PDA

View Full Version : Sa Speram



nas
18th December 2004, 19:39
Urca Ceahlaul in A sau urca Vasluiul lui Porumboiu?
Sa speram ca experienta Baietilor Nostri isi va spune cuvantul.

Zapada
18th December 2004, 19:42
esti deal lui Pinalty sau chiar el in carne si oase?

ady_azzuro
18th December 2004, 19:42
Vasluiul promoveaza, voi mai stati in B ca nu meritati in prima dvizie.

Zebrone
18th December 2004, 20:13
Ceahlaul in serie c nu se poate? :drak:

Catalanul
18th December 2004, 20:26
sa speram
ca ceahlaul va ramane cat mai multi ani in B si de ce nu si in C :D:drak::evil:

Marcu
19th December 2004, 13:39
Vasluiul promoveaza, voi mai stati in B ca nu meritati in prima dvizie.
Daca ar fi vorbit altii, poate le dadeam dreptate, dar crede-ma, cu rezultatele pe care le are Craiova si pzitia in clasament, ma intreb ce mai cautati voi in A? Umbra Craiovei de odinioara nu este de ajuns sa ocupati un loc in primul esalon. Si ia vezi, care este palmaresul intalnirilor dintre Ceahlaul si Craiova?

sorinl
20th December 2004, 10:30
e vorba de niste suporteri carora rezultatele echipelor proprii n-ar trebui sa le dea dreptul sa critice alte echipe.nu cred ca timisoara sau craiova si-au rezolvat problemele ,si acum durerea a ramas liga in care va evolua ceahlaul.
eu zic sa ne vedem fiecare de echipa sa ,si sa ne abtinem de la comentarii care nu sant la obiect ci "la misto",si inca ieftin...

Marcu
21st December 2004, 18:25
:ok:

Marquise MGP
21st December 2004, 18:31
nare ce sa caute ceahlaul in A

baubau
6th January 2005, 14:21
Luati cartea de gramatica si dupa postati pe aici...

Revenind la topic:Daca se realizeaza imprumuturile de la Dinamo ,sunt ceva sanse ca Ceahlaul sa ajunga Vaslui dar nu sa si promoveze!

cap^B-S
7th March 2005, 19:18
bine ai zis mai baubau ca nu mai sunt sanse pentru a ajunge pe F.C. Vaslui pentru ca vom veni si la piatra si vom castiga. nu mai speratii degeaba.locul vostru e in C. Brrigada Suprema 4EVER

F|aViuS
10th March 2005, 15:25
In C? de acolo ati venit voi, bai ratatilor!!! unde a fost vasluiul in ultimii zece ani, cat noi am stat in a? Iti spun eu:in C!!!!!

vai de capu` vostru!!!!!

DRAGOS
11th March 2005, 17:38
Au 7 puncte avans şi se cred mari campioni!!! Pe cānd noi jucam cu Juve voi vă jucaţi cu puţa īn noroiul din Divizia C băi fraierilor!!! Nu vedeţi că nu aveţi faţă de A????

F|aViuS
17th March 2005, 11:25
asa e!! au ajuns taranii sa vorbeasca!! cand o sa ne egalati performantele, atunci sa
vorbiti!!! pana atunci..GURA!!!!

DRAGOS
17th March 2005, 18:14
Haideti Baieti La Bucuresti!!!! Sa Incurajam Echipa In Meciul Cu Poli!!!!