa ghicesc in stele.. delirezi... cum poti sa imi ceri sa respect ceva ce nu e scris?

vad ca imi accepti sfatul si te retragi sa nu te faci de ras :D

iti jur ca am dat edit la mesajul anterior.. dar tie iti arde de glume :mda:

misto faza sa ma faci sa postez mesaje consecutive ... alte trucuri mai stii? :D

Vadim
29th December 2004, 21:23
Asa e, ai dreptate. Esti bastept foc.

Gonzo
29th December 2004, 21:28
explica-mi logic cum puteam sa postez ce scria in mesajul dinainte cu completarile de rigoare?

daca dadeam "quote" citam

daca dadeam "reply" nu aveam textul de mai sus

daca dadeam "edit" nu apareau doua mesaje

singura varianta e copy+paste, iar eu nu am facut asa ceva :mda:

Vadim
29th December 2004, 21:30
Nu stiu dom' asistent. Mai gindeste-te si singur sau intreaba un PM.

Gonzo
29th December 2004, 21:42
foarte rau ca nu stii, daca tu ma intrebai ceva de sanatate eu stiam sa-ti raspund, asa cu scoala putina pe care o am :D

foarte rau ca nu ai nimic de spus in apararea ta si te pretezi numai la butonul mouse-ului... asa te va judeca si lumea... dar tu esti constient ca ai destui lingai care te vor vota.

diferenta dintre mine si tine e ca pe mine ma vor vota pt ca am scris aici, iar pe tine din interes pt o felie de cascaval... poate isi pastreaza postul de moderator sau vor deveni, ca stii tu sa-i recompensezi :p

oricum ii previn pe cei care te vor vota din interes, ca prin tragere la sorti voi baga unul in arena, sa-i demonstrez ca nu stie de ce te-a votat... repet nu ma refer aici la toata lumea care te va vota... ci numai la cei care ii stiu :mda:

Vadim
29th December 2004, 21:51
Bravo, campionul Arenelor. Si dupa aia il mai bagi pe unul in arena ca a votat contra ta si uite asa. Insa iti promit eu ca o lupta de genul de care spui mai sus nu va avea loc. Dupa doua lupte pe care le-ai deschis aiurea nu te mai las sa faci scandal de dragul scandalului.

ps: vezi ca se spune "cei PE care ii stiu". Ti-am zis ca vei ajunge asistent, pentru ca doctorii au carte.

Gonzo
29th December 2004, 21:59
interesanta observatie :D de altceva nu te puteai lua :D nu ai nimic de spus in apararea ta... :D interesant :evil:

si daca vrei sa vezi cata lume te va vota pe drept... fa votul secret, sa nu se vada cine voteaza si cu cine... dar nu ai curaj de frica sa nu iei nici un vot, poate doar pe-al tau :D

nu scrie niciunde ca nu am voie sa deschid trei lupte consecutive in arena :D modifica repede regulamentul pana nu ma uit :happy

daca esti barbat fa vot secret sa vezi cati votanti vei avea :D

Vadim
29th December 2004, 22:15
Gonzo, nu ma mai ruga din nou sa nu respect regulamentul. Ai vazut ca nu iti merge. Stai tu linistit ca nimeni nu voteaza cu mine de frica sau de altceva, daca asta vrei sa insinuezi. Nu are sens sa discutam despre un vot care va avea loc. Nu te mai apara aiurea. Votul este public, asa cum scrie in regulament. Unul dintre motive este ca cei care voteaza sa fie vizibili ca sa nu se voteze cu clone si ca toti userii care voteaza sa fie eligibili (30 de zile vechime si 50 de mesaje pe forum).

Iar nu citesti. Nu am zis ca nu ai voie sa deschizi trei lupte, ci ca nu au scop. Cauti numai scandal de dragul scandalului, iar la a treia lupta de acest gen nu o voi mai permite.

Faptul ca nu stii limba romana ca student e grav. De aia nici nu citesti atent, nu ai reflexul.

Gonzo
29th December 2004, 22:30
ai dreptate cu votantii... dar faci atata caz dintr-o greseala minora care se intalneste la 100% din utilizatori :mda:

atata imi poti reprosa :rosu: eu recunosc si e a treia oara lupta asta, nu sunt tampit... tu de ce nu ai puterea sa recunosti niciodata? :rosu:

Vadim
29th December 2004, 23:21
Gresesti, eu nu iti reprosez treaba cu greseala de gramatica, am pus-o intr-un PS si asta a fost... Tu te-ai legat de ea in continuare si m-ai obligat sa iti raspund la rindul meu. Nu stiu care e procentul celor care fac greseala asta, e mare pentru ca lumea nu prea stie cind e "care" si cind "pe care". Oricum, nu are relevanta, se intelege ideea si asta e cel mai important, nu sint Pacala scot pe nas greseli de gramatica.

Iti pot reprosa acum ca vorbim aici faptul ca nu citesti si tragi conluzii gresite de multe ori.

Gonzo
29th December 2004, 23:35
pai la cum te comporti tu... imi permiti si mie sa fac greseli minore, nu?

apropo se scrie "nu sint Pacala SA scot pe nas greseli de gramatica"

ASTA CA SA VEZI CA TU GRESESTI IMEDIAT MESAJUL URMATOR :D

Vadim
29th December 2004, 23:45
Da, dar greseala mea e de alta natura. Deci tu esti cel care te legi de greseli...

Gonzo
30th December 2004, 03:23
astazi s-a consumat cel mai penibila seara traita de mine pe vreun forum...

au fost inchidse threaduri pt nimic, au fost banati suporteri pt parerile lor, au fost jignite forumuri, suporterii au fost jigniti de administrator in ultimul hal, au fost sterse mesaje din arena, au fost modificate, ce mai pot spune ca nu mai am cuvinte... a fost o seara pe care nu o vom uita degraba... a fost revolutie :yeah: haos total :happy anarhie /hello

tot spectacolul l-a avut in rolul principal pe adminul acestui forum, unicul si singurul Vadim.. :rosu: si il planul secundar zeci de suporteri satui de comportamentul dictator al unui conducator pe care il strange basca...

nu mai bag probe, dovezi, si alte alea ca nici nu e de povestit ce s-a intamplat :D

sunt curios acum cate voturi strangi vadime :D

singura ta solutie de a mai castiga lupta e sa ma banezi si sa imi dai rosu, si sa banezi toti rasculatii :D

acum cateva mesaje spuneam ca e intuneric la voi... nu cred ca mai dati de lumina :sleep:

Vadim
30th December 2004, 12:11
Gonzo, iar te bati singur... Au fost sterse pareri spui? Pareri ca ale tale, epitele gen "retardat" pentru care ai luat ban 3 zile? Sper ca pe viitor sa iti tii pentru tine si prieteni astfel de "pareri", cu atit mai mult cu cit eu am avut decenta sa nu imi exprim pe forum parerea despre tine, mult mai proasta si pe care as putea-o descrie in cuvinte mult mai dure.

Sper ca tu si alti suporteri ai Craiovei, oglinda vie a ceea ce se intimpla la club, sa plecati asa cum amenintati. Pe maxima sau in late locuri in care puteti face scandal, pentru ca din cauza voastra nu mai dovedesc cu certurilepe Onlinesport. Ati venit ca mustele la miere si nu mai vreti sa plecati, numai amenintati. Va rog pe acei citiva care amenintati si nu va place aici sa fiti constanti si sa nu mai intrati deloc.