PDA

View Full Version : Cafeneaua cainilor



Pages : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

Aurel.D
9th November 2006, 12:28
Salut!:)

Este un thread care nu are ca subiect fotbalul ci unul pe care se poate discuta absolut orice subiect din viata de zi cu zi, orice va preocupa sau va trece prin cap.
Aici puteti face off topic la greu, fara sa va temeti ca va va sterge cineva mesajele sau va va sanctiona.:D
Deci...bagati mare!

apercele
9th November 2006, 18:18
pe dinamomania se tot discuta viitorul lu' Ganea....se pare ca va ramane nu doar pana in iarna, ci pana la sfarsitul returului

sper sa tina ciocul mic si sa joace

Mario Di Lazi
9th November 2006, 20:19
Ciocu mic si fara Marius Niculae la echipa ... Sa se duca in Grecia sau unde vrea el ...
BRAVO GANEA.

Aurel.D
10th November 2006, 11:14
Ganea este un jucator bun dar are mari probleme de comportament.
Peste tot unde a fost a avut scandaluri, s-a certat cu toata lumea. Cred ca pt. liniste la echipa, conducatorii ar trebui sa il lase in plata lui..sa nu mai ia in seama tot ce zice..
Atata timp cat da goluri si alearga:D....cu toate ca in partida cu Besiktas, dupa atitudinea lui, indraznesc sa spun ca nu a vrut sa joace!!

Si da, fara Marius Niculae, cel putin deocamdata.
O fi dinamovist dar este scos din forma; trebuie sa facem echipa dupa valoare nu dupa sentimente.

resita
10th November 2006, 13:10
fara Marius Niculae la echipa ... Sa se duca in Grecia sau unde vrea el ...
BRAVO GANEA.

de acord cu tine :ok:

Aurel.D
10th November 2006, 17:01
Aseara (Joi 9 Nov.) la OTV, la elefantul de serviciu cunoscut si sub numele de Ivanovici a aparut un fost jucator de fotbal Raducanu, care povestea cum si-a dezvoltat mafia din fotbal tentaculele in anii '90.
A fost oarecum interesant, cu toate ca erau lucruri pe care le stiam deja dar ni s-au mai confirmat inca odata.
Era vorba de personaje ca fratii Becali, Mircea Sandu, Cornel Dinu, Dan Alban, Kassai, Iorgulescu.
Subiectul principal: manariile financiare facute la transferurile diferitilor jucatori, cum si-au ratat unii jucatori cariera sau nu au reusit sa joace in strainatate din cauza lacomiei impresarilor, etc.

Mario Di Lazi
10th November 2006, 20:43
Gigi Becali recunoaste un pic suprematia in Liga 1 a lui Dinamo ...

SILVIU99
10th November 2006, 21:51
eu mi las dori pe MARIUS NICULAE la DINAMO e si mai tanar decat ganea si e si caine adevarat..
cat credeti ca o sa mai joaace ganea la acest nivel 1-2 anii ...
si-n plus ganea cam stica atmosfera

Mario Di Lazi
10th November 2006, 22:07
Asa este ... dar ...
in vara cand l-au ofertat pe Niculae cei de la Dinamo, a dat-o la intors ... si a stat ca prostul pe tusa ...

vlad1607
11th November 2006, 14:27
A Fi Caine E O Mandrie Toata Romania Stie :D

Mario Di Lazi
12th November 2006, 20:48
Urmarind meciurile lui Dinamo din acest sezon ... am observat ca 2 jucatori din actualul lot seamana din ce in ce mai mult cu foste glorii ale lui Dinamo ...
Astfel ... din punctul meu de vedere ... Adrian Ropotan seamana in joc din ce in ce mai mult cu Catalin Hildan ...
iar Adrian Cristea seamana in joc cu Danut Lupu ...

Voi ce zicetzi ? Este numai parerea mea ?

Aurel.D
13th November 2006, 10:40
Urmarind meciurile lui Dinamo din acest sezon ... am observat ca 2 jucatori din actualul lot seamana din ce in ce mai mult cu foste glorii ale lui Dinamo ...
Astfel ... din punctul meu de vedere ... Adrian Ropotan seamana in joc din ce in ce mai mult cu Catalin Hildan ...
iar Adrian Cristea seamana in joc cu Danut Lupu ...
Voi ce zicetzi ? Este numai parerea mea ?

In ce il priveste pe Ropotan, imi place de el, dar nu mi se pare atat de bataios cum era Haldan. Poate va deveni cu timpul , este pusti inca.

Cristea vs Lupu; seamana oarecum, dar este o diferenta. Cristea este tehnic, dar Lupu era mult mai tehnic si mai activ in atac. Pe urma, Cristea are si momente de infatuare, mai ales dupa ce da un gol....incepe sa dribleze si strica multe mingi. Daca ar fi mai cooperant, ar fi mai bine.


eu mi las dori pe MARIUS NICULAE la DINAMO e si mai tanar decat ganea si e si caine adevarat..
cat credeti ca o sa mai joaace ganea la acest nivel 1-2 anii ...
si-n plus ganea cam stica atmosfera

Stiu ce vrei sa spui; ar fi mai bun un atacant mai tanar ca oricum Ganea este pe duca, ca varsta cel putin. Asta zic si eu, dar nu Marius Niculae, cel putin acum.
Mie imi place mult de Mendy, joaca simplu, este puternic, bataios si deja lumea il indrageste pe Dinamo:D. Si Codreanu este foarte bun, dar trebuie sa i se dea putina incredere.

Aurel.D
13th November 2006, 10:45
Eram o data in metrou si o vad pe o fata care efectiv era impopotonata toata cu lucruri cu Dinamo! Trening, sapca, rucsac, ceas, bratara, snur si husa pt. telefon, toate cu Dinamo.
Am fost surprins....era o chestie oarecum ciudata:D dar si cam riscant.
Ma gandeam ce s-ar fi intamplat daca ar fi dat de un grup de stelisti in tinuta aia...
Dar mi-a placut de ea, bravo ei!:ok:

Mario Di Lazi
5th December 2006, 12:14
Am si eu o opinie ... :D
Mimi Stoica face pe prostul sau este chiar prost ...
Pentru o prostituata are o gura mare si spurcata ... :D

Aurel.D
5th December 2006, 18:23
:DTrebuie sa ma interesez la galateni care sunt zonele cu tarfe de la ei. Sunt sigur ca una este si in cartierul unde este nascuta mimisor:ok:
Dupa o pauza asa mare i s-a alterat creierul, saracuta...sau nu o fi satisfacuta depli de stapanul gicutza de debiteaza astfel de tampenii?

PS: Si ai gresit. Trebuia sa spui "Mimi Stoica face pe proasta sau este chiar proasta ?":D

Rossi
5th December 2006, 18:25
Mimi asta e o tarfa ieftina ... a uitat ce declara cand era la Galati ..
Presa ii acorda prea multa atentie ...

TRUPA DE SOC :

fetele :
Mimi - MeMe
Mirela - raDOI
Larga - argaSEALA
Lola - olaROIU

pescarul :
Jiji - Ciobanul

Aurel.D
5th December 2006, 18:29
Larga si Lola, ultimele aparitii in stabiliment!:ras-plans: Sa fie pt. toti clientii!!

cip_81
5th December 2006, 18:31
Dar nu tre' sa te interesezi la galateni. Pai, nu vi se pare ciudat ca si-a petrecut mult timp prin Brazilia? Mai ales ca ghetourile si cartierele rau famate din Rio sau Sao Paulo sunt tocmai bune pentru a practica cea mai veche meserie, asa cum stie ea mai bine. Ea nu a fost acolo sa cheltuie, ci sa castige...a fost dupa "jucatori". A fost si in Cehia (cica sa urmareasca portari...aiurea)...dupa ce am vazut meciul steaua-Kiev, se pare ca arbitrii au fost foarte multumiti de serviciile lui Mimi.

Aurel.D
5th December 2006, 18:33
Pai nu, ca eu vreau sa merg chiar la sursa! De unde a invatat meserie :happy
In Brazilia a fost la specializare....

Mario Di Lazi
5th December 2006, 20:29
Cate curve sunt pe la echipa aia ... :D

caine19
14th December 2006, 21:23
Gigi Becali recunoaste un pic suprematia in Liga 1 a lui Dinamo ...

Ar fi culmea sa nu recunoasca:happy

Rossi
26th December 2006, 16:15
La Multi Ani si Sarbatori Fericite la toata lumea !

Si un cadou de la Mos Craciun :
http://www.dinamomania.net/ev_central/fullnews.php?id=1784

caine19
26th December 2006, 21:16
Merci la fel...:rasc: Sarbatori fericite tuturor Dinamovistilor:cheer: :cheer:

Sa ne vedem cat mai multi la anul pe stadion si sa avem un an plin de impliniri pe plan sportiv alaturi de echipa noastra:ok:


/OLE/ Forza DInamo/OLE/

Aurel.D
27th December 2006, 13:00
Sarbatori Fericite tuturor dinamovistilor, sa fiti sanatosi, sa cresteti mari :D, sa aveti un An Nou 2007 fericit cu tot ce va doriti, sa veniti si mai multi la stadion anul ce vine si echipa sa aibe un an mai bun ca 2006!! :ok:

resita
30th December 2006, 14:41
LA MULTI ANI. :bere:

caine19
5th January 2007, 02:52
Am o intrebare: Cum pot modifica scrisul de sub nume? M-am plictisit de atata "sport legend":D

Forza Dinamo!/hello

Mario Di Lazi
5th January 2007, 18:13
Intrii la MESAJE PRIVATE si apoi dai la EDIT PROFIL ...

caine19
6th January 2007, 15:50
Intrii la MESAJE PRIVATE si apoi dai la EDIT PROFIL ...

Merci!

Ulysses
6th January 2007, 21:32
Am o intrebare: Cum pot modifica scrisul de sub nume? M-am plictisit de atata "sport legend":D

Forza Dinamo!/hello

ce inseamna comati-2006?:o:

Celso
7th January 2007, 12:41
cica s`au inteles pt imprumutul lu Bangoura pana la vara:) !!!

caine19
8th January 2007, 17:07
ce inseamna comati-2006?:o:

o sa vezi la meciul cu voi:drak: :ok: .

fanatic88
29th January 2007, 23:27
vom posta aici toate off-topicurile:ok:

Bumbescu
29th January 2007, 23:30
Delaparis, la a cata sticla esti?:D

fanatic88
29th January 2007, 23:31
da ce aveti voi de impartit ma baieti?:)

Bumbescu
29th January 2007, 23:32
Nimic, suntem cei mai buni prieteni:D
Ne mai tachinam asa...:D

fanatic88
29th January 2007, 23:35
Nimic, suntem cei mai buni prieteni:D
Ne mai tachinam asa...:D

:ok: bun atunci :P

fanatic88
30th January 2007, 15:21
multzam celso ca mi-ai amintit de tragicul accident daca mai era nevoie ....
intr-un forum pt dinamovisti nu putea lipsi un thread cu informatii si poze despre respectiv cu unicul capitan

fanatic88
30th January 2007, 20:39
poze nu are nimeni ?

resita
30th January 2007, 20:46
ce poze?

fanatic88
30th January 2007, 20:46
pentru threadul Pozele cainilor

caine19
30th January 2007, 22:46
Salutare Cainilor:ok: !

Un rand de bere de la mine:D

fanatic88
30th January 2007, 22:52
Salutare Cainilor:ok: !

Un rand de bere de la mine:D

salutare !vine la fix berea asta dupa victoria de asta seara !:ok:

caine19
30th January 2007, 23:03
Da Da.... Merge careva la Lisabona? Apropo... s-a ieftinit excursia , e 205 euro + 20 euro cazare:yeah:

fanatic88
30th January 2007, 23:13
pentru cei din pch sau toata lumea?

caine19
30th January 2007, 23:18
Pentru toti , nu trebuie sa fii neaparat ultras ca sa mergi intr-o deplasare:ok: !

fanatic88
30th January 2007, 23:23
stii cumva cati merg?

caine19
30th January 2007, 23:35
Cert e ca va fi 1 charter plin si mai sunt cativa care merg cu autocarul , in rest cainii din Spania , Portugalia si Anglia:D

resita
31st January 2007, 08:20
neata :cya: :cya: :cya: :cya: :cya:

Bancheru
31st January 2007, 08:21
neatza

caine19
31st January 2007, 15:02
Cand avem urmatorul amical?:D Si cu cine?

fanatic88
31st January 2007, 16:00
salutare cainilor

fanatic88
31st January 2007, 16:01
Cand avem urmatorul amical?:D Si cu cine?

1 februarie - Rio Maior (liga a III-a)


Lotul lui Dinamo isi va relua marti, 9 ianuarie la ora 10.00, pregatirile pentru a doua parte a sezonului. Programul lui Dinamo pana pe 10 februarie, cand se va pleca spre Lisabona pentru meciul cu Benfica este urmatorul:
9 ianuarie: reunire, ora 10.00, stadion Dinamo
10 ianuarie-18 ianuarie: cantonament, Saftica
19 ianuarie: vizita medicala
20 ianuarie-3 februarie: cantonament Portugalia
4 februarie: zi libera
5 februarie-9 februarie: antrenamente, stadion Dinamo

fanatic88
31st January 2007, 19:08
Stadionul din Piatra-Neamt indeplineste conditiile pentru a disputa gazdui meciuri de Liga Campionilor. Vicepresedintele gruparii nemtene, Ion Marginean, a declarat ca Dinamo ar trebui sa joace la Piatra-Neamt, pe arena care indeplineste conditiile categoriei a treia a UEFA. "Arena noastra a fost etichetata ca fiind una ce indeplineste perfect conditiile categoriei a treia. Mai exact, imediat dupa criteriul "elite". La momentul de fata, doar doua stadioane din Romania indeplinesc asemenea criterii: al nostru si cel din Ghencea. Dinamo are mari probleme in aceast sens, iar Ministerul Administratiei si Internelor nu cred ca are timpul necesar pentru a moderniza stadionul in conditiile cerute de forul continental. Pana acum, oficialii de acolo au tot anuntat ca vor juca in strainatate meciurile de Champions League. Dar habar n-aveau ca asa ceva nu este permis. Pana la urma vor avea de ales intre Steaua si Piatra-Neamt", a spus Marginean.


ce parere aveti ?

resita
31st January 2007, 19:49
las ca vad ei ce fac mai este pana in vara. poate pana la urma reusesc sa faca ceva si cu stadionul nostru si poate jucam acasa. se duce borcea cu miloaga la uefa si ne da uefa acordul :P :P :P :P :P :P :P

Celso
31st January 2007, 19:57
astia din Piata Neamt daca nu ma insel in returul trecut de campionat l-au refacut! este timp sa il faca pana in septembrie si pe Dinamo!;) doar vointa trebuie!..bani se lauda ca au!

fanatic88
31st January 2007, 20:01
numai in ghencea sa nu jucam !da cum il stim pe borcea ''de caine'' nu ii va lasa sa joace pe ghencea!poate le mai dam foc odata ....sa arda ca sobolanii ...10 mai '97 :)

Bancheru
1st February 2007, 13:16
vom juca la noi pe stadion asta-i clar....

caine19
1st February 2007, 15:13
la cum arata acum stadionul nu e asa clar:drak: .
Am fsot acum vreo saptamana si ceva pe stadion si se vedeau stalpii de la viitoarea copertina care acopera T0 si T1( mie asa mi s-a parut):D

caine19
2nd February 2007, 16:23
Cum fac sa pun o pzoa pe site , am gasit o imagine cu "minunatii" nostrii rivali:D

fanatic88
2nd February 2007, 18:31
unde scrii postul ai GO ADVENCED apoi MANAGE ATTACHMENTS

fanatic88
3rd February 2007, 14:06
diverse legate de conducere:ok:

fanatic88
3rd February 2007, 14:06
Actionarii FC Dinamo intentioneaza sa cumpere baza sportiva de la Saftica, aflata in prezent in administrarea Ministerului Administratiei si Internelor (MAI), dar revendicata de fostii proprietari, au declarat, pentru MEDIAFAX, surse din cadrul clubului din Soseaua Stefan cel Mare.
"Am avut o discutie in care am luat in calcul varianta de a cumpara baza de la Saftica. Din cate stim, baza este revendicata, in acest sens fiind un proces pe rol. Asteptam sa vedem ce se intampla si vom negocia direct cu proprietarul. Ar fi pacat sa pierdem aceasta baza, pentru ca este foarte aproape de Bucuresti", a declarat unul dintre actionari, pentru MEDIAFAX.
Potrivit acestuia, oficialii "alb-rosiilor" doresc sa mearga in audienta la ministrul de Interne, Vasile Blaga, pentru a obtine concesionarea stadionului din Soseaua Stefan cel Mare. "Pana acum nu puteam face nimic, intrucat echipa era macinata de scandaluri si de rezultatele slabe. Acum, cand mergem ceas, cred ca este normal sa ne gandim la viitor. O sa mergem in audienta la domnul Blaga si, daca este nevoie, chiar mai sus, pentru a primii in concesionare stadionul Dinamo", a precizat actionarul respectiv.
Oficialii dinamovisti vor sa inceapa lucrarile de renovare a stadionului Dinamo in perspectiva unei posibile participari in Liga Campionilor. "Rezultatele de pana acum ne fac sa speram ca anul viitor vom evolua in grupele Ligii Campionilor. In grupele UEFA vom juca cu derogare, la fel ca si anul trecut, dar anul viitor nu cred ca vom mai beneficia de asa ceva. Este un volum imens de munca si trebuie sa ne miscam repede. Steaua este singurul stadion acreditat de UEFA, stadionul National o sa intre intr-un proces de reconstructie, iar sa jucam in Ghencea este exclus", au precizat aceleasi surse.
Nicolae Badea, Cristi Borcea si Vasile Turcu au avut o intalnire, la care au fost invitati toti actionarii, pentru a pune la punct un plan in ceea ce priveste lucrarile la stadionul Dinamo.

Kainsashiki
3rd February 2007, 14:09
fanatic, nu e nevoie sa deschizi cate o cafenea pentru fiecare subforum :D uneste cafeneau asta cu cea a cainilor pls.

caine19
6th February 2007, 12:26
de ce o fi luat ban Bianco-Rossi:mda: ??

fanatic88
6th February 2007, 15:41
cred ca o fi jignit pe cineva

ReDog 4ever
6th February 2007, 20:20
asta e...se va intoarce el de curand....

resita
6th February 2007, 21:01
ReDog 4ever - parca stilul tau de scris imi este cunoscut :thinkso: :thinkso: :thinkso: :thinkso: :evil: :evil: :evil: :evil:

fanatic88
6th February 2007, 22:07
ReDog 4ever - parca stilul tau de scris imi este cunoscut :thinkso: :thinkso: :thinkso: :thinkso: :evil: :evil: :evil: :evil:

:happy da-l de gol

caine19
6th February 2007, 22:49
Da ?
Mie nu:P

ReDog 4ever
6th February 2007, 23:50
m-au bunghit oile

deci cartile sunt pe fatza :)

fanatic88
7th February 2007, 00:02
m-au bunghit oile

deci cartile sunt pe fatza :)

:happy oricum lup mancat de oaie nu o sa vedem :evil:

caine19
7th February 2007, 00:21
Noapte buna cainilor!

Sa veniti maine la meci cat mai multi , eu voi fi in peluza ca de obicei:yeah: :yeah: .


/OLE/ROMANIA/OLE/

fanatic88
7th February 2007, 00:40
noapte buna


fortza dinamo

resita
7th February 2007, 13:02
ce mai fac caini azi?

fanatic88
7th February 2007, 13:14
toate bune si frumoase azi :ok:

Aurel.D
7th February 2007, 16:46
la munca...servim patria....si astept Anglia -Spania pe TV Sport, deseara....

Celso
8th February 2007, 10:16
Cedric Flamand este considerat vinovat pt accidentarea lui Vranikovic! Bosniacul s-a pregatit separat cu preparatorul fizic Cedric Flamand, raminind de pomina faza cind belgianul ii arunca mingea jucatorului, iar acesta, sprijinindu-se pe piciorul sanatos, o lovea apoi cu cel bolnav.

Apoi, mijlocasul a intrat la meciul cu Leiria, iesind insa repede, dupa jumatate de ora. Curios este ca, putin dupa acest episod, mai multi jucatori care s-au pregatit cu preparatorul din Benelux au inceput sa acuze dureri musculare, iar dupa sapte zile in Portugalia, Flamand si-a facut bagajele.

Desi au fost invocate probleme familiale, surse din cadrul clubului spun ca pericolul accidentarilor i-a speriat pe Rednic si pe Borcea, care au decis despartirea. Acum, Vranjkovic este la un pas de operatie, el fiind diagnosticat cu smulgere de ligamente.

A revenit Marco Oneto
Incepind de ieri, preparatorul fizic Marco Oneto a revenit la Dinamo. Italianul a fost prezent la Saftica fiind primit cu bucurie de jucatorii lui Mircea Rednic: "Ma bucur ca m-am intors si sper ca munca mea sa ajute, iar la sfirsitul sezonului sa fim cu totii fericiti. Pot sa spun ca aici e familia mea", a declarat preparatorul fizic.

A fost o greseala inca de la inceput inlaturarea lui Oneto! ma bucur ca revine! :ok:

Aurel.D
8th February 2007, 10:51
....astea sunt din ciclul "tampenile facute de clubul Dinamo"...:rosu: Cu Oneto ce-or mai fi avut ??

fanatic88
9th February 2007, 13:06
salutare cainilor

caine19
10th February 2007, 14:10
Cei care au fost aseara la meci , ce parere v-a facut Darwin "Srapnelul" Caicedo:D ??

Cred ca a fost un pic cam greoi in miscari , dar probabil ca isi va reveni odata cu acomodarea cu noua echipa.

Ce atac vom avea in 2-3 ani : Caicedo-Mendy:yeah:

A inceput sa isi de-a drumul la joc Jean Phillipe , parca nu mai are preluarile stangace din primele meciuri:ok: .

multumim Mircea Rednic pentru tot ceea ce ai realizat in aceste 6 luni minunate:great:

Patratzel89
11th February 2007, 15:08
multumim Mircea Rednic pentru tot ceea ce ai realizat in aceste 6 luni minunate:great:

Mircea Rednic shi Mircea Lucescu antrenori ... nu Pitzurca

Cat mai multa continuitate pentru Rednic& Jucatori !!
_|_ Ganea !!

Patratzel89
11th February 2007, 15:10
Shi o mica intrebare :D Unde trebuie sa dau ca sa pun shi eu echipa favorita ?:P Ashtept raspuns :)

Aurel.D
11th February 2007, 15:27
Bine ai venit printre cainii de pe OLS, Patratzel89.:)
Raspunsul este: la user control panel, edit profile ai acolo campuri pt. tot ce vrei sa apara in dreptul numelui tau. :ok:

Patratzel89
11th February 2007, 15:29
ms de ajutor :P :ok:

Patratzel89
11th February 2007, 15:30
Ms shi de primirea calduroasa :)

Aurel.D
11th February 2007, 15:36
O singura rugaminte am:
sa citesti si tu regulamentul la Administrativ si sa te pastrezi in anumite limite cu limbajul la adresa celorlalti utilizatori..:D
Daca te consideri nedreptatit cu ceva anume pe acest forum sau ai nevoie de ajutor apeleaza cu incredere la mine sau la fanatic88
Bafta multa.

PS: Cum mai este zapada la Straja? :D Se schiaza, se schiaza?

Patratzel89
11th February 2007, 15:39
Sry...nu se mai intampla :P

fanatic88
11th February 2007, 15:48
bun venit

Patratzel89
11th February 2007, 15:49
PS: Cum mai este zapada la Straja? :D Se schiaza, se schiaza?


Hmm..ai fost? :)

Cam putzina zapada..Ca vine vara :)

resita
11th February 2007, 16:42
cred ca astea doua ar trebui unite.

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=29648

http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=79762

amandoua sunt despre claudiu niculescu

caine19
11th February 2007, 18:12
Bine ai venit patratel:bere: .

Forza FCD!

fanatic88
11th February 2007, 18:28
caine18 ne-a rugat patratel sa facem un thread cu pretul biletelor la meciurile lui dinamo ...il deschid eu si sper ca cei din capitala sa puna si ei cand informatii despre pretul lor

Patratzel89
11th February 2007, 18:48
Suntetzi de treaba baietzi ;) nici nu ma surprinde.. ce draq`...suntem dinamovishti :):)

Patratzel89
11th February 2007, 18:49
caine18 ne-a rugat patratel sa facem un thread cu pretul biletelor la meciurile lui dinamo ...il deschid eu si sper ca cei din capitala sa puna si ei cand informatii despre pretul lor

Mersi ;)

fanatic88
11th February 2007, 18:51
Mersi ;)

npc....threadul e facut cine are info despre biletele la meciul cu benfica sa posteze

Patratzel89
11th February 2007, 18:55
;)

resita
11th February 2007, 19:48
Patratzel bine ai venit in marea familie dinamovista :ok: :ok: :ok:

caine19
11th February 2007, 20:35
caine18 ne-a rugat patratel sa facem un thread cu pretul biletelor la meciurile lui dinamo ...il deschid eu si sper ca cei din capitala sa puna si ei cand informatii despre pretul lor

Desigur:ok: .

In campionat sunt acelea-si preturi la bilete pentru orice meci(exeptie steaua si rapid) , doar in UEFA sunt diferite preturile .

Astept threadul:) .

resita
12th February 2007, 08:24
neata baieti

fanatic88
12th February 2007, 12:09
salutare caini

Patratzel89
12th February 2007, 12:44
salut dog :)

Celso
12th February 2007, 13:06
salutare!:cool:

Patratzel89
12th February 2007, 14:00
Cainii au decolat spre Lisabona! ....Bafta !!!!!!

Patratzel89
12th February 2007, 14:01
ION TIRIAC: "VOI INVESTI LA DINAMO INTR-UN MOMENT NEASTEPTAT" Yeah...mai bine mai tarziu decat niciodata :ok:

fanatic88
12th February 2007, 14:01
sa se intoarca cu 3 pct

fanatic88
12th February 2007, 14:02
ION TIRIAC: "VOI INVESTI LA DINAMO INTR-UN MOMENT NEASTEPTAT" Yeah...mai bine mai tarziu decat niciodata :ok:

din sezonul viitor de preferat:D

Patratzel89
12th February 2007, 14:03
Ia uitatzi patron de club din Romania: Marian Iancu: "Zambon sa-mi suga p..a!"

Patratzel89
12th February 2007, 14:03
Baietzi am plecat..ca mi se racesc sarmalele :))

fanatic88
12th February 2007, 14:08
Baietzi am plecat..ca mi se racesc sarmalele :))
fugi repede atunci ....pofta buna

Ia uitatzi patron de club din Romania: Marian Iancu: "Zambon sa-mi suga p..a!"

nu ma intereseaza acesta persoana...

crazy_rednwhite
12th February 2007, 14:22
salutare..:D..

vreau si eu sa va intreb ceva..mai ales pe cei din Bucuresti..am vazut la unele meciuri la care am fost hanoracele TFS..:D..nu pot fi achizitionate numai de catre membrii TFS?!..nu pot face undeva comanda online dupa unul?!..:D..le-am trimis mail pe site-ul lor acum cateva zile bune si nu mi-au raspuns..:(

fanatic88
12th February 2007, 14:25
bun venit in comunitatea dinamovista...asteapta sa intre si cei din bucuresti si vei primi un raspuns

da ce-s cu hanoracele astea mai exact?

caine19
12th February 2007, 14:32
Pai hanoracele TFS sunt specifice brigazii Tifosi .

Fiecare brigada de la Dinamo are hanorac propriu;) .

Din pacate pentru tine nu poti achizitiona acel hanoraccu TFS , dar exista hanorace puse in vanzare de PCH ( sunt pe negru sau rosu si au chipul lui Catalin Haldan in dreptul inimii) si costa 50 RON . Se pot cumpara la meciurile de acasa si la unele din deplasare.

crazy_rednwhite
12th February 2007, 15:01
ok..ms...stiu de hanoracele alea de la PCH..:D..yo am vrut de alea de la tfs..k is mai interesante..;)

caine19
12th February 2007, 15:42
Nu poti sa cumperi hanorace TFS decat daca esti in Tifosi.

Poti sa cumperi hanoracul PCH si sa il personalizezi tu;) .

Si scrii FCD pe spate :D .

crazy_rednwhite
12th February 2007, 15:46
ceva de genul o sa fac...:D..

Patratzel89
12th February 2007, 16:36
Am auzit ca exemplaru` pe care`l are Elis este unic..e mortal !!....

Aurel.D
13th February 2007, 10:08
Hmm..ai fost? :)
Cam putzina zapada..Ca vine vara :)

Acolo am invatat sa schiez acum cativa ani..am fost de vreo 3 ori, dar anul asta nu. Imi place foarte mult la Straja..! :ok:

fanatic88
13th February 2007, 13:52
salutare cainilor

Patratzel89
13th February 2007, 15:09
Acolo am invatat sa schiez acum cativa ani..am fost de vreo 3 ori, dar anul asta nu. Imi place foarte mult la Straja..! :ok:

Te cred ..:):)

crazy_rednwhite
13th February 2007, 16:13
salutare:D

fanatic88
13th February 2007, 16:14
aloha :)

Patratzel89
13th February 2007, 16:22
Salut,salut..:)

caine19
13th February 2007, 18:57
din sezonul viitor de preferat:D

Moment mai bun ca cel din vara nu cred ca va mai fi cat de curand ( castigatorii campionatului la o distanta de 20 de puncte, castigatoarea cupei UEFA , calificata in grupele UCL:yeah: )

fanatic88
13th February 2007, 20:37
la cel putin 20 de pct ...

Patratzel89
13th February 2007, 20:39
Hmm..da` oare vrea sa fie actzionar majoritar?:)

fanatic88
13th February 2007, 20:48
eu unul as vrea ...cu siguranta puterea lui financiara si-ar spune cuvantul ...totusi daca ma gandesc bine ...ne este bine si asa ...imi aduc aminte de becali cand a venit iarna trecuta si a facut ca dinamo sa piarda un campionatat ca si castigat...si cat rau mi-a parut de acel sezon

Patratzel89
13th February 2007, 20:49
Ehh...aia a fost o intamplare :)

fanatic88
13th February 2007, 20:52
intamplare??? a aratat cat de mult se pricepe la conducerea unei echipe...el sa ramana cu impresariatul lui de fotbalisti ca acolo ii e locul ....

resita
13th February 2007, 20:54
ce spuneti de netoiu vine iar la dinamo? sper din toata inima ca nu

fanatic88
13th February 2007, 21:00
ma cam asa se auzea acum ceva timp ...si impacarea asta cu turcu...si deplasarea la lisabona (netoiu unde a insotit pe dinamo numai ghinion a adus cu el) ...nu le privesc cu ochi buni

caine19
13th February 2007, 21:20
A vazut ca or sa vina banii si sa se bage si el repede in hora:mda: .

Sper sa nu vina la Dinamo , oricum nu cred ca va avea viata lunga :D

fanatic88
13th February 2007, 21:27
cu siguranta ar avea o primire cum se cuvine

Patratzel89
13th February 2007, 21:32
Poate s`a dus in Portugalia in calitate de suporter

resita
13th February 2007, 21:33
cu siguranta ar avea o primire cum se cuvine

cu flori :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

Patratzel89
13th February 2007, 21:34
:ras-plans:

caine19
13th February 2007, 21:34
Ce ar fi najpa sa aibe oameni platiti prin galerie care sa faca ordine :(

Patratzel89
13th February 2007, 21:50
Hmmm....:angry:

fanatic88
13th February 2007, 22:04
cu flori :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

cu 2 garoafe pe piept

Patratzel89
13th February 2007, 22:09
Nici chiar asha :):)

fanatic88
13th February 2007, 22:10
Nici chiar asha :):)
:P hai ma ca glumeam

Patratzel89
13th February 2007, 22:35
Tu...da altzii...?? :happy:happy:happy

fanatic88
13th February 2007, 22:41
:)

fanatic88
13th February 2007, 22:44
un anunt pt caini de aici : am depasit 7000 de posturi in sectiunea noastra ...la cat mai multe....cu ajutorul vostru putem sa facem mult mai multe daca postam constant

Patratzel89
14th February 2007, 07:42
:):) La mai mare :)

Patratzel89
14th February 2007, 07:42
O sa depashim 8000 deseara daca produce Dinamo cutremuru` :P

Patratzel89
14th February 2007, 07:47
Gata..ca intarzii la scoala :)

resita
14th February 2007, 13:04
gata scoala patratzel?

Patratzel89
14th February 2007, 13:07
Dap...:)

Patratzel89
14th February 2007, 13:08
Acu` ashtept meciu :):ok:

fanatic88
14th February 2007, 14:27
salutare cainilor .... c mai faceti ?

Patratzel89
14th February 2007, 17:48
Salut :)

Patratzel89
14th February 2007, 17:49
Doamneeee cat de greu trece timpu` :(

Jerry20cm
14th February 2007, 17:50
bah nene..ce nick tare ai :D
da...tocmai la zece:rolleyes:

Patratzel89
14th February 2007, 17:51
bah nene..ce nick tare ai :D


:yeah: :yeah: :yeah:

Aurel.D
14th February 2007, 18:25
am trecut azi prin fata pe la Dinamo si nu prea erau oameni la biletele pt. meciul retur cu Benfica. Asta inseamana ca sapt. viitoare va fi omor!! Trebuie luate pana vineri cel tarziu..:ok:

Patratzel89
14th February 2007, 18:31
Hmm..u mergi? :)

resita
14th February 2007, 18:34
fanatic
intra pe messenger :ok:

fanatic88
14th February 2007, 18:51
quittaro cat sunt biletele?

Aurel.D
14th February 2007, 19:21
vezi ca am postat preturile aici pe suporter, la Benfica-Dinamo...la peluza 30 ron, restul nu mai stiu...

fanatic88
14th February 2007, 19:28
vezi ca am postat preturile aici pe suporter, la Benfica-Dinamo...la peluza 30 ron, restul nu mai stiu...

mersi:yeah:

Aurel.D
14th February 2007, 19:34
Vezi ca am creat thread dedicat biletelelor!! :ok:

resita
14th February 2007, 19:36
mai avem 140 de min. pana incepe meciul.
hai DINAMO :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

fanatic88
14th February 2007, 19:37
foarte bine...da vezi ca mai era unul ...lasa ca mut eu postu de acolo ...da-mi si mie pe pm te rog id de mess

fanatic88
14th February 2007, 19:37
mai avem 140 de min. pana incepe meciul.
hai DINAMO :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

imi fierbe sangele

fanatic88
14th February 2007, 19:39
uitasem de acel thread sorry

Bumbescu
14th February 2007, 19:40
imi fierbe sangele

Du-te la fete, e un moment bun:D

fanatic88
14th February 2007, 19:51
Du-te la fete, e un moment bun:D

ma duc mai incolo daca nu ia bataie dinamo....sa beau :D :D

Patratzel89
14th February 2007, 19:54
ma duc mai incolo daca nu ia bataie dinamo....sa beau :D :D

Mai dai vreo 2 zile pe acasa? :):)

Aurel.D
14th February 2007, 19:55
fanatic, nu pot sa iti trimit acum pm.
da-mi tu un pm cu nick-ul tau de mess si te contactez eu maine, ok?

fanatic88
14th February 2007, 19:57
fanatic, nu pot sa iti trimit acum pm.
da-mi tu un pm cu nick-ul tau de mess si te contactez eu maine, ok?

ok ....:)

Bumbescu
14th February 2007, 19:59
ok ....:)

Ia uite ce lipeli aici:happy

fanatic88
14th February 2007, 19:59
Ia uite ce lipeli aici:happy

canta la alta masa

Alexz
14th February 2007, 20:00
salut :)

fanatic88
14th February 2007, 20:01
Mai dai vreo 2 zile pe acasa? :):)

nu !!!:D

Bumbescu
14th February 2007, 20:01
Ia te uita, cum e vorba de lipeli intre barbati hop si serjent:happy:

Fanatic: ok, ma duc la masa bogatilor:D

resita
14th February 2007, 20:01
salut serjent :ok:

fanatic88
14th February 2007, 20:02
salut :)

salutare serjent noi parca ne stim de undeva ....:D

Patratzel89
14th February 2007, 20:02
salut Serjent..

fanatic88
14th February 2007, 20:03
Ia te uita, cum e vorba de lipeli intre barbati hop si serjent:happy:

Fanatic: ok, ma duc la masa bogatilor:D


masa bogatilor :happy da va de mancat ?

Patratzel89
14th February 2007, 20:03
De la cutremur Fanatic88 :):):)

Patratzel89
14th February 2007, 20:04
Ia te uita, cum e vorba de lipeli intre barbati hop si serjent:happy:

Fanatic: ok, ma duc la masa bogatilor:D

Lol..ce baiat glumetz :mda:

fanatic88
14th February 2007, 20:04
De la cutremur Fanatic88 :):):)

:lol: :lol: :happy

Patratzel89
14th February 2007, 20:05
Sau de la tsunami? :))

resita
14th February 2007, 20:08
cutremur va produce DINAMO in portugalia. :evil: :evil: :evil:

fanatic88
14th February 2007, 20:08
sa vezi tsunami peste 2 ore

Patratzel89
14th February 2007, 20:10
Peste aproape 4 (la finalu` meciului) :)

Bumbescu
14th February 2007, 20:10
Cu declaratiile astea sunteti toti precum Borcea sau Turcu...toti o apa si-un pamant...:D
A ajuns sa spuna un redus mintal ca borcea ceva si imediat sa fie preluat de toti:D

Patratzel89
14th February 2007, 20:11
Un cutremur...Doi cutremur :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

Patratzel89
14th February 2007, 20:12
Cu declaratiile astea sunteti toti precum Borcea sau Turcu...toti o apa si-un pamant...:D
A ajuns sa spuna un redus mintal ca borcea ceva si imediat sa fie preluat de toti:D

Mha voi va plictisitzi acolo la voi?

fanatic88
14th February 2007, 20:13
Cu declaratiile astea sunteti toti precum Borcea sau Turcu...toti o apa si-un pamant...:D
A ajuns sa spuna un redus mintal ca borcea ceva si imediat sa fie preluat de toti:D

si nu toti suntem o apa si-un pamant ?

fanatic88
14th February 2007, 20:13
Un cutremur...Doi cutremur :happy :happy :happy :happy :happy :happy :happy

:happy

Patratzel89
14th February 2007, 20:14
Nu radea fanatic88 :happy Sa vezi ce radem dupa meci :):)

Bumbescu
14th February 2007, 20:14
Fanatic:Voi, da:D

fanatic88
14th February 2007, 20:17
toti suntem asa ma stai linistit

Patratzel89
14th February 2007, 20:20
Voi ashtia mai cizelatzii...nu shtiu cum va permite statutu` sa va bagatzi in seama cu noi...

Bumbescu
14th February 2007, 20:22
Pai pe tine nu te bag in seama ca esti prea mic:D

Patratzel89
14th February 2007, 20:27
Pai pe tine nu te bag in seama ca esti prea mic:D

Pe mine?

caine19
14th February 2007, 21:10
Du-te la fete, e un moment bun:D

La femei poate;) .

Bai Bumbescule daca n-ai venit sa ne incurajezi pentru meciul cu Benfica , atunci de ce ai mai intrat pe suporter Dinamo:rolleyes: ?


Acum am vazut semnatura ta:happy :happy , de la ce vreti seminte pe banca de rezerve , de la cetatenii de la tribuna 1?

Patratzel89
14th February 2007, 21:11
Sa ne incurajeze????? :happy:

fanatic88
14th February 2007, 21:39
baietii a dat legatura la benfica

fanatic88
14th February 2007, 21:41
eu m-am retras la meci baieti ..........DINAMOOOOOOOOOOOOO PANA LA MOARTE


bafta

caine19
14th February 2007, 21:52
mai sunt 10 minute...

ma duc si eu la tv.

Forza FCD!!!!!!!!!!!!:great:

Oare de ce n-o juca zeka?:confused:

tuxie
14th February 2007, 21:57
Pai pe tine nu te bag in seama ca esti prea mic:D

Te complici, se zice "hauuuu" :)
Acu' serios, bafta, sa le rupeti c**u la portughezi :ok:

Patratzel89
15th February 2007, 07:12
Te complici, se zice "hauuuu" :)
Acu' serios, bafta, sa le rupeti c**u la portughezi :ok:

Ce sa le rupem ...cand ne fura arbitrii de ne rup ei... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Patratzel89
15th February 2007, 07:13
Da` le dam in Shtefan cel Mare sa le ajunga...pacat ca am jucat bine... :no:

Patratzel89
15th February 2007, 07:14
fanatic88 vazushi ce meci facu Lobontz? ...

resita
15th February 2007, 08:32
neata baieti. calificarea se joaca la bucuresti

Patratzel89
15th February 2007, 13:02
neata baieti. calificarea se joaca la bucuresti

Cu sigurantza...

Salut :):ok:

crazy_rednwhite
15th February 2007, 13:18
eu is bolnav..:(..putea sa fie 1-0 in prima repriza..dak nu ridik fanionul ala...meci greu si la Bucuresti baieti..eu zic sa nu mai tot vorbiti ca si Borcea..ca "le dam sa le ajunga"..am vazut ce "cutremur" a fost la Lisabona..:mda:..eu zic sa fim mai realisti un pic..:D

Patratzel89
15th February 2007, 14:30
Uff...da` daca le dadeam gol atunci cand a semnalizat picau sigur ei....

caine19
15th February 2007, 14:54
Daca marcam in deplasare eram a si calificati:rolleyes: .

Acum trebuie sa batem cu 2-0 acasa :D , sper sa vina cat mai multi suporteri la meci:ok:

resita
15th February 2007, 15:00
stai linistit ca batem. :ok:

Patratzel89
15th February 2007, 15:37
stai linistit ca batem. :ok:

Sper.. :ok:

fanatic88
15th February 2007, 17:51
salut baieti ...

fanatic88
15th February 2007, 17:52
fanatic88 vazushi ce meci facu Lobontz? ...

a fost omul meciului ...pacat ...as fi vrut sa fie clau dar asta e

fanatic88
15th February 2007, 18:11
fanatic88 vazushi ce meci facu Lobontz? ...

daca era gaev ne luam adio de la calificare

lobyyy a prins o zi fantastica ...a fost omul meciului ...pacat ca la faza aia la al-2lea sut era in genunchi

Patratzel89
15th February 2007, 18:16
daca era gaev ne luam adio de la calificare

lobyyy a prins o zi fantastica ...a fost omul meciului ...pacat ca la faza aia la al-2lea sut era in genunchi

Da...

crazy_rednwhite
15th February 2007, 23:30
dupa turul uefa..se pare ca Dinamo e singura care mai poate spera la calificare in optimi..:D..sa speram ca o sa o vedem peste o saptamana..;)
stelistii nici macar nu pot vedea meciul de la Sevilla..:drak:

fanatic88
15th February 2007, 23:37
dupa turul uefa..se pare ca Dinamo e singura care mai poate spera la calificare in optimi..:D..sa speram ca o sa o vedem peste o saptamana..;)
stelistii nici macar nu pot vedea meciul de la Sevilla..:drak:

sevilla a jucat precum benfica aseara putin mai buna de fapt ...insa este o diferenta noi avem avantajul suporterilor ...vom juca meciul retur acasa si oricum la noi se mai legau pasele ...

Patratzel89
15th February 2007, 23:40
Dap..am jcuat shi prudent..ca ne prindeau pe contra

Patratzel89
15th February 2007, 23:40
Nb caini :) Maine iara scoala...:) Ne auzim maine :ok:

crazy_rednwhite
15th February 2007, 23:41
am vazut un joc bun de pase la noi, aseara..mi-a placut..am aratat intr-un fel ca in sfarsit avem "stofa" de echipa mare..:D

crazy_rednwhite
15th February 2007, 23:41
n buna patratzel..:)

fanatic88
15th February 2007, 23:44
am vazut un joc bun de pase la noi, aseara..mi-a placut..am aratat intr-un fel ca in sfarsit avem "stofa" de echipa mare..:D

pasele au mers foarte bine ...din pacate am observat aglomerari pe partea stanga nu prea se intelegeau bine balace si pulhac

fanatic88
15th February 2007, 23:45
Nb caini :) Maine iara scoala...:) Ne auzim maine :ok:

nb buna ... patratel

crazy_rednwhite
15th February 2007, 23:49
pasele au mers foarte bine ...din pacate am observat aglomerari pe partea stanga nu prea se intelegeau bine balace si pulhac

true..totusi, chiar daca e primul meci dupa o pauza destul de lunga..eu am vazut un dinamo mai stabil decat la sf returului..

fanatic88
15th February 2007, 23:53
true..totusi, chiar daca e primul meci dupa o pauza destul de lunga..eu am vazut un dinamo mai stabil decat la sf returului..

si eu la fel ...insa conditia fizica e ceea ''doare'' din pacate din cauza ca dinamo nu are meciuri jucate

crazy_rednwhite
16th February 2007, 00:01
cam asa am iesit in fiecare an din pauza inter-sezon..cu o conditie fizica..destul de precara..sper sa se regleze cat de repede..

fanatic88
16th February 2007, 00:07
se va regla pe parcurs

crazy_rednwhite
16th February 2007, 09:48
neatza cainilor!..

resita
16th February 2007, 11:22
salutare :cya: :cya: :cya:

Aurel.D
16th February 2007, 13:25
Ce omor si-a luat steaua aseara.....:happy :ras-plans:
Si astia care ne amenintau cu un super meci al "echipei stelare"...:happy Si mai au si tupeul sa posteze.....:)
Sevilla este o echipa adevarata chiar si cu jucatorii mai putin folositi...vor ajunge departe acesti jucatori daac nu li se va urca la cap....:ok:

resita
16th February 2007, 13:55
Quittaro,fanatic,
pune-ti un stick la retur. :ok:

Patratzel89
16th February 2007, 14:05
vor ajunge departe acesti jucatori daac nu li se va urca la cap....:ok:

Tzine cont ca aici nu vorbeshti de fotbalishti romani...nu o sa li se urce la cap...numa stelishtilor.. (meciu de la Kyev)...

fanatic88
16th February 2007, 14:20
salutare baieti

Patratzel89
16th February 2007, 14:35
Salut,salut :ok:

Aurel.D
16th February 2007, 14:41
Salut..ce faceti, v-ati trezit? :D Lumea s-a saturat de munca si voi.....

Patratzel89
16th February 2007, 14:43
Pfiu...munca ?:)) Macar u iei bani..da` noi .. obosim degeaba la scoala...

fanatic88
16th February 2007, 14:49
lumea se mai duce si la scoala caine.... sunt rupt de carte din 6 ora cate aveam planificate am stat doar 2 si m-am intors acasa sa ma culc

Patratzel89
16th February 2007, 14:54
Depinde la ce scoala... :))

fanatic88
16th February 2007, 15:40
liceu patratel ...

Patratzel89
16th February 2007, 17:09
Deala de arte shi meserii dealea? :D Ca acol` nu prea se face scoala multa..da` nici la alea teoretice nu se mai prea face...

fanatic88
16th February 2007, 19:03
hai ma nici chiar asa ....daca ti-as spune nu m-ai crede ca sunt la liceu de info

Mario Di Lazi
16th February 2007, 19:08
Amintirea amicalelor iernii trecute chiar nu va spune nimic ? :drak: :evil:
A zis bine Argaseala "numai Dinamo poate pierde campionatul".....remember primul meci din 2006, Dinamo - Otelul 0-3.
Foarte interesant ... :ras-plans:

fanatic88
16th February 2007, 19:11
Foarte interesant ... :ras-plans:

lasa-l in pace ma numai el stie ce vrea ...remember dinamo-otelul 3-0

Patratzel89
16th February 2007, 19:22
Nuuuu am zis ca eshti u la scoala de arte shi meserii..ma refeream ca acolo nu se prea face scoala.. Nu itzi fa griji ca shi eu is la liceu bun shi stau shi joc cartzi toata ziua...

Patratzel89
16th February 2007, 19:23
Pai numa Dinamo pierde campionatu` daca il "ia" Steaua cu bani...ca numa voi va pretatzi la asha ceva...

Patratzel89
16th February 2007, 19:25
Shi tot voi suntetzi aia cu gura mare ca suntetzi cea mai titrata echipa din fotbalu` romanesc..

Patratzel89
16th February 2007, 19:25
Sry pt offtopic :D

fanatic88
16th February 2007, 19:36
Nuuuu am zis ca eshti u la scoala de arte shi meserii..ma refeream ca acolo nu se prea face scoala.. Nu itzi fa griji ca shi eu is la liceu bun shi stau shi joc cartzi toata ziua...

:evil: :ok: la mine e si mai rau