PDA

View Full Version : Pe cine ati vrea antrenor la STEAUA?



Ebbe04
20th September 2010, 22:38
Dupa Piturca si Dumitrescu - Cine vreti sa fie noul antrenor in Ghencea?

moty
21st September 2010, 00:26
Ramane unicul antrenor: GIGI BECALI!

razwan_vs
21st September 2010, 07:10
lopez caro :ras-plans: ....il dam gratis :D

Hingherul
21st September 2010, 13:37
gigione asta daca vrea sa faca treaba sa puna mana la buzunar si sa-l aduca pe Dan Petrescu!

Bumbescu
21st September 2010, 13:39
Mache, cu Brelocul secund.

Novac
21st September 2010, 14:24
gigi e baza!

Gontel
21st September 2010, 15:43
Nu mai conteaza cine vine antrenor atat timp cat ramene tumoarea din loja numita bekkali. De ce nu vedeti adevarata problema? Steaua se autodistruge putin cate putin, din pacate.

dede
21st September 2010, 22:25
Cine vreti sa fie noul antrenor in Ghencea?
nu cred ca are importanta cine vreau eu sa fie antrenor, conteaza prea putin ce ne dorim noi :rolleyes:

Hingherul
21st September 2010, 22:27
Nu mai conteaza cine vine antrenor atat timp cat ramene tumoarea din loja numita bekkali.

pai ramane! nu ai vazut ca vijelie in timp ce tragea sa moara din cariera lui de "antrenor" a avut grija sa ne asigure ca nimeni nu opereaza Steaua de cancer si ca mortii mortilor ciobanilor vor dainui vesnic in ghencea!
macar de-i indrepta spre "Chencea civil"!

Lordul
21st September 2010, 22:28
poll aiurea facut...

Matthaus este deja antrenorul Bulgariei....

iar Middentrop nu cred ca vine...nu a fost nici macar aproape vreodata sa preia o echipa din Romania

Lacatus nu cred ca revine...

asa ca din poll ramane Lippi Stoichita

Hingherul
21st September 2010, 22:30
du-te ma Champions League tau ca dau cu cataroaie dupa tine :)

Eddy DoubleD
21st September 2010, 22:42
Eu nu-l gasesc pe Jiji in poll.:o: Deci va rog.:)

Paul Atreides
22nd September 2010, 12:43
Dan petrescu

dble13
22nd September 2010, 16:36
Eu unu mi l-as dori pe Protasov, pe care il consider cel mai bun antrenor care a condus Steaua in ultimii 20 de ani, dar parca vad ca vine meme si il aduce pe levi.
Acestia sunt posibili viitori antrenori la Steaua

dble13
22nd September 2010, 16:56
eu visez la protasov

Paul Atreides
22nd September 2010, 17:41
Dan Petrescu

Paul Atreides
22nd September 2010, 17:46
protasov este kk. Dan este singurul in stare sa redreseze situatia. Mai ales ca-i "stie" pe Brandan @co.

dble13
22nd September 2010, 19:33
protasov este kk. Dan este singurul in stare sa redreseze situatia. Mai ales ca-i "stie" pe Brandan @co.

dan petrescu nu rezista mai mult de o jumate de sezon, si inca ceva poate ma injurati si imi umpleti frigideru dar eu nu vreau sa vina un antrenor care sa se bage cu curu in poarta si petrescu asta face.

Charon
22nd September 2010, 19:43
Edy a lu' Cashcheta sta pana la inceputul lui noiembrie!
sa contorizam asadar,in aceasta perioada aveti meciurile:
Liga 1-deplasare:Galati,Dinamo,Bistrita,Rapid!
-acasa:Sportul,Pandurii
Europa League:Napoli si dubla cu Utrecht!
greu pentru Delia Matache!

dede
22nd September 2010, 19:58
nu mai era o data un thread in genu' asta? sau dincolo vrem un antrenor, aici altul? :D

Hingherul
22nd September 2010, 20:14
unesc acum threadul ala cu asta!

dede
22nd September 2010, 23:31
cica

Cum Cosmin Olaroiu a refuzat oferta Stelei, iar Dan Petrescu nu a oferit un raspuns clar, Gigi Becali cauta in continuare o varianta pentru postul de antrenor principal. Cel mai recent nume aparut pe lista lui Becali este Walter Zenga, in prezent antrenor la Al-Nasr.

Walter Zenga a preluat din aceasta vara Al-Nasr, insa ar putea fi demis joi, in cazul in care nu va castiga in deplasarea de la Al-Quadisiya.

Al-Nasr are deja trei meciuri consecutive fara victorie, iar seicii nu mai au rabdare cu Zenga, echipa aflandu-se la 9 puncte in spatele liderului dupa doar sase etape.

Becali ar fi incantat in cazul in care Walter Zenga ar deveni liber si i-ar face o oferta. Zenga este singurul strain pe care Becali il vrea la echipa, deoarece a mai lucrat cu el si a pus serios umarul la castigarea unui campionat.

In plus, venirea lui Walter Zenga ar domoli spiritele printre suporterii care ar putea reinitia protestul dupa plecarea lui Ilie Dumitrescu.

In orice caz, venirea lui Walter Zenga nu se va produce in aceasta saptamana, Edi Iordanescu urmand sa pregateasca echipa la meciurile cu Gaz Metan CFR Craiova si Otelul Galati. (onlinesport.ro)


:scared:

aLLiin
11th March 2011, 02:00
Il vreau pe piturca

Paul Atreides
11th March 2011, 08:41
............singurul valabil este Sorinaccio.......

Sevilla86
28th May 2011, 17:02
Oli este in continuare singurul care poate sa reuseasca ceva la Steaua.
Inca un trofeu pentru Steaua sub comanda lui. Problema e ca stelistii nu au stiut niciodata sa-l aprecieze la adevarata lui valoare.
Jos palaria, cu adevarat unul dintre cei mai mari antrenori din istoria Stelei!

Link-ul din semnatura mea vorbeste de la sine.

Tim
28th May 2011, 17:55
Pe Hagi,clar.:evil:

cristy1110
28th May 2011, 18:41
leo strizu-mache este cel mai viabil cuplu de antrenori pt Steaua in acest moment...:D

Lordul
28th May 2011, 21:04
Rony Levy

SwedishMafia
23rd July 2011, 22:56
pe cioban.sa faca precum ala de la racing santander:))