PDA

View Full Version : Marmureala de dupa craciun!



Zapada
26th December 2004, 14:17
Vad ca sint pe forum cel putin 10 dintre membri inregistrati si nimeni cu scrie nimic!
Care e problema azi duminica a doua zi de craciun de nu se vede vreo activitate pe forum?

Au fost sarmalele gretoase sau e marmureala totala dupa amestecul vinului cu palinca sau alte bauturi tari?

ieppy
26th December 2004, 15:43
Eu cred ca tu esti inca "marmurit". :happy

Vadim
26th December 2004, 15:47
Eu am preferat sa stau la brad. Am baut niste vin rosu, dar cam atit. Zapada, cred ca esti cam singurul mahmur de pe forum. :)

Zapada
26th December 2004, 15:58
Eu am preferat sa stau la brad. Am baut niste vin rosu, dar cam atit. Zapada, cred ca esti cam singurul mahmur de pe forum. :)

nu, nu
cind am scris mesajul de mai sus nu bausem nimic deoarece doar ma sculasem dupa o noapte alba.

acum dupa ce am tras citeva inghitituri de wiski scotian si niste bere daneza pot sa spun ca sint in forma dar nu mahmur!

noroc!

Mihai
26th December 2004, 21:26
ZAPADA: explica si mie cum e aia sa te trezesti dupa o noapte alba, ca io stiam ca e noaptea alba cand nu se doarme!:D

Zapada
26th December 2004, 21:41
m-am culcat dimineata, am dormit de la 5 dimineata pina aproape de 12

Pacala
26th December 2004, 21:48
ZAPADA: explica si mie cum e aia sa te trezesti dupa o noapte alba, ca io stiam ca e noaptea alba cand nu se doarme!:D
:D dar tu ce intelegi prin a te trezi dupa o noapte alba,marturisesc ca eu am inteles ce intelege si zapada dar sint curios tu ce intelegi ...

Zapada
31st December 2004, 18:05
urmeaza inca 2-3 zile de mahmureala.

la multi ani!

desdemona
3rd January 2005, 10:27
Hei, gata cu mahmureala, a inceput un an nou de munca.. patriotica :) So... wake up!! :D

fia
3rd January 2005, 10:35
indeed :( :(

desdemona
3rd January 2005, 10:43
Fia, de ce esti asa amarat? Intotdeauna am fost de parere ca orice alta seara poate fi mai frumoasa si te poti oricand distra mai bine decat in cea de Revelion. Nu e nici o pierdere :)

Darkslowstar
3rd January 2005, 10:44
E primul Revelion la care nu am baut nici o picatura de alcool. Pt toate exista un inceput. Noroc cu FM ad-hoc de la Brasov cand am facut-o lata pana dimineata. :bere:

desdemona
3rd January 2005, 11:01
Dark, de ce nu ai baut alcool? Nici macar sampanie? What happened?

Darkslowstar
3rd January 2005, 11:27
Din intamplare te asigur. Sampania pt. ca nu prea imi place. Alte spirtoase nu am avut pt. ca am fost fraier si nu am luat de la Bucale si la Drajna nu am gasit decat bere la 2 litri si un vin mai mult decat dubios. Asa ca am zis pas.

Mihai
3rd January 2005, 12:32
Ce bine ca mai am vacanta si ca nu trebuie sa fac saptamana asta nimic! Inca imi revin, dar nu dupa noaptea de revelion ci dupa noaptea trecuta, pentru ca mai mult ca sigur o sa o tin asa toata saptamana!:yeah:

desdemona
3rd January 2005, 13:05
Vaaai, ce frumoase vremuri, cand eram si eu tanara :D Vacanta? Am si uitat cum e :(

Mihai
3rd January 2005, 13:44
Mda... vremuri bune de tot! Si pe langa ca nu am nimic de facut mai am tupeul sa ma plang ca vine sesiunea in 3 sapt! Si altii au familii de intretinut. Ma mai bucur si eu de libertate cat mai pot :D!

desdemona
3rd January 2005, 13:58
Sesiunea? :D :D :D A fost frumos in facultate. Mi s-a facut dor :(
Profita cat mai poti :D

fia
3rd January 2005, 14:56
Fia, de ce esti asa amarat? Pai de munca sunt amarat... cand te detasezi TOTAL pentru o saptamana revenirea e foarte dura....
Stiu ca nu as putea sa stau toata viata si sa nu fac nimic, ca munca este ceva util, dar parca dupa o vacantza minunata esti un pic trist la inceput, cand revii la "mediul" uzual...

Darkslowstar
3rd January 2005, 15:37
Un pic mai mult amigo. E chiar de-a dreptul brutala trezirea de dimineata si mersul la munca :)). Imi aduce aminte de acea versuri de la Blink 82:
Work sucks
I know :((
Chiar ca a fost super oki vacanta.

desdemona
3rd January 2005, 16:25
Hai ma, ca abia ma mobizasem, intr-un tarziu, sa fac si eu ceva util pe ziua de azi si mi-aduceti aminte de zilele de concediu - putine, dar bune. So.. :(

fia
3rd January 2005, 16:30
E hai sa nu ne mai plangem de mila :)

Keep up the good work :)

desdemona
3rd January 2005, 16:32
@fia, tu razi de mine :( :( :(

fia
3rd January 2005, 16:35
Hai mai, cum sa rad? Mai dimineatza eram si eu demoralizat si fara chef, dar uite ca acum mi-a mai revenit, d-aia schimbarea de atitudine.... :)

desdemona
3rd January 2005, 16:40
Da-mi si mie reteta, eu toata ziua am fost asa :(

fia
3rd January 2005, 16:43
Am pus-o de o iesire cu prietenii la un suc diseara ;) Si asta ma motiveaza :)

Darkslowstar
3rd January 2005, 16:44
Buna idee, cu asta ma ocupam si eu acuma :D

fia
3rd January 2005, 16:46
Sa se noteze, am zis suc :p Ca altfel maine iar o iau de la inceput :D

desdemona
3rd January 2005, 16:56
Ahahahaha :) Eu unde sa mai ies, cand de la munca ies pe la 23 si maine intru tot de dimineata? :( Have fun!
@fia, poti sa bei o bere pentru mine, ca nu se pune :p

fia
3rd January 2005, 17:00
M-am asigurat ca nu se intampla asta, merg cu masina :D
Stiam ca am probleme cu tentatiile :D

desdemona
3rd January 2005, 17:04
Pai o bei in contul meu! :D
Eu beau Prigat light orange - cu mentiunea pe eticheta Natural choice, no preservatives :)