PDA

View Full Version : Viitorul Constanța



iulian_1976
22nd September 2010, 21:34
Am vazut si eu pentru prima data Viitorul Constanta la Targu Jiu chiar daca au pierdut cred ca merita un topic pentru ca probabil in 2 ani vor promova in Liga1.

Ca observatie de mult nu mai vazusem jucatori romani care mai dau si cu exteriorul in minge.
Sunt cativa jucatori foarte talentati care mi-au placut:

-Alin CÂRSTOCEA
-StereBANOTI
-RomarioBENZAR
-LARIE Ionut


Ceea ce am observat in meciul de cupa nu sunt pregatiti pe fazele fixe,o boala veche a fotbalului romanesc.
Le-a dat Pandurii 2 goluri din corner pacat.:o:

ducus
18th May 2013, 19:53
Sper din tot sufletul ca echipa lui Gica Hagi sa scape de retrogradare, acum ca Rapid va retrograda oricum in liga II. Deci mai are meci cu Steaua in deplasare (in mod normal il pierde, doar daca nu lasa Steaua de la ei pt. a-i salva pe baietii lui Hagi), cu Severin si cu Dinamo. E la egalitate cu Concordia Chiajna (30p.).
Mult succes baietilor si sper ca jud. Constanta sa aiba in continuare o echipa in liga I.:ok:

iulian_1976
14th May 2017, 18:10
Am vazut si eu pentru prima data Viitorul Constanta la Targu Jiu chiar daca au pierdut cred ca merita un topic pentru ca probabil in 2 ani vor promova in Liga1.

Ca observatie de mult nu mai vazusem jucatori romani care mai dau si cu exteriorul in minge.
Sunt cativa jucatori foarte talentati care mi-au placut:

-Alin CÂRSTOCEA
-StereBANOTI
-RomarioBENZAR
-LARIE Ionut


Ceea ce am observat in meciul de cupa nu sunt pregatiti pe fazele fixe,o boala veche a fotbalului romanesc.
Le-a dat Pandurii 2 goluri din corner pacat.:o:

Am si uitat ce declaram acum 7 ani.
Romario Benzar mi se parea interesant acum 7 ani:D

Hagi este un pasionat de fotbal,nu numai ca a fost un jucator mare,va creste si ca antrenor si conducator,manager de club.
Anul acesta este anul Viitorului.:ok: