PDA

View Full Version : Campanie pentru STEAUA TV, nu BECALI TV



florinzamfir
24th December 2004, 10:37
Trebuie sa facem ceva ca numele postului sa fie STEAUA TV, nu BECALI TV. Nu stiu ... poate e cazul sa-l bombardam pe GG cu mailuri, ca e baiat sufletist si poate intelege. Sau poate aveti idei mai bune ... Dar nu putem sta asa, doar la vorba ...

Zapada
24th December 2004, 15:48
Trebuie sa facem ceva ca numele postului sa fie STEAUA TV, nu BECALI TV. Nu stiu ... poate e cazul sa-l bombardam pe GG cu mailuri, ca e baiat sufletist si poate intelege. Sau poate aveti idei mai bune ... Dar nu putem sta asa, doar la vorba ...

pe cine sa bombardezi cu mailuri?
tu crezi ca Jiji becali e capabil sa deschida un mail?
are el destrule secretare pe acolo sa arunce mailurile si sa nu ajunga stirea la el.
grandomanul face ce vrea cu banii lui si nu poti tu sa-i schimbi ideile daca el a ajuns la concluzia ca Becali TV e mai bun pentru el ca Steaua TV

uti2102
24th December 2004, 17:04
Daca chiar vretzi scrietzi pe forumul oficial, ca citeshte MM. Poate-poate-l convinge. :D

Mariusmadmax
27th December 2004, 15:06
De ce ?
Cred ca acea televiziune nu va fi doar a Stelei ...
Printre altele Gigi spunea ca va aduce la el in televiziune pe oricine nu este primit la alte televiziuni ... ca sa spuna adevarul !!!
Adevarul ... despre ce ?
Mari probleme ne face Gigi asta al nostru ... si Copos a tacut si uite ca e Vice Prim Ministru !!!!!!!!!!!
Incotro ne indreptam ?

Lary
29th December 2004, 15:06
macar sa faca !

Mariusmadmax
31st December 2004, 22:48
Din martie va transmite !